|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 11:19:58   
Magic*
Heeej nosečke,

Po dolgem času se vam spet javljamuser posted image
pri nas bomo pa bojda imeli fanta, tako, da je izbira kar se tiče imen malce olajšanauser posted image
Je pa res, da so najprej na NS rekli, da bo punčka, sedaj pa kaže da bo fantek...
Bomo videli kaj bodo na morfologiji rekliuser posted image

Drugače pa kar se tiče služb, sem tudi jaz v petek bila silno presrečna- delodajalec
mi je nareč povedal, da mi ne podaljša pogodbe.. In tako sem 3 mesece pred porodniško ostala brez...
Žur 100 ur.
Če to ni svinjarija, glede na to da so mi zagotavljal, da se na njih lahko vsekakor zanesem...

Ampak se probam tolažit, da bomo že nekako in da mi pod srčkom raste nekaj najlepšegauser posted image

Lep sončen dan vam želimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 11:25:59   
Suziiika
Juhica saj vsi počasi rešujemo te stanovajske probleme user posted image moj je svoje stanovanje oddal eno leto nazaj da bi malo zaslužil z najemnino, ker imava dovolj prostora pri obeh starših, zdaj ko sva pa v veselem pričakovanju bi pa vse dala za tisto stanovanje, ampak bo treba počakat pa nekaj drugega poiskat tačas. user posted image  Sej ne rečem, pri starših je use lepo in prav, ampak je vseeno lepše na svojem, ker bi vsi radi malo mira in zasebnosti :)
Ampak saj bomo :) kakorkol je že :)
Mismis tebi vso srečo pri izpitu user posted image ,  vsem nosečkam pa lepo nosečnost in čim manj težav oz. nič user posted image

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 11:30:30   
Suziiika
Magic* da še tebe malo na hitro pokomentiram user posted image  žal je tako s tem službam, na začetku so vsi slinasti in prijazni, sam dokler jih res ne rabiš oz. pride do take stvari kot je user posted image , pol šele res vidiš kakšni so v resnici. Ne vsi, to se razume ampak žalostno je da večina takšna, kot da je user posted image  nekaj tako groznega da se te morjo kr rešit.. ampak sej bo, boš vidla user posted image  , mogoče je bolš da si zej vidla kakšni so, pa boš lahko pol na novo neki fresh start :) ti želim najboljše user posted image  ni se vredno sekirat, že samo zaradi malega v trebuščku user posted image  

(odgovor članu Magic*)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 11:40:19   
juhica
Verjamem Suziiika, najlepše je bit na svojem!
No midva sva bila najprej pri tašči, zelo majhno ločeno gospodinjstvo, ampak sva bila presrečna, ker sva bila na svojem. Potem so se pa poslabšali odnosi, oz. naj bi bila to začasna rešitev, ker je res majhna hiška, pa želela sva še enega otročka in sva morala iti. Tako da zdaj živiva v veliki prazni hiši, ki je bila od mojega dedka, sedaj pa jo je podedovala moja sestrična. Lahko smo še notri kar nekaj let, ampak midva si želiva eno trajno rešitev, ker tkole živeti v negotovosti, kdaj bo treba iti s tremi otroki je mim. Pa še nič ne urediva po svoje, ker nama je škoda karkoli vložiti v tujo nepremičnino, vse je improvizirano v veliki dnevni sobi in kuhinji...

Magic* bedno za službo, očitno se res ne moreš zanesti na prijazne besede. To se je meni zgodilo v prvi nosečnosti, s tem da sem šla še na dodatno izobraževanje in na koncu čist izvisela, vmes pa take obljube in vsi baje fuuul zadovoljni z manouser posted image . No vidim,da ni NS čisto pravilna pri napovedi spola, jst mal upam, da se bo pri nas le pokazala kaka punčka, čeprav bom tudi fantka zeeeeloooooo vesela.

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 12:54:49   
anci banci





dobr dan...jajoj kako sonce...kr vabi za en sprehod, samo ker ne smem....user posted image

no jaz sem za v petek dobila roza izcedke, ki so postajali vse bolj krvavi in smo spet bili na urgenci, sicer je s plodom vse ok, kri in urin pa sta pokazala neko vnetje, kriv je padec imunskega sistema zarad stresa....če se ne bo ustavilo moram nazaj...

ma čist dovolj imam že teh doktorjev:(

jutri imam diabetološko in po vsej verjetnosti dobim insulin, ker imam po hrani vedno visok cukr...

magic...jaz itak za delodajalce nimam lepih besed,..... svinjarija...iz lastnih izkušenj ti reče, samo ne se sekirat, jaz se in sem zarad tega s psiho čist v podnu pa skoz pri doktorjih

< Sporočilo je popravil anci banci -- 17.1.2011 12:56:26 >

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 13:20:31   
MetiLu
Anči Banči, tvoja štorija je še posebej žalostna, res user posted image  želim ti, da se ti čimprej odgrnejo teli črni službeni oblaki, pa da sproščeno zadihaš v tej user posted image    user posted image

Jaz sem se kar odločila, da si bom tokrat "privoščila" malo časa zase in družino, ker je ta nosečnost in potem porodniška načrtovana kot zadnja (nikoli ne reci nikoli user posted image ) in jo bom probala čimboljše izkoristit. Nikoli več najbrž ne bom toliko časa fraj službe, delali bomo pa mi itak še iz groba ven, če bodo takole prestavljali delovno dobo user posted image  sploh pa že malo planiram "podaljšati" porodniško, če seveda ne najdem prej službe... To pa zato, da si bomo lahko privoščili dolge počitnice na morju. Letos bomo malo prikrajšani, pa bomo drugo leto not prinesli, če bo vse po sreči. Namreč smo se v zadnjih sezonah navdušili nad kampiranjem user posted image  imamo pa tud manjši čolniček in so poletni dopusti postali res fantastični user posted image  seveda se pa vse tiste robe, ki jo potrebujemo (kampiramo s šotorom) ne splača voziti in postavljati za en teden, upam, da nam bo vreme in finance dano, da bomo enkrat lahko tako uživali v poletju. Nasploh pa je poletje moj naljubši čas ravno zaradi morja. Noben zimski šport ali pa "dopust" me ne navduši tolk kot poletni.

Ojoj, kje sem že jest. Sredi januarja že o morju sanjam user posted image   Se opravičujem za smetenje, malo me je zaneslo user posted image

No, kosilo mam pa tud že kuhano. Sem še meso iz župe ponucala in naredila polivko za špagete. Solato imam pa še od včeraj očiščeno, tako, da se lahko zdej malo zrelaksiram.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 13:35:08   
juhica
MetiLu mene tut na morje odnese. A boste šli že z dojenčkom v kamp? Midva planirava letos spet Lošinj, vendar v zaćetku junija. Z dojenčkom bo pri nas težko kam iti, če bo tak kot prvi, kaj šele če bo tak kot drugiuser posted image user posted image  - nobenega spanja in konstantno dojenje, tako da se že psihično pripravljam...

(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 13:53:49   
maca84
hej....da se še jst malo javim :)

ko vas tkole berem, predvsem tiste ki mate že kakšnega otročka doma se prav nasmejim - MetiLu tvoj sinček me je zelo spravil v smeh z Albinco, tvoj komentar o njegovem razočaranju ko ne bo privekala želva na svet pa še bolj user posted image in vaše izkušnje z nočmi in dojenjem pri otrocih - si sploh ne znam predstavljati kako pestro bo - ampak se pa že iskreno veselim da bo v hiši otroški smeh, jok,veselje,.... user posted image

tole z vašimi službami je pa res čist čista podlost in zato jaz o kaki službi (iščem prvo zaposlitev, pa še diploma me tudi čaka) sploh ne sanjam, ker bi po razgovoru izvisela že zarad nosečnosti, pa če bi mela ne vem kako dobre reference in pustila odlične vtise pri možnem delodajalcu user posted image

no, sva si pa uspela včeraj z možičkom privoščit izlet na primorsko in je blo fajn, kljub mrazu in megli ob morju ..... vsaj malo sva se nadihala morskega zraka in potem zbežala nazaj do notranjske kjer je bil zelo lep sonček user posted image

srečno in veselo vsem naprej

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 14:07:00   
Suziiika
Aneda? Prav lepo je brat to in js ravno zaradi tega in pa občutka, ko ti otrok reče da te ma rad (meni je to rekel otrok v vrtcu in kljub temu da ni bil moj, me je pogrelo od pet do glave), še posebej pa ko ti to reče lasten otrok, polagam vsem, ki jih pestijo kakršnekoli težave ali strahi, punce že za voljo tega, vam povem da bodo ob tem tudi največje težave postale najmanjše oz. jih za trenutek pozabiš, ker vidiš da je zaradi takih stvari pa vredno malo potrpet :)
In ne pozabte, po dežjem vedno posije sonce, do takrat pa malo veliko upanja pa bo vse vredu :) Držim pesti! user posted image

(odgovor članu maca84)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 14:14:25   
total
Takole pa sem nazaj iz pregleda,zopet sem videla svojo bebiko,sam se je tko sarmežljivo skrivala da spet nč ne vem ...user posted image user posted image user posted image . Drugače vse poteka supr,razen pritisk sm danes imela visok...user posted image ,upam da tut to se umiri.Tako,da mi predlaga bolniško..bomo videli kaj bo.
Naslednji pregled imam čez 1 mesec,17.2.

pa pa


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 14:19:56   
anci banci
metiLu...mene tud vleče bolj na morje, oziroma vedno živim za tistih 14 dni na morju...in to čimdalj nekje v Dalmaciji...ko je bil moj sinko star 2 meseca sva šla skoraj za 3 tedne na Šolto septembra in bilo je noro dobro...pa še moji starši so šli in ko je popoldne mali spančkal sem jo jaz malo pobrisla na plažo in se 1 uro prdajala plavanju in sončenju...tako da je bilo ful fajn met starše sabo....
glede bolniške pa-grozljika za zaradi tega ti niso podaljašli ...upam da jo meni podaljšajo, sicer imam res v materinski knjižici sedaj v decembru in januarju konstatne vpise, sam zdej m je pa naročila čez 4 tedne
a ja glede moje zgodbe, pa gremo v boje, da dosežem pravico pa če grem do konca in s tem tvegam službo, ker v tsito okolje se ne mislim vrnit nazaj..

monika2011...edino prov, da si zahtevala regres, naj delodajlaci ne mislijo, da se nas da okrog prenašat

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 14:34:48   
Majuscka
Pozdrav tudi prvič od mene...da si malo popestrim tele dni...
PDP: 8.7.11, prvič
Se veselim vsega prebranega....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 14:55:33   
**M**
Pozdravček še od mene!

Joj jst res nevem kaj je s temi delodajalci, nikol nebom razumela, kako lahko postavijo na cesto žensko, ker je nosečauser posted image  mislim, a jim ni jasno, da je pa od nečesa treba tut živet. prou res niste v zavidljivi situaciji. Vem, da je lahko govort, ampak probite odklopit in se čim manj sekirat, ker je za take g... res škoda energije in zdravja, pa še nič bolš nebo zato.

Suziiika in Majuscka dobrodošliuser posted image

Midva sva bla tut včeri na morju, joj bi kr not skočila, če nebi blo tko hladno. Js obožujem morje, bi šla 5x na leto, če bi lahko. Sam je blo res slabo vreme, čeprav je men na netu kazalo, da je sonček z oblačkom, prideva tja pa meglauser posted image  Ampak je blo vseeno fajn, pa še mal sva se razhodila.
Punce a kej planirate doust za letos in če ja, kdaj? jaz bi full nekam šla, sam pomoje bi blo fajn tam aprila-maja, kasnej pa kr mal cvikam. Sam ta čas pa še nebo tok toplouser posted image

Sm hotla še neki napisat, pa sm že pozablauser posted image mam spomin k ementaleruser posted image  a še kera?

< Sporočilo je popravil **M** -- 17.1.2011 14:56:40 >

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:04:34   
Suziiika
**M** najlepša hvala user posted image
Drugače ja, js še vedno mislim da takšni ljudje nimajo niti malo srca, sam sej kot sm rekla, če se le da, čim manj sekirat, ker je škoda živcov in vsega za takšne ljudi.
Kar se pa dopusta tiče, pred porodom najbrž ne, sm kr mal strah dobla ko sem slišala da je letos poleti neka znanka kr na hrvaškem rodila, sam ona je mislim da bla že kr v roku, tak da ne vem zakaj se je tak daleč odpravla na morje sploh user posted image če bo že kaj pred porodu, mogoče za kakšen dan dva pogledat našo obalo, pol pa kasneje kaj več če bo vreme kokr tok.. September se ne sliši tak slabo user posted image pa še vroče ni tak
Majuscka sma lih en dan narazn user posted image
Mene sicer malo skrbi ker nekaj slabo vreme napovedujejo, sneg al neki takega, za sredo oz. četrtek in upam da ne bo kaj hujšega da mi uspe brez kakšnih večjih težav do ginekologinje v čet. zjutraj. Katera kaj več ve o vremenu?user posted image

Lep dan vsem še enkrat user posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:14:57   
**M**
IZVIRNO SPOROČILO: Suziiika

Kar se pa dopusta tiče, pred porodom najbrž ne, sm kr mal strah dobla ko sem slišala da je letos poleti neka znanka kr na hrvaškem rodila, sam ona je mislim da bla že kr v roku, tak da ne vem zakaj se je tak daleč odpravla na morje sploh user posted image če bo že kaj pred porodu, mogoče za kakšen dan dva pogledat našo obalo, pol pa kasneje kaj več če bo vreme kokr tok.. September se ne sliši tak slabo user posted image pa še vroče ni tak


Ajoj, ja sej zato bi pa jaz šla prej, seveda če bo vse tko kot mora bit, čist na konc pa res ni šans, dobra je, da je upala. Bi rabila mal odklopa, ker mava zadnje čase res norišnico, sva navajena, da greva vsako leto na dopust, da si nafilava baterije, drugač pregoriš. September je ok ja, sam nevem kok je pametno s tako malim dojenčkom it.

< Sporočilo je popravil **M** -- 17.1.2011 15:15:46 >

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:15:32   
marjetka15
ojla vsem,

ja tole z delodajalci je res adijo pamet. jaz sem pred enim letom dobila službo za nedoločen čas in to po 3 letih določenga. Je pa tko da tud pri nas ne podaljšujejo pogodb nosečnicamuser posted image . Hvala bogu imava oba z možem službo, je pa res da sva oba ful ziheraša in sva z nosečnostjo čakala da dobim službo za nedoločen čas. Ja pač vsak po svoje. Je pa res če ima vsaj en službo da je že ok.

Dopust letosuser posted image , že smučanja ne bouser posted image , ampak bo pa drugo leto velikoooo bolje...
Ne vem jest sm razmišljala da bi šla septembra, torej bo dete staro 2 meseca kam na slovensko obalo. Daleč s tok majhnim otrokom res ne upam it, sploh pa ne v dalmacijo, kjer sva stalna gosta Hvara in Korčule že 10 let.

no se še kaj javimuser posted image

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:23:16   
spetko
dober dan punce...

suziiika in majuscka dobrodosli...

mis mis...mali je dobro..ampak pol sem pa takoj za njim jaz zbolela...tako da..pa sem še vedno doma..jutri imam dr. pa upam da grem čimprej delat...ker ne želim neki ful izostajat čeprav glede na druge komentarje ko jih berem kar se tiče službe se kr zgražam...ne moreš verjet da taki obstajajo...

metilu...žal mi je da je tako kar se tiče službe ampak verjamem da ti bo zdej pasalo in boš še bolj vesela v nosečnosti in s tvojim sinčkom...

anci banci...tako kot si rekla kr v boj prot njim ker itak nimaš kaj za izgubit..tako pa lahko vsaj svoje pravice pridobiš in boš lahko mirna v nosečnosti in uživala..ne pa da boš morala k tem dr. hodit konstantno...

ja tukaj na obali je groza kar se tiče vremena...ok res da sem doma ker sem bolna..ampak vseeno..če želiš otroka peljat ven niti ne moreš ker je vsepovsod blatno in megleno..prav bljak..kdaj bo malo sončka posijalo...

mi pa kar se tiče dopusta ne bomo šli nikamor ..ga bomo izkoristili kar tukaj..tiana bom avgusta za cel mesec vzela iz vrtca in pol bomo vsi 4 uživali v poletju..upam...

a kar se tiče imen pa se še vedno nisva odločila oz sploh pogovarjala kakšno bi...bomo upam da kmalu..:D

vsem ki gradite in se odpravljate na svoje...
midva sva bila pri mojih ko sem rodila prvih 4m in pol sva kupila stanovanje in se preselila...ampak mislim da sva se malo zaletela..ker samo stanovanje je lepo zelo..ampak smo na 4.štuku brez lifta in ne vem kako mi bo zneslo z 2 otroci gor in dol...bomo vidli..

no zdej pa grem kuhat juhco in njoke z omako...:)

lep dan

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu marjetka15)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:24:42   
Suziiika
Ja sej ravno to, sam kok prej it je pa tud vprašanje ker nikol ne veš kaj pride.. js bom najbrž rajši kr počakala, al pa res sam tisto za kak dan dva, al pa mogoče poskusi kakšne toplice al pa kej takšnega bližje.. Mi smo bli zdej decembra v čateških pa je blo super user posted image
To tud mene skrbi kak dobro je s tak malim it ja, sam pol sm pa tud razmišlala, če pa nič ne bo, bo pa tud lepo, dojenček bo pri hiši, kaj češ lepšga, morje bo pa pač počaku :D al pa doma pred hišo lavor pa voda za tahujšo silo user posted image

Spetko hvala, vam pa dober tek user posted image

< Sporočilo je popravil Suziiika -- 17.1.2011 15:26:47 >

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:46:07   
~Minnie~
anci banci drži se!! Držim tačke, da bo s tabo in pikico vse v redu in ti pošiljam user posted image user posted image user posted image
Glede delodajalcev - sploh nimam komentarja, sem imela tudi jaz že tako slabo izkušnjo, skos oblubljajo in te hvalijo, ko pa je treba res človeka zaposliti, pa 1000 izgovorov ... na koncu sem jih skenslala in si potem drugje našla zaposlitev za nedoločen čas. Sva bila pa tudi midva bolj ziheraša in sva čakala, da še jaz dobim redno službo.


Vidim, da vas je veliko ki zidate, tudi midva bova letos začela z gradnjo najinega domeka, res je to ooogromen finančni zalogaj ampak počasi nam bo uspelo :-)
Drugače pa tudi jaz razmišljam, da bi šla mogoče za kakšen dan na morje okoli prvega maja, potem pa s štručko septembra - če bo to dopuščalo vreme, bomo videli user posted image

LP

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:53:44   
juhica
Tudi jst se ne bi upala na morje v zadnjem mesecu, tko bova šla pa več kot mesec pa pol prej, mogoče celo dva meseca prej, ker jst mam 26.7. rok. Ampak to seveda v primeru, da bo nosečnost tipi topi kot more bit, če ne ne grem nikamor. Ko sem bila drugič noseča, smo mesec in pol pred rokom šli v kamp Čikat na Lošinju, ampak mi je bilo teško spati na tleh, čeprav je bilo mehko, ker so me boki boleli...

Letos bi pa šla v kak apartma v Malem Lošinju, čeprav se zna zgoditi, da bomo šli tudi kam bližje. Radi gremo izven sezone (letos si to še lahko privoščimo, drugo jesen imamo prvošolčka), ker ne marava gužve in jst mam težave z vročino, težko prenašam...če pa nikamor ne gremo bo tut čist v redu, edin ta starejši je precej zagnan... Ker meni je doma čist zakon, sončna terasa, vrt, bazenček napihnem, se s sosedi sprehajamo in kofetkamo, otroci se igrajo...

Z dojenčkom pa bi šla v primeru, če bi bil ene par mesecev star, tm po treh, štirih mesecih mesecih...

Suziiika, res je kar si napisala, ampak sem pomislila mal za hec, kako ti potem v eni minuti po izkazani ljubezni, nazaj zabrusi "Grda si!"user posted image

(odgovor članu Suziiika)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 15:55:20   
juhica
Joj kaj sem napisala, jst sem z  mislimi še v 2010, to jesen imamo prvošolčka, zato gremo lahko v začetku junija na morje.

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 16:50:22   
Majuscka
O, keri odzivi. Hvala.

Da sam pokomentiram glede morja...tudi mi bomo vejretno kar doma v senci počakali na naraščaj...pa ne toliko zaradi straha, da bi bilo kaj prej, z nekim normalnim potekom nosečnosti, mislim da ni straha v maju ali začetku junija kam popihat...pri meni je samo druga situacija...in sicer bolniška...kar že tako pomeni, da ne bom mogla kazati svojega bušija kakor bi si želela...v bolniški pa sem zato, ker sem že imela enkrat SS, ker sem zdaj že 2x krvavela in ker imam terensko delo, pospeševalec prodaje... Ampak, prvo dete, čeprav sem si želela biti aktivna skozi celo nosečnost...
Jaz pa imam drugačne probleme s službo, ker sem S.P. in nič ne funkcionira brez mene, tak da dejansko skos kaj od doma delam...zdaj pa imam v teku prijateljico, da jo zaposlim...če bo vse po sreči in se bodo vsi strinjali... tak da nič kaj psihičnega počitka :( Hvala bogu so moji pogodbeniki zelo razumljivi, upram, da bodo še naprej...ker je res svinjarija, kako se delodajalci obnašajo. Treba je naravnost povedat in bit pošten...

Imamo pa skupno tudi to...selitev v svoje stanovanje....samo da kredit steče in ne plača kdo are prej kot midva...

Zdaj pa grem na kivi in banano:)

Lep večer! M

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 17:30:24   
MetiLu
Uh Juhica, si me malo nasmejala user posted image  tud naš se je dost dojil, spali pa nismo leto in pol nič, potem smo se zbujali pa samo še 1x-2x na noč eno leto, potem smo se odvadili plenic in spali celo noč, kar je trajalo 3 mesece, potem pa je šel v vrtec in se spet zbudi in ga vzameva k sebi... dojila sva se pa 11 mesecev, ni zagrabil niti enega cuclja, ko sem ga kasneje probala na flaško navajat za kakšen čaj ali sok, posledično imamo doma vse možne flaške, kar jih obstaja user posted image  no, pri drugem že vem, koliko stvari se rabi, kaj se pa dokupuje oz. se niti ne sprobava...

Kampirat pa nimamo v planu, bomo šli najbrž začetek junija na našo obalo v službene apartmaje, toliko, da se moja dedca malo navozita s čolnom, potem pa računam, da nam skupaj uspe it še začetek septembra, vse pa bo odvisno od user posted image . Če nama bo dojenje steklo tako kot pri prvem in da ne bo kakšnih večjih težav, potem bomo šli mogoče k mojemu očetu v prikolico v Premanturo, sicer pa je še vse v luftu user posted image  

Suzika, bolj se ne bi mogla strinjat user posted image

Anči Banči, jaz do sedaj sploh nisem imela odprte MK, zdej mi je pa vpisal tiste težave s krvavitvami v začetku user posted image , pa naslednjo kontrolo čez en mesec in so me na podlagi tega zavrnili. ker ni nobene spremembe v stanju in ker za njih taka kontrola pomeni, da ti G vodi nosečnost kot normalno... tako nekako piše v moji odločbi. Sicer pa ja, tudi jaz živim za tistih 14 dni na morju user posted image  Sploh pa so dopusti pestri in aktivni odkar smo postali družinica user posted image





_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu juhica)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 18:24:09   
Šnofla
Ko berem kakšne probleme imate v službi sem skoraj vesela, da je v cca enem letu odkar aktivno iščem nisem dobila. Katastrofa od odnosa do nosečnic in na splošno do žensk - v malem miljonu vprašalnikov sem odgovarjala na vprašanja ala koliko otrok imam, koliko so stari (valda če ti mali otrok zboli imaš lahko bolniško), ali še/že kaj planiram, kdaj...

Morja pa letos od daleč nisem videla user posted image in upam, da nama nekje aprila, maja uspe letet za par dni.

Stanovanje pa....zaenkrat sva pri mojem, zaenkrat nobenih problemov ampak vseeno oba pospešeno razmišljava kako si narest lasten vhod. Drugače pa srečo vse, ki se selite ali zidate hiško.

Imena, porodnišnice, vozički in vse ostalo pa... jaz še nisem tako daleč. Si sploh še ne upam razmišljat, čeprav je po današnjem jutru to veliko lažje. Rezultate NS imam odlične, 1:3600 (DHT konec tedna), otroček je živahen, je, na veliko se mu kolca in ne mara ultrazvoka. user posted image Mi pa vaši pogovori dajo vedet, da dejansko nimam pojma user posted image Otroci, ravnanje z njimi,... user posted image Ali pa me samo strahovi preganjajo.



(odgovor članu MetiLu)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Julijke 2011
17.1.2011 18:40:46   
aloje
Hojla nosečke.
No pa smo ravno iz pregleda vse super vse 1a,zopet videla našo pikicouser posted image .
MG imam 28.2,bolniška zaključena in v sredo zopet veselo na delo.user posted image
Vsem čestitam za uspešne preglede in NSuser posted image
No tiste katere boste zidale svoje štalce pa kar veselo,mi smo že 6 leto na svojem-
občutek je enkraten,živimo na vasi na 750m nad morjem,sončka imamo na pretek,sosedov
bolje malo,tako da uživam 300 na uro.
Vidim,da je pogovor nanesel že na poletni dopust,upam,da nam ga bo kaj uspelo izkoristit,
drugače sem pa rekla,hja na morje gremo trije iz morja pa pridemo štirje.user posted image
Lepo se imejte še naprej in ne pozabite veliko pobožati svoje trebuščkeuser posted image .

(odgovor članu Magic*)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?