|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 9:19:04   
womanpolice



IZVIRNO SPOROČILO: fluf

nakupi: oh mi smo do zdej kul vozičk, pa ene par bodijev, pa en kompletek, sam za kasneje... neki sm kupla v A, neki v BC, neki v Kiku... sam cunc mi niti ni za kupovat, ker mi je redko kaj všeč, če mi pa je, pa bodi ni na preklop user posted image pa čakam kaj bom lahko dobila še... tko da cunje bodo pri koncu...

od opreme mava pa voziček. Samo dobiva lupinco pa postlco sposojeno, tko da tega ne bomo kupovali. Za razne ležalnike in igralne centre se mi zdi prezgodej. Ne vem, mela bi ful stvari, sam je treba bit realen, da pač nimava denarja na pretek. pa da večina teh stvari ni poceni. Kupovala bom še nosilko, pa še ne vem katero...

zdej čakava na MŠ, da slišiva še tam kaj... pol bova pa počasi v marcu začela z nakupi... kakšnih seznamov se mi pa ne da delat, ker se mi zdijo prezakomplicirani... tko da kupujeva tisto kar se nama zdi pomembno...

po eni strani bi fuuuul kupovala, po drugi mi je pa prekmalu... nekak sem si shoping bolj pustila za marec in april.


Živjo... mogoče en nasvet.... nakupe bi ti priporočala vsaj marca, saj glede na to, da imaš rok maja (sicer ne vem katerega), te lahko (upam, da ne - da me ne boš narobe razumela) prezgodnji porod preseneti in potem boš pošiljala svojega partnerja v nakup - pri tem pa veš kakšni so moški... 

Jst nabiram po malem... vsak mesec nekaj... večino sva kupila rabljeno, nekaj dobiva rabljeno, nekaj pa sva tudi novega kupila...

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3401
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 9:28:15   
Luskica
Ojla nosečke!
Pa je spet vikenduser posted image user posted image user posted image  Jaz grem sicer verjetno samo še enkrat v službo, nato pa začnem že z dopustom, ker ga moram 10 dni pokoristit, ostalo pa si lahko prenesem v drugo leto. Za kasneje pa mi je osebna zdravnica rekla, da je bolje, da sem ker doma, ker sem konstantno prehlajena. Najprej sem se malo sekirala, zdaj pa, ko pomislim, da bom tri mesece lahko uživala v sprehodih in bom imela čas zase in za uživanje v nosečnosti, sem pa prav zares zadovoljnauser posted image

(odgovor članu bambika)
Neposredna povezava do sporočila: 3402
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 9:32:06   
Luskica
Preventiva, se mi ne da dvakrat pisat!user posted image
Borovničica, daj se obrn na svojo osebno zdravnico, če ti že G noče dat par dni bolniške.
Jaz pa v četrtek na difu začnem s plavanjem za nosečnice. Še ena stvar, ki si jo bom lahko privoščila zdaj, ko sem doma. Drugače namreč ne bi mogla hodit, ker delam najmanj do pol štirih, takrat se pa to že začne. Skratka, komaj čakam!
Uživajte v vikendu!

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3403
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 9:53:36   
Osala
Pozdravljene. Jaz sem se zadjič hvalila, da nimam nobenih težav, pa me je že usekalo ... a ima še katera težave s hemoroidi user posted image  Meni se je ta teden naredil eden in se borim z njim na veliko. Pa pazim na prehrano, zaprta nisem ... ne vem, a mi dete ža tako dol pritiska al kako user posted image  Jao, je zoprno.

Linea negra meni še od prejšnje nosečnosti ni povsem izginila, pa ni bila ravno pretirano izrazita ... mi pa na splošno dlake precej manj rastejo, najbolj pa mi je všeč to, da nimam mastnih las in mozoljev user posted image

nakupi in oprema meni je zelo všeč, da imamo večino stvari od našega dečkota doma in da mi je to prihranjeno. Namreč, jaz in šoping ne greva ravno dobro skupaj ... Prvič je tudi mene porod malce prehitel in niti plenič nisva imela še ... Potem sem mojmu iz porodnišnice pošiljala SMSe, kaj vse mora nabavit. Je pa vseeno bolje malo manj kot preveč (OK, pleničke le kupite user posted image ), ker potem sproti vidiš, kaj ti sploh paše uporabljat in kaj ne.

Dude ta debata je bila že dolgo nazaj, ampak imam zdaj repliko user posted image : meni so dude čisto OK tiste iz DM od Babylove. Dve staneta manj kot 2 eur v primerjavi z aventovimi, kjer dve prideta skoraj 7 EUR! Sicer nimajo "ročajčka", se pa kupi tudi trakec prav za te dude, ki se montira okrog izbokline na sredi. Ne vem, če sem ravno razumljivo napisala - v glavnem, dobiš komplet dve dudi in trakec za manj kot samo dude od aventa. Oblike cucljev pa so na izbiro. 

borovničica res pojdi do svojega osebnega zdravnika, saj G itak lahko da le predlog, bolniško pa ti odprejo tam! Dolgo sedenje za križ res ni OK!

Ne vem, katera je že pisala o majhni kopalnici in previjalni po meri - morda bi lahko namesto previjalne mize uporabila kar pralni stroj, če ga imaš v kopalnici? Dobijo se že narejene podloge, ki gredo nanj ... Sem kar pri nekaj kolegicah vidla, da so takole rešile prostorsko stisko. Za pleničke, kremce in ostali pribor pa daš nad stroj kakšno polico in je.

Imam še eno vprašanje za tiste, katerih malčki bodo maja stari še manj kot 2 leti - boste kupovale kake vozičke za dva? Ali malčki že fino hodijo in računate, da bodo zraven dojenčka v vozičku oni hodili? Jaz sem ful v dilemi. Naš je shodil šele kak mesec nazaj in pojma nimam, kako bo potem maja. Ko bomo vsi 4 , ni panike, če bom pa kam šla sama z obema, si pa ne predstavljam lovit malčka in z eno roko šofirat voziček user posted image  S predlogi na plan prosim user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3404
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 10:11:48   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: Osala

Pozdravljene. Jaz sem se zadjič hvalila, da nimam nobenih težav, pa me je že usekalo ... a ima še katera težave s hemoroidi user posted image  Meni se je ta teden naredil eden in se borim z njim na veliko. Pa pazim na prehrano, zaprta nisem ... ne vem, a mi dete ža tako dol pritiska al kako user posted image  Jao, je zoprno.



jaz sem prejšnji teden trpela ker sem imela hemeroide.....edino kar mi je pomagalo je tea tree krema. Vsakič ko sem šla lulat sem se namazala še s kremo. Še nikoli ni bilo tako hudo imela sem jih 1 teden in to takšne da sem jokala od bolečine, pa še krvavela sem iz njih!!!!
Upam da se jih čim prej znebiš, probaj s to kremo če jo imaš, drugače pa pravijo da hemoroidi potrebujejo maščobo, katerakoli mastna krema je uredu!!!
Men je os. zdravnik rekel da je najbolje da si dam košček navadne margarineuser posted image , in res pred nosečnostjo-kadar sem bila doma sem to sprobala in res so izginili-sam ne pozabi na vložek, če ne vse povsod puščaš mastne madeže!!!!!


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3405
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 12:20:32   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Ninasiki -  

živjo. Jst sem tudi iz Litije, in sem aprilčica 2011. Ali hodiš k dr. Kežar?

lp.





ojla a res lepooooo drgač pa ne nimam kežarce ker jst hodim v leonišče k dela mami v kliničnem in mi je tm zrihtala G. tko da jo mam že ene 8 let v lj in ostajam pri njej ker mi je zakon iz kje pa si pa katira si če ni skrivnost lahk tud na ZSju se menve če nočš da te kdo od uzuni prepozna user posted image

ČRTA jst je nimam tud v prvi rundi je nism mela in ni rečeno da jo vsaka dobi al kako nevem sam jst je nism mela sm pa mela nenormalno razpokan ubistvu nene raztrgan trebuh strija zravn strije user posted image sam kaj naj sej so skor zginle ampak bojo zdej spet pršle na plano user posted image mah kaj čmo punce tko je sm se mazala tud z kremam za skor 50€ pa ne nucaaaa grrrr sm zadn mesc popokala cela zadn mesc sm tud kile vse dobila skor 10 user posted image tko da me je kr mal strah zadnga mesca kaj bo

cotke mi mamo za iz porodnišnice sm kupla bež hlače z naramnicam pr ns 10€ (-50) pa bodi born 2011 v H&M iste barve pol pa sm v dvomih ker smo dobil tkoooo le komplet da dol padš za new borne in sm majčko dala na stran zdej pa nevem a čm hlače pa joščko tud al ne nevem se še odločam je pa tko težno delat v taki trgovini sm rekla mojmu da bog nedej da bi mela punco ker bi celo plačo pustila tm 100% user posted image


osala mi bomo stari 19m shodili smo pa v 11m samo mamo pa športni voziček že od poletja ker je manjši za zložit in pri tem ostajava za tanovega sva se pa odločila glede na to da bo vse od bratca dobivu bo voziček popolnoma nov da bo vsaj neki nouga meu


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 3406
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 12:32:07   
fluf
womanpolice saj veeeem user posted image sam jaz pa shoping ne gresta skupaj... user posted image je pa res da mam jesz čiiiisto konec maja PDP (31.5.) in zato mam ubistvu cel marec čas. 10. aprila sem si zastavila da bo oprema in vse ostalo nujno... do 1. maja bo pa pol tisto kar ni nujno (igralni centri, ležalniki,...) ker tud če naju malček prehiti gre to lahk moj kupit, za "nujne" stvari bi bla pa rada zraven user posted image

(odgovor članu zvezdica1980)
Neposredna povezava do sporočila: 3407
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 16:21:29   
Sneguljcica
Pozdravljene,
Glede študija; je tako, da vem, da je težko pridet do diplome, ko imaš enkrat malega otroka, ampak upam da bo šlo. Saj sem tako tudi prvega sinkeca rodila ko sem bila na začetku študija in se je celoten študij kar podaljšal. No, ampak zdaj sem absolventka in nimam več veliko do konca (vseeno pa me skrbi kako bom zmogla učenje, če otroček ne bo tako pridno spal kot ta večji sinček-saj sem se med njegovim spancem ogromno uspela naučit).

Linije negre pa še nimam, čeprav sem jo v prejšnji nosečnosti imela. Ampak se ne spomnim čisto kdaj sem jo dobila-mislim da bolj proti koncu nosečnosti.

Nakupi: Nisem kupila še ničesar, vendar si že ogledujem; predvsem voziček pa razne rute (pasove) za nošenje. Večino drugih stvari že imamo od prej (voziček sem pa že kar precej sklumpala-je pač bil veliko v uporabi na najrazličnejših terenih).
Glede previjalne mize; mi smo prejšnjič kupili previjalno komodo z banjico pa je sploh nismo uporabljali; se je izkazalo, da je nekako previsoka in preozka za udobno in varno previjanje pa tudi banjica ni prišla v poštev, ker smo imeli čebriček. Konec koncev sem previjala na previjalni podlogi, ki sem jo dala kar na pisalno mizo ali pa na drugi, ki sem jo imela na pralnem stroju v kopalnici. Zdaj vem, da previjalne mize res niso nujnost in isto se je izkazalo tudi za zibko ali košek (otrok jo v dveh al treh mesecih že prerase...)- teh stvari se novih res ne splača kupovati, drugo je seveda, če vam jih kdo posodi ali podari...

Že razmišljate o različnih možnostih blaženja nelagodja med popadki? Jaz mislim, da bom morda, če ne bom imela spet umetno sproženega poroda, poiskusila alt_ernativni porod brez kakšnih težkih kemij. Drugače pa EA. Če bi bilo vse vredi in bi bilo to v Sloveniji v navadi bi se pa verjetno odločila za porod doma. Spomladi bo očitno zelo gužva v porodnišnicah in glede na to, da imajo v Celju samo tri sobe...mi je nelagodno pomislat, da bi mogla rojevat v gužvi al na hodniku...Zasebnost se mi je zdela vsaj pri prvem porodu res najbolj pomembna zadeva-sem preživela najbolj produktivni dve uri kar na WC-ju v porodnišnici.

Lep pozdravček

< Sporočilo je popravil Sneguljcica -- 29.1.2011 16:24:01 >

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3408
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 19:55:52   
Luskica
Eno vprašanje za tiste, ki imate že otročke doma. Kakšno številko naj vzamem za tiste oblekice, v katerih bova dojenčico prinesla iz porodnišnice? Pravijo, da je boljš imet malo manjše, ker baje drugače vse preveliko izgleda. Koliko potem vzet številko, če so ponavadi dojenčki veliki tam okrog 53cm. A naj vzamem 52 ali 56user posted image
Hvala za nasveteuser posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 3409
   RE: Majčice 2011
29.1.2011 20:40:53   
cowgirl

IZVIRNO SPOROČILO: Osala

Ne vem, katera je že pisala o majhni kopalnici in previjalni po meri - morda bi lahko namesto previjalne mize uporabila kar pralni stroj, če ga imaš v kopalnici? Dobijo se že narejene podloge, ki gredo nanj ... Sem kar pri nekaj kolegicah vidla, da so takole rešile prostorsko stisko. Za pleničke, kremce in ostali pribor pa daš nad stroj kakšno polico in je.

Imam še eno vprašanje za tiste, katerih malčki bodo maja stari še manj kot 2 leti - boste kupovale kake vozičke za dva? Ali malčki že fino hodijo in računate, da bodo zraven dojenčka v vozičku oni hodili? Jaz sem ful v dilemi. Naš je shodil šele kak mesec nazaj in pojma nimam, kako bo potem maja. Ko bomo vsi 4 , ni panike, če bom pa kam šla sama z obema, si pa ne predstavljam lovit malčka in z eno roko šofirat voziček user posted image  S predlogi na plan prosim user posted image



Mi imamo previjalno na stroju, ker je mala kopalnica. nisem hotla previjalne imet drugje, ker vem, kako je fajn, če lahko segreješ kopalnico in je bejbi na toplem, ko ga previjaš kopaš itd... no, sploh si ne predstavljam, da bi kopala otročka v kopalnici, potem bi ga pa toplega prenašala na previjalno npr. v otroški sobici. Mi ful ni praktično. Imam pa podlogo iz Ikeje. simpl in poceni.

Naša prva je stara leto in pol in že premišljujem, kako se bomo vozičkali, ker smo veliko naokoli peš in z vozičkom in mala mislim, da poleti še ne bo mogla par km narest s svojimi malimi nogicami... In sem gledala buggy boarde in ostale priklučke ki se dobijo na netu... v naših štacunah imajo tako zasolejene cene, da me je kar groza, tako da bom naročila preko neta al pa šla na izlet v italijo al pa avstrijo...
tale mi je na amazon. de v učke skoču user posted image : http://www.amazon.de/gp/product/B0038HF8M2/ref=s9_simh_gw_p75_d0_i1?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=0X1TP5ABT0GCTRSYMF86&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128
tole pa tud ne more bit prav slabo: http://www.amazon.de/Litaf-Seat-Buggyboard-Kinderwagenboard-Babyartikel/dp/B0000AQJHH/ref=pd_ybh_9?pf_rd_p=140277091&pf_rd_s=center-2&pf_rd_t=1501&pf_rd_i=ybh&pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_r=01WX8BVHYNWNZ9SQXNPJ

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3410
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 8:03:40   
RAKICA2007
Jutro punce user posted image

kako smo kaj?

Jaz sem odlično, saj se je moj predragi včeraj zvečer predčasno vrnil iz službene poti user posted image user posted image user posted image user posted image wiiiiii
to je bilo veselja doma...

me pa, ''nesrmana'' kost prav nesramno boli user posted image user posted image bi jo komu kar podarila za en krog...
če predolgo stojim, me še dol pritiska in če predolgo sedim me boli še križ in ostalo user posted image tako, da sem kot kakšna ki ima 'mravlje' v riti... non stop v pogonu user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Eno vprašanje za tiste, ki imate že otročke doma. Kakšno številko naj vzamem za tiste oblekice, v katerih bova dojenčico prinesla iz porodnišnice? Pravijo, da je boljš imet malo manjše, ker baje drugače vse preveliko izgleda. Koliko potem vzet številko, če so ponavadi dojenčki veliki tam okrog 53cm. A naj vzamem 52 ali 56
Hvala za nasvete


jaz sem na začetku kupovala oblekice 56, en kompletek 50. Šele ko se je tamala rodila, sem ugotovila, da ji je vse preveliko in je bila akcija, kje kupiti kompletek iz P v številki 46+. Tako, da je domov prišla kar v kompletku št. 50, pa malo sem ji zavihala rokavčke - je šlo user posted image Tudi nama so govorili, da naj bi bila velika čez 50, a glej ga zlomka kakšen mali pišče se je rodil user posted image tako, da bom tudi sedaj imela pripravljen vsaj en komplet št. 50 (no saj nekaj malega še imam cunjc v tej velikosti) in ostalo večje - pustimo se presenetit. Če se bo tako, kot napovedujejo, uresničilo... bomo že iz P potrebovali cunjica večje kot 56 user posted image OMG, saj to sploh ni več dojenček - ampak velikaaaaan user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3411
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 8:08:03   
RAKICA2007
blaženje bolečine: kot v prvo... protibolečinsko svečko pri predoru mehurja in nato injekcijo direkt v žilo.... wiiii mi je bilo luštno, nič posebnega nimam v  mislih, bomo videli kako se bo stvar odvijala na dan D.

previjalna: moja mami mi bo ponovno spet samo zašila previjalno podlogo, tako, da jo lahko dam kamorkoli... na tla, mizo, posteljo,... tako smo imeli pri 1user posted image (kasneje se je z njo igrala) in smo prvi mesec previjali na mizi, ostalo pa na tleh oz. na postelji,... čimmanj kompliciraš bolje je... mi je pa ideja iz Ikee zanimiva (previjalna miza, ki se zloži od steno - prišraufaš na steno in voila user posted image razpreš, pospraviš nazaj ob steno in to je to...

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 3412
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 15:32:45   
lily32
Pozdravljene!   Da se vam malo javim. Mi baje pričakujemo še eno punčkouser posted image . Kar popravite na seznamu, da se bo malo popravilo povprečje v primerjavi s fantki. Na morfologiji je bilo vse OK in zdaj gremo pogumno naprej. Čeprav sem sprva počasi nabirala kg, so zdaj kar na enkrat poskočili in od začetka N sem na +5. Že zdaj se mi zdi, da imam ogromen trebuh in ne vem, kaj bo do konca. Dete zadnje dneve začelo tudi kar intenzivno brcatuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Eno vprašanje za tiste, ki imate že otročke doma. Kakšno številko naj vzamem za tiste oblekice, v katerih bova dojenčico prinesla iz porodnišnice? Pravijo, da je boljš imet malo manjše, ker baje drugače vse preveliko izgleda. Koliko potem vzet številko, če so ponavadi dojenčki veliki tam okrog 53cm. A naj vzamem 52 ali 56user posted image
Hvala za nasveteuser posted image


Mi smo imeli prvič pripravljene kompletke 50 in 56 in naša mala velikanka je bila ob rojstvu velika 56 cm in so mali kompletki kar odpadli. Smo oblekli par 56 in kmalu šli na 62. Jaz menim, da je dobro imet pripravljen kakšen kompletk 50 in 56, če pa bo dete slučajno manjše, lahko kdo skoči kupit kakšno manjše oblačilce, medtem ko smo me v porodnišnici. Te male številke na začetku tako zelo hitro prerastejo. 

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3413
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 15:57:14   
Sneguljcica
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Eno vprašanje za tiste, ki imate že otročke doma. Kakšno številko naj vzamem za tiste oblekice, v katerih bova dojenčico prinesla iz porodnišnice? Pravijo, da je boljš imet malo manjše, ker baje drugače vse preveliko izgleda. Koliko potem vzet številko, če so ponavadi dojenčki veliki tam okrog 53cm. A naj vzamem 52 ali 56user posted image
Hvala za nasveteuser posted image


Mi smo kupili za v porodnišnico in za prve dneve, tedne št. 56. Vendar tudi s temi nismo pretiravali, ker se to res zelo zelo hitro preraste.

Lp

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3414
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 17:32:42   
Osala
porod in blaženje bolečin prvič nisem imela nič in ni bilo preveč hudo, le moči so mi proti koncu malo pošle ... bi pa vseeno tokrat probala še z avtohipnozo. Definitivno pa z drugačnim položajem pri potiskanju!!! Sneguljčica, kdaj imaš prvo seanso pri Pajntarju? Ta teden ga moram res poklicat ... Za kemijo pa nisem ravno zagreta.

oblekce naš žabek se je rodil s 47 cm in 2300 g in mu je bila še št. 50 prevelika, nosil jo je potem tam ene 3 mesece sigurno. Vsi so mi govorili, kako hitro preraste, pa da nima smisla kupovat ... potem sem pa vsak dan prala na roke tisti dve majčki in dva bodija, ki sta mu bila edina kolikor toliko prav. Za tokrat bom bolje pripravljena user posted image

cowgirl taki priklopniki so fajn, ja, ampak mi že v osnovi nimamo nobenega pametnega vozička, zato gledam tele http://www.chebeltza.com/phil_teds/explorer_double_-_rdec.html Ampak je kar drag in moram še prespat user posted image

zvezdica hvala za nasvete glede hemoroidov, to famozno tea tree kremo moram res nabavt, zdaj za čez vikend pa je svoje naredilo kar maslo in ledeni obkladki user posted image

Smo pa spet zboleli user posted image , ponoči je imel mali ful vročine, ki mu niti po svečki sploh ni padla ... smo se kopali ob 22h ... No, danes je sicer precej boljši, ampak jutri vseeno ostaneva doma.

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3415
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 18:38:51   
absolventka2
Osala user posted image user posted image user posted image da se vaš tamali čim prej pozdravi...

Tudi mene je zdravje zapustilo ta vikend in upam da bo te zime čim prej konec ker sedaj mam pa že dovolj da že cel mesec nismo nikamer šli ker smo skuzi bolani grrrrr.....Ta moj prehlad se je razvil v gnojni brihitis in že tri dni tako kašljam da imam občutek da bom pluča vn vrgla se počutim ko en star čiko...No saj sedaj gre že na bolje kašljam velik manj sam še hrbet me boli ot tega kašlajnja k mam vse mišice že vnete groza...Saj bo kmali kon zime upam....

Kar se tiče kompletkov za iz porodnišnice smo tudi mi imeli 50 pa mu je vseeno blo preveliko tk da to je čist odvisno kok velik otrok se rodi tk da je najbolje se orijentirat po uz saj ginekologi ponavadi napovejo al bo majhen al bo velik sam nič ni ziher dokler vn ne pride user posted image

cowgirl tudi mi gledamo te priklopnike in res je da so full dragi zato pa upam da na bolhi dobim kaj bolj ugodnega, o dvojnem vozičku sploh ne razmišljamo ker vprašanje če se bo naš tamali še dolgo htel vozit z vozičkom...



(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3416
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 18:51:15   
Sneguljcica
Osala, prvič grem k Pajntarju čez osem dni. Drugače pa sem si nabavila knjigo, ki kar dobro opiše katere tehnike protibolečinske hipnoze pridejo najbolj prav in notri je  tudi nekaj vredu primerov tako indukcije, poglabljanja hipnoze in sugestij...Vendar vseeno menim, da je čisto drugače, če v živo izkusiš to pri nekomu, ki to res obvlada.
Čim prej se pozdravite.

Lpuser posted image

(odgovor članu Osala)
Neposredna povezava do sporočila: 3417
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 20:18:03   
zvezdica1980
IZVIRNO SPOROČILO: Sneguljcica

Osala, prvič grem k Pajntarju čez osem dni. Drugače pa sem si nabavila knjigo, ki kar dobro opiše katere tehnike protibolečinske hipnoze pridejo najbolj prav in notri je  tudi nekaj vredu primerov tako indukcije, poglabljanja hipnoze in sugestij...Vendar vseeno menim, da je čisto drugače, če v živo izkusiš to pri nekomu, ki to res obvlada.
Čim prej se pozdravite.

Lpuser posted image



Hej!!!!

In kje se tegale gospoda Pajntarja da dobiti???user posted image Cena? Kolk obiskov?
Bi prosila za kaj več informacij, mogoče pa tudi jaz kej takega poizkusim?!
A te lahko še prosim za naslov knjige, mogoče pa tud jaz kej preberem do poroda!!!! Zdej k nimam druzga delauser posted image

Lep večer souser posted image !!!!


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3418
   RE: Majčice 2011
30.1.2011 20:22:08   
ninasiki
ojla

blaženje bolečin kisik masko in pol k se je zares začel neki proti bolečinam nič drugega zdej grem isto varianto če ne bo kej vmes pršlo to boo pa vidl ko bo čas

kopletki mi smo bli 55cm in 3940g tko da bomo mel za iz bolnice 56 pol pa kar mamo doma

jst pa vedno več jem prej nism mela nekih potreb po hrani zdej pa skoooos user posted image prau da ne bo več hujšu user posted image da mu je bratec konkurencauser posted image

osala in absolventka čim preje se pozdravita



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3419
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 8:08:20   
fluf
jest sm do sedaj kupovala (uuuu cele 4 bodije) v št. 56 in 62 (3 mam pa tud 68)... manjšega mam samo enega in bom samo še enega kupila. Bova pol po potrebi kupovala manjše če bo treba... ne vem mal sem brala po forumih, pa glede na to da nisva mala niti midva...

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3420
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 8:09:40   
Klaraklara30
Dobro jutro,

takole kavicauser posted image ali čaj user posted image za prijetnejši začetek dneva.
Preživeli vikend. Nisem se ravno spočila, je pa bolečina zadaj malo popustila. user posted image Potrebna sem enega dobrega spanca, pa še nič ni vedet, kdaj bi si ga lahko privoščila. Tako je, če imaš enega živahnega enoletnika doma. user posted image Če ne prej, bom dneve porodniške pred porodom vse prespala. user posted image

Tudi mene boli sramna ("nesramna"!user posted image )  kost, ampak to spada k nosečnosti. To me ne skrbi. Bolj me skrbi pritisk navzdol in zatečenost tam spodaj...ima katera kaj podobnega? Bi se morala posvetovati z G?

Ah, saj samo še jamram, bolj da se lotim komentarjev, mislim, da ne bodo tako "jamrasti"user posted image .

IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b


najkica - na urinu? hm, sicer možno, ampak dam vsakič urin, ko sem tam, pa ni nikoli bilo nič narobe, pa bom vseen pila sladko vodo. prvič slišim. pri nas mamo skor vse navaden (kratek) test, če pa kaj pokaže, greš pa na tadolgega, in če ti tam pokaže, ima šele dieto in ukrepe...
ma saj je res ogabna tista sladka voda, ampak raje jo pijem za brez veze, kot da mi je ne bi dala, pa bi se na konc izkazalo, da imam sladkorno...




A moraš biti tešča? Meni je rekla, da moram biti. Sej imam zelo zgodaj pregled, tako da ne bo panike. Samo prvič pa nisem rabla bit user posted image So malo poostrili tole testiranje, ali kaj?

Lasje Jaz sem tudi opazila, da se mi manj mastijo. user posted image user posted image user posted image Sicer si jih še vseeno pogosto perem, ker mi frizura ne drži tako dolgo user posted image . Sej potem, ko mi ne bo treba več v službo, si bom kar spela lase in bo super. Da si vsaj malo odpočijem od tega pranja in sušenja las. user posted image

voziček za dva otroka Jaz sicer nimam še namena kaj kupovat v tej smeri. Itak vozička ne bi kupila, bi potem rajši tisto poličko, ki se montira zadaj in se starejši otrok pelje stoje. Bomo pa to kasneje, če se bo pokazala potreba. Prva dva meseca verjetno ne bom šla sama z obema na srehod. Bo kar lepo šel tudi možek zraven user posted image

nakupi Spet sem gledala neke kompletke za iz porodnišnice, pa se nisem za nobenega odločila. Ma sem res hecna user posted image   Luskica Drugače pa bom kupila št. 56. Se mi zdi škoda kupovati manjše, ker potem bi imel to res samo za iz P, je pa že boljše, da še kdaj obleče ta kompletek. Tudi če mu malo preveliko zgleda, mu je pa vsaj komot. user posted image
RAKICA2007 Ja, koliko je bila pa velika tvoja, ko se je rodila? A je bila kaj prej rojena?
No, sej ne rečem, sej se lahko zgodi, da je tudi 56 prevelika, ampak potem se to da rešit. Če je pa premajhno, rabiš pa potem vse račune, da lahko cotke zamenjaš.
No, na koncu koncev se da vse rešit, ne? user posted image

Zdej grem pa pod tuš, glavo oprat (spet!) in počasi v službo. Joj, koliko časa še???? Jaz bi že bila domauser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep dan!

< Sporočilo je popravil Klaraklara30 -- 31.1.2011 8:11:16 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3421
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 8:38:42   
vesna_b
živjo, punce. tole je pa bil čvekast vikend user posted image

kokapoka - vidiš, to je nam, ki nočemo vedeti spola, prihranjeno, saj kupujemo vse v nevtralnih barvah. ampak tile bodiji z napisi so bolj ko ne v beli barvi.

ej, punce, če je katera blizu H&M in če bo ravno zase gledala, imam eno prošnjo. imela bi body I love mum in pa I love dad - v št 56 ali še raje 62. če bi mi lahko vzela, pa pošljem denar za bodije in za poštnino...

fluf - kar začni počasi nabavljat. kaj pa če te kaj prehiti? od sodelavca žena je bila sprejeta v porodnišnico dva meseca pred rokom, bila cel mesec v porodnišnici in je rodila en mesec prezgodaj... sicer res upam, da se to ne zgodi nobeni, ampak on je takrat sam nabavljal... pa ok, res nabaviš nujno, ostalo potem - itak se ponavadi še bonov dobi... no, ležalnik mi imamo, smo ga tudi začeli kmalu uporabljat oz prvič sva nesla tamalo ven za hišo kar v ležalniku, jaz pa sem kampirala na klopci zraven. igralnega centra pa nismo imeli. pa smo preživeli user posted image

osala - jah, dude. ne vem, kaj bi ti rekla. jaz bi probala, kako fiksen je tisti trak, potem bi se odločila. čeprav otročki znajo bit tud kar močni, sploh kadar ni treba user posted image

ampak, punce, hudo. ene obupujete, ker morate v shopping, jaz pa, ker mi ni treba user posted image
resno - kupila bom sam nov kompletek za domov. ostalo imamo od prej in bomo tudi porabili. imamo pa vse 56 in več. razen par bodijev, št 50, ki sem jih dobila. ker - prvič je bilo tamali celo premajhno par stvari, od clar-a iz BC, v št 56, tako da... ok, drugo je, če se otrok prej rodi, ampak jaz z malimi številkami ne bi pretiravala. raje bi potem še dokupila. oz saj lahko pošlješ babice v trgovino, naj kupijo kaj majhnega. moja mami je komaj čakala prvič, da izve, al je punčka al fantek, da je lahko "tekla" v trgovino po dekliški ali fantovski komplet... smo pa kar kmalu začeli z 62 številko.

lajšanje bolečin - prvič sem dobila sam tisto, standardno protibolečinsko inekcijo, ki ti jo dajo, ko si nekje 4 cm odprt. drugega nisem imela. niti potrebovala. jej, upam, da bo sedaj isto.

rakica2007 - super!!! sem še jaz vesela zate user posted image  potem ste uživali, a? glede kosti ti pa verjamem. poznam. imam v službi v pisarni dva stola. spinalis in pa en navaden pisarniški stol. ej, spinalisa sem dala na stran in sedim na navadnem pisarniškem stolu, saj mi omogoča več položajev sedenja. se selim po stolu ko mačka z mladimi... user posted image

klaraklara - ja, tešča. sem že prvič mogla bit. ob osmih moram biti tam, da mi vzamejo kri in dajo cukr za spit, eno uro bom odsedela, potem dala še enkrat kri, in ob 9.20 imam pregled. pol pa hitr jest... user posted image

aja, lasje se pa tudi meni precej manj mastijo user posted image
glede vozičkov - sicer ok, naša bo stara 3 leta. mi ne bomo kupovali ničesar, saj jo že sedaj navajava, da mora hodit, ko gremo na sprehod. oz itak je v vrtcu, tako da bom dopoldne vozičkala sama, če bomo šli popoldne, bomo šli vsi, in bomo šli ali na krajši sprehod ali pa bomo vzeli njen tricikel. za na morje pa bova vzela s sabo še marelo. se čisto poleže, tako da lahko zaspi notri, in jo bomo imeli za zvečer, da smo lahko malce dlje v mestu oz na sprehodu, saj je naša navajena, da gre ob uri spat, to je maksimalno ob 8.30. na morju sicer malo potegne, kaj dosti pa ne, tako da...

nič, grem malo delat, pa se slišimo še kaj...user posted image

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3422
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 8:48:21   
fluf

evo punce, k me priganjate... greva v kratkem v ikejo, kupit opremo... tko da dam to pod streho, pa da ne mislim več na to.

Kar se pa cunj tiče jih pa nekaj dobim na posodo in ubistvu te čakam, da bom videla kaj je potrebno dokupit... vsake toliko časa pa kupim kaj kar mi je všeč :) Posebnega kompleta za iz porodnišnice še nisem kupovala in ga niti ne mislim. Sem pa v kiku enega luuuštneeeega kupla, samo je št. 62.

Mene pa zanima... ubistvu najdem ful bodijev, ki so mi všeč, sam jih je malo na preklop... iz prebranega pa vem, da so na preklop najboljši... a je res tako težko malčka oblačit čez glavo? ker zdej mam nekaj stvari za čez glavo... pa se bojim, da jih ne bom mogla oblečt

vesna kako ne morš sedet na spinalisu? Jest pa samo to... al pa žoga... zdej sm si ga prnesla še v dnevno, da na tem gledam TV... men je spinalis nekaj najboljšega... na navadnem stolu me takooooo križ boli da je za znort.


< Sporočilo je popravil fluf -- 31.1.2011 8:50:47 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3423
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 8:53:53   
bučkabb
pozdravljene čvekice!!

no vikenda je konec in smo spet tukaj v službi, ma sej bomo zdržal....

nakupi pri nas še nič v teku, bomo zelo veliko porabili od prve, le kakšno cotiko bom nabavla za iz porodnišnice, drgač pa sem v prvo te male cotke kupovala nevtralne barve, tak da bomo lahko zdaj glede na to da pričakujemo user posted image  tudi porabili, potem pa tako veliko dobiš, v prvo smo dobili vse roza zdaj pa bomo modro pa bouser posted image user posted image
mi smo bili veliki 53 cm in sem imela najmanjšo številko 56 pa je bilo ravno prav, glece na to da smo imeli široko povijanje zaradi kolkov, tak da če je bila bolj majhna številka smo že mogl hiter dat na stran.
men se tudi zdi da če začneš z 56 je OK, proti koncu nosečnosti ti že tak malo ajo vedeti, če bi bil res za pričakovat majhnega otročka, pač kupiš kakšen kos manjši, sicer pa kopuješ potem po potrebi.

no naša bo pa stara 2 leti in 8 mesecov tak da o nakupu kakršnih koli dodatkov za voziček ne razmišljam, že zdaj lepo sama hodi , če bomo šli na kakšno dalšo turo bo pa itak ati zraven, da pol ko ne more več hodit, da hi koniček, mamo pa tudi kolo poganjača, tak da bo verjetno kr tistga velik koristla. naša je presedlala iz vozička na kolo pri enem letu in od takrat je voziček pospravljen in čaka na novega članauser posted image

< Sporočilo je popravil bučkabb -- 31.1.2011 9:06:27 >

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3424
   RE: Majčice 2011
31.1.2011 9:13:19   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: fluf

Mene pa zanima... ubistvu najdem ful bodijev, ki so mi všeč, sam jih je malo na preklop... iz prebranega pa vem, da so na preklop najboljši... a je res tako težko malčka oblačit čez glavo? ker zdej mam nekaj stvari za čez glavo... pa se bojim, da jih ne bom mogla oblečt

vesna kako ne morš sedet na spinalisu? Jest pa samo to... al pa žoga... zdej sm si ga prnesla še v dnevno, da na tem gledam TV... men je spinalis nekaj najboljšega... na navadnem stolu me takooooo križ boli da je za znort.



ma jaz sem imela prvič sam navadne bodije, pa smo čist lepo oblačil se. tetra majčke (na preklop) sem imela dve, pa mi niso bile všeč, ker so ven lezle, bodije pa sem imela skoraj vse (oz razen enega) navadne, in smo se čez glavo oblačile. ni bilo nikoli problema. niti pri samem oblačenju, niti tamala ni bila nikoli tečna, tudi potem, ko je bila že malo večja. je bila že od malega navajena vsega hudega user posted image

joj, spinalis. ne morem. ker mi paše, da se čimveč presedam, tam pa lahko sedim sam v enem položaju, drugače se sam guncam. sedaj mi najbolj ustreza sedet čist na robu stola, tako da mi več kot pol riti dol gleda. user posted image  joj, kako se tole bere. ampak resno. sej to ni nobenmu jasno user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 3425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  135 136 [137] 138 139   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Zdravilni čaji za nosečnice in mamice po p...
Ali nosečnice lahko pijejo pripravke iz plahtice? Ali malinovi listi res lajšajo bolečine ob porodu? Kako zdrav je za no...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?