|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 14:38:43   
muki1
Neja Teja, julijka... želim vama zdrave otročičke, samo to lahko napišem. Hudo mi je in si ne predstavljam, kaj doživljata in s kakšnimi mislimi se morata ukvarjati. Upam na najboljše.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 15:44:42   
spetko
magicspell77...če povem po pravici meni tudi ni bilo lepo prebrat to kar si napisala čeprav sem imela dober izvid pri NS in sem se kr zdrznila zraven in si rekla upam da bo vse ok z mojim otročkom..in mislim da je to vsaka pomislila...je res da nihče ne ve al bo ok al ne..ampak vsaj vzpodbudno besedo ti je lepo prebrat ne pa v taki situaciji še prebrat kaj takega da te na dno vrže..
je pa prav da poveš kar si ti misliš ampak vseeno je način ki ga napišeš tudi pomemben...
no vsaka pa ima itak svoje mnjenje in si jemlje vse kakor sama želi..

pa želim čim manj skrbi in takih komentarjev še manj pa slabih pregledov..lp


_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 16:12:49   
frcafella
Pozdravljene julijke!

Evo še ena se je opogumila, da se vam pridruži; upam, da še sprejemate nove članiceuser posted image

ZA začetek malo več o meni:

- sem s štajerskega konca - Mariborčanka - stara 30 let
- druga nosečnost, doma že imam navihanega dveletnika
- tokrat pričakujemo 7. 7. 2011

Toliko za prvič, zdaj pa grem brati za nazaj, da vidim, o čem vse teče debata, pa potem se malo bolj razpišemuser posted image

Lep dan vsem...

(odgovor članu Zima1976)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 16:20:33   
marjetka15
Punce živijo,

ne vem kaj nej rečem res za vse slabe rezultate iz NS, vsaka se mora pa po svoje odločiti, kot misli ona in kar je zanjo najbolje. Držim pa pesti za vse nas da julija dobimo VSE zdrave otročke.

No jest sm pa danes imela prijetno opravilo. Mi je sodelavka prinesla 3 velike Mullerjeve vreče samih cunjic. Ni mela kam več dat robe, pa mi je kar dostavila, jest pa firbec kot sm, sm lepo vse pregledala in sortirala.
Sem dobila še 25 tetra pleničk in 12 tetra krpic, še čisto lepih kot novih tako da jih ne bom nič kupovala.

Mam pa eno vprašanje, glede na to da imam rok 8.7. ali mislite da lahko avgusta otočka že oblečem v kratke rokavčke? Kdaj jih sploh lahko daš v kratke rokave?
Dobila sem ful bodijev 62 in 68 s kratkimi rokavi. Če ne za ven, kaj pa za doma ali ima lahko kratke če je vroče, ali je vseeno bolje če ima dolge?
Tista ki že ima otročke, mi bo najbrš znala odgovoriti
Drugače pa imam še eno sodelavko, ki ima tudi že veliko cunjic zame, tko da sem s cunjicami res preskrbljena.
 
lep dan vsem, pa čimveč pozitivnih misli...

(odgovor članu frcafella)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 16:32:35   
bubu_bibi
IZVIRNO SPOROČILO: MagicSpell77

Aja še podatek za naš seznamček: naslednji pregled 2.2.



uuu, tako jot jaz!

(odgovor članu MagicSpell77)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 17:16:49   
julijka11
user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 17:24:12   
julijka11
bom popiz. spet ni šlo dalje!
sem mislila da sem kopirala, pa nič od tega

NEA_TEJA; sem sicer v postu, ki ni šel dalje imela napisane vse vrednosti, ampak me preganja čas, pa bom kasneje še kaj dopisala; Za T21 mi je riziko narastel iz 1:3796 na 1:11 po upoštevanju biokemičnih rezultatov.
Za nasprotnice splava; jaz sem bila prepričana miljon%, da na nadaljne preiskave ne bom hodila, danes sem se naročila na AC in moram poleg te napotnice prinesti še napotnico za kardiocentezo. Kaj bom storila v primeru slabe napovedi se bom odločala potem, spalva pa več ne izključujem. Na izvidu, ki ga sicer nisem dobila v roke je tabeleženo tudi, da je nekje 2.4 % možnosti za fetalno smrt.

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 17:35:48   
mismis
Julijka in NeaTeja, jaz vama in vajinima pikicama želim veliko sreče. Vse nadaljne preiskave in odločitve povezane s tem so pa izključno stvar in pravica samo vaju in vajinih partnerjev. Nihče ne želi biti v vajni koži in nihče od nikomur med nami ne bo potrebno sprejeti takšne odločitve, ki pa bo že sama po sebi težka.

v vsakem primeru vaju podpiram, moja teta ima dva otroka, ki imata Downov sindrom, samo najstarejši je ok. In verjemite mi, da jim ni lahko, potiho trpijo vsi: mož, ona in najstarejši sin, ki bo v končni fazi moral nekega dne skrbeti za takšnega brata oz. sestro.


Jaz si bolj želim, da bi bilo tudi z vajinima pikicama vse ok. Kdaj imata AC, da bomo mislile na vaju in močno stiskale pestke.

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 18:12:59   
Zivez
Hej

Žal mi je za obe, ki imata tako slabe rezultate na pregledih... držim pesti in ful upam, da se bo dobro izteklo in da tako težkih odloćitev sploh ne bo potrebno sprejeti.

Marjeta15 - jaz mislim, da bojo lahko že v kratkih rokavih. Jaz imam sicer marčevko, ki je bila ob prvi vročini stara 3 mesece, ampak me ravno to najbolj skrbi. Se spomnim kako je bila uboga in zdelana od vročine. Sicer pa jaz takšne bodije uporabljam tudi sedaj, namesto spodnje majice.

Danes sem imela pregled, kratek UZ in poslišanje srčka. Naslednja je morfologija, 17.2.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 18:21:11   
Šnofla
julijka11 in NeaTeja želim vama in vajinima pikicama najboljše! Žalostno je slišat kaj takšnega, mene pa kar malo stiska (jutri imam dht rezultate obljubljene). Drugače za edwardov in TaTretjiSindromZaKeregaVednoPozabimKakoSeMuReče je meni G rekla, da ga 100% ni, ker bi se vidlo že zdaj na UZ.

botticeli - pa je ta pas dejansko uporaben? Nevem ne zgleda čudno če imaš zadrgo odprto? A moraš pač dat nekaj daljšega čez? (mogoče malo neumno ampak res nimam predstave kako to v praksi zgleda user posted image

juhica - jaz sem se za DHT odločila sama, G je samo rekla da če hočem naj grem, da če je rezultat dober še za ne vem kok procentov zmanjša tveganje DS.

**M** - če imaš kakšno sliko iz UZ na kateri se otroka iz strani ali "iz vrha" vidi lahko za nosno kost sama pogledaš (vsaj jaz jo vidim) - taka močna bela črtica je na mestu kjer pač pričakuje videt nos :) podobno povdarjena kot npr. hrbtenica. Če je slučajno ne vidiš pa vseeno nič bat, slike so slike, glede na to da je pa ena pomembnejših stvari bi ti pa G verjetno omenila če je nebi bilo.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 18:21:52   
julijka11
Za AC sem naročena 17.2.

(odgovor članu Zivez)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: Julijke 2011
20.1.2011 18:24:00   
mismis



user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.2., MF: ?
Zivez, 26, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: 17.2.
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
pinky_fairy1, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.21.2, MF: 21.2
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., AC: 20.1., MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
botticell, okolica MB, 28, 3user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
frcafella, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AC: 24.1., MF: ?
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 26.1., MF: ?
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
majuscka, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.2. , MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 16.2., MF: 23.2.
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.2., UZ:9.3, MF: ?
Suziiika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AC: 28.1.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: 23.2. 
freyja, 28,  1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ? 
 
13.7.
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1.,  MF: ?
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ?, user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: 28.2.
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., OGGT: ?
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ? user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:. user posted image
sunny24, ?, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?.
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF: 06.01.
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., MF: ?
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: user posted image
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 25.1., MF: ?.
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: ?., NS: ?
ssevin, 27, 2user posted image ,1user posted image , P: ?., MF:.   user posted image
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1., MF: ?
Thrina, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., MF: ?
 
26.7.
NEA_TEJA, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: ?., MF:  ?
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., MF: ?
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NMF: 15.3.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.2., AC: 17.2.,  MF:  ?.
maca84, 26, 1user posted image , 0user posted image , P: 2.2., MF:  ?
Helenc80, 31, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:  ?
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
Tamcika, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 14.2.., MF:
 
30.7.
Šnofla, 21, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
 
 
Julijk 2011 nas je: 66
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 



  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   



  • user posted image


    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu julijka11)
  • Neposredna povezava do sporočila: 1037
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 18:27:47   
    julijka11
    hvala vsem za podporo!
    sem res raztresena, sicer nekoliko bolje danes funkcioniram, včeraj sem bila totalka: Mene za DHT ni noben vprašal, so mi kar vzeli kri in poklicali že naslednje jutro.
    Glede nosne kosti pa je tako, da ni nujno, da je plod v takem položaju, da se jo vidi, da imajo licenco za nosno kost le nekateri in da se nosno kost hitro lahk ozamenja za kožno gubo v očeh tistega, ki na tem področju ni strokovnjak

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1038
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 18:30:47   
    mismis
    **M**, ma nisem tako zelo pridna z učenjem, sem prava lenoba. Ti pa nič panike delati, sem 100% če bi bilo kaj narobe, da bi ti G povedala oz. te poslala naprej na preiskave.

    anci banci, smola za inzulin, ampak po drugi strani si pa že navajena špikanja user posted image user posted image user posted image  Šala saj veš. Upam, da boš vsaj dobila bolniško do konca nosečnosti. Strasna kadilika pa tudi jaz nisem bila, sem imela škatlico cigaret za dva do tri dni, ampak vseeno se pozna 20. let kajenja user posted image . Aja, pa super ime za pobčka, mi je všeč, pa še zdi se mi, da jih ni prav veliko.

    Zivez, Thrina in frcafella, dobrodošle med nami user posted image user posted image user posted image

    rakica82, midva sva že v začetku januarja kupila EW, takoj po NS. Sva lovila še tisto akcijo, saj sva privarčevala vsaj 200 €. Namreč šla sva še gledati TFK, pa nama je za lansko letni model naračunal 900 € s košarami, tudi EW so zelo dragi, moja prijateljica ga je kupila dve leti nazaj za 1000 €. Ja vozički za user posted image user posted image  so kar dragi.  Je pa to voziček (ok ali pa TFK), ki ustreza našim potrebam, namreč mi imamo zelo aktivne sprehode vsak dan. Naš user posted image  je kar velik in zelo hitro hodi, pa še na vasi smo doma, tako da imamo kar nekaj makedama na teh naših turah.

    fiška33, super za poroko in selitev user posted image user posted image , sta se za poroko na hitro odločila ali sta se že prej pogovarjala o tem. No v vsakem primeru bo pri vas veselo user posted image

    škrpijonka, super za srčka user posted image user posted image user posted image

    spetko, saj je prav, da te G ni poslala delati, ma je bolje v tem času viroz, da si doma.

    botticell, meni se je prebava zrihtala, ker vsak dan spijem na tešče topel donat, traja kakšen teden, da se telo navadi sedaj grem pa na veliko potrebo skoraj vsak dan. Drugače mi pa sprehod pospeši prebavo, velikokrat grem takoj po sprehodu na WC

    total, čimprej se pozdravi user posted image user posted image user posted image

    Suzika, za folno so ti že povedale punce

    marjetka15, ti si torej imela danes prijetno opravilo user posted image

    smuki, saj vem, da si sedaj itak že fertik z AC. Upam, da je vse potekalo normalo in da se dobro počutiš, sedaj se pa začne ta zoprno obdobje čakanja. Držimo pestke zate in tvojo pikico user posted image user posted image user posted image


    Nea_teja, še nekaj sem se spomnila, ti si imela zelo pozno NS, ali nisi bila že točno 14. tednov noseča. Mislim, da sem prebrala na eni strani, da več kot si noseča, uf tole se čudno bere, nekje sem ujela, da v času od 11. do 14. tedna opravljajo NS, vendar jo je dobro opraviti do 13t+6dni, pa še to je lahko malo povečana glede na starost ploda. Spodaj je citat tega, tukaj pa še link: http://med.over.net/forum5/read.php?19,6256544,6259586


    Nuhalna svetlina in velikost ploda

    Nuhalna svetlina je v povprečju nekoliko večja pri večjem (starejšem) plodu kot pri manjšem (mlajšem). Razlika je zlasti v zgornjem delu krivulje, torej tistega dela Gaussove krivulje, ki je nad 95% populacije. Pri plodu s TT= 45 mm je npr. 95% NS pod 2,2 mm, med tem ko je pri plodu s TT 83 mm 95% NS pod 2,7mm. Če ilustriram, to pomeni ,da bo NS 2,2 mm pri plodu dolgem 45 mm že povečala tveganje za DS, pri plodu dolgem 83 mm pa bo NS 2,2 mm tveganje še zmanjšala.

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1039
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 18:38:37   
    ~Minnie~
    Čao čao,

    ufff ste se razpisale, no pa grem počasi prebrati...
    Se je pa še kar nekaj novih javilo, super, čedalje več nas je, to bo pester julij v porodnišnicah user posted image
    NEJA_TEJA in julijka11 držim tačke za vaju, da bo vse tako kot mora biti, bosta vidle da bo vse OK! user posted image user posted image user posted image
    Juhica, meni je ginekologinja o NS in krvnih preizkavah razlagala na prvem pregledu. NS sem imela včeraj (bom več spodaj napisala), na krvne preizkave pa nisem šla. Rekla mi je, da krvne preiskave povečajo zanesljivost NS za 10%, torej na 90%. 
    Suziika glede folne je tudi mene že sestra opozorila nanjo, ko sem klicala za prvi pregled, sem jo pa že vsake 2 dni pred zanositvijo jemala.
    ***M*** pri meni tudi na izvidu piše, da je nostna kost normalna, najbolje da pokličeš ginekologinjo in se pozanimaš, sem pa skoraj siugrna, da je poleg NS tudi to preverila.

    Glede služb in delodajalcev - tudi mene je šef 1 dan pred pregledom klical, da so dohtarji taki da mal napišejo bolniške, pol jo mal prekinejo, bla, bla, bla in da nej si probam zrihtat kar za skos bolniško, da ne bom njun strošek user posted image

    Včeraj sva šla z možekom na NS, sva se pa večer pred pregledom spet pogovarjala o tem ali bova vprašala za spol ali ne (jaz sem bila zato da se vpraša, on da se ne), tako da sva se dogovorila, da ne bova vprašala in bo presenečenje. Ime bi itak v vsakem primeru izbrala za fanka in za punčko, tako da se bova pustila presenetit user posted image
    Najprej moram povedat, da sem bila kar malo razočarana, ker se je dokaj slabo videlo pikico na UZ (preko trebuška), na prejšnjih dveh (vaginalnih) se je veliko lepše videlo :)
    V glavnem nosna kost je OK, skokica je velika 6,92 cm, premer glavice ima 2cm, srček utripa 158x na minuto, PDP se ni nič spremenil, tveganje za DS je pa 1:4429.
    Glede nizko ležeče posteljice je rekal, da še vedno prekriva maternični vrat, da se je za mejhno malenkost dvignila ampak je še vedno nizko in da ima čas do 20. tedna da se dvigne. Tako, da nimam več bolniške in sem šla danes normalno v službo. Upam, da se mi krvavitev ne ponovi in da se bo vse lepo izteklo!
    Sva pa dobila tudi nekaj slikc na CDju, 2 zelooo kratka filmčka in en 22 sekundni filmček v 4D tehniki user posted image

    Še za našo pridno mismis - za seznamček: naslednji pregled 23.2., morfologija 15.3.




    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 1040
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 19:39:29   
    NEA_TEJA
    Mismis  nuhalno sem imela v 13t 2dneh me je pa moja g dones pomirila da je lahko za rezultat  kriva moja starost glede na izvide nuhalne.

    (odgovor članu ~Minnie~)
    Neposredna povezava do sporočila: 1041
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 20:05:09   
    julijka11
    mismis; glede skrbnikov otrok oz. odraslih s posebnimi potrebami so na voljo ustanove, ki zelo razbremenijo starše, za takšne osebe pa je takšna vključitev tudi zelo pozitivna;npr. v dopoldanskem času so v delavnicah, kjer imajo zagotovljeno vodenje, varstvo in zaposlitev pod posebnimi pogoji, upravičeni so do prevoza in prehrane, kader je strokovno usposobljen, lahko se vključijo tudi v institucionalno varstvo, kjer živijo v skupnosti večih, vedno je prisoten tudi delavec; rezultati so super, uporabniki v večini pa izjemno zadovoljni; vikend običajno preživijo v krogu družine in v takšnih skupnostih jim res nič ne manjka. Mogoče bi tvoja teta in stric razmislita tudi v tej smeri

    (odgovor članu NEA_TEJA)
    Neposredna povezava do sporočila: 1042
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 22:32:32   
    reni36
    smuki: upam, da si danes AC uspešno prestala, čimveč počitka, pa da bodo rezultati ugodni.

    julijka11 in neja_teja: tudi jaz čakam na AC, sem imela rezultat 1:30 pa sem optimistična. Upam, da bo vse vredu, saj sem slišala še za slabše rezultate, pa je bilo na koncu vse ok.

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1043
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 22:45:47   
    julijka11
    reni36 povej mi, ali si optimistična že od trenutka, ko si izvedela rezultate, ali si se potem uspela spraviti k sebi..malo čudno sem vprašala, upam, da veš kako mislim; jaz sem še kar poklapana, in si trenutno ne predstavljam takšnega feelinga imeti še 4 tedne; se trudim, iščem informacije, ampak še vedno mi grejo po glavi samo odstotki. Moja triletnica me sicer malo prizemljuje, ampak še vedno mi v glavi brenči. Še to nisem več prepričana, katero napotnico moram še prinesti in bom jutri spet klicala sestro.

    (odgovor članu reni36)
    Neposredna povezava do sporočila: 1044
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 23:02:31   
    thrina
    user posted image Joj drage moje ste pa kar aktivne tu na forumu, si moram kar čas vzet, da vse preberem:-)Glede folne bi omenila, da je fajn, če se jemlje tudi po trimesečju, če je nosečnica slabokrvna. Veliko pozitivnih misli in lepo nosečnost želim vsem:-)

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 1045
       RE: Julijke 2011
    20.1.2011 23:34:51   
    Bloby
    Malo si bom dovolila vdora v vašo temo, sem junijka 2011 in sem že bila na AC točno 14 dni nazaj in sedaj čakam rezultate.

    julijka11 in NeaTeja samo za spodbudo bi rada povedala, da je poseg zelo kratek, oz. hiter in je bil popolnoma neboleč. Nisem čutila uboda igle, čutila sem kot bi me nekdo uščipnil. Čuden občutek je samo ko vlečejo plodovnico venj, kot nekakšen vakum začutiš. Moram reči da me je bilo zelo strah, skoraj sploh ne bi šla. Imela sem nuhalno 1:213, stara sem 26, tako da leta pri meni še niso rizična, zato me je pa zelo presenetil rezultat. Na DHT pa sploh nisem šla ampak kar direkt na AC.

    Po AC znajo biti krči. Imela sem jih ene 2 dneva. Kupila sem si tablete magnex + B6, magnezij pomaga za krče in veliko tekočine je dobro popit.

    No bistvo je da poseg sam sploh ni tak bav bav, če pa imata še kako vprašanje pa mi kar pošljita zasebno. Z veseljem odgovorim.

    Ostanite srečke nosečke in LP

    (odgovor članu thrina)
    Neposredna povezava do sporočila: 1046
       RE: Julijke 2011
    21.1.2011 8:19:47   
    **M**
    Dobro jutro, ena user posted image  za vse

    Kar se tiče nosne kosti, na sliki se ne vidi in jaz tut mislim, da, če je nebi vidla, da bi mi rekla. Sam čudno mi je, da vsem piše na izvidu men pa ne. Ji zaupam, sem bila po obeh ss pri njej preko ene znanke, tko, da res mislim, da bi moglo bit ok. Bom pa v torek, ko imam pregled vprašala ginekologa, sej to mi lahko tut on pogleda ane?


    Končno petek, jaz sem že čist fertik od celga tedna, komi sem se sestavla zjutri.

    Ostalo pokomentiram kasnej, grem delat, da bom saj mal koristnauser posted image

    (odgovor članu Bloby)
    Neposredna povezava do sporočila: 1047
       RE: Julijke 2011
    21.1.2011 8:36:48   
    MetiLu
    Jutro punce!

    Sem ravnokar vase dala en sendviček in actimel, zdej pa čakam možeka, da se k seb spravi, ker me čaka kar nekaj letanja po raznih uradih... Se grem na zavod prijavit, pa na zzzs, pa še odločbo za znižano plačilo vrtca bom nesla. Pol pa še po fasngo v štacuno in domov user posted image

    Tamal mi neki kašlja že 3 dni, sicer samo zjutraj in malo zvečer. Zaenkrat nam zelo pomaga domač sirup iz smrekovih vršičkov user posted image  upam, da ne bo slabše.

    Grem se mal uštimat user posted image  zunaj pa danes ni dost minusa, sam brije pa tko, da te prezebe do kosti user posted image  Sem moram fajn oblečt user posted image

    Lepo bodite

    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu **M**)
    Neposredna povezava do sporočila: 1048
       RE: Julijke 2011
    21.1.2011 9:55:25   
    Suziiika
    Jutro jutro user posted image

    Js sem se tudi ravno najedla pa kavico vase... prav vsako jutro mam taki glavobol, da joj user posted image  ampak kokr pa pojem pa kavico spijem, je pa dobr.. Da že prav razmišlam al je vse to v glavi, al pa je bejbi lačen pa me zbajka pokonc user posted image

    Ja MetiLu sej ravno to je s tem vremenom, že tak je cel zmešan za ta letni čas, pol pa če že ni ful pretoplo,pa veter tak piha da te kr reže po obrazu.. Tak hinausko vreme je, se je kr treba pazit. Zato pa so ti prehladi, pa kašelj, pa nos ki spušča,.. vam povem men je kr težko hodit po teh zdravstvenih ustanovah v teh času, ker me je strah da bi kaj pobrala..

    **M** ne se preveč obremenjevat če ti tega ne vidiš, ker meni včas ginekologija kaj razlaga pa nimam pojma od kje to ona vidi user posted image   drugače pa le vprašaj ko boš mela preged, da boš mirna user posted image  ne prehitro panike zagnat..

    Thrina ti kr vskoči u pogovor, pa je to to user posted image  za folno pa skočim dans v lekarno mal se pozanimat, oz. za vse te vitamine ki jih dajo zram, škodit ravno ne more po mojem, čeprav drugače pojem dost sadja in zelenjave, pa vendar user posted image
    Pa enako tebi, lepo nosečnost user posted image

    Pa mismis se tebi dam malo dela, da dopolniš malo tam moj status, da ne bo tak žalosten, 23 sem stara, št. user posted image  je zankrat se 0, nasledni pregled mam pa 24.2, drugače pa srečno z izpiti user posted image

    Lep vikend punce, pa fejst se oblečte če šibate kaj ven user posted image

    < Sporočilo je popravil Suziiika -- 21.1.2011 10:07:22 >

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 1049
       RE: Julijke 2011
    21.1.2011 10:07:54   
    rakica82
    Julijka11, Neateja, Reni36 verjamem, da so za vas to težki dnevi. Držim pesti ,da se bo vse dobro izteklo.

    Minnie super za dobro opravljen pregleduser posted image . Pa bomo skupaj čakali na presenečenje julija. Midva sva tudi rekla, da kar sva naredila sva naredila oktobra user posted image , in bova zbrala ime za oba spola. Se nama zdi lepše, če je presenečenje.

    Mismis super ,da ste prišparali pri vozičku, Meni je  ta voziček ravno zaradi tega všeč, ker je okoli naju dosti takih bolj gozdnih poti in makadama, ni sam asfalt. Zdej morem sam še mojega spravit do trgovine.

    Metilu dobro opravi danes po uradih. Pa upam ,da se med vikendom pocajtate, kašelj je res zoprn.

    Je pa tudi pri nas danes vreme zoprno, ful piha, sem šla okrog hiše, pa me je ful zeblo. Upajmo ,da bo vikend lepši.

    Lep dan vsem




    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu Suziiika)
    Neposredna povezava do sporočila: 1050
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
    Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...
    7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
    Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?