|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 9:31:45   
Roži_
Ciao punce, koliko ste načvekaleuser posted image , kdo bo vse to prebraluser posted image
No kako greuser posted image ?
Mi smo super, trebušček počasi raste, srčki se lepo čujejo preko Angel Saunda, je res čudovitouser posted image

Mismis: Za seznamček: 15.03. Morfologija in pregled 28.02
Srečno na izpituuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Uživajte nosečke!!!

_____________________________

Sinček nama je polepšal življenje(2011) in drugi/a se nama bo kmali pridružil/a(2015)

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1201
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 9:40:59   
marjetka15
Punce živijo,

jaz sem pa včeraj od moje najboljše prijateljice zopet izvedela slabo novico. Prvič je imela SS lani junija, včeraj je pa v 8t zopet začela krvaveti in ostala v bolnici, ker gre za izvenmaternično nosečnostuser posted image . Tok sm žalostna in mi je res hudo zanjo....

Drugače sem pa jaz ok, upam da kmalu začutim miganje svoje pikice, gremo že počasi v 18t. Ker sem prebolela pljučnico imam v ponedeljek kontrolo pri pulmologu in da vidimo kaj bo rekel. Bolniško imam od komisije sicer še do 21.2. ampak men je že tok dolgčas bit doma, je pa res da zvečer še vedno kašljam in je verjetno bolje da sem še doma, a ne?

Modrček: ja tale od da-da izgleda kar ok, samo jaz ga še ne bom naročila, bom vidla mogoče malo kasneje, nimam glih nekega bujnega oprsjauser posted image .
Sm pa vidla da majo dudice in flaške od tommee tippee in te bom ziher naročila, ker baje je ta firma ok. Katere dudice in flaške pa imate ve?

Sex: Midva bolj po redko, na 3-4 tedne, moj mož ima paranojo, da bo kej narobe, tko da....

Pleničke: Jaz sem jih dobila 26, so še kot nove, tako da jih ne bom kupovala, drugače pa to-to od tosame jih ima, ker sem gledala ostale njihove stvari in sem videla da imajo tudi pleničke.

No toliko zaenkrat mi je pa res super da nas je toliko julijk in si lahko delimo svoja mnenja, probleme in izkušnjeuser posted image user posted image user posted image

lp

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1202
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 10:02:04   
juhica
Roži_  to mora biti pa zanimivo dva srčeka poslušatiuser posted image user posted image !

Marjetka15, mi smo mel tommie tippie in so res fajn ker posnemajo obliko dojke, kar je bilo za našega drugega sesalčka zelo pomembno, dude je pa itak zavračal vse po vrsti, pri prvemu sem imela še NUK flaške in dudice. Jst sem tommie tippie flaške kupila kar v baby centru, jih imajo tudi tam.

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1203
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 10:08:17   
smuki
glede plenic- jst sem lani najprej kupila en paket od Tosame (to-to) in en paket od Aljaža... cena je tukaj nekje... vendar so mi od Aljaža 100% boljše, ker so takšne mehke, bolj kompaktne... in po letu dni pranja skoraj kot nove...
Aja, pa od Tosame moram vedno zlikat ker tud če jih sušim v sušilcu jih ne moreš zravnat brez likanja...
Aljaževe kupila v BC.

So mi pa dobre pleničke tudi kupljene v Kiku... tudi mehke, lepo zarobljene (pri zgoraj omenjenih plenicah so samo "poentlane" in vse cvete), so tanjše in ponavadi pisane. Mi jih imamo ponavadi za ninico...



(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 1204
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 10:55:08   
rakica82
Ojla,

pri nas je danes pa tak vetroven dan, sicer je malo sončka. Ampak ne upam preveč ven, da spet ne obležim.

Metilu lep voziček. Mi je všeč.

Sem vidla, da ste se pogovarjale o modrčkih, jaz si bom tudi mogla počas nabavit kaj novega. zdej skoz nosim športne, ker mi drugi niso več prav. Se mi glih na prsih najbolj pozna nosečnost user posted image . Pa že prej nisem bla glih ravna user posted image . Morem mal pogledat to stran, ki ste jo pripopale o da-da modrčkih.

Lepo se mejte




_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 1205
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 11:31:37   
Suziiika
Jutro oz. dober dan punceuser posted image

Kako ste? MetiLu ti želim da se čimprej pozdraviš, sem na istem, sicer grlo je zdaj malo bolše, mi je pa iz nosa začel lit ko iz škafa, razen ponoči seveda, ko se mi zaštofa vse da dihat ne moremuser posted image Pa ko kašlam mi je tak bed, ko me v trebuhu kr zvije, od tistega naprezanja user posted image

rakica82 ti tudi športni modrček a? heheh sma že dve ga bom več nosla zdaj v nosečnosti, kot pa za prvotno uporabo user posted image ampak dobro user posted image

Ja marjetka15 ti se kr doma lepo pozdravi, nič ne hiti ven, še posebno ker je tolko viroz zdej, da ne boš še dodatno kej staknala, pa še mrzlo je fejst, tak da nič se ti naj ne mudi če se da.. Js tud resno razmišlam al bi šla jutri na en rojstn dan al ne, bom vidla kak bom kej ponoči.. do takrat pa velik čajeka pa bo mogl bit user posted image pa res hudo za tvojo prijateljicouser posted image , držim pesti da bo z njo vse vredu, pa s tabo tudi.. Js sem pa ravno ta teden 18teden, pa nisem ravno prepričana kak bom prepoznala te premike v meni, včasih me tak špikne v trebuhu da pol prav razmišlam al je to touser posted image ne vem ne vemuser posted image

Lep dan vsemuser posted image , tiste ki pa ste prehlajene oz. prebolevate kaj, pa čimprejše okrevanje.user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 28.1.2011 11:33:43 >

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1206
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 13:21:56   
balem
Mi jih tudi imamo ot tosame in so mi dost zanič. Tak kot pravi smuki, so pa kikove ful fajne. Mi smo jih tudi meli za ninico, zdej jih pa sploh noče več.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1207
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 13:34:34   
frcafella
Pozdravček!

spetko, kakšno licenco?? Če ni preveč osebno vprašanje... Pri modrčkih tudi mene moti, da je do brade, kot za stare mame, pa tudi bela barva mi ni najbolj všeč oz. tudi v kakšni drugi barvi so mi  vešeč, sploh glede na to, da bo poletje, ko bomo dojile naše bibikeuser posted image

MetiLu, super za hišico; ga ni lepšega kot lasten domek...

Suziika, ti povem, sem se z enakimi strahovi soočala v času prve nosečnosti, če bom znala ravnati s tako malo štruco, pa drugače tudi obožujem otroke in vse, ampak vsakič, ko sem prijela tako malega, sem kar prešvicala od muke... Da ga ja ne bom zlomilauser posted image  Ampak ti povem, ko rodiš svojega, ti je vse to tako naravno, da je kar veselje... Kar primeš ga, kot da bi bil ob tebi že od vedno.... Sem tudi jaz potrebna novega udobnega mdorčka, sem se tudi odločila za da-da... Je pa moj tudi navdušen nad kipečim oprsjem, čeprav je baje drugače tudi zelo zadovoljen z mojo standardno velikostjouser posted image  Glede datuma pregleda pa se mi zdi čisto ok, saj so nekje na 4 tedne...

sunny24, tudi jaz sem rodila z EA in je zakon, vsaj za mene...

marjetka15, ojoj, groza za tvojo prijateljicouser posted image  Ej, jaz sem tudi prvič mela vse od Tommee Tippee; no, dudico, pa za čaj oz. vodo sem imela njihove in so res 1A. So podobni bradavici, tako da ne zmedejo dojenčka, in so brez tiste škodljive sestavine v plastiki BFA al kaj že... No, mogoče katere druge tudi, za TT pa ziher vem, da so brez tega... Bom tudi naročila, vse skupaj v kompletu...

Pišite še kaj....



Pa bejžte stran prehladi od nas nosečk!

(odgovor članu Roži_)
Neposredna povezava do sporočila: 1208
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 13:51:09   
botticelli
hy user posted image

Marjetka 15 kako mi je hudo za tvojo prijateljico. Upam da si čimprej opomore in da ji kmalu posije sonček.

Ja, sem videla tiste flaške in dudice pri da-da. Jaz jih bom naročila verjetno kasneje zraven slinga, da se izognem poštnini. Plus želim si ravno tega raztegljivega za od samega začetka http://www.da-da.si/node/16 . Cenovno pa so tak povsod tu nekje, nisem opazila večjih razlik. Sedaj pa čakam njihov modrček...

metilu te popolnoma razumem glede vozička user posted image user posted image Jaz jih zaenkrat še samo od daleč opazujem in ponudba je neverjetna. Se mi zdi da še potem ko se dokončno odločiš, vedno vidiš  kaj še boljšega in še lepšega.

ja, ti prehladi so pa res tečni. Zaenkrat sem še kar zdrava, okrog mene pa sami škrkači user posted image

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 1209
   RE: Julijke 2011
28.1.2011 14:13:11   
bucibirba
Lep sončen pozdravček vsem user posted image !

Joj, tak lep sonček je danes, sam kaj ko takoooo piha in mene se nekaj loteva...user posted image , uf ti prehladi! Do zdaj so bili vsi okrog mene bolni in jaz sem se lepo izmuznila...sam zdaj pa me je ujelo! Bo že!

Tako ste se fajn razpisale, da vam komaj sledim, pa še nova sem tle na formu, se še malček lovim user posted image .

Marjetka15, res grozno kar se dogaja tvoji prijateljici. Jaz sem tudi v prvo imela SS in moram priznat, da kljub temu, da sem že v 16 tednu, imam še vedno malček straha.

MetiLu, jaz sem na istem glede vozička. Sva bila z mojim 100%, da bova vzela od Inglesine, pa potem sva si ogledovala še druge. Pa je že bil v ožjem izboru voziček od Babybooma in Jaguar Car S4, zdaj pa je kar naenkrat favorit Mutsy 4rideruser posted image  Ah, to bo še zanimivo! user posted image

Kar pa se tiče tetra pleničk, meni so tiste, ki so jih meli v Hofferju ful lušne(z motivčki), pa čisto nič ne zbledijo al se uničijo s pranji. Vem, ker jih je uporabljala punca od brata za mojo zlato nečakinjo. Upam, da jih bodo spet kaj meli.


Lepo se mejte! user posted image

(odgovor članu botticelli)
Neposredna povezava do sporočila: 1210
   RE: Julijke 2011
29.1.2011 7:31:24   
julijka11
jaz že tudi čutim neko dogajanje; ne morem sicer še opredelit brcik, ampak vrh maternice pa občutim in včasih se mi zdi, da mi vse malo otrdi; v prviuser posted image  se mi to ni dogajalo tako na začetku; sicer dr. Pušenjak piše, da je otrdevanje pri drugorodkah pogostejše in prej...

se mi pa kar vleče, AC  imam šele čez cca 3 tedne, moja triletmnica pa dela takšne plane za dojenčka, da se vsak dan samo čudim; od tega, kako ga bo hranila, kopala, vozila na sprehode, ga učila hodit, kakšne igrače bo potreboval, pa oblekice....

(odgovor članu bucibirba)
Neposredna povezava do sporočila: 1211
   RE: Julijke 2011
29.1.2011 7:43:53   
reginca1
Pozdravljene julijskeuser posted image !
Upam da se lahko pridružim vaši skupinci, debatice so zelo zanimive. Sem mamica dveh lumpov Evelyn bo stara 5 let Jan pa 3, v juliju pa pričakujemo še enega lumpkauser posted image .

Rok poroda imam 25. 07.2011 in živim v Mariboru, vendar sem se odločila da grem rodit v Trbovlje saj imam tam osebnega ginekologa ki ga kljub selitvi nisem menjala ker je super. Oba sem rodila v Trbovljah in bom še tretjega saj so se zelo potrudili, ker če ne bi bilo Dr. Jurce ne bi bilo mojih dveh sončkov.

Lep pozdravček vsem julijkam!

Regina

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1212
   RE: Julijke 2011
29.1.2011 8:28:46   
juhica
Pozdravljena reginca1! Še ena ki bo šla rodit čisto drugamuser posted image . Jst mam pa Trbovle najbližji, grem pa v Kranj rodit, tut tretjega.

(odgovor članu reginca1)
Neposredna povezava do sporočila: 1213
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 7:46:16   
reginca1
Pozdravljena!

Tud jaz sem bolj frišna tle gor, sem tudi iz MB. Pričakujemo tretjega lumpka dva že imam, punčko Evelyn stara bo 5 ter sineka Jana ki bo star 3 leta.
Malo še hodim v šolo, na Andragoški zavod smer ekonomski tehnik, pa mi kr gre.
Rodit grem v Trbovlje saj se drugač iz Zasavja in sem prva dva rodila tam grem tudi tretjega.

lp,
se beremo!!user posted image

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1214
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 10:50:56   
julijka11
jaz sem v služi zdaj in se mi danes tako vleče....sem upala, da se boste kaj razpisale, pa ničuser posted image ...še slabih 10 ur..

(odgovor članu reginca1)
Neposredna povezava do sporočila: 1215
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 12:04:35   
Suziiika
Hey julijka11, uh to maš pa dolg dan še pred sabo danesuser posted image držim pesti da ti čimprej mineuser posted image user posted image js sm se kr fajn pozdravla, dans sma šla mal na boljšaka v mb, pa je taaaak mrzlo zuni brrruser posted image lepo nedeljo vsem user posted image

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1216
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 14:00:34   
MetiLu
Dan!

Danes sva pa z mulčkom cel dan sama, ker je atek na šihtu... Pa sva ga fajn izkoristila, sem dopoldan Janeza oddala atiju v dežurstvo za eno urco, jaz pa ta čas izkoristila za hitri nakup v šparu in kavico z mami. Tamal je ta čas itak užival 100/h, ko je lahko hranil in jahal konjčke...

No, potem sva šla k moji (stari) mami na kosilo in potem hitro domov, da je šel Janez lahko počivat. Včeraj ni nič spal čez dan, pa mora dones mal not prinest user posted image  Zdele sem pa zbasala cca. 5x15 cm domačega skutinega štrudljčka, ki nama ga je mama zapakirala za domov ... njamsiiii user posted image  najboljši štrudelj ever user posted image

Zdej imam pa kakšno urico zase, popoldan se bom mogla itak z avtki in vlakci igrat user posted image  no, upam, da ga vsaj kej ven spravim, vsaj tolko, da smeti odneseva...

Vreme je bolj žalostno user posted image  Lepo nedeljo vsem.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 1217
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 14:35:34   
julijka11
mi je na srečo kar hitro minilo do sedaj; sem lahko malo še brskala po netu, ker nimam nobene gužve...šele po 18 bo danes pestro pri nas

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 1218
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 14:42:42   
NEA_TEJA
Punce jest pa ležim doma prehlajena za znoret .Julijka kje pa delaš?

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1219
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 14:46:22   
julijka11
v stanovanjski skupnosti

(odgovor članu NEA_TEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 1220
   RE: Julijke 2011
30.1.2011 20:59:32   
total
Čer punce,za nami je prelep vikend pr mojih doma.Mami je praznovala RD  in smo se imeli prav fajn,ampak kaj ko hiter ta vikend mine in spet treba počasi domov.Jutr pa že služba..user posted image .
Nekaj me bega...naslednji pregled imam imam 17.2 in mi zraven piše uzm,kar to pomeni da imam morfologijo ,če prav razumem,ampak takrat bom noseča 19 tednov.Me je prehiter naročila al bo ok takrat za M???
Zadnič sem videla v živo vozek pd Babyboom in je ful lepi,pa še na malo se zloži,tak da je za premislit.
Midva gledeuser posted image nič ne komplicirava,kadar zapaše se imava lušnouser posted image user posted image user posted image .
Glede modrčkov za dojenje jih imam še nekaj od prejšnič in sicer iz Lisce ker mi jih prinese tašča,ko tam dela. Če bo potrebno bom nabavila nove.
Reginca1 dobrodošlauser posted image user posted image .

Zdaj pa počasi spančkat,jutr novi dan,nove obveznosti..nočkauser posted image .



_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1221
   RE: Julijke 2011
31.1.2011 6:45:50   
reginca1
grrrrrrrrrrrr!! kolk sem jezna prejtle sem napisala cel roman pa mi je ven vrglo oz se ni shranilo!!user posted image user posted image !

Mi smo danes že zgodaj pokonci ker me je Jan zbudil malo pred peto in se mu ni dalo več spati!
Da še jaz malo s podatki natrosim; NS sem imela 18.01 pri Dr. Rosiču na Ptuju, vse okuser posted image , samo ni se videlo spola, ker je imel vztrajno nogice prekrižane. Naslednji pregled pa 15.02.

Za voziček sem tudi jaz gledala baby boom in je tale zelen zelo všečen.

Včeraj sem gledala razpravo na temo Zaprtje porodnišnic in sem 100% proti da se trboveljska zapre, saj sem tam rodila dva in če ne bi bilo tako dobrega teama ne bi imela nobenega, pri Evelyn sem imela nujni carski rez, pri Janu pa vakuumski porod, ker lumpek 13 dni po roku še ni hotel iti ven, in hb da je bil tam DR. Jurca.

kakšno je pa vaše mnenje glede zaprtaj porodnišnic??

Drage user posted image en lep ponedeljek vam želim!!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 1222
   RE: Julijke 2011
31.1.2011 8:43:05   
monika2011
JUTROOuser posted image

Da se popravim za seznamček, posvetovalnica jutri 1.2, morfologija 9.3 (komaj čakam, upam da se bo vidu spol)

(odgovor članu reginca1)
Neposredna povezava do sporočila: 1223
   RE: Julijke 2011
31.1.2011 9:18:47   
rakica82
Živjo punce,

vidim, da vas je še vedno precej prehlajenih, bolnih... Jaz sem na srečo prebolela. Punce čuvajte se, počivajte, pa naj bo čimprej mimo.

Reginca1 dobrodošla! Pa verjemi ,da vse poznamo težave, ko napišeš, pa te vrže ven user posted image . Kopiraj user posted image .

Porodnišnice pa ja, jaz nameravam roditi v Kranju in mi tudi zaradi tega ta ideja o zaprtju porodnišnic ni preveč všeč. Pa že tako je  naša država  preveč centralizirana, jaz prihajam iz Severne Primorske in vem kako zgleda ko zapirajo in selijo različne urade bolj daleč. Lahko da je to racionalizacija, je pa čisto neživljenjska, ljudje dejansko živjo na teh območjih, starejši ljudje imajo težave že par kilometrov prit nekam, kaj šele 40 ali 50.
Tako ,da mene resnično jezi, ko potem kakšna skupina strokovnjakov iz Ljubljane, pride z idejo o racionalizaciji. Ker pač nimajo pojma kaj to pomeni za ljudi, ki ne živijo v centru Slovenije .
Pa dovolj o tem, sem se čist razpisala, samo je to pač tema o kateri imam zelo močno stališče in me take stvari res pogrejejo.
Pa tko vidim ,da vas je tukaj kar nekaj punc, ki pričakujete tretjega otroka, al celo več. Bravouser posted image user posted image .
Midva si tudi želiva ,da bi mela tri otročke, mava oba rada, da je več otrok.

Metilu super za lep dan, pa kavico, pa še domači štrudeljčki so itak zakon. Pa čist verjamem, da je Janez užival.

Total super za lep vikend. Mismo včeraj tudi praznovali RD pri mojem tastu, smo se tudi imeli lepo.

Lep dan vsem




_____________________________

ti si najlepša pesem življenja mojega...

(odgovor članu monika2011)
Neposredna povezava do sporočila: 1224
   RE: Julijke 2011
31.1.2011 9:56:30   
juhica
Rakica82, a mislijo to že letos zapreti al bomo lahko še rodile v Kranju. Vidim, da imaš par dni pred mano rok, mogoče bove pa skupi tmuser posted image . Ja res je problem, da spet nastradajo starejši ljudje in tisti s slabšim finančnim polažajem, ki jih je že tako težko spraviti na kakršenkoli pregled. Pa ne vem kako bo to potem zgledalo v Lj, kjer si že zdej manj kot cifra - kaj a bojo še eno porodnišnico zgradil, kam bojo pa dal maso porodnic, ki se bojo vsule iz Kranja in Trbovelj...

Zdele sem pa končno sita, sem si privoščila krasen zajtrk - tri žemljice s pašteto, feferoni, kislimi kumaricami in redkvicamiuser posted image , kmalu bo pa sledila še vroča čokolada s smetano. Jst sam upam, da še to nosečnost ne bom imela kakršenkoli problem s cukrom, prej je bilo vedno sve ok, sem pa vedno šla na obremenilni test z glukozo, ker mam očeta na inzulinu...

Midva nisva mislila da bova imela tri, oz. jst včasih sploh nisem mislila da bom imela otroke, zdele bi jih pa imela več, se mi zdi, da pol kr noter padešuser posted image . Čeprav opažam, da se to nosečnost sploh ne morem sprostiti, računam na tretjega šele takrat ko se bo rodil, ker se mi včasih zdi, da gre lahko sto stvari narobe, zato sploh ne razmišljam o tem. Mah, pol k si starejši več stvari slišiš in poznaš, pol si pa mal paničen... pol se pa tolažim, če je bilo dvakrat vse ok, bo pa še tretjič...

(odgovor članu rakica82)
Neposredna povezava do sporočila: 1225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 [49] 50 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?