|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 10:15:01   
jakipaki83
Ojla,

že nekaj časa vas berem, zdaj sem pa rekla, da se vam še pridružim. Tudi jaz bom najbrž majčica 2011, če ne bo naš user posted image kaj pohitel. Rok imam namreč 2. maja, spol sicer vem, ampak ne povem, da ne bo kdo od znancev izvedel, če slučajno bere. Sicer imam pa doma že enega malega razgrajača, ki je star 17 mesecev. Tako da glede opreme praktično ne morem klepetati. Imamo že vse user posted image oz skoraj vse. Vedno se najde še kaj, kar je nujno imeti user posted image .
Glede šole za starše je pa tako, da nekatere jo boste morale obiskati s partnerji, ker nekater porodnišnice zahtevajo potrdilo, da je očka hodil na šolo za starše, če hoče biti prisoten pri porodu.

Toliko zaenkrat. Lepo se imejte.



(odgovor članu lili8)
Neposredna povezava do sporočila: 2976
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 10:39:47   
Luskica
Dobrodošle vse noveuser posted image  Res nas bo 100user posted image user posted image user posted image
Jah tudi mene pošteno mika tale 3D, ampak 100 evrov je pa res kar zalogaj, pa kakor je men jasno, se pri 3D posvetijo predvsem vedenjskim vzorcem dojenčka in če ima kakšno manjšo nepravilnost in je poanta predvsem v slikcahuser posted image  Ali se motim?
Sicer pa mene ravno te slikce mikajo in to, da se zares nagledam najinega dojenčija, ker na navadnem ultrazvoku se ne vidi kaj preveč dobr.

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 2977
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 11:16:42   
vesna_b
mikroBB - pozdravljena med nami, in veliko čveka seveda... user posted image

ninasiki - bogi tvoj sinček. upam, da bo čimprej boljše. in pa seveda čestitke za M in za fantka. blagor se tebi, boš kraljevala med moškimi... user posted image

mojatvoja - tudi tebi čestitke za M. ampak... pismo punce, kako vam pa to uspe? pa saj ve hujšate, ne pa da se nosečniško redite... jaz bom moje kilograme videla šele v petek... doma se nočem nič tehtat user posted image

rockstar - a ti si pa kar sama? uf, nič ti ne privoščim. pa saj ok, ne da ne bi mogla sama, sam jaz bi tako pogrešala crkljanje in atijeve dotike trebuščka. ok, sem smotana, vem. že tako ti je hudo, pa še jaz stopnjujem... bom nehala. upam, da tvoj čimprej pride domov k tebi

absolventka - ja, sem mislila jit kar v februarju ali najkasneje marcu. pa ti? ker se lahko zmenimo, ja, pa gremo skupaj... user posted image  sem čist zauser posted image , sam pol brez kofeta domov ne boš šla... user posted image .

bambika - čestitke tudi tebi za parček user posted image  mami bo shoppingirala....user posted image

jakipaki83 - dobrodošla med nami tudi ti. smo pa skrivnostni... user posted image  mal te hecam. ma jaz vem, da če bi vedela, kaj bo, da ne bi mogla bit tiho in bi vsem povedala. no, ajd, ne vem, mogoče bi mi uspelo, ampak bi pa zihr mogla kaj kupit v čisto dekliški ali fantovski barvi, pa bi me že po tem dobil...user posted image

ja, luskica, nekaj takega - največ jih gre na 3D zarad slikic. res se lepše vidi, ampak... se vidi tudi spol. hudo očitno. jaz pa nočem vedet, tako da mi 3D niti ne hodi kaj veliko po glavi, razen ko kako slikco vidim. ampak si rečem - a si karakter al ne? hočeš vedet spol al ne?  pa si odgovorim, da sem karakter in da se držimo najinega dogovora, da spola ne bova vedela.

no, kaj naj še napišem? se mi zdi tale moj post malo kratek, saj vem, da znam daljše napisat... ha ha ha user posted image

aja, coris - na našem mailu si lahko pogledaš, kako naša tamala uživa v kopanju v navadni tuš kabini (nizki) z igračami, pa ima čisto dovolj vode...

(odgovor članu mikroBB)
Neposredna povezava do sporočila: 2978
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 12:34:14   
cowgirl
Ste pa pridne na tipkovnici! Jaz sem bolj na FB, ker mi ni treba tok velik brat. user posted image
Meni trebuh pridno raste, vendar nosim bolj zadaj in je super! PRejšnjič sem nosila čisto spredaj in sem bila v 22. tednu taka kot bi imela not dva in sem tudi imela probleme z otrdevanjem trebuha, zdaj je pa vse OK! user posted image

Jakipaki: tudi naša je stara 17 mesecev! Ampak pri nas smo prejšnjič vse dobili izposojeno, pa sem sproti nazaj dajala, sedaj bodo pa tiste cunjice v maju zasedene in bo treba spet vse nekje dobit, kupit al p si sposodit. Upam, da kaj dobim, ampak itak imam še nekaj mesecev časa.

Tudi mi smo dost bolani... kašelj, vnetje ušes in laringitis. Tudi mi premišljujemo o nakupu inhalatorja, ampak so cene pri nas ubitačne. V italiji pa spet (kot vozički in avtosedeži) za polovico cene. tole si poglejte...
pri nas: http://www.prolat.si/?m=artikli&p=9
in v italiji: http://www.outletfarma.it/scheda.asp?did=926&cat=PRIMA%20INFANZIA&subcat=Aerosol
40€ razlike!!! strašno.

probali bomo tudi s homeopatijo.



_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 2979
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 12:58:15   
Anonimen
dober dan punce....

ste pa klepetulje :)

dobrodošle nove....

vsem bolančkom naj se čimprej pozdravijo in ostanejo čim dalj zdravi :)....


glede spola-blagor enim ko veste kaj imate, mi smo pa tako firbčni pa ne vemo kaj imamo...čeprav imam občutek, da je user posted image , pri porodu bomo pa vidli kak me občutek vara :)....

no jaz imam pa samo informacije glede materinske šole v ljubljani na ginekološki, če katero zanima....za februar je prosto samo še ob 10.00 in 16.00, predavanja bodo trajala cel mesec po uro in pol odvisno od vprašanj mamic....ni potrebno, da hodita oba, partner naredi samo en hiter tečaj glede poroda 14.2, 7.3 ali 21.3 oz obiskuje tisti del predavanj, ki govori o porodu, pa obvezno je naročitev na predavanja...a bo še katera hodila sama....moj žal ne dobi prosto, se mu je obseg dela povečal, dopust pa špara za mesec maj....
kako je pa kaj s predavanji v Postojni, pa bi lahko potem rodila v Lj (se bolj nagibam k tej porodnišnici)....

a je bila katera v trgovini mothercare v lj., je drago, mal gledam po spletu mi je par stvari všeč

http://www.mothercare.com/

lp
anonimna :)

(odgovor članu jakipaki83)
  Neposredna povezava do sporočila: 2980
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 13:11:18   
ninasiki
ojla

evo mene mal zmatrana ampak bo ja bom blažena med moškimi čeprou sm toook hotla kiklce kupvat pa jih zdej ne bom ampak nč hudga bom kle mal pršparal pa bo dobim pa danes zibelko jeej sm jo čakala zdele 3 mesce se mi zdi čene pa 2 sigurn sam so iz izole ampak ker partner od gospe hodi v ljubljano je tok prjazn da nama jo do ljubljane dostavi sm pa imes že ene parkrat potuhtala kaj je zdej a jo bom sploh dobila in mi je enkrat k sm ji pisala zagarantirala da je moja učer sm pa glih tuhtala in evo danes potuje do nas user posted image

INHALATOR ja to je super zadeva sicer je mi nimamo in v tem primeru nam ni pomagala popolnoma niiiiič ker je bila pljučnica prej pa 3 pomagal samo kupil pa ne bomo zaenkrat ker mamo vbistvu zdej od božička mi je moja babi kupla vlažilec zraka pri dormeotu unga v obliki jajca user posted image naliješ vodo in daš lahko eterična ojla not ali pač brez da ti samo vlaži zrak uglaunem stvar je zakon pri naj laufa ko gremo spat notri pa ulijem ene kaplice k sm jih v lekarni kupila za inhalirat tko da zdej inhaliramo tko rekoč vsi trije user posted image se prou pozna kok je bolši luft tud zjutri ko vstanemo ni zatohlosti

dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image user posted image

cowgirl ne govor naša država zna itak udart nas po žepu a k je treba kam drugam dat pa bog ne dej za tist pa ni denarja grozni so in kaj še ugotovim kako zdravstvo imamo mi slovenci zdravstvo ti ne da bolniške če je otrok v bolnici to pomeni če bo not 10 dni nm dajo samo tisti dan ko je spremstvo v in iz bolnice ostalih 8 dni pa ne pa če si z otrokom v bolnici ali ne mislm groza kako pa naj otroka kr not pustim al kaj a so zmešani predvčerišnjem k sva pršla not je mogu slikat plučka in mi ga je dohtarca uzela je v tak jok padu k še nikol in jst naj ga pustim samga ma ni šans pa če takoj dobim knižco v roke ker ne prinesem bolniške za ostale dni mah gorzno

punce 3D je pri nas v litiji 50€ tko da če ga kira hoče je pa super dohtarca mal utrgana nampak na pozitiven način user posted image pa ugane vse itak pa smo že tok visok da lahko tud navadn ginekolog vidi spol men je pa pr 11t rekla in obakrat zadela tko da sm bla tud tole rundo 90% da bo fant ampak sm pa pustila ker mi je moja G. pa rekla da je 70% če zna pogledat ni pa nujno no ampak jst sm bla skos 100 in res je tko user posted image

šola za očkote user posted image pri nas v lj ni bilo potrebno da jo obiskuje redno samo ko je blo pa na seznamu porod začetek in do zaključka nevem zdej točno kako so poimenovele te naslove no kle so mogli bit pa nujno je klicala poimensko tko da je pol na konc prehrano in stomatologa moj spustu

mojcha ja sej letos bom bl tko tko z morjem sam kak vikend bomo pa šli je pa tud to da je moj biu isto tko bolan ko je biu mejhen sm že rabmišlala oz so mi svetovali bioenergetika ma bomo vidl kaj bo ker celo življenje ga pa res nebi rada filala z raznimi kemikalijami

madona da tale backspace prime da ti naloži besedilo nazaj ker čene bi zdej vse skup če okn vrgla user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2981
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 13:25:26   
cowgirl

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

dober dan punce....

ste pa klepetulje :)


a je bila katera v trgovini mothercare v lj., je drago, mal gledam po spletu mi je par stvari všeč

http://www.mothercare.com/

lp
anonimna :)



men je mothercare ful všeč. poleg okaidi/obaibi (a ne, ninasiki). user posted image
sam še nisem prišla do tja. je pa baje kar ceneje zdej, ko so popusti. mogoče še pridem do tja. :)
od obaibi sem pa kar veliko garderobe nabavla za našega cvergla. dve srajčki, eno majčko, nobel hlačke, fensi puloverjček. nekej bo za iz porodnišnice, nekej pa kar tako, da bo lepo oblečen.
mogoče grem v mothercare po kak body in pižamico.


tudi mi imamo vlažilec in je prižgan popoldne in ponoči. tudi meni zlo pomaga, da nimam nosa čisto posušenega.

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2982
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 13:33:54   
cowgirl
a, ja še neki...
mogoče sem spregledala kakšen post. a ste že mogoče kaj napisale od teh ki smo že hodile v materinsko šolo... a je treba še enkrat? koliko časa velja? kje se dobi kakšno potrdilo? tudi za moža sprašujem, če bo moral še enkrat... čeprav me ima, da bi šla predavanje o dihanju še enkrat poslušat... pa mogoče ogled porodnišnice je tud primeren. bi šla pa v kranj.

meni so ta predavanja čisto koristila, ker sem bila totalno zelena kar se otrok tiče. in sem se tud mal bala tega, kako bom to zvozila, ker nikol nisem imela stika z dojenčki, otroci itd... nikol nisem bila babysitter, dojenčki so v mojem naročju vedno jokali. user posted image no, ampak zdej se imamo itak super. z materinsko šolo ali brez.

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 2983
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 13:39:39   
mami411
Mene ni nobeden vprašal če imam narejeno materinsko, sej rodit itak moraš, z ali brez user posted image user posted image user posted image . No pa v Šempetru mož ne rabi potrdila, niti ne plača.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2984
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 13:51:40   
cowgirl
V LJ mož nujno potrebuje potrdilo. Drugače ga ne spustijo zraven, ker so baje že imeli probleme ...
moram pa se še pozanimat kje je lahko mož zraven, če je carski rez. prejšnjič sem bila v celju, pa niso pustili, da bi bil zraven.

Hej, bom pa hodila na pilates za nosečke v društvo Sonček (LJ). gre katera z mano migat in čvekat?
Coris: kako je s tabo? a že lahko kaj bolj migaš?

_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu mami411)
Neposredna povezava do sporočila: 2985
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 14:02:45   
Luskica
Cowgirl jaz bi se ti mogoče pridružila. Kje pa je to in kdaj so termini, pa cena? Je že cajt, da začnem kej migatuser posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2986
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 14:20:20   
cowgirl
ob torkih ob 19h
http://www.sunshine.si/index.php?page=sup&fid=100


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu Luskica)
Neposredna povezava do sporočila: 2987
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 15:01:55   
Luskica
Jah zgleda fajn. Se bom še odločla. Razmišljam, da bi hodila v Moj fit na brnčičevo. Vadba za nosečke je dvakrat tedensko ob pol petih, pride pa neki čez 30 evrov, pa še fitnes je zraven.

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2988
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 15:18:18   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: absolventka2


IZVIRNO SPOROČILO: vesna_b

mojcha - ma po eni strani... se splača. mi smo mel 4*. mal ti pove o samem porodu, porodne dobe, pa to, enkrat smo imeli ogled porodne sobe, pa še par zadev. ni blo nekega predavanja o previjanju, ker je rekla babica, da itak previjat lutko je čisto drugo kot previjat dojenčka. ma meni ni žal, da sva šla. sploh pa tole ustno izročilo - se stvari zelo hitro spreminjajo, ha ha ha. ma jaz bom šla. sem se odločila. bom šla sama - pa pol še na kak kofetek s še kako nosečko...



Kdaj maš pa ti namen it v MŠ ker jst sem rekla da grem letos v NM in bi lohk šle skupej isti čas če si za seveda....Ker pri nas ne seznaš nič novega res totalna zguba časa...




Škoda, jaz pa ne morem pred aprilom, drugače bi se vama še jaz pridružila. user posted image

< Sporočilo je popravil Klaraklara30 -- 12.1.2011 15:21:24 >

(odgovor članu absolventka2)
Neposredna povezava do sporočila: 2989
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 15:21:21   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

V LJ mož nujno potrebuje potrdilo. Drugače ga ne spustijo zraven, ker so baje že imeli probleme ...
moram pa se še pozanimat kje je lahko mož zraven, če je carski rez. prejšnjič sem bila v celju, pa niso pustili, da bi bil zraven.

Hej, bom pa hodila na pilates za nosečke v društvo Sonček (LJ). gre katera z mano migat in čvekat?
Coris: kako je s tabo? a že lahko kaj bolj migaš?


mislim, da nikjer pri nas. Pri meni je moj čakal v čakalnici, ko pa se je user posted image rodil, pa so ga sestre poiskale in ga je lahko prišel takoj pogledat. V operacijski, pa sem mogla bit sama. To je za MB.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 2990
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 17:55:42   
Sneguljcica
Pozdravljene,
po zelo dolgem času se je še meni zaluštalo, da bi kaj napisala. Na zadnje sem pisala ko me je še mučila slabost ob skoraj vsaki hrani, zdaj pa na srečo s tem že kar nekaj časa ni več problemov- če sem takrat celo hujšala pa se mi zdaj že en mesec teža kar veča in veča, se moram včasih kar brzdat pri hrani...bi kar jedla in jedla.  Trebuh se mi veliko bolj vidi kot v prvi nosečnosti (sem ravno zadnjič gledala fotografije od prve nosečnosti), prvič sem mela bolj mali trebušček do kakega 28. ali 30. tedna-je pa res, da mam zdaj tud več maščobnih oblog na trebuščku.
Ve kaj prebirate knjige o različnih možnostih poroda? Jaz sem ravno pred kratkim prebrala Modrost rojevanja od Ine May Gaskin in sem dobila kar nekaj potrditev svojih opažanj in tudi pridobila nekaj novih idej za lajšanje popadkov...Se splača prebrati tudi če ne mislite, da bi imele čisto naraven porod. Prek amazona pa sem si naročila tudi ene knjige o jogijskih vajah za nosečnice in za samohipnozo (za lajšanje poroda) in psihično pripravo na porod.
Glede telesnih priprav pa nekako ostajam pri daljših sprehodih in sumo počepih. Bi sicer rada hodila plavat, ampak se ne morem spravit ker imam pomisleke glede higienske neoporečnosti bazenske vode. Ali je katera iz Celja in hodi plavat v Golovec?
cowgirl- jaz sem pa v eni reviji (Moj malček-kjer je bila predstavitev porodnišnic) zasledila da je partner v Ce porodnišnici lahko zraven ob carskem rezu. Mogoče sem si narobe zapomnila in je to možno v kateri drugi, ne vemuser posted image
Za enkrat dovolj od mene,
Lep pozdravček

(odgovor članu jakipaki83)
Neposredna povezava do sporočila: 2991
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 18:01:36   
ninasiki
ojla

jaja mothercare pa okaidi/obaibi so zakon res kvalitetne stvari pa ne zato ker jst delam not ampak zato ker je res je pa res da jih gre dost v H&M al pa C&A je bla pa zanč inšpekcija pr ns v trgovini ker je baje ena majčka v H&Mu z hello kitty k ma eno sestavino not al natiskano k je strupena če jo otrok zaužije tko mal previdne bit sam mi nimamo nobenih risanih junakou so res bol resne cotke pa bi včasih blo fajn če bi mel

šola COWGIRL mislm da ti velja 5 let za potrdilo pa nevem bom pa uprašala zdej 18.2 k mam pregled

sxxxxxxxx<xXxx<§mmmmm,h<m no tole vm pa moj sinek sporoča user posted image user posted image user posted image user posted image

evo zibelka je domaaaaaa jeeeej k jo sestavm vm jo slikam pa pokažem sam postelnino pa obrobo pa morm še nabaut



_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2992
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 18:06:18   
ninasiki
o k je glih snegulčica pisala kako je gledala slikce od prve nosečnosti sm jst zdej spomnila in ugotovila da je tale naš drugi škratek manjši v vseh pogledih user posted image a trebušček mam pa večji k prvo rundo user posted image

_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu ninasiki)
Neposredna povezava do sporočila: 2993
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 18:27:26   
Sneguljcica
Sem šla pogledat v revijo (Nosečnost, pomlad-poletje 2009) in tam pri predstavitvah piše, da je partner pri carskem rezu lahko prisoten v Celju, Kranju in Postojni. Ne vem pa koliko to še drži, najbolje da se gre vprašat v porodnišnico...

(odgovor članu Sneguljcica)
Neposredna povezava do sporočila: 2994
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 19:16:14   
Klaraklara30
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

V LJ mož nujno potrebuje potrdilo. Drugače ga ne spustijo zraven, ker so baje že imeli probleme ...
moram pa se še pozanimat kje je lahko mož zraven, če je carski rez. prejšnjič sem bila v celju, pa niso pustili, da bi bil zraven.

Hej, bom pa hodila na pilates za nosečke v društvo Sonček (LJ). gre katera z mano migat in čvekat?
Coris: kako je s tabo? a že lahko kaj bolj migaš?


mislim, da nikjer pri nas. Pri meni je moj čakal v čakalnici, ko pa se je user posted image rodil, pa so ga sestre poiskale in ga je lahko prišel takoj pogledat. V operacijski, pa sem mogla bit sama. To je za MB.


Jaz pa eno poznam, ki je imela partnerja zraven pri carskem rezu in to prav v celjski porodnišnici. Je pa imela samo lokalno anastezijo in je bila pri zavesti. Morda je razlika, če imaš splošno anastezijo in da takrat ne sme biti zraven. Sem pa 100%, da je bil zraven, ker je tudi slikal in snemal in ne vem, kaj še vse.

slike bušija Jaz se pa do sedaj nisem še sploh slikala user posted image . V prvi nosečnosti sem malo več temu namenila, zdej pa sploh ne najdem časa za to. Pa še ko mojemu rečem, če me bo slikal, reče, da bo, ampak potem samo pri besedah ostane. Grrrrr! Zdej je pa že zadnji čas, da se malo poslikam, kajne?

Sneguljcica Jaz berem eno knjigo o poteku nosečnosti po tednih in mi je ful fajn. Sicer sem jo že prvič brala, ampak mi je vseeno fajn. Notri so tudi najpogostejša vprašanja in problemi, ki jih imajo nosečnice in se mi zdi, da me zdej v drugo tudi druge stvari zanimajo, čisto drugače kot prvič. Je pa angleška What to expect when you are expecting.
Si pa želim prebrati knjigo, ki jo omenjaš (Modrost rojevanja) in upam, da mi uspe, ko bom na porodniški. Prej tako dvomim, da mi bo. Sicer nimam nekih svojih želja o poteku poroda, ker mi je bilo prvič čist super, ko sem se prepustila babici in ostalemu osebju. Če bo tudi sedaj tako, bo super.

nosečniški pas Sem par dni nazaj omenjala, da me ful boli trebuh in križ od dvigovanja in nošenja mojega sineka in sem si nabavila tak pas, ki daje trebuhu oporo. Res pomaga! Križ me sicer še malo boli, trebuh pa ne več! user posted image user posted image user posted image Se veliko boljše počutim in tudi priporočam, če ima katera podobne težave. Še link vam dam, do boste vedele, o čem govorim.
http://soncek.si/si/lavie-nosecniski-pas-i17377.shtml

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2995
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 19:29:42   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Klaraklara30

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: cowgirl

V LJ mož nujno potrebuje potrdilo. Drugače ga ne spustijo zraven, ker so baje že imeli probleme ...
moram pa se še pozanimat kje je lahko mož zraven, če je carski rez. prejšnjič sem bila v celju, pa niso pustili, da bi bil zraven.

Hej, bom pa hodila na pilates za nosečke v društvo Sonček (LJ). gre katera z mano migat in čvekat?
Coris: kako je s tabo? a že lahko kaj bolj migaš?


mislim, da nikjer pri nas. Pri meni je moj čakal v čakalnici, ko pa se je user posted image rodil, pa so ga sestre poiskale in ga je lahko prišel takoj pogledat. V operacijski, pa sem mogla bit sama. To je za MB.


Jaz pa eno poznam, ki je imela partnerja zraven pri carskem rezu in to prav v celjski porodnišnici. Je pa imela samo lokalno anastezijo in je bila pri zavesti. Morda je razlika, če imaš splošno anastezijo in da takrat ne sme biti zraven. Sem pa 100%, da je bil zraven, ker je tudi slikal in snemal in ne vem, kaj še vse.




Jaz sem tudi imela spinalno anastezijo, pa ni smel bit. user posted image Pa glede na to, da je bil CR dogovorjen in ni bil urgenten. Sem pa ravno brala odgovor Pušenjaka na to temo in piše, da je možno, da so partnerji lahko prisotni v manjših porodnišnicah. Lj in MB ne dovolita. Meni je sicer to malo mimo, ker v tujini je to praksa, da so partnerji zraven in jim na kraj pameti ne pride, da bi partnerji čakali v čakalnici, če je seveda vse OK.


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Klaraklara30)
Neposredna povezava do sporočila: 2996
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 20:27:10   
fluf
v Kranju je pri CR lahko zraven, če ni večjih zapletov... lih ena znanka tko rodila :):)

če kiro zanima... MŠ v KR... sem se prijavila, dobila datum začetek februarja (sem hotla zdej k so študijske počitnice, ker sicer ne bi uspela in ne bi hodila)... 18.15, ne vem paq kolk časa traja.

moja morfologija super, mamo vse prste... pa ne vemo kaj mamo, čakamo na porodno... je pa naš/a cuzala prstek, pa bla cela vrtvka tko da je bla še zdravnica mal živčna kolk živ otrok je to, da nej bo tok pr mir, da vsaj srčka dobr pogledamo... pol je pa oči vklopil svoj šarm, pa je šlo user posted image morm pa povedat da sm včeraj zvečer dožvela 2 tko močnio brci, da sm se ustrašla... je rekla, da zdej morm pa otroka čutit vsak dan, ne kolkrat ampak morm dobir vsaj kako brco...


(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2997
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 21:17:45   
ninasiki
v ljubljani ko se zakomplicira so mojga uprašal če bo not ostau al gre vn pa je reku k je blo not ene 7-8 folka da bo šou raj kr vn tko da je na konc vs žiučn uzuni šetu je pa pol moja G. bla tok prjazna da je rekla eni babci k je bla kot dodatna roka na mojmu prebuščku al je bla una od spodi sej nevem uglaunem da mu je sporočila da sva oba uredu in da me morjo samo še očistit ker se pač pojstlica ni odluščla do konca tko da so ko je blo to narejeno takoj šli po njega in k sm se zbudila iz narkoze je biu moj največi zaklad v rokal mojga dragega in tega prizora punce ne bom nikol pozabla pa čeprou so se mi učke toooooook zapirale še od omame da sm jih komi zdržala narazna sam sm se trudla k sta bla tko cute da dol padš res ga ni lepšga kot vidt svoje bolše polovice kako se crklata

< Sporočilo je popravil ninasiki -- 12.1.2011 21:20:49 >


_____________________________

10.10.2009 je za naju posijau najlepši sonček in
22.05.2011 postanemo 4 peresna deteljica

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2998
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 21:19:38   
maid
vsem lepe pozdravcke.. user posted image

punce iz maribora ste se že naročile na 3d? sploh je to v mariboru?
vse hodijo na ptuj, pa me zanima ce je slučajno možno tudi v mariboru se kje naročit?

lp pa uživajte

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 2999
   RE: Majčice 2011
12.1.2011 21:41:47   
Anitka
Da še tukaj poročam, da je 3D in 4D za nami. Vse smo lepo videli (spol, obrazek...) in kar je najpomembneje, vse je ok :) PDP bi bil po teh merah že 3.5., bomo videli. Tehtamo 686 g, nismo sramežljivi, ati je ugotovil, da ima moje ustnice in je detece podobno Galu user posted image Skratka ni mi žal, da smo se zapeljali do Ptuja k dr. Lukmanu, ki je res zelo fajn.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu maid)
Neposredna povezava do sporočila: 3000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  118 119 [120] 121 122   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?