|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 15:38:33   
nikolet
živjo babuške

N. uživa k ni tavelzga doma  je šel z dedijem v terme snovikuser posted image user posted image

odločbo sem dobla in sem ful vesela kar skačem od veselja user posted image user posted image user posted image

sem pa končno dobila prave info. in grem na pregled k DR. irmanu v Žalec, sam napotnico pošljem in dobim datum kdaj grem na pregled.... pol pa upam da bo kaj naredu z mojim očesom k imam res že poln kufer tega da ne morem normalno gledat... upam da bo lasarska opeacija in da bo pol bolje....

no uglavnem uživajte
jz grem z N. mal vn....

papa

batty: sem neki iskala včeraj po netu, pa žal nisem našla....
bom pa zdej vprašala.... kje se da dobit GLUTEN... k ga neki nujno rabmo pa ga ni za dopit nikjer


_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 19:12:27   
FLASK_A
Uf, kolko novih reči!

Majana, upam da se je tvoj že pozdravil, to sploh ni več smešnouser posted image Čeprav- letos nas je res veliko odraslih ljudi zdravstveno popolnoma vrglo. Veliko jih poznam ki so dejansko bili dva tedna do cel mesec doma zarad bolezni. Prav šit. Prav nimaš kej nardit.

Kdaj se zdej dobite- uživajte še zame mal! Sej se vam bom kakšen petek pridružila, obljubim! A me še vzamete?user posted image

Nikolet, glej da prideš mimo na kofe ko boš že ravno par metrov stran od meneuser posted image

Ivana, ti me vedno tako nasmejiš, ej noro. Se ti pa res dogaja, vidim da se imate prav lušno. Čeprav nisem čisto prepričana da zastopim kako vse skup folgaš- super si, kapo dol.

Petrazg, i feel u- tut sama sem fasala en gigantski herpes. Upam da kmalu mine.

Za vse firbce pa- podrobnosti po spletu res ne mislim pisat... Do tega mi res ni... Enkrat v živo al pa na zs če res ne morte počakat da kaj k vam pridemuser posted image

Skratka, tako so lepi dnevi- upam da jih polno uživate!!!

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 19:18:21   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Za vse firbce pa- podrobnosti po spletu res ne mislim pisat... Do tega mi res ni... Enkrat v živo al pa na zs če res ne morte počakat da kaj k vam pridemuser posted image

ne mormo počakat user posted image  ampak na pir pa le pridi, te bomo vesele user posted image

šivilja, ti mi pa prosim povej ceno knjige, da se končno rešim dolga (uf, kolk ne maram bit dolžna... razen banki user posted image )

pa lepo vas je blo videt, je mularija še dolgo zdržala user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 6.4.2011 19:25:23 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 19:24:22   
Dudica1
flaska res ne mormo zdržat ne user posted image

Mi smo okej...v službo in popoldne ven na sončka user posted image user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 19:41:39   
nikolet
flaška: ja iz kje pa si? ja se bomo kaj zmenil... sam da dobim datum... k bom jutri poslala napotnico, pol mi pa javijo datum...




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 20:07:32   
šivilja
Ledenka - 14,34€

Flaska - jaz sem tudi firbčna. Je pa meni kakšen petek čist OK za večerjo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 20:25:45   
majana79
šivilja, tolk ti moram tut jst nakazat? madona, sem čist pozabila na knjigo user posted image a mi pošlješ trr na zs?

flaskona, tnx, upam da mu AB primejo in da bo zdej mir neki časa

itak se pa J. spet baše nos... tokrat po 3 dneh vrtca, ne samo 2... to je res sam za ubit se, ni čudno da mi vsi pravijo da slabo zgledam... počutim se že tako user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 20:51:43   
maja1488
majana, meni se zdiš čist fletna, če te to kej tolaži :)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:07:27   
Leela
ta teden sem bizi pa vas bolj berem

ivana ja res v trgovino ne moreš iti tako s kolesom user posted image , edin po kakšen kruh. Meni so tudi marketinške zadeve dolgočasne user posted image , moraš biti prav človek za to.
D. je pa pridna.

betty jaz še speča oba prinesem v dnevno sobo in risanke prižgem in se zbudita. Včasih takoj, včasih nekaj traja. Smo pa tolk natempirani na uro, da mora iti vse po urniku ne glede na slabo voljo. Na splošno sta zelo pridna zjutraj.

flaska jaz mislim, da je kaj s službo.

majana naj ab čimprej pride.

nikolet vem da je gluten v nekaterih žitih recimo pšenici, da bi se ga pa prav posebej dobilo pa še nisem slišala.

jaz sem se danes prijavila na sindikalni izlet v beograd.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:22:36   
majana79

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana, meni se zdiš čist fletna, če te to kej tolaži :)


ja, ker me maš kot lepo v spominu user posted image

vidla si me pa kdaj že? user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:23:25   
majana79
o leela, kje se skrivaš?

kako je F.?


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:26:43   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79


IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

majana, meni se zdiš čist fletna, če te to kej tolaži :)


ja, ker me maš kot lepo v spominu user posted image

vidla si me pa kdaj že? user posted image


No dej, prižgi kamero, da te vidim live user posted image user posted image user posted image user posted image

Če tok slabo zgledaš, ti mogoče še 5€ stisnem user posted image user posted image user posted image user posted image



O bacek leelček. Kako ste?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:36:56   
koala.cek
čer,

o je bilo luštno danes na srečanju. na tisti junk food so mulci kar planili. user posted image  a smo grozne mame izgledale ?

pa še vedno me neka čudna volja daje, ....recimo da ne bi imela nič proti, če do konca življenja ostanem doma. to je res ena srednja žalost.


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:40:01   
ivanamdb
cr.knje.na user posted image mislim r@t me tolk boooooooli (a tolk je ima user posted image )... moj je imel prav da si kupim tavelik in mehek sitz za kolo, a jst...ma neee ne rabim, ta je fajn...aha....user posted image zdaj pa sedim na tej veliki pilates zogi (a je za pilates? user posted image ) in balansiramuser posted image

flaska - ja, hvala, men je vsec bit tko, mal bolj funny...always look on the bright side... (cetud je betty v tem najboljsa!)
a kako mislis? kaj folgam? prevajanje ali pedaliranje? ali vse skupi? (drugac upam da si dobro!user posted image )
leela - uuuuuuuh sindikalna ekskurzija v beograd....uuuuuuuuuh...pa se uuuuuuuh.. to mora bit exciting! a gres sama ali s celo ekipo?
maja - you're back...a res si super...stisnec 5 eur...hahahah
majana - ma je J spet doma?? ma k@! user posted image


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:44:16   
maja1488
Ivana...mene tut vedno rit boli od zica na kolesu. Se tolažim, da je take oblike, da ne sede na sedež. Ni kriva velikost. Riti, ne sedeža user posted image  Dej pridte že mal pogledat če je kak miš že v stanovanju svoj dom najdu. Mormo it na tortice (poudarek na množini user posted image )

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:49:09   
betty.ford
jaz sem tudi prehitro rekla, da grem naslednji teden na neko izobraževanje.
saj bo super, a kaj ko bom otrokoma spet ves dan odsotna...

nikolet, gluten naj bi se dobil baje v neki trgovini v BTCju. Jablana pri tržnici.
mogoče katera od punc več ve, kje je to. sama grem v BTC mogoče kakšne 6x na leto - pa še to v Kolosej ali pa Atlantis.

večerja bi pa lahko bila naslednji petek, a? jaz sem za.

zdaj pa v tv ekran: Beležnica.
lahko noč vam želim! in prijetne sanje.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:52:30   
betty.ford
men je vsec bit tko, mal bolj funny...always look on the bright side... (cetud je betty v tem najboljsa!)


a ne verjamem - si kar zmagovalka!user posted image
ivana, jaz sem prav vesela, da te imamo na zmajčkih!user posted image



so ravno reklame,...user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:55:01   
Leela
gre kar vredu. F. je vredu, čeprav mu še zmeraj iz nosa teče in pokašljuje. Če bo tako naprej bo kar dobro.

sploh še nisem bila v BG. nas gre cel tavelik avtobus, gremo pa tudi cecino hišo gledat oz. swe mimo peljat user posted image  (to je v programu). Najbrž bo polovica že nažganih kot mambe in bodo prespali ogled beograda.

IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek


o je bilo luštno danes na srečanju. na tisti junk food so mulci kar planili. user posted image  a smo grozne mame izgledale ?



jaz dam F. cuker za jest, ko grem z njim na kofe zunaj, da ga lažje spijem. nimaš kej.

ja se vidmo na toooorticah (samo tukaj v po je bolj žalost akr se tega tiče)

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.4.2011 21:58:38   
maja1488
Leela, bo ivana kej spekla. Al pa ti user posted image user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 7:30:54   
nikolet
jutro


smo ustaliuser posted image
n. je v vrtcu, T. je pa doma k gre k Logopedinji... in me je že prov strah, k mi ta mulc noče nč ponavlat šumnikov in sičnikovuser posted image madonca jz ga bom ....   sploh ne vem kaj naj naredimuser posted image

spet sonček ..... jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 7:31:15   
ledenka
jutro user posted image  

jaz bi tud šla v BG, si ga še nisem ogledala user posted image  sam ne sindikalno, pr nas je vse preveč pacientov...

tale teden pa šiba, danes je že četrtek user posted image  pa menda bo 26(!!!) C. komaj čakam!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 7:40:22   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

jaz bi tud šla v BG, si ga še nisem ogledala user posted image  sam ne sindikalno, pr nas je vse preveč pacientov...



ooooooo, Leela, sem spregledala.
jaz bi ga tudi rada vidla. a naredimo zmajčkov sindikat?

lake, user posted image

zmajček imel ponoči povišano temperaturo - to dopoldne bosta moja moja.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 7:43:25   
majana79
Jutro!

ivana, ni ŠE doma... ampak zjutraj je imel čisto zabasan nos (f@@k, pozabila sem mu dat operil user posted image ), že ponoči je težje dihal, kašlja in uček je že malenkost gnojen

ista fora kot prejšnjič, ko je šel za 2 dni... res ne vem kaj naj, ker bom mogla očitno bit naslednji teden spet doma

upam da vsaj danes pa jutri še zdrži



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 7:59:40   
koala.cek
jutro,

po dveh jutranjih kavah je dan recimo malo lepši.

majana - to imaš pa res eno sranje. ja bogi J.

jest še v življenju nisem dala našima operil, sterimar, pa tiste sesalce v nos. naš zmajček še na AB ni bil. uuu zdej sem se spomnila, da imamo drugi teden sistematskega pri letu in pol. in cepljenje. to pomeni kakšen dan vročine al kakšne izkušnje so pri vas ?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.4.2011 8:21:04   
majana79
koalka, hvala bogu da vam ni blo treba... verjemi, da mu tut jst rajši ne bi dajala, pa pač tako mamo... zarad tega pritiska v srednjem ušesu ma to sranje, pa še v vrtec hodijo eni in isti skoz bolani

sej dokler je bil doma, je bil čisto ok... mah...

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...




"Pazi"
LinLin

Ali ste zanosile kjub "pazenju"?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 266

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!