|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 10:57:34   
total
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

Jaz sem imela včeraj pregled v 24 t in en teden prej sem delal ta test z glukozo. Včeraj mi je povedala, da sta kri in voda vredu, imam pa sladkor 7,8 in v torek grem na 100 g glukozni test v dispanzer za diabetike.


Mene niso nič klicali,tako da upam da je sladkor ok.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2101
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 11:22:02   
tajs
joj sm gladala numerološki izračun imen pa sm kr mal v šoku. user posted image  za moja fanta čist tko piše k je res, zame in za moža tud. pa sm probala še ime ki smo si ga izbrali za deklico in vn pride: da bo ta otrok skor hiperaktiven. user posted image
joj joj sm možu prebrala je reku da bo to en nornhaus od julija naprej pr ns user posted image user posted image user posted image
mogoče bi pa še kak ime najdl user posted image user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2102
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 11:24:56   
julijka11
spetko; ja res mi je tako rekla...v teh kremah so hormoni, ki tako vplivajo prehitro na razvoj..me je P grdo gledala, ko sem ji rekla, da tega pa že ne bom mazala...potem sem pa vsak dan na debelo večkrat namazala lulico z Baby val kremo in malo raztezala, punca ni pri tem niti trznila, nekje po 7 dneh se je že začelo odlepljat, dokončno pa nekje še v roku enega tedna....P je potem rekla samo super ste zrihtali...nekaj časa po tem sem ji še preventivno mazala bolj na debelo ,da se nebi zlepilo nazaj...tudi pri fantkih se to prakticira, še posebej po kopanju ali kar med, včasih pa kakšen urolog zrihta to v par sekundah ( odvisno tudi od zlepljenosti )

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2103
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 11:31:35   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: Roži_

Pozdravljene punce, upam, da ste vse vreduuser posted image Mi smo tudi OK, nimamo druge, zaradi našega fantičauser posted image On je sedaj najbolj pomemben!!!


Prišla pa sem nazaj, ker mi je javljeno, da nekdo postavlja pod anonimno moj post, ki ni bil postavljen tukaj na tej strani in ne želim da se to dela!!! Razumem, da nekoga tako zelo skrbi, ampak brez citiranja in še pod skrito sporočilo, tega ne dovoljujem!!!
Prosila bi TO ANONIMNO, da se mi javi preko ZS in mi razloži, če ne se bom obrnila na uredništvo RR in bom zvedela tam!!! Ker ni res lepo krasti tuje poste in se podpisat pod mojim imenom, ker jaz tega posta zgoraj nisem postavila!!!
Hvala za razumevanje!





pa kaj se to dogaja na forumu..menim, da če je že objavljen tvoj post, naj bo vsaj viden kdo ga je objavil...

total... dopust za leto 2011 ne bom cel koristila..pustila bom cca 9 dni in ga v letu 2012 izkoristila pred 30.6, da mi na bo trebatakoj v službo ko se mi konča porodniška..tile tvoji so pa slika..ne vem zakaj ti ne omogočijo da bi izkoristila dopust

škrpijonka...jaz imam sladkorno in normalno tud povišan sladkor

< Sporočilo je popravil anci banci -- 17.3.2011 11:33:11 >

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 2104
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 11:54:54   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: reni36

Haj,
se še jaz javim po dolgem času, na morfologiji vse super.
Mismis za seznam pričakujemo user posted image .
Zadnjič sem bila cel dan nogah in imela še en izpit, sem dobila krče v maternici. Seveda sem se prestrašila in ker sem se samo hotela prepričati če je vse vredu sem šla na urgenco in so me kar notri obdržali za 3 dni. Sedaj vse Ok, sam bo treba malo bolj počivat.
V soboto mislim iti v Avstrijo Toys pogledat za vozičke, a ve katera če se splača iti v Avstrijo ali je boljše kar pri nas kupiti vse taglavne stvari, voziček, posteljica, previjalna,...


Živjo!

Midva sva nekajkrat šla v Toy sa v Celovec in morm rečt, če bi se odločila za nakup novega vozička (midva sva kupila rabljenega zeloooo ohranjenega Quinny Freestyle 3XL), bi ga zagotovo kupila v Toy su (ti dajo tud garancijo in Celovec ni daleč), cene RAZNIH vozičkov pa so prav smešno nizke. Ponavadi imajo tudi levo ob izhodu razstavljenih nekaj po nižjih cenah in to res lepe, kvalitetne in uporabne vozičke, pa tudi druge stvari.

Midva sva gledala tudi leseno stajico v Toy su... cena je bila 98 eur, v BC pri nas je 200 eur takšna... Splača se, res...

Tudi bodiji so ZELOOOO poceni in razni kompletki. Le plenice so kar ista cena. Tetra plenice pa so zelo poceni. Bele so cenejše, barvne pa za malenkost dražje. jst sm si vzela in bele in barvne (roza). DOber in ugoden nakup ti želim.

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 2105
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:07:13   
škrpijonka
anci banci to imaš sedaj v nosečnosti ali tudi drugače? Si na dieti? Jaz čakam torek, da vidim kaj bo pokazal test.


_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 2106
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:28:00   
mismis
Dober dan vsem skupaj,

kako je kaj, a imamo že kakšne nove rezulate MF?

bucibirba, veliko sreče user posted image user posted image user posted image

spetko, jaz sem mojim user posted image user posted image  kupila ene par številk 46 z dolgimi rokavi, ampak naše se bodo itak rodile manjše, ostalo so pa številke 50 mešano kratki in dolgi rokav, oblačili jih bomo pa po potrebi. Glede na to, da se bomo po vsej verjetnosti rodili junija (če bomo le zdržali do takrat), ji bo vsaj na začetku potrebno oblačiti v dolg rokav, ampak to po moje samo body in kakšne bombažne žabice, sicer pa odvisno kakšno bo vreme, lani je bil junij slab.
reni36, super za user posted image , pa večkrat se javi in napiši kako si user posted image user posted image user posted image

Suziika, upam da končno zrihtaš tale zob, tole se čisto predolgo vlečeuser posted image

tajs, se absolutno strinjam s tabo glede oblačenja, body-i, pajacki in nogavičke so na začetku čisto dovolj, pa še to body-i in pajacki na preklop

anci banci, super za podaljšano bolniško, daj mi povej,  zakaj ti pa ni napisal dovoljne izhode??? kako boš pa hodila v materinsko šolo? A te še preverjajo iz službe?
reginca, super za pupo user posted image  user posted image user posted image user posted image  končno se bo število pup malo povečalo user posted image

Matejita, super si, da si se lahko odločila za tak podvig in se preselila v Mexico, te prav občudujem, jaz tega ne bi mogla. Ime za pupo je pa super, obe imeni tako pašeta skupaj user posted image

rakica82, mi smo pa danes imeli nekaj sončka user posted image , sicer se pa naslednji teden začne uradna pomlad, potem bo zihr več sončka user posted image

roži_, kako si? Jutri bom mislila na vas user posted image user posted image user posted image user posted image

škrpijonka, glede sladkorja ti ne morem pomagati, mene so naročili šele v 27. tednu, imam še malo fore user posted image user posted image

ok, toliko zaenkrat, seznamček bom popravila popoldne, ko bodo današnje MF opravljene in bomo že izvedele za rezultate user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2107
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:50:57   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

IZVIRNO SPOROČILO: Roži_

Pozdravljene punce, upam, da ste vse vreduuser posted image Mi smo tudi OK, nimamo druge, zaradi našega fantičauser posted image On je sedaj najbolj pomemben!!!


Prišla pa sem nazaj, ker mi je javljeno, da nekdo postavlja pod anonimno moj post, ki ni bil postavljen tukaj na tej strani in ne želim da se to dela!!! Razumem, da nekoga tako zelo skrbi, ampak brez citiranja in še pod skrito sporočilo, tega ne dovoljujem!!!
Prosila bi TO ANONIMNO, da se mi javi preko ZS in mi razloži, če ne se bom obrnila na uredništvo RR in bom zvedela tam!!! Ker ni res lepo krasti tuje poste in se podpisat pod mojim imenom, ker jaz tega posta zgoraj nisem postavila!!!
Hvala za razumevanje!





pa kaj se to dogaja na forumu..menim, da če je že objavljen tvoj post, naj bo vsaj viden kdo ga je objavil...




tole sem bila jaz, se opravičujem roži če sem jo kakorkoli še bolj užalostila nisem imela tega namena prav tako sem se ji že opravičila še enkar oprosti in od sedaj naprej ne bom več vtikovala nosa nikamor več kjer ni zame oprosti ampak vseeno držim pesti da bo vse ok
lp

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2108
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:54:46   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: škrpijonka

anci banci to imaš sedaj v nosečnosti ali tudi drugače? Si na dieti? Jaz čakam torek, da vidim kaj bo pokazal test.



sladkorno sem imela v prvi nosečnosti in sem bla na insulinu, 5 minut po porodu je ni blo več, sedaj v 2 nosečnosti se mi je pa spet pojavila....sem na blažji dieti zato ker imam inuslin in se z njim kdaj pa kdaj prešvercam, da lahko kj sladkega in prepovedanega pojemuser posted image

drugače je nimam dokazane, sumijo pa da moram že skoz imet neko motnjo z presnovo sladkorja in je to skoraj glavni krivec za to da ne morem naravno zanosit

mismis..zakaj mi niso dovolili izhodov...pojma nimam, edino lahko rečem da so idioti in komisiji sedijo ljudje ki nimajo veze z ginekologijo in podobnimi stvarmi...(čist druge veje medicine)..vsak laik ve da če doktor napiše zmerni počitek + sprehodi zaradi sladkorne in  prilagoditvene motnje(posledica stresa zarad službe), da ne smem skoz sam bit doma, amapk se mora tudi malo gibat...
v materinsko šolo ne bom šla, ker sem jo imela že pred 2 leti, tako da ni panike.. iz službe pa me ne smejo več preverjat, ker nisem več na njihove stroške amapk na breme ZZZS(ti me pa lahko preverjajo)

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2109
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:57:32   
Roži_
No hvala še tukaj ker si se opogumila in v naprej upam, da se tega več ne bo dogajalo, ne samo meni ampak tudi drugim puncam!
LP!



< Sporočilo je popravil Roži_ -- 17.3.2011 12:59:42 >


_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2110
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 12:59:06   
MagicSpell77
Zaradi lepega posta od roži, brišem kar sem napisala....

Ampak takim Nadkam bi blo treba prepovedat vstop na RR.

< Sporočilo je popravil MagicSpell77 -- 17.3.2011 13:04:34 >


_____________________________

As long as you believe that time is money, you will spend money all the time. Time is not money. Time is free. You have all the time in the world.

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 2111
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 13:01:37   
škrpijonka
Hvala za odgovro anci banci, če bom kaj potrebovala, te bom vprašala kar preko zs, seveda če lahko.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 2112
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 13:09:43   
anci banci
škrpijonka...komot ti kr vvprašaj...

total...glede dopusta, sem ravno dobila odgovor, da je to pravno možno,le z nadrejenim se moram dogovort tako da očitno  ni ovir

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2113
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 13:50:22   
rakica82
Punce eno vprašanje. A katera jemlje dodatke OMEGA 3?

Namreč jaz pojem čisto repmalo rib, saj jih mam rada pa to, sam se jih bolj redko spravi mdelat. In včeraj ko sem bila na predstavitvi razskave moje mleko sem se prov zamislila, ker smo dobili za izpolnit vprašalnik koliko pojemo rib.

_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2114
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 15:30:34   
total
IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

škrpijonka...komot ti kr vvprašaj...

total...glede dopusta, sem ravno dobila odgovor, da je to pravno možno,le z nadrejenim se moram dogovort tako da očitno  ni ovir
 

O supr anci banci,je pa baje odvisno samo od delodajalca..tako sm jaz dobila odg.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 2115
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 16:38:18   
bucibirba
Ejla souser posted image !

Evo mene, končno doma! No, MF opravljena, vse je super!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image  Naš piščanček je težek že 550g, vse je lepo razvito, nosim spredaj...v glavnem sem takoooo srečna!!!! Kri in voda sta tudi super, tako da 1A user posted image Smo pa tudi videli, kaj bomo imeli, ma vam povem na FB, ker sem se tukaj že enkrat razkrila in sva se odločila, da ne bova povedala ostalim (razen staršem in bratom/sestram), naj bo vsaj za njih presenečenje user posted image . Tako da mismis, pri meni prosim pusti na seznamčku user posted image . Aja, naslednji pregled pa mam 28.4.

Sem se pa tudi z G pogovarjala o bolovanju, ker ga imam zdaj do aprila. Pa bom poskusila koristit še star dopust pa del novega po preteku bolovanja in potem spet za mesec na bolovanje in potem že porodniška. Sem se pa tudi jaz odločila, da si nekaj dni letošnjega dopusta pustim za drugo leto, ampak žal samo pet, ker če ne, mi ne rata porabit vse do 30.6.2012 (na porodniško grem 23.6.11). Sam moram prej še v službi preverit...

Reni36, user posted image za user posted image   in Reginca1 user posted image  za user posted image .

Roži_, pogumno naprejuser posted image , v mislih si z nami!

Rakica82, jaz jemljem Omega3 dodatek za nosečnice. To pa zato, ker nisem glih nek jedec rib in baje so omega3 maščobne kisline dobre za razvoj sluha ipd. Dobiš jih tudi skupaj z vitaminskimi tabletami - dodatki za nosečnice (Femibion ipd), jaz sem jih sicer posebej vzela, ker tiste tablete (npr. Femibion, NeoVin ipd.), vsebujejo tudi jod in jaz ga dodatno ne smem jemat, zaradi ščitnice.

Pozdravček!!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2116
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 20:03:33   
~Minnie~
Da se še tukaj malo javim, ne samo na FB (mi je veliko bolj priročen).
No, pa smo tudi mi v torek dočakali morfologijo :) Že preden sem se ulegla na pojstlo, je G uprašala kako je s spolom, če ga hočeva zvedet in sva rekla, da ne, da se bova pustila presenetit. Potem smo otročka pregledali, srček poslušali ... vse je OK ♥ Tudi posteljica se mi je dvignila na normalno višino (v 12. tednu sem malenkst zakrvavela), tako da je tudi to sedaj OK. Potem ko smo končali, je rekla da je tudi s spolovili vse v redu in da se spol lepo vidi in naju je spraševala kakšen občutek imava glede spola ... jst imam kar skoz že občutek, da bo fantek, moj se pa še ne more odločit ;) Težak je 375g, obseg glavice pa je 17,7 cm. ♥ ♥ ♥
Naslednji pregled imam pa 22.4.

Roži drži se!! user posted image user posted image

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2117
   RE: Julijke 2011
17.3.2011 20:24:57   
mismis


user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, user posted image
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 11.4.  user posted image
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: .,  user posted image
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, user posted image
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?.,   user posted image
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 30.3. user posted image
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
tajs, 23, 3user posted image , 2user posted image , P: 23.3.. user posted image  
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image  
Matejita, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image   
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P:?., user posted image
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., 3D: 21.3.  user posted image
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., 3D: 15.4. user posted image
majuscka, 27, Sl. Bistrica, 2user posted image , 0user posted image , P: 12.4.   user posted image
theirchy, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., user posted image
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 13.4. user posted image
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image P: ?,  user posted image  
Suziiika, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 23.3.              user posted image
 
10.7.
katja117, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, user posted image
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,  user posted image
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4.  user posted image
janca15, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ? , user posted image
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 6.4.   user posted image  user posted image  
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?,  user posted image
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
aink, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
14.7.
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.,     user posted image
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 30.3.    user posted image  
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?.,  user posted image
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., user posted image
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: .1.4.    user posted image  
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 5.4.,   user posted image
 
16.7.
bubu_bibi, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 6.4., user posted image
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: 19.4.   user posted image
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, 3D: 7.4.    user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, 29, 3user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: 23.3. user posted image
binca13, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?. user posted image
 
18.7.
zabica81, 29, 1user posted image , 0user posted image , P: 4.4., user posted image
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.4. UZ: 17.5.    user posted image
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, user posted image
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 30.3.,   user posted image  user posted image  
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 7.4.    user posted image
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?,     user posted image
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 6.4., MF: 6.4.   user posted image  
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: user posted image
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
bucibirba, 28, Primorska,  2user posted image , 0user posted image , P: 28.4. 3D: 15.4. user posted image
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 1.4., PA: 14.3.    user posted image
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,  user posted image
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?, MF:.   user posted image
piccolina1983, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: 7.4.  user posted image  
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
reginca1, ?, Maribor, 3user posted image , 2user posted image , P: 12.4. user posted image
 
26.7.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?    user posted image
nussy, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: ?   user posted image
 
27.7.
Roži_, 30, Koper, 1user posted image , 0user posted image , P: 31.3.,  user posted image  user posted image   user posted image
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.4., MF: 30.3.    user posted image
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: ?, MF:  23.3. user posted image
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ? user posted image
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 22.4. user posted image
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 17.3., MF:    user posted image
lunanai, ?, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: 15.3.., MF: ? user posted image
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ? user posted image
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? user posted image
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 78

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image   



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 2118
       RE: Julijke 2011
    17.3.2011 21:21:30   
    Šnofla
    Pozdrav user posted image !

    Končno imam spet nekaj energije, da se vam javim. Med tem, ko mi je G jemala kri in zdaj je minilo že nekaj časa in meni je vsebnost železa drastično padla. Posledično sem bila z energijo tako na nuli, da se mi še živet ni dalo. Po priporočilu sem poskusila s sokom rdeče pese (bljak), 2dl dnevno, pa moram povedat, da je res super. V dveh dneh sem bila pri sebi. Če bo še katera prakticirala - če je v hladilniku je dejansko pitna user posted image
    Dobrodošle vse nove julijke! user posted image Vedno več nas je.

    Roži, user posted image za punčko, vam in fantku pa želim vse najboljše!

    Nekaj glede vozičkov...tiste, ki ste vzele PP GT3, a ste košaro tudi vzele? Midva sva se odločila samo za športni del, ker se čisto poleže in je lepo okrog in okrog zaprt, kolegica me je pa zadnjič "oprala" da kaj se grem z novorojenčkom v športnem delu... Vem, da so mnenja različna, ampak ona je bila res tako zavzeta, da že skoraj moram vprašat za drugo mnenje.  Je pa zelene barve, tako kot večina ostalega hehe. Pa če se prav spomnim, ste se v tejle temi pogovarjale o ABC vozičkih in njihovih "problematičnih" kolesih in če se ne motim tudi napisale kaj narediti, da se kolesa vrtijo tudi na ploščicah itd. Tega posta ne najdem in lepo naprošam, če mi avtorica še enkrat odgovori user posted image

    Omega 3
    - jaz jih jemljem nekje od drugega meseca. Rib skoraj ne jem, rada imam tuno in kakšne ribe v zelenjavi, "svežih" pečenih rib pa ne. Konzervirane so mi pa, s povdarkom na tuni, odsvetovali zaradi visoke vrednosti svinca.

    Kaj pa folna kislina, jo še/že jemljete?

    mismis, super za punčki! Upam, da vam uspe priti čim dlje in da se ti maternični vrat ne bo krajšal user posted image

    seznamčki
    - jaz imam sestavljen en minimalističen seznam stvari, ki jih po mojem mnenju nujno rabim pred porodom. Ga bom iz excela spravila v word in skopirala naslednjič

    Pa še poročilo iz pregleda (mf) - najin škratek naju že zdaj komandira, da je joj. Na prejšnjem pregledu je spal s prekrižanimi nogami, tokrat je pa tako plesal, da ga je bilo povsod polno ampak s stisnjenimi nogami. Torej bolj kot me firbec matra, kakšnega spola bo, bolj tišči noge skupaj. Ko mi je hotela G slikco narest (joooj kakšna slikca bi to bila, ful jasen obrazek in zgledalo je kot da se smeji) je dal rokice pred obraz. user posted image Smeško, kaj vse nas še čaka in kako KOMAJ ga čakamo user posted image Drugače vse bp, se krasno razvija user posted image

    In za nas seznam - naslednji pregled 18.4. (in G mi je povedala, da ona vsakič dela UZ user posted image user posted image in da se bova naslednjič še malo bolj pomatrali, da ugotovima spol in da mi bo naredila par slikic, ker zdaj pač niso uspele)

    Khem, pa moj pesjanar je očitno zelooo pametne vrste hehe, je ugotovil, da se nekaj dogaja z mano. Na sprehodu se non stop drži v moji bližini, na vse luknje me opozarja vnaprej, v hrib ne morem tudi če bi sama hotela ker se postavlja pred mene. Kar naenkrat se pri odpoklicu ne zaletava več vame, od veselja se ne dviguje več na zadnje tace ampak se s sprednjimi samo še prestopa, malo dlje stran od mene. Faca user posted image

    Napisanega je bilo še veliko, pa sem že malo pozabila (hormoni so huda stvar, moj spomin je še bolj luknjast kot ementalec ;) ). Vsem želim čim več zdravja in lep razvoj pikic! Čim bolj razumevajoče šefe, pa uspešno opravljene izpite in diplome. G, ki se ne ozirajo na zavarovalnico in so nam pripravljeni narest kakšen dodaten UZ in slikico.

    Božajte trebuščke! user posted image

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 2119
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 1:33:15   
    Matejita
    Najlepsa hvala punce, za vse vase komentarje user posted image . Bodo prisli prav, trenutno sem najbolj vesela vseh komentarjev okoli nakupov nujnih zadev za detece za zacetek.

    Folna kislina, jaz sem jo jemala ze nekaj mesecev pred zanositvijo. No tule tega se nisem napisala, ampak v Sloveniji sem s svojim bivsim mozem poskusala zanositi 10 let in ni in ni uspelo (nisem pa nobenih preiskav delala). Tule pa me je splosna ginekologinja, ko sem omenila, da bi rada zanosila poslala takoj na vse mozne preiskave - ultrazvoke, kri, voda,... In ugotovila, da imam policisticne jajcnike in jih zdravila 3 mesece, pa se odlocila zadevo se podaljsat, kar me je razburilo, tako da sva zamenjala za ginekologa, ki je specialist za plodnost. Po krvnih preiskavah, ki so potrdile, da imam ovilacijo in preden sem prisla do pregleda prehodnosti jajcevodov, sem ze zanosila user posted image user posted image user posted image  in sem neizmerno srecna. Skratka tole folno kislino jemljem dnevno zdaj ze lep cas - po mojem kaksnih 9 mesecev. Sem pa A- in moj moz 0+. tako da sem po 2 krvavitvah zamenjala folno kislino za folno z dodatkom zeleza.

    Zanimivo se mi zdi primerjati odnos ginekologov tule in tam. Tule je mentaliteta bolj, ne skrbi, vse se da resit. Ko prides popolnoma prestrasen te pomirijo, tam si pa se vsega ne upas vprasati. Moram reci, da me je odnos ginekologa strasno miril. Cisto na zacetku nosecnosti (7 teden)  sem namrec krvavela in bila prestrasena, da je bilo veselje. Je ginekolog na pregledu klepetal o nepomembnih zadevah in rekel, da ni nobene panike, da mi bo predpisal progesteron in strog pocitek za 10 dni, pa se bo zadeva uredila, moram pa obvezno pocivat. Na bolnisko je pa napisal nevarnost spontanega splava, pa tega nikoli ni omenil. Povedat hocem, kako je fino, da lahko zaupas, da lahko vprasas vse kar zelis in ti zdravnik potrpezljivo odgovarja, ne pa da te je strah vprasat, da ne bi vznemirjal ( se se vedno borim s temi obcutki).

    Ima pa zadeva jasno tudi svoje slabosti. So javne bolnice, do katerih imam pravico, ker mi jih sola placuje, je pa nizja kvaliteta, kar se tice poroda je pa pomanjkljivost v tem, da bi bila na porodu sama, brez moza, do cesar mi zagotovo ni. Tako da sva sla gledat 3 bolnice in povprasala, kaksne so cene za naravni porod in za carski rez (ne vem, kaksne vrste porod bo) in je prav hecno, ko ti dajejo cene. Pa kaj imas vsteto v ceni - 2 uri pred porodom in 1 ura iztiska, dodatne ure pa placas po urah user posted image . No mislim, da sva zdaj nasla bolnico, kjer zelim roditi. Zdravnik pa bo prisel z anasteziologom in pediatrom, kjer se bova odlocila.

    Pa se nekaj se mi zdi hecno, tule deklicam kar v bolnici ze vstavijo uhane, je vkljuceno kar v ceni. Moram reci, da je veliko zadev drugacnih in zabavnih, no tako, da bom na moj nakupovalni seznam dodala se uhane user posted image user posted image .

    Me pa veseli, da imate same fajn novice, da so vasi user posted image  v odlicni formi, eni navihani s prekrizanimi nogami user posted image . Ko sva midva na UZ vprasala za spol, je najprej elektrika izginila za 5 minut, potem smo si pa ogledovali nase detece in je sedelo s prekrizanimi nogami na gor. Ginekologinja je kaksnih 6x pritisnila na trebuh, da se nama je Nina pokazala. No vsekakor mi je bolj vsec, da je sramezljiva, kot da bi bila ekshibicionistka user posted image .

    Uzivajte v bozanju svojih user posted image

    _____________________________

    Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

    (odgovor članu Šnofla)
    Neposredna povezava do sporočila: 2120
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 6:56:09   
    juhica
    user posted image user posted image  Se pa človek že za dobro jutro nasmeje - hvala Matejita - glej da ne boš več kot eno uro iztiskala, ker se ne splača! user posted image user posted image

    No sej če pa tam živiš, pa verjetno niti ni smešno... Včasih res ne vemo kako srečo imamo - zaenkrat... Ja res zanimivo te je brati in ugotavljati razlike, včasih (no jst k ne pridem dlje kokr do Hrvaške, kar pa ne šteje, ker sem tam rojenauser posted image ) mam občutek kokr da je povsod po sevtu enako - mentaliteta in navade in vse, pa še zdaleč ni tako... Super za dober odnos ginekologa in da je tako hitro uspelo, čestitke za punčkicouser posted image .

     
    šnofla - no zanimivo, mene so pa hormoni na začetku sesuvali, železo pri meni nima nekega hudega vpliva na počutje, enkrat sem imela hemoglobin 90 (zdele mam 110), pa sem pokala od energijeuser posted image ... Glavno da si ugotovila kaj ti fajn pomaga user posted image .


    Vsem čestitke za dobro opravljene MF še tuki!!


    omega3 - ok no dons bom paniranga osliča spekla, a to kej pomaga?? Ker ribe jem drugače samo na morju, pa nek napad po konzervah sem imela v času slabosti... Me je kar malo zaskrbelo, ko ste omenile, da vpliva na sluh...

    (odgovor članu Matejita)
    Neposredna povezava do sporočila: 2121
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 7:14:14   
    smuki
    Jutro!!

    Al se sam men dogaja al gre tud vam taaaaaaaaako hitro čas?? Še malo še malo... pa bomo šle v Rim user posted image .
    Midva sva včeraj zvečer spet imela "pogajanja" glede imen. Itak, da to kar moj našteva mi ni nič všeč, ker ima res same take lovske, potem pa mu povem jst svoj predlog pa je samo vtihnil.... hmmm... kaj zdaj to pomeni?? Sem ga še ene dvakrat dregnila pa nič. Mogoče premišljuje o ideji, ker sva se o tem imenu pogovarjala že v prvi nosečnosti in celo on ga je takrat predlagal...

    Omega 3 - jaz jo jem zdaj že cca 2 meseca. Tudi mi premalo rib pojemo, čeprav jih imamo zelo radi.
    Mi je pa enkrat v lekarni rekla ena apotekarca, ko sem še folno kislino hodila kupovat, da če se imam kaj rada, da bom začela tudi z omego3, ker baje bi naj bili otroci manj hiperaktivni. NO, pri tamali sem začela šele okoli sedmega meseca, kot priporočajo pa je še vedno zelo živahna, zato sem zdaj začela prej user posted image user posted image user posted image .



    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 2122
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 7:28:06   
    Matejita
    Juhica, sem imela v planu ta simpl popadke dajat skozi v bolnisnicni kavarni, kjer ti placilni stevec ne laufa user posted image , tule, kamor bom pa po verjetnosti sla, pa nimajo dodatka na uro.

    Tole za Omego 3 pa nisem vedela, da ima kaj veze s hiperaktivnostjo, saj je s em povezano, ce sem prav razumela?

    Smuki tole za ime je pa pomembno in ne tako enostavno. Se mi zdi, da je res pomembno, da das ime, za katerega cutis, da je pravo in kako verjetno je, da bo prav tisto, ki je vsec tebi vsec tudi dragemu. Je pa dobra novica ta, da na koncu me odlocamo - nas vprasajo. ( tule moras v roku 6 mesecev na maticni urad registrirat otroka user posted image , prej je pa lahko kar neregistriran).

    Nic predajam stafeto, grem v horizontalo. Lep petek vam zelim, ce delate cim krajsi, ce pa ne delate vam pa zelim cim vec lepih trenutkov.

    _____________________________

    Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 2123
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 7:39:50   
    maca84
    ojla punce, da se še jst malo javim. Bilč vikend čist preveč hiperaktiven,ampak sem preživela user posted image no sem pa potem dan ali dva rabila da sem prišla k sebi in se malo naspala, ampak tudi to mi je uspelo user posted image včeraj sem imela pa tak zmešan dan. Vse me je bolelo, ne ležati, ne sedeti, ne stati, ne gibati....skratka nič od nič, samo sem in tja sem tavala user posted image se mi pa je dve noči pred tem začelo dogajati, da jaz ponoči fino spipm in se ne zbudim za it na wc, ko se pa zjutraj zbudim je pa čist napet trebuh, poln mehur, vse me boli in špika,pridem do wcja pa tudi vse špika po mehurju in gre zelo malo ali nič oziroma kar gre gre le s težavo iz mehurja user posted image no in potem celodnevne bolečine, zvečer pa ko da se mi je odprlo nekaj šla na wc in je teklo od mene skoraj 5 minut, nič bolečin vmes, nič špikanja....kot da ni nič, od takrat dalje nobenih bolečin. No potem sem še ene 2 uri hodila na wc na vsake 20 minut (očitno se je mehur moral čist spraznit) pol sva pa z možekom rekla nič drugače kot da si za enkrat sredi noči naštimam alarm da me zbudi in grem na wc. Sem res tko nardila, šla na wc ob alarmu in pol še okol 5h zjutri ko moj vstane in me je zbudu in sem danes kot nova user posted image

    me je pa cel dan skrbelo da ni kaj z bebico narobe, ampak sem vedela da ne mroe bit, ker je imela pravo žurko čez cel dan user posted image kar preveč, ko me je občasno še v predel mehurja zadela kaka brca in je bilo še slabše,ampak važno da je ok in da veselo brca. In sem prov happy ker bo kmalu tudi moj lahk čutil kako brca (enkrat sva že probala,pa so ble še prenežne brce, to je bilo kake 2 tedna nazaj, zdej bo pa že počas tut možek lahk začutil kej user posted image ).

    Tista, ki je napisala za avstrijske trgovine - a to je ta trgovina ? http://www.toysrus.at/home/index.jsp?categoryId=3994211

    vitamini  - jaz jemljem elevit vitamine, ki vsebujejo tudi folno kislino. Bo pa treba začeti še z uporabo omega 3 ja, ker tudi jaz nisem glih hud jedec rib. No ja iskreno rečeno bi jih jedla z veseljem, samo če bi jih kdo drug mi pripravil user posted image ker se mi jih ne da pacati.user posted image

    Lepo se imejte in božajte bušije.user posted image

    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 2124
       RE: Julijke 2011
    18.3.2011 8:04:41   
    maca84
    punce sem pozabila še vprašati...te pakete, ki jih podarja ministrstvo in jih dobimo na centrih za socialno delo.....tam je tako da si lahko vsebino paketka tudi sam sestaviš za tisto vrednost na spletni strani recinko.si kakor je meni znano. Ampak a je ta spletna trgovina tudi lahko v uporabi in se naroča pri njih tudi kot fizična oseba ne le za izbiro paketa?A katera kaj ve o tem? So namreč dosti bolj ugodne cene (no vsaj lupinica - maxi cosi cabrio fix) je nekje 30€ ceneje kot pa drugje. Poštnina pa tudi ne bo presegla celotne razlike v ceni do drugih trgovin.

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 2125
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  83 84 [85] 86 87   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
    Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
    Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
    Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?