|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 10:12:36   
Njeli
Anitka vau ste hitro datum dobili, sem zelo vesela, da ste se nagledali jenčija!user posted image Meni so rekli, da ni nič prej prosto kot v februarju, zato sva se odločila, da greva še na 3D k Pelkičevi, 24.januarja ima edini prost termin in upam, da bova tako zadovoljna kot na NS. user posted image

Sem prebrala, da eno zanima.. Ja v Mb dela 3D UZ še Dr. Ksenija Ogrizek - Pelkič. Pri njej se lahko naročiš od pon. do pet. med 10. in 12. uro po telefonu (02) 25 23 830 ali po elektronski pošti na ksenija.pelkic@siol.net, njena ambulanta se nahaja na Gregorčičevi 19, ceno za 3D pa ima 80€.




_____________________________

Trenutki sreče, ki jih užijemo nas presenetijo. Ne ujamemo mi njih, ampak oni ujamejo nas.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3001
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 10:20:36   
kokapoka
ojla kako ste user posted image ??

js slabo...user posted image user posted image ne vem al mam kako virozo al da bi kej tazga pojedla....bruham pa driskico mam...nč prijetno...tko da sm si kr bolniško odprla....da se mal naspim...glih jutr mamo pa eno praznovanje k bi tok rada šlauser posted image user posted image ah...
grem počivat...

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3002
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 10:35:43   
mami411
Kokapoka pri nas je včeraj mož bruhal, upam da ne gre to še na ostale!!!

(odgovor članu kokapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3003
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 12:44:23   
coris
Takole, če katero zanimauser posted image

danes sem se prijavila v Materinsko šolo oz. ŠOLO ZA STARŠE v Ljubljani. želela sem se prijaviti za februar pa mi je sestra rekla da je bolje iti marca ker bo oblačenje novorojenčkov v maju drugačno kot za zimski čas zato mi je predlagala marec in sem sprejela user posted image  Torej bova z mojim hodila marca ob 18.00 user posted image  obsega pa 10-13 predavanj po približno 1,5 huser posted image

V Ljubljani se v Stari porodnišnici pričnejo predavanja 1.3.2011 in sicer v treh terminih:
- 10.00
- 16.00
- 18.00


LP, corisuser posted image

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3004
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 13:45:11   
absolventka2
user posted image user posted image user posted image končno sem tudi jaz dočakala morfologijo in to pri novi G..Zadovoljna zelo vse je bp vsi pomembni organi so se videli user posted image sedi in se praska po bradi user posted image , je pa rekal G nej se nič ne sekiram da se bo  user posted image še dostikrat obrnil ker ima zelo zelo veliko prostora (po 32 tednu je baje pomembno kako je obrnjen), saj ni čudno ker imam že zelo velik trebušček naš user posted image je pa zelo majhen baje ima 371g, še manjši od Lovrota pa je že ta imel porodno težo 3060g .user posted image user posted image ..sem zelo vesela ker sem že v prvo lahko rodila zgleda da v drugo bo pa še lažjeuser posted image ...Za spol nisem vprašala pa tud G ni nič omenjala ampak imam očutek da bouser posted image   samo zato ker je tako drobčken in majhen...Se bomo kar pustili presenetit...Na pregledu pa sem bila sama, ker je moj mogel doma čuvati našega bubančka ....
naslednji pregled 4.2.2011, še test za sladkorno bom mogla baje delat user posted image


vesna_b ja super dejva se pol zmenit enkrat v februarju al pa v marcu, sej jst bom zdej večkrat v NM ker mam G gor pa lahk pogledam kdaj je materinska...aja pa še ena nosečka bo najberš šla zraven, moja soseda ma v začetku julija rok pa ji ni do tega da bi šla pr nas v Črnomlju...

cowgirl ja nam inhalator pomaga, je pa res da so v tujini velik cenejš, ampak pr nas je bla kriza in smo ga šli takoj iskat ni blo časa ga čakat...aja pa še poštnino je treba zraven prištet tk da ni spet tulk cenejš....

ninasiki mi mamo tudi od dormeota vlažilec in ionizator zraka in je res bolj frišen zrak za spat...mene pa zanima 3d v litiji ker je zelo poceni  zato bi te prosila za kakšen kontakt od te G. pa če praviš da je vredi pol pa sploh...

kokapoka želim ti čimprejšnje okrevanje in držim pesti da je to samo enodnevna virozauser posted image

lep sončen dan dekleta user posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3005
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 14:09:49   
absolventka2
od navdušenja sem pozabila napisat tudi tisti malo manj veseli del pregleda in sicer kilce ki so poskoćile na +6 uuuupppssssuser posted image ...Čeprav če primerjam z prvo user posted image sem tak čas mela že kar +11 tk da se kar mal boljš počutim...Sem pa nekje zasledila da se je ena zredila za samo 2 kilce pa mi ni jasno saj jst sem jih tok dobila še preden sem prvič pršla na pregled, je pa res da imam že od samega začetka full apetit in nobenih slabosti pol pa itak jem skuz čips in pomfri kot user posted image ...ni kaj...se ne obremenjujem preveč grem raje nekaj prigriznituser posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3006
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 14:16:03   
absolventka2
user posted image danes sem pa res zblojena za seznam moj PDP je 21.5.2011, pač nova G in novi datum ni kajuser posted image

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3007
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 14:23:36   
bučkabb
IZVIRNO SPOROČILO: coris

marec in sem sprejela user posted image  Torej bova z mojim hodila marca ob 18.00 user posted image  obsega pa 10-13 predavanj po približno 1,5 huser posted image

LP, corisuser posted image


ufff to je pa veliko predavanj, pri nas v celju sicer si tam cel dopoldan, sam ne greš več kot trikrat al 4x, sem že mal pozabla, no sej je približno tam tam po urah sam se ful velik sliši 13 x it tja na predavanje.
čestitam za dobre rezultate absolventka, glede kilc pa se tud jaz ne obremenjujem in se sploh ne tehtam, no na pregledu mi je nazadnje kazalo 5+, tak na pogled pa se sploh nisem velik zredila, sam trebušček se je mal zbočil, pa še ta ni nevem kako velik, drugih sprememb pri men pa niuser posted image

upam da vas čim manj tarejo viroze in podobne bolezni, mi moremo potrkati se vsi kr dober držimouser posted image user posted image , bomo pa mogl glede vlažilca zraka neki naredit, ker že čutim v grlu proti jutru da mamo suh zrak, vlažilec se nam je pa pokvarouser posted image

uživajte še naprej s svojimi bušiji in malčkiuser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3008
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 15:14:25   
coris
absolventka2...midve imava pa na isti dan pdpuser posted image user posted image

jaz sem shujšala najprej za 5 kg do 14 tedna in do sedaj sem od takrat pridobila komaj 2,5 kg, tako da imam še vedno 2,5 kg manj kot takrat ko sem izvedela za nosečnost user posted image  na pregledu mi niso nič rekli ker po moje me med sabo ful različno pridobivamo na teži....itak si telo tolko vzame kot rabi. drugače pa je naša navihanka kar malo večja kot kažejo tedni nosečnosti, tako da mi zgleda vse ona pojeuser posted image

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3009
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 15:34:27   
Luskica
Ojla!
No, jaz sem imela danes še enkrat morfologijo, tokrat pa v porodnišnici. Vse se je full lepo vidl, preko 3D nama je tud pokazala najino punčko, kako lepo pančka in nama pol še to slikco naredila. Težka je 530g, mi je pa prestavila rok na 12.5.2011, prej sem imela pa 14.5.2011. Me je kar vprašala, ker datum mi bolj pašeuser posted image  Itak dan ali dva ne igrata neke vloge, ampak samo tok da vem kdaj na porodniško.
Kdaj jaz uradno začnem porodniško, če imam rok 12.5.2011?
Coris a na predavanja lahko potem hodiš ob katerikoli uri a se moraš vedno iste držat? Jaz bom takrat namreč že doma in bi potem hodila nekako takrat, ko bi se mi dalo? Kolkrat tedensko pa so predavanja?

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3010
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 15:41:08   
Luskica
Še dobr, da sem se odločla za dva posta, ker me je pri drugem ven vrglouser posted image
Danes mi je prijateljica prinesla košaro za voziček, zdaj pa bom šla po mojem tudi že sama malo v nakupe. Me je že začelo grabituser posted image
Še za seznam PDP 12.5.2011

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3011
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 15:46:48   
coris
Luskica...predavanja bodo 2-3x tedensko in lahko se boš sproti menil za različne termine user posted image

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3012
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 16:00:09   
Luskica
No potem se bova pa kaj srečali. Jaz namreč močno dvomim, da bom mojega spravila na vsa predavanjauser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3013
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 16:00:16   
zvezdica1980
Evo tle lahko izračunaš kdaj greš na porodniško http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/izracunOSNOVA.asp

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image in odlično morfologijo.
LP
IZVIRNO SPOROČILO: Luskica

Ojla!
No, jaz sem imela danes še enkrat morfologijo, tokrat pa v porodnišnici. Vse se je full lepo vidl, preko 3D nama je tud pokazala najino punčko, kako lepo pančka in nama pol še to slikco naredila. Težka je 530g, mi je pa prestavila rok na 12.5.2011, prej sem imela pa 14.5.2011. Me je kar vprašala, ker datum mi bolj pašeuser posted image  Itak dan ali dva ne igrata neke vloge, ampak samo tok da vem kdaj na porodniško.
Kdaj jaz uradno začnem porodniško, če imam rok 12.5.2011?
Coris a na predavanja lahko potem hodiš ob katerikoli uri a se moraš vedno iste držat? Jaz bom takrat namreč že doma in bi potem hodila nekako takrat, ko bi se mi dalo? Kolkrat tedensko pa so predavanja?



< Sporočilo je popravil zvezdica1980 -- 13.1.2011 16:01:35 >


_____________________________

Dreams are there to show you the way. Close your eyes and find out what they are trying to say. Love is just a second away. Make that magic rule, let the miracle stay...

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 3014
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 16:10:41   
Luskica
No potem se bova pa mogoče srečali. Jaz namreč močno dvomim, da bom mojga na vsa predavanja spravilauser posted image

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3015
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 17:15:35   
coris
Liskica....jupiiiiuser posted image user posted image  upam da se nas čim več sreča tam user posted image

(odgovor članu Njeli)
Neposredna povezava do sporočila: 3016
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 18:38:15   
maami11
coris - marca bo šola v celju?

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 3017
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 18:43:03   
maami11
oz. za Ljubljano se menite, pardon. Ali katera ve kdaj se v Celju začne šola? Ali je tu katera iz Celja oz. okolice?

hvala

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 3018
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 20:03:12   
rakica 2
pa sem vasuser posted image -prebrala seveda....sm bla dva dni v bolnici zarad strdka v nogi,pa nč časa za brat..
dobrodošle vse nove,kmalu bo stotkauser posted image user posted image ,za vse bolaneuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Men pa zadnje tri dni trebuh otrdeva in mi to nč ne paše,pred dnevi pa se je tud obrnil,upam da na glavouser posted image user posted image user posted image in da tko ostane,pa eno kilco sm zgubila,posledica premajhnih porcij v bolniciuser posted image user posted image

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 3019
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 20:06:52   
rockstar
IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b
rockstar - a ti si pa kar sama? uf, nič ti ne privoščim. pa saj ok, ne da ne bi mogla sama, sam jaz bi tako pogrešala crkljanje in atijeve dotike trebuščka. ok, sem smotana, vem. že tako ti je hudo, pa še jaz stopnjujem... bom nehala. upam, da tvoj čimprej pride domov k tebi


Če bo vse posreči, pride naslednji teden za 3 dni domov, da se pocartamo, pol pa ga ni do aprila...
Ni glih lušn, še sreča da mi v službi ful čas mine, če bi bla pa doma bi pa skos sam o tem študirala...

Danes ponoči sem imela tako čudovite sanje in še sanjalo se mi je tako v živo...imela sva punčko in vsem sem govorila, kako je lepa, da je čist mamici podobna user posted image Mala je bila tak lušna, pa črne laseke je imela in potem sem še sanjala, da jo dojim, ampak vse tako v živo, kot da je res. In seveda sem potem zjutraj vsem tako veselo  razlagala, kaj sem sanjala.

Popoldan sem imela morfologijo. Vse je vredu, vsem sem vidla...in pol G reče no tule je pa splovilo, je punčka. Pa sem jo začudeno pogledala in mi reče, joj a niste hotel vedet. Pa sem se sam nasmejala in rekla, sam upam, da ji ne bo kaj med nogicam zrasl, ker pol bo pa fantek v roza oblečen user posted image   je pa naša bejba težka 495 g in je prava migica.
Tak da imava user posted image in sva oba user posted image

Naslednji pregled imam 10.2.



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3020
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 20:10:49   
rakica 2
se bojim prevč pisat da me vn ne vrže,kr potem kar zaprem rač.user posted image ,to s kopiranjem pa mi ne gre najbolje
naslednji pregled mam 25.1.
nekaj cunjic sem že kupila,tko malo za lušte,najprej da vidmo kaj bo,na nuhalni so rekl user posted image ,pa ne verjamem šeuser posted image ,če majo prav,pol ni treba nč kaj dost kupovat
DFLAŠKE-jst sm bla in sm še zmeraj najbolj zadovoljna z znamko baby love,poceni,fajn,raznobarvne,ko je že znucana pa mi je ni žal stran vržt..dude pa upam da tokrat ne bomo rabl,dva sta bla brez nje,tretja jo je mela,pri 6mes pustila,pa preveč smo zgubljeni za dude s sabo vlačituser posted image

(odgovor članu maami11)
Neposredna povezava do sporočila: 3021
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 20:21:17   
bambika
Dober večer!
Vsem čestitke za preglede,za vse bolane pa da se čimprej pozdavite.
Jaz si tud včeraj nisem mogla kaj,ko sem šla v trgovino pa sem kupla dva bodija zauser posted image ,pa moj oče je bil zraven pa pravi, a ti to za Laro kopuješ,pa sem mu rekla ,ja ati št.56 ji bo pa ziher pravuser posted image . V glavnem je bil mnenja ,da je prehiter,jaz pa doma nimam niti ene stvari v nevtralni barvi, fanta pa ne mislim v roza bodije oblačit.
Moj brat je danes zjutraj postal ati,tako da smo meli vzrok za veselje danes v hiši,dobil pa je punčko Nayo.

Lep večer,pa božajte bušije

(odgovor članu rakica 2)
Neposredna povezava do sporočila: 3022
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 21:26:17   
ninasiki

IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2

ninasiki mi mamo tudi od dormeota vlažilec in ionizator zraka in je res bolj frišen zrak za spat...mene pa zanima 3d v litiji ker je zelo poceni  zato bi te prosila za kakšen kontakt od te G. pa če praviš da je vredi pol pa sploh...



ja tale naša G je zakon recimo že to da ona na vsakem pregledu dela UZ to pomen da vsakič vidš in slišiš svojo pikico k raste pa men je obakrat uganla v 11 tednu spol čeprou je ona trdila da ni 100% ampak zadane pa skor vsakič res pa je da je tko mal utrgana ampak ne tko v slabm sej če boš šla boš vidla kr neki prbija zravn se ji kr nasmejiš user posted image 018900400 to je cifra od Z.D.ja pa poklič in se zmen

ŠOLA ja bučkabb v ljubljani je 10 predavanj ki so vključeni v predavanje babce pol so pa še 1 predavanje ko pride stomatolog tega vsem priporočam da se mamice začnejo zavedat kje delamo največjo napako pol je eno predavanje z fizioterapevtko in eno predavanje varne vožnje in ta tri zadna predavanja niso obvezna če hočš greš in jst sm šla samo na stomatologa ker zobki so men zelooo pomembni drgač pa dajo 10 in 3 al 4 predavanja od teh so pa nujno obvezna za očkote in to so mislm da je l., ll., lll., porodna doba al te faze uglaunem te so nujno obvezne ostale pa ače hočš

bučkabb vlažilec pri dormeotu je 45€ in ti povem je super pa še lučka je zravn kar full prou pride tko ko se ponoč zbudiš pa da ni unga šoka z lučjo če greš k štručki uglaunem zelo sm vesel k mi ga je babi za božička kupla in ga tud priporočam vsem http://www.dormeo.net/dodatki/dormeo_fresh.html

kile jst sm še kr na 0 sploh se ne premaknem pa vm povem jem kar se mi sprdne in kadar se mi sprdne user posted image res se neki ne merkam tud mek pride na seznam sigurno 1-2x na tedn ker ga obožujem sm bla pa 100% da bo tamauček večji ker jst nč ne grem gor da mi recimo on vse pobere pa sm bla šokirana k sm gledala da je bol drobn k aleksej pa še točno na isti tedn in dan je delana M tko da ne morm rečt recimo da mam še kak dan fore user posted image verjetno ve da me je aleksej zdelu pa se me je on usmilu pa bo bol priden user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bambika čisto vsi starejši govorijo neeee a ni prehitro samo pomisli če bi vse kupovali zadnje mesece sej nebi bilo dost denarja da nabavš tko da jst sm mnenja kupi ko se ti zalušta pa je in jst mam tud že zibelko doma pa kaj pa voziček bom naslednji mesec kupila pol pa samo še kozmetika in smo na konju in čakamo da pokuka na svet user posted image čestitke za nečakinjo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaj še eše neki aja RAKICA upam da si uredu in da je vse cool pa za poste da kopiraš označi vse in pol na miški desnega klikneš in da copy pol pa recimo če ti vn vrže daš f5 da obnoviš in pol samo paste in si na starem tiru

za vse preglede in spole user posted image user posted image user posted image user posted image

še neki sm hotla pa sm pozabla tko k zmeriiiii joj res sm sklerozna user posted image user posted image nč k se spomnm vm javim

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3023
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 21:58:08   
absolventka2
ninasiki dej še napiš priimek te tvoje G da bom v ZD vsaj znala povedat pri kom se naračam user posted image

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3024
   RE: Majčice 2011
13.1.2011 22:28:28   
ninasiki
O sorry pozabla user posted image dr. Kezar Z KOT ZOGA NIMAM STREHC NA TELEFONU user posted image user posted image user posted image user posted image drgac pa ni ona moja G. jst sm sla vedno k njej sam na NS jst mam G v lj v leoniscu user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 3025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  119 120 [121] 122 123   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?