|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
15.1.2011 16:19:45   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: ninasiki

ojla

vesna_b kdaj se dela test za sladkorno ker jst bom tud šla ker so mi v prvi rundi pregledval ker je biu tamau tok velik in je pol na koncu v porodni G čist vn padla da če so me mel v 4 štuku za poskusnega zajčka user posted image k so vse živo ugotavlal zakaj jst krvavim in zakaj je tamau toook velik pa zakaj mam tok proteinou v vodi uglaunem kr nekiiiii no in je rekla da bova to rundo vse teste nardile da me ne bojo matral



ja hudo,no. upam, da bo sedaj boljše. jaz bom delala test pri 25t 1d user posted image . ob osmih moram bit na tešče tam, da spijem tist cukr, pol mi vzamejo kri, in potem moram 1 uro sedet v čakalnici, da mi potem še enkrat vzamejo kri in potem imam pregled. ne smeš vmes jest, pit, hodit... kerpotem niso čist pravi rezultati. bleeek, ne maram sladkega... user posted image  (no, razen, ko mi zadiši...user posted image )

absolventka - ja, je razlika. seveda ne vem, kako je sedaj, ampak takrat je bilo v ZD full večkrat predavanje, pa mel so vse- od previjanja, oblačenja, gledal so posnetke poroda... ne rabim tega. sicer mogoče je kaj drugače, ampak men je v B zakon, ker imaš babico, katero lahko srečaš v porodni, materinsko šolo pa vodi babica Metka, ki je dobila že parkrat priznanje za naj babico v Slo.

drugače pa naši miškolinkoti še migajo, ja. je pa tudi razlika, ali brca z nogicami, ali ruka z rokami ali komolci...


(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3051
   RE: Majčice 2011
15.1.2011 21:30:06   
kokapoka
Ojla punce!!

a ste lepo preživela dan??dons je bil res čudovit vreme...mi smo mel čist družinski dan...bli zuni na sprehodu da smo tamalga zmatral...pol sve se šla skopat...dons sva se šla kr skup ker če ne je tak jok in ga skor ne morm umit...mi more moj ful pomagat k s čist trdga nardi tamav...dons sva se pa skup igrala u ban in sva prov uživala...obauser posted image

vesna_b tud js mam zdj 14.2. test sladkorne...ampak ni mi jasno to pol očitno ni v vseh zd isto...js morm namreč prit 8ur prej tešča...in mi takoj zmerjo sladkor baje...če bo več kot 5.1 si že nosečnica s sladkorno,če je manj potem greš še pit to tekočino k ti pravš in pol tisto čakanje...v našem zd domžale je to na novo od decembra baje...in ful nosečnic ma večjo vrednost kot pa je dovoljena...tko da je pol potrebna dieta...tko da očitn je res povsod drugač al kakouser posted image user posted image

naša mala mi kr nagaja v trebuščku...zmer večkkrat...tud ponoč me je že zbudla zarad brc in prevalov al kaj dela naša mala notuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sm vesela da je le postala mal bol živahna da jo bol čutm...

jutr bo baje še en tak lep dan tko da izkoriste ga na polno...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3052
   RE: Majčice 2011
15.1.2011 22:05:29   
ninasiki
vesna ja pol sm pa jst to že delala sam jst sm pršla isto tešče in mi vzame eno eproveto spijem tisto vodo z 10 žlicam cukra user posted image in mi takoj uzame še eno pol počakam z tisto iglo v žili 30min pa še eno in za eno uro vn pa pol še eno a je tko no vsaj tko so men samo dooooooug nazaj k je G me dala na preiskave k sm se full velik zredila in je hotla takoj izločt kako sladkorno al pa kej tazga uglaunem nimam je ta nosečniška je pa drugo to vem jo komot fašem tko k kira kol druga zato mi je pa rekla da naj se mal merkam pa le pogledam kaj in predvsem kok pojem popijem ker jst količinsko neki ne pojem velik hrane k miška sam k se me vsaka stvar takooooj prime jst sam pomislm na hrano pa mam 5+ user posted image sam k mi pa zapaše tanđarina jo bom pa tud litr spila če bo potrebno kar je pa največja katastrofa k je k un kozarc z cukrom bomba za telo sam kaj naj če mi pa pašeeeee user posted image

no midva svo pa danes po ceumu tednu spet skupi je biu nočna in je prou smotan k dela ponoč prilično se vidva 2-3 urce na dan dons sva si pa prvoščla lepo večerjo in vinčka in 2 uri čvek prou pasal je

nč zdej pa pod tud pa ajat nočko

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3053
   RE: Majčice 2011
15.1.2011 22:10:24   
cowgirl
ojla bejbe! Pozdrav iz porodnišnice. Sprejeli so me, ker sem celo noč bruhala in sem čisto dehidrirala. Pa bom še čez noč tukaj. Postle so grozne, hrana tud in komaj čakam da grem domov ker se počutim že ok, mali pa ima zurke v trebuhu, pa še mojo punčko pogrešam in moža.

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3054
   RE: Majčice 2011
15.1.2011 22:33:24   
Anitka
Ku ku, no pa da še tukaj naklofam par stavkov, če mam glih 5 minutk časauser posted image user posted image

Včeraj smo opravili pregled in je vse ok user posted image Naslednji pregled me čaka 11. 2.

Krči v nogah - imela sem jih že v prvi nosečnosti pa tudi sedaj. Sva se včeraj z G pogovarjali tudi o tem in je rekla, da naj spijem čist navadno 500mg kalcijevo šumečo tableto na dan. Za Magnesol pa je rekla, da ga raje malce špara za primere, ko pride do krčev maternice, sicer pa lahko tudi Magnesol. So pa res neprijetni tile krči, sploh, če te zbudijo sredi noči.

A, še to bi vam rada napisala - sem opravila tak prvi mini nakup v H&M, sedaj, ko vemo 100% za spoluser posted image user posted image Sem vzela bodi z napisom "BORN 2011" , saj vme, da bo imelo veliko jenčijev enakega, ampak nisem se mu mogla upreti pa še par drugih luštkanih cotik sem kupilauser posted image

Cowgirl - drži seuser posted image



_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3055
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 9:09:56   
Sneguljcica
Pozdravljene,
včeraj je bil pa res lep sonček-kot nalašč za dolg sprehod. Je pa finta, da če čez cel dan migam potlej otroček v trbuščku tolk uživa v guncanju, da bolj mal razgraja in ima potlej celo žurko zvečer in ponočiuser posted image .
Jaz ga večino časa najmočneje čutim spodaj desno ali v predelu popka, vendar sem danes začutla precej močne in ritmične gibe desno zgoraj (sem si jih razlagala kot otročkovo kolcanje).
Tudi jaz imam test za sladkorno 14.2. Nič mi niso naročili naj bom teščauser posted image , vendar verjetno naj bi bila ane? Ali imamo to vse ali samo tiste, ki se preveč zredimo ali smo že prej mal bolj na debelušno stran? Meni tisti postopek s štirikratnim pikanjem oz. puščeno iglo v žili res ne diši preveč...user posted image mam že itak bolj boge žile (oz. mi skoz iz ene in iste žile na istem mestu jemljejo)...

Lep dan želim, izkoristite lepo vreme za kakšen fajn dolgi sprehoduser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3056
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 9:33:52   
absolventka2
cowgirl user posted image ta je za čimprejšnje okrevanje...

Kar se pa tega testa tiče se mi zdi da je vsepovsot drgače....Meni je sestra naročila da moram biti eno uro predno pridem tešča pol spijem nekaj sladkega in potem grem dat kri....Sem se pa v prvi user posted image nosečnosti precej zredila pa me moja bivša G ni dala na test za sladkor, tk da to ni odvisno pomoje od tega kolk se zrediš al pa če maš že od prej kak kg viška, ker jaz ga nisem mela, sedaj ko sem pa zamenjala G me je pa dala na test za Sladkorno, se mi zdi da v NM dajo kr vse....

Uživejte v sončni nedeljiuser posted image

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3057
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 10:33:35   
maami11
Pozdravljene!

sneguljcica hvala za informacije. Bom pa tudi na telovadbo začela hodit v zdravstveni dom Celje. Je mogoče še katera tu gor, ki hodi tja telovadit ?



(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3058
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 10:40:49   
Luskica
Ojla!
Jaz mam test za sladkorno v petek, noseča bom takrat 24t in en dan. So mi pa naročil, da moram bit 12 ur tešča, tudi brez vode in da moram biti potem 3 ure pri miru!!! Res ne vem, kako so lahko take razlike v istem pregleduuser posted image
Včeraj sem se potekala po Kranjski Gori, je šel moj user posted image  tečt na smučeh, danes gremo pa na šmarno, da pobegnemo iz megle. Jaz grem jutri po dveh tednih spet v službo in se mi prav nič ne gre, ker sem se prav fino navadila doma počivat!
Uživajte v preostanku vikenda!

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 3059
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 10:42:36   
Luskica
user posted image Cowgirl upam, da ti je že bolje in da že uživaš doma pri možeku in otročku!

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3060
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 14:24:12   
ninasiki
ojla

cowgirl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da te čimprej spustijo domou

luskica zakaj pa vode ne smeš sej tuki ni nič not je popolnoma brek okusa user posted image jst bi umrla če 12ur nebi smela pit upam da ti čimprej miče čeprou sej boš spala l bo potekal teh 12ur sam če vm po pravici povem jst vsakič k se ponoč zbudim spijem sigurno 2dcl tko da nevem kaj bi pomoje bi glavno ceu za vodo kr zaprla user posted image

brce ja tudi pri meni so vse povso damo prevladujejo pa spodaj malo pod popkom se pa spravi tudi mehur malo zboksat pa vse kar še spada zraven user posted image tko da ni na enem in istem mestu

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3061
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 17:34:35   
cowgirl
vodo lahko piješ! Ne lahko, ampak moraš. Tešče pomeni nič jest in nobenih pijač (sokov, vode z okusi, koka kole al pa drugih zadev).

Jaz sem doma in sem šla takoj na sončka. Sem ful rabila svež zrak, ker nisem bla že 4 tedne zuni. Zdej pa pocivat in pit in počas jest.

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3062
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 18:54:57   
hijenca
Dan dan!

Midva z Vidom pa sma bila danes na dolgem sprehodu in sma res izkoristila sončen dan. Je pa res, da sma oba prišla domov kar zmatrana. Boma pa spala kot dojenčka.

Sedaj še čakam, da mi možek prinese mleko od bližnjega kmeta, da ga prekuham in spijem eno veliko skodelico domačega mleka. Joj kak mi to paše. Imam alpsko mleko tudi rada, samo domače je pa domače. Potem pa vija kopalnica in postla.

Eno vprašanje. A razmišljate kaj o nakupu Angel car-a (naprava za zaznavanje dihanja pri dojenčkih) ? Pri Vidu tega nisem imela, sedaj pa sem brala o enih dvojčicah pri februarkah, da sta prenehali dihat in me je kar malo streznilo. Ampak v mojem primeru rabim 2, pa en stane 140 €, hmmm, pa ne vem. Bo treba temeljito premislit.

Grem še malo brat.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3063
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 19:07:50   
aprill
IZVIRNO SPOROČILO: rakica 2

se bojim prevč pisat da me vn ne vrže,kr potem kar zaprem rač.user posted image ,to s kopiranjem pa mi ne gre najbolje
naslednji pregled mam 25.1.
nekaj cunjic sem že kupila,tko malo za lušte,najprej da vidmo kaj bo,na nuhalni so rekl user posted image ,pa ne verjamem šeuser posted image ,če majo prav,pol ni treba nč kaj dost kupovat
DFLAŠKE-jst sm bla in sm še zmeraj najbolj zadovoljna z znamko baby love,poceni,fajn,raznobarvne,ko je že znucana pa mi je ni žal stran vržt..dude pa upam da tokrat ne bomo rabl,dva sta bla brez nje,tretja jo je mela,pri 6mes pustila,pa preveč smo zgubljeni za dude s sabo vlačituser posted image



pa če bo user posted image  ti tut ne bo treba cot kupovat, tko da nimaš nobenga izgovora več, ha pa sem teuser posted image

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3064
   RE: Majčice 2011
16.1.2011 21:40:15   
Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Eno vprašanje. A razmišljate kaj o nakupu Angel car-a (naprava za zaznavanje dihanja pri dojenčkih) ? Pri Vidu tega nisem imela, sedaj pa sem brala o enih dvojčicah pri februarkah, da sta prenehali dihat in me je kar malo streznilo. Ampak v mojem primeru rabim 2, pa en stane 140 €, hmmm, pa ne vem. Bo treba temeljito premislit.

Grem še malo brat.


Mi smo ga imeli že pri Galu in ga kot babyfon uporabljamo še danes. Ko bo prišel pa nov jenči pa bomo spet priklopili blazinice za zaznavanje dihanja. Je stvar res draga, a vredna svojega denarja. Sicer pri tebi predstavlja to res fajn strošek. Probaj najti, če kdo prodaja rabljenega ali pa če ti stvarco kdo posodi. Jaz bi ti jo z veseljem, če ne bi pričakovali družbo našemu Galu. Bom pa malo povprašala, če ima katera od kolegic za posodit pa ti sporočim.

Majčice moje lepo pančajte, pobožajte bušije, jenčiji naj vas pa prijetno razvajajo z brcikamiuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3065
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 7:59:41   
Klaraklara30
Dobro jutro majčice!

Kako ste kaj? Ste izkoristile ta lep sončni vikend? Mi smo ga, je bilo prav lušno. user posted image

Mene vsak dan bolj drži, da bi šla pregledovat, kaj imam že vse od cotk za našega novega člana. Se vidi, da se maj približuje z veliko hitrostjo in bo treba začet kaj razmišljat in pripravljat za user posted image .  Ta teden mormo še preselit eno omaro, da bom neke druge stvari še lahko zložila in pospravila, pol bom pa res počasi začela brskat po cotkah. Komaj čakam!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Sneguljcica

Tudi jaz imam test za sladkorno 14.2. Nič mi niso naročili naj bom teščauser posted image , vendar verjetno naj bi bila ane? Ali imamo to vse ali samo tiste, ki se preveč zredimo ali smo že prej mal bolj na debelušno stran? Meni tisti postopek s štirikratnim pikanjem oz. puščeno iglo v žili res ne diši preveč...user posted image mam že itak bolj boge žile (oz. mi skoz iz ene in iste žile na istem mestu jemljejo)...



Jaz tudi nisem rabila bit tešča v prvi nosečnosti za tale test. Zdej pa še ne vem, kaj mi bodo rekli. Imajo pa vse ta pregled, samo izvajajo ga očitno malo drugače. Meni niso nobenih inekcij puščali v žili ali kaj podobnega. Samo kri so mi vzeli pred in po pitju sladke tekočine. Bom poročala, če bo sedaj kaj drugače, ampak mislim, da ne bo.

cowgirl user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da boš čimprej dobro!

< Sporočilo je popravil Klaraklara30 -- 17.1.2011 8:00:19 >

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 3066
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 8:17:19   
bobica
jutro. user posted image
ja vikenda je bil res prekrasen....mi smo ga učiri tudi kar lepo izkoristli...
mi počasi že vse nabavljamo..ker bo to naš prvi user posted image  moremo vse nakupit..ker ne dobimo nič podedovano...v soboto smo šli še po zibelko (kupili sicer rabljeno) in zdej že lepo čaka v sobiuser posted image ...

sem tko neučakana kdaj bo ta mesec majuser posted image



(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 3067
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 8:46:57   
vesna_b
ninasiki - to je pri nas drugi test. na prvem ti vzame kri preden spiješ in pa čez eno uro, in če si kritičen, greš na dolgi test. vsaj v NM. tadrugi test pa je v bolnišnici na oddelku za sladkorne bolnike, vzamejo ti kri, potem spiješ vodo, in ti čez 1 uro, pa še čez eno in še čez eno vzamejo kri. vmes sediš in čakaš, ker jest in pit vmes ne smeš, hodit pa tud ne. so mi pa vzeli vsakič iz druge roke.user posted image
jaz sem prvič to mela, ker sem bila neučakana in sem šla notri namesto po eni uri dobrih 5 minut prej (oz je sestra rekla, naj kar grem), in sem bila na meji. sedaj bom res polno uro sedela v čakalnici, preden me bodo špiknili.
sneguljčica - ja, za ta test moraš biti tešča. sicer mi ni noben reku da 12 ur, tako da bom normalno povečerjala, pa tud sadja mal še potem pojedla, zjutraj pa res ne bom ničesar, niti vode.

cowgirl - pazi se, bejba. boga. upam, da se boš čimprej počutila boljše... je pa itak tako, da doma je takoj boljše, če ne zaradi drugega, že zaradi ambienta in družbe najljubših...

absolventka - jaz bi na tvojem mestu res raje šla čisto tešč (saj imaš zjutraj, a ne?), ker ti res ne privoščim tadolgega testa v primeru lažnih rezultatov...
in ja, v NM dajejo večino, oz meni je moja G rekla, da na test da vse, ki so stare nad 26 let, ne glede na težo in vse...

hijenca - angel care - prvič nisem imela, pa tudi sedaj ga ne bom imela. ne vem, imel ga je svak, pa mi ni bilo všeč, ker je kar nekaj piskalo, in se tamali sploh ni mogel naspat. pa se je premaknil, pa eno, pa drugo, tako da so ga kar kmalu ugasnili. naša se je pa itak premetavala in se še...  edino kar si bom nabavila je to, da bom vzela ta baby sitter, dvosmerni - da lahko tudi ti govoriš in otroka pomiriš, pa mal močnejši so ponavadi...

drugače pa sem jaz ta vikend spet malo čistila, pregledala in zamenjala nekaj cotk pri tamali - se je na hitr kar potegnila oz zrastla, pa par strojev oprala, med drugim tudi en kup dekic in dek (dekic imamo še od tamale toliko, da ne kupim niti ene sedaj. pa itak bom še kako dobila... user posted image )

no, v soboto smo s tamalo nabirale regrad, včeraj po kosilu pa smo šli ven, na sprehod in potem na kakav, pa domov, ker je tamala utrujena malo še skakala po kavču, jaz sem likala (in vse zlikala user posted image ), moj je tamali še večerjo naredil, potem smo se pa umile in je zaspala v sekundi user posted image
joj, klaraklara - jaz bi tuuuuud, cotke pregledala.user posted image ma bom počakala, da bom od tamale pulije ven zmetala, takrat bom pa tud za najino štručko začela pripravljat. moram samo ven pobrat vse nevtralne cotke in jih preprat. potem bom pa naprej brskala, če bo punčka. drugače jih dam naprej.

bobica - tudi midva sva prvič začela kar kmalu nabavljat. saj drugače ravno kapituliraš... vidiš, to mi sedaj manjka, ker že vse imava user posted image

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3068
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 8:56:19   
bučkabb
pozdravljene souser posted image !

no se tudi jaz javljam po prečudovitem vikendu, žal pa baje že naslednji ne bo več tako pomladansko obarvan, ampak bo prav zimskiuser posted image

no mi smo šli včeraj mal na bazen z našimi malimi nadobudneži in naša pupa je čist mahnjena na vodo in uživa sto na uro, z šlavfekom pa jo že šiba sto na uro, ji nogice že kr lepo pravilno delajo, le rokice še moremo pogruntat pa bouser posted image user posted image
no za mamico nosečko pa je tud pasal mal rekreacije v bazenu, sem preplavala celo dolžino bazena in sem se že zadihalauser posted image , ma kondicije nimam nič več

tile pregledi za sladkorno so pa res čuda našega zdravstva, pri nas ti sploh ne povejo kdaj boš mel, vem da ga delajo tu nekje okoli 25 tedna, nisi pa posebaj naročen, ko prideš na redni pregled te pošlje v laboratorij, kjer daš kri in spiješ tisto sladkano vodo in potem moreš točno čez eno uro prit nazaj da ti kri vzamejo še enkrat in je  to to, nobenih napotkov da moreš prit tešč in ne vem kaj še, je kr mal čudn da mora bit nosečka 12 ur tešča, pa jaz jim omedlim v tem času, ko morem kr naprej neki jestuser posted image user posted image

no pri cotkah jas še nisem, ker si skoz govorim, ma sej je še čas, sem bla v prvo bolj pozna z vsem skupi, zdaj bom pa še menda bolj user posted image

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 3069
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 9:20:33   
lili8
Mi smo tudi vikend kar lepo izkoristili. Je Zala prav uživala zunaj, midva pa tudi.
 
TreeGirl lepo, da se je vse dobro izšlo. Verjamem pa, da ti je šlo kar nekaj živcev zaradi tega.
 
Test za sladkor; meni je G rekla, da po novem ga delajo pri vseh .
 
Brce pa čutim jez večinoma bolj na levi strani in tudi na M se je izkazalo, da ima tam nogice. Zaenkrat je user posted image  obrnjen prečno, ampak je G rekla, da je še veliko časa da se obrne.
 
cowgirl upam, da se boš čimprej bolje počutila in da te domov spustijo user posted image .
 
Kar se cunjic tiče, nisem še čisto nič kupila in začela pripravljat. To bom potem, ko bom doma ostala, to bo tako ali tako že konec marca. Joj, kako gre hitro!
 
Jaz sem pa zdaj kakšen teden kar naprej lačna. V službi imam za malico že kar standard dva sendviča, pa sok, pa ponavadi še kaj sladkega za povrhuser posted image . Največja kriza je pa zvečer, ko bi kar nekaj jedlauser posted image . Tako da sem rekla, da se sploh ne mislim tehtat doma.

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3070
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 9:29:19   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

no mi smo šli včeraj mal na bazen z našimi malimi nadobudneži in naša pupa je čist mahnjena na vodo in uživa sto na uro, z šlavfekom pa jo že šiba sto na uro, ji nogice že kr lepo pravilno delajo, le rokice še moremo pogruntat pa bouser posted image user posted image
no za mamico nosečko pa je tud pasal mal rekreacije v bazenu, sem preplavala celo dolžino bazena in sem se že zadihalauser posted image , ma kondicije nimam nič več



ooo, super!!! no, naša šlaufa ni marala, zato smo ji že pri enem letu nataknili rokavčke in od takrat dalje je en norček v vodi. prav plava sem in tja, samo z nogicami seveda, skače iz roba bazena v vodo...
no, mi bomo pa takrat šli, ko bo mal slabše vreme. sedaj ko je sonce, je moj nonstop v delovni akciji. že les podirajo in pripravljajo za najino hiško... user posted image user posted image user posted image

aja, še nekaj sem izvedela. če katero peče zgaga - pomagajo baje kokice. mene prvič je matrala, sedaj še ne oz ne vem, mogoče me ne, ker jem večkrat kokice user posted image . mi je povedala ena, ki februarja rodi. mi jih imamo zmeraj doma, pa si jih večkrat spečem v mikrovalovki. itak če je kak napad lakote, je boljše pojest kokice, ki so sama koruza, kot pa kak čips, a ne? čeprav... so zelo dobre tudi kokice s sirom... te pa niso tako nedolžne... user posted image
no, probajte...

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 3071
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 10:30:42   
Sneguljcica
Pozdravljene,
včeraj je bil res tak lep sonček in sem bila nonstop zunaj- sprehod po naravi v takem lepem vremenu pa res paše. Samo potlej sem bila zvečer čisto preč od utrujenosti. Pa še skrbelo me je ker nisem čez dan čutila veliko gibov (ne toliko kot ponavadi) in sem do zgodnjega jutra ko so me zbudile dokaj močne brce in premetavanje v trebuščku, kar bolj na pol spala. Pa še ognjemet so imeli nekje v okolici in sem to vpletla v tisto na pol spanje in sem mislala da je konc sveta...
Se mi vidi da me velik stvari skrbi kako bo, da mam že take črne scenarije takoj v mislih.

Angel care je kar vredu zadeva a kaj ko sem jaz konc koncev prvega sinčka imela kar pri sebi ponoči. Pa saj to naj bi bilo tudi vredu-baje da mamičino dihanje pa premikanje stimulira otroka, da ne neha dihat...

maami11;Tudi jaz sem že razmišljala o tem, da bi hodila na telovadbo v ZD, samo se še nisem odločila. Če boš danes šla prosim sporoči kako je.

Pozdravcekuser posted image

< Sporočilo je popravil Sneguljcica -- 17.1.2011 10:36:27 >

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3072
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 11:44:45   
Anonimen
dan dan punce....

uf ste se načvekale...vmes sem že pozabla kaj je treba pokomentirat :)

cowgirl...sem brala, da si bila v bolnici...glavno da je zdaj vse okej pa drži se...

hijenca-angelcare sem par postov nazaj limala link, kjer se ga da tudi izposodit...meni se zdi tale zadeva okej, pri nas jo bomo imeli ...baje porodnišnice za nedonošene otroke priporočajo....
vesna_b-to je čudno da je toliko piskalo, mogoče pa aparat ni pravilno deloval oz bil pravilno nastavljen....pri kolegici je piskalo 2x in glih enkrat je prišla patronažna k njej pa ji je rekla da očitno je pozabil dihat....


glede sladkorne...mene bo tudi poslala naprej...in si sploh ne predstavljam,da bi bila 8 ur tešča...jaz se zjutraj zbudim najbolj lačna, pa ponoči kdaj pojem kakšno sadje oz pijem...ta dan bo res naporen zame :(...a mogoče katera ve, če imaš sladkorno v obeh smereh že v družini, da dobim tole nosečniško tudi jaz...al je to čisto druga povezava in nima veze s tem....pa če ima vpliv na to, da sem kar dosti sladkosnedna, me tudi v nosečnosti ni minilo....

še malo pa imamo pri nas pregled...zdaj me pa res zanima kako nizko ga nosim...v soboto me je res bolelo vse dol, sploh dol,sem imela občutek kot da bo glih kar glava pogledala ven :(...tudi brcike čutim bolj desno pod popkom, samo pri nas je še zmeraj bolj mehurčkanje kot pa tiste ornk brcike...

lep pozdrav
anonimna :)

(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 3073
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 11:51:17   
Anonimen
hijenca sem ti link našla...vtipkaj v googla, striček vse najde...pa mal na bolho poglej ga dobiš tudi kar poceni :)

http://www.najel.bi/o/1032/Izposoja%2BAngel%2Bcare

http://www.smejko.si/default.asp?mid=sl&pid=modul_it&wid=2825&ime=Gugalniki

lp anonimna :)



(odgovor članu vesna_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 3074
   RE: Majčice 2011
17.1.2011 12:52:09   
rakica 2

IZVIRNO SPOROČILO: aprill

IZVIRNO SPOROČILO: rakica 2

se bojim prevč pisat da me vn ne vrže,kr potem kar zaprem rač.user posted image ,to s kopiranjem pa mi ne gre najbolje
naslednji pregled mam 25.1.
nekaj cunjic sem že kupila,tko malo za lušte,najprej da vidmo kaj bo,na nuhalni so rekl user posted image ,pa ne verjamem šeuser posted image ,če majo prav,pol ni treba nč kaj dost kupovat
DFLAŠKE-jst sm bla in sm še zmeraj najbolj zadovoljna z znamko baby love,poceni,fajn,raznobarvne,ko je že znucana pa mi je ni žal stran vržt..dude pa upam da tokrat ne bomo rabl,dva sta bla brez nje,tretja jo je mela,pri 6mes pustila,pa preveč smo zgubljeni za dude s sabo vlačituser posted image



pa če bo user posted image  ti tut ne bo treba cot kupovat, tko da nimaš nobenga izgovora več, ha pa sem teuser posted image

teta,lumpa,nč špegat k nam...ja itak da bom tvojga sleklauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aprill)
Neposredna povezava do sporočila: 3075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  121 122 [123] 124 125   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?