|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 20:08:27   
scorpiogirl
we are sorry user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

IZVIRNO SPOROČILO: scorpiogirl

Nikcaa, samo vprašanjce. Pa ne vzet za slabo, ker me res samo zanima user posted image zakaj boš kupovala hojico, če imaš stajico? Ker za kakšno minutko, ko greš na wc, ga komot v stajco daš, pomoje user posted image pa ne moraliziram, ker se me čisto nič ne tiče oziroma me ne moti, če imate user posted image v stajici.


hojco bom imela ker jo ze dobimuser posted image od sestricne.. neko iz praveka.. ma bo ok, glih da ksno minutko se zamoti.....
ce ne pa nism mela namena kupovat.. stajco ma mam ze ena 2m, ce ne se vec, in je full rad notri..

mojemu firbcu je zadovoljeno user posted image user posted image

meni je sicer tudi bolj všeč forum, ampak mi gre zadnje čase vedno bolj na živce, ker tolk zafrkava user posted image se moram skoz prijavljat, pa po trikrat objavljat, da enkrat objavi ... pol se mi pa včasih sploh ne da pisat user posted image sam na FB se pa tudi jaz fulllllllll lovim, katera je katera. Pol pa gledam, kako je ime user posted image , pa še vedno za polovico ne vem user posted image

stajico imamo mi predvsem zato, ker imamo psa. Pa ima tako mir pes in user posted image no, tudi na wc grem mirno, ker vem, da sta vsak na svoji strani mreže user posted image

plenice ... naš ima malo manj kot 9kg, pa imamo že en mesec 4, predvsem zato, ker je bila zjutraj trojka že precej premočena. user posted image

Meni:
zajtrk: bebivita malinova kašica + milupa riž + banana (z vodo zmešana)
kosilo: brokoli + riž
večerja: babylove kašica zdrob + banana (zmešana z vodo)

o mesu raje ne bom user posted image jaz ga ne jem, moj dragi zelooooooooooo malo oziroma samo perutnino, tako da je enkrat dobil malo purana, jutri grem pa v nabavo, pa bomo začeli z meskom. Sicer ne vem še, al začnem jutri z mesom al bi z jogurtom user posted image pa bom najbrž kar z mesom (čeprav imam rajši jogurt user posted image ), ker naj bi to že zdavnaj uvedla, a ne user posted image

Sonček, kar Gajko poslušaj user posted image naš je zadnjič tudi malo shujšal, ko je bil bolan (po domači vagi, pa mu še kar manjka do 10kg). Če se mu na "obnašanju" ne pozna pa če dovolj pije (če bi bil dehidriran, komot vidiš po koži na trebuščku - če narediš gubo, se mora lepo nazaj napet koža), pomoje ni panike. Pa če res pride patronažna, ga komot stehta. No, pri nas je pri prvem prišla pred uvajanjem GH, potem pa nič več, zdaj jo pa še pred uvajanjem ni bilo. Sva se enkrat srečali pa malo poklepetali tud o tem user posted image mi je pa všeč, ker ne komplicira, pa res je ful fajna. Če bi jo poklicala, bi se pa sigurno oglasila user posted image

no, dost me mate user posted image nočko user posted image


_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 22:20:38   
balem
Ojoj ste ble pridne, komi sem sfolgala preletet vse skupi. Z julijkami smo se na fb prestavle, pa vidim da ve tudi. user posted image
Tam pa res nič kaj ne brejka :)
Bcljka ste pa imeli pestro, verjmi te čisto razumem, čeprav sem mela to srečo, da sem diplomirala ko je bila mala stara 3 mesece, pri dveh, pa nimam pojma kok bi mi ratalo.
Avtodeseži: od ju3 bo v BC ful avtosedežev v akciji. MI2 sva se nekot odlačila za MC priori SPS (v akciji bo 40 eur ceneje), sam je pa en keč, rabiš dokupit še oporo za glavico. Drugače pa poglejte si še na amazonu pa na ebayu, se ful najde pa dost ceneje.
Hrana: uvedli smo jogurtke, skutke in ribico (vitki som).
NS: rastemo, uživamo, slabosti ni več, rezultati pa so bili tudi dobri, kaj dobino pa še ne vemo.

Pa še nekaj, če bo slučajno katera potrebovala kakšno lektoriranje, se pa priporočam, no če že nimate izbranih lektorjev, nas je iz tega foha ko trave user posted image

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Junijčki 2010
13.1.2011 22:44:07   
bcljka
no pa da se še tuki mal javm... men je pa bl ušeč FB... sm se kr navadla da morš mal letat go in dol da spremlaš ampak mi je bolj domče user posted image

sicer pa glede mesa - jemo piščanca in purana drugo pa ne, ker tud jst druzga ne jem ... razen čvapčičev (+ pleskavice če so dost zapečene), rib recimo sploh ne! tko da morm zdej neki za Piko nabavt da ne bo prkrajšana za kak košček česa drugega ker jst ne jem... mož se pa men prilagaja user posted image

balem - jep, zelo pestro... sam menstre pa še kr ni... user posted image  upam da je to sam posledica česa user posted image

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 8:43:24   
gajka
bcljka - saj res, kako je zdaj tvoje stanje? Čakaš na nove krvne teste? user posted image

Meni je pa RR bolj pregleden, ker mi je ful sitno na FB na vsaki temi klikat, da vidim vse komentarje... Pa še ta prava imena mi nikakor v "lajšte" ne grejo. user posted image Ampak se bom prilagodila, no se bom potrudila. Sam pol se je treba odločit, kaj bo laufalo, ker obojega se mi pa res ne da čekirat.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 9:33:11   
Honey26
Dooobro jutro.

Ja FB je malce težje lovit...vsaj meni. Ampak tale fotum pa res bremza...user posted image

za seznam:

6.5 meseca:

8100g. 68 cm


3 cepljenje ok

zobki: nič na obzorju... sitna in slinasta pa za pet zob user posted image

meso: pišek, teletina... iščem pa enga domačega zajca. Riba je na seznamu ta vikend, če bom našla kaj primernega.

posvetovalnica: so pripomnili da je naša "pri težkih". Ah, GH poje malo, drugače se doji. Nobene diete ne bo. Pa nej si dohtrca misli kar hoče. Pravijo naj neham pasirat. A pa dejte no, komi kaj poje, še to mora biti gladko,če ni sploh ne pogoltne ampak vrže ven. A ne mormo it počasi? Tako se jim mudi... prva žlička spasirana, druga narezana, tatretjo nej si pa kr sama nareže al kaj Mi bomo šli kar lepo počasi s svojim občutkom. Nisem še videla odraslega ki bi jedel samo pasirano...user posted image

spanje: Moj dragi začne z dopustom (da se bom jaz lahko učila za izpit) in pravi da jo bo v teh 14 dneh navadil spat v svoji sobi in to celo noč.... želim mu veliko uspeha.user posted image

avtosedež: je lupinica še čist ok tako da se s tem še ne obremenjujem.
oblačilca: 68 je premajhna, že skoraj vse, tako da nas jutri čaka šoping. jeeej.user posted image

toliko za danes... lep dan vsem.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 10:20:07   
mkbk

IZVIRNO SPOROČILO: Honey26


[ Pravijo naj neham pasirat. A pa dejte no, komi kaj poje, še to mora biti gladko,če ni sploh ne pogoltne ampak vrže ven. A ne mormo it počasi? Tako se jim mudi... prva žlička spasirana, druga narezana, tatretjo nej si pa kr sama nareže al kaj Mi bomo šli kar lepo počasi s svojim občutkom. Nisem še videla odraslega ki bi jedel samo pasirano...user posted image

spanje: Moj dragi začne z dopustom (da se bom jaz lahko učila za izpit) in pravi da jo bo v teh 14 dneh navadil spat v svoji sobi in to celo noč.... želim mu veliko uspeha.user posted image


oblačilca: 68 je premajhna, že skoraj vse, tako da nas jutri čaka šoping. jeeej.user posted image

toliko za danes... lep dan vsem.


Pr nas tud ista situacija glede hrane...user posted image

Bravo za tvojega user posted image , upam, da mu rata tamalo naštimat da bo spala, poročaj user posted image . Čeprov po mojih izkušnjah se tipi ponavad sam napihujejo, pol mormo pa me vzet vajeti v roke. Naš zna bit tud hudo pameten.

Oblekce : mi smo šli iz 68 direkt na 80.


Bcljka: sej res, js sm najprej mislna da nisi noseča....sam zakaj zaboga ti je pa domač test kazal. No upam , da teta iz Krvavca čimprej prihrumi.user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 10:52:26   
Kiya
Oblekce: 62 sem pospravila, trenutno imamo 62-68, 68 in že kakšna 74/80 se najde zaradi pomanjkanja hlač in se mi je zdelo brez veze kupovati tisto kar bi bilo glih prav user posted image

Hrana: zdele mi je par dni štrajkala in sem komaj kaj spravila vanjo, zgleda jo je vročina zdelela, počasi se vrača apetit, bomo vidli kaj bo drug teden pokazala tehtnica ko imava zaščito proti RSV

(odgovor članu mkbk)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 11:42:59   
smotka.dt

IZVIRNO SPOROČILO: Honey26

posvetovalnica: so pripomnili da je naša "pri težkih".


jao jao. Glede nato , da si iz Celja hodiš verjetno v posvetovalnico v Zdravstveni dom Celje? no ker meni so pa tam za tamalega 71.5cm in 9490g rekli, da nima preveč user posted image user posted image

verjetno je od pediatrinje do pediatrinje odvisno. Smo mel pa mi tokrat na posvetovalnici našo izbrano pediatrinjo, ker sicer se menjavajo.

drgač pa ribja juhca se nam že kuha user posted image

torej današnji menu:
K: ribja juhca z rižem in koščki kuhane ribe (riba mol)
M: riževa kašica

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 14:11:21   
Honey26
Oblačilca: eh, sem šla v Benetton, kupila oh in sploh kljut oblekico 74 pa ji je čiiist prevelika. Do pet je. Ma, a ne more bit 74 povod enako velika?? Nč bo kr H&M ostal v igri in Noppies, mam vsaj cifre naštudirane. Upam da bom lahko kupljeno zamenjala...

uvajanje spanja: ma sm mal skeptična če mu bo ratal... ampak pustimo se presenetiti,če ne druegega, bo lahko videl kako je bit s tamalo 24/7 user posted image

zd celje: ja hodim tja. Pa vem, ful je odvisno od zdravnice. Mamo pa tud vsakič drugo ja user posted image Ker misar tud hodi tja, pa do sedaj niti enkrat ni bil isti pregled.

meni:
Z: mango + jabolko
K: por, bučka, paprika, korenje
V: lahko noč kašica (Holle jabolko in riž)....upam da bo hotla pojest in ostala nekaj časa sita.  Spat gre ob osmih on ob 23.30 jo že morm dojituser posted image

(odgovor članu smotka.dt)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 15:20:19   
Kiya
A se še kateri dogaja, da otrok zavrača mleko? Do sedaj je poleg 3 obrokov GH, še vedno popila cca 450ml mleka, danes pa je začela štrajkati user posted image

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 17:12:03   
balem
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

balem - jep, zelo pestro... sam menstre pa še kr ni... user posted image  upam da je to sam posledica česa user posted image


Misliš, da bi krvni test pokazu napačno? Mogoče so samo živčki... men je tud 1x lažno pokazal + (no vsej jst sem vidla dve črtici)user posted image

Za celjanke pa sem tudi slišala, da včasih katera skrega mamico, da so otoc pa prelahki, tak da čist odvisno katera je v posvetovalnici. Čeprav zaenkrat sm kr zadovoljna. Je pa ful bolš kot pa v Žalcu, ko je šla moja v 14 dneh gor 90g (tam med 2. in 3. mescem) pa je rekla sestra, kaj se razburjam, da otrok ne je, češ sej lepo napreduje.user posted image
Sva se kr v celej prestavle.

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 18:11:55   
dvojčica6
ajoj zdej pa tut js ne vem al forum al fbuser posted image user posted image user posted image se kar strinjam, da ta forum štakira, fb pa - no, če bi mele zraven svojga imena še nick pol bi še nekako šlo...

stajica
...ni placa

hojica...menda ni kul, tut ne

meni..vsak dan istiuser posted image user posted image jabolka ji že iz ušes gledajo, good night kašice tudi... Kiya, ja sorči nouser posted image user posted image user posted image je zgleda Julija bolj izbirčna...sicer pa naša teh z balem...povej še kaj o user posted image ...kdaj maš nuhalno, že veste kaj bo????

bcljka
... tut js ti želim vse lepote tete s krvavcauser posted image

Spet nimam nič cajta, ker je drgai zbolel in se s tamalo dobesedno furamo po svete...sem obiskala pol žlahte in frendic...sam da nismo doma...No, rajš to kot da zboli...

šibamuser posted image

< Sporočilo je popravil dvojčica6 -- 14.1.2011 18:12:22 >

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 19:46:23   
Sonček in poletje
Mi tudi hodimo v Celje in imamo posvetovalnico vedno takrat, ko je naša izbrana zdravnica. Prvič vem, da smo bili pri Kosijevi, pa je potegnila tiste krivulje ven. Itak ni mela kaj za pripomnit, ker sm rastli in se redili nenormalno. Naša dr. Zupanec pa sloh nikoli še ni gledala krivulje rasti. Ona pogleda otroka in nam do sedaj ni nič rekla, da bi kaj zaostajali.

GH in dojenje - zgleda, da smo/bomo počasi zdravi, ker je začel bolje jesti, 180 -200g, na obrok. Ga pa jaz tudi še dosti dojim. Zadnje noči se mi zbuja na 3 ure in pomaga izključno joška. Tko da če bi sestevala, ga mam sigurno 5-6x na joški in 3x dobi gosto. Pa sem tudi že poskusla mu več dat naenkrat, pa na obe joški... Pa ne gre. Vsak otrok ima pač svoje finte.

FB/RR - meni je tudi forum bolj pregleden. Mi pa ni problem povsod malo sodelovat user posted image .

oblačilca - mi kupujemo 86, en bodi imam še 74, ostalo 80. Žabice imamo pa 74 in 80, zdaj 74 dajem že počasi stran. Mah brez veze, tako hitro rastejo, da jaz tudi kar malo preskakujem številke. Zdejle bom dala stran 3 pižame 74/80 in bom kupla 3 86-ke, čeprav vem, da bi mu bila 80-ke prav. Bomo malo zavihali pa bo.

user posted image user posted image user posted image - sem se opogumila in mu danes dala prvo dozo probiotičnega jogurta in še ni bilo nobene reakcije. Tko, da sem še na trnih, če bo ju3 slučajno kaj driskal.


_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 20:05:46   
smotka.dt
Sonček in poletje imamo pa isto izbrano pediatrinjo user posted image

Drgač pa današnje kosilo (ribce) je tamali zmazal 1,2,3. Tako kot vse do sedaj user posted image


(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 21:04:43   
Ajda_Marko
Kiya: nam se to dogaja. Saj ga še vedno popije, ampak prej ga je zjutraj 210ml zdaj pa 120ml. Zvečer ima večerno kašico in potem še mleko, pa včasih ga spije 90ml včasih pa 2 požirka... Gosto hrano pa kolikor hočeš... user posted image

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 21:24:33   
scorpiogirl
ma, ne da se mi preveč z RR ukvarjat user posted image , tko da sam tole ...

bio suhe marelice (Kiya?) - jih tudi nisem več našla v tem našem mečkatorju, tko da sem trgovko mal povprašala ... so morali ene pet teh bio mečkator izdelkov vzeti iz prodaje (tudi marelice), njim so samo sporočili, da jih morajo dat dol s polic, nič pa, zakaj. Tko da, očitno je že bil en razlog user posted image no, zdej pares ne najdem več nežveplanih marelic, tko da ... HELP!!! ma, se jim vidi že na daleč, katere so žveplane in katere ne user posted image če katera kje vidi fajn čudne rjave barve marelice, naj takoj sporoči, kje jih imajo user posted image

spet nekej zaj**** tale RR, tko da grem, preden me spet ven vrže. Čeprav mi je tukaj lažje kot na FB, bomo očitno res tam pristale, če tukaj tkole smotkari tole user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu Ajda_Marko)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 21:29:43   
Honey26
nežveplane suhe marelice: najdeš jih tudi v DM-u : noberasco, taka zelena pakunga je. Italijanske so.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 22:18:49   
Sonček in poletje
Jaz sem jih najdla tudi v Biotopicu.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu Honey26)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Junijčki 2010
14.1.2011 23:00:49   
bcljka
eh, moji živčki bi prej minus vidl k plus... user posted image  no sej čakam čakam, sploh ne grem še po en test, vsaj do pondelka počakam! (2 žura sta med vikendom pa si ne bom kvarla razpoloženja user posted image )... krvni test pa nej bi bil zanesljiv... oziroma kwa pa jst vem... pomoje da ja... oziroma jst vrjamem da je zanesljiv ker želim da je, tko bom rekla user posted image  sicer pa upam da pride tetka... najbrž zamuja k je na krvavcu ful sonce v lj pa megla user posted image

meni -
malica: predvidevam da ena sadna kašica zmešana z bio 7korn od hipp (ni me blo doma k sm delala ampak ponavad ji mož neki tazga da)
kosilo: kuhan piščanec s kuhanim korenjem zmešan z špinačo in krompirjem od hippa
večerja: pasirana pusta skuta

številke - ful ful se razlikujejo cifre tko da jst nikol ne vzamem po številki vedno še pogledam kakšna je velikost pa ponavad mam Piko tkoaltko sabo pa na njej vidm... tist k pa na netu naročam je pa itak next pa vem kolk majo velke številke... čeprou hlače ji kjerkol jih vzamem vedno za 2 številki večje, ker obolevam da ma prekratke hlače ko jo dvignem user posted image  tko da trenutno ma pr velikosti enih 69cm številke za zgori še stlačeno 68 za spodi pa 74-80...

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Junijčki 2010
15.1.2011 22:44:18   
nikcaa
ta RR je user posted image ..

uglaunem mi panckamo ene pou ure, prej pa akcija...
smo pogruntali skakanje po kolenihuser posted image .. cel smeh

oblekice- nosimo 74 pa 80..

hm.. sei ne vem kaj bi se napisala..user posted image user posted image
pa nic... grem se mal pred TV pol pa spat..... jutri pa spat veselo na delo-UCITIIIIuser posted image





(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Junijčki 2010
16.1.2011 8:36:28   
misar
dobro jutro

ena kavica velja?? user posted image user posted image

po enem tednu se spet pokorno javljam, sem pridno pisala diplomo, ki je že v zadnjih izdihljajih user posted image

kar nekaj ste napisale..hmmm kje naj se lotim user posted image user posted image

spanje: zadnje dni ima fore, da ful rabi bližino, tako, da ponoči morava spat dobesedno prilepljenauser posted image  neki bo treba okoli tega naredit. preštudiram in jutri začnem user posted image  sem pa ukinila joško več kot 1x - 2x na noč. tako, da je okoli 21 ure potem dobi šele okoli 1-2h potem pa šele proti jutru.

oblačila: nosi 74, kakšna velika 68 mu je tud še kdaj pa kdaj prav.

stajica/hojica: stajice nimamo, hojico smo pri frčafelci imeli sposojeno. ne vidim, da bi bilo nekaj hudo narobe, glede na to, d otroka pameten starš valjda nima notri več ko kakih 15 minutk od enkrat. zdaj hojice ne bomo imeli, ker kupovali je ne bomo.

meni: bolj kot ne tud vsak dan bolj različice enih in stih stvari: jabolka, hruške, banane, slive; prosena kaša, gres, polenta; krompir, malo mesa, kruh...zelenjava mu ne sede najbolj. ampak sem sploh vesela, da je spet začel jest, ker je bil pravi revček, ko je bil bolan pa razen joške ni nič pasalouser posted image user posted image

plenice: zadovoljni uporabniki DM-ovih babylove plenic, trenutno še št. 3 user posted image

to bi bilo to

danes spet pohajkanje na vidiku...lepo se imejteuser posted image

_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Junijčki 2010
17.1.2011 10:22:26   
Kiya
Dobro jutro oz. dober dan user posted image za vse

Se vidi, da je bil lep vikend in je vse mrtvo tukaj in na FB.

V četrtek in petek je pa spet sneg napovedan user posted image

Meni:
malica: jagodno borovničeva kašica s proseno kašo
kosilo: brokoli-cvetača s kuskusom
večerja: mlečna kašica z okusom banane

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Junijčki 2010
17.1.2011 14:58:55   
dvojčica6
hello! se spet na hitro javljam... tamala se nalezla od dragega in zdaj mamo simfonijo šmrcanja in kašljanjauser posted image user posted image user posted image čakamo da podleže še mamicauser posted image user posted image user posted image in to pucanje noskauser posted image user posted image user posted image ful me matra da bi tisto inhalacijsko zadevo nabavla sam menda košta tam od 50 do 80 evrov!!! jah ma zlato noter zgleda al kaj???

misar user posted image user posted image user posted image pridna, da ob bolnici franja še kaj narediš... moja je špe bolj sitna kot ponavadi k jo nosek matra....

a da bo snega ta petek, ko se dobimo??? ne diši mi prevečuser posted image

oblačila...ma je moja bl pr tamalih zdej vidim... nosimo 68, kupujemo pa 74

forum:fb... js sploh ne zmorem vsega čekirat na fb...res, mi je žal, ampak fb je zame za slikce čekirat pa lajkat... za drugo ni praktičen...ostajam zvesta RR, čeprav bom hodila lajakt slikce tut na fbuser posted image user posted image user posted image jao, sem zakomplicirala..

to je to od mene danes, mejte se!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Junijčki 2010
17.1.2011 15:51:10   
bcljka
ohoj!

men je pa kul fb k loh iz telefona spremlam pa mi ni treba na računalnik user posted image

pomoje pa nau nč s snegom user posted image

meni - dons prvič 4x GH

malica/zajtrk - 7korn od hippa z banano in jabolkom
malica2 - navadni jogurt (polovica)
kosilo - korenje, krompir, grah + piščanček in pol rumenjaka
večerja - pasirana pusta skuta

(odgovor članu dvojčica6)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Junijčki 2010
17.1.2011 16:32:32   
nikcaa
Heiiii...
moj mali je spet v varstvu.. ker se mami izobrazuje user posted image
HB da imam dosti varuskuser posted image
mi pou manjka... prevec tisine je v stanovanju...
joj, sm full vesela.. in imam tolk volje za se ucit.. zarad Arneta.. user posted image

mi, odkar nam je drugi zobek prisel ven, spimo veliko boljse...
zbudi se enkrat na nocuser posted image joska v igri in spimo dalje..
seveda pred tem si pa fejst glasilke udelamouser posted image

navadnega jogurta pa se nism dala... treba probatuser posted image

malica: kaki, jabolko, 2piskotka
kosilo: juhica s testeninami, pol pa korencek, koleraba pa malcek janeza sm dala+ piscancek
malica: pri meni nic, kaj mu bodo moji dali pa nimam pojmauser posted image
vecerja: kasica ali pa samo mleko

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Katero ime vam je všeč?




Marija (14%)

Anamarija (52%)

Ivana (34%)


Število vseh glasov: 11496

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!