|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 14:18:36   
ledenka
hvala user posted image  

jep, obup je tole... bo že. ampak mislim, da je bolj selektivno gluh. ker če izza vogala zašepetam "hrana", sliši user posted image  no, bomo videli.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2076
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 16:21:08   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hvala user posted image  

jep, obup je tole... bo že. ampak mislim, da je bolj selektivno gluh. ker če izza vogala zašepetam "hrana", sliši user posted image  no, bomo videli.


držim pesti, da je samo selektiven sluh (mislim, da je vezan na Y kromosom). Je bila pa moja sestrična ene osem let sumljiva za naglušnost - pa so v končni fazi ugotovili, da gre samo za selektivnost oz. neubogljivost

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2077
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 17:24:39   
ledenka
dr. G meni, da je bolj kot ne selektivni sluh zaradi kromosomske "napake" user posted image  lahko je povezano tudi s stalno zamašenim nosom in povečano žrelnico itd. ima napotnico in ORL pregled 7.3. user posted image  

tole čakanje pri zdravnikih pa ubija... sem sam še za na kavč. no, sej še urca, pa bo večerja...

moj ma pa danes uradno zadnji dan v stari službi user posted image  I guess da ne bo ravno zgoden user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2078
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 21:05:15   
šivilja
Ledenka upam, da gre res samo za "napako"

A tvoj ma pa poslovilca user posted image
Un recept se pa dobro sliši, bomo probali (zdaj morva tekmovat kira bo prej)

Koala.ček - povej ti kako ti je najlažje za dostavit. Jutri še ne grem v službo, v sredo in čet. pa grem

Ker ni nobene se grem basat s čokoladno-pomarančno torto iz Separeja (sem jo dobila preko VIP). user posted image user posted image user posted image


Pa tudi, če bi katera bila bi se basala.

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2079
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 21:18:02   
majana79
šivilja, ti se kar baši, dober tek, jaz se pa s hoferjevo čokoladno (tisto svežo iz hladilnika) in mi je presenetljivo dobra

je ne smemo več kupit, ker sem jo sposobna pojest sama

a bo kaka luna? user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2080
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 21:19:12   
majana79
ledenka, na ORL se pa pripravi, je rekla petra da je ena zoprna zdravnica in groba sestra, ali obratno, skratka skrajno neprijazno otrokom, pa za vsakega s povečano žrelnico rečejo, da mora na operacijo user posted image tako da mene nič ne mika it...

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2081
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 21:22:23   
innes4
Pozdravljene,

se opravičujem ker "udiram" v vašo temo user posted image
doma mam majčka 2010, pa mam samo eno "vprašanje"...če ma katera od vas kakšne oblekice za fantka št.80, pa jih ne rabi več in bi jih prodala, bi bila zelo vesela kakšne ponudbe na zs user posted image

hvala user posted image papa


_____________________________

29.5.2010 je zame začel sijati sonček Tim***
21.5.2011 pa sem postala žena***
Vse lepe stvari se mi dogajajo maja <3<3

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2082
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
31.1.2011 21:27:47   
ledenka
kuham kosila za M user posted image  dve različni zelenjavno-mesni enolončnici... midva ne jeva tako zgodaj, da bi meli skup kosilo, pri najinem kosilu ma on malco user posted image  

zavidam obe tortici, jaz bi tuuuuuud! ziher je luna, jaz mam noro poželenje po sladkem...

jutri greva v lutkovno, gre še Mjeva sestrična zraven... gledat gremo Bobek in barčica.

hmmmmm, mam pa domačo marmelado... morda bi pa to napadla user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu innes4)
Neposredna povezava do sporočila: 2083
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 7:22:39   
šivilja
Sem šla pogledat - jutri je prazna luna. Mogoče pa zato naš otrok tako slabo spi.

MOj semaforček bo zdajle pri dediju, jaz pa peljem K. v šolo in grem kri dat, da mi pogledajo, če je vse OK z mojo ščitnico.



Je K. včeraj prinesel spričevalo iz šole - dve A4 strani samih pohval, sem kar malo zrasla. Edino nerodno mu je javno nsatopati in ne mara plesati oz. plasnih igric, vse ostalo je pa enkratno. Upam, da tako tudi ostane

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2084
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 8:42:52   
FLASK_A
Živjo.

A da bo spet luna?!! user posted image
Grem delat.

Adijo.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 2085
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:03:09   
majana79
Jutro!

Zaspana, totalno user posted image



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2086
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:06:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Jutro!

Zaspana, totalno user posted image





PODPIS!!! Grem kr u postlo user posted image

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2087
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:10:28   
ivanamdb
jutrcek!
D je danes doma. nc hudega ampak vceraj zvecer jo je neki zvijalo, in trdo je kakala, tko da je se ene par linij vrocine imela. danes je super, dvakrat je zajtrk ze pojedla...ampak nikoli se ne ve, in bove danes razturale po stanovanju, pa ce ne bo tolk mrzlo mozno greve na kaksen sprehodcek (vceraj je blo -7°!!!!!!)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2088
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:12:29   
ivanamdb
a ja pa sm hotla rect
sivilja bravo za Kuser posted image user posted image
ledenka - ma vidis da je selektiven! saj bo vse fajn!!!

danes bom bolj pyjama-mummy user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2089
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:15:00   
majana79
ivana, a boš šla tut v trgovino v pižami? user posted image  user posted image

pri nas je danes -3, pa bi mi pasalo da se že kar naredi pomlad, ampak nič od tega... user posted image

živček, ja kje pa si ti, se nič ne oglasiš, kako ste?

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2090
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:26:52   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

ivana, a boš šla tut v trgovino v pižami? user posted image  user posted image

pri nas je danes -3, pa bi mi pasalo da se že kar naredi pomlad, ampak nič od tega... user posted image

živček, ja kje pa si ti, se nič ne oglasiš, kako ste?



ehm....too lazy...mojega sm poslala, se vrne domov za kosilo, tako da on pobere kaj rabim...ce ne bi blo tok mrzlo mozno bi tudi sla user posted image user posted image user posted image user posted image
drugac v stanovanju kot na tropskem otoku....user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2091
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:34:31   
ledenka
jutro user posted image  spali še kar, če se prav spomnim user posted image  

je pa spet tema zunaj... grozljivo.

user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2092
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:36:55   
betty.ford
meni tudi ne diši več ta mraz - sem premišljevala, da prav pogrešam toplo obdobje, ko smo lahko zunaj zunaj in zunaj...

ledenka, kje pa je Bobek in barčica? mi lahko pošlješ kakšen link?
to je takoooo ljubka zgodbica,...

pa naj bo dan dober! dobro jutro!user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2093
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 9:56:33   
nikolet
dan

spali ... bolj slabo... je N. zbolela in je celo noč, jambrala, HB za calpoluser posted image
tak da sem vsaj malo spala, kaj bo popoldne v službi pa ne vem... tanes HB pride roba in bo polno delauser posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2094
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 10:10:59   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: betty.ford

ledenka, kje pa je Bobek in barčica? mi lahko pošlješ kakšen link?
to je takoooo ljubka zgodbica,...


http://www.lgl.si/index.php/predstave/predstava/bobek_in_barchica

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 2095
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 10:25:08   
PapuaNG
jutro,


malo pozno, pa vseeno user posted image Sem včeraj že pred deveto zaspala user posted image Pa še kar se mi spi. Verjetno zaradi nočnih budnic. Sem mela spet neke moraste sanje user posted image Pri prejšnji user posted image se je to šele na koncu pojavilo, če se prav spomnim, al pa šele po rojstvu. Sem že čist pozabila.
Mi mamo pa danes zobarja za mulčka. Sem včeraj klicala in je ravno en za danes odpovedal user posted image Vsaj enkrat ni treba pol leta čakat user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2096
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 10:44:57   
koala.cek
pri nas zobarja do treh let sploh ni. hvala bogu. že pri tavelikem poslušam dretje.

mi smo pa danes kar spali. recimo. ¸

ledenka - super za predstavo. mi imamo tudi ob torkih literarne urice - poslušanje pravljic v knjižnici. user posted image

pa pogrešam zrak. zunanjega. pogrešam sprehode v naravi, v gozdu, pogrešam hribe, morje,...kratke rokave, toplo, sončno....spet ugotavljam da ne pašem v ta del sveta.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2097
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 11:03:51   
šivilja
Koala.ček - a petri si že dala robo? Pomoje ji lahko daš še moje, pa jaz potem k njej skočim iskat, denar ti pa nakažem? Kaj praviš?

_____________________________

http://moja-manuma.blogspot.com/

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2098
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 11:45:55   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

pa pogrešam zrak. zunanjega. pogrešam sprehode v naravi, v gozdu, pogrešam hribe, morje,...kratke rokave, toplo, sončno....spet ugotavljam da ne pašem v ta del sveta.


me too user posted image

koalka, kolegica, zame pa nisi Justa naročila? smrk

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2099
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
1.2.2011 11:55:29   
koala.cek
nisem kolegica. nisem bila prepričana, če boš potem vzela, ker nisi prišla na predstavitev.

no, sej bo šivilja kmalu naredila predstavitev.

šivilja - jest bi potem kar pri tebi še nekaj stvari naročila, so mi še sosede nekaj naročile,....da se ti bo budget na koncu povečal user posted image

bom pa probala danes popoldan uleteti do petre, pa vse skupaj dostaviti...bom kar pri njej pustila.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  82 83 [84] 85 86   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zapis mame, ki ga moraš prebrati
Delimo zapis mame, ki bi ga morale prebrati vse mame sveta. Mama, preberi še ti!
Še poznate stare igre? Se jih še igrate?
photo
Igre poznajo vse kulture sveta. Skozi igro spoznavamo sebe in druge, pridobivamo dragocene izkušnje, rešujemo konflikte,...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?