|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:04:10   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

šit ženske. ne me strašit tole v zvezi s cepljenjem.

naš ima tak rdeč flek okoli, pa včeraj je bilo prav zabuhlo. sem mazala s fenistilom, pa je recimo danes malo popustilo. ampak rdeče pa je še vedno. je to normalno ?

pišuka, taprvi je dobil pri 18m tri inekcije naenkrat, pa ni imel takega fleka. sicer v zda, ampak.....




obkladki naj bi pomagali.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3976
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:10:35   
koala.cek
ja kje pa pusti. se takoj začne dret. še tisti fenistil si mora sam gor mazat. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3977
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:17:13   
PapuaNG
beti-folk je res nesramen. Mi je ravno zadnjič ena mamica pravila, da so jim na tistem novem igrišču v zupančičevi jami nasproti svetilnika iz peskovnika ukradli nekaj igrač za peskovnik, medtem ko se je mulček igral na drugih igralih. Kr neki. Pa ne rečem, če kaj res pomotoma vzameš, ampak več igrač pa že težko 'pomotoma' vzameš. Nam zaenkrat ni na našem igrišču še nič zmanjkalo, je pa res, da se z večino zdaj že poznamo. 

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3978
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:25:36   
Anonimen
kok je lepo gledat, ko se otroka crkljata user posted image Žiga se k Živi stiska in ji svojega sleepy-ja daje  user posted image   Tamala ga pa itak gleda kot boga user posted image  

Glede cepljenja, pa jst to itak z rezervo jemljem, ampak... Tole me je malo štopiralo... Itak se bom pozanimala kako in kaj predno ga cepijo direkt pri zdravnikih user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
  Neposredna povezava do sporočila: 3979
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:26:56   
betty.ford
koalčka, daj probaj skozi igro.

Papua, res moraš pazit.user posted image
mulčku so kakšno dobro leto nazaj ukradli bagerčka, ki je bil zraven vozička. so ga prej dolgo dolgo gledali potem pa kar naenkrat igračke ni bilo več...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3980
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 9:58:56   
koala.cek
joj, dobro da ste me spomnile.

petrazg oz. ledenka - mi smo vam zadnjič ''pomotoma'' vzeli neko igračko iz happy meala. sem včeraj doma opazila, ko sem ven iz ruzaka dajala. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3981
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:06:01   
maja1488
Koalek, Z je imela tako reakcijo 14 dni. Še zdej ima eno bulo v velikosti lešnika. Sem bila danes pri P in sva spisala poročilo o reakciji. Jst sem ji 10 dni dajala Fenistil kapljice 3x na dan po 8 in mrzle obkladke. Sem jo polegla na previjalno in jo zabavala user posted image  na nogico pa ji dajala vato namočeno v ledeno vodo. Kmal je pogruntala, da ji je boljše in je pustila. Poleg tega ji je blo zabavno ko je vodo stiskala ven in polivala.
Je imela pa kožo čist vročo in trdo nekje 10x7 cm. No cepljena je bila 1. aprila, še danes pa ima oteklino. Je reku P, da če nebi bla to zadnja doza, tega cepiva nebi več dobila.
NAjboljše, da pokličeš al pa ga pelješ pokazat. Normalno je kao do 2 dni rdečine in otekline.

Potem spet peljem taveliko k zobarju. Zmešal se mi bo s temi njenimi zobmi. Al bo dretja spet.

Uživajte petek!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3982
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:16:31   
koala.cek
ma ok, bom počakala še nekaj dni, da vidim kako in kaj. vikenda mi ne bodo pokvarili. upam, da bo hitro bolje. joj, ta prekleta naša ''varna'' zdravila.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3983
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:17:58   
majana79
cepivo proti OMR je itak med najbolj znanimi kot 'ne-varno' pri nas... 

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3984
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:31:52   
ledenka
koalka, pri našem pomagajo zloženci, prepojeni z alkoholom, ki jih nalepim na mesto zepljenja. pa še otroka hlapi mal uspavajo user posted image  happy meala midva nisva imela

majana user posted image user posted image user posted image  za J, da se ušesek uredi do ponedeljka

živa, saj nobeno cepivo ni 100% varno. pri vsakem so lahko stranski učinki. ampak to so tudi pri navadnem lekadolu. se zanašam na statistiko in dosedanje izkušnje, da ni alergičen na cepiva. in na to, da je učinek cepljenja bistveno pripomogel k zdravju, potem AB nismo več imeli.

kraje na igrišču - je žal treba bit previden... pa ne sam na igrišču. pred kratkim so 2 znankama vlomili v avto na parkiriščih pred trgovinami. sta obe pustili torbici noter, sicer skriti, ampak... žal Ljubljana v tem pogledu vedno bolj postaja velemesto. tudi po številu beračev (Romunov) v centru se to pozna.

sicer pa HBDJP, ja... upam na lep vikend na morju user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3985
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:37:49   
majana79
ledenka, a ti si ga cepila proti pnevmokoku ali čem drugem, ko praviš da niste potem več imeli AB?

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3986
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:39:49   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, a ti si ga cepila proti pnevmokoku ali čem drugem, ko praviš da niste potem več imeli AB?

proti pnevmokoku. razmišljam, če bi ga sedaj še do-cepila s tem cepivom za po 2. letu... se moram mal posvetovat z dr. G.  a si vidla, njen forum je zaprt user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3987
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 10:48:44   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, a ti si ga cepila proti pnevmokoku ali čem drugem, ko praviš da niste potem več imeli AB?

proti pnevmokoku. razmišljam, če bi ga sedaj še do-cepila s tem cepivom za po 2. letu... se moram mal posvetovat z dr. G.  a si vidla, njen forum je zaprt user posted image  


a res si ga? pa nisem vedela al sem pa pozabila

nisem bila nič gor... je možno da je na dopustu? magari pokliči pa jo vprašaj, ko sva bila midva tam je mela skoz telefone

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3988
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 11:14:35   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka, a ti si ga cepila proti pnevmokoku ali čem drugem, ko praviš da niste potem več imeli AB?

proti pnevmokoku. razmišljam, če bi ga sedaj še do-cepila s tem cepivom za po 2. letu... se moram mal posvetovat z dr. G.  a si vidla, njen forum je zaprt user posted image  


a res si ga? pa nisem vedela al sem pa pozabila

nisem bila nič gor... je možno da je na dopustu? magari pokliči pa jo vprašaj, ko sva bila midva tam je mela skoz telefone


sem ga lani, ko je imel dva AB zaporedoma. si najbrž že pozabila user posted image  
ni na dopustu, že en mesec je forum zaprt. zgleda nas ma dost user posted image  je dolgo zdržala...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3989
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 11:35:14   
nikolet
živjo punce

otroke peljala v vrtec bila v trgovini, pospravla, pomila.... matr sem bla pridnauser posted image

mi smo končno dobili datum za sistemacki za pregled za vpis v OS.... zdej  me je pa res že ful strahuser posted image

no uglavnem uživajte.... mi bomo... sploh k je petek in delam še dva dni in to popoldneuser posted image

papa


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3990
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 11:50:23   
Anonimen
Ajsi super, da vam je prijelo... Sej pravim, da tudi jaz te statistike jemljem bolj tako tako, ampak zadnje čase imam ogromno grdih "novic" okoli sebe in zato mogoče malo odlašam user posted image Sem ti kar fouš, če je res tako...

No Žigatu je vročina padla. Zdej ima 37,6. Še vedno zgleda samo kot da so zobki. Ampak lepo pridno odpira usta za mazat dlesni. Sem mu zdejle namazaka z uno Justovo žaubo za noge, pa bomo vidli, če res kej pomaga user posted image Prvič mislim, da sem to uporabla user posted image

Študiram, da če so zobki, da bi šli v MS danes, pa jutri nazaj... Pa si kar ne upam user posted image

(odgovor članu nikolet)
  Neposredna povezava do sporočila: 3991
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 12:21:34   
ledenka
živa, če ni ok, raje počakajte do jutri... ker vožnja, če se slabo počuti, bo zagotovo muka user posted image  pa user posted image user posted image user posted image

matr me je moja mat zaj razpuser posted image  na fbju je objavila, da nas pogreša, da je zarad tega žalostna. a da bi se pridevala kaj sem, to pa ne user posted image  in pol izpade, da jo mi ignoriramo. ma daj. M ni vidla od januarja. pač ni imela časa prit. tudi prav. jaz je prosla ne bom. naj se kar dela bogo pred drugimi, da jo nič ne pridemo pogledat. ja sorry, čez teden ne gre, se lahk sam do tja pripeljeva in se obrneva. vikendi so pa pri nas družinski, že itak nismo čist nič skup čez teden. pa mi je res bolj fajn it na boalo in na morski luft (tud za zdravje je boljš) ko pa v tist konc.
eh, mal sem se morala spihat... ignore me.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3992
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 12:25:51   
majana79
ledenka, nč se secirat. A veš da moji tut nikakor da pridejo k nam, rajši vidjo da ga mi dol pripeljemo, čeprav mam same probleme s pakiranjem ipd... sem zadnjič na sestro pi*zdila, ker skoz nabija da bi ga rada vidla, ko pa rečem naj pridejo gor, pa sto izgovorov

sicer ok, mi smo itak skoz bolani pa nikamor ne moremo, ampak jaz bi tudi rajši šla na obalo al pa v gore nekam, da se vsaj malo predihamo

ignore.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3993
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 12:42:08   
ledenka
sej 90% cajta je na ignore. ampak na FB je pa pol debata, kaki smo, da nič ne pridemo. bi ji najraj napisala, naj blagovoli sem prit. itak ne bom, nočem sprožit krega, ampak na živce mi gre. v tem momentu.

eh nič, grem na kufe... itak grem s šihta zgodaj.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3994
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 12:58:54   
FLASK_A
Na hitro ker sem leteča.

Babe, AKCIJA! Danes sem v LJ, če gre katera z mano jest. Okrog 8h sem v okolici Azurja če vam ta paše. Če pa ne, pa me obvestite na SMS kje in kdaj se dobimo. Če ne bom prejela nobenega SMS pol bom šla kar nazaj domov, na RR ne bom uspela it čekirat... Če se ne vidimo pa lepo popoldne in lep vikend.

Čaw!

Jaaaaa, seveda! Za bolančke en kup pikapok da se pozdravite!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3995
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 13:29:02   
PapuaNG
uh ledenka, jst bi jo kar malo podrezala. Ko tast ful ni velikokrat prišel mulčka pogledat, sem mu malo za hec pa tudi zares rekla, da ga mulček sploh ne bo poznal. In zdaj če le lahko, ga enkrat na teden vzame popoldne iz vrtca in zvečer pripelje nazaj user posted image Pa čeprav nima nobene babnice okoli. Se mi zdi, da ga je bilo prej mogoče malo strah, kako bo z njim pa to, zdaj je pa že prav na kul user posted image Se ne ustraši tut če mulček joka. Edin za previjanje pa še ni najbolj, ampak ok. Sam, če recimo tast tut po tem prigovarjanju ne bi nič ukrenil,se tut jst ne bi trudila...

še pol urice, pol pa viiiikeeend!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3996
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 13:54:52   
PapuaNG
aja, a ma kera kakšne nalepke od jungle manie? Meni manjkajo samo še številke 9, 57, 106, 112 in 135. Če katera ima kakšno, se toplo priporočam. Mam pa tut ful enih duplikatov, tko da lahko menjamo/ali pa jih kateri podarim. user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3997
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 14:32:59   
majana79
mi mamo samo 135, št. 5

predvidevam da je tle več slikic za sestavit? če ti je ok, mi pusti naslov na ZS pa ti pošljem

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3998
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 14:54:14   
Anonimen
Oh! Kako sem lepo zaspala pri otrocih user posted image user posted image user posted image Prav pasalo mi je user posted image user posted image user posted image

Žiga je samo jogurt in smokije... user posted image Mah... bo pa McDonalds potem jedel... Gremo po tatija, ker moramo na banko, pa bomo šli še neki jest. Nisem uspela nič skuhat in še v trgovino nisem šla user posted image   Mah od enega dneva zabušavanja se pa tudi ne bo svet podrl, ane? user posted image Ne gremo nikamor! Naslednji teden mogoče! user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3999
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
15.4.2011 16:20:08   
ivanamdb
ku kuc punce, sam na hitr ker danes letim povsod...prej sm bla na desperate housewives morning, je blo fajn, ampak ne kot AFZ user posted image pa se en prevod, zdaj sem koncala, letim po bestijico (zjutraj se zbudila ob 6.30, potem skakala po meni in atiju do 7.30 in potem spet zaspala do 8.40.... user posted image )
leela - hvala za link...ampak nima do zmajcic 09!!! (ja se bom tam oglasila)
ledenka - jp za pneumokok, se strinjam, mi smo tudi D dali ker je P priporocila, se posebaj ce veliko potujes. pa se en drug mi je svetovala, zdaj se ne spomnem vec kateri.
a ja pa to za mamo...ja vem kako je to... moja edina in "najljubsa" teta iz ST ponavad tooooooooolk s@rje pa nc....ne vem ce se vec spomnete ko sem bla septembra v ST pa je non-stop neki s@rala da mi bo ona pomagala, da jo bo merkala ko jst delam...aha...sure...yeah....in sem se potem spakirala in sla v slo.... a ja pa ko ze o njej govorim...sm sanjala da sem se z njo kregala, ker da bi hotela z nami zivet OMG...in sem se tolk grumpy zbudila...in potem me je ob 10 ona res klicala..... aaaaaah kako bi jst tolko rada vidla malo, kako jo pogresa (really???), kako je ze dolg ni vidla....in da nam pride na obiske.....O.M.G.!!!!!! da bo zdaj mal pobrskala kolk pride karta, ce ne da bo vlakom.....(mislim, a prej prides do vladivostoka)...user posted image user posted image user posted image ker jo je strah letala....ja mozno tudi boljse da gre vlakom...potem se zgubi in res pride do vladivostoka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sem se neki hotela povedat, pozabla, zdaj letim v vrtec pa pa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  158 159 [160] 161 162   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




Koliko otrok imate?
nosek5

Koliko otrok imate?

5 ali več (2%)

4 (3%)

3 (13%)

2 (29%)

1 (32%)

nobenega (22%)


Število vseh glasov: 183

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!