|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 9:40:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinaaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1776
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:45:01   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja- ta-da tole bo nagrada za pridnost in spodbuda za tek  user posted image
user posted image



To pa luštno zgleda...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1777
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:48:57   
majakla
Dobro jutro
 
Eno vprašanje, ker nerada iščem po trgovinah,
kje kupit pajkice po normalni ceni, take, da
se ne vidi skozi, ne take kot nogavice - saj
me razumete, ne? Upam. user posted image
 
Novim zmagam naproti ... user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1778
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:53:28   
Eva19
sam ste res pridne klepetulje in pa odlične sogovrnice za vzpodbudo druga drugi... vas je prav lepo prebrat, ko se zjutraj za računalnik usedem user posted image

no pa naj bo to še en dan poln uspehov za vse nas, s čim manj grehki user posted image jaz zajtrkovala še nisem. se bom pa spravla na sadje, kakšno jabolko pa mandarino, še ne vem kaj je pravzaprav v hladilniku. za kosilo pa ne vem kaj bom danes kuhala, se bom še spomnla, treba ponucat zaloge, ki jih imamo doma, da se ne hodi skos nekaj v trgovino user posted image

zvečer imam namen it na kolo, včeraj res nisem nič rekreirala, sem iz službe prišla preveč utrujena, tako da, bom pa danes sigurno pridna. ja v ponedeljek tehtnica, me zanima kok bo pokazala, se striktno držim da se vmes ne tehtam,no pa saj za to ubistvu niti časa nimam.

bom mela pa že dele mal rekreacije, posesat je treba stanovanje, pomit, posodo pospravt, omarce zdrgnt. vsaj sedela ne bom user posted image no pa zraven še tamalo lovit, ker sva same, je moj na šihtu...

vreme je pa bolj kislo danes pri nas user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1779
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:53:55   
Eva19
tud mene to zanima... user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1780
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 10:40:04   
ječi12
majakla js sm jih dobila v leklerku,fuuul dober material,tak debelejši pa nč prozoren :) sem dala okol 8€ se mi zdi....tko da priporočam,samo oni ful menjajo tko da ni nujno da jih majo....sicer pa H&M samo tam so pa res te bolj prozorne variante.....

tinaaja kje si pa tole iz linka gledala? ful dobr zgleda res....

Lumpa super da si pridna,kruha se pa le znebi user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1781
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 10:43:59   
majakla
Ječi: hvala, bom pa najprej tam pogledala.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1782
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 11:47:22   
Majchi
Jutro!
Jaz sem pa happy! Sem bla par dni spet pridna, pa mi je že  včeraj šlo 0,6 dol, danes pa še 0,5. Tko, da mi je pokazal 70,00. Jupiiii!!!! Ne morem verjet, da bom šestko zagledalauser posted image ! Mogoče že jutri.
Mah, saj sem kar pridna. V še ne 3 mesecih 18 kil, od tega so 4 od januarja naprej, ostalih 14 pa je šlo dol s porodom in v prvih 6ih tednih. Tko da dejansko rezultat mojega truda so te 4. Jooj, upam, da spet kej ne zabluzim čez vikend, tko kot sem prejšnji teden...user posted image

Punce, mene kopalke pokonc držijouser posted image .  Vsem želim zdrav vikend, da bojo v ponedeljek vesele novičke!

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1783
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 11:51:10   
beachgirl
bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..naj bodo tehtnice na valentinovo usmiljene do nas vseh:))))

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1784
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 11:57:37   
tinaaja
OK, najprej - presegla samo sebe, veliko zahvaljujoc mozeku - pretekla dobrih 9km.. Na koncu sem imela filing,da me bo pobral, al nekako sem stisnila zadnje atome iz sebe in seveda sem user posted image user posted image user posted image Posledice ... ziher bodo in to bolece user posted image user posted image user posted image

Pajkice - jaz zelo veliko kupujem po netu - ebay, amazon, next ...
Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.

< Sporočilo je popravil tinaaja -- 12.2.2011 11:58:08 >


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1785
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 12:19:58   
ljupka
Joj punce jaz se ta teden nisem nič držala reda,ker mi ne znese.V torek imeli koline,veliko dela pa še vsi 4 otroci doma na kupu in nisem imela cajta ,zase posebaj kuhat.
Potem ko je ati popoldan v službi jaz spet pozabim jest in sem ob 23h tako lačna ,da moram nekaj pojest.
Tako da v ponedeljek ne bo nič boljš.
Mi je šel pa dragi danes po orbitrek tako da bom mogla najdet cajt za akcijo.
Vsem želim najboljše,da vam ratajo vaši cilji.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1786
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 12:30:10   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

OK, najprej - presegla samo sebe, veliko zahvaljujoc mozeku - pretekla dobrih 9km.. Na koncu sem imela filing,da me bo pobral, al nekako sem stisnila zadnje atome iz sebe in seveda sem user posted image user posted image user posted image Posledice ... ziher bodo in to bolece user posted image user posted image user posted image

Pajkice - jaz zelo veliko kupujem po netu - ebay, amazon, next ...
Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.


najprej bravo!!! nč hudga če boli drug dan,vsaj veš da se neki dogaja!!
aja teli linki so super,samo kaj ko nimam nobenih kartic in potem ne morm nč preko neta plačevat...no ja....bom pa gledala :))))

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1787
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 12:33:10   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: Majchi

Jutro!
Jaz sem pa happy! Sem bla par dni spet pridna, pa mi je že  včeraj šlo 0,6 dol, danes pa še 0,5. Tko, da mi je pokazal 70,00. Jupiiii!!!! Ne morem verjet, da bom šestko zagledalauser posted image ! Mogoče že jutri.
Mah, saj sem kar pridna. V še ne 3 mesecih 18 kil, od tega so 4 od januarja naprej, ostalih 14 pa je šlo dol s porodom in v prvih 6ih tednih. Tko da dejansko rezultat mojega truda so te 4. Jooj, upam, da spet kej ne zabluzim čez vikend, tko kot sem prejšnji teden...user posted image

Punce, mene kopalke pokonc držijouser posted image .  Vsem želim zdrav vikend, da bojo v ponedeljek vesele novičke!


bravoooo! kaj dela ta torta čudeže,povej ej jo grem prec delat...je tok simpl da je kr smešno!
se pa dobr sliš tok kg v treh mescih ane,js sploh povedat ne upam kok bi pol že zgubila če to štejem.
je pa očitno ta teden vaga zlo prijaza in tut meni je pokazala tak minus da sm skor dol padla od veselja :) samo upam da bo v ponedeljek še vedno tako,ker gremo danes ven jest in bi si zaželela pico,samo bi polnozrnato testo,če bi blo kej haska.bomo vidli.... :)

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1788
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 12:41:16   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja


Te z mojega linka: http://stores.ebay.co.uk/BudgetRunner/_i.html?LH_TitleDesc=1&submit=&_nkw=skirt&_sid=928228815 
ali pa wiggle, ki je specializirana sportna trgovina, veliko tekacev in kolesarjev iz slo naroca: http://www.wiggle.co.uk/nike-ladies-skapri/
Cena se me ni za nike sploh ne zdi draga - vsaj vem,da je kvaliteta zadaj.


najprej bravo!!! nč hudga če boli drug dan,vsaj veš da se neki dogaja!!
aja teli linki so super,samo kaj ko nimam nobenih kartic in potem ne morm nč preko neta plačevat...no ja....bom pa gledala :))))


jaz bom danes/jutri narocila, ce ne najdem v intersportu.. ce bi se odlocila, pisi na zs, vzamem se zate.. glede velikosti preberi na wiggle komentarje - beje je dost siroko v pasu,da jemljejo stevilko manjse user posted image grem danes pro bat ene pajke of nike,da vidim, a vzamem M al L user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1789
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 12:58:06   
majakla
Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1790
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:02:30   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1791
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:04:40   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1792
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:06:28   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


si je ne upam :) se bojim pol da bo šlo kej gor k gre zdj lepo dol :)

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1793
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:06:59   
tejci1981
Dan!

Po par dneh spet za računalnikom.
Ko je blo tako lepo vreme, sma bila z malim cele dneve zunaj in ni blo časa, posledično je bil na sporedu samo zajtrk in pozno kosilo,....pa da vidim če se bo kaj premaknilouser posted image .

Pa da vidim kaj ste načvekaleuser posted image !

Dobrodošle nove!!!

Meni je pa kar žal, da sem povedala, da sem na dieti, ker se eni žlahtniki kar norca delajo,user posted image da se mi še nič ne vidi,...če pa sem šele začela,....pri taki kilaži se -3 kg nemore videt + da me vidijo skoraj vsak dan,....user posted image

Majaklauser posted image

Slikanje - ne hvala user posted image ,....predlanske slike iz morja,...mi je kar slabo, ko se gledam, lani nosečnost, letos pa  resna akcija za minus na vagi!
Bravo za tek, kolesarjenje in ostale vrste telovadbe!!!user posted image
Jaz sem bila ta teden na izdatnem vozičkanju!

Beachgirl - bravo za nekajenjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem nehala lani takoj v začetku nosečnosti, ker so mi zasmrdeli in do sedaj se še ni spremenilo (in upam, da se tudi nebouser posted image )

Kopalke - nebi še o njih,...bom šla na lov tik pred zdajci, ker itak nimam nekih ekstra želj!

Malo pokomentirala, zdaj pa jok, tak da šibamuser posted image



(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1794
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:11:09   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image

No....to pojasni dejstvo,da imaš 40 kg minusa...jaz pa 4kg ,ker se za kosilo bašem s golažem in polentouser posted image

< Sporočilo je popravil sami0804 -- 12.2.2011 13:12:34 >

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1795
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:13:18   
kiara85

včeri bila zelo pridna cel dan, zvečer še celo telovadila. dans pa že malo majn pridna. za kosilo pojedla- skodelica bele kava, dva kosa kruha z evrokremom!!!! sploh ne vem kaj mi je blouser posted image mi je zdaj kr mal žal. no potem takem je dans jedilnik takle:

Z-bela kava, majhen košček kruha
M- zelena solata s popoečenimi bučkami in papriko
K-bela kava, 2kosa kruha z evrokremom
M- en lahki navadni jogurt
V- skleda solate s krompirjem(majakla si mi lušte nardilauser posted image )

pa sam upam lahk da se ta evrokrem ne bo preveč poznaluser posted image
z rekreacijo pa ne vem kak bo, zunaj ful piha, pa vsak čas bo začel deževat se mi zdi. bom zvečer mal potelovadla, pa zdajle grem celo bajto pospravt, pa po tleh pobrisat-bom zašvicala fuluser posted image

(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1796
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:19:49   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


si je ne upam :) se bojim pol da bo šlo kej gor k gre zdj lepo dol :)


Meni pica vedno nabije kg, pa jem Margerito ali Zelenjavno,
nimajo pa polnozrnate.
Tak da je še nekaj časa ne bom. user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1797
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:24:06   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Sem vas prebrala in kaj sem si najbolj zapomnila - jaz bi
tudi picooooooo, pa sploh nisem lačna, saj sem zmazala
skledo zelene solate s krompirjem. user posted image


Če pa solata ni kosilo,no....user posted image user posted image user posted image



... s krooompiiirjeeeeeeeeeeeeeeeem! user posted image

No....to pojasni dejstvo,da imaš 40 kg minusa...jaz pa 4kg ,ker se za kosilo bašem s golažem in polentouser posted image


Pa kaj ti misliš, da jaz vsak dan jem to za kosilo?
Včeraj sem špagete pa polivko in to mesno, ker
so za Nika ful dosti naredili, stran pa ne bomo
metali, sploh če je dobro, no, saj je bilo (VSAJ
TO!) malo,
... - evo, TU MAŠ! user posted image  user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1798
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:42:49   
pikapolonice
Živjo!
Evo sem pravkar prišla z vozičkanja. Pri nas je zunaj kar luštno tko, da mi je prav pasal. Sem bila prejšnje dneve spet bolna dobila eno virozo tko, da sem full bruhala. Zdej se pa z mojim meniva, da bi začela tečt. Komi čakam, čeprav se bojim, da bom prekmalu obupala. Mi pa ve dajete full spodbude.
Tud jaz sem pred leti kadila potem zanosila in nikoli več prižgala.
Kopalke-tud men so všeč te na štrikce. Verjetno si jih bom omislila kmalu. Saj gremo konec meseca v toplice.
Bravo vsem za izgubljene kguser posted image .
Tamala sitna grem pa pa

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1799
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 13:46:34   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Pa kaj ti misliš, da jaz vsak dan jem to za kosilo?
Včeraj sem špagete pa polivko in to mesno, ker
so za Nika ful dosti naredili, stran pa ne bomo
metali, sploh če je dobro, no, saj je bilo (VSAJ
TO!) malo,
... - evo, TU MAŠ! user posted image  user posted image

user posted image user posted image user posted image


Kje pa se aleksandra potepauser posted image


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 1800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 [72] 73 74   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?