|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 11:58:41   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

js bi lunco!!


sma že dve z istim okusomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 826
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 12:05:55   
nadka30
pa še te dve sta na izbirouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sedaj pa vedi katero vzet

1)
user posted image

2)

user posted image

3)

user posted image

4)

user posted image

torej katero od teh štirih, rabim malo pomoči pri izbiriuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 827
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 12:14:35   
Arwenko
Meni je ta prva tortica najbolj všeč, pa lunca je tudi super...res težka odločitev. user posted image

Midve sva pa danes prvič sami doma, je moral ati v službo. Zaenkrat samo lenarima, pa nič drugega. user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 828
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 13:06:16   
Anonimen
nadka: jaz sem še vedno za lunco!

arwenko: ja, lenarjenje je nekako opis tudi najinih prvih dveh mesecev.

mali je pa danes spal 9h v kosu, potem takoj potegnil še za 3h, pa še za 1h, bil 1,5h buden in spet že pol ure spi. noro...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 829
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 13:42:21   
janca27
oj
kljub praznikom sem kar neki leteča, tut mi se pospešeno pripravljamo na krst, mamo isti dan kot nadka, pa ista ženska mi bo pekla tortouser posted image

nadka men je všeč prva pa tudi lunca, moram še jaz mal na njihovi strani pogledat kaj ma, sem ravno danes vidla pano z njihovo reklamo in internetno stranjo ob cesti. Jaz se bom šla okoli 12 januarja pogovorit. Sem bla pa danes za gostilno v zrečah, sam ne vem, je mal s prostorom problem 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 830
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 14:08:33   
nadka30
ja meni je tudi vedno bolj všeč prva ter seveda lunica, moj sedaj navija za prvo tako da se zna zgoditi da bo prva, bo res nekaj posebnega pa saj mora biti posebna tako kot so naši otroci.In kje je problem glede prostora janca v gaju????
ja je kar problem nekje ti je všeč potem pa nimajo prostora za dovolj ljudi, hvalu bogu imamo mi to urejeno .
Sedajle pa pečem čokoladne kukije njammmmmmmmmmmmm

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 831
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 14:24:44   
obcinarka
jupiiiiiiiiii jaz tuuuuuuuuu, kot vidim pridno čvekate... user posted image user posted image hvala vsem za lepe želje in hitro sporočilce... no je blo tkole... v sredo zvečer špikanje, trd trebuh, krči, ampak..user posted image  mojga sm poslala spat, je bil pa nekam nervozen, jaz neeeeeee... okrog polnoči sm šla na wc, pa ugotovila da bbi lahko bil to čep... rjavo-rdeča sluz, kar precej.. no in to je bil razlog da sva šla v P... tam sprejem+ctg, ki je zaznaval da se nekaj dogaja, dogaja, dr. ocenla da sm cca 2 cm odprta.. v sobo in jaaa mogoč se pa lahko zgodi.. pol se je pa stopnjevalo na 8 min, od šestih zjutraj na slabe 5.. dihala, hodila,.. ctg čist podivjan.. sestre fajne, a bom vzdržala do viziter?? jah bom, ne..user posted image user posted image in pride dr. mim, pa men kar voda odteče... user posted image user posted image resno, me takoj vržejo na stol in slišim.. o punce kje ste, dejmo posteljo takoj, porodna, gremo, gremo, tole bo pa takoj.. jaz pa .. kaj?????????'' ja gospa več kot 8 cm mate, gremo porodna.... več menda ne vem, mojga sm še poklicala in držala pesti da bo pravočasen.. in jaaaaaaa, ob 9.15 porodna soba, babica krasna, skoz je govorla mate srečo, res, prvorodka, do kraja odprta več kot tri četrt dela je za vami.. predihavala menda super, ko je moj prišel smo vidli že glavco.. in sam še tirje popadki, pritisk na polno in priletela je mala...user posted image user posted image  sej popadki so boleli, pri iztisu sm se pa na babico opirala...user posted image user posted image  ampak ko sm zagledala malo, sm pa pozabla da je kaj blo... brez raztrganin, rezanja, šivov, čeprav je bil moj občutek popolnoma drugačen..
no take mamo, ne??user posted image user posted image .. smo doma, prvi dan, je luštno, mala spi in je, dojim , čist fulll mleka še ni, tak da me prčakujte z milijon vprašanji... sm pa jaz lačna in lačn, njami, resno..
to je blo na expresss.. kaj več pa...
moj je pa tud zlat, zdej si je vzel dopust, pa vse štima.. no enmal sm  pa utrujena, user posted image user posted image   
lepo bodite in madonca, kdaj gremo na vse testne vožnje z avti k je bil božiček tak dober???user posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 832
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 14:30:30   
Anonimen
oooo obcinarka supeeeer!!!! tvoj naj ti pa leti po čaj za dojenje v lekarno celje, ga sami delajo, super pomaga (no, meni in nadki je user posted image )

(odgovor članu obcinarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 833
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 14:34:23   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: T.Z.

oooo obcinarka supeeeer!!!! tvoj naj ti pa leti po čaj za dojenje v lekarno celje, ga sami delajo, super pomaga (no, meni in nadki je user posted image )


se strinjamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa za mleko poletno kuhat in jest predvsem zvečer pa veliko, veliko počivanja in pitja vodeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem še kaj pozabila verjetno pa če se spomnim napišemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 834
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 17:39:51   
janca27
občinarka super, tak porod si lahko pa človek samo želi, zdaj pa počivat in se ne sekirat pa bo mleko tut.

Nadka bla sem v hotelu smogavc, pa ma za 41 ljudi fajn placa, več bi pa še mize zraven dali, sam men se je mal hecno zdelo, boma se odločla, moram mojmu danes še reportirat to, da se pol odločma

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 835
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 17:44:50   
kpmk
hej hej še z moje strani

OBČINARKA - Čestitke!!!! user posted image user posted image user posted image  super 1A porod! Čestitke
nadka30 - mi nimamo še nobenih izvidov, ma majo tako gužvo, da če v januarju sploh dobim bom lahko vesela user posted image


sva pa z malim obtičala na pediatriji - spet bronhiolitis in joj kolk je groza zdle v bol bit, ko je vse nabito poln, tečno pa še obiski prepovedani user posted image user posted image

_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 836
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 18:25:41   
nadka30
janca- mogoče pa na gorenje k smogavcu, je baje fajn

kpmk- očitno si vzamejo čas, če še ti nisi dobila bog ve kdaj bomo mi. pošiljam pikepoke da boste kmalu zdraviuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 837
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 18:31:19   
janca27
nadka jaz bi šla na gorenje, sam moj bi pa rajši v dolini ostal, ker ne vemo kako bo vreme konec januarja

kpmk tut jaz vam želim, da ozdravite, ker z malim biti v bolnici pa mora bit res hudouser posted image user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 838
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 18:54:04   
nadka30
po mojem ni panike za gorenje ker ceste bodo do 12 ko boste imeli kosilo že trikrta spucane mogoče sploh snega ne bouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tako da jaz se na to ne bi oziralauser posted image

(odgovor članu janca27)
Neposredna povezava do sporočila: 839
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
27.12.2010 22:25:51   
Arwenko
Punce, kje pa naročate torte to?

Vidim, da je kr delo s temle krstom user posted image

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 840
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 8:41:00   
nadka30
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Punce, kje pa naročate torte to?

Vidim, da je kr delo s temle krstom user posted image



to torto bom naročila v zrečah pri mikekovi dela full lepe torte pa še okusne souser posted image pa saj ni toliko dela, v bistvu sma midva že vse naredila, bila pri župniku, uredila datum, bila tam kamor bomo šli na kosilo naredila vabila in to je v bistvu to.Glede oblačil ne bomo komplicirali ne bomo imeli tako fansi ampak nekaj da bo melanie udobno- v bistvo bo imela oblečeno to kar je imela oblečeno nadja, svećo in prtiček je pa boter že tudi kupil in sem že videla kako izgleda.Tako da midva morama samo še torto naročit je rekla da imama še čas da naj kak teden prej pridema in ne bo nobene panike.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je pa v bistvu tudi vse. No mi bomo imeli še dva muzikanta- to sta od mojga sestrična in moj stric tako da bomo še malo plesali

In punce kako smo, malo je hladno a ne, mi gremo pa potem z melanie na dedka mraza prav zanima me kakšna bo reakcija na dedka v dolgi sivi bradiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image imamo pa to obdarovanje v hotelu v zrečahuser posted image .Drug teden nas čaka razvojna pa potem že kmalu spet ceplenje potem je pa že krst na vrsti in bo en dva tri meseca konec.
Greste kam silvestrovat, no mi bomo doma se bomo malo stiskali igrali v bistvu bo tak družabni družinski večer, ma se lepo sliši družinski večeruser posted image user posted image user posted image user posted image , ja letos nas bo v novo leto stopilo več, lani še v trebuščku- oziroma moja podnajemnica letos pa že veselo migla in brca zraven meneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 841
   [Brisano sporočilo]
28.12.2010 14:05:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nadka30)
  Neposredna povezava do sporočila: 842
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 15:21:48   
Arwenko
Evo nas nazaj...sma bile z Alex na enem super sprehodu, pa v trgovini po nekaj hrane. user posted image

Punce, povejte mi glede čaja...sem kupila danes komarčkovega, zdaj pa me zanima, kdaj vem, da je ona samo žejna, se pravi kdaj ji naj ponudim malo tega čaja, glede na to, da ni samo dojena ne?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 843
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 15:50:41   
jona klara
arwenko- meni je rekla patronažana, da ga dam po občutku, 10 lahko spije, ko ga dašp, ampak moj ga noče, tako, da mu ga dam samo par žličk, kr v usta, pa tudi kaj ven pljuni, tako, da ga dobi vase zelo malo.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 844
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 15:57:34   
Anonimen
Hej!
No našmu F. se je pa danes že parkrat zabil nosek in upam, da se iz tega ne razvije kaj hujšega. Prav tako imava težavo, ker popolnoma zavrača AM, jaz pa posledično ker sem bila fino bolna nimam toliko mleka in je mali mislim da lačen, u glaunem spet mi je pogrizel bradavice do krvi (zgleda, da iz jeze, ker ni več teklo) in to tako, da je bilo po dojenju fiiiinoooo krvava tetra plenička user posted image  Danes A. prinese še eno drugo mleko, da vidimo če je težava v tem mleku ali na splošno v umetnem mleku...

Arwenko: jaz mu ga ponudim pred ali pa po vsakem dojenju, spije kolikor mu paše, nikoli še ni pil, če ni bil žejen. Torej, če pije je žejen, drugače pa zavrne..

Obcinarka: hvala za slikce, ki so me pričakale na mailu, mala je prava princeska!!! user posted image

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 845
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 16:14:27   
Arwenko
Hvala punce. T.Z. kater AM pa imaš? Jaz moji dajem babylove od DM-a, pa zaenkrat zgleda da je vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 846
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 16:15:55   
Anonimen
hipp bio. danes gre moj po babylove...

(odgovor članu Arwenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 847
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 18:17:56   
nadka30
večer
dedek mraz je svojo nalogo opravil, bilo je kar luštno samo za nas predolgo smo začeli čez čas svirat da se nas je daleč naokoli slišalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Je pa dedek mraz prinesel bon za tortico za rojstni dan in bon za eno vožno na rogli- to bo pa izkoristila nadja sem pa srečala tam tudi zalcy- t.z ti veš katero mislim tista ki je med septemebrkami prva rodila, je rodila že julija- neža je full luštna in ji sploh ni zavidet da je bila skoraj dva meseca prehitro rojenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Drugače pa sma z melanie prejle kar skupaj spali v družinski postelji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prav pasalo je.

t.z. upam da se ti bodo bradavice hitro zacelile,ja baby love mleko pa full hvalijo jaz sem tudi rekla da če mojga ne bo več oz, ji bo premalo hodilo da bom tega nabavila user posted image user posted image user posted image .

občinarka jaz bi tudi slikice videlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 848
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 18:28:08   
nadka30
Ponovno lučke bomo zdaj prižgali,
se spomnili preteklih dni,
vse slabo bomo pozabili,
zapomnili vse dobre si stvari.
Zato zdaj sezimo si v roke,
zazrimo si v oči,
zaželimo si sreče, zdravja,
v letu, ki kmalu se rodi.
Ko se prižgejo praznične luči
sredi bele, mrzle zime,
prijateljstvo ogreje nam dlani
in želje vzpne se iz srca v višine .
Vse kar je slabo, z novim letom naj zbledi!
Vse kar je dobro, naj za vekomaj ostane!
Vse kar je lepo, naj raste in cveti!
Prelep vstop v 2011 želim



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 849
   RE: Celjske srečke nosečke II. del
28.12.2010 19:56:56   
kpmk
evo naše poročilo:

Z Ianom sva trenutno doma (ni pa še zdrav, ker ima še 38 vročine, bronhiolitis in sum na pljučnico) Nia pa je tudi hb doma (sva bili danes tudi na pediatriji) in ima blažjo obliko bronhiolitisa oz nekak začetek,....
tako da na kra...tko, upam, da zdržimo doma, ker je v b norija :(((  jutri ima spet Nia pregled in  v čet. Ian user posted image user posted image  

aja je pa že kazalo da bova še z Nio not, apak so nas po hitrem posotku odpravili z arcnejami za Iana in stalnimi pregledi pr dr. za oba in opazovat dihanje obehuser posted image

nadka30- sem bila danes z malo na pediatriji in so me spraševali o alergiji in bolj ko jaz razlagam, da čakamo izvid, bolj so prešaltali temo, ma sem si mislila v bajti je izvid ali kako pa ne da bi kdo kej pogledu, no ja, sej zdej se mi niti ne mudi več , ko bo bo, ampak vseen  user posted image

< Sporočilo je popravil kpmk -- 28.12.2010 20:06:48 >


_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  32 33 [34] 35 36   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Koliko otrok imate?
nosek5

Koliko otrok imate?

5 ali več (2%)

4 (3%)

3 (13%)

2 (29%)

1 (32%)

nobenega (22%)


Število vseh glasov: 183

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!