|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 16:03:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 17:37:10   
Pinga
Oj !

Punce rabim pomoč, vspodbudo, karkoli, nevem, vse bolj se mi dozdeva da sem na stari poti. user posted image .

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 17:52:19   
vila
Pinga, ne obupat. Tudi mene kdaj premamijo skušnjave, pa si kaj privoščim, ampak ne celo čokolado ali pa cele bonbone, ampak en košček in en bonbon, pa se s tistim zadovoljim. Pa pij čimveč vode, kar še jaz vedno premalo. prej sem se pa cele dneve nalivala s koka kolo. Pa kaj čem pametovat, ko bo mene mogoče tudi hitro minilo. Glavo pokonci in misli na jutrišnji dan.



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 18:45:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu moteco)
  Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 19:01:38   
pikapolonice
UmpaLumpa bravo!!! Svaka častuser posted image
No jaz sem se za silo pozdravila je pa sedaj moj starejši otroček bolan. Pri hrani sem še kar pridna z manjšimi pregrehi košček temne čokolade že dva dni. Rekreacija pa več od vozičkanja ni od mene.
Današnji jedilnik: Z: polnozrnat kruh in sadna skuta
M: jabolko
K: juha, ajdova kaša in solata
V: kosmiči z sojinim mlekom
Pregreha kot že rečeno čokolada, ampak bla je odlična!!!!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 19:10:49   
miška17
UmpaLumpa si res mojster beseduser posted image user posted image user posted image . Zelo dobro se igraš z besedami. Res imaš dar.user posted image user posted image user posted image user posted image .



Pinga vsak ima krize.  Samo ne kloni in vstrajaj naprej.user posted image

< Sporočilo je popravil miška17 -- 28.1.2011 19:13:21 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 19:27:52   
RAKICA1
Umpalumpa tam imamo vsi viška user posted image user posted image user posted image user posted image  tudi jaz ko imam sedaj toliko kg imam tam viška user posted image user posted image in pomoje nikoli nebom zgubila v riti ,stegnah in trebuhu vem pa za to da je najbolj važna telovadba. Pri meni pa ko je kakšen od otrok bolan to gre težko zelo user posted image user posted image samo se bom morala spraviti tudi to ponovno da mal učvrstim telo user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 19:30:28   
beachgirl
js sem danes tudi kr neki...sicer nisem jedla šee..ampak se mi danes zdi vse brezveze..in trenutno ne najdem smisla v ničemer...pa še torto moram zvečer pečti za dedka...mislim kakšna ironija:((...cel dan sem tečna ko sam šment..nadiram vse po spisku brezvezeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 19:31:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 19:46:27   
beachgirl
joj..ej tk kot me pa ta dan daje..me ni pa še niti en dan v tem mesecu...sem bla v trgovini..in pridem domov in se zjočemmmmmmmm, ker sem pozabla kupit ramo..a morš verjetuser posted image , je aleš se kr spravil in letel v trgovino, po mojem se še zgovarjat ni upal kej...tečka na kubik sem in če ta dan preguram, sem na konju..ti povem.!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 20:00:04   
suzy85
beachgirl poznam takšne trenutke. Ko ti enostavo nič ne paše in moraš počakati, da te mine. Rabiš pa samo mir, nobenih vprašanj in pametovanj. Meni je jok vedno pomagal. Sem se zjokala, pa sem bila boljše volje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 20:17:31   
aleksandra123
Pinga, več kot tri tedne si se dobro držala, shujšala si veliko in zdaj, pred pomembnim mesečnim merjenjem bi pa odnehala, a ni škoda? Pojdi pred ogledalo kakšne "motivacijske cunje" probavat, to bo sigurno pomagalo! Če si pa res ful lačna poskusi s pitjem vode, jogurtom, sadjem, kakšnim hrskijem....

Moteco, prehranskih dodatkov ne konzumiram, me pa top-shop mrežno-marketinške metode vedno zabavajo, če jih kdo testira na meni.

Beachgirl, škoda petkovega večera za tečnobo(baje od tečnobe rit raste, to je moj stari oče vedno govoril stari mami). To s torto je mogoče malo problematično, ampak  za tolažbo uživaj v prijetnih vonjavah in dobrem občutku, da ne boš podlegla.
Mene mama očitno potiho hujša(o moji hujšarski avanturi ne ve nič), že drugi dan neredilno kosilo, za sladico sadje, ne ponuja nobenih sendvičev za večerjo, sladkarij...

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 20:25:58   
vila
Čestitke umpaLumpa, super članek.

Punce ne dajmo se, ne obupajmo



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 20:58:56   
sami0804

Vidim,da ste že vse težave porihtale-nimam skoraj kaj dodatuser posted image

Edino mogoče to,da sem bila prejšnji teden jaz tudi na udaru,kar se pregreh tiče,se ga kar celi teden pomalo sračkala,ampak vedno si moramo ponavljat-jutri je nov dan,nova priložnost,da popravimo,kaj smo zaj...danes,boste vidle punce,da bo,verjamem,da nam bo končno uspelo!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 21:00:01   
beachgirl
saj je res tko...sem se najedla zdej zelenjave od kosila..in zdej pečem torto..saj ko bo pečena  pa tak nimam več trte mrte:)..ne morem dedku dat napol obgrižene haha:)..sem si skuhala en čaj zdej..se napila vode in gasa dalje:)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 21:03:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu beachgirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 21:06:38   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

saj je res tko...sem se najedla zdej zelenjave od kosila..in zdej pečem torto..saj ko bo pečena  pa tak nimam več trte mrte:)..ne morem dedku dat napol obgrižene haha:)..sem si skuhala en čaj zdej..se napila vode in gasa dalje:)

sem sigurna,da take torte še v celem svojem življenju ni dobiluser posted image user posted image

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 21:23:27   
aleksandra123
Poskušaj si predstavljat sebe v kakšnih hudih cunjah na predstavitvi nove knjige.

Jaz si ves čas sebe predstavljam v "motivacijskih kavbojkah" ko mi bodo prav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 21:44:16   
beachgirl
veste kajjjjjjjjjjjjjj....torta je v pečici in js sem sam dvakrat obliznila žlico..ko sem topila čokolado..mogla sem..da sem vidla kok sem dala ruma notr...mislim..ni blo treba..sam, ahhhhhhh..kaj, presneto pasalo je:)))..in tud sem pogruntala kaj me tko daje.....pms mam..zihr bo to tooouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 21:59:07   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl..in tud sem pogruntala kaj me tko daje.....pms mam..zihr bo to tooouser posted image user posted image user posted image

no,pol se ti oprosti....drugo polovico pa,če obljubiš,da boš drugi teden tako pridna,kot sem jaz ta tedenuser posted image user posted image


(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 22:01:08   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Jaz si ves čas sebe predstavljam v "motivacijskih kavbojkah" ko mi bodo prav.

Jo,jaz mam teh "motivacijskih cunj" tolko domauser posted image ....
Lahko brez skrbi shujšam 50 kil,pa ne bom naga...edino malo ven iz modeuser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 22:23:10   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: beachgirl

pms mam..zihr bo to tooouser posted image user posted image user posted image


Oh, tisti dve žlici in današnja slaba volja sploh ne štejeta, oproščeno!

Jaz znam biti v takih dneh precej pasja, povrh pa še požrešna.

Sami, saj starih cunj različnih številk imam tudi jaz dovolj, problem je, da sploh ne vem več, kaj je moderno.

(odgovor članu beachgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 5:25:06   
aleksandra123
Jutro!

Priznam, da sem na tihem upala, da bom danes zjutraj videla 6 in posledično odšla k frizerju, ampak žal, ni mi uspelo. Mogoče bom pa do "uradnega" tehtanja v ponedeljek stisnila še teh par dek.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 6:46:21   
naomy
samo na hitro se javim. mene je včeraj napadla viroza, prav tako mojega sinka. celo popoldne in pol noči sem preživela na wc-ju, vse je šlo iz mene , user posted image slabo mi je bilo in mi je še za pop...

naj povem, da sem od včeraj izgubila 3 kg, potem veste, da sem res dežurala. počutim se kot povožen maček. grem nazaj ležat.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 7:22:32   
aleksandra123
Naomy, boga, držim pesti, da bo viroza čimprej mimo. No, pa seveda tudi, da tiste tri kile minusa ne pridejo vse nazaj.

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?