|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 20:45:04   
kpmk
evo še naše mere

3m - 57 cm (kar ziher ne drži, ker je mela toliko pred 1m) in 4950g  tako da čist točne zvem ziher 4.1. ko imamo posvetovalnico, če pa jo bodo že vmes kej merili me pa prav zanima, če bo v kakšnih dveh dneh kaj zrasla user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 9:38:32   
nadka30
DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNNN
Kje smo puncccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 10:17:56   
Arwenko
Jaz sem tu user posted image

Ne vem pa kaj je z mojo malo ne...sicer spi, ampak non-stop nekaj jamra, javka pa joka vmes, sicer to tak 1x zajavka, pa spi dalje...ampak skoz je nekaj. Pomoje jo šraufa ali kaj user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 13:38:59   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz sem tu user posted image

Ne vem pa kaj je z mojo malo ne...sicer spi, ampak non-stop nekaj jamra, javka pa joka vmes, sicer to tak 1x zajavka, pa spi dalje...ampak skoz je nekaj. Pomoje jo šraufa ali kaj user posted image


naša še sedaj občasno to dela, ni nič takega.
mi smo pa kekse spekli, sedaj se gremo pamalo žicat, kje je pa t.z. danes????????????

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 14:05:51   
Anonimen
Jaz recimo, da sem tu no...

Mali smrka, občasno pokašljuje ampak nič hujšega. Se mu pa vidi, da ni "čisto taprav", ker je v "novorojenček" fazi: torej spi in je in spi in je... pa občasno tečka ampak bomo preživeli.

Moram se pohvaliti, da je včeraj spil celih 50ml AM, kar seveda niti približno ni zadostovalo in se je po eni uri zbudil ter sva imela potem 3h uspavanja: iz joške na joško seveda. Ampak je pa napredek! Danes optimistično ciljam na 90ml...

Zlikala vse kar sem imela ampak kaj, ko me čaka že nova runda pranja... no... nove runde pranja.

Za novo leto bomo pa tudi mi doma, pride moja kolegica s fantom pa bomo nekaj pojedli, počvekali,... pa še rutino bomo lahko obdržali, ker sta takšna nezahtevna gosta, itak vedno pravita, da prvo smo mi trije oz. Filipova rutina, onadva res vse razumeta no. Tako da pričakujem, da bo prijetno. Bodo pa moji starši 2 nadstropji nižje imeli malce večjo družbo ampak mi bomo tokrat "na malo"... sploh zato, da imam Filipa čimbližje glede na to, da je prehlajen...

Aja... pa danes ima že drugi počitek v svoji sobi v kinderpedu - sem dala varuško tja in zdaj čakam kaj bo user posted image  

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 20:57:31   
Anonimen
iiiii Filip je pa spil 100ml AM pa še spraznil eno zizo, zdaj pa čakam, da se po ene pol ure dremeža še za drugo zbudi user posted image  končno bo sit otrok zaspal nooooo user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 20:59:24   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg



JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ


JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image         




user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
29.12.2010 21:27:45   
Arwenko

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

iiiii Filip je pa spil 100ml AM pa še spraznil eno zizo, zdaj pa čakam, da se po ene pol ure dremeža še za drugo zbudi user posted image  končno bo sit otrok zaspal nooooo user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 9:45:22   
nadka30
jutroooooooooooo

super za filipauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no naša noč je bila pa groooooooooooooooozna od grozne je bedela pa res vsako uro in poluser posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem bila na koncu že čist zadeta tako da po mojem ji moje mleko ne zadošča več ji ni dovolj močno več tako da počasi ji bom dala za probat riževe kosmiče z mojim mlekomuser posted image pa da vidimo kako bo potem

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 14:55:57   
Anonimen
nadka ko se takole pogovarjam nas je več, ki imamo zadnje čase noro grozne noči. mislim, da je to eno tako obdobje kaj praviš??? ker filip tudi nonstop nekaj jamra, stoka, joka in to vse v spanju; sem se že naučila, da ga ne diram dokler ne odpre oči, ker sem ga zbudila, posledično se je čist zbrihtal in potem pa res ni nazaj zaspal. mu dam kar v spanju dudo med njegovim stokanjem ali pa ga malce bolj pokrijem, ostalo pa dokler ne odpre oči rajši ne počnem več.

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 17:36:39   
Arwenko
Naša ima pa danes novo foro za mamo jezit user posted image

Po novem jemo v dveh ali treh rundah en obrok, presledek vmes 15 minut, pa tudi pol ure...otrok zelo zadovoljen, mama znervirana user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 17:48:52   
nadka30
večer

ja očitno je nekaj v zraku da so naši otročki taki, pa saj bo tudi to enkrat minilo. ma včasih si mislim da bi ji dala malo goste hrane za jesyt pa da vidim kako bo potem stanje mogoče ji moje mleko res ni dovolj močno da se potem tolikokrat zbujauser posted image user posted image user posted image user posted image tolk še počakam da bo stara 4 mesece potem pa ji bom ponudila kake riževe kosmiče z mojim mleklom za večerjo pa da vidimo kaj bo iz tega

arwenko saj bo boljš če ne letos pa drugo leto ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 18:05:09   
Anonimen
nadka pa imaš dovolj mleka? kaj pa če ji poskusiš dodati?

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 18:07:25   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka pa imaš dovolj mleka? kaj pa če ji poskusiš dodati?


ma fora je v tem da mleko šprica na vse strani, ona pa sploh ne je niti ne vleče bolj se crklja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa vedi kaj ji manjka, ma do leta 2011 torej še dobra dva dni še počakam potem ji pa naredim malo riževih kosmičev in bomo videli kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 19:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nadka30

IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka pa imaš dovolj mleka? kaj pa če ji poskusiš dodati?


ma fora je v tem da mleko šprica na vse strani, ona pa sploh ne je niti ne vleče bolj se crklja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa vedi kaj ji manjka, ma do leta 2011 torej še dobra dva dni še počakam potem ji pa naredim malo riževih kosmičev in bomo videli kaj bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



isto kot nadja? zavrača zizo?

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 20:16:24   
kpmk
 
hej mi smo na polno bolani, smo bili danes s ta malo spet na pediatriji, hb nismo not ostal... ma meša se mi ej res user posted image user posted image user posted image  to je pa že za popuser posted image user posted image user posted image  cele dneve samo okol dr skačemo - dobesedno, al ta velik al pa mala user posted image user posted image


Aja naj vam povem, meni mala NIČ ne je, danes če je spila vsega sklupaj 180ml, ma dvomim, drgač poje čez dan, če je poridna cca 400-500 (morala bi kao 735ml) ampak se kao ok redi.... in pazi dr mi je reku, naj ji počasi začnem po žlički še kaj druzga dajat kot mleko in vodo (ima točno 3m) me je skor kap-ne me napadit-to mi je dr rekuuser posted image .... aja pa še to sem vprašala ali lahko škodujem kaj ko ji šmrkelčke vlečem s sesalcem ven, je reku, da ne, da jih moramo in F polivati, točn tak kot mi je že ena dala nasvet (LEŽE in ne na boku!!!! - tako delajo tudi v bolnici ko aspirirajo)



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 22:03:34   
Anonimen
a res? leže? a ne na boku? meni je bilo pa svetovano na boku! dobro da vem! hvala!

a res, da spirator pa naj ne bi škodoval? meni je pa ravno ena pri septembrkah napisala, da naj pazim kolikokrat sesam ven, ker lahko škodi.... ampak kaj pa naj? pustim otroka s čisto polnim noskom?! sicer že tako pazim, da posesam na hitro in ne držim babyvac-a na nosu, ker tisto se mi pa res ne zdi primerno.

aaaaaa sem zadnjič pozabila povedati user posted image  sem babyvac sprobala na sebi! zaaaaakoooooon!!!! sem prvič v tistem dnevu lepo zadihala skozi nos, res pa je, da za F. uporabim najmanjšo moč sesalca (itaaak halooo), sebi sem pa dala sesalec na max user posted image  user posted image  user posted image

woow a tebi pa svetujejo že kar hg? o madona, jaz bi še kak drug nasvet poiskala no... kaj pa močnejše mleko? npr. št.2? ali pa druga znamka mleka?

(odgovor članu kpmk)
  Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 22:14:44   
Arwenko
Punce, naša ima tudi poln nos...kak pogosto pa ve to sesate z nosa? a prej vseeno zmočite s fiziološko in koliko fiziološke špricnete noter?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 22:42:25   
Anonimen
Arwenko js čist po potrebi. Jop, vedno dam mal fiziološke not (sej tista pa res ne škodi) enkrat več, drugič manj, odvisno... tok, da se "namoči" smrkelj, da gre pol res čist takoj ven, da ne držim sesalca gor predolgo....

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 22:59:37   
Arwenko
Ravno prej sem se namreč tak namatrala ne...tamala je imela ful zamašeno, pa dam F not, pa sesam, pa sesam, pa ni šlo ven, pa spet zmočim, pa še kr ne gre...šele v tretje je šlo, zdaj končno spet lahko diha revica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 23:00:13   
archie
Ja, res je. Po potrebi. Nos spucaš, ko slišiš, da je zamašen. Jaz sem ji v času prehlada (ko je imela zabasan nos), v nos špricnila iz injekcije zelooo veliko fiziološke in ga posesala. Sedaj ji dam samo še čisto malo fiziološke notri (bolj preventivno). Nič več pa ne sesam. 

_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 23:18:07   
Anonimen
jop, če je nos feeejst zamašen ga js kr prešpricam (in to ORNK). to pomen na eni nosnici držim fiziološko in samo stiskam flaško tako, da na drugi teče ven. edini način, da vse posesam pol ven... če pa nima polnega nosa pa js niti s fiziološko ne špricam. ima pa F. isti problem kot jaz - vsako jutro ima "poln" nosek - v bistvu malo ampak tisto zasušeno. in potem dam 2 kapljici fiziološke pred previjanjem, da se razmoči; potem pa posesam na hitro ven po previjanju.

(odgovor članu archie)
  Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 23:25:25   
Arwenko
Aha, pol itak delam prav...upam, da se čim prej popravi ta zamašen nosek no, saj bo boljše. Imamo zgleda ful preveč suh zrak v stanovanju, moram malo napolnit tiste posodice za vlaženje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
30.12.2010 23:36:50   
Anonimen
aha, mi mamo tud suhega. mam merilec in je včasih prav groza kako imamo suh zrak, včasih je pa lih ok.
mislim... sem optimistično domlevala, da če bom lepo prezračila stanovanje, da bo bolj vlažno. ma valda, sem brihtna ko 100 user posted image  ane user posted image  user posted image  user posted image  mi je vlažnost iz že tako relativno suhega zraka (44% vlažnost) padla na 31%.

mah, še 3 mesece pa bomo kleli vlago v zraku user posted image

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
31.12.2010 7:46:03   
janca27
jutro
za nami tut mal čudna noč, je bedel že ob 5 in bil kot sovica, potem sva se previla, nahranila, je zaspal nazaj in spi še zdaj. Mu to ni podobno, upam, da ne postane praksauser posted image

drugače pa mu tudi jaz čistim nos z babyvacom in fiziološko, običajno dvakrat na dan, tudi ko prideva iz sprehoda, samo dokler je to samo čist nahod, je hec, ko pa ma zabasan nosek in težko diha je pa druga pesem, smo imeli tako kar kmalu po prihodu iz porodnišnice in ni blo luštno
jao kok je teh prehladov in bronhitisov, sam čakam, kdaj  bo šenaš kaj staknil

drugače sem pa jaz našemu že dajala malo rižkota med mleko, ker je veliko polival, zdaj tega ne počnem, ker sem se že navadla mokrih majčk in preoblačenja, samo na sitost ni imelo veliko efekta pri nas, je pa manj polivaluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




ime za fantka
3Sonček3

ne po filmih ali kar koli takšnega :) pa po pravici seveda :D

Liam (35%)

Bruno (6%)

Nobeno (58%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!