|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 18:10:41   
sami0804

Večer!

Saj sem vedela-ti vikendi me vedno ubijejouser posted image
Celo popoldne že nekaj meljem-pest prestic,pa še eno pest prestic,pa en košček mesa iz tunke,pa kos skutinega peciva pri kavi ob petih...

ok,zdaj ko sem to napisala,se niti ne bere tako veliko,ampak vseeno sem si umila zobe in zaključila s požrtijo za danes....

Grem si še en pisker čaja skuhat...user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 18:19:58   
tinaaja
Glede ure - odvisno od cenovnega ranga..In od sporta je tud mal odvisno,ce kupujes drazje ure.. Torej -kaj zelite od ure - da meri le utrip, da vam kaze cone utripa, kalorije, preteceno pot, da je lahko vas trener, da lahko svojo vadbo pregedujete/primerjate na netu, nacin merjenja pretecenih km (GPS ali merilec na nogi ali brez)
Jaz sem zelo zadovoljen uporabnik Garmin Forerunner 405 HR user posted image Prej sem imela pa polarja


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 18:47:25   
Mjau
Meni pa sploh ni do hrane te dne. user posted image Verjetno zaradi razočaranja, ampak bom vsaj lažje shujšala.
No, včeraj sem, ko sem prišla domov ob 17ih pojedla veliiiik kos gibanice, potem pa, čeprav nisem bila lačna še 2 kosa pice margarite. Sem potem eno uro telovadila, ampak vseeno sem jezna anse. user posted image user posted image .
Danes pa sem jedla to:
Z: orehov rogljiček
K: PZ testenine s tuno
V: vanilijev puding + čaj (brez sladkorja)

Koliko časa pred M se vam začne dvigovati teža? Ker imam na sumu, da je to krivo, da ta teden nisem shujašala niti grama, čeprav sem bila še kar pridna.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 19:09:06   
miška17
tinaaja hvala. Dobila sem odgovor, ki sem ga iskala.
Lp

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 19:20:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 19:42:05   
tinaaja
Se nekaj na temo ur - najceneje se dobi v hoferju, imajo akcijo vsake tok casa - 17€, meri utrip in ima pac neke osnovne funkcije. Cisto dovolj za zacetek v bistvu. Vizualno so tudi lepe za zenske Nike ure (sportband je cenovno kul, sam rabis zdruzljivost z Nike+ cevlji, kolikor se spomnim), pol imas Suunto (moj ni bil zadovoljen z njim), polarji so super - imas sirok izbor glede na to, kaj rabis, pa garmin ..
Osebno sem zelela vedeti, kok pretecem in cim bolj natanco, brez umerjanja noznega senzorja + imeti opcijo merjenja tudi za na kolo.. In najboljs je bil polar 1,6let nazaj oz so imeli glih akcijo, da sem ga dobila bolj ugodno. Garmin FR405 je veliko vec kot rabim oz se uporabljala, al ko bom malo bolj pri kondiciji, se da kar dobro uporabiti dolocene funckije.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 19:45:36   
beachgirl
meni se je prejšnji mesec res dvignila pred M...ta mesec pa ni bilo nobene razlike.

(odgovor članu Mjau)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 19:51:53   
beachgirl
ejjj...pa saj to ni veliko nooo..js tudi dam v usta čez dan kk bonbon..ali kak mali mali košček peciva..

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:03:41   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: majakla

Zato pa jaz čokoladne napolitanke, ki jih je
obisk včeraj prinesel, od zelo daleč gledam.

Če bi le povohala - adijo pamet - 100 %.

Uporabi Lumpin nasvet-odnesi jih v spodnje nadstropjeuser posted image


pr men to ne pali, če bi bla sila, bi zihr šla po njihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:05:48   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Imam eno retorično vprašanje... Zakaaaaaj sem skuhala tako dober golaž za moja dva? user posted image
O bog zakaj... user posted image user posted image



ej, mi je luka reku, da ni tok dober, tak da naj se ti ga ne luštauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 20:09:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:13:21   
kiara85
drugač pa, za večerjo sem namesto solate pojedla dva krof- kaj pa mi je dons blouser posted image kosilo kruh&evrokrem, večerja krofauser posted image to se pa mi res še nikol ni zgodil, da cel dan nism jedla normalne hrane, sam sladkarijeuser posted image mislim, da jih bom v ponedeljek dobila po buči, čeprav je jutri še en dan, ko lahko še kaj popravim.
čestitke vsem, ki ste bol pridne od meneuser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:14:23   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Hahaha, pa še kakoooo je bil dober.. Malo sem ga celo pojedla, za lušte. Drugače pa sem bila zelo pridna.
Današnji jedilnik:

Zajtrk: polenta z mlekom
Malica: kefir
Kosilo: puranji zrezek z bučkami in korenjem, pečen v foliji in pesina solata
Večerja: košček žemlje plus par žlic bograča

Pa hoja prej eno uro in še sedaj sem šla za eno uro na hiter sprehod.

Za jutri pa sem si skuhala boranjo s špageti. Jo naredim iz govejega mesa, stročjega fižola in krompirja. Je nastala fantastična in se že veselim.


user posted image user posted image user posted image
medve se smeniva, kir dan kira grešiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 20:15:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:16:34   
kiara85
dans ko je moj doma bo drugačna rekreacija- TV&pokeruser posted image

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:17:35   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Kiara, samo res. user posted image user posted image user posted image
Ko ga ti pihneš, se jaz držim. In obratno. Kaj če bi bili jutri obe pridni a? user posted image



kaj podpiševa, se stavima, al si naj enostavno v glavo ubijem, da bom pridnauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 20:19:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kiara85)
  Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 20:22:31   
kiara85
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

kaj podpiševa, se stavima, al si naj enostavno v glavo ubijem, da bom pridnauser posted image


Uf, pa nisem pravi naslov user posted image user posted image
Mimogrede, ko sva se zadnjič pogovarjali.. Luki je suh, podnevi in ponoči. V treh dneh je pogruntal, sem ful vesela.





resno! bravouser posted image user posted image user posted image
računi kaj na kavo ta tedn, se dobiva en dan ko že dolg nisva čvekaliuser posted image jutr pokliča kaj, sm cel dan samauser posted image
zdaj pa res grem...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 21:10:03   
neika
pozdravljene, se že par dni ne javljam. Smo preseljeni, seveda živimo med škatlami, ni neta, ni tv, pa še z malim sem na bolniški. Po pravici povedano pogrešam le vas. user posted image

prehrana se mi je malo zmrdala, skače gor in dol, ne vem, kako bo v ponedeljek, se spet približuje pms in posledično iščem hrano. Ko se bo vse uredilo, začnem na strogo. Ker mi teža ne gre dol tako hitro kot vam, se tu pa tam spogledujem z idejo kake drastične redukcije, da bi vas dohitela, pa si premislim, ker to ne pelje nikamor, le v slabo voljo, stradanje in povratek kil.

moja edina telovadba je nošenje škatel, pomivanje vseh stvari na roke, ker še nimam priklopljenega pomivalca, pranje in sušenje ter zlaganje cot, pomivanje tal na kolenih, ampak od tega ni haska...

v glavnem, pozdravljene vse, upam, da me še niste pozabile. V ponedeljek kil ne bom mogla javiti, ker me ne bo na netu, bom pa javila, takoj ko bom lahko. lp

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 21:12:43   
ječi12
čer

kva mate kle pouhn enih skritih navez in poznanstev. nism čis na tekočem :) čveke.

moj jedilnik
Z: jogurt pa wassa kruhek
M: pomelo
K: 2 kosa pice iz PZ testa z jajcem in hrenovko
V: jogurt

siceer pa še jutri pol nam pa valentinček da en lep rezultat :) haha

sj res pa majchi torto morm narest. kako že 10 jajc pa 300g temne čoko pol pa stopiš čoko,zmešaš z rumenjakom,pa na lahko vmešaš med beljake in daš pećt za 8min v 240 stopinj pa prej ogreto pečico morš met? user posted image cela obnova!

grem se kavčat,otroc spijo.

aja tinaaja hvala ti za tole šanso,samo se bojim da nebi ble preozke ker je samo L,pa bom rajši čez ene tri mesce za poletje ko vem da bo šlo na rit :) so pa res ful hude. a pr nas jih tut kje majo?

(odgovor članu kiara85)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 21:21:14   
tejci1981
Spoved!

user posted image user posted image user posted image

Kosilo: pizza
Večerja: škatla toffife

user posted image user posted image user posted image

posledica: zdaj mi je pa slabo od prenažiranja  user posted image   user posted image
No coment kaj mi danes dogaja,  user posted image   v pon bom pa spet jokala ko bom na vago stopla  user posted image


(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 21:42:10   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: tejci1981

Spoved!

user posted image user posted image user posted image

Kosilo: pizza
Večerja: škatla toffife

user posted image user posted image user posted image

posledica: zdaj mi je pa slabo od prenažiranja  user posted image   user posted image
No coment kaj mi danes dogaja,  user posted image   v pon bom pa spet jokala ko bom na vago stopla  user posted image




js sm mela tut pico :) no toffife sm pa spustila ker je bil že kosilček s preveč presežki :)
sj booooo.....jutri je še nedelja pa boš izboljšala....

(odgovor članu tejci1981)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 21:52:47   
2ursae
ooooo, pišuka, kolk ste se razpisale danes, sem ful zamudila. Ma, čez vikend prižgem rač. samo zvečer, ko deca zaspijo (čeprav zdajle, roko na srce, ta velika2 še ne spita user posted image ).

Sam na hitro poročam svoj jedilnik:
Z: kruh, marmelada, čaj, jabolko
M: banana
K: losos, minimalc krompirja, veliko, veliko zelenjave user posted image + kavica s koškom temne čok. (od Gorenjke, una s pomarančo, mmmmmmmm ... a-mi-lahko-kdo-razloži-zakaj-na-ženskem-forumu-ni-smajlija-ki-se-oblizuje? )
M: 2dcl mleka z 2 žlicama kosmičev
V: palačinka (PZ moka) z marmelado (uno mojo nesrečno bio, ki bo samo še ju3 dobra)

Sem zadovoljna, ker nisem ničesar grizljala user posted image .

Zdaj pa me čaka še kakšna urca pospravljanja (morava z možem uredit naš kabinet, kamor smo začeli odlagat kramo user posted image ), pol pa pol urce telovadbe, tuš in upam da še pred polnočjo spat.

nočko user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 7:43:41   
aleksandra123
Jutro!

moj včerajšnji after party je minil čisto solidno, pila sem vodo, kadila nisem, pojedla sem kos torte, piščančje bedro in malo hkruha. Tudi moj mož je jedel torto in sva potem ugotovila, da sva se sladkarij čisto odvadila in da jih sploh ne potrebujeva. Nadaljna ugotovitev je bila, da nama športno življenje in pridobivanje kondicije ful paše, da pa tudi kakšen žur vsake toliko časa ni problem.

Tinaaja, hvala za odgovor glede ur, bom kupila Forerrunerja, če sem prav razumela, je to najbolj neodvisna zadeva(brez raznih senzorjev na čevljih) za merenje razdalje in hitrosti. Mislim da bo mož zadovoljen, glede na sedanje navdušenje nad športom.

Vreme je danes bolj žalostno, za hojo bo sicer ok, za kosilo pa še nimam ideje.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
13.2.2011 8:34:40   
tinaaja
Evo, jaz bom kar danes javila rezultat, ker jutri se ne morem tehtat na domaci tehtnici .. minus 0,7 user posted image -> teza 70,5... Modina,da bom prigurala pod 70 do konca februarja user posted image Pa ce neham jest user posted image user posted image user posted image user posted image

Aleksandra - polar ima tudi GPS opcijo, ampak je poseben dodatke za na roko. Malo povprasaj se v trgovinah, kaj kaj svetujejo, ampak jaz sem res vesela,da sem investirala malo vec denarja, ker mi kaze tocno to kar zelim in kmalu bom zacela uporablat se kaksne druge funkcije user posted image

Evo, jaz sibam pakirat - priden bodite pri hrani in telovadbi,da bo jutri lep rezultat na tehtnici user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?