|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 11:07:03   
majana79
eelyy, jaz sovražim menstruacijo in mi je v bistvu fino, da je nimam, in mi je pa zoprno, če kar naenkrat začnem krvavet, od nikjer...

sej ne da ne dobim svoje G sploh user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3676
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 11:12:40   
petrazg
Kaj rabiš Betka? Laško sicer poznam, ampak ne vem kako oretno te zanima....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3677
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 11:14:42   
betty.ford
mah, sem dobila klic pa ne rabim več,...


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3678
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 11:50:10   
zoja10
ah kakšen dan.... še boljši vikend :):)

smo bli pri mojih na BBQ-partiyu user posted image ...toplo lepo in fino...

lignano je superca... mi gremo tudi v kratkem.. je blizu in lepo.

Flaška razganja me od firbca user posted image user posted image

sem dva dni doma, produktivnost na nuli... delam pastičo, ga nism še nikoli ponavadi je moj zadolžen za specialitete...user posted image

Taja je v vrtcu, le bog ve koliko časa bo zdržala...
Majana omislite si vikend varjanto obiska dolenjske,.... ga ni boljšga kot počitek pri mami user posted image
po enem določenem času postaneš mojster pakiranja....beduini so zakon, ask me user posted image

razmišljamo o kratkem velikonočnem oddihu, kakšni predlogi?... pa more bit poceni, sicer bo samo pol bajte imelo fasado user posted image

KT so se mini zamerile, uporabljamo metodo stalnega odmika,... 20 cm med spanjem 3 m čez dan.

grem iskat družbo,... ciganstvo imam v krvi user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3679
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 12:40:22   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

KT so se mini zamerile, uporabljamo metodo stalnega odmika,... 20 cm med spanjem 3 m čez dan.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  LOL

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3680
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 12:47:35   
PapuaNG
Daaan,

tudi naš vikend je bil lep. V soboto smo ga žural, je tašča pazila mulca in ga zjutraj odpeljala k sebi domov, da sva se midva lahko v miru naspala-je pasalo user posted image Sicer sem bila še pol dneva pol čauhnjena, ampak kaj čmo, nimamo več 18 let user posted image Včeraj je pa fotr praznoval rojstni dan, tako da smo mel piknik na vikendu-je blo super, ker so mulca večinoma drugi pedenal, pa še zlaufal se je, da je v avtu v sekundi zaspal in se zbudil samo za mleko. Bi blo fajn met tkole bajtico, da bi se vsak dan tako utrudil, ampak kaj čmo, se bomo do nadaljnjega moral z igriščem zadovoljit.

Aja, pa petko sem dobila v službi user posted image Sicer bo zihr kakšen zavisten pogled od ostalih, ampak kaj čmo, kdor je priden, je pač priden user posted image

majana-za vlogo za otroški dodatek-rubriko glede dohodkov lahko pustiš prazno (ne vem sicer, a moraš pol napisat, da te podatke csd sam pridobi al ne...pomoje je bolje, če vseeno napišeš), ker potem csd mora pridobit podatke po uradni dolžnosti od durs, je pa res, da se potem lahko zavleče pri odločanju, če durs ne pošlje hitro podatkov. Enkrat mi je ena rekla,da durs sploh v takih obdobjih, ko se izdajajo odločbe, rabi ful časa, da pošlje podatke...ampak če ti ni neki kriza s čakanjem, pol ni panike. Drugače morajo o otroškem dodatku najkasneje v dveh mesecih odločit, če prav vem, ampak ponavadi itak tko odločijo, da ni zamika pri izplačilih...itak moraš vložit že en mesec pred potekom, prvo izplačilo po novi odločbi je pa en mesec kasneje, ker se plačuje za en mesec nazaj.

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 3681
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 12:50:53   
majana79
papua, kaj ti bo petka, naj ti dajo rajši kak cekin user posted image za otroški pa itak šele zdej na novo zaprošam, prej smo bli prebogati... no comment

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3682
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 12:52:37   
PapuaNG
aja, jst sem mela po tem, ko sem prenehala s cerazette, sem mela yasminelle, pa so mi ble ok, edin problem mam, da mi vse KT zmanjšujejo libido user posted image Zdej jih pa itak ne jemljem, pa mam grozne M. Sicer sem jih mela samo ene 4 od poroda, ampak so ble ful močne pa dolge. Upam, da se to kaj umiri sčasoma...

Sem pa po porodu vprašala G glede mirene, pa je rekla, da mi jo komot notri da (čeprav nimam 35 let itd), tudi če mislim met čez kakšno leto še enega otroka. Ampak takrat sem itak morala za bris čakat, ker na začetku nosečnosti ni bil čist ok, tko da sem pol pristala na cerazette, kasneje pa na yasminelle. Tko da pomoje to sploh ni pogoj, da si 35 star pa da nočeš več otrok-le ceneje je, če tabletke ješ. Ker mirena je bila še kakšni dve leti nazaj za plačat, zdej jo dobiš pa na recept.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3683
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 13:09:19   
PapuaNG
No, sej pol so itak ista pravila-odločba bo veljala od 01.05.2011, če jo vložiš do konca aprila, ne glede na to, kdaj bo odločba dejansko izdana. Se pa strinjam glede otroškega dodatka-midva dobiva najnižjega, kot da bi bla ne vem kakšna bogataša user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3684
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 16:30:27   
Dudica1
Dan!
flaska je skrivnostna vidim user posted image

Mi smo vredu,vsak sončen dan izkoristimo tako da zvečer samo še padeta v posteljo user posted image


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3685
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 19:21:58   
FLASK_A
Čer! Joj babuške, bo treba na en pir vidimuser posted image Kakšen vikend priletim v LJ pa lahko gremo. Al pa petek zvečer. Drugače pa ne morem spljoh. Itak pa se vse zastopi iz konteksta, sej znate seštet ena plus ena user posted image

Živa, upam da se ti ne bo potrebo selit spetuser posted image Beda... Si ne predstavljam...

Zoja, tale metoda kontracepcije je pa tko ko pri Majani. Ups... user posted image

Bejbe, drugače pa vidim da super uživate. Tko, take ful lepe družinske reči počnete... Upam da vsak dan posebej cenite vse skupaj...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 3686
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 22:33:29   
ledenka
flaska, sam ne razumem čist, zakaj si se na drug konc  države preselila... je kak razlog? user posted image  ti pa želim vso srečo, če karkoli potrebuješ, povej...

uf, ponedeljek je mimo... petek se bliža user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3687
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
4.4.2011 23:02:23   
Anonimen
Flaška zgubila si me user posted image   In ja.... Jaz tudi upam, da nelagoden občutek v želodcu čim prej mine in se ne bo treba spet selit user posted image

Smo bili na PEK s tamalo... GROZNO ČAKANJE!!! Ampak, naj bo... Je spet dobila modrice, tokrat po nogicah. So ji vzeli kri in me pokličejo, ko bodo rezultati... Upam, da kmalu, da grem lahko spat user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3688
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:20:34   
majana79
Jutro!

Kera noč.. no, J. je še kar spal, moj je spet zakuhal na 39, mene pa noga boli za ****. Pa je kazalo da bo lep teden user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3689
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:23:46   
PapuaNG
jutro,


mi smo tudi kar v redu spali. Meni se sicer vse neki blešči pred očmi, da mi kar črke plešejo user posted image FLaška, jst tut ne sledim več user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3690
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:31:43   
betty.ford
dobro jutro!

je dežek osvežil noč in očistil jutro, dan pripravil za sonce,... lep dan bo!
mulčka v vrtcu, smo danes do tja uporabili kar svoje mišice, nič pripomočkov za lagodnejše življenje.

in zdaj ju pogrešam,... in ju bom še ves dan.
mene spet malo negativa jemlje. saj paše biti malo sam, a ne predolgo.

FLASKA lepo si napisala, naj cenimo skupne trenutke. sem se tiho v sebi zjokala,... user posted image
uživati bi morali vsak trenutek, ki nam je dan.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3691
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:33:41   
betty.ford
živa, kakšne modrice to?

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3692
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:41:16   
koala.cek
ah dobro jutro,

kako mi lahko nekateri ljudje dvignejo pritisk in spravijo v slabo voljo. grrrrr. najraje bi šla nekam rjovet.

a noč ? kakšna noč ? naše meče luna. ponoči hodita, govorita, smrčita, tulita, lulata, jesta, ...za zmešat.

pa avto imam pri mehaniku. samo upam, da so letne gume ok, sicer bom spet vse tam pustila.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3693
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 8:55:09   
Anonimen
Betty modrice. Podolgovate s pikčasto krvavitvijo. Je včeraj zvečer klicala pediatrinja, da ima povišan en faktor koagulacije in da naj gremo jutri k hematologu, da podajo svoje mnenje. Samo izvide moramo počakat.

Sem Žigata peljala kasneje v vrtec danes, pa je vzgojiteljica že na vratih me ustavla za praznike, če bo v vrtcu... Sem rekla, da verjetno da bo, ker moj ne dobi dopusta, nakar mi pove, da njiju (nobene) ne bo v službi in da ker je otrok navezan nanju, bi bilo mogoče bolje, da ga ni user posted image Kr neki... Zdej se morm pa z mami zmenit, da bi ona dopust vzela, ker moj ga ziher še ne bo dobil, ker je komaj začel delat user posted image

(odgovor članu koala.cek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3694
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:01:52   
betty.ford
da ima povišan en faktor koagulacije


a to podobno kot bratec?

pri nas za praznike še nič niso spraševali. ponavadi kakšen teden prej izobesijo liste, na katere se vpišejo tisti, ki bodo takrat v vrtcu. je pa tako, da če jih je manj kot sicer, naredijo "praznične" skupinice.
ampak tudi sicer se skupine istih starostnikov ponavadi skupaj družijo... pa zjutraj, ko imajo dežurne sobe in popoldne, ko se spet združujejo,... se navadijo tudi na druge vzgojiteljice (ker se le-te pri dežurstvih menjajo)

koalčka, nič fouš za avto. upam, da uredijo hitro in poceni (pa da bo potem dolgo vse okej)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3695
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:02:33   
majana79
živček, a je možno da ima isto stvar kot Žiga?

upam da boste uredili za praznike, jaz sem si dopust rezervirala že 2 meseca nazaj... samo vprašanje pa, če ga bo moj dobil, ker je skoz na bolniški user posted image

naš otrok je bil pa danes čisto bogi spet v vrtcu... se mu tako poznajo odsotnosti da je groza user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3696
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:04:03   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek


pa avto imam pri mehaniku. samo upam, da so letne gume ok, sicer bom spet vse tam pustila.



ne govori... naš je butnjen, veliki servis naju čaka naslednji mesec, ena luč non stop crkuje pa ne znajo popravi... tako sva si želela ta avto, pa so sami problemi z njim

ena sedmica na lotu bi mi tako pasala...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3697
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:06:07   
betty.ford
ena sedmica na lotu bi mi tako pasala...


meni tudi.
bi jo tudi s teboj delila, če jo dobimuser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3698
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:11:21   
Anonimen
Jaz bi tudi sedmico user posted image user posted image user posted image

Ne to, kar ima Žiga vpliva na kri pri vnetjih, infektih, jemanju določenih zdravil. Podpludb on nikoli ni imel. Bomo vidli, kaj bodo jutri povedali na PEK v Hematološki amb. Upam, da ni nič posebnega, čeprav dvomim, glede na to, da se ji iz čistega mira pojavljajo podpludbe user posted image Mislim, da mormo bit pa vsi neki na krvi, je pa tut mimo, ani?!?! user posted image   Edino dec menda ni, drugače pa je nazadnje hematologinja ki je Živo pregledala, predlagala, da še mene testirajo za strjevanje krvi user posted image

(odgovor članu betty.ford)
  Neposredna povezava do sporočila: 3699
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
5.4.2011 9:31:45   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

ena sedmica na lotu bi mi tako pasala...


meni tudi.
bi jo tudi s teboj delila, če jo dobimuser posted image


o hvala user posted image user posted image

živa, ja to pa sploh ni slabo če greš, sej ni nč takega... mene so preden sem rodila J., ker niso vedeli zakaj imam povišan pritisk, pa ker je oče imel trombozo in možgansko kap, ampak so potem ugotovili da je pri meni vse ok

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 3700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  146 147 [148] 149 150   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...





sindarin

Pogosto kupite igračo s katero se otrok ne igra veliko?

da (31%)

ne (30%)

včasih (39%)


Število vseh glasov: 267

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!