|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:20:29   
neika
kaj mi lahko prosim katera spet napiše, kako se kopira post preden ga pošljem? Saj ste nekaj pisale, pa ne najdem zdaj..mi je spet vse ven zabrisalo!!!!

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1026
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:37:48   
lija34
sami0804 prav imaš, res ni smiselno da zmanjšam vnos hrane, ker ne bi zdržala in bi mogoče padla še v večjo krizo. Skozi sem si govorila, če mi uspe da začnem več gibat in da neham s prenajedanjem sem zmagala, potem me pa te številke na tehtnici čist vržejo s tira, čeprav sem prej rekla da mi kg. sploh niso pomembniuser posted image .

Umpa lumpa user posted image  sem se nasmejala brbončicam, pa dobra ideja bom jaz tud kar sama sebi skrila baterije do ponedeljka, da ne bom skakala po tehtnici.


(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 1027
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:40:43   
lija34
neika: kopiraš ctrl+ A nato še ctrl+C
nato pa klik na desno in prilepi

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1028
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:50:23   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: lija34



Umpa lumpa user posted image  sem se nasmejala brbončicam, pa dobra ideja bom jaz tud kar sama sebi skrila baterije do ponedeljka, da ne bom skakala po tehtnici.





Dobre ste, da se odpoveste tehtanju. Jaz sem komaj čakala, da pridem domov in se stehtam na MOJI tehtnici. Izgleda, da sem malo zasvojena.

Moje računalniške kalvarije še ni konec, izbrisana so VSA gesla. Imam lepo zabavo, da vse to porihtam.

(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1029
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:55:15   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

IZVIRNO SPOROČILO: lija34



Umpa lumpa user posted image  sem se nasmejala brbončicam, pa dobra ideja bom jaz tud kar sama sebi skrila baterije do ponedeljka, da ne bom skakala po tehtnici.





Dobre ste, da se odpoveste tehtanju. Jaz sem komaj čakala, da pridem domov in se stehtam na MOJI tehtnici. Izgleda, da sem malo zasvojena.



Sva že dveuser posted image user posted image
Nekak sem se navadila,da vjutro poleg ostale toalete spada tudi tehtanje-meni drugače takoj popustijo zavoreuser posted image




(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1030
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 10:56:08   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
Moje računalniške kalvarije še ni konec, izbrisana so VSA gesla. Imam lepo zabavo, da vse to porihtam.


user posted image user posted image vredu porihtaj...

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1031
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 11:04:40   
sami0804

Jaz sem pa danes spravla otroke v vrtec in šolo,potem sem šla na sprehod,potem pa k eni kolegici na čvek in sem prišla komaj zdaj domovuser posted image ,kar pomeni,da sem preskočila jutranjo kavo,zajtrk in malico...
No,ker se to ne dela,sem združila zajtrk in malico in pojedla veliko skledo kislega mleka s domačim rženim kruhom,pečenim sinoči....na sredini še malo topel....mmmmm....

Za kosilo bojo danes testenine s polivko iz mletega mesa in zelenjave,za malico se mi zdi,da bom spet si šla nabavit kokiceuser posted image ,za večerjo pa...nimam pojmauser posted image .

Rekreacija.....v planu imam še dva sprehoda,tak da to bi bilo touser posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1032
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 11:10:17   
lija34
Jaz sem tehtala res samo v ponedeljkih zjutraj za našo evidenco, pa je blo vse ok. Ta teden pa kar naprej skačem po tehtnici in hudiča mi vsak dan pokaže več(danes 64,9kg)user posted image  . Od zdaj naprej se res tehtam samo ob ponedeljkih.

Vse, ki pa se tehtate vsak dan pa tudi vse ok., vsaka drugače odreagira.
aleksandra123 čimprej reši težave z računalnikom.


(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1033
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 11:30:41   
aleksandra123
Sami, Lija, hvala, urejeno.

Zdaj grem pa telovadit, da malo spiham jezo, kot zakleto sem vedno sama, kadar so kakšni računalniški heci.



(odgovor članu lija34)
Neposredna povezava do sporočila: 1034
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:02:02   
aleksandra123
Telovadba opravljena, tolažilna nagrada je, da sem 20 trebušnjakov opravila z lahkoto, naslednji teden število povečam na 30. če vsak teden količino povečam za 10, bom v 68 tednih dosegla Lorello Flego.

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1035
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:05:23   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123
če vsak teden količino povečam za 10, bom v 68 tednih dosegla Lorello Flego.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dobra tolažba!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1036
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:12:50   
katicka
se vam javlam da ne boste mislile da sem po prvem tednu že obupala...jaz sem se končno spravila malo športirat po večerih ko otroci zaspijo moj jih pazi jaz pa grem s sosedom ki se tudi športa na dolgi sprehod...to mam v načrtu zdaj dokler nebo dovolj toplo in nebom malom kg dol spravila pol pa bom začela s počasnim tekom...drugače pa vsaki dan še peljem malo peš v vrtec cca 1 ura sem in tja skupaj...mi kr paše...hrano pa se skušam nazaj držat in zmanjšat porcije pa po 6 uri ne jem...pa se počutim super mam več energije in vsega...upam da mi bo uspelo ker zdaj pa resnično želim shujšat in se približat mojemu staremu izgledu pred 5 leti ko sem mela okoli 70 kg.....čeprav še je dolga pot vem da mi bo uspelo...user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 1037
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:19:22   
sami0804

katicka,boma midve "tekmovali",imama približno isto kil in podobne cilje-tudi jaz sem se fajn počutila s 70 kilami,je pa to že kar nekaj let nazajuser posted image
Jaz sem si zastavila cilj,da letos odpilim vse kar je nad 100,potem pa lepo počasi naprej...

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1038
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:28:01   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

pa se počutim super mam več energije in vsega...upam da mi bo uspelo ker zdaj pa resnično želim shujšat in se približat mojemu staremu izgledu pred 5 leti 


Katicka bravo za  šport! A ni krasno, da tole hujšanje tako pozitivno vpliva na počutje in energijo. Izgled in garderobo sem pa jaz v zadnjih petih letih večkrat zamenjala(iz 60 kg na 70, pa spet na 63 in na rekordnih 75,9, zdaj pa spet navzdol).

Sami, pomoje boš že letos popravljala cilj na manj kot 100!

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 1039
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:36:20   
aleksandra123
Punce, jaz pa sem danes dobila dve vabili na rojstni dan v prvi polovici februarja. In to niso kakšni družinski rojstni dnevi, ko se malo posedi, poje in gre potem domov. Tole bodo resne žurke s ful hrane in pijače, do zjutraj! Me boste kaj vzpodbujale, kregale....?

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1040
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 12:59:46   
2ursae
Tole bodo resne žurke s ful hrane in pijače, do zjutraj! Me boste kaj vzpodbujale, kregale....?


bomo, bomo, kar boš rabile. Najbrž pred žurko spodbujanje, po njej pa kreganje user posted image ... ne, itak, da ne. Boš že zmogla, samo ne it lačna tja.

naomy, sem pogledala drugi link, tisti s trebušnjeki - hudo, to je pa 8 minut stalno štepanje trebušnjakov. Po mojem jaz ne bi zmogla user posted image

user posted image - ne vem, a je že bilo kaj govora o tem - kako pogosto delate trebušnjeke? Najbrž ne vsak dan ... ali pač?

Tko, moja vozičkarije je tudi opravljena, sem bila pridna. Danes jemo spet kvinojo.



_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1041
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 13:04:34   
aleksandra123
IZVIRNO SPOROČILO: 2ursae

[ - ne vem, a je že bilo kaj govora o tem - kako pogosto delate trebušnjeke? Najbrž ne vsak dan ... ali pač?



Trebušnjake delam vsak dan, zaenkrat po 20.

Bravo za vozičkanje, a pri vas nič ne piha? Tukaj kaže termometer sicer plus 4, močno piha in je kar hud občutek mraza.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 1042
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 13:07:32   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: aleksandra123

Sami, pomoje boš že letos popravljala cilj na manj kot 100!


Iz tvojih ust.....nekje v moje male možgane-tja kjer je trma in jeklena volja!!!user posted image

(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1043
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 13:19:01   
naomy
punce super ste, pol dneva me ni gor pa ste že ful čvekale hehe...

2ursae - te vaje za trebušne mišice so super! poskusi pa boš videla, koliko zmoreš. narediš pač kolikor zmoreš. jaz delam aerobno vadbo doma. z neta sem si potegnila vse živo, ful stvari in delam. včasih je več vaj za trebušne, nekje je bolj za rit in noge, nekje za roke, ene so bolj kardio, ene so bolj umirjene.... to meni najbolj ustreza. razne naprave, kot so orbitrek, naprava za treušnjake, leg magic... to vse je pri nas samo navlaka, taka oblika vadbe meni ne ustreza. za vsako napravo sem rekla, da bom res delala, ampak me je evforija po 1 tednu vedno minila.

punce, sonček je, ampak piha pa tudi... vseeno bomo šli popoldne malo na zrak.

samo še 2 dni in pol in potem...... tehtanje. ZDRŽIMO!!!


(odgovor članu aleksandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 1044
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 15:17:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naomy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1045
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 15:21:16   
beachgirl
nč sekirat...bejba, če boš lepo nadaljevala, dobro veš..da bo v ponedeljek čist kul:)..ok??

sem prečekirala stran in vsaka častttuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..dobra si!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1046
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 15:33:21   
aleksandra123
A na tej fotki je uporabljen photoshop? Ker če ni, mi ni jasno, kam si skrila vse kile, ki se jih nameravaš znebiti.

Čestitke za vse tvoje aktivnosti, dobra si!

Vikend....pa saj sedaj smo že navajene, da gre brez pretiravanja pri hrani in raje izberemo rekreacijo kot kavč.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1047
   [Brisano sporočilo]
28.1.2011 15:35:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu aleksandra123)
  Neposredna povezava do sporočila: 1048
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 15:36:46   
beachgirl
ok..sam ne pa 40 preveč??:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1049
   RE: hujšanje na dolgi rok 2011
28.1.2011 15:46:16   
aleksandra123
Ej, a ti hočeš imeti spet 4 spredaj? Jaz bi bila čisto preč od navdušenja nad sabo, če bi enkrat zagledala 5.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  40 41 [42] 43 44   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?