|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 16:49:39   
BabyKitty
beachgirl veš da bo šlo... pomisli na nove oblekice user posted image user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1751
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 18:40:13   
kiara85


IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

No,saj jaz ponavadi tudi nimam težav s pisanjemuser posted image ,bolj z rekreacijo in The grehi,pa je pol problem,ko nimam kaj lepega za napisat in rajše ne napišem nič...user posted image

To sem ukradla s sosednje temeuser posted image :

Dieta ima že od začetka osnovni problem: je kratkoročna. Dieta po principu: 2 tedna stradanja in potem preskok na staro prehrano ima zagotovljen jojo efekt. Namesto malih bistvenih sprememb v prehrani, ki bi trajale celo življenje, diete obrnejo na glavo vaše življenje – za 2 tedna. Po dieti se vaš metabolizem, žal, vrne na stare tirnice. Dieta, ki deluje, se začne z majhnimi koraki, ki vas počasi in vztrajno peljejo do cilja. Dejstvo je, da majhne spremembe zdržijo, velike pa ne.


Dieta z drastičnim primanjkljajem ogljikovih hidratov vas naredi šibke in ne boste imeli energije za življenje, kaj šele za telovadbo oz. trening.
Vaše telo bo namesto maščob kurilo vaše mišice. In še preden boste lahko začeli s treningom, si boste pripravili teren za ponovno nabiranje kilogramov.
Dieta naj bo torej samo dopolnilo za redno vadbo, ne pa obratno. Dieta naj bo vaš način življenja – manjši obroki in več vadbe. Tako bo vaša dieta končno zares – delovala.



no tole jz poskušam, ker iz dosedanjih izkušenj pri meni je hitro izgobljeno hitro dobljeno. zdaj pa sem res si rekla (mislim da prvič), da želim počasi shujšat in bi se rada navadl zdravega načina življenja. hvala za post, mi je v nekakšno potrditevuser posted image

he,he punce- jz sm tud gostinka

2ursae- jz sm isto po kosilo, pa se fajn najem pri kosilu, pa tud dopoldan normaln jem,  pa bi lahk še celga vola pojedla popoldan pa zvečeruser posted image
tinaaja- glede motivacije, včasih je super, ko pa me neki prime (tist hudičekuser posted image ) pa rabim kr kak dan, dva da se spet zmotiviram nazaj.

beachgirl-user posted image user posted image user posted image za še en konkretno zastavljen cilj. jz še nism za to zrela -kadim sicer malo, par cigaretov na dan (sem pred parimi meseci začela po triletnem premoru, kaj mi je blo, koziuser posted image )


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1752
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 19:27:53   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

se mi pa zdi..da bo kr težka zadeve oboje vozit..držte pesti..da mi uspe..


Imaš prav,presneto težko bo oboje zvozit,bodi pripravljena tudi na to,da se ti teža trenutno celo ustavila,ampak močno,močno bomo navijale za tebe in za vse druge,ki se borite proti cigaretom tudiuser posted image


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1753
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 19:58:11   
vila
Bravo beachgirl še za prenehanje kajenja user posted image user posted image
Jaz še nimam po domače tolk jajc, da bi še to grdo navado uspela skinit. Pokadim pa kr velik, včasih celo škatlico na dan.

Prvo bom poskusla shujšat, potem pa še to razvado opustit.

Beachgirl, vem pa za en recept, kako je meni uspelo enkrat nehat, zanosila sem, pa mi čik nič več pasaluser posted image . Sam resno, ker mi je bilo po čiku tolk slabo, pa še bruhala sem po njem.


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1754
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:00:06   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: vila

Beachgirl, vem pa za en recept, kako je meni uspelo enkrat nehat, zanosila sem, pa mi čik nič več pasaluser posted image . Sam resno, ker mi je bilo po čiku tolk slabo, pa še bruhala sem po njem.


Škoda,da si potem spet začela...

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1755
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:08:45   
vila
Ja sami , vem, ampak po toči zvoniti je prepozno. Po drugem porodu sem spet poskusila, pa mi ni pasalo. Po tretjem porodu, oziroma ko je bil tamali star malo več kot leto, pa sem zopet začela, tako da bo počasi tri leta. Ampak kaj naj, zdaj je prepozno.

mogoče pa še kdaj najdem moč, da končam.

Nočko vsem


_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1756
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:09:03   
sami0804

Večer!

Danes sem bila dokaj pridna,predvsem pa leteča-še dva taka dneva in sem v ponedeljek lahko nasmejana do ušes...pa še čez verjetnouser posted image

Z dva kosa kruha z margarino,kava z mlekom
M kava z mlekom,onih pet čokoladnih piškotov bom zbrisala iz spominauser posted image
K enolončnica iz govedine,gob,stročjega fižola in krompirja
M  bela kava v dobri družbiuser posted image
V 3 riževi oblati in cca 150g skute

Pod rekreacijo bo danes zapisala sprehod do vrtca in šole zjutraj in pranje avtauser posted image ....še kar čakam na preblisk...




(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1757
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:14:26   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: vila

mogoče pa še kdaj najdem moč, da končam.




Ko se boš odločila,bo ti uspelo-bodi brez skrbiuser posted image

Kadila sem 10 let in nehala ko sem zanosila.Hec je bil,če bi mi kdo rekel par dni prej,da bom dejansko nehala kadit,bi ga poslala k psihiatru...
Čeprav sem potem imela SS,sem ugotovila,da je škoda treh tednov brez cigarete,da potem spet začnem-na to sem še danes ponosna.
Potem sem občasno kadila še 5 let (1-2 cigareta na mesec,ponavadi v družbi),pravkar pa minevajo 4 leta,odkar sem si prižgala zadnjega!!!

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1758
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:25:20   
ječi12
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: vila

mogoče pa še kdaj najdem moč, da končam.




Ko se boš odločila,bo ti uspelo-bodi brez skrbiuser posted image

Kadila sem 10 let in nehala ko sem zanosila.Hec je bil,če bi mi kdo rekel par dni prej,da bom dejansko nehala kadit,bi ga poslala k psihiatru...
Čeprav sem potem imela SS,sem ugotovila,da je škoda treh tednov brez cigarete,da potem spet začnem-na to sem še danes ponosna.
Potem sem občasno kadila še 5 let (1-2 cigareta na mesec,ponavadi v družbi),pravkar pa minevajo 4 leta,odkar sem si prižgala zadnjega!!!



lih kar sm probala variatno back z levim klikom pa meni ne ostane tekst.

sami bravoooo!

evo še druge kadilke ki želite nehat držim pesti...

js sm ful proti čikom ker sm živela z dvema kadilcema in je grozna razvada...tko da jih nism js nikoli kadila in jih tudi ne bom.....

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1759
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:27:14   
ječi12
čer!

moja hrana dons eno sranje...sploh vem ne kaj sm pametnega pojedla...edino zajtrk. ostalo pa kr neki....zdele pijem še vodo in to je use.

rekreacije dons nimam,bom edino telovadla za mišice.jutri pa upam da mi uspe ne en hribček s kolegico....

ajaaa Sami ful si pridna. boš vidla ta tedn bojo kr tri manj :) super!!


(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1760
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 20:29:58   
Azzurra
Ciao.

Jaz sem še kar doma, sin ima že od ponedeljka vročino (viroza), vendar se je stvar še skomplicirala v vnetje ušesa. Zdaj je začel tudi kašljat...Zdravnica mi je rekla, da te viroze, ki sedaj razsajajo, lahko trajajo tudi 12 dni v vročinskem stanju...Jaz upam, da bo jutri šlo na boljše, no. Vsi smo utrujeni, slabo spimo, v glavnem težko je, no...Mene tudi že vse boli, roke, noge, ramena, sklepi...prav peče me, vseeno upam, da se bom izvlekla in najbolj od vsega, da sine ozdravi hitro in da se hčerka ne naleze.

Vseeno se trudim držat svojega plana in mi za zdaj še uspeva
Z: kosmiči, mleko
M: preskočila
K: polnozrnata rižota s šampinjoni
M: preskočila
V: paradižnikova solata s papriko in zelenimi olivami, nekaj rezin piščančjih prsi v ovoju


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1761
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 21:05:26   
majakla
IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

M  bela kava v dobri družbiuser posted image



Sem imela enako M kot ti, hmmm...? user posted image

Aja, pa ČEEER vse skupaj, sem vesela, bila danes na
telovadbi in me je vaga razveselila - zato pa zdaj že
komaj čakam ponedeljek, da delim z vami.
 
... se mi kar smeji ... user posted image  user posted image  user posted image

_ _ _ _ _ _
 
Me RR đebe, komaj sem gor prišla, tak da ZS ponoči
ali jutri zjutraj, ker zdaj pa grem tarokirat. user posted image

Lep čever vsem

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1762
   [Brisano sporočilo]
11.2.2011 21:35:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 1763
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 21:56:30   
beachgirl
user posted image user posted image user posted image user posted image ..drži se malika...ne zavrži vsega truda, prosim...dobr veš..da ko začne enkrat lest gor..kr leze in leze..poglej kk lep rezultat že maš...:)..rtm

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1764
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 22:28:16   
2ursae
no, ta večer sem zmagala ... nekako. Smo se itak potepali, tko da časa za hrano ni bilo, večerjala sem pa par suhih sljiv in solato s piščancem. Zdaj imam pa že umite zobe, tko da konec hrane za danes. Še malo grem potelovadit, pol pa mižat. Jeeee, kovtrček moj, prihajam user posted image

majakla, tudi jaz sem vesela, če si ti vesela user posted image user posted image user posted image

umpalumpa, glavo pokonci, saj bo ... user posted image


_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1765
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
11.2.2011 23:49:03   
Majchi
Čer!
Men so pa dons cel dan novo kuhinjo montirali, čeprav naj bi bla do kosila fertig. Posledično nismo imel kosila. Moj jedilnik je zato bolj hecen, ampak upam, da se bo jutri kaj na vagi poznal. Iz včeraj na danes je padlo 0,6 kguser posted image . Se takoj vidi, da sem 3 dni pridna.

Z: PZ kruh, puranja prsa, sir, jogurt
M: kos Montignacove čokoladne torte
K: enako
M: enako
V: hrenovka, sir, ajvar

Zdaj grem pa lačna spat. Pa slabo mi je nekajuser posted image .

Vsem, ki nameravate nehat kadit, svaka čast, da se upate to istočasno s hujšanjemuser posted image user posted image . Tud jaz sem kadila 10 let in čez noč nehala. In tako kot sami0804 tud jaz še par dni prej nisem vedela, da se bom tako odločila. To je bilo enih 6 let nazaj in od takrat tud enga dima nisem naredilauser posted image . Pa si večkrat za novoletno žurko rečem, da bom to noč pa enega prižgala. Pa sem potem vedno rahlo okajena in pozabim na vse skup. Ali sem pa noseča al pa dojim, tko da itak odpadeuser posted image . No, hvala bogu, ker v bistvu si po tolkih letih še zmer ne zaupam. Sem namreč rada kadila - od prvega do zadnjega čikcauser posted image .
Nočkouser posted image !

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1766
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 1:12:42   
majakla
Pinga: Smem vprašat kaj se ti je po toliko izgubljenih kilogramih zgodilo s kožo. Se je povesila ?  Joj, mogoče smo ti sitne s takimi vprašanji, ampak ti si naš vzor.

Smeš user posted image . Koža za1x kar dobro sodeluje, edino na rokah visi,
ampak manj, kot je prej (pri najvišjih kg). Na trebuhu (nad
šivom - CR) je skoraj že ravna - tu sem se najbolj bala.
Bomo pa vidli kako bo, sem pa tudi na malo visečo kožo
dobro pripravljena. user posted image  S tem mislim, da bo vsekakor (za mene)
100x boljše, kot pred hujšanjem.
Niste sitne - sem sama ista. 
 
Kopalke (+ cote nasploh): sem ful veselo, ko oblečem nekaj,
kar že dooolgo nisem - pa sem kot nova. user posted image
 
Aja, še to: hlače, ki so mi spet prav, včasih so mi bile ozke
čez bedre, pa v pasu ok - zdaj pa v pasu glih da zapnem
(špehec itak visi - sploh, ko sedim) čez bedre pa so ok.

(odgovor članu Majchi)
Neposredna povezava do sporočila: 1767
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 8:03:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majakla)
  Neposredna povezava do sporočila: 1768
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 8:53:26   
sami0804

Jutro!

Še dva dni do tehtanja-veselim se kot mali froc-se vidi da sem bila pridnauser posted image

ječi,ni šans,da sklatim tri kile v tednu,bi morala še kaj telovadit poleg,ne samo avta pratuser posted image

Majakla,res,že dolgo nisem pri M tak uživala kot včeraj.user posted image

Lumpa,potrudi se vsaj še ta dva dneva,potem pa,kot si rekla,spet prideš v stare tirnice(služba ....)Te pa razumem-jaz sem skozi doma,pa še vseeno me med vikendi te pregrehe mikajo bolj kot med tednom,zanimivo...

Azzurra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se vam zdravje čimprej porihta



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1769
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:17:39   
beachgirl
najdi motivacijo v njej..ker jo maš kje vzetiuser posted image user posted image user posted image ampak predvsem v prvi vrsti pa moraš najti motivacijo, voljo in željo v sebi..nihče ne živi namesto tebe, nihče ne upravlja tvojih misli, mogoče bi bilo včasih lažje, ampak tukaj kolikor motivacije imamo..smo na koncu koncev še vedno same..je pa vzpodbuda..definitivnouser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1770
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:22:12   
tinaaja
Jutro...
tud pri nas se ze cel teden borimo z vrocino in socustvujem z vsemi.. Vcer je bilo sploh hudo z miceno, danes pa sta obe zaenkrat veliko boljs user posted image
No, racunava,da greva z mozekom na en tek - plan je iz murgel do koseskega bajerja po pst user posted image Sto ne ubije - jaca... Mal me je strah, ker je ornk zalogaj... No vcer sem nasla svoje pajke s kiklco po normalni ceni - ta-da tole bo nagrada za pridnost in spodbuda za tek  user posted image
user posted image
Grem v intersport pogledat, kaj imajo, drugace pa narocim iz uk..

Grehi - kaj ce razmislite, katere druge uzitke imate, s cim lahko nadomestite hrano - kaj je tisto nekaj, kar bi vas ravno tako napolnilo..

Majchi user posted image za kuhinjo, pa dobro in zdravo kuho ti zelim!

Majkla - super,da se ti je koza tudi povrnila oz skrcil  user posted image

Cigarete - zadnjega pokadila na zadnji dan porocnega potovanja, sem clean ze dobrih 4,5let.. tok mi sede misel na tist filing, ko prizges cigaret, ampak sem samo enkrat po tem dejansko probala in ostajam pri mislih user posted image user posted image user posted image

2ursae in ostale vecerne telovadke - dobre ste, jazsem zvecer samo za v pojstlo user posted image

pozdravcek vsem.. sibam v superge user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1771
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:22:46   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

najdi motivacijo v njej..ker jo maš kje vzetiuser posted image user posted image user posted image ampak predvsem v prvi vrsti pa moraš najti motivacijo, voljo in željo v sebi..nihče ne živi namesto tebe, nihče ne upravlja tvojih misli, mogoče bi bilo včasih lažje, ampak tukaj kolikor motivacije imamo..smo na koncu koncev še vedno same..je pa vzpodbuda..definitivnouser posted image user posted image

Zelo lepo napisano user posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1772
   [Brisano sporočilo]
12.2.2011 9:23:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1773
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:24:53   
ječi12
jutro

Lumpa upam da bo ponedeljek spet ok in boš nadeljevala kot je treba,res si predaleč prišla da se ustaviš!!

js že odzajtrkovala jogurt pa wassa kruhek. malica bo kšn sadje,kosilo še ne vem,malca k.zelje.večerja tuna al pa kej....nism še zihr sploh :)

meni je pa lažje ko sm doma,ker lepo pogledam na uro in jest. res pa je da če so otroci zdravi potem ni nobenih težav,če bi bli pa bolni pa vprašanje....

nč uživajte.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1774
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
12.2.2011 9:38:46   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ječi12
meni je pa lažje ko sm doma,ker lepo pogledam na uro in jest. res pa je da če so otroci zdravi potem ni nobenih težav,če bi bli pa bolni pa vprašanje....

nč uživajte.


tole je tko res... mene npr to najbolj iztiri user posted image Al ni casa, al pa imam vsega pouhn kufr in me tko skrbi, da mi rata vseeno zame in moje cilje..


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 1775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  69 70 [71] 72 73   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?