|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:57:56   
ledenka
oooo, Kati user posted image  kako je pri tebi življenje?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2176
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 13:58:00   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

POSTOJNA VEČERJA! 19.2.

-Katmat


Uuuuuu hrana. Žal jst ne morem. Sem mojmu za valentinovo kupila karto za koncert.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2177
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 14:00:24   
KatMat
skoda majč....

ledenka....ma super,pa se na boljs kaze,pridi na večerjo pa zves kaj vec

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2178
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 14:02:19   
majana79
u večerja!

moram preverit pri mojem, da nima kej, pa če gre lejkica, da me taxira user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2179
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 14:10:03   
maja1488
Kati, a ti praznuješ kmal ane?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2180
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 14:12:18   
KatMat
ooohhh kje je se moj bd......marec marec

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2181
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 14:12:54   
KatMat
user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

u večerja!

moram preverit pri mojem, da nima kej, pa če gre lejkica, da me taxira user posted image


user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2182
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 15:41:49   
Dudica1
Za večerjo sicer še daleč,ampak načeloma ZAuser posted image
Al pa če bi kakšen drug dan ko bi lahko še Maja in še katera druga?


Grem mal v trgovino in v lekarno.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2183
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 16:31:22   
eelyy
Evo takole Tian mi je zaspal Lina tudi,zdej mi paše mal miruuser posted image . Mož je šel naprej delat,sem sama.Upam,da nezagledam spet tašče na vratih in to takrat,ko je treba otroke dat spat,ker od tega mi se poštenouser posted image user posted image .

bety;Sem zdej pridna in lahko pucam,ko sem doma sicer,če bi bila v službi nebi šlo in bi čas pokoristila z otroci.

majana;Nebruha več najhuje je zjutraj takrat da ven,pačeprav je pil samo čaj.Ah potem mi pa rečejo,da sploh ni videti zatečeno,da sploh nimauser posted image ,sj ga poznam in vem.Sem se ustrašila,da gre za kakšno alergijo in danes je toliko tek virusov,da sva kr šla.No zdej je manj sirup delujeuser posted image .

Kolacek; No ti pa počivaj,ko sem bila noseča z T. sem delala po 4ure in kaj je bilo,zanalašč so me dajali popoudne,da sem mogla letat ter celo kaj dvigniti in nadzirati študente,ko so se delali norca,srečo sem imela da mi je G. dala bolniško.In odtakrat imam tak odpor na svoje delovno meste službo vse kar me spominja.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2184
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 16:49:46   
PapuaNG
oh, končno bo konec te dooolge srede. Si ne predstavljam, da bi skos delala po 10 al 12 ur na dan user posted image Se mi še zmeša...Mulca je mami pobrala iz vrtca, tko da si mogoče celo z dragim kakšno urico zase vzameva user posted image

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2185
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 17:49:34   
Dudica1
eelyy si naročila jakno,jaz mam od icepeaka in mi je ful ful vredu.
Zdej pa gledam ene adidaske pa mi je mal predrago,mislim da bomo šle babnice v outlet village v Italijo,baje imajo do marca še dodaten popust na vseuser posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2186
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
2.2.2011 18:43:49   
maja1488
Kak drug dan bi pa večerjala.

Za nami tut dolg dan. Smo zdej šele domov prišli. Otroci jejo in risanko gledajo. Je pa dan čist drugi, če je bolj spomladansko vreme. Pa še podaljšal se je ful. Komi čakam maj.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2187
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 8:21:32   
PapuaNG
jutro,

danes pa ni službe, jeiiii...no, imam pa zato druge opravke. Upam, da se mi končno uspe dobit z mojo mentorico za civil, jo lovim že dva tedna, pa nikakor v stik ne prideva. Opoldne pa še en seminar, mulca pa itak tašča iz vrtca pobere, tko da mam jst neki časa frej. Morava z mojim itak še darila za novorojenčka kupit-gremo jutri v beograd na obisk. Se že veselim potovanja, samo upam, da bo mali dobro prenesel 5 ur vožnje....no, če ne, ga bo pa stric zabaval, ker gre itak z nami.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2188
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 8:43:22   
majana79
Jutro!

I need a drink, again... Tole nespanje je vsak dan hujše, nimam pojma kaj naredit. user posted image

Vsaj mali petek je.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 2189
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 8:49:28   
koala.cek
jutro,

ja, vsaj mali petek je. danes greva z možem gledat 5žensk in 5moških.com. se je treba malo razvedriti.

sicer pa stanje - nesmiselno. user posted image


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2190
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 9:35:46   
eelyy
Jutro!

No takole danes smo vredu vsaj zaenkrat zgleda tako,zvečer je potem še bruhal in ustnica se mu je povečala kar naenkrat in v roku pol ure spet zmanjšala,spala sem v njegovi sobici in dežurala danes ima še malo otečeno.

dudi;Ja od icepeaka je ta jakna,ja popust je do 15.2 tako,da bom šla kar tja(sam nevem al ta popust je samo,če naročim prek spleta ali tudi v trgovini)? Kakšen pa je material?Men je na sliki res lepa.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 2191
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 9:43:49   
nikolet
jutro

no pa smo spet doma, imamo vsi trije gripo... user posted image

imam pa mal miru, ker sta T. in N. šla mal k tastu na zgorni štuk....

je pa šefica ful dobra k imam še tastar dopust in mi ga bo pisala tak da ne bom spet bolniške koristlauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

spomin je kot pesem, ki v srcih odzvanja,
spomin je kot cvet, ki nenehno poganja,
spomin je svetloba, ki dušo obliva,
spomin je ljubezen, ki v srcu prebiva.

(odgovor članu eelyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2192
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 9:56:27   
Tanja_
Jutro!
Uf, po enem tednu v službi-safr!

Pa še vreme je totalno nespodbudno za bit kreativen. Še zmer čakam na odgovor glede službe-si vzamejo časuser posted image

Sicer pa smo ta teden pri mojih, ker je oči šel na opreacijo, pa da ni mami sama.In H je začela bit ful poredna. Jaz sploh ne vem, kaj naj nardim, čist nič ne uboga. In potem, če jo kaznujem tko, da jo v kot postavim, se smeji. Njej je to zabavno. Kako ve kaznujete oziroma dopovest, da nekaj ni okej, pa da nehajo to počet?

Npr.včer se je milijonkrat sezula copate in nogavice, pa milijonkrat sem ji povedala, da ne pustim tega, pa v kot sem jo postavla, pa se je po 5 minutah spet sezula. Pa uščipnla me je in ista zgodba.v kot, da se ohladi ona se pa reži. Kaj naj nardim?

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 2193
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 10:17:09   
majana79
pri nas je tut začel 'nagajat' - sicer v večini primerov je to iskanje pozornosti

če rečem ne in ne uboga, se sklonim k njemu, primem za rokico bolj trdo in še enkrat ponovim, pa povem zakaj ne sme - npr. da se lahko poškoduje, da ga bo bubalo, ipd.

če bi mu rekla da mora v kot itak ne bi razumel... pa ene 2x sva ga posedla na posteljo oziroma kavč, ampak ni lih učinkovito

glede ščipanja - uščipni jo nazaj in povej da te boli in da se tega ne počne (to je moj pristop, ker me je tako za joške ščipal in je bilo res nevzdržno)

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2194
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 10:55:12   
ivanamdb
jutrcek, uh en tak bljak dan....za spremembo, nc se mi ne da user posted image user posted image

uboganje...hah...dobra tema! vceraj mi je prisel en newsletter, in pise - "drugo leto je najbolj trmasto, otroci nic ne ubogajo" sh@t a so nasi vsi advanced?!?!?! cakajo nas happy days....user posted image
D mene (vec al manj) uboga, ampak jst sm ponavad bolj stroga. z atijem dela kaj hoce....ce on njo ne uboga ga praska, grize, krici.... jst ponavad recem - imas rumeni in rdeci karton, po rdecemu je kazen (in ve da mama resno misli!). prvic ko nekaj naredi, ji recem s takim resnim tonom - ne to se ne dela, zakaj se ne dela ipd. mama noce da to delas. ce spet naredi, potem ji recem - ze enkrat sem ti rekla, to se ne dela, spet recem zakaj, in potem recem, ce se enkrat naredis gres v kazno, in pokazem na postlo. ce pa tretjic naredi potem ji recem - zdaj si tretjic naredila, mama je rekla da te da v kazen, in zdaj gres, in jo dam v postlo od 2 do 5 min, odvisno kaj je naredila. ko jo dam notr ji recem - zdaj tuki moras bit 2 min (in pokazem 2) moras premislit kaj si naredila. potem se vrnem cez 2 min in jo vprasam - a si razumela zakaj te je mama dala tuki? kaj si naredila? ne bos vec? in potem ji recem da se opravici - oz. mi da lubcek.
vec al manj funkcionira.... ampak mora bit zelo konstatno, in samo za nekatere stvari, ce ne bi bla cel dan v postli user posted image zadnjic mi je uspelo tudi da je sama sla v svojo sobo, in tamo cakala 3 minute...
ampak s atijem in babico dela kaj hoce.... mislim da je zarad tega (ne vem na slovenscini) "they haven't set the boundaries" - oz. D ne ve koliko, kaj sme/ne sme.

zdaj pa grem naredit en sendvic.....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2195
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 11:03:32   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

jutrcek, uh en tak bljak dan....za spremembo, nc se mi ne da user posted image user posted image

uboganje...hah...dobra tema! vceraj mi je prisel en newsletter, in pise - "drugo leto je najbolj trmasto, otroci nic ne ubogajo" sh@t a so nasi vsi advanced?!?!?! cakajo nas happy days....user posted image
D mene (vec al manj) uboga, ampak jst sm ponavad bolj stroga. z atijem dela kaj hoce....ce on njo ne uboga ga praska, grize, krici.... jst ponavad recem - imas rumeni in rdeci karton, po rdecemu je kazen (in ve da mama resno misli!). prvic ko nekaj naredi, ji recem s takim resnim tonom - ne to se ne dela, zakaj se ne dela ipd. mama noce da to delas. ce spet naredi, potem ji recem - ze enkrat sem ti rekla, to se ne dela, spet recem zakaj, in potem recem, ce se enkrat naredis gres v kazno, in pokazem na postlo. ce pa tretjic naredi potem ji recem - zdaj si tretjic naredila, mama je rekla da te da v kazen, in zdaj gres, in jo dam v postlo od 2 do 5 min, odvisno kaj je naredila. ko jo dam notr ji recem - zdaj tuki moras bit 2 min (in pokazem 2) moras premislit kaj si naredila. potem se vrnem cez 2 min in jo vprasam - a si razumela zakaj te je mama dala tuki? kaj si naredila? ne bos vec? in potem ji recem da se opravici - oz. mi da lubcek.
vec al manj funkcionira.... ampak mora bit zelo konstatno, in samo za nekatere stvari, ce ne bi bla cel dan v postli user posted image zadnjic mi je uspelo tudi da je sama sla v svojo sobo, in tamo cakala 3 minute...
ampak s atijem in babico dela kaj hoce.... mislim da je zarad tega (ne vem na slovenscini) "they haven't set the boundaries" - oz. D ne ve koliko, kaj sme/ne sme.

zdaj pa grem naredit en sendvic.....



dej še meni enega usput, prosim user posted image



(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2196
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 11:06:17   
ivanamdb
losos ali sunka?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 2197
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 11:12:39   
majana79
šunka! user posted image

kako že rečejo štajerci... user posted image kje je zdej ledenka, ona bi mi zihr vedla povedat (ena 'izrečica' v zvezi s pujsom) user posted image

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2198
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 11:13:20   
maja1488
Šunko zame!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2199
   RE: Z-majčki 2009 - 3.del
3.2.2011 11:13:31   
ledenka
spet en beden dan... pa še neprespana sem. sva mela z mojim pogovor do 1h zjutraj... edini čas, ko se lahko kaj pomeniva. na kratko, bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost...

babe, kdaj gremo kaj piiiit? kako ste s časom naslednji teden, npr. v sredo?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 2200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  86 87 [88] 89 90   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Napaka, ki jo naredimo starši, ko je otrok...
Je tudi vašemu otroku kdaj dolgčas, ne ve, kaj bi počel? Ga takoj pričnete animirati, se igrati z njim ali ga pustite, d...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?