|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 8:10:31   
vila
Dobro jutro punce. Tudi jaz sem ponoči dežurala, je tavečjo bolel zob, sem takšna, kot bi me vlak povozu. Sem stopla na tehtnico in sem dobre volje. Mi je pa včeri rekla moževa sestra, da imam manjši trebuh in sem bila kar vesela. Meni se pa zdi, da hujšam samo v joške, mi je modrc že prevelik. Groza. Pa saj bo, obupat ne smemo. Se moram pa pohvalit, da mi je včeri uspelo naredit 50 trebušnjakov, tako da zelo čutim trebušne mišice pod špehom.

Me je pa še nekaj strah, in sicer, da mi bo na trebuhu, kjer me je ogromn o skupaj, ostala odvečna koža, kot je moji mamci, in je mogla na operacijo, seveda samoplačniško. To bi bla pa groza, ker nimam denarja za operacijo. A mislite, da s trebušnjaki lahko to rešim, ali imate še kakšen nasvet?

Punce, ne se dat, vztrajajmo, velja?



_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 8:49:59   
sami0804

Dobro jutro!user posted image

Prisotna in prisebna,sedaj ko sem videla številke na vagi,pa tudi vesela-če bo le tako ostalo do ponedeljkauser posted image

Vila jaz se tudi panično bojim,kaj bom potem s vso to kožo...bojda ti pripada estetska operacija,če shujšaš 60 kg in jih obdržiš vsaj pol leta...ne vem,če še to držiuser posted image


V vsakem primeru,jaz se trudim,da zgubljam težo počasi,se mi zdi,da se koža potem lažje krči-vsekakor pa ne bom nikoli zgledala kot ona bejba na terrapinem videu-sem se že sprijaznilauser posted image

(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:00:55   
vila
Ne vem, kako je s temi estetskimi operacijami. Je blo pa pri mamci tako, da je prvič shujšala zaradi zdravstvenih težav, se nekaj nazaj zredila, potem pa zopet shujšala. In so ji rekli, ko je šla k plastikom, da če bi prvič prišla, ko je shujšala zaradi bolečin, bi še mogoče šlo na napotnico, pa vmes se je zakon spremenil, tako da ni blo niti najmanjše možnosti, da ji plača zdravstvo. Je pa to kar velik finančni zalogaj, ki ga mi ne zmoremo, ker sem brez službe, dela samo mož, pa tri otroke imava. Jaz bom poskusila z trebušnjaki, če ima pa katera še kakšno idejo, pa lepo prosim, če jo deli z nami.

_____________________________

SREČA JE OPOTEČA!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:18:12   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: vila

Meni se pa zdi, da hujšam samo v joške, mi je modrc že prevelik.




Vila - če hujšaš v joške, pomeni, da jih imaš user posted image To je dobro. Jaz sem ena od tistih veš, ko me lahko vprašajo "Ti, Azzurra, kaj imaš joške?" in jaz rečem "ja, seveda jih imam", pa mi odvrnejo "Zakaj pa jih ne nosiš?"...
Ploh totalen.

Drugače pa gre meni v redu. Čakam ponedeljek, da se stehtam. Še zmeraj nobenega prekrška, do sedaj me na srečo ni sploh nič zamikalo. Res pa imam pestra dva tedna službe za sabo, tako da čez dan nekih skušnjav itak ni bilo, popoldne z otroki pa je šlo vedno tako hitro mimo, da še pomislit nisem utegnila na kaj drugega, kot na večerjo, ki pa sem jo itak pripravljala po načrtu.

Jedilnik od včeraj:
zajtrk, vedno isti: mleko 0,5 (cca 130 g) in 3 žlice ovsenih kosmičev
kosilo (okoliška gostilna): ribja nabodala (2 palčki) in dušena zelenjava (tukaj so dobili velik plus, bilo je odlično pa še po principu ločevanja)
malica: jabolko
večerja: 2 mali kuhani jajci, dušeno zelje, peperonata (to je pri nas jed iz dušenih paprik, bučk in paradižnika)

Danes pa ne vem kaj bom. Zajtrka nisem jedla, nisem nič lačna. Najbrž bom zdej čez en čas pojedla košček ananasa. Trenutno pijem čaj mi prav paše. Za kosilo bom pa krompir, ki ga imam rada in ga že dolgo nisem jedla. Ga bom spekla na peki papirju, poleg pa zelena solata in bo kar dovolj. Za večerjo pa nimam idej. Večerje so beljakovinske, ampak sem sita telečjih zrezkov, rib tudi. Morda bom skuhala cvetačo in korenje, poribala gor 50 g sira in gratinirala v pečici...



(odgovor članu vila)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:30:01   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra


Vila - če hujšaš v joške, pomeni, da jih imaš user posted image To je dobro. Jaz sem ena od tistih veš, ko me lahko vprašajo "Ti, Azzurra, kaj imaš joške?" in jaz rečem "ja, seveda jih imam", pa mi odvrnejo "Zakaj pa jih ne nosiš?"...
Ploh totalen.



Aaaaa-sem ti faušuser posted image
Ko boš lepa in suha,bojo tvoje joške prišle krasno do izraza,da ne omenjam vseh oblek,ki so krojene za "fante"
....ti boš imela verižico vmes......jaz pa popek...user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:46:56   
aleksandra123
Ker ste vsa tako navdušene nad rezultati, sem jaz še enkrat preizkusila srečo, tokrat na domači tehtnici in mi je pokazala točno 70kg. Trikrat sem stopila gor, pa se **** ni pustila prepričati za tistih 10 dek, pa ravno tako fino imam čas za frizerja.

Sami, vila , jaz bi za hec nekam spravljala denar, ki ga tedensko ne porabim za redilne priboljške. Ene 5€ na teden to sigurno znese, to je letno 250€ za potencialno opreracijo. Ker sta pa še mladi in bosta pridno telovadili, ta ne bo potrebna, denar lahko potem porabita za "motivacijske" cunje, ali kakšne ekstra počitnice. Je treba pozitivno gledat na vsa skupaj, a ne?

Vila, bravo za 50 trebušnjakov, meni trenutno še nedosegljivih.

Azzurra, imaš peperonato zmrznjeno, ali jo delaš kar zdaj iz umetne robe? Jao, jaz jo obožujem!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:48:20   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra


Vila - če hujšaš v joške, pomeni, da jih imaš user posted image To je dobro. Jaz sem ena od tistih veš, ko me lahko vprašajo "Ti, Azzurra, kaj imaš joške?" in jaz rečem "ja, seveda jih imam", pa mi odvrnejo "Zakaj pa jih ne nosiš?"...
Ploh totalen.



Aaaaa-sem ti faušuser posted image
Ko boš lepa in suha,bojo tvoje joške prišle krasno do izraza,da ne omenjam vseh oblek,ki so krojene za "fante"
....ti boš imela verižico vmes......jaz pa popek...user posted image




Hahahaha, verižico?!?! Ma jaz imam lahko medaljo vmes, tak ploh sem!

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 9:53:25   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Azzurra, imaš peperonato zmrznjeno, ali jo delaš kar zdaj iz umetne robe? Jao, jaz jo obožujem!



Tisto zmrznjeno od poletja iz sveže domače zelenjave smo že pojedli, tako da sem žal odvisna od tega, kar se prodaja na tržnici in v trgovini.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 10:05:26   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra


IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Azzurra, imaš peperonato zmrznjeno, ali jo delaš kar zdaj iz umetne robe? Jao, jaz jo obožujem!



Tisto zmrznjeno od poletja iz sveže domače zelenjave smo že pojedli, tako da sem žal odvisna od tega, kar se prodaja na tržnici in v trgovini.

Mi lahko katera na kratko napiše,kaj to sploh je?user posted image
Sem malo googlala,malo se mi sanja,samo na našem koncu temu rečemo džuveč...ali sem totalno sfalilauser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 10:07:14   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
mi je pokazala točno 70kg. Trikrat sem stopila gor, pa se **** ni pustila prepričati za tistih 10 dek, pa ravno tako fino imam čas za frizerja.


user posted image user posted image user posted image Saj 70 kil se lepo sliši,pa ni vrag,da ne boš v dveh dneh sklatila dol še teh 10 ali 20 dekuser posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 10:16:35   
Azzurra

IZVIRNO SPOROČILO: sami0804

IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra


IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123


Azzurra, imaš peperonato zmrznjeno, ali jo delaš kar zdaj iz umetne robe? Jao, jaz jo obožujem!



Tisto zmrznjeno od poletja iz sveže domače zelenjave smo že pojedli, tako da sem žal odvisna od tega, kar se prodaja na tržnici in v trgovini.

Mi lahko katera na kratko napiše,kaj to sploh je?user posted image
Sem malo googlala,malo se mi sanja,samo na našem koncu temu rečemo džuveč...ali sem totalno sfalilauser posted image



To so na čebuli dušene paprike, navadno rdeča in rumena, ki se ji doda paradižnik (koščki+mezga). To je osnovni in pravi recept, nič pa ni narobe, če tej osnovi dodaš še drugo zelenjavo, ki paše poleg. Jaz recimo največkrat naredim tako, da paprikam dodam še na kocke narezane bučke in jajčevce, dodam dobre domače pelate z baziliko, ščepec različnih začimb (origano, timijan, sladka paprika, rožmarin, česen) in dušim. Lahko ješ toplo ali hladno, kot prilogo k vsemu živemu. Definitivno je najboljša iz sveže zelenjave, samo treba je počakat do poletja. Mi imamo na srečo tudi možnost si zelenjavo pridelat sami, zato je poleti peperonata pogosto na mizi.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 10:23:32   
aleksandra123
Peperonato naredim tako, da na olju(oljčnem) prepražim čebulo, dodam na kose narezano papriko, melancane, bučke, dolijem vodo in dušim na zmernem ognju. Potem dodam še kose olupljenega paradižnika, lahko tudi omako Gran Cubetti, nekoliko solim in še nekaj časa dušim. Drugi dan je peperonata še boljša, tudi zmrznjena je čisto ok. Je super priloga k mesu, tudi roštilju, pečenemu krompirju, pireju....

70kg je zame super uspeh, sem že eno uro v enih starih(premajhnih) hlačah, ker čakam deca, da se vrne.

Skrivnost hujšarske prehrane moje mame je razkrita, tudi onadva od praznikov dalje ne jesta več sladkarij in kruha. Ko sem ji povedala, da jaz tudi ne, me je vprašala, ČE(ne koliko) sem kaj shujšala. Toliko o tem, koliko se na meni vidi izguba kil za zunanjega opazovalca.

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 10:24:55   
lija34
naomy, vila in ostale z zdravstvenimi težavami user posted image čimprej se pozdravite.

umpa lumpa user posted image za tvoje delo,

odvečna koža na trebuhu: men je vedno ko sem shujšala ostala ta odvečna koža na trebuhu, pa tud na bedrih. Res pa je da sem hujšala bolj na hitro, z minimalno telovadbo. Zdaj pa, kot kaže, bom hujšala res bolj na dolgi rok, pa pridno telovadila. Se pa redno mažem z olji in losioni, čist navadnim, bomo vidli kaj bo. Za kirurški poseg pa se ne bi odločila, tud če je zastonj, se preveč bojim it pod nož.

ta teden ste nekatere res pridneuser posted image  ,kar tako z močno voljo naprej.
Za vse, z mano vred pa, ki imamo ta teden krizo, pa dejmo se jim pridružit še me.  

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 11:23:39   
beachgirl
sej booooo..nalivaj se z vodo čez dan..nič si ne soli..majke..da ti mora uspet:)
ejha..če nisem preveč radovedna..ko že omenjaš frizerja..kako pa se boš ostrigla..jaz sem oktobra šla iz črnih skor do pasu..na kratkeee kratke sivo blond:))

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 11:33:21   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: lija34

naomy, vila in ostale z zdravstvenimi težavami user posted image čimprej se pozdravite.

umpa lumpa user posted image za tvoje delo,


Podpis pod obojeuser posted image user posted image

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 11:58:49   
neika
no, tudi jaz sem včeraj zvečer vozila moža na urgenco, sva sestavljala omaro in nama je zdrsnila polica. Jaz sem še pravi čas reagirala, on pa je prepozno umaknil nogo in ima počen kazalček na nogi, počeno kožo, pa počen nohtni nastavek..od vse sile sem, ko se je on preoblačil, namakala žemljo v mast od klobas (ki je videt ne morem), pa še enkrat sem jedla, ko sva prišla nazaj. Meni stres povzroči, da brez razuma posegam po hrani.

danes nisem nič boljša in če se ne bom zaustavila, v ponedeljek spet ne bom mela kaj za pokazati na seznamu. Do včeraj je bilo -0,5, vprašanje, če bo tako v ponedeljek, in se mi bo prvi cilj, 75 kg, spet oddaljil.user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 12:33:47   
aleksandra123
Ja, more uspet, danes pade mehiška solata s piščancem(imam srečo, dec je prišel domov prenažrt službenih kosil in večerij), zdaj pa grem na hojo.

Postrigla si bom samo paža in špice, (imam rjavo blond lase  do 1/3 hrbta), predvsem mi gre za barvo las(hočem biti spet blond, zadnja leta so mi lasje sami od sebe ful potemneli).

Beachgirl, ti si šla pa v zelo drastično spremembo, meni se zdi, da mi kratki lasje sploh ne pašejo.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 12:49:40   
sami0804

Neika user posted image user posted image user posted image user posted image za moža,pa en velikuser posted image za tebe...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 13:20:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sami0804)
  Neposredna povezava do sporočila: 1094
   [Brisano sporočilo]
29.1.2011 13:22:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 13:38:21   
Pinga
Oj !

Hvala punce, zlate ste.
Mi je včeraj zvečer uspelo porihtat misli v glavi in danes nadaljujem. Vaga je sicer pokazala +0,5 v primerjavi s ponedeljkom, ampak glede na to kaj vse od sladkarij mi je uspelo pojest od ponedeljka do petka in da svoje riti celih 5 dni nisem premaknila iz stanovanja  je bila zelo prizanesljiva.
Najhujše pa je da nisem jedla zaradi lakote, ampak kar tako. Mala dva sta oba že cel teden bolana, dežuram zraven njiju dan in noč in sem kot cunja. In takrat sama sebe tolažim s sladkarijami. V ponedeljek sem si rekla samo danes, isto v torek in tako vse do včeraj. Ampak ne, ne pustim se kar tako. Če čez vikend malo stisnem mi lahko do ponedeljka uspe prit na 0, potem z dvignjeno glavo naprej do cilja. Ni vrag da mi ne bi uspelo. Tokrat se pa res ne dam.

Še enkrat hvala vsem, ki verjamete vame.

Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 13:47:54   
soncnica 3
Pinga, drži se bojevnica.  Samo nprej glej!!!!! Če so otorci bolni je res šit. Njih strežeš, nič ne spiš...uf, hrana... Jaz sem tudi večkrat vmes v krizi, včasih gre uspešno skozi, včasih ne. Imam pa zadnji teden recept, da če me ful v sladkiš vleče, da pač dam v usta 1 košček (ne celo rebro) temne gorenjke, pol pa en sugarfree čigumi v moj gobček in tako je "sla" potešena in abstinenčna kriza gre lažje skoz.

Mater, smo pa že skor kot "anonimni jedoholiki/čokoholiki"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 14:01:13   
tinaaja
Ahoj 
na hitrco vidim, da ste v glavnem pridne, kak greh je ok, ali nehat ali razmisljat o tem - no no Lepo naprej
Naj se bolezni cim prej poslovijo od bolanckotov
Jaz sem bila glede hrane se prevec pridna, edino vino na vecenih zabavaj je bil THE greh.. Al mi ni zal super je bilo.. Od fitnesa nisem videla tud vrat, ker enostavno urnik ni dopuscal Sem pa danes ze oddelala svojo rundo kaj vec kasneje






_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 14:54:43   
beachgirl
hej..ja je kr drastična sprememba s tem da nikol nisem imela ne blontnih in ne kratkih, če mi pa paše, pa sama sebe ne zmorem ocenituser posted image user posted image ..ampak počutim se fenomenalno in meni to čisto dovolj pomeni:)

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
29.1.2011 14:57:43   
beachgirl
hahaha..sam neki ti povem:)).greva stavit..da ne boš več tok spravla v sebe...:)
mene je zdej skor kap tam pr dedku...lepo prnesem torto...povem da je ne bom jedla...ker sem kaooo ful sitaaa.......in pol gledam kok se bašejo vsi okol mene, pa ko bi vsaj jedli, ne pa da zravn stokrat komentirajo kok je dobrauser posted image user posted image ..ma nemoj...a dobra je...pffffffffffffffffffff

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?