|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 10:04:22   
ledenka
u, jaz sem na našem enkrat iz besa sesula zadnjo šipo user posted image user posted image user posted image  ok, no, nisem je s kladivom, da ne bi mislile... ampak sem čakala mojga, na konc ulice so meli rampo. pol sem se umikala enmu, ki je šel iz ulice ven. rampa je bila rjasta, tema je bila in... s šipo sem se direkt nanjo naslonila user posted image user posted image user posted image  

no, pol smo iz kaska uveljavljali še potolčenost avta na vseh vogalih user posted image  smo tud bli kak teden brez avta...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 10:58:42   
zoja10
Majana midve bova na istem drevesu visele.....user posted image ...

noč je šla še kr vredu skozi, zdej ima 38,7 ene dvakrat je driskala, še vedno laja....
uglavnem do petka smo pečeni....

grem kuhat, kolikor bom uspela pri sitnemu otroku,....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 11:56:49   
majana79
zoja, bova vsaj meli dobro družbo user posted image

zgleda da pri nas je samo viroza, ker se je tisti grozen kašelj od včeraj spremenil v samo občasen zelo močnat kašelj... pa temp je okol 38, nič več, HB

kaj za vraga naj kuham?! user posted image

mam bučke, pa ostanke pečenega piščanca

any ideas?

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:03:04   
maja1488
Majana...pico  user posted image

Mi smo joto s klobaso in štrudl.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:04:22   
eelyy
Dannn!!

No midva sva si danes res vzela čas samo za otroke skuhano imava že od včeraj.Igračke sem stresla v dnevni in smo se zabavali L. in T. sta uživala,nemorem verjet da otroci niso sitni in res rabijo da je vedno eden zraven njih prav 100%.T. se ni kričal se jokal za vsako sceno,take dneve rabim vsak dan,vsaj do zdej pomirjeno je bilo.
Pa me včasih  tok dela čaka doma,da skos sem ter tja,pa to delo vidiš,da ni bolj pomenbo od otroka in skupnih trenutkov,ki bojo hitro minili.

Dejte mi povedat;Ali vaši otročki kej rišejo mislim kracajo z barvicami in takimi zadevami,naš zelo rad gleda knjigice sloh o avtih.

Danes je en beden dan zelo je mrz zunej vsa videti je tako.

Kar se tiče avta šivilja dj probaj nej se uveljavi no,magar podrgni če se vidi gor kej od skale sej ni nujno,da te je na parkirišču avto zadelo tako močno mogoče te je "kao" motor. Sm ti že pisala,da se malo umiriš in neletaš toliko okoli in hitiš.Pošlji svojega kam kdaj nej kakšen opravek spotoma po službi opravi....počakaj čez par let boš vidla,da se bolezen lahko razvije in napreduje v res kakšno živčnost,takrat ti bo najbolj važno zdravlje.

leela:Hvala za zsuser posted image



(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:15:26   
betty.ford
majana, juha iz bučk je vedno dobra. user posted image  za malega čmrlja - in da je to zadnja povišana temperatura v tem letu!

drugače pa, zoja, nič o drevesu pa visenju premišljevat,... izjemoma če nameravaš narest gugalnico oziroma plezalnico za malo zmajčico! bo kmalu bolje user posted image

sama sem danes pridna. aha. sem dala prvo rundo posode oprat (se jo je toliko nabralo, da bo potrebno še drugo rundo zbasat v pomivalca) pa zavese sem oprala pa eno rundo umazanih cunj - ta trenutek se bom pa spravila na kolena pa mulcema skrila igračeuser posted image

so se šli fantje malo vozit pa drugim težit, da imam mir za ustvarjanje mojega reda.

šivilja, meni je štanga poljubila avto - je bil bolj francoski poljub (prav iz tega razloga kot ti: hitenje, prehitevanje dogodkov) moram rečt, da je bila kar draga šola. malo me je zaustavilo in sem del bremena preložila na partnerja. zdaj lažje diham.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:16:20   
betty.ford
štrudl


tudi premišljujem, če bi se danes vrgla v peko. mnjamsi!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:19:46   
betty.ford
Ali vaši otročki kej rišejo mislim kracajo z barvicami in takimi zadevami,naš zelo rad gleda knjigice sloh o avtih.


zmajček zelo rad riše, piše, kraca,... knjigice ga pa ne zanimajo prav dosti.

imaš prav, eelyy, kadar imajo pozornost odrasle osebe, se povsem drugače obnašajo. ampak žal niso tako angelski vedno. ko bo L malo večja, se bosta prav lepo zaigrala skupaj.
meni sta moja tako simpatična, kadar imata kakšno igro brez krega - se vse večkrat dogaja.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:20:21   
koala.cek
mi smo tudi po kosilu.

majana - piščanec, bučke in smetanova omaka. vse vkup v eni ponvi. in popečeš. odlično je.

štrudl se tudi pri nas peče. in to z višnjami.

otroka spita. sta bila že ob devetih zunaj in sta se prelaufala.

popoldan gremo v maškare, pa na sprevod, pa plesat.

mah kakšno skupno igranje. pri nas plezata potem eden po drugem in takoj kdo kakšno buško najde.

nč, grem kofetkat.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 12:24:14   
majana79
hvala za nasvete, bo neke vrste musaka, ker je piščanec leftover od včeraj, pa ga bom natrgala notr

sovražim kuhanje, sploh ker naš otrok noče jest ničesar kar ni močnato user posted image

pa en pomivalec bi mi tudi sedel... od moža itak ni nič, je spet 'neki bolan'

bo ta teden on doma, naj se skupej pozdravita al karkoli že

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 13:03:10   
Leela
ja flaska kaj si pa naredila user posted image

majana ne govor, za enega kuham bolj močnate zadeve, za drugega spet nekaj drugega ker je samo 3 stvari. Midva jeva pa nekaj vmes.

jaz imam tud namen brownije delat (veganske)

bolančki user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 13:15:17   
zoja10
no sej ni tolk hudo user posted image  al pa je... user posted image

zdej spi drugo rundo, že bolj sočno kašlja, a ji lahko dam kaj za kašelj? al raje ne?

sem uspela skuhat cele specjalitete tacajt se je pa gospodična igrala s čigumiji, vse za lubi mir user posted image

čakam mojga da se pricinga domou, je imel cel vikend zase cajt.... zdej bom pa jaz na vrsti, grem na afž popoldan...user posted image

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 14:09:10   
majana79
OMG

končno sem našla razlago, kaj se dogaja z našim otrokom ponoči user posted image ne vem al naj se jokam al smejem

ni pa rešitve, vsaj dolgoročne ne... ampak ok, že to da veš, kaj se mu dogaja in zakaj (približno) je neki

evo, tole je to: klik

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 18:35:39   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford


šivilja, meni je štanga poljubila avto - je bil bolj francoski poljub (prav iz tega razloga kot ti: hitenje, prehitevanje dogodkov) moram rečt, da je bila kar draga šola. malo me je zaustavilo in sem del bremena preložila na partnerja. zdaj lažje diham.


Moj je zelo priden (sploh zadnje čase oz. letošnje leto, ko je doživel moj break down čez praznike), tako da sploh ne gre več za to, da mi ne bi pomagal, ampak da moram ta prekop jaz narest v svoji glavi. Ker če realno gledam aploh ni bilo razloga za hitenje - on je bil doma z otroci in je kuhal kosilo. Jaz sem mogla samo mleko vzet in prit domov. Moj problem je, da imam tudi brez razloga občutek,da moram hitet, pa da bi mogla mit nekje drugej kot sem in se tako psihiram. Saj delam na tem, da se bom malo manj sekirala.


Majana, tele motnje pa mi poznamo pri obeh dekletih. Sploh He. Je pa včasih res grozljivo, ker ga ne moreš ne potolažit, na zbudit, ne nič - zjutraj ji ni pa nič jasno ali znanom, da je kar koli bilo.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 19:25:20   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Leela
ja flaska kaj si pa naredila user posted image


sem hotla javno razsvetljavo s sabo vzet, pa ni hotla it zraven
mi je kandelaber na sredi havbe ostal user posted image user posted image

Šivilja, sploh si ne morem zamislit da bi bila v tvoji koži, jaz bi že zdavnaj kapitulirala. Res, zakon si. Samo še možgane prepričaš da ni treba res skos nekaj noret pa si zmagala.

Majana, uf uf uf. Ne zdržim da mi to dela cele nočiuser posted image

Zdej grem pa za službo delat, mi ne da miru. Moram neki zrisat do konca ker bi rada jutri zjutraj dala direkt v print.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 20:14:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Leela
ja flaska kaj si pa naredila user posted image


sem hotla javno razsvetljavo s sabo vzet, pa ni hotla it zraven
mi je kandelaber na sredi havbe ostal user posted image user posted image

Šivilja, sploh si ne morem zamislit da bi bila v tvoji koži, jaz bi že zdavnaj kapitulirala. Res, zakon si. Samo še možgane prepričaš da ni treba res skos nekaj noret pa si zmagala.

Majana, uf uf uf. Ne zdržim da mi to dela cele nočiuser posted image

Zdej grem pa za službo delat, mi ne da miru. Moram neki zrisat do konca ker bi rada jutri zjutraj dala direkt v print.



Pol sva pa na istem user posted image

Hodim k enemu psihiatru na tečaj avtogenega treninga. Pa mi je zadnjič predlagal, da bi se pridružila eni njegovi psihoanalitski skupini.user posted image  Je rekel, da ima občutek, da bi mi koristilo.
Saj verjetno bi mi res.
Ko se pa o kakšni temi pogovarjamo, pa jaz povem kako imam pošlihtano in urejeno, je pa ves navdušen - v stilu, da imam vse naštudirano.
Je pa on en tak prijazen striček, da si človek kar predstavlja to ameriško varianto, da greš enkrat na teden k psihiatru, se vležeš na kavč in razlagaš kar te teži.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
6.3.2011 20:17:59   
FLASK_A
Šivilja, jaz sem morala avtovleko klicat. In na servisu so mi morali odbijač gor privezat da sem sploh lahko do zavarovalnice prišla. Totalno sem ga sesula, veš, sliši se še lepo- da bi ti vidla sliko user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 6.3.2011 20:18:20 >

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 6:35:12   
koala.cek
morgen,

ponedeljek. in kot vedno, sem čist skurjena. nismo spali od polnoči do petih. zmajček bi se igral, pel, pogovarjal, šetal po bajtiuser posted image

in dolg dan je pred nami.

smo se pa včeraj zabavali. je bilo luštno.

jutri imam pa zdravniški pregled. službeni. kar pomeni prosti dan. včasih sem prišla še v službo, a tokrat te norčije ne bodo videli. user posted image . amen.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 7:27:58   
majana79
Jutro!

Smo doma v paketu. No, jaz nisem bolna, ker pač mame ne moremo oziroma ne smemo bit.

Kličem pediatrijo že 10 minut pa se noben ne oglasi. user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 8:57:31   
PapuaNG
jutro,


se končno malo bolj normalno počutim. Včeraj sem bla, kot da bi me povozil ratrak. Ampak ok, je treba preživet tudi to. K sreči je bil mulo v babi servisu, pol ga je pa še svak peljal malo na zrak, tako da je ravno za večerjo prišel domov. Hvalabogu za te servise user posted image

Danes pa v službi, jutri pa bruselj, jeiiii.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 9:08:26   
betty.ford
dobro jutro!

šivilja, vidiš - vse veš, kako in kaj, le še realizirat moraš! ti bo uspelo!

FLASK_A, joj,... sicer je že za tabo, a vseeno user posted image
samo da si ti okej!

Papua, sestavi se pa uživaj v Bruslju!

majana, tebi en velik koš user posted image  - tudi za vas prihaja pomlad!!!



danes nas je zbudil sonček.
sem bila pripravljena mulčka peš pospremit v vrtec, a se je moj ponudil. pravi, da uživa v tem opravilu.

in sem šla sama na en doooolg sprehod. je pihalo, a sonce vse odtehta. sem že opazila mačice pa na bajerju je le še tanka skorja ledu.
na tržnici sem si kupila zelenjavo.

še zajtrk pojem, si naredim obrazno masko, čez kakšno uro pa začnem pospravljat stanovanje...

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 9:21:09   
koala.cek
betka - dober planuser posted image user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 9:22:01   
eelyy
Jutro!

Uh ker lep dan sonček,samo piha pa res.Namesto zajtrka sem se najedla krofov jih nisem med vikenodm sploh jedla.T sem odpeljala v vrtec soseda L mirkala itak je spala,potem sem stanovanje že pospravla in stroj obesila,dala cunje spet prati jih je vedno preveliko,pri nas se nikoli nesprazni koš.

Danes greva končno naročiti sobo planet od alplesa za T. prejle se mi je zdel res premajhen,zdej pa bo treba,na živce mi gre to,da ima premajhno omaro,kako se bo obnesel na postelji pa nevem(sploh pa je tisti mejčkeno višja).

Beti:Ja tok uživajo malčki,ko je eden zraven in jih zaposli s kakšni risanjem ko jim razlaga in govori itd....če kej pospravljam sam skače zamano in joka,jst sem pa živčna ker nič nenardim.Od zdej naprej sploh nepospravljam nič ob nedeljah,ko je moj doma da ga res pokoristimo.Sam jst vedno v petek v nulo pospravim stnaovanje,da mi ni treba vikndom,ko je še T doma pa je nemogoče,ker v sekundi razsul od igrač in spet isto.
Moj tudi rada pelje T v vrtec če ima možnost ali,da gre po njega,danes je rekel da pridem najprej po njega v službo in,da ga gremo vsi skupaj iskatuser posted image




(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 9:40:11   
petrazg
Dan... kako je luštno, ko se sonček prikaže... takoj je lepši svet

Preživeli super vikend, malo smo bili maškarce, večinoma smo se pa bajsaliuser posted image Itak so vsi krofe napekli, zraven je pa še moj praznoval, tako da smo še torto imeli. Zdaj najboljš, da cel teden nič ne jem...

Koalka... sej bo kmalu spet petek...

Majana... user posted image user posted image user posted image in vsem ostalim bolančkom seveda tudi




(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
7.3.2011 10:45:28   
zoja10
morgen,.. do 4 je bla kriza, .... no smo pa pol spale do 9...

zdej jo peljem v zd ker ima še učke vnete, smo naročene ob 12.30 lih ko ima za spat, mislim da bo kriza, je rekla sestra da ima 2-3 naročene na 15 minut user posted image user posted image  
no glede na to da nima vročine bomo mal šetale po sončku v gorici je sigurno že 15 stopinjuser posted image

betka super plan, še kakšno glasbo naglas, jaz sem tudi mislila da bom kaj fraj, mislim kid  free :) no sej bom kmalu... še ene 2 mesca bolezniuser posted image user posted image

uživajte lep dan..


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?