|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 14:34:22   
fluf
je res da ma ikeja svoje mere... sam ko mam že vse od ikeje, mam pa tud kovterček in posteljnino... tko da nisva komplicirala. Itak greva večkrat v šoping, saj imam do Celovca isto razdaljo kot do Lj (res da ni AC)... pa tud moji vse tam kupujejo, tko da ni problemov. Midva sva zbrala 2 posteljnini ... če bo kriza mi bo že nekdo prinesel še eno :D

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3926
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 15:15:43   
aniv
hillmagic Ja, noro dober občutek je, ko je končano user posted image Prav ponosen si sam nase, da si vztrajal in nisi obupal, ko ti ni šlo od rok user posted image Motiv pa kaj drugega kot otok, morje, jadrnica user posted image Toliko smo se o morju pogovarjale, da me ja kar zagrabilo in nekaj morskega sem morala narediti user posted image

Kar pa se sexa tiče... Jaz bi, mojemu pa ni, ker se boji, da bi bilo potem kaj narobe. Pridejo pa tudi dnevi, ko tudi meni ni. Na koncu sva nekako izenačena user posted image Mogoče bo pri drugi nosečnosti zgodba drugačna..bomo videli user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3927
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 15:37:44   
aniv
Tudi mene daje gnezdenje. Vsak dan čistim ko zmešana, da bilo čimprej vse pripravljeno. Glede na to, da sta še 2 meseca do maja, se bojim, da bom do takrat mogla začeti znova user posted image user posted image Ja nič...gremo delat dokler še mam energijo za to user posted image

Čuvajte se in uživajte s svojimi trebuhi user posted image

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 3928
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 15:48:00   
Njeli
ovnica7 ostajam brez besed.. user posted image Sočustvujemo s tabo!!!! user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 3929
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 16:39:10   
aniv
Glede na to, da bom zdaj postala novopečena mamica in da izkušenj kaj in koliko česa potrebujem nimam, se obračam na vas, ker vas je že kar nekaj, ki boste znova mamice in vam izkušenj ne primanjkuje. Seznamov stvari, ki bi jih naj kupili je ogromno v knjigah, revijah, na netu. Koliko pa so realni, pa ne vem. Ne bi rada pretiravala, ker koliko mi je znano dojenčki hitro prerastejo obleke. Zanima me kakšno začetno številko kupiti in predvsem koliko česa. Prosim in hvala!

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3930
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 16:55:39   
Njeli
Tud jaz se malo javljam, čeprav vas pridno berem kolk se da.. Mi smo že v 31tednu, madonca je minlo, se mi zdi, kot da bi komaj včeraj zvedla.. user posted image
Počutje je zaenkrat odlično, že zaradi pričakovanja, kr smo vedno bližje, sem pa že po 15 stopnicah zadihana kot da bi maraton prelaufala.. user posted image Mala je še vedno zelo živahna podnevi in ponoči, le, da zdaj brce oz. premike celega njenega telesca že pošteno čutim.. Včasih moram prav sapo zadržat, kr dela take nenavadne gibe, kot da na vsak način hoče ven, ampak sem vesela, kr tak vem, da je vredu! user posted image Zaradi tega dosti težje sedim, še dobro, da sva lih včeraj zaključla z MŠ! Wc obiski so redni na urco al pa dve, ponoči in podnevi, v postli se vedno težje obračam iz boka na bok, pa še hrbtenica me neznosno boli, hvalabogu me dragi redno masira, ga moram pohvalit! user posted image No, pa sem še malo pojamrala zdaj..user posted image

Stvari imamo skoraj vse, razen par malenkosti.. Bi vas vprašala katere tetra pleničke kaj boste kupile oz. kje?
Glede na to, da so mi v UKCju takrat določili datum 22.aprila, čeprav uradno ostaja PDP 1.maj, bova nekje v sredini marca postavila pohištvo in počasi vse pripravila za prihod najine srčice.. user posted image

Vidim, da je ena spraševala za posteljnino.. Galeb ima kr ugodno ceno in lepe vzroce.. Baje je fajna kvaliteta, poznam kr veliko zadovoljnih mamic in bom verjetno zato tud sama naročila tam. http://www.galeb.eu/otroska_posteljnina/GUCIO_120x60

Lep popoldan majčice! user posted image

_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 3931
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 19:11:29   
rockstar
IZVIRNO SPOROČILO: aniv

Glede na to, da bom zdaj postala novopečena mamica in da izkušenj kaj in koliko česa potrebujem nimam, se obračam na vas, ker vas je že kar nekaj, ki boste znova mamice in vam izkušenj ne primanjkuje. Seznamov stvari, ki bi jih naj kupili je ogromno v knjigah, revijah, na netu. Koliko pa so realni, pa ne vem. Ne bi rada pretiravala, ker koliko mi je znano dojenčki hitro prerastejo obleke. Zanima me kakšno začetno številko kupiti in predvsem koliko česa. Prosim in hvala!

Na skupnem mail-u so majčice oblikovale seznam stvari. Na majcice2011@gmail.com pošlješ svoje podatke oz. napišeš tvoje uporabniško ime na forumu, pol pa ti nazaj pošljemo geslo za za naš mail. Je zbranih kar nekaj zanimivih tem :)

(odgovor članu aniv)
Neposredna povezava do sporočila: 3932
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 19:37:02   
rockstar
Pozdravljene :)

A ste že vse začele oz. končale materinsko šolo? Jaz sem se po dolgem premisleku odločila, da grem še le aprila, takrat sem namreč že doma, saj mi 31.3. poteče pogodba. Verjetno bom v skupini nosečka z naaaajvečjim trebuščkom user posted image Če bi bla zaposlena bi na porodniško šla s 23.4 in do tega datuma bom imela zaključeno tudi MŠ. Pa še moj dragi se bo v aprilu končno vrnil domov in bo vsaj na polovico predavanj lahko hodil z mano.
Če bi hodila sedaj v marcu, bi po mojem bila preveč utrujena. Delam namreč od 8h do 16h oz. od 11h -19h, predavanja pa so 10x od 16h-18h oz. 18h-20h. Pa sem že zdaj včasih tak utrujena, da je kr joj in bi po mojem prav z muko hodla še na ta predavanja, prišla čist crknjena domu, pa spet v službo pa....

Jaz sem že osvojila dvomestno številko v + kilogramih. Sem v 28.tednu in sem pridelala okroglih 10kg user posted image mogoče že celo kaj čez user posted image user posted image user posted image trebuh pa se mi zdi, da mi vidno raste vsak dan - vidim po plašču ker ga počas ne bom mogla več zapret, pa že tko sem si gumbe prestavla user posted image Naj bo čimprej sonček in pomlad, da se ne bo treba več tolk oblačit.

Jaz čez dan zelo malo kdaj čutim gibe najine pikice, me včasih že prav skrbi. Vedno pa jih čutim zvečer med 22.00-22.30 uro, takrat pa take mal bolj konkretne, so pa vsi ti gibi nizko pod popkom, višje ne vem če sem jo že kdaj čutla.

V petek grem po pikeca za Rh- in ker bom pridna, grem popoldan še k frizerju user posted image   Me nekaj mantra, da bi šla s črne nazaj na rdečo, bomo vidli kaj bo rekel frizer.

papa

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 3933
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 19:38:43   
aniv
rockstar Hvala ti! Sem že poslala user posted image Verjamem, da je zbranih ogromno koristnih napotkov. Z veseljem bom pregledala vse, kar ste napisale user posted image

Lep večer!!


(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 3934
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 19:39:03   
bambika
Pa da se še jaz malo javim,včeraj sem imela pregled, sem videla našegauser posted image  je vse ok,je pa menda malo večji kot pa po tednih,tako da upam ,da se odloči kak dan prej priti na svet.
Gnezdenje me še ne daje,sem zadnje čase čisto brez energije,samo spala bi.
Sex kaj je že to,sploh mi ni,moj bi pa itak skoz.V prviuser posted image sem jaz hotla skoz,zdaj se mi pa enostavno ne da,pa ponavadi prej zaspim kot moj.
Naslednji pregled 15.3.
Nič punce uživajte,grem tamalo spravit spat,potem grem pa še jaz,glih komaj gledam.

(odgovor članu rockstar)
Neposredna povezava do sporočila: 3935
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 22:28:00   
Anitka
Ufff imate vroče teme user posted image user posted image user posted image kreganje, sex....

KREGANJE - včasih več, drugič manj. Seveda so trenutno "krivi moji nosečniški hormoni", potem pa krivo žensko ne vem kaj - bla bla bla bla...... Se je treba malce kregat, da se imamo potem rajšiuser posted image user posted image user posted image

SEX - laufa še kar nouser posted image user posted image

Drugače pa grem jutri v laboratorij na ta cuker test - bljek, bljek, bljek..... Še dobro, da je le 50-tkauser posted image user posted image Bomo eksali pa bo.

V Valencii smo se imeli lepo, detece je razgrajalo po bušiju da je joj. Je bil že Gal pravi hiperaktivec, tole sedaj pa je dupli hiperaktivecuser posted image user posted image

A je dobila še katera kaj celulita v nosečnosti? Jaz ga do sedaj nikoli nisem imela, zadnjčl pa me je ob pogledu v ogledalu skora kap, ko sem ga našlauser posted image user posted image user posted image Si moram neko kremo omislit in pa upat, da bo hitr izginil.

Glede vozička pa sem še vedno user posted image user posted image user posted image , kar ne morem se odločiti katerega bi vzela. Ko sem bila že 98% da vzmamemo ABC Design 3-tec, mi je v oči padel še Buzz.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3936
   RE: Majčice 2011
23.2.2011 22:31:30   
Nitkica11
Zivjo majcice!

Pa sem koncno nasla malo casa da tudi kaj napisem, se spremljat vas ne morem redno ker res pridno nabirate strani jaz imam pa bolj malo casa user posted image Ampak upam da bo kmalu bolje cene prej v aprilu med porodnisko user posted image .

ovnica7 res sem zalostna da se ni dobro koncalo! Vem kaj prezivljas saj sem bila lansko leto v podobni situaciji, ce rabis kaksno pomoc, nasvet se le javi. Seveda pa bomo tudi vesele ce se kaj javis nam majcicam kako si.

Vse ze nekaj kupujete imate ze pripravljeno za novega clana jaz pa se nic user posted image pa sem prva na seznamu. Jaz v tem oz. naslednjem tednu narocim vozicek tako da bo enkrat sredi marca ze pri nas! V tem oz. naslednjem tednu dobim tudi oblekce, previjalno in ostale malenkosti od sorodnikov potem sredi marca pa grem se v Celovec v Ikeo in v Arkado nakupiti se tiste malenkosti ki mi bodo manjkale v aprilu bomo pa prali in pripravljali upam da nas dete kaj ne prehiti user posted image .

Vmes sem mela tudi ze pregled in je z nasim user posted image vse vredu je malo nagajal ko ga je merila ce pridno raste, moje kilce so tudi super upam da pri tem tudi ostane in da se ne bodo v zadnjih dveh mesecih prevec dvignile. Po naslednjem pregledu se mi zacnejo pregledi ze na 14 dni user posted image

No za danes bo dosti nakladanja upam da mi kmalu uspe najti cas da se spet malo posodobi seznamcek.


_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3937
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 8:21:56   
mikroBB
Tk, da še js malo počvekam... Tudi jaz nisem izjema kar se gnezdenja tiče, sam trenutno nisem v tisti fazi, da bi čistla kot nora. Bolj je prisotna faza ko kupčkam stvari za ta malo, no pa vsak dan kak kot v stanovanju pospravim...da naredim plac za nove stvarčice user posted image Že prej sem pospravljala po delih, ker enostavno ne maram generalnega čiščenja v taki obliki, da ti vzame cel dan. Se prehitro naveličam.user posted image

Po vseh zapletih sma včeraj šla iskat voziček na pošto in seveda sem ga mogla takoj sestavit in me je kr presenetlo kaka velika kolesa ima, no sej takega sem hotla in za "zgubljat" po barju je kot naročen user posted image user posted image Pa še možek je rekel, da je vredu in bo tudi on z veseljem vozičkal - že navezuje stike z ostalimi nosečnicami v našem kraju...očitno bo mogu on mene predstavit njim ne obratno... user posted image Cotke čakajo, da jih bom prala potem enkrat marca al pa aprila, ko bom imela več čas in bo lepše vreme. Posteljico morava pa tudi še sestavit, sam je treba prej še malo premikov po spalnici naredit...pa malo odlašam, ker še ne gori voda.

Tudi midva sva ta teden končala šolo za starše v Lj in zdaj sma kao pripravljena, čeprav moj pravi, da dobro, da bom na zečetku js doma, ker dojenček zahteva toliko pozornosti, da on sam se pa že ne bi znašel. Me je kr v smeh spravu s svojim zmedenim pogledom. user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa čakam pomlad in višje temperature! Zdaj bo pa že počasi čas! Da bom začela na sončku sedet in se gret pa kofetkat dokler naša user posted image ne pride, potem bomo pa samo nadaljevali...user posted image

Naslednji teden imam spet pregled pri gin, bomo že v 29. tednu in sem kr presenečena kako čas leti...se mi zdi da še ni dolgo nazaj, ko se mi je zdelo fajn, da sem bla v tednih z 1 spredi, zdaj bo pa tednov z 2 spredi počasi zmanjkalo...in akcija se bliža.

Ostanite v cvetju, ne pustit, da hormoni preveč negativno vplivajo na vas - naj vas razganja o veselja in kupčkanja zadevc za ta mičkene, niste same! user posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3938
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 8:25:29   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
A je dobila še katera kaj celulita v nosečnosti? Jaz ga do sedaj nikoli nisem imela, zadnjčl pa me je ob pogledu v ogledalu skora kap, ko sem ga našlauser posted image user posted image user posted image Si moram neko kremo omislit in pa upat, da bo hitr izginil.



s celulitom se sedaj ravno ne obremenjujem, sam kakor jaz vem, sedaj ravno ni priporočljivo teh krem uporabljat, saj je v njih precej kemije. am, saj pravim, ne vem.

evo, danes spet delam do malice, potem pa me do ponedeljka ni v službo. jej... user posted image  bom mela še tamalo doma, pa bomo mal uživale pa se cartale. pa upam, da mi uspe zraven še kaj pospravit. hm, optimist??? user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3939
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 8:31:06   
absolventka2
Dobro juto.....

Ja teme ste pa začela tapraveuser posted image

Kar se tiče pohotnosti določenih znamenj se mi zdi da to ni z znamenji povezano ampak z moškostjouser posted image , ker se mi zdi da večina moških bi skoz če bi le dobili, saj pri nas je tako...Mene je prve 4 mesece full razganjalo da je bil moj kar v oblakih pol pa ku bi odrezal in sedaj mi sploh ni do sexa pa me moj skoz prosi meni se pa ne da oz. mi ne paše in upam da me kmali mine ker se mi moj že kar smiliuser posted image ....

Nič se mi več ne da pisat, bom raje še kasnejeuser posted image

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3940
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 8:46:28   
lili8
Ojoj, kakšne temeuser posted image .
 
Meni se tudi zdi, da ni povezano z znamenjem ampak preprosto s spolom! Moški bi po moje kar naprej user posted image , če bi bile me za.
Anitka jaz sem tudi nekje prebrala, da naj se kreme proti celulitu v nosečnosti ne bi uporabljalo.
 
mikroBB kateri voziček pa imaš? Jaz imam bebe confort HT in se mi tudi zdi, da ima ogromna kolesa.
 
V ponedeljek imam cukr test. Angel miss in kokapoka, koliko časa je pri vaju trajalo, če se prav spomnim, sta ga vidve že imeli v DŽ? Razmišljam ali bi vzela dopust ali ne.
 
Jaz bi pa brez problema cel dan čistila, ampak potem bi imela slabo vest, ker se tamali ne bi posvečala.
 
Kaj boste imele danes za kosilo? Nimam kakšne ideje.

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3941
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 8:51:09   
RAKICA2007
Jutro punce user posted image

še ena malo manj prespana noč je za mano user posted image
je polovica lune in našo tamalo je danes ponoči zeloooo metalo... pa še 2 mačka, ki sta vso noč skoraj predivjala user posted image user posted image  tako da je bilo spanca bore malo.... itak ob 04.30 pa nisem mogla več stiskat skupaj oči in sem šla kuhat kavo...
jah, v nosečnosti mi je lepo... potrebujem zelooo malo spanca... saj vem, ko bom pa rodila, bi pa spalaaaa user posted image

aha, eno malo vprašanje; tiste, ki ste že končale z MŠ oz. ki hodite v MŠ - v Ljubljansko porodnišnico... zanima me, od kdaj do kdaj lahko hodiš na tisto (kako se že reče) - neko vakumsko zadevo user posted image user posted image  se vidi da sem malo manj kot 4 leta od poroda... pa še spomin je kot ementaler sir user posted image  pa če ima katera tel.številko za naročiti se... se priporočam

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 3942
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 9:37:44   
Luskica
Ojla Čveke!
Ko smo že pri seksu...a kaj veste, do kdaj je sploh priporočljivo seksat? Nekje sem zasledila, da naj bi nehal dva meseca pred PDP, nekje pa da lahko vse do koncauser posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3943
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 9:57:51   
Angel miss
V ponedeljek imam cukr test. Angel miss in kokapoka, koliko časa je pri vaju trajalo, če se prav spomnim, sta ga vidve že imeli v DŽ? Razmišljam ali bi vzela dopust ali ne.


Lili8 - jaz sem bila zelo hitro konec. ob 6,45 sem prišla v laboratorij, ob 8h (ko je ambulanta začela delat) sem bila že konec. Moj slakor je bil že na tešče močno povišan, zato mi ta pravega cuker testa ni bilo potrebno delati. Drugače pa okrog 8h piješ tisto sladkano vodico (dej prinesi si kakšno limono s sabo, če imaš rada limonado), potem ti pa še po eni in po dveh urah vzamejo kri. Se pravi najkasneje do 11h boš fertik. Ti pa priporočam, da vzameš dopust, ker do konca testa ne smeš jesti in boš lačna, pa lahko se zgodi da se ti bo vrtelo v glavi.

Sem pa pristala prejšnji teden na inzulinu in strogi dieti. Ma, sej sem vedla, da bo tako in se ne obremenjujem preveč s tem.

(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 3944
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 10:33:59   
fluf
še zmer smo pri sexu al kaj user posted image jest pa nisem mela kakšne ful želje že od morfologije naprej, ko nama je G sex odsvetovala (nizka posteljica)... ampak kdaj je pa treba... in zadnjič je blo par kapljic krvi po sexu, pa sva se oba prestrašila... in zdej sva ko dva pohotna najstnika doma user posted image sej so drugi načini a ne... mal se je treba zajdet....

(odgovor članu Angel miss)
Neposredna povezava do sporočila: 3945
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 13:23:59   
najkica
Luskica men je Pušenjak rekel, da do 32. tedna seks nikakor ne more škodit. Potem pa ima lahko vpliv, da bi se sprožil porod....kao sperma je tista, ki lahko povzroča da se začneš odpirat. Baje je iste sestavine kot svečka, ki ti jo dajo da bi ti sprožili porod (tako so meni rekle punce, ko sem bila v porodnišnici v 1.nosečnosti). No ne vem...ne me držat za besedo! Eni itak seksajo do konca in rodijo na koncu celo po roku. Mislim, da ni pravila.... Jst pravim, da če ti paše potem si daj duška!!! user posted image user posted image user posted image   Sem takim kar fouš user posted image , kajti moj libido je itak čist na psu.... user posted image  Moj se mi res mal smili, sploh ko pomislim kako je s seksom po porodu... Jao, tega se pa res bojim!!! user posted image   Sem bila prvič rezana in je bil seks prvih 8 mesecev prava nočna mora....  Sploh, ko sva prvič po porodu poskusila....user posted image ... groza... No ja, bomo že mogli potrpeti!  

 

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3946
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 14:01:16   
rakica 2
IZVIRNO SPOROČILO: makalončica

mi je kr mal laži k vidm, da se ne kregava samo z mojim...pri nama je isto vsak hoče imet prav in pol sledi tiha maša, nč lubčkov, objemčkov... :( me pa zanima kolk kej v nosečnosti sexate user posted image  sei vem mal tako vprašanje, sam mojmu odkar sem nosečka čist nč ne sede (kao zarad malčka...) no kej druzga pa tud noče več :( se kar malo bojim kako bo pol ko bo dejansko malček prišel ko bo vsa pozornost na njem...


pri nas je isto,sam da se to vleče že 2mes,prav sovražm ga zej,sexa pa itak tud ni,pa tud da se mi ne in naš pujs se tušira vsak drugi dan,prej se je vsak dan,jst pa tisti dan ne kuham,uh kok mi gre na živce,nč me ne vpraša a kako je z mano,user posted image ,nč,sam to ga zanima kaj bo.......dans sm mela pregled,pa tega on ne ve,ker ga ne briga,no vam povem,da čakamouser posted image ,ampak sam vam,njemu pa ne!!!user posted image user posted image user posted image ,bo pa to ena manekenka,dolga in šlanguser posted image user posted image ,pa ctg nisem imela hb,papirje za paket in porodniško pa sem dobila.....kako hitro šiba cajt...

(odgovor članu makalončica)
Neposredna povezava do sporočila: 3947
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 15:04:50   
hillmagic
IZVIRNO SPOROČILO: rakica 2

IZVIRNO SPOROČILO: makalončica

mi je kr mal laži k vidm, da se ne kregava samo z mojim...pri nama je isto vsak hoče imet prav in pol sledi tiha maša, nč lubčkov, objemčkov... :( me pa zanima kolk kej v nosečnosti sexate user posted image  sei vem mal tako vprašanje, sam mojmu odkar sem nosečka čist nč ne sede (kao zarad malčka...) no kej druzga pa tud noče več :( se kar malo bojim kako bo pol ko bo dejansko malček prišel ko bo vsa pozornost na njem...


pri nas je isto,sam da se to vleče že 2mes,prav sovražm ga zej,sexa pa itak tud ni,pa tud da se mi ne in naš pujs se tušira vsak drugi dan,prej se je vsak dan,jst pa tisti dan ne kuham,uh kok mi gre na živce,nč me ne vpraša a kako je z mano,user posted image ,nč,sam to ga zanima kaj bo.......dans sm mela pregled,pa tega on ne ve,ker ga ne briga,no vam povem,da čakamouser posted image ,ampak sam vam,njemu pa ne!!!user posted image user posted image user posted image ,bo pa to ena manekenka,dolga in šlanguser posted image user posted image ,pa ctg nisem imela hb,papirje za paket in porodniško pa sem dobila.....kako hitro šiba cajt...



tuki sem se prav nasmejala...faca si..a ni forum dober ker res lahko napišeš kar ti pride takrat ven  tale prispodoba s pujsom je topuser posted image  sej vem da ga maš rada....user posted image ..bom kasnje komentirala šiban ven na družinski sprehoduser posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3948
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 20:46:06   
kokapoka
ojla user posted image ...kako ste kej dons!?!vidm da mate zanimive debate...js mam dons en čudn dan...z mojmu sva se že dopoldne rahlo spričkala...kr zmešal se mi je...ne vem pa kera je to pisala ampak moj je zdj čist drugačen kokr u prvi nosečnosti...takrat je biv ves pozorn pa vse ga je zanimal še marsikej je več vedu k js...zdj pa NČ...zanč enkrat sem mu to tud povedala pa je reku ja če ni več zanimiv!!!!!!!!!halo...sem mu rekla da se mu vid da je še otrokuser posted image k je pa treba sexat je pa zlo zainteriseran pa pozorn...grrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image in sem bla prov slabe vole že zutri in ene dvakrat me je spravu v jok...sam sm res dons neki občutliva...tud tamavček me je razjeziv dons ene dvakrat...no bo že...

veste kaj je jutr!?!user posted image user posted image user posted image tale kokapoka se bo postarala za eno letouser posted image user posted image user posted image user posted image okrasila me bo št. 24user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeeeeeej...mogoče bo jutri bolši dan...


aja, Angel miss ti si bol izkušena glede cukra...so rekl da je najvišja vrednost cukra eno uro po pol po obroku...zanima me če mogoče veš kok pa je tista dovoljena?kok mam loh največ...k si v službi mal merm pa nikol ne vem čist točno a je razultat ok al ne...

nč počakam še mojga otroka da pride iz službe k je biv popoldne pol pa u mižoleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3949
   RE: Majčice 2011
24.2.2011 21:48:20   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: najkica



ninasiki ... vem kako je, če zagledaš kri... Groza in strah! To se je meni zgodilo pred tedni!!! Sem imela le hudo vnetje in sem dobila Canasten svečke 2 škatlji! Zdej je ok, ampak vsakič ko grem na WC se bojim pogledat na WC papir kakšen je izcedek... Ja, če imaš enkrat slabo izkušnjo psiha res dela 100/h... Upam, da je pri tebi vse ok!!  





najkica prvo nocečnost sm mela to 3 mesce prou krvavenje in sm mogla strogo ležat tko da vem da to ni normalno sam k pa pridm v porodnišnco pa me gledajo k da sm blesava in da delam paniko pa je ne ker mam tud dva dni zdej rjau izcedk in mi delajo žiuci z 200/h hormoni pa pol dajo piko na i pa nevem a se vam dogaja da čutite k en pritisk v telesu k da bi vse žile se zaprle in nebi blo dovoda ne kisika ne krvi niiiiič prou neprijeten fealing tko da nevem če ne bo konc grem spet na pregled pa naj me gledajo kokr hočjo


no pa še ena lepa novica PODPISALA POGODBO tko da še 8t pol pa porodniška user posted image user posted image user posted image

šibam spat ker sm psihišno in fizično utrujena bodite pridne pa lepo ajite aja pa ne pozabte buškote pobožat kmal jih bomo pogrešale user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu najkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  156 157 [158] 159 160   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?