|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:41:34   
majana79
f@@k no! moj je biu pr svojem osebnem in ga je nazjal, zakaj je že en mesec doma - ker je šel danes spet tja, zarad vročine user posted image

pa to ne morš verjet no... in potem mu začne zgodbice trosit, da on je pa po operaciji po treh dneh spet delal, bla bla

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:51:07   
Leela
majana ma kakšen bedak. Kot, da si tvoj to želi. user posted image . To mora res nekaj poštimat, ker to ni normalno. Zdravnik nesposobn.

živa pikepolonice, da boste Ž. poštimal

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 10:11:15   
koala.cek
drage moje, jest planiram jutri MCna kvadrat in junk food. tam recimo ob 16.30 bi bila lahko že tam.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 10:14:23   
zoja10
flaški bo treba kakšen konkreten namig, smo v slepi ulici user posted image ... sam da je vse dobro...kjerkoli že steuser posted image

tamala v vrtecu, jaz doma... betka škoda ker nisi moja soseda user posted image  zmeraj se veselim dni ko gre taja v vrtec in sem jaz fraj, potem pa ugotovim da mi nekaj manjka ker je ni user posted image

mam ful ur časa in pojma nima  kaj naj delam, pucat se mi ne da, diploma...mmm....hm....ni volje user posted image ....

mi gremo za veliko noč najbrž v klenovico v nek app... lovit ribe in mal čekirat če dobimo kakšno dobro lokacijo za poletni dopust....

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 10:41:30   
betty.ford
betka škoda ker nisi moja soseda
 user posted image  meni tudi tu, v neposredni bližini manjka kakšna kofetarica ali čajarka,...

sem hotela pospraviti predal pod posteljo pa v trgovini niso imeli še nobenih škatel...
zdaj se pa prekladam pa vmes kakšno gospodinjsko opravim.

me v službo ne vleče danes. bi ostala kar doma.

majana, kaj se mu res že ves mesec vleče vročinsko stanje??? user posted image
na kkšne preiskave ga pa niso poslali?

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 10:45:10   
majana79
betka, vročino ima po obrokih... je par dni ok, pa spet zakuha user posted image spet mu je dal vodo pa kri pregledat...

pravi da je jedel zajtrk pa sploh nima okusa... sploh nisem več pametna

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 12:11:11   
koala.cek
user posted image kje dobim program za izračun dohodnine ? vem, da je na edavkih, ga ima katera še v xcl obliki ?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 12:58:39   
majana79
koalka, včasih ga je ena firma delala, pa se ne morem nikakor spomnit naziva... bom ti še mal poguglala


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 13:30:42   
koala.cek
majana - hvala, ampak sej bo tisti na edavkih kar zadostoval. mi je polepšal dan. pa pravijo, da ni vse v denarjuuser posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 21:03:04   
betty.ford
vse je v denarju. tudi duhovnost.
čeprav: sama se prepričujem, da je manj več. user posted image

majana, če izvidi ne bodo nič takšnega pokazali, potem potrebujeta vsaj en dan oddiha. J. pustita pri starših pa naprej do kakšne Kolpe. tekoča voda blagodejno vpliva na človeka. da se vama uredijo misli in da napravita načrt za naprej... brez motenj.

dan se mi je končal lepše kot začel, ker sem imela v službi delo delo in delo in nič časa premišljevati o sebi. to mi je všeč. upam, da se jutri ponovi.

moji trije pa - imam občutek, da se jim toliko dogaja, da sploh ne dojamejo, da me ni zraven. tudi prav.

lepo mi bodite in lahko noč vam želim!
jutri pa v še en nov, krasen dan!

nikolet, vse okej? te vidim,... user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 21:17:05   
majana79
No, moj je letel na infekcijsko, niso vedeli če je pljučnica ali slepič... baje ni nič od tega, dobil je AB, jutri ima še UZ.

Pa osebni se mu je opravičil za tisto blebetanje zjutraj.

Sam da je doma.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 7:56:24   
betty.ford
dr. House bi rekel, da ima lupus

jutro je že skoraj mimo. pri nas smo še vedno težki zaspanci. nikakor ju ne morem zbuditi.
ivana, kako ti že svojo D. budiš v takšnih primerih??? mene zmajček nič ljubeče začne brcati.

pa že spet: perem perilo, pospravljam kuhinjo,... dobro jutro! vejki vejki!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 8:05:52   
PapuaNG
jutro,

moj mulček že v vrtcu, jst sem pa doma, ker imam danes pregled za pregrado. Jak! No, mi vsaj ni za dolgo sredo treba bit v službi, kar pa tut ni švoh. Spali tako tako-je mulčku totalno plenica premočila. Sem zadnjič po sili razmer kupila pamperske v mercatorju in razlika s tistimi iz milerja je očitna. Ne samo v raztegljivosti, ampak vse skupaj...res moram po une v milerju. Še dobro, da sem vzela ta mal paket user posted image Se moram spet sodbe lotit-moj je včeraj prebral eno stran, pa je rekel, da moraš biti malo nor, da ti je to dejansko všeč user posted image No ja, verjetno sem res malo nora, ampak ok. Včasih moraš početi tudi stvari, ki ti niso všeč, da lahko kasneje počneš tisto, kar ti je všeč.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 8:21:29   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

dr. House bi rekel, da ima lupus



user posted image user posted image user posted image ja pa res! mogoče mu pošljem njegove izvide user posted image user posted image

drugače pa dobro jutro!



(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 9:28:03   
ledenka
jutro user posted image  

katere pridete popoldan k Mercatorju? mal da se mulci zdivjajo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 9:38:17   
koala.cek
men sta ful dobra

http://bibaleze.si/clanek/novice/video-razpravo-dvojckov-si-je-ogledalo-ze-vec-kot-milijon-ljudi.html

ledenka - jest pridem z mulciuser posted image .

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 9:39:26   
petrazg
Jutro...

Ledenka mi pridemo, pa Koalčki tudi pridejo.... za druge nimam pojma...

Jaz imam pa družino herpesov na ustnici...user posted image me nervira 100 na uro.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 9:45:28   
ledenka
super! se potem vidimo, se lahko še s šiviljo zmenim, da prideva po just, če bo doma takrat...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 10:21:14   
ivanamdb
jutrcek punce! uh fajn utrujena, ampak pozitivno, odpedalirala do vrtca in nazaj, D je non stop kricala wueeeeee...jah...ker moj hoce izbrat model kindercara, beri - nikoli ga ne bomo kupili ker vse treba premislit petkrat, pa ne vem kaj se...sm jst vceraj kupila tale sitz za na kolo, in ga popoldan montirala....matr kolk je komplicirano...v bistvu ni, ampak je ce ti se mudi in si taki tip da natancno ne bere navodila...in sem ze vceraj sla po gospodicno, ko je videla kolo in svojo novo celado je bila tolk happy da jo je uciteljici direkt sla pokazat.
moram rect da je koncno mal bolj civilizirana, ko pridem po njo vzame svoje stvari in potem pozdravi vse, tete in otroke in rece "tschuss, bye,ciao, pa pa" (za vsak slucaj da ne pozab kaj user posted image )

ah betty - bujenje... to je pri nas kot loto... ampak moram rect da v zadnje case se bolj lepo zbudi, morda je ful utrujena in lepo spi od 20.30 do po 8 zjutraj... ce se recimo zgodaj zbudi ali en gre spat v njeno sobo na postlo zraven njene, ali pa je pripeljeva na naso postlo in potem se pocasi zbudi - tem recem "crnogorski moment" user posted image (drugac, brcanje v postli je pri nas normalno, tudi ce debelo spi) medtem moz zrihta zajtrk, jst ji dam flaso mleka+piskotke, pa se na cd dam kaksne slovenske folk pesmice (ful so ji vsec in so zelo vesele). mislim da res vpliva to da vse bolj pocasi delamo, in to da veliko spi, zarad tega mislim da je boljse volje zjutri. potem pa pridejo taki dni ki se zacnejo s sireno (kot na gasilskem domu) in sirena konca ko je dam v vrtec.... ce je kaksna luna ali kaj. a ja, en mozev sodelavec je svetoval naj si kupiva cepe za usesa (tud on ima puncko doma) ker ko zacnejo s to luno in kricanjem, edini nacin je bit "zen" in ne se dat znervirat, menda cepi pomagajo.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 10:37:24   
betty.ford
edini nacin je bit "zen" in ne se dat znervirat, menda cepi pomagajo.


user posted image  hvala, ivana,...

ob 8h pri nas ni problema vstat, ampak zdaj smo na 7. uro tempirani. včeraj nam je budilka pol ure tulila, da smo se odločili vstat... počasi, po črnogorsko, kot praviš.
saj, ko se zbudi je okej, takoj v igro in veselje... ampak potrebuje čas, da se zbudi.

smo pa tudi mi zadnjič uporabili sedež za kolo - mu je bilo super všeč. edino malo preveč sem ga napravila in se mi je začel dret:"ZEEEBEEE!" ga hočem zapet, ker je imel jopico odpeto pa me začne frapirano gledati, da sem ugotovila, da mi je hotel povedati, da mu je vroče...user posted image

pa proti koncu vožnje je ugotovil, kako fino se je na tem sedežku gugat... je začel skakat, se smejat in vpit:"glej, mami, guga!" mene pa groza, da mi ne bo sedežka dol vrgel pa sebe z njim,...

glede kolesne kočije - meni je super stvar, a se tudi predolgo odločamo,... tako da ostajamo brez nje.user posted image

Merkator - žal. se bom z veseljem pridružila naslednji teden pri druženju, če bo možnost.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 10:52:51   
ivanamdb
ah...moj vsak dan ima budilko nastimano na 7... aha...in ves kaj...potem ne vem kolkrkrat stisne "snooze"... a za se zbudit, res glasba pomaga, kaksno veselo pesmico na cd in bos videla da se bo pocasi zbudil.

tvoj zmajcek je ful faca! zdaj ko se ucijo nove besede so ful lustni!

ma ja...mislim da bom jst en dan lepo pop@@@@ in sla v prvo stacuno in kupila to kocijo! ker zaenkrat je fajn ta sedez, ampak ce grem skupi s D v stacuno, potem pa dat spredaj v kos res nisem stabilna....kot kaksen tibetanski serpa ali kaj....user posted image

zdaj grem koncat pocasi zajtrk in KAO mal prevajat, danes se mi ne da.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 11:03:08   
betty.ford
kot kaksen tibetanski serpa ali kaj....


user posted image  zdaj sem se pa res nasmejala! si kar predstavljam, ko ne veš, kaj prej naložit - otroka ali hrano in kako obdržati pri tem stabilnost kolesa!

hvala, ivana, bom poskusila s pesmicami.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 11:05:17   
betty.ford
pa dober tek! (jaz sem že na kosiluuser posted image )

lepo mi bodite in uživajte ta dan!

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 13:13:08   
ivanamdb
hvala betty!
uh dost mi je tega prevoda, danes samo buljim v ekran...grem po en kebab!
te marketing pi@@@rije mi tolk gredo na zivce (ko se spomnem da sem jih tudi jst pisala user posted image ), a vam lahk povem da mi je bolj vsec prevajat zakone in pravne zadeve, ali bilance in take dolgocasne stvari...user posted image



(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 13:39:40   
PapuaNG
No, sem že nazaj s pregleda in očitno ne bo potrebna operacija, dr. Tomaževič ni ničesar videl. Je rekel, da ali je v resnici ni ali pa je tako majhna, da se je ne vidi in niti ne more vplivati na nosečnost. Tudi prav. Me je po eni strani potolažil, po drugi pa spet ne - čist iz psihološkega vidika. Če bi pregrada bila, bi jo lahko nekako 'okrivila' za splav, tako sem pa spet na začetku. Ampak ok, verjamem, da bo naslednjič vse tako, kot mora biti.

Zdej pa še malo sodbo pisat, pa kitajca sem naročila, ker že umiram od lakote.

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




varnost igrač
sindarin

Kako poskrbite, da je otrokova igrača varna?

nič, zaupam prodajalcu (15%)

nič, zaupam proizvajalcu (8%)

preberem deklaracijo (48%)

vprašam prodajalca za več informacij (15%)

pozanimam se pri prijateljih (14%)


Število vseh glasov: 265

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!