|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 7:56:52   
MATEJKA_
jutro.
naš pa je včeraj spogruntal, kak se lahko sam vsede user posted image . pri 10,5 mesecih... se še plazi, kobaca še ne, se pa pridmno na kolena in na vse 4 postavlja in ziba sem in tja že skoraj en mesec. še ima čas...

se pa oba že več kot 1 teden spet 1 uro prej zbujata - namesto ob 6h, ob 5h ali še malo prej... sta že pred 3 meseci imela isto finto, je po 1 mesecu blo spet normalno. ob 6h smo že vajeni, ob 5 ali 4.45h pa je že malo kriza.

(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1101
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 9:05:34   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


IZVIRNO SPOROČILO: mucica2

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


Ste za srečanje v Ljubljani v BTC-ju to sredo dopoldne?




user posted image

Še jaz mam namen enkrat drug teden pridit v ljubljano...pa lahko prideva v sredo še na srečanje user posted image


user posted image user posted image



dan!
Se po dooooolgemčasu spet javljam. Itak, da ste me že pozabile...user posted image
Seveda me zvabijo taki predlogi, že ki sem kao ful družabnauser posted image . Samo jaz imam Julijo doma (tastarejšo), pa me zanima, če bo še katera s starejšim prišla, ker sicer nima smisla, da hodim.

Mi smo drugače ok, no kr ok. Matej je ravno prebolel že 4. bronhiolitis, to jesen že 3. Zato sem prosila za podaljšanje porodniške in nestrpno čakam odgovor. Punsha, tebi vem da so podaljšali, a je še katera meni podobna in so ji podaljšali'' Me bo kar razgnalo od neučakanostiuser posted image
Drugače pa je naš Matej v nedeljo shodil in hodi že kot pravi mali mož. Julija je rabila od prvih korakov do konkretne hoje kar bistveno dlje. In po novem zna na kavč splezat, česar se ne veselim preveč. Je pa včeraj 1. demonstriral, da zna tudi s kavča oz. postelje dol. Sicer sem mu res kazala, da je treba rikverc dol, samo si nisem mislila, da bo to štekal že pri 10m in pol. Se mi zdi, da je Julija to ful dlje poštekala.
Govori pa bolj ali manj nič. Včasih ba ba ba. včasih ma ma. Sem sicer mislila, da kliče mene, samo sem lih dans pogruntala, da reče ma ma ma ma, ko je fejst lačen in na stolčku čaka na hranouser posted image

Glede hujšanja pa nimam pojma. Pri Juliji sem bila že po 3m na nuli, po 6 v minusu, tle pa kar ne gre... Hodim 1/teden na pilates in 1/teden na tenis, samo kile so iste, sem na nuli, se pa začenja kazat efekt pilatesa in nisem več cela mehka. Zize pa so itak kriza, ker dojim samo še 1x na dan. Ko prazne čajne vrečkeuser posted image user posted image Upam, da se bo tudi tam začenjal kazat kak efekt pilatesa.


NIč, grem zdaj še malo pospravit pa spat. PA upam, da se vam zdaj kaj več javim. Sem bila čisto v depresiji zaradi tega bronhiolitisa in sem se raje umaknila kot da bi forum morila...Nočko!

Zofy! Nismo te pozabili, brez skrbi. Jaz sem še na FB spraševala, če slučajno prideš tudi ti na tole srečanje v četrtek. user posted image
Dskubin je omenjala, da pripelje s sabo še starejšega sina, tako da bo Julija imela družbo user posted image user posted image user posted image .
BTW, a imaš ti kakšno drugo idejo glede lokacije - ali se dobimo kar v Emporiumu? Jaz prav ne vem, kje bi se dobili, da bi bilo dovolj prostora za otroke, da bi noreli okoli.

Drugače pa user posted image user posted image user posted image za hodečega korenjaka. Mi smo še daaaaaaleč stran od česa takega. Po vseh 4 gre zelo redko, raje se plazi po tleh. Dviguje se ob opori in lahko stoji tudi 10 minut, se malo premakne, potem pa jok in na rito ... Hm, mislim, da pred 1. rojstnim dnevom ne bomo pričakovali kakšne konkretne hoje user posted image .

Kam pa hodiš na pilates? Jaz sem postala tak lenuuuuuuuuh, že 2 meseca se spravljam, da bi začela hoditi na pilates, pa vedno najdem kakšen izgovor, da ne grem ... user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1102
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 9:08:48   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

jutro.
naš pa je včeraj spogruntal, kak se lahko sam vsede user posted image . pri 10,5 mesecih... se še plazi, kobaca še ne, se pa pridmno na kolena in na vse 4 postavlja in ziba sem in tja že skoraj en mesec. še ima čas...

se pa oba že več kot 1 teden spet 1 uro prej zbujata - namesto ob 6h, ob 5h ali še malo prej... sta že pred 3 meseci imela isto finto, je po 1 mesecu blo spet normalno. ob 6h smo že vajeni, ob 5 ali 4.45h pa je že malo kriza.

user posted image user posted image user posted image
Pri nas je precej podobna situacija. Po vseh 4 samo v redkih okoliščinah (na kakšni preprogi ali po postelji), drugače pa kar lepo plazi naokoli. Dviguje se ves čas, ampak predvsem zato, da se potem lahko na rito vsede user posted image . V glavnem, hecno je user posted image user posted image .


(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1103
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 13:21:59   
Zofy
Tinca Malinca, na pilates hodim v Šiško, društvo Sonce. Sicer bi bilo po moje idealno hodit 2x al celo 3x na teden, ma to je znanstvena fantastika ta trenutek.

Za srečanje je res Emporium idealen, tudi za tavečje (sej mislimo kavarno pod Emporiumom, a ne?), samo jaz po moje jutri ne bom imela avta, v petek pa tudi ne user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1104
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 19:25:14   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Tinca Malinca, na pilates hodim v Šiško, društvo Sonce. Sicer bi bilo po moje idealno hodit 2x al celo 3x na teden, ma to je znanstvena fantastika ta trenutek.

Za srečanje je res Emporium idealen, tudi za tavečje (sej mislimo kavarno pod Emporiumom, a ne?), samo jaz po moje jutri ne bom imela avta, v petek pa tudi ne user posted image


Zofy, če ti rata, jutri ob desetih, City Park, Pod vodo.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1105
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 19:25:45   
Tinca Malinca
Seveda bi bilo lepo, če se nam pridružijo še druge iz Lj ali okolice. user posted image

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1106
   RE: Februarčki 2010-2. del
22.12.2010 21:06:03   
punsha
Matejka, ti si naslov za alergije user posted image . No mi smo bili danes na testiranju (na 9 osnovnih živil). Pokazalo ni nič. Res, da ima mali sedaj kožo veliko boljšo - le na komolcih je še vsa hrapava, drugje je pa popolnoma izginilo, pa tudi rdeče ni več. Mazala sem z Justovo kremo, ki je super. Sedaj 10 dni ne mažem nič - ravno zaradi testiranja. No ampak bom še vseeno mazala, ker so bili tudi komolci že lepi. V glavnem danes, pa včeraj tudi že malo, je bila ob blatu zelena sluz. Kar veliko. To je pogosto znak alergije al kak? Ne vem kaj bi bilo. Prav pisat si bom začela, kaj je mali jedel...

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1107
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.12.2010 7:36:13   
MATEJKA_
IZVIRNO SPOROČILO: punsha

Matejka, ti si naslov za alergije user posted image . No mi smo bili danes na testiranju (na 9 osnovnih živil). Pokazalo ni nič. Res, da ima mali sedaj kožo veliko boljšo - le na komolcih je še vsa hrapava, drugje je pa popolnoma izginilo, pa tudi rdeče ni več. Mazala sem z Justovo kremo, ki je super. Sedaj 10 dni ne mažem nič - ravno zaradi testiranja. No ampak bom še vseeno mazala, ker so bili tudi komolci že lepi. V glavnem danes, pa včeraj tudi že malo, je bila ob blatu zelena sluz. Kar veliko. To je pogosto znak alergije al kak? Ne vem kaj bi bilo. Prav pisat si bom začela, kaj je mali jedel...


sluz je velikokrat znak alergije, prav tako fleki po telesu. če si mazala s to kremo, ne spremeni rezulatatov. predvidevam, da so to bili kožni testi, če že veš izvide? krvne so vama tudi delali? glede izvidov je namreč tak - pri enih se vse pokaže na koži, pri drugih vse na krvi...  kak pri komu. pri nekaterih pa oboje. sluz je sicer lahko znak tud kake črevesne zadeve, ampak pri flekih je običajno alergija... najbolje je, da si začneš vse pisat, tako delam jaz. zdaj ne vem več točno kaj jesta in kaj ne jesta. najprej npr, črtaj mleko in mlečne, počakaj kaka 2 -3 tedne. če pa misliš, da mleko ni problem, poskusi najprej ukiniti vse jajčno ali pešnico.... to so pač najbolj pogosti alergeni. pol paradižnik, papriko,... ampak ne vsega naenkrat ukinit, ker pol ne boš vidla kaj je tisto ta krivo. pri mleku je potreben daljši trazmak, pri ostalih zadevah pa nekje 3-4 dni.

pri nas je npr. kožni pokazal na jajca, krvni pa ne...

< Sporočilo je popravil MATEJKA_ -- 23.12.2010 7:37:03 >

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1108
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.12.2010 10:47:05   
t*e*j*k*a
Hej po dolgem času.
Vidim, da prvi že shodil. Bravo Matejuser posted image user posted image user posted image

Pri nas sta na vseh štirih non stop, tudi vsedeta se oba že kr dolgo sama. Na nogice se postavljata pribljižno dva meseca. Nik se je prej postavil na noge kot pa se sam usedel. Zdej pa čakamo naslednji korak. Včasih Nik potiska mizo (za majhne otroke) in hodi zraven. Neja tega še ni pogruntala.
Spita še kr dvakrat na dan, Neja potegne tudi po dve uri in več, Nik pa ima eno uro več kot dovolj.
Mamo problem, kr nam kar naprej teče iz noska, zato smo zdej kupili vlažilec zraka na sparove točke in upam da bo bolje.

Uživajte čao

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1109
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.12.2010 17:39:22   
Smrketa13
Tut jaz se malo javljam tuki...po dolgem času...no to pa zato k ma ta forum skos ene težave user posted image user posted image user posted image
Nej povem da tamal že pridno dela most user posted image user posted image user posted image . Ob odpori se še ne postavi na nogice ampak je fizioterap rekla, da bo kmalu. Če ga postavim pokonc sicer stoji sam, samo ga nočem nič forsirat, ko bo bo.

Jest sem že tolk na trnih glede podaljšanja porodniške...joj...sam, da me nekdo kliče iz neznane številke takoj pomislim, če so iz centra. Tole podaljšanje bi blo idealno darilo za praznike user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 1110
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.12.2010 18:49:42   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Jest sem že tolk na trnih glede podaljšanja porodniške...joj...sam, da me nekdo kliče iz neznane številke takoj pomislim, če so iz centra. Tole podaljšanje bi blo idealno darilo za praznike user posted image user posted image user posted image



držim pesti zate in zame tudiuser posted image JAz bom kar ju3 poklicala in vprašala če je kaj novega.


_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1111
   RE: Februarčki 2010-2. del
23.12.2010 20:41:06   
Smrketa13

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Jest sem že tolk na trnih glede podaljšanja porodniške...joj...sam, da me nekdo kliče iz neznane številke takoj pomislim, če so iz centra. Tole podaljšanje bi blo idealno darilo za praznike user posted image user posted image user posted image



držim pesti zate in zame tudiuser posted image JAz bom kar ju3 poklicala in vprašala če je kaj novega.


Kdaj si pa dala vlogo? Jest sem jo prejšnjo sredo, pa je rekla referemtka da bo do novga leta.

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1112
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.12.2010 8:51:59   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13


IZVIRNO SPOROČILO: Zofy


IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Jest sem že tolk na trnih glede podaljšanja porodniške...joj...sam, da me nekdo kliče iz neznane številke takoj pomislim, če so iz centra. Tole podaljšanje bi blo idealno darilo za praznike user posted image user posted image user posted image



držim pesti zate in zame tudiuser posted image JAz bom kar ju3 poklicala in vprašala če je kaj novega.


Kdaj si pa dala vlogo? Jest sem jo prejšnjo sredo, pa je rekla referemtka da bo do novga leta.

Jaz sem poslala prejšnjo sredo, ker sem morala v Izolo poslat, saj sem imela tam stalno bivališče v času oddaje papirjev za porodniško. Zato bo obravnavala koprska komisija. Ja, jaz tudi mislim, da bi moralo biti do novega leta in po moje, da so naslednji teden na dopustih, tako, da upam, da bo danes.... Bom kr zdaj poklicala.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1113
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.12.2010 8:52:42   
Zofy
Kako ste se pa imele na srečanju? Vas je bilo dosti' SO bili malčki pridni?

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1114
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.12.2010 8:57:36   
Zofy
Nič novega še, še to mi ni znala povedat, kdaj bo. V bistvu dela na tem oddelku zelo neprijazna gospauser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1115
   RE: Februarčki 2010-2. del
24.12.2010 12:04:22   
Lenč.i
Urška in jaz vam vsem želiva mirne praznike in vse lepo v novem letu - zdravja, veselja, smeha, iger, pesmic, ljubezni...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1116
   RE: Februarčki 2010-2. del
25.12.2010 11:57:32   
Jada82
Hvala za lepe želje!
Tudi jaz vam želim miren in vesel Božič in seveda srečne prihajajoče novoletne praznike in vse dobro v novem letu 2011, predvsem pa zdravja!!!!

Ja, forumček res bolj sameva, škoda. Jaz moram povedat, da zdaj tudi nisem mela preveč časa pisat, bolj kaj hitro na FB pokomentiram. Smo bili v Parizu, potem smo prišli domov, bili utrujeni itd. Saj veste, kako je to.
No, meni so se v službi končno javili (tajnica, direktor ne), tako da imam še odobren dopust - 12 dni, tako da sem frej nekako do februarja še. Še dober mesec. To bo pa kar ok. Po svoje si že želim v službo, da bo malo drugače. Spet po drugi strani pa kar ne bi šla user posted image

Sicer je pa user posted image spet bolana - nahod. Sedaj sem še jaz nalezla, me boli grlo, pa nikakva sem. Pa sem vseeno prej posesala stanovanje pa pomila. Sem hotela še kopalnice se lotit, pa se mi ne da več, bom jutri, itak dobimo obiske, pa morm mal poštimat. Še eno kavico si bom privoščila, pol pa kuhat user posted image Ja no, tamala je precej jokava, pa skoz hoče bit v naročju .... ja sej je revež, sam jz pol nič ne morem. Sva že danes odpovedale obiske za ob 10h dopoldne, ker sem bila v pižami še, ker se enostavno nisem mogla oblečt, ker je skoz jokala user posted image user posted image Saj bo bolje. Sem jo dala ob 10h spat, pa pol žličke Calpola, pa še zdaj spi user posted image user posted image user posted image Mogoče ji bo pa pomagalo.

Joj punce, jaz res nisem za gospodinjo user posted image Sem brala kako vse kuhate in pripravljate božične večerje/kosila, jaz pa nič. Enostavno nisem za te stvari, mi ne gre, ne da se mi itd. Bom naredila čisto navadno kosilo (pa še to mi ne diši), včer smo pa kar h mojim šli ,heheh. Za novo leto pa h familiji od user posted image . Ja no, pač nismo vsi za vse ....

Nič, grem še mal porihtat stvari, preden se tamala zbudi, pa kuhat dat zanjo. Moj je na šihtu, tako da morm naredit kosilo za 14:30, mam še čas, bo kar pečenka pa krompir, tako da se kar v pečici naredi user posted image Ni ga čez kamot user posted image

Evo, uživajte v praznikih!!!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1117
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 10:26:35   
Jada82
Ok, zdej se pa očitno jaz sama s sabo pogovarjam. Kaj pa nej, če je moj na šihtu, tamala pa spi. Sicer, ko sva vstali, sem si rekla, da ko gre ona spat, grem jaz tud, ampak evo me .... nekak sem se h seb spravila. Jah, očitno sem od nje nalezla prehlad user posted image Čist nič nisem zadovoljna.

Spanje - joj, že odkar smo prišli s Pariza, tamala spi pri meni, 3 noči že al kako? Namreč, je prehlajena in se ves čas zbuja ... no, se je ... že prejšnjo noč je pol ok spala, pri meni sicer. Sem rekla za včer, da bo v posteljici, no, je tam zaspala, pol se je pa zbudila, pa jok, pa ni mogla dihat skoz nos itd. In sem jo spet vzela h sebi, kjer je spala ko angelček. Danes pa je ne smem, sem pol jaz neprespana, ker se zbudim vsakič, ko se obrne user posted image Ampak mislim, da se je že razvadila, ker ko joka, kar pričakuje, da jo vzamem. Nič, danes bom pa vztrajna in jo bom dala nazaj v posteljico, čeprav bo težko, ker že zdaj vem, da bo jokala user posted image user posted image

Dvigovanje na noge - sej drugač je fajn, itak da mora otrok napredovat .... sam je pa težje za nas ... ker so še tako nerodni .. včasih jo pol še kar odnese ... čeprav se vedno bolje ujame no, ma kar ravnotežje ... sam je pa jokava, sam mal jo odnese, že jok ... poskušamo igrnorirat, pol je bolje ... pa jo zamotit takoj s čim. Najhujš mi je pa to dvigovanje v posteljici user posted image Res, prej je takoj zaspala, k sem jo dala spat, zdaj pa se dviguje, plazi, obrača v vse smeri, katastrofa. In potem zaspi v nekem čudnem položaju in se kmalu zbudi vsa poležana in s čist mokro prešvicano glavico user posted image Prov zoprno!!!! Mi ni nič všeč!

Morm pa rečt, ja, da napreduje! Zdaj se že kamot dvigne iz ležečega položaja in odraca .... še v spalni vreči, prebrisanec mali. Pa toooolk ma energije, včer je 3 ure zvečer non stop divjala in šibala sem in tja, se dvigovala, smejala, prava faca! Sam jest ne bi mogla .... hm, jaz pa vsa bolana in nikakva ... sem na Lekadolih plus C, pa ne pomaga prav velik.
Čez 2 uri pride tašča na obisk user posted image No ja, bo vsaj tamalo mal pomerkala, jaz bom pa južno kuhala pa mal pospravila, ker popoldne dobimo obiske user posted image

Nič, grem mal brat knjigo. Lep praznik tudi danes vsem!!!!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1118
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 15:41:21   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i

Urška in jaz vam vsem želiva mirne praznike in vse lepo v novem letu - zdravja, veselja, smeha, iger, pesmic, ljubezni...


O, hvala enako user posted image user posted image user posted image . Božični prazniki so res čudoviti, a ne ...

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1119
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 15:43:18   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Kako ste se pa imele na srečanju? Vas je bilo dosti' SO bili malčki pridni?


Hehe, super je bilo. Prišle smo sicer samo 4 - razen naju z user posted image še Lara, Dskubin in mucica z user posted image . Ma, so cukri ti naši februarčki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1120
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 15:45:41   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Jada82


Joj punce, jaz res nisem za gospodinjo user posted image Sem brala kako vse kuhate in pripravljate božične večerje/kosila, jaz pa nič. Enostavno nisem za te stvari, mi ne gre, ne da se mi itd. Bom naredila čisto navadno kosilo (pa še to mi ne diši), včer smo pa kar h mojim šli ,heheh. Za novo leto pa h familiji od user posted image . Ja no, pač nismo vsi za vse ....



Eh Jada, nič se ne sekiraj. Jaz tudi nisem ravno talentirana. Za praznike ponavadi šibnemo do mojih user posted image , drugače pač porihtam in skuham, kar je treba, ampak ob tem ne čutim nekega pretiranega zadovoljstva user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1121
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 16:22:36   
Smrketa13
Res je mal zatišje tuki, ampak moram priznat, da jaz nisem mela nič časa pisat in ne brat foruma...še dobr, da blo veliko za prebrat user posted image user posted image user posted image skos smo mel neki, pa skor nič nas ni blo doma. Božič je minil tolk hitr, še hitreje kot drugi dnevi user posted image user posted image user posted image

Jada tut jaz nisem glih za kakšne piškote pa torte...se mi zdi, da mi ne bo ratal pol pa rajš kr pustim, pa se mi tut zdi, da je z nekaterimi piškoti ful dela, pa se mi ne dal...lenobica sem user posted image . Edino kar sem delala je bla orehova potica. Nardila sem jo v pol urce, cel pleh. Mam recept za eno, k ni treba vzhajat, pa je ful dobra pa hitr narejena. Pa tut zarad tega mi je dobra k je ful nadeva pa mal testa, k ne maram tist, da sam kruh skor ješ....

Našmu dons raste zgoraj dvojka, pa ga mal matra, bogi, pa še jest noče, tko da sem ga dons že 3x podojila.....



_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1122
   RE: Februarčki 2010-2. del
26.12.2010 16:28:08   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Kako ste se pa imele na srečanju? Vas je bilo dosti' SO bili malčki pridni?


Hehe, super je bilo. Prišle smo sicer samo 4 - razen naju z user posted image še Lara, Dskubin in mucica z user posted image . Ma, so cukri ti naši februarčki user posted image user posted image user posted image


A Zimska in Kati81, ki sta tudi iz Lj, se nič več ne javita? Jaz sem se pa samo 1x dobila z Zimsko in Laro, s Kati pa se že od poletja loviva pa nikakor ne ujameva...
V glavnem, še 1x se bo treba dobit, da še jaz pridemuser posted image

jada82, jaz tudi nisem rojena gospodinja. Kuhanje in pospravljanje mi ne predstavljata nekega zadovoljstva. No, pri pospravljanju sem nekako bolj zadovoljna, ker je pol pač čisto in pospravljeno, pa nekako sem se prepričala, da je sesanje kot bi šla na pilatesuser posted image . Kuhanje pa je tako tako, mene nič ne moti, če jem 2 dni isto, pa če kak dan s sendvičem ali burekom presekam. Sicer rada dobro jem, samo ne da se mi celo popoldne za štedilnikom bit, da bom pol v pol ure pojedla.

Glede pospravljanja sem razmišljala,da bi si Roombo nabavila, ker jo ima kar nekaj prijateljic in znank in so z njo zelo zadovoljne. Samo, kot sem rekla, sesanje je še najmanjši problem in najhitrejše opravilo. Pa še malo se zadihaš in zašvicaš, pa kako kalorijo pokuriš... Bi pa z veseljem imela na 10 dni kako čistilko, da naredi generalko. Bomo vidli. Enkrat konec februarja se selimo v večje stanovanje in še ne vem kaka bo najemnina. Če bo znosna, vsaj 1x na mesec čistilko, da ornk vse prepuca.

Ok, zdaj pa grem še malo otroke preluftat pred temo. Lepo nedeljo vsem!

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1123
   RE: Februarčki 2010-2. del
27.12.2010 12:23:47   
Jada82
Hej!

Ja, jest bom tudi kupila roombo, zdej resno sesam vsak dan, itak mam sesalec kar priklopljen v spalnici, ker tamali noska pucam, tako da ga samo pograbim in gremo. Ta kamin... je super, ampak svinjarije je pa veliko, tako da sesam res vsak dan! Dobro, sej zdej mam čas, k sem doma, sam ko bom šla pa v službo, pa ne bo šlo ... tako da .. roomba. Mi jo je moj user posted image obljubil, da jo dobim, k odplača kredit za avto, upam, da bo to že februarja user posted image

Ja jest sem računala, grem v službo 3.2. - pač v staro, pa dokler bo, bo, zaenkrat nisem še nič novega dobila user posted image Pa bi rada ... bomo vidli. Ko bo namenjeno, bom dobila user posted image

Hm, mi mamo pa zdej načrte za novo let user posted image user posted image user posted image Namreč eni kolegi, ki majo tud hčerko staro 15 mesecev, pridejo k nam, pa tukaj bodo spali user posted image Sej mi je ful fajn!
Ampak veste, sem pa ratala en komplikator ... pa ne vem, prej nisem bla tolk, zdej, odkar je pa tamala, pa mam kar ene pomisleke pa kar vsemu bi se odpovedala .. ma kr neki. Namreč, skrbi me, da se bo kej preveč pilo, pa da bo pol maček, pa da se bo tamala zbujala pa tko ... pol pa, kje naj njihova tamala spi, k se ful zbuja, pa težko zaspi. Ampak itak bo najbrž v sobi od naše user posted image , kje pa, k ma veliko sobo, sam se bojim, da pol tud Iza ne bo zaspala in bo cel problem .... user posted image Ma grozna sem! Ampak sem si rekla, da zarad otrok pa res ne bom zdej skoz doma in sama, in sem se odločila, da bom šla s tokom ..... kakor bo, bo! Mal mormo pa tud tastari uživat, al kako? Ma res sem ratala smotka user posted image
Kje bote pa ve preživele novo leto in kako? Ma sej jest se zdaj že veselim, ko sem mal sama s sabo razčistila.

Sicer pa naša tamala še kar lepo napreduje, zdej se že super dviguje na noge ob opori in celo kakšen korakec naredi user posted image user posted image user posted image Pa ful se že igra, sam zraven morš bit, magar v njeni sobi, na tleh, pa če koj kaj drugega počneš. Plazi se pa tako hitro, da je noro, pa po tleh se zvira ... prav faca je user posted image user posted image user posted image Ma res rastejo, no ... tako hitro gre tale razvoj, zdej od 6. meseca dalje se mi res zdi, da kar čas beži!!!

Jah, tale mesec bom še mal doma uživala, pol se pa itak spet življenje spremeni in se mormo navadit na službo itd.

Kako ste kaj ve? Kako ste preživele praznike? Mi smo imeli predvsem veliko obiskov in je bilo fajn!!!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1124
   RE: Februarčki 2010-2. del
27.12.2010 23:06:20   
Smrketa13
Naš Božič je bil kr pester, cel dan smo skoraj hodili okrog in jedli...to se bojo kile poznale user posted image user posted image user posted image

Moj user posted image ima ta teden dopust...ful paše, k ni imel dopusta že celo večnost.
No tamal se je pa začel postavljat na noge. Pol mu pa rečem bravo, bravo in se začne na ves glas smejat in igrat ponosnega junaka, res je CAR. Je pa tut res tko kot pravite, ful gre hitro, še slaba dva meseca in bo star 1 leto...



< Sporočilo je popravil Smrketa13 -- 27.12.2010 23:12:17 >


_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  43 44 [45] 46 47   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?