|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:22:50   
kiara85
preletela sm vas, druga se mi ne da komentirat, itak sm vas s prejšnjim postom utrudlauser posted image
edin tole še..
men je 4ta frizurca najbolj všeč. sama imam srednjedolge-dolge lase že od OŠ, pa si že nakaj časa želim sprobat kratko frizurco, pa mi vsi pravjo, da se mi ful nebi pasal, glede na moj okrogel obraz, ampak ko shujšam 10kg sem se odločla, da se ostrižem, tud če mi ne paše itak bodo zrastuser posted image

lahko nočuser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2326
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:34:52   
valči
pety 78,držim pesti za sestro in otrokauser posted image user posted image
lucika,me veseli,da si se pridružila.Saj sem jaz tebi rekla,da se ti vidi,da si shujšala,ti pa skromno,ne,ne...Jaz sem ravno tisti dan začela,ko ste bili pri nas,pa tak se mi je tistega kruha luštalouser posted image
Se bomo spodbujali skupaj,pa bo šlo,vsaki od nas bo šlo.
ljubka,vidiš,od sekiranja sta šli dve kili doluser posted image Hec,hec,nikoli se ne tehtaj popoldne,to bi morala vedet.Zjutraj na tešče,naga,kaže najmanj,ziher.Pa verjemi v sebe,saj bo šlo,mora iti,ker ko si enkrat tu gor na tej temi,nam ne moreš pobegnit,te ne damouser posted image Kar tako naprej,korak za korakom,pa bouser posted image
Vse ostale,preveč vas je,da bi vas imenovala,hvala vsem za vzpodbudo,res paše ta forum brat,ti da energije.
Sem vesela,da sem lahko z vami.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 2327
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 21:54:19   
Majchi
Čer!
Moj je šel na pirček, otroci spijo, jaz pa spet na kompuuser posted image . Pa saj mi bo glava štiroglata ratalauser posted image .

Aleksandra jaaaa, šestka je zakon!!! Ampak jaz tokrat ciljam tud na petko. Nazadnje sem jo imela pred 10 leti, ampak ni vrag, da je ne bom spet! In zdaj je pravi čas, po obeh otrocih (več jih ne verjetno ne bomo imeli), in dokler sem na porodniški. Če se ne bom zdaj v roke vzela, ne vem kdaj se bom. Že leta in leta nisem zadovoljna s svojo težo in postavo. Zmer imam kakšnih 5-7 kil, ki bi jih morala dol dat. Pa nikol jih nisemuser posted image . In zato tud men šoping že dolg ne diši več, vse kupujem nekaj na silo.
Tokrat imam pa še 4,5 kg do prednosečniške (kljub temu, da sem se zredila 23 kil, in sem 3 mesece po porodu), potem pa se vržem na te stare grehe in pohrustam še tistih 7 ali 8 kil. Vse skupaj imam plan do konca junija. Tok volje še nisem imela in velika zahvala gre prav vam. Kako sem vesela, da sem vas našlauser posted image !

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 2328
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:04:18   
majakla
Dober čever.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2329
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:14:19   
Majchi
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Dober čever.

Čeeer!user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2330
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:17:52   
ječi12
čever nazaj!

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2331
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:22:19   
majakla
Morda že veste, jaz sem slišala in izkusila prvič,
da lahko telo vodo zadržuje tudi kakšen teden
pred user posted image  in tako kg stojijo ali celo narastejo.
Sem imela po telovadbi danes skoraj 2 kg manj,
ne morš verjet.
Te pa naj že pride teta, da bo šlo spet normalno
dalje. user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2332
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:25:06   
majakla
Sem za blontno frizurco, mislim pa, da je enaka
le drugače sušena oz. stilirana al kak bi se temu
lahko reklo.

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2333
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:28:50   
aleksandra123
Majchi, potem imava pa enake cilje, tudi jaz bi rada petko! Pred desetimi leti sem imela 54 kil, imam še nekaj cunj od takrat na zalogi, zdaj bi bila zadovoljna z 59. Ta cilj bom postavila takrat, ko dosežem prvega, 65 kg.

Tudi jaz sem ful srečna, da sodelujem na tem forumu, brez vas, punce, bi 100% že prenehala s hujšanjem.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2334
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:33:13   
ljupka
Dober večer!
Moja dva sončka nočeta spat ,ampak razgrajata po dnevni,jaz pa tle,dokler nebosta zaspana.Upam ,da vsaj zjutraj kaj dle potegneta.

Men je pa orbitrek super,se ful preznojim,kr teče iz mene,mam pa MP3 na ušesih,pa pojem dokler mi sape ne zmanka.

Jaz sem imela dolge lase,pa sem se strigla ,sedaj pa spet puščam,ker mi ni ,pogrešam dolge.Pa moj sinko je najdel sliko z dolgimi in me kregal,da moram imet dolge,men pa ni bilo treba 2x povedat.Sem se tudi barvala pa se nočem več,tisto rdečo barvo sem prekrila s svojo orginalno kostanjevo,in nič več barvanja.

Jaz tudi nisem nikoli imela takšne volje kot sedaj,in ve ste krive za to.Hvala vam.user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2335
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:34:44   
majakla
Tudi jaz sem vesela, da ste me sprejele,
ker ko berem, da ne grešim edina, je vse
lažje - hvaaalaaaaaaaa . . .
 
O kakih kilah se ve to menite, koliko ste
visoke??? Ja, jaz sem zelo radovedna. user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2336
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:35:15   
pety78
Uf, jaz sem bila pa danes pridna do poznega popoldneva, ko sem požrla kremo, ki mi je ostala od torte. Malinina z borovnicami.user posted image Ah...Sedaj bom gledala zadnji del razočaranih gospodinj in zraven orbitrekala vsaj pol filma. user posted image

Ful hvala vsem, ker ste res tako pozorne in stiskate pesti za mojo sestrico. Pojma nimam, kaj se z njo dogaja. Nazadnje sva govorili zjutraj, potem se jo popoldan klicala, se ni oglasila, ni vrnila klica. Sicer mi je omenila, da ima prazno baterijo, vendar pa ji danes svakinja prinese polnilc. Še vedno je nedosegljiva...user posted image Njen partner se ne javi, ko ga kličem, prav tako sinov mobi zvoni v prazno, številke od tasta in tašče pa nimam...Groza, no!
Vseeno verjamem in upam, da bo vse vredu.

_____________________________



(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2337
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:38:58   
aleksandra123
Majakla, jaz sem bolj majhna, 165 cm, bi bilo 55 kil precej idealno, samo hudo daleč je do tja....

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2338
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:49:16   
Majchi
pety, to je pa čudnouser posted image . Rees upam, da bo vse ok.

majakla, jaz sem 167 cm visoka in cilj imam 57 kg. Takrat bom res suha in če bom še fit od teka, bom ful zadovoljna. Če bom več mesecev tekla, bom mogoče že pri 60 zadovoljna, ker vem, da mi bo lepo postavo oblikovalo. Se bom pustila presenetit.

Aja, pa danes sem prvič oblekla prednosečniške kavbojkeuser posted image . Koža in špeh na trebuhu mi sicer čez lezeta...

Pa še moj jedilnik danes:
Z: PZ kruh+Poli+sir
M: jabolčni čips (home made - biouser posted image )
K: PZ palačinke z marmelado brez sladkorja (fuj!user posted image )
M: temna čokolada
V: pol kotleta lososa (ostal od tamale), salama puranja prsa, sir, kumarice
V1: jogurt

A zna katera naredit DOBRE Montignacove palačinke? Jaz sem dala samo PZ moko, mal soli in vodo. Grozljivka! Aja, pa mal ržene moke. Mogoče so bile pa zarad tega grenke.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2339
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:57:16   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Morda že veste, jaz sem slišala in izkusila prvič,
da lahko telo vodo zadržuje tudi kakšen teden
pred user posted image  in tako kg stojijo ali celo narastejo.


Sem opazila oz.opažam že od ponedeljkauser posted image
Sem že vmes v blago depresijo padlauser posted image
Ampak se bo do ponedeljka že porihtalo-garant...

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 2340
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 22:59:47   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Majakla, jaz sem bolj majhna, 165 cm,
bi bilo 55 kil precej idealno, samo hudo daleč je do tja....

Jaz enako,samo mam bolj močne kosti...bom zadovoljna s 70 kg...tam nekje 2013 leta...user posted image jap...še dooooolgo bom tu...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2341
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 23:00:50   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

pety, to je pa čudnouser posted image . Rees upam, da bo vse ok.


Jaz tudi upam,da je v redu...user posted image user posted image

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2342
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 23:22:15   
beachgirl
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

pety, to je pa čudnouser posted image . Rees upam, da bo vse ok.


Jaz tudi upam,da je v redu...user posted image user posted image



tud js upam, da je vse ok...

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 2343
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 23:25:28   
2ursae
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi


Aleksandra jaaaa, šestka je zakon!!! Ampak jaz tokrat ciljam tud na petko. Nazadnje sem jo imela pred 10 leti, ampak ni vrag, da je ne bom spet!


user posted image user posted image to razmišljanje mi je zelo všeč user posted image . jaz sem tudi imela včesih petko, zdaj pa sem se sprijaznila, da bo kar šestka ... morda pa se vseeno odločim, da poskusim zopet doseči petico. No, zaenkrat bom prigurala do šestice, potem bomo pa videli.

nočko


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2344
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
16.2.2011 23:34:35   
beachgirl
http://www.youtube.com/watch?v=CPwGYdZlZYs

dans se tk malo čudno počutim...mah..:)

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2345
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:16:37   
neika
jaz sem imela pred nesrečo 55kg na 160 cm, in tudi meni je najprej cilj šestka, potem pa da vidimo naprej...si ne zastavljam tako glomaznih ciljev.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 2346
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:20:37   
ljupka
Dobro jutro!!!!!

Punce a je mogoče da sem danes zjutraj za 1kg lažja kakor včeraj zjutraj.Al se je nova vaga pokvarla.
Res da man žrem,veliko pijem,celo noč sem hodila lulat,in sem bila 1 uro na orbitreku,da sem bila čist mokra.Ampak je vseeno preveč ,a ni?
Je še kateri tako na začetku hitro voda kopnela?

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2347
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:21:18   
RAKICA1
Dobro jutro vsem skupaj želim, kok ste ponovno napisale d asem imela kaj brati zraven kavice user posted image user posted image  No pri meni je pa sinček zbolu, tako da sva imela celo noč pestro, upam samo da nebodo ponovno mu ušesa stradala, kot je ponavadi da vse udari na njih. Sedaj pa pridno spi, ko se bo pa zbudil če bo ves čudn bova morala pa k zdrovniku da naju pregleda, upam samo da bo vse vredu.

Majakla velika sem 172cm in trenutno težka 65kg ,rada bi prišla na 60kg upam d ami do poletja uspe ker te tazadne kg gredo najtežje dol, se matram že kar veliko časauser posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2348
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:22:34   
RAKICA1
Ljubka seveda da je možno če veliko spiješ in če ne grešiš velikouser posted image user posted image čestitke

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 2349
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
17.2.2011 8:26:21   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: ljupka

Dobro jutro!!!!!

Punce a je mogoče da sem danes zjutraj za 1kg lažja kakor včeraj zjutraj.Al se je nova vaga pokvarla.
Res da man žrem,veliko pijem,celo noč sem hodila lulat,in sem bila 1 uro na orbitreku,da sem bila čist mokra.Ampak je vseeno preveč ,a ni?
Je še kateri tako na začetku hitro voda kopnela?



Ljupka, uživaj, na začetku gre res hitro dol, tehtnica se sigurno ni pokvarila. Si bila že zjutraj na orbitreku?

Tečne volje sem, ko gledam tale sneg, upam, da kmalu preneha padati. Punce, ga imate tudi ostale?

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 2350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  92 93 [94] 95 96   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?