|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:05:00   
majana79
kolegica, ti kr furej safr z mano vred user posted image

a rabiš čvek? vržemo en datum za koktejle na mizo?

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:14:32   
koala.cek
sem polna sinusov. v ponedeljek sem bila v službi z 39,5 vročine. zdej pa se ukvarjam s šarmantnim glasom, polnim nosom, kašljanjem....da ne govorim, da imam še vedno šive, ki me tu in tam spomnejo, da otrok pač nositi ne morem. ja, res se imamo fajn.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:16:07   
ledenka
uf, ja, datum za koktejle... tile v Penasu niso bli švoh user posted image  

koalček, ti si za po nagi riti natepst! namesto da bi se kak dan ali dva cajtala doma, greš tako bolana v službo user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:51:49   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jutro!

user posted image


ti meni misli bereš

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 10:56:59   
Leela
z 39,5 v službo? kako pa to zgleda si pa ne predstavljam.

F. je super spal v vrtcu. Danes pa že kiha in smrka. L. ima še vedno vročino.

rabim nasvet preden živčnega fašem. V katero banko-poslovalnico konkretno naj grem še vprašat za stanovanjski kredit? danes me je en bankir ful v slabo voljo spravil. Prava pijavka, ne morem drugega rečt.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:08:48   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

rabim nasvet preden živčnega fašem. V katero banko-poslovalnico konkretno naj grem še vprašat za stanovanjski kredit? danes me je en bankir ful v slabo voljo spravil. Prava pijavka, ne morem drugega rečt.
bojda imajo dobre pogoje na Volksbank in Austriabank (al kaj je že), pa SKB tudi hvalijo... ampak zagotovo ne morem rečt. Se pa s pogajanjem da marsikaj dosečt v tvoji poslovalnici, če si dober komitent in blablabla.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:12:49   
majana79
koalka, halo, pa ti si res za tepst user posted image a k boš pristala v bolnici, misliš da se bo kdo iz službe spomnil nate? user posted image

nobena služba ni vredna tega...


prejle je prišla sodelavka povedat, da je od bivše sodelavke 3 mesečna vnukinja umrla za eno obliko meningitisa (virusni se mi zdi?)  user posted image   groza... se mi zmeša po moje do konca

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:13:30   
majana79
leelauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za kredit pa ne vem... reiffeisen mogoče?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:29:42   
PapuaNG
bivša sodelavka je par let nazaj najbolj ugoden kredit dobila pri uni credit. Kako je zdaj s tem, pa pojma nimam...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:30:40   
ledenka
u šit, tole je pa res user posted image  pa 3 mes... men se tud odpuli.

za kredit bo morda kaj vedla šivilja, ona je bolj v tem user posted image

se mi ne da it ven, pa moram it nujno na pošto... bljak!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 11:40:26   
ivanamdb
jutro. uh sm danes zaspana, cetud sm vceraj od 22 do 24 spala na kavcu, in potem se sam presaltala na postlo vse do 8....
dans je tolk mrzlooooooooooooooo, tko da mislim da bom sla kar nazaj v postlo.....
uh leela - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!! poskus unicredit, ali pa skb, men je ko sm odprla racun za s.p. zenska na unicreditu rekla da so krediti dobri na skb.... (ah drugac, prislo!)
majana - uh menengitis, bogica!!!!...men je tega tolk strah! v bivstvu ce se zgodi taki "bliskoviti" menengitis skoraj nc se ne da naredit.
ah pa hvala za idejo vceraj, za najt cistilko! bom poskusila, ampak vse langsam....user posted image
a maja - ti direkt na hard-core likohol zgodaj zjutraj?!??!!

sm se neki hotela povedat.......pozabla...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 12:01:18   
betty.ford
user posted image user posted image user posted image  če boste takšne likoholičarke, boste kmalu na moji kliniki pristale user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 12:12:16   
ledenka
 
Hello, I'm Ledenka and I'm a Licoholic

Zbor:
Hello, Ledenka!

user posted image user posted image user posted image

grem ven, ni druge... bom šla v Mullerja po kak cuker, pa bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 12:15:31   
petrazg
Ledenka si me v dobro voljo spravila... kje jih jemleš...user posted image user posted image user posted image

Leela... user posted image za bolančka...

Koalčka... a si spregledala zs....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 12:16:27   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


Hello, I'm Ledenka and I'm a Licoholic

Zbor:
Hello, Ledenka!

user posted image user posted image user posted image

grem ven, ni druge... bom šla v Mullerja po kak cuker, pa bo user posted image


user posted image user posted image user posted image

Dej vzemi mon cherry al pa griotte, da ti likohol ne pade.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 12:50:31   
majana79
ledenka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

ker beden dan je spet danes user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:09:57   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

ker beden dan je spet danes user posted image



nikol ti ni prav user posted image

Sonce sije, 10 stopinj je zuni in tebi je bedno. Kdo bi te zastopu user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:18:50   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ledenka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

ker beden dan je spet danes user posted image



nikol ti ni prav user posted image

Sonce sije, 10 stopinj je zuni in tebi je bedno. Kdo bi te zastopu user posted image


danes pa res iščeš taškanje user posted image

kr prid sem, tle je -3, pa ni se treba preveč oblečt, ker ti bo itak zeloooooo vroče, pa superge obuj. user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:24:50   
PapuaNG
majanči, sej se sonce počaaaaassssiiiii kaže. No, meni ne pomaga prav dosti, sem do petih v službi. Moj dragi pa trpi na Krvavcu na sončku na plaži. Matr mu je hudo user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:35:14   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

majanči, sej se sonce počaaaaassssiiiii kaže. No, meni ne pomaga prav dosti, sem do petih v službi. Moj dragi pa trpi na Krvavcu na sončku na plaži. Matr mu je hudo user posted image


ja, lih k bomo pršle domov ga pa ne bo več user posted image pr nas k smo pod hribom ga že ob ene pol 4 ni več user posted image

ti, a ti je tvoj še kak mms poslal, da je podkrepil to trpljenje? posodim en valjar za zvečer? user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:42:56   
PapuaNG
ja, je kr filmček posnel in ga poslal. Valjar-mislim, da bo tista kilska utež na vrhu omare končno dobila svojo funkcijo.user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:43:14   
eelyy
Dan!

pri nas smo začeli z bruhanjem dan,in v kakšne pou urce je Tianu zatekla zgornja ustnica,tako,da sem poklicala v zd. dom in je oči prišel,tako da nas je odpeljal uglavnem ošteli so nas,da to ni sploh veliko zatečeno po njihovo in dobili smo sirup claritine in so nas poslali domov.Tian je v spanju dobil večjo zateklino do nosa,zdej se mi pa zdi nekako vredu,ker tudi je začel jesti ima pa še oteklo.Ko začne teško dihtai nej ga komaj pripeljemo.

Tok sem fertik,jedla nisem cel dan sploh nimam apetita,komaj čakam,da moj pride pačeprav sva od sinoči na bojni nogi pa čist brezveze,ampak ok.

Oh sploh nevem,kako bi preživela izgubo 3 mesečna otroka ubogi starši resuser posted image user posted image


(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:45:06   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

ja, je kr filmček posnel in ga poslal. Valjar-mislim, da bo tista kilska utež na vrhu omare končno dobila svojo funkcijo.user posted image


u ja, go girl! user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:47:03   
majana79
eelyy, veš kaj, nimajo se kaj oni tam zdirat na vas! Drugič kar lepo povej, da ti nisi zdravnik in da ne moreš presojat kaj in kako, da pa veš, da je s tvojim otrokom nekaj narobe in da naj ga kar lepo pogledajo. Ma kaj se gredo no...

a bruha še vedno?

user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:52:11   
KatMat
POSTOJNA VEČERJA! 19.2.

-Katmat

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?