|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
13.1.2011 8:12:31   
**M**
Dobro jutro,

evo moje poročilo  s pregleda, rezultati baje super 1:5963, vidli smo vse razen tega kar je med nogicami ne hehe, se še skriva. Veliki smo pa 63 mm. Sem pa tud jaz bla v Porodnišnici Lj, dubla sem samo 4 slikce. Pa kok je lepo srček slišatuser posted image

Rakica 82,Špelca21, frufru, petrussa super za dobre rezultate

Maca84 dobrodošla med namiuser posted image

Tolko na hitrco, mal sem vas površno prebrala, bom kasneje mal bolj pa še kaj napišem. Me tolk glava boli, da je groza, sem se že ob 3 zbudila z glavobolom, tko, da že vidm, da bo danes obupen dan. Nekak sem se privlekla v službo, sam nevem če bom zdržala do konca.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Julijke 2011
13.1.2011 8:45:15   
anci banci
jutro:)

sami lepi rezultati iz pregledov...user posted image user posted image user posted image user posted image

no jaz sem včeraj zopet imela detektiva za kontrolo bolniške doma, ki so ga poslali iz podjetja.prišel je šele ob 6 zvečer...ma prov vidi se da me lovijo...kr naj, sem itak skoz doma...čeprav bi šla rada mal na sprehod, ker se mi že meša biti cel mesec zaprta v stanovanje..

glede vozičkov pa, imam Mutsy3 rider in sem bila izredno zadovoljna z njim, velika napihljiva kolesa za po kateremkoli terenu, lahko obvladjiv..ga ne bi zamenjala...sicer smo potem ko je Svit bil že večji in ko smo šli na morje dobili Peg peregota, tako da je malo manj zasedel prostora v prtljažniku

(odgovor članu **M**)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Julijke 2011
13.1.2011 9:00:22   
smuki
Čestitke vsem za uspešno opravljene NS . Zdaj se lahko sprostite in začne te max uživati v nosečnosti.

Vidim, da že teče debata o vozičkih. Priznam, da sem tudi jaz pisala skor doktorsko dizertacijo glede vozičkov, a kljub temu praksa pokaže svoje.
Takšnega vozička, kot sem si ga jst želela, ga očitno še ni ... tako, da je bil potreben kompromis in izbrala sva Mutsy-a 3rider-ja.
Nakup je bil izveden v roku parih ur, ker je bil slučajno v akciji v BC. Lupinico Maxi Cosi sva kupila preko Recinkota, košaro pa dobila rabljeno... staro 3 mesece.
Tako... voziček je sicer res pravi voz, a so se potem tekom uporabe izkazale določene pomankljivosti. Če bi še enkrat kupovala voziček, bi kupila takšnega, da se lahko lahko ROČAJ prestavlja naprej in nazaj. To, da se sedež lahko obrne v obe smeri je sicer super zadeva, vendar je mene ful motilo, ko sva šli na sprehod in ko sva se peljali v eno smer je bilo OK, kontra je pa tamali sonce direkt sijalo po njej, kljub marelci in kasneje Penny-u. Kar nekajkrat je bilo tako, da sem sedež s tamalo vred obračala... kar ni fajn ne za tebe ne za dojenčka....
Super je če ima voziček veliko košaro za odlaganje tisoče stvari, ki jih ponavadi vlačimo s seboj, ter da je ta košara dvignjena, če en moraš imet skoraj vse v kakšni vrečki, da ni vse pošpricano.
Kar se tiče dežnih prevlek, se da dobit v DM ene univerzalne, ki so par € in za tistih par sprehodov, ko vas dež dobi čisto OK.
Tudi ročna zavora je zelo dobrodošla (sploh če ni okoli raven teren), vendar se tudi brez da preživet. 
Košara je bila pri nas zelo uporabna, saj je bila v njej skoraj 5 mesecev oz. dokler se ni začela obračat, ker je bila lepo na fraj ....
Drugače smo pa tudi mi zdaj nabavili eno marelo (Baby welt Moon fit), ki je zdaj za nakupe, ker si ne upam več Mutsya dvigovat v avto. Fajn voziček, le mala nam skoz nekam leze...

Ostalo so pa že punce napisale kaj je dobrodošlo pri vozičku....

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Julijke 2011
13.1.2011 9:31:33   
mismis


user posted image
 
 
PDP, NICK, STAROST, ŠT.user posted image , ŠT.user posted image , DATUM PREGLEDA, NS

1.7.
 
2.7.
jana banana, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, MF: ?
total, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ., MF: ?
 
3.7.
tina_r, ?, ? user posted image , ? , P: ?, MF: ?
 
4.7.
balem, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
pinky_fairy1, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF: ?
 
5.7.
smuki, 30, 3user posted image , 1user posted image , P: 1.2., AC: 20.1., MF: ?
 
6.7.
magic, 22, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., MF:
 
7.7.
 
8.7.
sonya1, 42, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., AC: 24.1., MF: ?
marjetka15, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 26.1., MF: ?
muki1, ?, 3user posted image , 2user posted image , P: ?., MF: ?
 
9.7.
saskam, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
MagicSpell77, 33, 1user posted image , 0user posted image , P:?. , MF: ?
škrpijonka, Koper, 32, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.., MF: ?
monika2011, Kranj, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 3.2. UZ 9.3., MF: ?
 
10.7.
 
11.7.
reni36, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., AC: 28.1.
 
12.7.
mismis, 36,  2user posted image , 0user posted image , P: 19.01., MF: ? 
 
13.7.
Nateja85, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1.,  MF: ?
 
14.7.
frufru, 35, 4user posted image ,  1 user posted image , P: ?.,
meti.v, 29, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ?, user posted image
zoga08, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: ?, MF: ?
aloje, 35, 2user posted image , 1user posted image , P: 17.1., MF: ?
Zima1976, 34, 1user posted image , 0user posted image , P: ., MF: ?
 
15.7.
dhamma, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
petrussa, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: 1.2.., MF: ?
.Evelyn, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 14.1.., OGGT: 25.1.
kovanec, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?., NS: ?
 
16.7.
bubu_bibi, 27, 1user posted image , 0user posted image , P: ?.,
spetko, 24, 2user posted image , 1user posted image , P: ?., MF: ?
 
17.7.
tamcy, ?, ?user posted image , 1user posted image , P: ?, NS: ?
aqua77, 33, 2user posted image , 1user posted image , P: 1.2., MF: ? user posted image
fiška33, 34, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.1., MF:  user posted image
sunny24, ?, 3user posted image , 1user posted image , P: ?., NS: ?.
 
18.7.
zabica81, 28, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1.., MF:
meti.lu, 28, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.2., MF: 11.3.
mamyp3, 30, 3user posted image , 2user posted image , P: 2.2., MF:
dekle23, 23, 1user posted image , 0user posted image , P: 3.2.., MF:
 
19.7.
rakica82, 28, 1user posted image , 1user posted image , P: 27.1.., NS: 12.1.
 
20.7.
anci banci, 31, 2user posted image , 1user posted image , P: 11.1., MF:  user posted image
sonncnica, 30, 2user posted image , 1user posted image , P: 12.01.., MF:
 
21.7.
medko, 22, 2user posted image , 1user posted image , P: 10.01., NS: ?
 
22.7.
**M**, 27, 3user posted image , 0user posted image , P: 25.1., NS: 12.1.
 
23.7.
Špelca21, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., MF:
 
24.7.
cori, ?, 4user posted image , 3user posted image , P: 20.1., MF:.
 
 
25.7.
summer11, ?, ?user posted image , ? user posted image , P: ?, NS: ?
LuNaMi, 25, 1user posted image , 0user posted image , P: 27.1., NS: 19.1.
 
26.7.
NEA_TEJA, Cerknica, 35, 5user posted image , 3user posted image , P: 2.2.., NS: 14.1.
wwwwww, 23, 2user posted image , 1user posted image , P: ?.., NS: 11.1.
Juhica, 31, 3user posted image , 2user posted image , P: ?, NS: 14.1.
 
27.7.
Roži_, 30, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 11.01.
julijka11, 36, 2user posted image , 1user posted image , P: 4.2., NS:  17.1.
maca84, 36, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS:  ?
 
 
28.7.
Minnie, 24, 1user posted image , 0user posted image , P: 19.1., NS: 19.1.
 
29.7.
_Mavrica_ , 25,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
Tamcika, ?, 1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: 17.1.
 
30.7.
 
31.7.
 
X.7.
Vixen, ?, ?user posted image , ?user posted image , P: ?, NS: ?
anonimen, ?,1user posted image , 0user posted image , P: ?., NS: ?
 
 
Julijk 2011 nas je: 56
 

user posted image user posted image  Z nami so pot začele: user posted image user posted image
 
sončnica14
SmInCa
nhaya
Angelica Wald
*Lili*
anak
aTri


 
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO           MERE

user posted image user posted image www.noseca.com/ 


  • DODATNE INFORMACIJE O POTEKU NOSEČNOSTI
    user posted image
    PREGLEDI           user posted image NUHALNA SVETLINA  
    user posted image
    SEZNAM ZA BODOČE MAMICE           user posted image OTROČARIJE.NET  
    user posted image
    ŠOLA ZA STARŠE           user posted image NOSEČNIŠKI KALKULATOR V 3D  
    user posted image
    VSE O NOSEČNOSTI           user posted image MAMA.SI  
    user posted image
    NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA           user posted image BABY BOOK   


  • user posted image



    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
  • Neposredna povezava do sporočila: 829
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 9:32:25   
    mismis
    Dober dan,

    Špelca21 in maca84, dobrodošle med nami, več nas bo, bolj bo veselo.

    cori, fiška33, Roži_, Petrussa, rakica82, Špelca21, **M**, čestitke za dobro opravljeno nuhalno.user posted image user posted image

    Petrussa, mislim da so se o tem vozičku pogovarjali pri junijkah 2011
    frufru, super za izboljšane rezultate NS user posted image user posted image user posted image

    Še malo pa bo nuhalnih konec in se bodo počasi začele morfologije user posted image

    anci banci, tole je pa res eno veliko sr@nje kar se ti dogaja, mislim tole pa res ni fer. Žal ti ne morem prav dosti pomagati z nasveti, pri meni v podjetju so bili vsi veseli, da nam je končno uspelo, me je šef že par let zapored dajal v plan za porodniško user posted image

    _____________________________

    "Če ne moreš pomagati, nagajaj.
    Važno je, da si zraven!"

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 830
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 9:38:01   
    škrpijonka
    Ne morem verjeti, da lahko eno nosečnico tako grdo izigravajo. Pri meni v službi so vsi zelo veseli, pa čeprav bo verjetno problem glede zamenjave, mi vsi govorijo, da naj se jaz z tem ne obremenjujem in da bodo že rešili.

    Komaj čakam vikend, ki bo sončen in bomo šli lahko pohajat.

    _____________________________

    Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

    (odgovor članu mismis)
    Neposredna povezava do sporočila: 831
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 10:03:11   
    maca84
    Hej hej.....no ko vas berem pa NS in vse.....me boste zdej mal čudno pogledale najbrž,mogoče katera tut obsojala odločitev ampak - midva z mojim možičkom sma se namreč odločila da ne greva na NS in da bo veselje in sreča ne glede na to,če bi se pokazali kakšni zapleti. Konec koncev je otroček sad najine ljubezni,ne glede na rezultate NS. Pa še pol,če bi mi rekl da bo kej narobe je tako - so bili primeri k so jim napovedal hude rezultate pa so bli otročki čist zdravi in tudi obratno. No pa še jst bi se do poroda pol sekirala zakaj,pa kako bo pa tko.....tko da smo se odločli da bomo imeli mirno in veselo nosečnost,upamo na naravno rojstvo (brez kakega carskega reza ) in potem veselo skok v družinsko življenje :)

    Aja pa še nekaj manjkajočih podatkov za na seznam: datuma NS torej ne bo, naslednji P je pa 2.2.2011. Bi pa prosila še za popravek starosti: 26 je pravilno ;)

    (odgovor članu škrpijonka)
    Neposredna povezava do sporočila: 832
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 10:29:03   
    rakica82
    Kok je lepo brat, vse uspešne rezujtate z NS user posted image user posted image user posted image .

    Jst sem zdej dejansko bolj sproščena, je vseeno lepo slišat, da vse štima, kolikor pač lahko user posted image .

    Maca84
    jaz te čisto razumem, midva sva se tudi pogovarjala o tem. Pa sva šla predvsem zaradi tega ,ker je to prvi otrok in ga je včeraj moj možek prvič videl in slišal srčka. Se je skoraj stopil user posted image . Je pa že moj možek rekel, da pri drugem otročku pa ne bi šla, ker tako razmišljava kot ti ,kar sva naredila sva in otroček je najin in imava ga neskončno rada že zdaj ne glede na vse. In tudi, če bi nama včeraj rekla, da so rezultati slabi to za naju ne bi nič spremenilo.
    Tako ,da vsak se odloči po svoje, predvsem pa je važno, da uživamo v tem obdobju.

    Špelca21 jaz sem tudi blia včeraj pri dr. Strah, mogoče sva se celo srečali user posted image .

    Lep dan vsem


    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 833
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 10:34:37   
    total
    Pozdravljene punce,najprej čestitke za vse dobro opravljene pregledeuser posted image user posted image .
    Pr men se počasi  slabosti popolnoma umirjajo,končnouser posted image ....me pa je začel kr križ matrat posebaj čez dan če sm velik na nogah. Včeri se mi je zazdelo da  sem prvič čutila pikico.. pri popku kot tak balonček in pravijo da pr drugi nosečnosti čutiš prejuser posted image .
    V ponedeljek imam ponovno pregled že komaj čakam,ker je od NS kr že dalečuser posted image user posted image user posted image .
    Tudi mi gledamo vozičke in bomo kupili novega,je ta prvi že zdavnaj oddan pa še velik je bil.
    anci banci ne sekiraj se preveč za takšno službo,ki te niso vredni da bi te imeli,če tako delajo...to je pa res za bruhatuser posted image .
    Glede NS bom pa takole rekla: vsak posameznik zase ve kaj bo naredil,jaz vem da je to za mene en NUJEN pregled v nosečnosti in sem srečna da to zdaj obstaja in vidiš pikico že tako zgodaj,kar je najlepše. Če pa slučajno pride do nezaželenega dogodka in je kaj narobe lahko tut takoj ukrepaš.

    pa pa

    < Sporočilo je popravil total -- 13.1.2011 10:36:03 >


    _____________________________

    Kaj naj rečem...srečna sm!!!


    (odgovor članu maca84)
    Neposredna povezava do sporočila: 834
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 11:11:08   
    juhica
    maca84, to je pa res samo vajina odločitev, nimamo mi kej tle obsojat, sicer pa na to raziskavo množično hodijo nosečke šele ene 8 let, kolikor vem.

    Te pa čisto zastopim, midva tudi pri drugem nisva šla ne na nuhalno, ne na 3D, skratka na nič samoplačniškega, pa sem bila 28 let stara. Moja mama baje ni sploh niti enkrat bila pri ginekologu, je kar rodit prišla, pa je bilo to 31 let nazajuser posted image . Sedaj sem tudi tuhtala za nuhalno in premišljevala, ker v primeru slabega rezultata, jaz ne bi šla na amniocentozo, moj pa bi, se malo razhajava pri temu. In sem se odločila, da grem vseeno na nuhalno, mi je ginekologinja namignila, da bi bilo pametno zaradi let. In v končni fazi, so stvari, za moje pojme, veliko hujše od DS, pa jih nobena raziskava ne ugotovi, ampak o tem je res brezveze razmišljati, potem se lahko celo nosečnost sekiraš. Skratka komi čakam, da bo ta nuhalna za nami, upam da bo kolikor tolikor soliden rezultat, da se ne bom presekirala čez celo nosečnost, pa glede spola naju firbec matrauser posted image . Mal upava na punčko, čeprav za fantka pa že vse imavauser posted image .

    ancibanci, to pa res ostaneš brez besed ob takem ravnanju. ali si sploh še želiš delati v takem okolju po porodniški? Da ti pošljejo detektiva, jst sm bila celo prvo nosečnost na bolniški, pa me tudi enkrat nihče ni preverjal. Sploh prvič slišim, da bi dejansko nekdo prišel na dom gledat, a si doma.

    (odgovor članu total)
    Neposredna povezava do sporočila: 835
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 11:20:30   
    smuki
    Total... meni se tud že ene dva dni dozdeva, da čutim pikico... kot eno žgečkanje od znotraj... sej isto je bilo pri prvi in tudi zelo zgodaj - okoli 16. tedna...

    (odgovor članu juhica)
    Neposredna povezava do sporočila: 836
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 11:35:03   
    total
    IZVIRNO SPOROČILO: smuki

    Total... meni se tud že ene dva dni dozdeva, da čutim pikico... kot eno žgečkanje od znotraj... sej isto je bilo pri prvi in tudi zelo zgodaj - okoli 16. tedna...


    Jaz sm pr prvi nosečnost čutila bolj pozno,včeri pa kr neki balončki....user posted image .


    _____________________________

    Kaj naj rečem...srečna sm!!!


    (odgovor članu smuki)
    Neposredna povezava do sporočila: 837
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 11:48:21   
    Helenc80
    Čau pupe,
    se še jaz prijavljam pod tole rubriko user posted image , menda naj bi dobili našega prvega sončka 27.7.2011.

    Včeraj bila na NS in rezultat 1:2467. Vse je ok, veliki smo 64 mm, menda je naše bitjece sramežljivo (hm, moramo zdaj ugotoviti po komu, saj to ni podobno ne atiju ne mami user posted image ), saj je bilo cel čas pregleda obrnjeno navzdol, tako da smo ga uspeli videti samo iz profila.

    (odgovor članu Špelca21)
    Neposredna povezava do sporočila: 838
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 11:53:55   
    julijka11
    maca84 jaz v 1user posted image  na NS tudi nisem šla, pa tudi zdaj nebi, če mi G nebi kar napotnice napisala, češ da mi pripada; na AC pa zagotovo ne bom šla, ne glede na rezultate; sama delam z odraslimi z motnjo v duševnem razvoju, tudi downovčke imamo zraven in si ne morem predstavljat, da bi šla zaradi tega splavit;

    (odgovor članu total)
    Neposredna povezava do sporočila: 839
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 12:36:01   
    anci banci
    ja sej se probam ne sekriat, sam včasih res ne rata, v to službo se ne želim vrniti, ker bi rada živce ohranila zato si bom med porodniško iskala novo službo in to bližje domu....
    ja pri nas skoz pošiljajo detektive, ker očitno zaposlenim ne zaupajo in lovijo nas na vse napake, oziroma samo čakajo kje te bodo lahko zašili...

    drugače pa...tudi jaz čutim že neke mehurčke par dni,, pa sem glih mojemu razlagala da je čudno ker v prvi nosečnosti sem šele v 16 tedenu to čutila...al pa nisem bila pozorna prej na to, ker nisem vedela

    (odgovor članu julijka11)
    Neposredna povezava do sporočila: 840
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 13:28:54   
    spetko
    najprej vsem čestitke za super rezultate NSuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..

    anci banci...ja verjamem da si ne želiš vrnit..kdo pa bi si želel glede na to kaj počnejo...res ne moreš verjet kaj se dogaja...
    držim pesti da bo vse ok

    tudi jaz že čutim neki malega v trebuščku vsake tolko...tako kot pravi anci banci..verjetno prej nisem se zavedala da je to to..pa se zdej prej občuti..

    kar se tiče vozičkov..ste vse res super opisale kaj je potrebno imet oz. da ima..
    zdej je pa vse odvisno od vsake mamice kaj ima raje in kaj ji je bolj pomembno..

    petrussa..jaz imam od babyboom in sem zelo zadovoljna z njim..pa glede na to da sem ga vzela ko so prišli komaj na trg..zdej pa so se še izboljšali glede na ostale komentarje...
    je lahek glede na to da je 3-kolesnik..hitro zložljiv...mi ga damo komot v avto ker je velik prtljažnik..ampak sem ga dala tudi v vw polo tako da ni problem kar se tiče tega...edino kar ne vem je glede njihovih jajčkov..ker kadar sem jaz kupovala jih niso imeli v ponudbi tako da sem kupla od maxi cosi...za drugo pa je super..

    dobrodošle maca84 in špelca21..

    danes sem ostala doma ker mi je mali zakuhal vročino in neki malo bruhal...upam da je samo reakcija od cepiva ki smo se cepili v torek...user posted image

    grem kuhat...lp


    _____________________________

    9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
    10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

    (odgovor članu anci banci)
    Neposredna povezava do sporočila: 841
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 13:57:51   
    cori
    Hojla 

    Imam celo malo časa, zdaj ko imam teden dni dopusta. Sicer mi je dolgčas za znoret, a kaj čem, nekako moram pokoristiti še lanski dopust in potem vmes še ta novega, ker sem prepričana, da mi ga ne bodo odobrili v enem kosu....

    **M** upam, da glavobol čimprej mine user posted image . Mene je v tej nosečnosti glava nekajkrat tako bolela, da ni za povedat,....zdaj imam kakšnih 10 dni mir. Mi je pa zoprno, ker večino zdravil ne smem, lekadol pa meni nič kaj dosti ne pomaga.....

    Voziček: Mi bomo imeli voziček od prej, smo pri vsakem otročku kašnega še kupili. Sicer je malo že out verjetno user posted image user posted image , ampak ga nikoli nismo uporabljali dlje kot mogoče 4 mesece....glede na to, da je otroček definitivno zadnji, sem bom kar vzdržala nakupovuser posted image ...ima pa vse to, kar ste napisale, da mora imetiuser posted image

    Nuhalna: Ja, tudi jaz mislim, da se vsak odloča po svoji vesti....sem pa ena tistih, ki se vedno odloči za nuhalno in če bi šlo za downov sindrom, bi se verjetno odločila za prekinitev nosečnostiuser posted image ...

    Anci banci: Verjamem ja, da se nimaš namena vračati v tak kolektiv. Pri nas se razmere tudi tako zaostrujejo, odnosi so slabi, da bom verjetno po porodniški tudi jaz iskala zamenjavo službe.

    Brcike: iiiii že prve brcike user posted image user posted image . Jaz niti pod razno še ne čutim nič, pa po moje še nekaj časa ne bom, ker sem v vseh nosečnostih čutila dokaj pozno, po 18. tednu....imam torej še mesec foreuser posted image

    Mismis: ti mi delujes tako pozitivnaaaa oseba user posted image user posted image user posted image

    lepo se mejte!!!

    (odgovor članu spetko)
    Neposredna povezava do sporočila: 842
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 14:38:40   
    MetiLu
    Čav punce!

    Danes je pa en fajn dan user posted image  z arhitektko smo skupaj našli idejo za načrt naše hiške, ko smo iz dveh združili najboljše in se mi sedaj res v celoti dopade user posted image

    No, potem sem se znebila odvečnega bremena iz omar in peljala poln prtljažnik cunj in čevljev v Humano... Potem sva šla pa z user posted image  pogledat voziček, ki sem si ga že nekaj časa ogledovala in sva oba precej navdušena. Gre za Jaguar car S4 model, sem pa tud eno temo odprla, pa si lahko tukaj preberete.

    Potem sva šla nekaj pojest, zdej pa malo tukaj strašim. Še eno kavico spijem, pol pa šibam po mulčka v vrtec.

    Sva se pa z mojim že malo pogovarjala o imenih, pa se sploh ne moreva nič pametnega spomnit. Za prvega user posted image  sva imela ime izbrano od skoraj prvega dneva nosečnosti, zdej pa nobeno ime ni obema všeč user posted image  sicer izbirava še za oba spola, ker še ne vemo kaj bo, samo je prvi tako "poseben" user posted image , da moram sedaj najti ime, ki se bo nekako "ujemalo" s prvorojenčevim. Sej imamo še čas, samo tud ime izbrat ni kar tako...

    Za brcike bi pa zase prej rekla, da čutim prebavo, kot pa že brcike. V prvo vem, da sem prave metuljčke začutila šele v 20. tednu, mislim, da je zdej še malo prezgodaj.

    No, lepo bodite user posted image

    < Sporočilo je popravil MetiLu -- 13.1.2011 14:41:20 >


    _____________________________

    12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

    8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

    (odgovor članu cori)
    Neposredna povezava do sporočila: 843
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 14:58:19   
    Špelca21
    rakica82 ja mogoče sva se pa res srečali user posted image Midva sva bila naročena ob 13.40 user posted image

    Drugače pa vsem user posted image za dobre rezultate NS.

    maca84 tako, kot so že punce pred mano rekle, da je to čisto vajina odločitev in nihče te/vaju nima pravice obsojat. Tako ali tako, je do 35. leta to samoplačniški pregled. user posted image Seveda si pa vse želimo zdrave otročke, ampak ne glede na vse so naši in jih bomo imele rade ne glede na vse.

    Vse dobro!

    (odgovor članu MetiLu)
    Neposredna povezava do sporočila: 844
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 16:38:52   
    aqua77
    Pozdravček,

    danes sem dobilo pošto od krvnega izvida za NS in je verjetnost še dodatno skočila iz 1:2116 na 1:4864!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Sem zelo vesela!!! user posted image user posted image user posted image  sploh pa ker nisem več pri najmlajših... user posted image user posted image user posted image

    Glede brcik, oziroma metuljčkov, v prvo sem sineta začutla okoli 16 tedna. Tako da imamo še kakšne dva tri tedne fore... user posted image

    Pozdravček vsem...

    < Sporočilo je popravil aqua77 -- 13.1.2011 16:39:38 >


    _____________________________

    " Neka bude, što biti nemože."
    P.P.Njegoš

    (odgovor članu Špelca21)
    Neposredna povezava do sporočila: 845
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 16:59:15   
    Špelca21
    o komaj čakam da tudi jaz prvič začutim najino pikico. Me prav zanima, če bom vedla da je to to user posted image glede na to da je to moja prva nosečnost in po pravici povedano si sploh ne predstavljam kako to zgleda oz. se čuti. user posted image  

    (odgovor članu aqua77)
    Neposredna povezava do sporočila: 846
       RE: Julijke 2011
    13.1.2011 17:51:36   
    ~Minnie~
    Čao čao,
    da se vam še jaz spet malo javim po dolgem času...
    Najprej - zelo sem vesela za vse vaše dobre rezultate NS!!! user posted image user posted image user posted image

    Jaz sem bila pa včeraj izredno na pregledu, ker sem zjutraj na hlačkah med izcedkom opazila svežo kri. Na pregledu sem videla najino skokico, jooooj to je pa res najlepeš videt, je tok brcal/a in skor prevale delal/a user posted image user posted image G je ugotovila, da imam zelo nizko posteljico in da mi pritiska na maternični vrat in da sem zato iz njega krvavela. Do srede, ko imam NS sem na bolniški, prepovedano user posted image Si je pa G kljub temu da nisem bila naročena na pregled in kljub temu, da je bilo eno uro pred uradnim koncem njenega dela zunaj še nekaj žensk, ki so čakale na pregled, res vzela čas zame in mi vse lepo razložila, pa tudi kar nekaj časa sem lahko opazovala najino skokico, za povrhu sem pa dobila še 2 slikci user posted image
    Sem jo vprašala če moram strogo ležat, pa je rekla da v bistvu ne, da počivanje kao ne pripomore h temu, da se to izboljša user posted image , ne smem pa dvigat težkih stvari....
    Sedaj komi čakam sredo, ko greva z možekom na pregled, da ponovno vidiva najino skokico in upam, da bo tudi vse OK, da mi ne bo treba biti na bolniški...

    Lp

    (odgovor članu Špelca21)
    Neposredna povezava do sporočila: 847
       RE: Julijke 2011
    14.1.2011 10:26:34   
    rakica82
    Ojla,

    pri nas se že kaže sonček user posted image . Pa vikend bo tudi lep, Midva greva za vikend na obisk h mojim in bova probala čim bol jizkoristit te dneve user posted image .

    Pa kar ne morem verjet da  že čutite brcike. Jst po moje še ful cajta ne bom, prva nosečnost...


    Špelca
    ja po moje sva se srečali. Midva sva mela uro ob 13h, na vrsto sva itak prišla petnajst čez, pol naju je pa vmes ven poslala, ker je najina pikica spala tako da  sva dejansko končala šele okrog 14h. Sem pa mela oblečen bel pulover user posted image .

    Minnie zelo lepo od ginekologinje, da si je vzela časuser posted image . Niso vse take. Zdej pa le ubogat in nič dvigovat do srede.

    Lep dan




    _____________________________

    ti si najlepša pesem življenja mojega...

    (odgovor članu ~Minnie~)
    Neposredna povezava do sporočila: 848
       RE: Julijke 2011
    14.1.2011 12:04:31   
    Špelca21
    rakica82 pol smo se pa sigurno videli, sta sedela nsaproti naju v čakalnici user posted image Jst sem mela pa tak vijolično črtast pulover user posted image

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 849
       RE: Julijke 2011
    14.1.2011 12:04:49   
    juhica
    Evo še mene z NS - z dojenčkom vse v redu, tveganje za DS zaradi let 1: 554, z vsemi stvarmi izračunan pa 1: 9197, tako da sem zelo zadovoljna. Pa spol nas je zanimal, kaže na še enega fanteka.

    Tamala dva sta bla zraven, ker je varstvo zbolelo in sta bla fuuul pridna, dojenček je mahal, starejšega je skrbelo zakaj je črno bela slika, potem je dala 3D, pa je blo spet narobe:"Zakaj pa je oranžen?"user posted image , tamal pa je bil čist fasciniran nad ginekološkim stolom, je sam to govoruuser posted image .

    Prvič sem otročka začutila v 18. tednu, drugič pa sem v 16. tednu zaznala kolcanje, potem kasneje pa gibe.

    (odgovor članu rakica82)
    Neposredna povezava do sporočila: 850
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
    Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
    10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
    Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




    Najbolj naporno obdobje.
    пеперутка16

    Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?