|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 11:00:32   
Anonimen
janca27: ah meni ne bo Božiček avta prinesel, ga bo kar moj prejšnji avto. Menjujem v bistvu staro za staro in sem našla eno varjanto, da bi mi še mogl neki doplačat....

nadka: nissan micro prodajam, kupujem pa enoprostorca; želela sem ford c-max-a ampak zdaj imam napeljanega pa renault scenic-a.

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 11:10:11   
nadka30
super t.z. meni je tudi bil všeč ford c-max, ampak mi bomo dobili golfa petko diesel, v bistvu tudi ni nov je pa druguser posted image user posted image user posted image user posted image .
renault pa ni slab je full mehak avtouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 11:29:17   
janca27
punce luštne avte ste izbrale. Jaz bi tut mela kaj bolj družinskega, če bi iskala, pa golf 5 mi je tut všeč. Jaz bom pa še kar tega mogla vozit, razen če se kaj nepričakovanega zgodi z njimuser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 11:44:39   
Anonimen
nadka renaulta sem imela pred micro.... prej peugeot-a, tako da francoze kar poznam. wv so mi povečini pretrdi avtomobili (moj vozi eos-a, od katerega se ne bova ločila, kabrio je pa le kabrio), mercedeze sem malce gledala (a in b, a sem šla na testno pa mi ne potegne nekako...),....
jaz se moram vedno udobno počutiti v avtu - in to iz prve. ni pri meni "navajanja". če mi avto na testni vožnji ne sede mi nikoli ne bo ok... user posted image  sem čudna ane?

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 12:07:58   
nadka30
ja imaš prav no mi družinskega že imamo renault laguna karavan noter sparavimo velikooooooooooo, tako da družinskega ne rabimo več in sedaj pridem jaz na vrsto in ta bo moj, moj, mojuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no mal ga bom že mojmu posodlauser posted image user posted image user posted image user posted image
Ja pravijo ja da je ww bolj trd no jaz sem prej imela puntoja in je bil super, bomo videli kako bo sedaj situacija z golfom.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 12:21:05   
Anonimen
sms:
Vse expresno..rodila v dobri urci...Masa, 2810g,49cm...vsi presrecni-lp od obcinarke
 
 
ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 12:47:07   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

sms:
Vse expresno..rodila v dobri urci...Masa, 2810g,49cm...vsi presrecni-lp od obcinarke
 
 
ISKRENE ČESTITKE!!!!!!!



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 13:05:23   
jona klara
občinarka- končno carkljate,. lep božiček!!!čestitke še tukajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 14:28:05   
janca27
bravo občinarkauser posted image user posted image , tole je bil pa res ekspresen porod.

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 14:29:42   
Anonimen
user posted image


user posted image  
PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg





JANUAR
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image    ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?            Celje          user posted image    ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec          user posted image   +2

FEBRUAR
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?           Velenje       user posted image    +3
19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image )    ?                 ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje            user posted image      +1


APRIL
06.  majčica1508(?)  (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje          user posted image       ?
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?
05.  Babuška84(?)    (2user posted image ,1user posted image )    13.12.    Vojnik         user posted image       ?

JUNIJ


JULIJ
05.  balem(30)         (2user posted image ,1user posted image )      ?             Žalec         user posted image     +0,5

AVGUST
06.  Ideja(32)         (3user posted image ,1user posted image )     3.1.            Celje         user posted image        






user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.2010      nada79           VITO (3920g, 50 cm)
18.08.2010      luna2010        MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.2010      blanči              EVA (3600g, 50cm)
09.09.2010      nadka              MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.2010      T.Z.                  FILIP (2910g, 50cm)
29.09.2010      kpmk               NIA (2650g, 49cm)
01.10.2010      lidik                 JAN (1500g, 42cm)
12.10.2010      urskaf              ŠPELA (1940g, 45cm)
25.10.2010      mami_1979    KLARA (3260g, 51cm)
08.11.2010      mateja33         JAN (3390g, 50cm)
12.11.2010      eruvande         HANNA(3040g, 50cm)
17.11.2010      zalos                ALEKS (3550g, 52cm)
21.11.2010      pikamonca       LUKA (3620g, 51cm)
06.12.2010      Arwenko          ALEX (2630g, 47cm)
11.12.2010      jona klara        GABER (?g, ?cm)
10.12.2010      enček               ZALA (3030g, 50cm)
14.12.2010      d3lfink4           NEŽA (1880g, 43cm) & EVA (2180g, 43,5cm)
23.12.2010      obcinarka        MAŠA(2810g, 49cm)


user posted image user posted image user posted image user posted image
[/quote]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 14:37:39   
nadka30
moje božično darilce prihaja že danes
user posted image user posted image




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 14:39:05   
Anonimen
nadka oooooo supeeeeeeeeeeeer user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 14:41:34   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

nadka oooooo supeeeeeeeeeeeer user posted image user posted image user posted image


o jaaaaaaaaaaaaaaaaa moj gre sedajle po njegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mami pa happppppppppppppyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 15:00:57   
nadka30


user posted image





(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 17:07:36   
nadka30
yeeeeeeeeeeeeee avto je doooooooooooooooomaaaaaaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 18:26:42   
janca27
super super, zdaj se pa le poln tank in gremo naokoli!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 18:35:33   
Anonimen
wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nadka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu janca27)
  Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
23.12.2010 19:39:37   
Arwenko
Obcinarka...cestitke se tukaj od mene...lepo se crkljajte, pa čim prej domov. user posted image

Nadka...super za avto user posted image user posted image user posted image

Drugače, pa mi smo imeli danes kontrole, zjutraj ortopeda, moramo še naprej lepo telovadit, kontrola čez 3 mesece. Pol pa še kontrolo v porodnišnici, vse ok in bp, kontrola kolkov marca in januarja uz glavice (kontrola, preventiva), to pa je to.

Sicer smo pa v Mb, lenarimo, spet sem spala celo popoldne...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
24.12.2010 12:20:40   
janca27
vsem na tem forumu želim lep in miren božič.user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
26.12.2010 9:12:22   
nadka30
dan
upam da ste božič ter božični večer lepo preživele, ker ni znaka da bi katera bila tukaj to smatram da ste bile polno zaposlene.Je bil božiček tudi kaj pri vas meni je ati rekel da sem dobila tako darilo da sedaj verjetno božička pet let ne bo naokoliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , mal se hecam drugače je pa prvo darilce dobila tudi melanie- dobila je tako lepo pojočo knjigo, nekja za oblečt v glavnem kar veliko, pa seveda božiček ni pozabil na nadjo , ki je dobila tudi nekja za oblečt, neko družabno igro (ki je baje sedaj fensi- activity za otroke)pa sveda take sanke-bob za v sneg , seveda brez sladkarij pa tako ne gre.Jutri nadja odhaja na take mini, mini počitnice, midve z melanie pa v torek na tretjega dobrega moža- dedka mraza.

In punce je božiček hodil tudi kaj okoli vas??????''Upam da je občinarka že doma da se malo javi in pove kako poteka tak expres porod???
Drugače pa avto- ja smo ga v petek sprobali res je malo bolj trd ampak proti puntoju je pa več kot dober sedaj sem tak mal moderna avto ima toliko gumbov da sploh ne vem kaj naj pritisnemuser posted image user posted image user posted image user posted image da ne bom kaj zabluzila, v glavnem kratko poročilo- važno je da voziček gre noterrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image očitno so meni srebrni avti usojeni saj imam spet srebrnegauser posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce uživajte pa se beremouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:46:41   
nadka30
dan
sedaj pa ne vem ali je božiček toliko daril prinesel da še od včeraj do danes ni bilo nobene tukaj, kakor zgleda že, pa saj je prav tako.
No tavečo punco smo odali omi na počitnice je komaj čakala da gremo na teren in naju je pol že napol odganjala ali še ne gresta.Jutri grema z atijem z našo melanie na dedka mraza sem šla danes k eni ki totrte peče in sem ji rekla da bi torto imela za krst je rekla da imamo še dovolj časa da naj si na internetu na njihovi strani pogledam kakšno bi imela, najbolj mi je všeč ena v obliki lunce ter ena ki je ovalna, se morama še z mojim točno dogovorit katero bomo imeli, pri nadji sma takrat imela tako ki je v obliki jajčke- full lepa sedaj pa me skoraj malo bolj vleče na tisto, ki je v obliki lunce- rabim za krst.

t.z. kako je sedaj z avtom bo dedek mrza naredil zamenjavo????????????'

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:53:38   
Anonimen
dan!

nam je božiček prinesel bolezen, sva oba z A. zbolela, hvala bogu je F. ostal zdrav. pa kolikor nisem imela vročine v soboto mi jo je pa tašča dvignila...
nadka: pred novim letom ne bo menjave. pa saj nič hudega, imam micro še tako do februarja registrirano..

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:54:18   
nadka30
user posted image



user posted image


PUNCE katera je lepša- predstavljajte si da je tista  lunca tudi v roza barviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image torej katera

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:55:37   
Anonimen
js bi lunco!!

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:57:47   
nadka30
t.z. upam da se čim prej pozdravite, ta božiček pa res ni bil priden user posted image , upam da vama vsaj dedek mraz prinese zdravje. Avto še pa bo brez skrbi mogoče na koncu najdeš še boljšo kombinacijouser posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!