|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 22:43:40   
hillmagic
RAKICA2 in KOKOPOKA možeki so res hecni včasih in tudi mene mori če se neki kuha pa se ne skuha še v istem dnevu. Full je težko čustva kontrolirat še poseben če te prizadane v srce (stavek,beseda,posmeh,zaničevanje, težke besede...) Jaz sem imela tudi prejšnjo nedeljo solzavo user posted image ...pa še ko si noseč vse bolj doživljaš čustveno v efektu bi rekla FLUF a ne. Po večini vsi možki ko seksajo pozabijo na težavo in so potem kar drugi. Po eni stran je to čist ok če se to ne ponavlja. Ah težko je biti pri moških pameten.  So poglavje zase in tudi jaz imam kdaj filing kot da imam doma dva otroka ne pa enega. Sploh ko se igrata z tamalo, se tako igrata da ji res nagaja da ona cvili pa tuli in se na koncu kam butne in je jok Jaz pa takrat kar pege dobimuser posted image . Sej nekoč pri 50-setih bodo bolj modriuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3951
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 7:58:01   
fluf
hillmagic no ja zenske so iz venere, moški iz marsa... user posted image tko je... kar se tiče igre... pa moja mama je vedno kričala: "nehita k en bo na konc jokal"... in itak je... pa da ne boš misnla... zdej ni nč drugač in mislim da tudi pri nama ne bo nič drugače...

ooo dans je spet tako lepo vreme... včeraj sem se skoraj 4 ure sprehajala... hihi... dans bom malo manj, ker me pol trebušček boli user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3952
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 8:23:10   
bučkabb
helooo !

vidim da ste še kr pri zanimivih temah, sex in kregarijauser posted image user posted image user posted image user posted image
ja se mi zdi da je zadnje dni neki v luftu, ker je moj tud neki naspediran in mu nič ne paše, kr naprej neki nergira tak da mi gre že počas na živce.....

sem pa tudi jaz imela včeraj tak čudn dan, sem se ful slabo počutila, cel dan me je rahlo bolela glava, proti večeru pa čedalje bolj, potem me je pa še slabost zagrabla, tak da sem bla zvečer taka kot bi me povozil vlak, tak da ko je tamala zaspala sem se še jaz zrihtala in kr kmal za njo odšla v mižole, tak da ena tema ni bila realiziranauser posted image user posted image , pa bo moj spet ful vesel a ne.... pol se pa sprašujem zakaj je nataknjenuser posted image user posted image

no drgač ma pa tud naš atamala čedalje bolj sindrom očka in more bit skoz zraven nje ko je doma, pa igrata se tud tak da se na konc edn zdereuser posted image

vidim da se še nekatere kr otepate teh cukr testov, saj ni tako hudo in vse preživimo, no pri nas ga naredijo vsaki in poteka tako da ko prideš v laboratorij ti vzamejo par kaplic krvi iz prstka in nato spiješ tisto cukrano vodo in točno čez eno uro moreš prit nazaj da ti vzame eno eprovetko krvi, vmes pa ne smeš nič jest, tak da priporočajo da kr v čakalnici počakaš, no jaz sem bla vmes še na pregledu pri svoji gin. tak da semi to čakanje sploh ni zdel dolgo.

sicer pa vse tako hiter mine, tako da res božajte svoje bušije in uživajte v sončkuuuuuuu.......

no mene pa spet začenja glava bolet...user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3953
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 8:35:29   
Luskica
Ojla!
Danes sem imela pa jaz neprespano noč.user posted image  najprej me je tok glava bolela, da sem mogla ob štirih zjutraj tablet vzet, ko sem pa končno zaspala, sem mela pa more. Jojoj sem se dvakrat v solzah zbudila.
Upam, da me bo tale sonček malo v dobro voljo spravu!

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3954
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 8:47:32   
cowgirl
[/quote]
no drgač ma pa tud naš atamala čedalje bolj sindrom očka in more bit skoz zraven nje ko je doma, pa igrata se tud tak da se na konc edn zdereuser posted image
[/quote]




bučkabb: pr nas je isto... cela štala, če je ati doma in mala ne more bit v njegovem naročju... in pol je še on siten, ker tud na WC ne more it brez tamale... pojest ne more... u glavnem je kar napeto. user posted image

danes sem pa doma. pridna za računalnikom. mogoče grem na en sprehod, ampak bom kar moje popravke v diplomi packala. upam, da mi rata. user posted image

na srečo mi ne bo noben po glavi skaku. zadnji teden je blo pri nas zelo neugodno... ne vem, a je bla kaka luna al kej druzga u luft. z možekom sploh ne prideva skup. on svoje goni, jaz pa svoje. mogoče mislim, da bi mogla imet malo drugačen status, kot če ne bi bla noseča. sem navajena iz prve nosečnosti, da je bilo vse lepo okol mene... zdej pa čisto obratno. kt da sm sama na svet. njemu je pa pomembno, da gre lahko športat, pa malo pomaga previjat, animirat itd... jaz sem pa itak v drugem planu.
tko da tiste ki imate prvo nosečnost: uživajte karkoli boste počele!!! user posted image

< Sporočilo je popravil cowgirl -- 25.2.2011 8:49:00 >


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3955
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 8:48:26   
absolventka2
kokapoka user posted image ta je zate pa ne ga takoj odpret user posted image ..Drgač pa vsenajboljše pa da te bo mož poslušal pa bolj malo jezil user posted image ...Lepo preživi ta čudoviti dan..


IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

RAKICA2 in KOKOPOKA možeki so res hecni včasih in tudi mene mori če se neki kuha pa se ne skuha še v istem dnevu. Full je težko čustva kontrolirat še poseben če te prizadane v srce (stavek,beseda,posmeh,zaničevanje, težke besede...) Jaz sem imela tudi prejšnjo nedeljo solzavo user posted image ...pa še ko si noseč vse bolj doživljaš čustveno v efektu bi rekla FLUF a ne. Po večini vsi možki ko seksajo pozabijo na težavo in so potem kar drugi. Po eni stran je to čist ok če se to ne ponavlja. Ah težko je biti pri moških pameten.  So poglavje zase in tudi jaz imam kdaj filing kot da imam doma dva otroka ne pa enega. Sploh ko se igrata z tamalo, se tako igrata da ji res nagaja da ona cvili pa tuli in se na koncu kam butne in je jok Jaz pa takrat kar pege dobimuser posted image . Sej nekoč pri 50-setih bodo bolj modriuser posted image



Se popolnoma strinjam s tabo, mam tudi sama dva otroka pri hiši in tudi pri nas se tadva otroka tako igrata dokler se kaj hudega ne zgodi pol pa jokuser posted image ...Je pa res da se zadnje čase malo kregava ker se nimava časa saj se nam dogajajo same puser posted image po domače povedano, drgač sem pa ponavadi jst tista k se mi da kregat pa sem preveč vzkipljiva pa še kr rinem moj pa čez eno uho not pa čez drugega vn pol pa še kako tako prbije da se sam smejivauser posted image ...Vsak ma svoj način važen da se na konc vse lepo reši...

Naš tamal je pa danes kar doma ker razhaja neka driska v vrtcu, tk da bomo pa malo več časa veni ker je lep sonček...

Uživejte v tem sončnem mrazekuuser posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3956
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 9:44:42   
najkica
kokapoka ... VSE NAJBOLJŠE!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image  Lepo preživi dan!!

ninasiki... ti res nič ne zavidam in te popolnoma razumem!! Ti kar pejt h zdravniku, te res nima noben čudno za gledat! Men so v porodnišnici (za patološko nosečnost) v 1.nosečnosti celo rekli, da je bolje priti 100x za brez veze, kot pa 1x prepozno! Upam, da bo kmalu vse ok in da ti grdi izcedki ponehajo!!

možeki...ja moški. Nimamo kej...jst sem se kr mal sprijaznila. Moj kar pozabi, da sem jst noseča in se sploh ne briga kako je z mano, dokler ga jst spet kej ne opomnem.... Ampak vem pa, da bo potem, ko se bo bejbi rodil druga zgodba. Vsaj pri 1. je bilo tako... Se midva tud pričkava, ampak imam pa srečo, da je on vedno tisti, ki naredi prvi korak, da se pobotava in se vedno želi pogovorit! No, čim manj kreganj in sekiranja!! user posted image

Jupi, sonček je!! Jst bi tud rada šla na kakšen sprehod, ampak ko hodim 5min imam grozen občutek, da mi bo mali kar ven padel....tako da sprehodi zame ne pridejo v upoštev.... Še dobr zame, da sem noseča v hladnem obdobju... user posted image  Bom pa potem spomladi vse nadoknadila!

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3957
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 10:54:09   
Angel miss
aja, Angel miss ti si bol izkušena glede cukra...so rekl da je najvišja vrednost cukra eno uro po pol po obroku...zanima me če mogoče veš kok pa je tista dovoljena?kok mam loh največ...k si v službi mal merm pa nikol ne vem čist točno a je razultat ok al ne...


kokapoka - na tešče do 5,3; 90 minut po obroku pa do 6,6. A merilca ti pa na polikliniki niso dali? Kdaj pa imaš naslednjo kontrolo? Za rojstni dan pa vse najboljše user posted image .

user posted image   - moj je user posted image . Se včasih tudi počiva, predvsem takrat, ko je eden od naju pod stresom, večinoma je pa mir v bajti (no razen dretja na tamalo, ki pa nič ne uboga).


(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3958
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 11:23:16   
aniv
KOKAPOKA Vse najboljše user posted image Naj bo današnji dan poseben zate! uživaj in lepo praznuj :)

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3959
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 11:39:44   
lili8
kokapoka vse naj, naj in lepo praznuj!!user posted image user posted image
 
ninasiki jaz sem imela tudi v začetku nosečnosti težave z izcedki in sem bila čist prestrašena. Ampak v začetku je itak tako, da kaj dosti ne morejo pomagati. Meni je predpisala utrogestan, ki pa ga ravno takrat ni bilo, tako da ga navsezadnje nisem uporaljala, ker ko so ga dobili so se izcedki HB umirili. Jaz sem tudi čisto na začetku takoj letela na pregled, celo na samoplačniško, ker me moja G ni mogla vzetuser posted image . Še toliko bolj sem bila prestrašena, ker tega iz prve user posted image  nisem bila vajena. Potem sem pa še forume brale in sem videla, da je precej takih nosečk, ki se jim to dogaja.

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 3960
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 12:03:58   
Angel miss
izcedki in krvavitve - v tej nosečnosti jih je bilo kar precej, še posebej na začetku. Sem bila od 6. tedna naprej zaradi obilnih krvavitev na Utrogestanu (hm Lili8, sosednja ordinacija ga ima skoz na zalogi, vsaj jaz sem ga vedno dobila) in večkrat pri G in na urgenci. Sem imela kar tedenske UZ, ker je bil hematom preblizu posteljice in so se bali, da bo šlo naprej. No, pa se je umirilo. Očitno sem ena redkih, ki jim Utrogestan pomaga. Ampak to se je vse dogajalo do 12t.
Pravijo, da kasneje krvavitev naj ne bi bilo več oziroma so lahko nevarne. Izcedki se pa konkretizirajo bolj ko greš proti koncu. To pa ni nič posebnega, razen, če so obarvani. Takrat pa takoj h G. Tudi meni so na urgenci in v porodnišnici rekli, da bolje 100x priti brezveze kot pa 1x prepozno. In tega se jaz držim.

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3961
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 12:51:34   
RAKICA2007
kokapoka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  VSE NAJBOLJŠE!!! Maksimalno lepo praznuj in naj te tvoji vsaj danes ubogajo user posted image  


(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3962
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 13:21:54   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Ojla Čveke!
Ko smo že pri seksu...a kaj veste, do kdaj je sploh priporočljivo seksat? Nekje sem zasledila, da naj bi nehal dva meseca pred PDP, nekje pa da lahko vse do koncauser posted image


ko sem prvič jaz na dan PDP-ja spraševala, koliko čez rok dajejo umetne, ker sem res želela rodit maja, mi je moja G rekla, da seks sproža oz pospešuje popadke, tako da... user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3963
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 13:38:53   
vesna_b
joj, rakica 2, kaj sem se nasmejala. obljubim, da mu jaz ne bom povedala user posted image , in pa seveda čestitke za bejbo!

kokapola - ja, tukaj se mi zdi, da se nas kar večina nosečk, ki nismo prvič noseče, strinja. prvič je bilo drugače. čeprav, odkar sem mojemu to povedala, se trudi, da tud bušiju posveča pozornost. sam ga zdele ne bom nič kregala, ker je zelo priden - skončuje z lesom za hiško (ga je spravil iz gozda, na žagi pomagal, speljal doma, ga vsega očistil, in sedaj skoraj že vse zložil lepo po kupih, kar gre skupaj) in pa zelo mi pomaga s tamalo. he he, tako da se tud njemu trenutno ne seksa preveč (prej premalo), ker je tako utrujen. AMPAK - kot vsak moški, ima tud svoje muhe...
in faza ATI BO še kar traja. pa ni moj nič jezen, men pa tud paše. oz mojmu se to tolk fajn zdi, da hodi ko pav. sploh če je še kdo drug zraven, da sliši...user posted image

in pa kokapoka, želim ti vse najboljše za tvoj rojstni dan, in upam, da te danes ne bo nihče jezil!!! user posted image user posted image user posted image

joj, luskica, sem bila prej prehitra. meni je rekla, da če ni problemovoz če ne čutimkakega neugodja, da lahko zmerno in nežno vse do konca.

< Sporočilo je popravil vesna_b -- 25.2.2011 13:40:27 >

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3964
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 16:29:40   
kokapoka
user posted image hvala punce vsem za lepe želje!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

Angel miss merilnika nisem dobila ampak samo kako naj jem neko dieto kao...drgač sem js mela na tešče 5.1.zdj v tork mam pa kontrolo.morm pa urin prnest pa eno uro in pol prej morm jest tko da mi bojo vrjetn merl še enkrat.torej ko si v službi merm po obroku je po teh številkah vse u mejah dovoljenega...

drugače pa da se malo pohvalm...moj mi je dons že tok presenečenj pripravu da joj...tud tortico je naredu(sam)poleg tega da je vse pospravu,naglčke naštimu,kosilo skuhu...ko sem pršla iz šihta je tamaw priteku z rožico v rokah...moj pa mi je na hrmonko zašpilu vse najbolšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image glih tok da nisem zajokala...
mi je pa že zjutraj polepšal dan ko mi je na različna mesta naštimu razne čestitke ki sem jih odkrivala čez cev dan(npr na pultu,čevljih,avtu,denarnici,...)res lepo...tko da mi je skor mal žov včerajšnih besed prot nemu ampak dans za moj roj.dan se je res izkazu!!!!!!

tko zdj pa čakam še obiske...ve pa čimbol izkoristte tale lep dan

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3965
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 18:00:03   
mami411
Kokapoka iskrene čestitke!!!!!! user posted image

No kaj naj jaz rečem ko čakamo že 4 user posted image , veste kolk je možeku to še zanimivo, pa še ker nimam nobenih problemov user posted image .
Ja sex naj bi pospešil popadke baje, bomo potem bolj pridni po 35T user posted image

Jaz sem bila danes tudi na sončku, je bilo ful lepo, toplo, samo sva šle s sestro na en hrib in sem sopihala ko ne vem kaj user posted image , sam gor je bilo pa lepo.

Rakica 2 čestitke za user posted image , a na csd si že nesla papirje? Mene že čaka odločba za paket na pošti.

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3966
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 21:27:57   
ninasiki
no danes bla spet na pregledu in kaj doživim dohtarca me nadere da kdo mi daje svečke da jst jih ne rabm da sm čist zdrava nobenih sledi o glivicah o vnetju o krvi o rjavem izcedku user posted image pa ji rečm da mam flek na dnevnem vložku in da ne pride to kr iz neba pa prau gospa vi ste čist zdrava aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a se delate norca uglaunem takoj
nehat svečke in samo magnezi če bo otrdevanje ej babnce sploh nevem komu vrjet bom zgleda mogla mojo počakat


nč šibam spat sm sama nobenga doma razn mojga škratka k spi že od 8 user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3967
   RE: Majčice 2011
25.2.2011 22:35:21   
hillmagic
Hey...samo še posteljo vidim. Zjutraj sem peljala Karuno v vrtec Šla domov na zajtrk. Šla do moje mamke. Sva pospravile en del podstrešja, našli čuda in pol enih cotk za dojenčka, ker sem imela tam spravljene. Pospravila sem do konca mojo otroško-mladinsko sobouser posted image sem pa hitrauser posted image  in vse odpeljala. Kot bi se ponovno selila sploh nisem vedela da imam toliko ene šare in krame pa oblek pri starših. Res je bilo hecno ko sem našla stare dnevnike pa slike Zanimivo. Potem sem selila še predalnik z previjalno desko Taka res super previjalna miza jeuser posted image .. In sedaj imam doma celo goro vreč v katerih so cotke pa moji spomini. Kam naj to sedaj stalačim, še ne vemuser posted image  ampak ja Počasi se mi GNEZDENJE pričenja ja.
Torej na kratko za menoj je res delovn dan pa lahko noč trebuščkiuser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3968
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 7:56:09   
mojatvoja
Po doooooolgem času spet pozdravljene!

Ker res dolgo nisem nič pisala (pridno pa berem), vam za dobro jutro poklanjam eno dišečo   user posted image in topel pozdrav.

Kje naj začnem?

Gnezdenje: ravno včeraj sem oprala voziček in ga pripravila. Ne bom sicer po zadnji modi, je pa kot nov in brezhiben, tako da nima smisla kupovati novega. Pa še vedno mislim, da je zelooo praktičen (Peg Perego Pliko).

Sex: JA, kot je eni zdravnica svetovala: v zadnjem tednu je že dobro, da mogoče pospeši. O izvedljivosti in želji pa rajši ne bi. Je pa res, da po porodu bo želja še manjša, sploh, če si šivana, pol zna kar trajat, da ti spet paše... Tak, da zdaj še kar izkoristite.

Oblačilca: Sem ugotovila, da sem za obe pupi imela od št. 62 do 74 kar v nevtralnih barvah, potem se začne roza faza in oblekce, tako da nekaj ekstra ne bom več kupovala. Imajo pa v Mothercaru ful luštne stvari.

Pregledi: 3D je odlično uspel, nekaj slikic je zelo lepo uspelo in mali je čist podoben sestricama. Nosek in lička ima čist moja. Še vedno mi ni jasno, kako vam ne delajo UZ, meni ga je do zdaj zmeraj, pa slikic imam tudi kar veliko. Se pa je mali spet obrnil in je spet v medenični legi, saj še ima čas, ampak...

Do konca: imam še 10 tednov, in glede na vse kar nas ta dva m. čaka (3 rojstni dnevi, pust - ki se pri nas začne zelo intenzivno že danes, papirologija, urejanje sobice itd.), mislim, da bo minilo kot bi mignil. Pa saj že kar čakam!

Bodite lepo, pobožajte bušije in čao. Se beremo.user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3969
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 8:27:03   
absolventka2
Dobro jutrouser posted image

Vidim da maste zdej po večini že vse sindrom gnezdenja user posted image , tudi mene daje pa kaj ko se moremo prej še preselt...No sej ta vikend že štartamo, smo pa prejšnjega kuhinjo kupiliuser posted image , dva dni nazaj pa postlo za našega tamalga da bo lahko svoj kinderpet odstopil bratcu ali sestriciuser posted image ..Sva se z mojim čist zatreskala v tisto postlo v obliki formule sedaj samo še upam da se bo tudi tamali pa da mu bo zanimivo spat v njejuser posted image ...Sem pa prejšnji teden kupila kompletek za user posted image za iz porodnišnice, končno da se mi je eden nevtralen dopaduuser posted image in se nisem mogla upret da ne bi takoj oprala in zlikalauser posted image , že kar razmišljam da pi zrihtala torbo za iz porodnišniceuser posted image , madonca se mi mudiuser posted image ...Sem si pa včerej šla še kupit crocksice da jih bom mela za v P...Ja sedaj pa priznam da je tudi mene to gnezdenje začelo dajat...

Sem pa čist jezna ker se me to nosečnost vse slabo prime...Tamali je v četertek prišu predčasno domov iz vrtca ker je mel drisko in glej ga zlomka naslednji dan jo fašem tudi jazuser posted image user posted image ...Včerej me je tako šraufallo da sem bla na dve uri ziher na wcju, no danes se mi zdi da je malo bolje, ne bom prehitro nič govorila...

Punce uživejte v vikenduuser posted image

(odgovor članu mojatvoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3970
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 9:57:18   
anchika
Skuhala mineštrco in za zraven  puding. Noge me bolijo in trudno kot da sem bila na triglavu.
sex: Jaz se ga mal bojim. Si ga velikokrat zaželim vendar se bojim ker imam spodaj vse napeto in oteklo. Pa  en par zelo velikih žil in se po pravici bojim, še posebej ker čakam 2.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3971
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 11:06:41   
Luskica
Majčicde dobro jutro!
Evo jaz sem pa včeraj spet malce zapravljala. Sem šla v C&A (prvič, da sem šla za dojenčke tja gledat) in majo res full lušne stvari!
Sem kupila dve odejici tok lepi in eno brisačko s kapuco. Koliko je treba tega imet, da ne bi jaz pretiravala?
Punce a je treba odejice, pa razne ovčke in podobno tudi preprat preden jih prvič uporabiš? Meni se zdi, da ja, ampak moja svakinja si je pa to čist na easy jemala.
Še to! A je treba imet za iz porodnišnice nujno pajacek z žabicami, al bi bilo dovolj, da ma samo nogavičke. Ker ti pajacki z žabicami( vsaj kolikor sem jih jaz vidla) niso neki ful lušni) Kako se potem lahko znajdem?

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3972
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 11:12:23   
fluf
Luskica welcome v mojih dilemah... ampak nekak sem dojela, da ne bomo kompliciral. ker nam bo 100x lažje user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3973
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 11:15:47   
Luskica
Aha dobila sem datum za naslednji ultrazvok, 9.3.2011

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3974
   RE: Majčice 2011
26.2.2011 12:15:10   
kokapoka
dons sem pa tok zmatrana!!!!ful...včeri je biv naporn dan pa še dons pospravlam stanovanje in je kr pestro...dobr da tamav spi...pa da je mami rekla da bo kosilo mela če hočm...user posted image user posted image zlata mami...

Luskica js mam tud 9.3 uz in ga že komaj čakam!!! jeeeeeeeej

kr mal bi šla zamižat resuser posted image user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  157 158 [159] 160 161   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?