|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 12:29:05   
agotha
Juuupi user posted image user posted image user posted image asdf81!!!! Sva že dve nosečki z dvojčki pri oktobrčicah. Jeeeee!!! Presenečena, ne?
Lep pozdrav vsem ostalim in veliko user posted image user posted image user posted image za lano777

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 12:32:27   
sensiTive
asdf81, čestitke za dvojno veseljeuser posted image
Kako ste kaj, oktobrke? Jaz preživljam bolj slabe dneve. S fantom sva v fazi pridobivanja gradbenega dovoljenja in se je totalno zakompliciralo z vodo in kanalizacijo, tako da sem precej slabe volje in v skrbeh. Vem, da to ni dobro ne zame ne za otroka, ampak težko ignoriram vse te probleme, še sploh, ker bova celo premoženje dala za to, da bova samo to uredilauser posted image  Groza, kako nemočen si med vsemi temi zakoni, pravilniki, zahtevami in sosedi, ki ne dajo soglasij...

(odgovor članu babkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 13:14:24   
Janja506
evo mi smo pa nazaj iz predvidene nuhalne svetline. zakaj predvidene, ja 31.3. gremo še enkrat, ker smo bili premajhni. Tako smo sedaj veliki 3,2cm in PDP se nam je iz 4.10. prestavil na 10.10..
Drugače je bilo pa tudi super, smo videli rokice, nogice, ful smo migali, imamo cd.
Baje pa da bomo punčko dobili, trenutno predvideva tako.

LP

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 13:22:14   
drejčy


Punce da se še tukaj malo javim.Dnevi mi kar nekako minevajo, utrujenost me pa daje grozna.Sem ful vesela da je moj navihanček v vrtecu, ker nevem kako bi.Saj nisem vsak dan utujena, recimo včeraj in danes pa sem obvezno rabila dopoldanski počitek uro in pol, da lahko naprej funkcioniram.Moj pravi da je to vreme user posted image

asdf81 to pa je res presenečenjeuser posted image Čestitke.
Mogoče je naša tema res še malo zaspana, ampak verjamem, ko se nam bo začelo ful dogajati in bomo čutile pikice in se začele pripravljati na prihod novega člana, da pa bo ful steklo.Ker sedaj kaj dosti več kot kak nam je slabo in kak smo utrujene ne pišemo user posted image




(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 15:01:27   
Zelenkaa
pozdravljene user posted image

jaz pa počasi odštevam dneve do prvega pregleda in se počutim kot otroci, ki odštevajo dneve kdaj jih bo božiček obiskal user posted image

Slabo mi ni skoraj čisto nič več, sam še zjutraj po kakšnih 5 min in to je to za cel dan - prav uživam. Se mi je pa apetit nenormalno povečal, ampak to sam za kosilo, za zajtrk in kosilo pojem normalno, sam kosilo pa mora biti dvojna porcija user posted image

Verjetno se bomo res razpisale potem, ko bomo čutle že kakšne brcike oz ko se bo trebušček že fajn poznal, ker jaz še kr ne morem čisto dojeti, pa grem skoraj vsak dan pogledat plusek na testku user posted image

Grem jaz še malo delat, ve pa uživajtev tem deževnem, lenobnem dnevu.

(odgovor članu drejčy)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 15:50:15   
pozi
Lepo pozdravljene, spet vam pišem. Upam da ste vse punce ok. Na pregledu sem bila 3.3. in mi je PDP prestavila iz 5. na 8., 21.3. grem spet na naslednji UZ, 28.3. pa grem na NS v Domžale k dr. Strah, lep pozdravljene, pazite nase, čaw

(odgovor članu Zelenkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 17:04:31   
lana777
user posted image  
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna* , 28 let , 1user posted image ,  x,  25. marec, Notranjska
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  x, x, x
superstar7,  x, xuser posted image ,  x, x, x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, 18. marec, Lj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 1user posted image , x, 22. marec, x
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 11. april, 23. marec, xuser posted image user posted image
anonimna7 , x , 1user posted image ,  x, x, x
anna_,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, x, Krško
 
5. 10.
nanita,  x, xuser posted image ,  x, x, x 
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
monica s,  x, xuser posted image ,  x, x, Izola
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, 28. marec, Ce
 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, 30. marec, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, 28. marec, Ce

9. 10.
10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  29. marec, 28. marec, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2user posted image ,  9. april, 4. april, Kamnik
janja 506,  22 let, 0user posted image , x, 31. marec, Štajerska

11. 10.
*rebecca*,  27 let, 0user posted image ,  14. april, 30. marec, Notranjska
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april, 4. april, Štajerska
 
12. 10.
pokamoka,  30, 1user posted image ,  29. marec, 30. marec, Z SLO

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  x, x, KP
carmik, x, 0user posted image , x, 5. april, x
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, 1. april, Štajerska

15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  14. marec, x, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april, Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec, 29. marec, x
 
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  x, 31. marec, x
 
17. 10.
18. 10.
19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, 12. april, MB

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  x, x, Lj
si.pikica, x, 1user posted image ,  x, x, Primorska

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , x, x, x

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 18. marec, x, Ce
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x, x, Lj
 
23. 10.
24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec, x, x
nosek5, 27 let, 1user posted image ,  18. marec, 15. april, LJ
 
25. 10.
26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image , 28. marec, x, Primorska
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x, x
 
27. 10.
anonimna user posted image , 28 let, xuser posted image ,  x, x, CE
jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec, x, NM
pikapolonica5, 27 let, 0user posted image ,  x, x, x
 
28. 10.
pamb,  x, xuser posted image ,  14. april, x, x

29. 10.
drejčy,  x, 1user posted image ,  x, x, x
frnikola 982,  x, xuser posted image ,  x, x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x, x user posted image user posted image
 
30. 10.
31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x, x

user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 916917
NOSEČKE user posted image user posted image : agotha, asdf81
 Z NAMI ZAČELI:
user posted image pathra, jst86user posted image
user posted image


user posted image  




_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu pozi)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 17:10:12   
lana777
Pozdravljene,

sm se spravljala k temu seznamu, da joj user posted image ... skupaj nas je 54, sam na seznamu seštevek kaže  malo več user posted image

Jaz sem nespremenjeno user posted image user posted image  Poleg tega, da ležim cele dneve (ja, ja, tud seznam delam v postelji), mi je še slabo, da za znort no ...

Dejte mal čvekat no, smo najbolj dolgočasna tema ... sam men pa res ni za zamert no.



_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 19:17:48   
anonimna7
hoj hoj!
po dobrem mesecu se vam znova javljam... se mi po 8urnem buljenju računalnika v službi ne da še doma viset gor, poleg tega pa imam itak ful dela s tamalim.
prvi pregled je za mano. imela sem ga 11.3. in sem bila prav presenečena, kako veliko bitjece je že tale naš drugi otroček. meri že 3 cm, in je tako mahal z ročicami in brcal z nogicami, da me je skoraj kap. (spomnim se 1.pregleda v 1. nosečnosti, kjer je bil še čisto kot fižolček, res pa je da sem bila takrat v 8 tednu) skratka to bo še zanimivo spremljati in primerjati... upam da bo šlo v redu do konca.
naslednji pregled imam 12. aprila, 28.3. pa imam pregled pri dr. Strahovi v domžalah..
tako, zdej vas  grem pa malo brat, kaj ste kej načvekale tle gor...

aja pa še to, imam obupne slabosti čez cel dan,  bruham sicer ne, mi pa obrača želodec še zvečer pred spanjem...tko da boga boga jstuser posted image user posted image

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 19:18:46   
anonimna7
aja pa moja g. mi je rok PDP prestavla na  6.10. tko da se selim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anonimna7)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 19:55:11   
vanilija*
ojlauser posted image

Dobrodošle vse nove nosečke. user posted image

Jaz imam pa danes čez 14 dni nuhalno in spet bom vidla svojo pikico. user posted image Trebušček pridno ratse, jaz pridno jem, počutje je odlično. Skoz bi jedla jogurte, tako da so v najinem hladilniku skoraj sami jogurti user posted image    
Najina pikica je bila na prvem pregledu velika 4 cm.

Lep večer vam želim in čim manj slabosti.

(odgovor članu anonimna7)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 19:58:46   
pikomiko
Lana prosim popravi, ko se naslednjič lotiš popravljanja: 0user posted image  

No oktobrčice a mate kakšno pametno knjigo o poteku nosečnosti!

Ja res smo mal zaspale, mislim, da nas mučijo simptomi. Sej bo kmal bolš.

(odgovor članu anonimna7)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 19:59:55   
drejčy


lana777 ti si se pa kar fajn potrudila za ta naš seznamček.Res je super user posted image user posted image user posted image Kako si kaj drugače, razen tega da samo ležiš?Če se prav spomnim, si tudi krvavela in so ti rekli da imaš dva hematoma ?Se mi ne da iti za nazaj iskati user posted image No jaz sem tudi krvavela in imela en velik hematom, ki pa je sedaj čudežno izginil.Upam da bo pri tebi tudi tako,...



(odgovor članu anonimna7)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 20:07:49   
Anonimen
čer punce

no pr men je situacija nespremenjena, še vedno slabosti in bruhanja, nič mi ne gre za jest, vse smrdi in zvečer sem takoooo napihnjena da je joj - sam ne vem od česa, če ful mal jem. ampak HB se zvečer kar umiri in spim ko angleček celo noč.

lepo je, ko nas je že toliko. Al bomo čvekale. Jaz mam nasledni pregled 14.4. mam pa 30.3. nuhalno, jupiii. Drugače pa je moj PDP (prejšnjega sem sama zračunala) 12.10., tkoj po mojem RD. Je rekla G: joj, same lepe datume ste si uštimali. user posted image  (lana777 - ni treba tkoj spremnijat, ti raj počivaj, ko bo še kaj za dopisat pa boš. Me nič ne moti če piše da mam rok na moj RD.) user posted image

sensiTive: te popolnoma razumem, kako je to, ko skačeš od enega do drugega, in sam dnar hočjo. Pa čakaš ko prkurjen. Ampak svetujem ti lohk samo to da res se ne obremenjuj s tem. Vem da je lahko rečt, sam nimaš kaj, tako je to u naši državici. Mi2 mava hišo sezidano, samo še noter do konca porihtamo pa se seliva, in na začetku sem samo to razmišljala, pa mi je na zdravje udarilo. potem sem si pa rekla: ma klinc, ena bajta ni vredna mojga zdravja!!! In res je tako, mogoče kdo misli da me nič ne briga za hišo, ampak ta bo tam če se bom jst žrla ali ne. Bo že. Moja tašča je bila vedno vitalna in zdrava kot riba, v času gradnje pa adjo ščitnica, žulč, .... vse iz psihe. to je dokazano, da ženske, ki so preveč pod stresom, najprej obolijo za ščitnico. nočm te staršit, samo res, ne se tolk obremenjevat. no, kolkr zmoreš. Milsim nate!user posted image

vse ostale, lepo se mejte, kljub slabostim in težavicam. Bomo zmogle, saploh ne dvomim. Jst grem pa nazaj na kauč, revež, me že lukno. user posted image

čau čau

(odgovor članu vanilija*)
  Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Oktobrke 2011
16.3.2011 20:41:03   
jeannetka
Po dolgem času še kaka beseda od mene.

Saj vas redno berem, a nimam energije kaj napisat. Tako zelo mi je slabo cele dneve, da je joj. Ponoči nič ne spim, še tisto kar spim, pa spim tako slabo, da ni omembe vredno.

Jaz sem imela prvi pregled ta teden in je bilo tako lepo. Ko sem slišala srček, kako bije, sem kr solzne oke dobile. Moj pa je itak celi nori. Dobila sma 5 slikic in jih zdaj tako na veliko gledama in opazujema in sma oba navdušena nad tem čudežem, ki raste v meni. Skratka, pregled je bil nepozaben in naju je resnično impresioniral. Zdaj pa še samo naj te slabosti minejo, pa je to to.

Jaz imam naslednji pregled in nuhalno skupaj, in sicer 11.04.2011.

Mamicam z dvojčki...čestitke in veliko veselja...

Lana777...mislim na tebe, držim pesti in upam, da se stanje kaj izboljšuje. Če pa ne, pa glavno, da se ne slabša. Ti pa lepo počivaj in bodi pridna.

Prav tako vse ostale nosečke...bodite pridne in pazite svoje pikice in božajte trebuščke.

Zgoraj sem vidla, da ste se pogovarjale o hitrejšem bitju srčka. No, jaz sem nekaj brala o tem v tuji literaturi in pišejo, da se nam v tem času odstotek krvi v telesu poveča za 40-50% in da zaradi tega tudi srce na trenutke bije pospešeno. Tako, da nič bat, nič ni narobe.



jeannetka,  31 let, 0 ,  11. april, 11. april, MB/Francija

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 8:20:59   
pokamoka
Heeej

Lana... pridna, pridna, pridna, da si uredila seznamček. Res si se potrudila... Res pa počivaj dalje in misli nate in na svoje dete... da bo vse o.k., kot pač mora bit.

Joooj, čestitke nosečkam z dvojčki... jaz sem zanosila po postopku umetno oploditve in so mi tudi ustavili dve pikici, od katerih se je obdržala samo ena. Ampak je o.k. tudi tako:) Si pa res ne predstavljam začetnega šoka, ko vidiš in izveš, da boš dobil dva naenkrat. Ampak... bo pa dvojno veselje. Na začetku bo verjetno malo težje, ampak bo pa potem bolj živahno... in zanimivo.

Jaz sem zadnje dneve precej zaposlena z aktivnostmi, s katerimi se ukvarjam in nekako nimam časa misliti na to, da sem nosečka... sicer se nekaj pazim (se trudim), nimam pa časa misliti na slabosti, na utrujenost... vse mi teče zelo hitro. Sicer sem utrujena. Pozno zvečer, ko grem v posteljo ugotovim, da sem res utrujena. Ampak... še nekaj dni, pa bo o.k.:):):) Nekako ugotavljam, da se mi je prebava malo malo malo zaustavila. Pred nosečnostjo sem imela lepo urejeno, vedela sem, kaj moram jesti, da sem šla vsako jutro na wc... zdaj pa to ne učinkuje ravno vsak dan... Kuham si kompot (jabolka in suhe slive), ki ga pijem in jem na tešče, jem dovooooolj zelenjave in sadja... pa vseeno se včasih kaj zaustavi notri. Hmmm...

Tako... toliko za zdaj... šibam dalje... pa se beremo...
pa pa



(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 8:34:55   
sensiTive
Lana777, hvala za seznamček. Sočustvujem s tabo, si predstavljam, da je težko cele dneve ležat, ampak važno, da bo dete ok.

Pikomiko, jaz sem slišala pohvale za knjigo Modrost rojevanja. Sama je sicer nisem prebrala, ampak sem od večih slišala precej pozitivnega, tako da bi znala biti fajn.

*rebecca*, hvala za tvoje besede. Se trudim ne sekirat, ampak priznam, da je težko. Sej res nič ne pomaga, če se sekiram ali ne, pa tud nobena hiša mi ne bo toliko pomenila kot otrok. Sej se tolažim, da se pri vsaki gradnji kej zakomplicira, ampak pri nas se je še preden se je karkoli začelo. Ah, ja...

Pokamoka, meni pa prebava nagaja v drugo smer. Nisem nič zaprta, sem včasih še preveč "odprta" pa tudi ne jem nič takega, da bi lahko rekla, da je kriva hrana. 

Lep dan vsem skupaj, tudi če je deževen user posted image

(odgovor članu jeannetka)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 11:00:28   
si.pikica
pozdravljene tudi z moje strani!

Tudi jaz priznam, da se bolj malo oglašam, vas pa redno berem. Je pa res, da se pri meni ne dogaja nič "posebnega", še vedno nisem bla na prvem pregledu in se zato še ne popolnoma zavedam, da sem
user posted image . Zaradi tega sva se odločla dal do pregleda (ki ga imam šele prihodnji teden) ne bova povedala nobenemu za nosečnost. Sem pa vesela, ker mi ni čisto nič slbo in razen povečanih in rahlo bolečih jošk, nimam nobenega drugega znaka nosečnosti. No trebušček se je že malo povečal, ma oblečem še vse hlače. user posted image

Tiste, ki imate težave pridno počivajte, želim vam, da bi čim prej minilo.

LP

(odgovor članu sensiTive)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 11:44:29   
lana777
user posted image  
user posted image
 
PDP,
nick, starost, število user posted image , pregled, NS, kraj
 
1. 10.
amon , x , 1user posted image ,  x, 22. marec, KP
*Anna* , 28 let , 1user posted image ,  x,  25. marec, Notranjska
miska 21,  x, 0user posted image ,  x, x, x
sensiTive,  x, 0user posted image ,  x, x, x
superstar7,  x, xuser posted image ,  x, x, x
 
 2. 10.
igriva,  27 let, 0user posted image ,  23. marec, 18. marec, Lj
 
 3. 10.
pikomiko, 27 let, 0user posted image , x, 22. marec, x
 
4. 10.
agotha,  x, 1user posted image 11. april, 23. marec, xuser posted image user posted image
anna_,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Gorenjska
janja 506,  22 let, 0user posted image ,  x, x, Štajerska 
becky27,  28 let, 1user posted image , x, 22. marec, Lukovica
frutolino, 33 let, 1user posted image ,  x, x, Krško
 
5. 10.
nanita,  x, xuser posted image ,  x, x, x 
Shilou, x, 0user posted image ,  x,  x, x

6. 10.
monica s,  x, xuser posted image ,  x, x, Izola
betipol, x, 0user posted image ,  x, x, x
Aikido,  x, 1user posted image ,  x, 28. marec, Ce
anonimna7 , x , 1user posted image ,  12. april, 28. marec, x
 
7. 10.
vanilija,  25 let, 0user posted image ,  x, 30. marec, Dolenjska
 
8. 10.
lana777, 33 let, 1user posted image ,  31. marec, 22. marec, Štajerska
anonimen,  x, xuser posted image ,  11. marec, x, x
pozi,  x, 1user posted image ,  21. marec, 28. marec, Ce

9. 10.
10. 10.
  primana,  22 let, xuser posted image ,  29. marec, 28. marec, Logatec
ŽanaTaja,  32 let, 2user posted image ,  9. april, 4. april, Kamnik
janja 506,  22 let, 0user posted image , x, 31. marec, Štajerska

11. 10.
diksy,  x, 1user posted image ,  11. april, 4. april, Štajerska
 
12. 10.
pokamoka,  30, 1user posted image ,  29. marec, 30. marec, Z SLO
*rebecca*,  27 let, 0user posted image ,  14. april, 30. marec, Notranjska

13. 10.
ribica81, 29 let, 0user posted image ,  x, x, KP
carmik, x, 0user posted image , x, 5. april, x
 
14. 10.
vvvv,  x, 1user posted image ,  17. marec, 1. april, Štajerska

15. 10.
 jeannetka,  31 let, 0user posted image ,  11. april, 11. april, MB/Francija
miska_piska, x, 2user posted image ,  x, x, LJ
jagodka1, 28 let, xuser posted image ,  1. april, Gorenjska
veselka,  29 let, 1user posted image ,  29. marec, 29. marec, x
 
16. 10. 
SRCE,  x, xuser posted image ,  x, 31. marec, x
 
17. 10.
18. 10.
19. 10.
babkaa, 25 let, 0user posted image ,  6. april, 12. april, MB

20. 10. 
barb71,  x, xuser posted image ,  x, x, Lj
si.pikica, x, 1user posted image ,  x, x, Primorska

21. 10.
ella Marela,  x, 1user posted image , x, x, x

22. 10.
sonc7nica, 30 let, 0user posted image , 18. marec, x, Ce
špelca marelca 1,  x, 2user posted image ,  x, x, Lj
 
23. 10.
24. 10.
Sa.Ka, x, 1user posted image ,  18. marec, x, x
nosek5, 27 let, 1user posted image ,  18. marec, 15. april, LJ
 
25. 10.
26. 10.
Zelenkaa, 28 let, 0user posted image , 28. marec, x, Primorska
škorec, 30 let, 1user posted image , x, x, x
 
27. 10.
anonimna user posted image , 28 let, xuser posted image ,  x, x, CE
jagodaaa, x, 0user posted image , 28. marec, x, NM
pikapolonica5, 27 let, 0user posted image ,  x, x, x
 
28. 10.
pamb,  x, xuser posted image ,  14. april, x, x

29. 10.
drejčy,  x, 1user posted image ,  x, x, x
frnikola 982,  x, xuser posted image ,  x, x, x
asdf81,  x, 0user posted image ,  18. marec, x, x user posted image user posted image

30. 10.
31. 10.
 tedi2, 23 let, 1user posted image ,  x, x, x

user posted image

SKUPAJ NAS JE user posted image : 54
NOSEČKE user posted image user posted image : agotha, asdf81
 Z NAMI ZAČELI:
user posted image pathra, jst86user posted image
user posted image


user posted image  






_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu si.pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 11:49:16   
lana777
Kuku,

se delam, da sem dobre voljeuser posted image user posted image

Iščejo se številke: 9., 17., 18., 23., 25., 30. user posted image

Bodite dobro!user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 12:28:29   
ellaMarela
Joj, punce, sem se že prehitro hvalila, da nimam nobenih nosečniških težav. Imam namreč težave z nizkim pritiskom in s tem rahlo omotičnost. Pa tud hrano, ki jo pojem, skoz čutim nekje zgoraj. Od vseh stvari pa se mi vsak dan luštajo sendviči s klobasami, sirom in kumarcami. Pa še naši punčki rastejo 5-ke in imamo svetle noči, zjutraj pa ob šestih vstat in v službo, popoldne pa zraven otroka ni ravno počitka. Zato tiste, ki ste prvič noseče le uživajte in počivajte kolikor se le da, ker pri drugi nosečnosti tega ni dosti.

Tudi jaz sem morala malo potarnati. Se pa bomo vse boljše počutle, ko bomo razpravljaje o vozičkih, oblekcah, pohištvu, dudah,...

Lep dan!

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 13:09:24   
barb71
lana777ko boš naslednjič urejala seznamček, me lahko kar izbrišeš, saj je UZ na žalost pokazal, da je naši user posted image  nehal  delati user posted image .
Vsem vam želim srečno do konca.

(odgovor članu ellaMarela)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 14:52:00   
lana777
barb71 -user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 15:09:39   
superstar7
barb71 user posted image user posted image

se še jaz malo oglasim, ponavadi nimam časa, vidim da seznam kar raste in raste, se vam že kaj poznajo trebuščki?user posted image

_____________________________

Friendship often ends in love; but love in friendship - never.
Charles Caleb Colton

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Oktobrke 2011
17.3.2011 20:53:03   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: superstar7

barb71 user posted image user posted image

se še jaz malo oglasim, ponavadi nimam časa, vidim da seznam kar raste in raste, se vam že kaj poznajo trebuščki?user posted image


Ja, konkretno. Tudi v prvo je bilo tako oz. še celo kakšen teden prej. Tako, da sem od danes naprej uradno v nosečniških hlačah, ker si nobenih danes zjutraj nisem mogla več zapet. Sem se kakšna 2 tedna tolažila, da bo pa mogoče to nosečnost kasneje videt, da sem noseča, pa sem se že v jezik ugriznila.user posted image Ampak pod tuniko se lepo skrije.user posted image

(odgovor članu superstar7)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?