|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 14:36:48   
majana79
sesam vsak dan, ampak zato ker kurimo na drva in so smeti povsod, je pa tega 10m2, ne celo stanovanje...

vse ostalo je pa spucano tako tako, sem že naveličana nametanega majhnega stanovanja in mi gre na bruhanje, ko ga je treba še čistit

ivana, po moje lahko povprašaš tam v tisti trgovini, kjer so 'naše' prodajalke al v pekarni, bodo sigurno vedele za kako žensko, ki bi prišla

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 14:44:25   
PapuaNG
Ma sej gre meni tut skos bolj na živce razmetanost (ki podaljša čiščenje za par uruser posted image ), ampak sem po duši odlagalec, moj pa kronični odlagalec user posted image In pol je itak vedno cel projekt, da najprej vse cunje razparceliram na čisto in umazano, čisto pospravim v omaro, vse papirčke (to je krivda mojega) pregledat, kaj je za v smeti in kaj ne, pospravit igrače (ok, igrače zdej vsak večer pospravimo)...sej vem, če bi sproti malo bolj pospravljala, pol ne bi blo tok dela, ampak mi še ne gre. Edino kuhinjo pa zdaj res po vsakem kosilu spedenam, da ni nič v koritu, kar je že napredek. Čistilko sva pa mela ene parkrat, ampak se mi zdi blazno počasna in mi je škoda dajat tok keša, da ona tri ure lika en kup, ki ga jst v eni polikam user posted image Nove se mi pa še ne da iskat, ker zdaj še ni kriza, moj je itak več al manj doma zdaj, poleti, ko ga več al manj ne bo, si pa zagotovo spet omislim eno.  

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 15:00:02   
ledenka
itak, če mulo uspe 3x razdrobit žemljo po celi dnevni, je teba 3x sesat user posted image  tazadnje, kar rabimo, so mravlje ali kaj hujšega.

ampak če ni treba, ne pucam, itak smo doma bolj malo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 15:54:58   
Leela
matr ste gospodinje user posted image  pucat je treba vsak dan (ali noč)!!!!. Hahahaha kdo govori. Nimam časa za take stvari, niti živcev. Kar je mus.

Včeraj sem bila v ajdovščini. Mama mila kakšno lepo vreme je bilo, brez oblačka, sonce...Potem ko sem šla nazaj v notranjost me je kar pobiralo, ko sem nazaj v oblake vozila. Ni čudno, da so finci depresivni.
Danes je menda spet lepo tam doli, v Po je bilo zjutraj jasno. se splača iti samo na kafe na primorsko, če imaš eno uro časa. To, da te odpihne nima veze user posted image .

Drugače pa ima L. vročino, je pri tašči v varstvu, F. pa je danes prvič v vrtcu prespal.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 17:11:49   
Dudica1
hello!
Mi smo okej....pikepoke pa za vse bolančke user posted image user posted image user posted image

A bo katera kaj next naročevala v prihodnosti?


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 18:41:40   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Moj predlog za predstavitev Just (z gospo moram pa še govorit) - v ponedeljek 21.2. 16.30 ali 17.00. Katera lahko pride? (da vem koliko čokoladnega likerja skuhat user posted image )


ta teden je na smučanju user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 18:42:10   
koala.cek
danes rabim likohol. al pa ne. sej ne vem. sem tolk obupana, da razmišljam o odpovedi.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 19:02:20   
majana79
koalka, a je tako hudo? user posted image ni nič boljše z novim vodstvom? likohol pa kar daj, to je za zdravje

leela, dej delat lušte s tem soncem no user posted image tuki v LJ je vreme za ubit se user posted image ti greš vsaj popoldne domov, mi smo pa obsojeni tuki bit... komi čakam pomlad

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 19:47:28   
Dudica1
mi smo tud meli nekaj sončka user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:46:51   
eelyy
Čer!!
Sem včeraj napisala zelo dolg post in vedno,ko pozabim koperati mi ga neobjavi.
Mi smo tudi bolani Tian je čist ubogi v nedeljo je začel z bruhanjem in se le stopnjuje,včeraj je bil čist fertik vročina in vse,sem bila čist zmešana že od dveh,sploh nisem več vedla kdo kej rabi.Danes mi je mami Lino vzela,tako da si lahko odahnem in se samo njemu posvetim.Ah ja tašče pa nikol ni,ko je rabim še pokliče ne.

Vsaj pospravila sem cunje z balkona in pomila posodo...stroj pa sam pere pobruhana oblačila in deke.

ledenka;Verjetno ni nič resnega zaradi ušesk

dudi;Rabim tvojo pomoč...ali si ti enkrat naročevala nekaj iz superge.si (sem vidla eno softshelovo jakno)mi je res všeč. A gre to za tisto trgovino tomas sport iz Čopove.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:53:31   
eelyy
No dobro,da sem koperala post in ga zdej oddalauser posted image . Jst vsak dan posesam,pomijem po tleh,kopalnico spucam in pospravim igrače,pa še cunje perem itd...sej vem,da sem user posted image ,sem se navadla in tko mam.Sam to ni dobro zdej,ko vidim pikico praha pucam.

nočko

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:56:35   
Leela
majana, ko pridem jaz domov je že tema, tako da sve na istem user posted image

ja dohodnino bo treba zračunat user posted image

lahko noč, se vidi da je mlaj.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:57:59   
Leela
elly dobra si. Pa pikepoke za T.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:58:04   
Dudica1
eelyy ja tomas sport je to ja,jaz sm šla v njihovo trgovino iskat jakno.Kaj pa rabiš?

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 20:58:36   
Dudica1
dohodnino sem jaz že zračunala user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 21:12:07   
eelyy
dudi od softshela jakno sem vidla tako črno/belo. Kje lahko dohodnino zračunam

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 21:29:36   
šivilja
No ste slišale, za Just je treba zbrat drug ponedelek


Čiščenje - zadnja stvar na spisku - OK kuhinja vsak dan, pa razne nesreče in dizastre tudi proti pucamo, drugač pa ko postane nevzdržno, enkrat mesečno pa pride čistilka in je potem pol ure lepo in čisto. Sprotno pospravljanje je želja, ki mi pa še ne uspeva (tega nimam v programu).

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 8:26:19   
PapuaNG
jutro,


spali nismo. Ga je celo noč neki premetavalo, da je svojo glavo neprestano rinil vame user posted image Sem se pol selila iz enega konca na drugega, pa ni pomagalo. Drugič ga bom na tla dala, pa naj se tam premetava user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 8:50:38   
betty.ford
eelyy, kapo dol! pridna pridna pridna si!

glede čiščenja sem nekako z majano (grozno je čistit majhno stanovanje)
zadnjič sem se smejala mulcu, ki je zjutraj pridivjal nazaj v spalnico "mami, a veš kakšen nered je oči pustil???" pa ga ni (ker ga ni bilo), smo bili jaz pa otroka - samo meni se zvečer ni dalo pospravit. ampak očitno samo mojega sekiram zaradi nereda - moram še otroka začetuser posted image

koalčka, jaz bi tudi odpoved dala,... pa se kar držim tega plotauser posted image

Leela, a tako mali že prespijo v vrtcu?user posted image  kako je šlo?

sicer: komaj čakam na nedeljo in pomlad. sem si zreducirala želje na 50% mogočnost... sem vedno bolj preprosta.

zdaj pa delat - lepo mi bodite!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 8:54:18   
majana79
Jutro!

Zbujanje celo noč, zjutraj je začel trmarit, zganjat histerijo, nori, ko ga je treba previt... ja, res je fajn met otroke, ni kej user posted image sploh ko ti že navsezgodaj ubije voljo do življenja.

irish anyone?

user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 9:01:49   
maja1488
Jutro!

user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 9:20:56   
petrazg
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jutro!

user posted image


Čin... ja, bi skoraj prav prišlo...user posted image Majana bo tole danes po moje boljš kot kava...

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 9:30:23   
majana79
mmmm, viski user posted image  user posted image  user posted image



(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 9:37:49   
ledenka
moment, punce... najprej irish, pol pa viski, bolj zadene user posted image  

lutkovno je blo super, fuuuuul se je M smejal... Bobek in barčica je primerno tud za naše zmajčke, samo morda ne kot prva predstava...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:01:38   
koala.cek
likohol. ijaaa.

vse ostalo pa sploh ne komentiram. nimam nobene volje.


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?