|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 7:52:51   
bucibirba
Dobro jutro!

Sonček, koooončnoooo user posted image user posted image user posted image ! user posted image

Mismis, hvala za seznamček! Si prav pridna!!!user posted image

Cori, sam pri vas bo pa res pestro...ma saj je prav tako! user posted image
Tamcika, user posted image  za user posted image !

Šnofla, super za brcike! Naše je tudi aktivno, sam ko pa tatko da roko na trebuh, glej ga zlomka, neha...hm...user posted image

Bubu_bibi, se priporočam tudi jaz za vaje...bi jih lahko poslala tudi meni? user posted image
 
Suziika, jaz jemljem vit.tablete Elevit (ker so edine, ki nimajo joda zraven, ker ga ne smem dodatno jemat, zaradi ščitnice) in zraven Omega3 za nosečnice - Natural Wealth Omega natal. Kar se pa tiče trtice...ja, mene začne bolet čim kaj delam al pa grem hodit. Ma še bolj me pa kolk in to levi...uf, se moram začet mal več razgibavat...mogoče kaka joga...

Total, midva sva se odločila za napihljiva kolesa. Saj ne da imam kak hud teren za obdelat, sam ko sva opazovala vozičke ostalih (med kofetkanjem v centru mestauser posted image ), ki so imeli gumijasta kolesa, so bila vsa tako obrabljena... Frcafella, imava pa tudi midva Mutsy-a user posted image .

MagicSpell77, super za pregled! In hvala za namig za C&A, sem šla tudi jaz pokukat in sem nabavila dve trenirkici in eno jopico za našega piščančka...seveda si je tudi mamica morala nekaj vzet user posted image .

MetiLu, boš vidla, da bo danes boljši danuser posted image in upam, da se mali hitro pozdravi!

Pupika*, dobrodošla!!! user posted image

Nič punce, uživajte !!!

(odgovor članu pupika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 8:25:13   
MetiLu
Dobro jutro,

naš tamalček je že ok, vročina je padla že pred večerom, ušesek ga ne boli, je zgleda antibiotik prijel in je iz tahudega ven user posted image  že nori celo jutro, tud apetit je dobil nazaj...že včeraj zvečer, sem mu ob devetih zvečer tortiljo s sirčkom pekla user posted image   no, sam da je tahudo mimo, samo AB mora pa zdej do konca jest user posted image  

Jaz sem se pa tud najedla zdej, sem se tko lačna zbudila, da mi je kar želodec skup vleklo... grem še eno kavico spit user posted image  

Pol pa spet malo pranja cunj, pospravljeno je koker tok,  kosilo je pa že od včeraj ready. Sem vzela iz skrinje goveje zrezke in me je moj 1 uro pred kosilom spomnil, da je postni petek, tako da sem pol spekla ribje palčke in so zrezki za danes ostali... zgleda smo vsi imeli včeraj neki nemesnega user posted image

lep dan vsem, upam, da se pokaže sonček


< Sporočilo je popravil MetiLu -- 19.3.2011 8:26:55 >


_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 8:40:30   
mismis
Dobro jutro,

ali toliko nas že ob tej zgodnji uri straši okoli user posted image . Jaz sem danes prav vesela, končno ena noč, ki sem jo skoraj v celoti prespala, ok samo 1x je bilo potrebno vstati za na wc, ampak to je še čisto sprejemljivo user posted image user posted image . Kaj boste počele danes, midva morava bajto spucati, ker imamo en velik svinjak, to pa predvsem zaradi našega user posted image , ki je od kar sem na bolniški, vsak dan notri. Saj vem, da ga razvajam, ampak vsaj nisem toliko sama čez dan.


MetiLu, super da je ta malček boljše user posted image user posted image user posted image , pa upam da bo tudi s tabo bolje, da te lunca ne bo trkala preveč

Tamcika, super za user posted image , joj tale junij jih je pa res poln, to bo ženinov za naše male user posted image

total, tudi midva imava napihljiva kolesa, to je bil pogoj, ki ga je naš zahteval pri izbiri vozička, pa res je fino,da se dajo kolesa obračati v vse smeri, ker so vozički veliko bolj vodljivi

Pupika*, dobrodošla med nami, si pa dolgo časa zbirala pogum user posted image

cori, seveda se te spomnimouser posted image , ti kar piši, več nas je bolj je veselo
šnofla, super za brcike user posted image user posted image user posted image , zdaj jih boš vsak dan čutila bolje

Suziika, saj veš kaj pravijo, za vsako nosečnost/otroka en zob, upam da je bil tvoj modrostni zob tale davek
bubu_bibi, dobrodošla v klub železnih gospa user posted image user posted image , vaje za medenično dno pa ja zseda jne upam delati, ker je to v bistvu krčenje, pa bi lahko slabo vplivalo na moj MV
magicspell, super za srčka user posted image user posted image user posted image , to je pa res lepa novička user posted image




_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 10:26:41   
Anonimen
Dobro jutro vsem user posted image in user posted image , upam, da ste se vsi lepo naspali...jaz že tri noči ne spim, ker se je moj user posted image  odločil, da je očitno ponoči pravi čas, da mami spravi pokonci s svojimi brcami...ampak nič hudega, samo da brca user posted image  jaz sem bom že še naspala...upam user posted image  Drugače pa se je predvčerajšnjim zgodilo nekaj prav luštnega. Jaz sem sedela na kavču in brala knjigo, in sicer tako, da sem jo imela naslonjeno na bušiju...in kar naenkrat mali tako brcne, da je knjiga kar poskočila...ma če to ni najlepši občutek na svetu! user posted image

Zdajle pa se počasi odpravljam na sprehod, HB čisčenje hiše je bilo na vrsti že včeraj, nato pa v shopping za bebico...imava s sestro 'ženski dan' in se bova malce zaposlili z nabavo otroških stvari user posted image

pupika dobrodošla med nami user posted image

Suziika jaz jemljem omega 3 od Reflexa (vsaka Reflex nutrition OMEGA 3 kapsula vsebuje 1000mg čistega, zgoščenega ter prostega ribjega olja, ki zagotavlja 45% omega 3 maščobnih kislin). To sem jemala že prej, nato pa sem se posvetovala z zdravnikom in nadaljevala jemanje tudi v nosečnosti.

Lep dan vsem skupaj user posted image


(odgovor članu mismis)
  Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 12:02:15   
bubu_bibi
Uuu, kako ste pride! Prav z veseljem prebiram, kaj pišemo! user posted image

mismis - jah, zdaj še po zalogo kakšnega dobrega pomarančnega soka.... user posted image Mogoče bom tasta nahecala, da mi ga iz Fructala prinese celo škatlo... user posted image Za vaje pa ne vem, ča lahko kaj vplivajo negativno, samo, če ti ni, pač jih raje ne delaj - samo, da bodo user posted image user posted image user posted image zdravi! user posted image

bucibirba - ni problem, sicer smo s prvo rundo vaj že začele, mail pa imam še shranjen, samo javi se mi na mail (klikneš ikonco e-mail pod mojim imenom).

Pa je tako lep sonček, da grem kar na sprehod! Sem že pomila po tleh (pridna, pridna), eno žehto oprala in obesila, druga se vrti v stroju... Malo na luft pred kosilom! Potem pa pire krompir, kuhane kumare in mogoče še sir za žar zraven... user posted image

Lepo bodite, se beremo!


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 13:01:45   
bucibirba
Ste pridne punce! user posted image  Jaz sem tudi že dala prat prvo rundo, zdaj me čaka že druga user posted image . Kosilo je tudi že skoraj...mater, sem že kar lačna user posted image .

bubu_bibi, sem ti poslala svoj mail kot ZS, ker me ni spustilo skozi. Če mi lahko pošlješ, bom super vesela! Hvala!!!

Imam eno vprašanje, mogoče malo preveč kompliciram, sam vseeno...Ker imava posteljco že kupljeno (darilo od moje zlate mame), moram nabavit še jogi. Pa sem gledala enega v BC, je ravno v akciji http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=212290. A je treba bit kaj posebno pozoren, pri nabavi jogija? Ne vem, glede trdote ipd? Ker dobiš tudi kake, ki so bolj poceni...sam ne vem, če so potem tudi kvalitetni. Vsak nasvet je dobrodošel user posted image .

Pozdravček!

< Sporočilo je popravil bucibirba -- 19.3.2011 13:02:53 >

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 13:42:59   
maca84
bucibirba jst s trdoto nisem glih komplicirala. Sem pa izbrala v BC tegale http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=158170 poleg tega da je antibakterijski in antialergijski in vse kar je napisano,ima še neke dodatne zračne pore, da tudi potem ko bo dete spalo na trebuščkum če slučajno obrne glavico tko da ima nosek in usta na jogiju se ne more zadušiti. Je pa tudi tukaj prevleka pralna itd. Jst sm rajš rekla 20 evrov več pri tej zadevi pa bom kje drugje malo prišparali.

Punce,neki časa nazaj sem že spraševala če katera ve, kako je s spletno trgovino recinko, pa ni nobena nič odgovorila. A to pomeni, da nobena nič ne ve, al je to sam trgovina ko si lahk zbiraš stvari za tist paket, ki ga dobiš od države ali lahko pri njih nabavljaš tudi tako samostojno, kot v drugih spletnih trgovinah?

no pa LP vsem

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 14:27:40   
Matejita
Naslednji pregled imam 29.03. ( po 6 tednih, kot je bil plan user posted image ).

MisMis hvala za kompliment. Vem da se slisi malo noro, ampak jaz sem tako mocno cutila, da moram sem, da se nisem dol na zemljo spustila in razmisljala o mio detajlih, ampak samo o vsem, kar rabim, za preselit se sem in moram reci, da sem najsrecnejsa v lajfu ta skoraj 4 leta zdaj. Glede imena pa, Nina je bila moja prva plasticna puncka, pa prijateljica, ki mi je energetsko strasansko vsec in sem je vesela vsakic, ko jo vidim, pa se ime je kratko in tudi za Mehicane lahko izgovorljivo. Karina je pa izbral dragi in se fino rima, ja. Meni je bila tudi Karen dolgo vsec, ki je zelo podobna temu imenu. Si mislim, da moras biti dvojno srecna, ker te dve pikice cakata, predvidevas da v juniju? Nama je tudi ginekolog rekel, da je sicer uradni plan 7.7., da pa on misli, da pride 3. ali 4. teden junija, ne vem na podlagi cesa (on ze ve), so pa tudi na UZ rekli, da je vsaj za en teden bolj razvita.

Buci cestitke za bp rezultate!

Minnie, sem tudi jaz v zacetku hotela, da je presenecenje. Potem je pa dragi rekel, da bi rad vedel in potem se je tudi meni zdelo, da je bolj fino, ce komuniciras ali mislis na pikico z imenom ze v nosecnosti, da se lazje povezes nekako, tako da sva vprasala. Jaz sem pred nosecnostjo mislila, da ce se mi kdaj uresnici ta vroca zelja, bom verjetno imela hci, ko sem zanosila sem bila pa popolnoma brez obcutka. Ampak obcutek od prej je bil ocitno pravi. Sicer mi je bilo pa po toliko letih vroce zelje in cakanja, da postanem mamica (kaksnih 20 - sem sanjala o tem od 16ega)  cisto vseeno, ali bi bila deklica ali decek, samo da je zdrav user posted image .

Juhica, te zadeve tule se meni zdijo nadvse zabavne. Na sreco bi si lahko tudi dodatne ure popadkov privoscila user posted image , jih pa delim z vami, da se malo nasmejemo nad razlikami. Mi je pa res veliko zadev vsec tule. Npr. ne predstavljam si, da bi sla na UZ, zelela vedet spol in ga ne bi izvedela, ker si enostavno vzamejo cas za odgovorit in pokazat vse, kar te zanima, ce le imajo aparature. Povprecno moj pregled traja 1 uro in izgleda bolj, kot da gres k prijatelju na klepet. Si je vzel npr veliko casa, da mi je razlozil, kako funkcionira z razvojem protitelesc (se mi je tudi to zgodilo) , da zdaj razumem zakaj pride do tega, poleg tega je razlozil, kaksnih ukrepov se bo posluzil, ce bo nujno, ....

MetiLu upam, da si jokavost zamenjala za napade dobre volje user posted image .

Tamcika fino, da so te pomirili v zvezi z bolecinami, ki jih imas. Nekaj je, ce najdes odgovore v knjigi ali na netu, cisto drugace pa je, ce nekdo prav tebe pogleda in razlozi, kaj se dogaja v tebi in pomiri user posted image .

Frcafella, hvala za komentar, kaj potrebujem, sem po prebiranju raznih vasih seznamov, idej v knjigah in na netu priblizno na taki ideji, kot si jo opisala. Tule je navada, da prvo leto skrbijo za dojencka mame, tasce ali kaksni drugi druzinski clani, tule so vecinoma vecclanske druzine in nekdo je vedno doma, ce pa nimas te opcije, pa pac oddas v jaslice. No moja druzina je nekam dalec za vsakodnevno varstvo user posted image , tasca je stara 79 let, je ne mislim moriti in ziviva sama. Jaz delam v OS, ima pa ista sola se vrtec, je pa res, da sprejemajo otroke od 3ega leta naprej pri nas. Koordinatorka je rekla, da bo vprasala lastnico, ce bi naredili izjemo in sprejeli tudi Nino (so isto uslugo naredili sodelavko), ce pa ne, bom pa poiskala jasli kje blizu najinega doma, tam kjer so prav specializirani za tako majhne pikice. Sem pa hvalezna, da delam od 7.30-14h, vedno in da imam veliko pocitnic, tako da bom vseeno lahko kar precej casa prezivela s pikico.

Snofla, vem, da je razlika, ja, samo na splosno nas zelo hitro odpravijo (so pa izjeme jasno), tule te za zacetek po njihovo pozdravijo s stiskom roke in poljubom na lica in te vprasajo, kako si, kaj je novega (cisto na splosno v lajfu), potem pa zacnejo s pregledom. Povejo, kar imajo za povedat. Meni delajo UZ ze od 6ega tedna in vsakic pokazejo ekran, razlozi, kaj je kaj, dragega poklice v ordinacijo vedno, skratka pocutis se kot 3-clanska druzina v pricakovanju novega clana. Potem pa pojasni vse, kar te zanima. Imas obcutek, da lahko vprasas karkoli in da ti bodo z veseljem pojasnili.

Suzika, upam, da so zobcki tipi top, nikoli ni lusno, ce nagajajo, v noecnosti pa se manj.

Total fajn za veliko energije, se dan cisto drugace obcuti.

Magic Spell cestitke za odlicne rezultate, to je najbolj vazno user posted image .

Vidim, da ste se vse na ribjo dieto vrgle user posted image , meni tudi naceloma ni toliko do rib, no iskreno povedano se do mesa ne ne vem koliko. Piscancev sem se najedla in oslicev tudi, tako da mi zdaj kaksno dobro pripravljeno mehko goveje meso bolj zapase, ali pa kaksno fasirano.

Mi imamo pa 3 dnevni vikend, ne vem sicer, kaj praznujemo v ponedeljek, ampak saj ni vazno, samo da je frej, tako da danes verjetno v eno trgovino zajadrava z otroskimi stvarmi, da malo oci napaseva in preveriva, kaj se dobi, kaksne so cene in da po vsej verjetnosti v zacetku maja, ko se bova vrgla v nakupe skociva tja. Moram reci, da je prav lusno stikat po teh majckenih stvareh in predstavljati si, kako bos oblacil majhno pikico v te mini oblekice user posted image .

Fajn soboto zelim vsem po spisku, energetsko ali pa relaksacijsko, kar pac imate v planu.

_____________________________

Nina Karina se nama je rodila 1.7.2011, drugi rojstni dan pa smo praznovali 4.8.2011, ko smo dobili laboratorijske izvide, da je zdrava

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 18:10:42   
Špelca21
Hoj.

No v sredo sva imela pregled na Pediatrični kliniki za plodov srček (UZ) in je vse ok. Dr. Vesel vse pohvale super zdravnik, prijazen. Tudi morfologija je za nami in tudi vse ok je še enkrat potrdila da bomo meli user posted image . Se lepo razvija in raste, tko kot more edin na naslednjem pregledu mi bo še enkrat UZ nardila, ker je vidla samo eno ledvičko. Jaz sem samo malo slabokrvna tako da moram mal več rdečega mesa jest. Ampak sem vesela, da je z našo bejbo vse ok. user posted image

Drugače naslednji pregled imam 12.4.

Lepo bodite

(odgovor članu Matejita)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Julijke 2011
19.3.2011 19:56:05   
pupika*
Hvala za dobrodošlico user posted image ...vidim da ste kar aktivne in da se rade razpišete..verjetno vas bom malo težje ujela, ker sem se komej prijavila user posted image ..mi pa ne vemo ali bo user posted image  ali user posted image  in si najbolj želimo da bo naš user posted image  zdrav, ker nam je grozil spontani splavuser posted image ..zato smo sedaj zelo srečni da je vse okuser posted image ..ali bo katera od user posted image  šla roditi v Postojno?..uživajte lepe trenutke z vašim trebuščkom in vašimi najdražjimiuser posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 8:09:40   
MetiLu
Jutro... user posted image  ... user posted image ... user posted image

Zunaj tak sonček, mi bomo pa spet cel dan notri user posted image  mulček se že zvira od dolgočasja in si zmišluje kaj bo za zajtrk jedu, jaz sem pa tud tok lačna. Sem se zbudila ob 3.30 zjutraj in mi je tok želodec krulil, nisem mogla nazaj zaspat.
Pa sem prišla na idejo, kako bom izboljšala kupljeno odejico za našo mulčico in ene dve brisačke ukrojila, da bodo pasale v lupinco, da se naše dete ne bo tako kuhalo notri user posted image  ja, take ideje mam ponoč user posted image

Danes bomo očitno lenarili... ja tud to mora bit ...

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu pupika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 8:19:34   
NEA_TEJA
Jutro punce midva sva se pa včeraj cel dan potepala in malo nabavljala sva kupla trip trap za Jakata in kiddy board sva dobila obeoje ugodno v rutarju sem bla full vesela tko da je zadeva z boardom končana user posted image

(odgovor članu pupika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 8:21:56   
julijka11
hojla user posted image ,

pri nas smo tudi bolj slabo spali; še posebej jaz...ali me je zbudila mala ali se je mali škratek full obračal, pa mož ni nehal smrčati......sem čisto adijouser posted image , pa me čaka še 12 ur službeuser posted image ; komaj čakam da bo konec tega marca, mamo pestro in dosti nadomeščanja; komaj čakam sredo maja, ko nastopim dp

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 9:01:53   
bucibirba
Dobro jutro!

Kako smo kaj? Meni je že kar malo dolgčas, pa ni niti še deveta ura! user posted image  Sem pokonci že od 6.30, je mogu moj user posted image  vstat zgodaj, ker ma danes tekmo in gredo v goste...pa sem se še jaz zbudila z njim...zdaj pa ne vem kaj bi s sabouser posted image , pa cel dan bom sama. Bo že, moram pa obvezno ta sonček izkoristit za sprehod, ker včeraj sem bla bolj lena user posted image

Maca84, maš prav, raje daš malček več in maš bolj kvalitetno. Sem pa opazla v katalogu od Pikapolonice, da je to ležišče (tvoj link) v akciji, tako da ga bom šla pokukat user posted image  Kar se pa tiče spletne trgovine Recinko, mislim da pri njih nabavljaš tudi samostojno. Vsaj tako sem zasledila v drugih forumih.
Špelca21, super za dobro opravljeno MF!user posted image
Pupika*, važno da je zdaj vse ok in da je hujše mimo! Pri nama se žal v prvo ni izšlo, zato verjamem, da je strah zmeraj prisoten. Zdaj, ko smo že kar čez sredino, sem bolj pomirjena in vesela.
MetiLu, ma saj lenarit tudi paše user posted image , pri meni bo najbrž danes tako, razen sprehoda nimam čisto nič v planu!
Nea_teja, super za nakupe!
Julijka11, naj ti služba mine čimhitreje danes!

Punce, lepo preživite zadnji zimski dan! user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 9:45:49   
total
Jutro,mi mo pa danes supr spaliuser posted image user posted image ,celo jaz sem šla samo 1x na wc,nas je verjetno tale luna začarala.
Včeraj sem imela lepo popoldne in ga izkoristila z sestro v šopingu , smo si dale duška in nakupovale...user posted image

NEJA_TEJA supr za dober nakupuser posted image . Dej mi še prosim povej pri tistem vozičku ABC desing kakšna so bila kolesa?????
Julijka11 naj ti hiter danes mine,si pridna glede tega.
pupika dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image .

Zunaj sonček,sam piha ko pri norcih...upam da se kaj umiri da gremo ven.


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 10:19:19   
mismis
Dober dan,

mi so tudi super spali oz. že dve noči spimo zelo dobro, sicer moje dve user posted image  pred spanjem še brcata in se nekaj obračata, potem je pa mir. Če drži, da  si otroci v tednih od 24. dalje ustvarijo svoj lasten ritem spanja in razgrajanja, smo ga najeb.. user posted image , se mi zdi, da nas čaka še veliko neprespanih noči.

Špelca, superca za opravljeno MF, še malo pa bomo vse imele za sabo MF user posted image user posted image , pa še eno pupo več imamo user posted image

pupika, razumljivo, da te je strah, sicer pa nas je vse po malem strah, da ne bi šlo kaj narobe, po moje bomo mirne šele, ko bomo držale naše štručke v naročju user posted image

julijka, ubogi si, da moraš na nedeljo delati user posted image user posted image , meni se ne bi dalo


ženske, zunaj je tako lep sonček, izkoristite ga, če ga že jaz ne morem user posted image , mogoče mi bo pa naš danes prinesel ležalnik na balkonuser posted image , jutri pa je prvi pomladanski dan user posted image

< Sporočilo je popravil mismis -- 20.3.2011 10:25:35 >


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 10:47:25   
NEA_TEJA
total kolesase ne pumpajo kar se tiče vožnje so bila pa ok.Mene je motilo sedaj samo to ker otrok v športnem delu ne more sedeti čisto pokoncu in naš sploh ni hotel biti veliko v vozičku sedaj pa sedi brez problema odkar imamo pp.
A veste kaj sem se pa jest spravla danes pacat so se mi tok zaluštali krofi da sm jih se kr delat spravla user posted image no sedaj upam sam da bojo ratal .


< Sporočilo je popravil NEA_TEJA -- 20.3.2011 10:48:37 >

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 11:39:29   
julijka11
mismis; delam na petek i svetek že 10 let in sem vajena; običajno mi je bilo ob nedeljah najboljše ( tudi plačana sem več ), samo zdaj se mi več ne da na noben dan...se mi že pozna utrujenost in lenoba na kvadratuser posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 11:43:07   
bubu_bibi
julijka11 - drži se v službi! Še malo, pa bo bolje!

Jaz pa grem k tastu in tašči na kosilo, tako da bom malo razvajana danes. user posted image Sicer se že drugi stroj cunj vrti; mah jaz ne vem, od kod se tega toliko nabere user posted image user posted image

Lepo nedeljo, se beremo! user posted image


_____________________________

Pričakala sva! :)

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 14:23:51   
aqua77
pozdravček nosečke,

julijka jaz sem v prejšni službi tudi tako delala kot ti in se človek res navadi user posted image , sam zdaj mi je pa še lepše, ko sem za vikend lahko prosta. user posted image

jaz sem skuhala kosilo, smo pojedli, zdaj pa uživam na kavču... user posted image  mogoče bom danes po netu naročila posteljico, jogi, posteljnino in previjalko. slikice pa še nalimam, ker sem se vmes premislila in ne bom tiste pisane sobice kupla, ampak belo, ker bodo stene pisane... user posted image

grem poiskat slikice in jih napopam... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 16:29:42   
zoga08
Hoj,

se že celo večnost nisem oglasla.user posted image  Tako da pojma nimam o čem teče debata.

Jaz sem spet na antibotikih sem imela spet vnete sinuse.
Za nami je MF imeli bomo še eno pupo. Pupa raste po normativih user posted image . Je oči čist vesel user posted image  ker ne bo potrbno nič novih cunjc kupit.

Tako upam, da mi v prihodnje uspe kaj prebrat in pokomentirat.
Zdej mamo pa mal žurke za Lein 2.god, ki ga ima v torek user posted image .

Pozdravčka.






_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 16:43:25   
julijka11
aqua77, jaz pa ne vem, če bi se lahko navadila delati samo dopoldan... sem vmes nekaj časa bila samo dopoldan in sem bila nonstop utrujena, popoldan od mene ni bilo nič, sem šla samo spatuser posted image , pa takrat še nisem imela otrok; zdaj si pa sploh ne predstavljam, da bi delala vsak dan 5 dni zapored...bi bla koma in to še večja kot zdajuser posted image

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 17:18:30   
tajs
evo vikend gre h koncu.user posted image   ta vikend sva mela pa z možem samo zase. naša fanta sta šla čez vikend k babici in dedku, kjer sta se razvajala, midva pa sva si privoščila soboto na obali, zvečer pa sva jogi nesla v dnevno, šla v videoteko in cel večer kot dva otroka spala v dnevni, gledala filme in se basala, s sladkarijami in pršutom na grisinih.user posted image user posted image user posted image
zdej smo pa že v celoti vsi doma in se pripravljamo na ponedeljek

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 19:45:22   
bucibirba
Evo mene, končno doma! user posted image Uf, sem mislila, da bo bolj lenoben dan danes, pa sem ga kar izkoristila. Sem že zjutraj šla malo do mame, pa sva potem šle malček pohajat po Qulandii...spet user posted image  in sem si enih pet majčk nabavla za poletje. Še dobro, da je moderno široko, ker za nosečnice pa res nimajo nič pametnega...no vsaj pri nas ne. Pa sva potem šli še na kosilo, na kalamare...joj, so mi tako zadišaliuser posted image ! In ker sva se tako najedli, je blo treba it na sprehod, pa še tak fajn sonček je bil (če vsaj ne bi pihalo zraven!)...zdaj sem pa po pravici povedano krepana user posted image .
Aja, pa jogi sem šla pogledat v Pikapolonico, sam eni so res med tanjšimi (12cm visoki)...pa me nekako niso prepričali, so pa imeli tudi ene, ki imajo šušte vmes, okoli katerih je pena in pralna prevleka...ti so bolj podobni jogiju user posted image  pa trši so tudi...tako da zdaj res nisem več pametna katerega izbrat.

Lep začetek tedna vam želim!

(odgovor članu tajs)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Julijke 2011
20.3.2011 20:51:51   
MetiLu
Čer!
Za mano je pa en tečen dan, pa še tamal nama je po dolgem času tako živce pral, da je bilo joj user posted image  se vidi, da smo že dva ni skoz notri ... če bo jutri spet sonček in ne bo tok pihalo, bova pla malo ven na luft, če ne se nam bo zmešalo user posted image

Grem počas spat, najboljš...

Nočko user posted image

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zdravilni čaji za nosečnice in mamice po p...
Ali nosečnice lahko pijejo pripravke iz plahtice? Ali malinovi listi res lajšajo bolečine ob porodu? Kako zdrav je za no...
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?