|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 11:25:53   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

evo, sem spet nazaj, smo bli na dopustu, ta teden pa malega uvajamo v vrtec. tista dolga vonja sploh ni bla problem, smo uživali. včasih sta ta mala dva malo začela tečnarit, sem dala gor cd s pesmicami in je bilo spet vse normalno. 1200km v eno smer brez težav. gor smo morali stat 4x, dol 2x ,ker smo šli komaj opoldne na pot, gor pa sredi noči.

pa da še izveste zadnjo novico - želja se nama je ursničila, sem ponovno user posted image  - rok avgusta :) pa bodo vsi 3 lepo po 1,5 leti narazen.

Matejka, iskrene čestitke!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1151
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 11:31:01   
Lenč.i
user posted image  Matejka za user posted image . Kako lepo je videti veliko družino. Jaz bi se vam tudi pridružilauser posted image .

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1152
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 15:03:02   
lana08
Matejka super user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1153
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 15:17:18   
Zofy
user posted image user posted image user posted image Matejka.
Vsaka čast za tako odločitev, jaz ne bi bila tega sposobna, že 2 sta mi prevečuser posted image Kapo dol!

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu lana08)
Neposredna povezava do sporočila: 1154
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 15:45:17   
dskubin
Matejka - iiiiiiiiiiii, lepo se vama je izšlo, čestitke! Želim ti prekrasno nosečnost in enega zdravega sončka!

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1155
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 16:54:04   
niwci
Pozdravljene spet po dolgem času!

Berem da ste nekateri že pridni in hodite! Čestitam. Mi se še samo prestapamo ob opori, ma zaenkrat še bolje tako, ker bo pol več letanja za njimi.

Imamo pa od nedelje drugi problem. Mala noče več spat v svoji postelji. Smo bili na dopustu in je lepo zaspala, tudi sama, v prenosni postelji. Pridemo domov, pa tako dretje... pa celo noč se je zbujala. Ko smo jo pa dali na sredino spat, je pa zaspala ko ubita in spala brez problema. Najprej smo mislili, da so delsni, ker čakamo še drugo spodnjo dvojkico ampaksmo ugoovil, da ni krivo samo to.
Poleg vsega je ratala še ful jokava, joka ko se zbudi, ko za sekundo ostane sama, včasih tud ko se igramo,... Včasih res ne vem več kaj narediti.

Pa še nasvet glede spanja bi rabla. Mala se sploh ne utrudi. Danes je zaspala šele ob 15.20h, sicer zdej še spi, sam bo potem zvečer spet kriza. Kako naj jo utrudim? Kaj počnete ve, da se mali matrajo?

Matejka čestitke tudi z moje strani! Bomo kmali delat nov seznam, hehe

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1156
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 18:35:39   
nadj@
Matejka  user posted image čestitke za user posted image .

Našega user posted image  zelo utrudi sveži zrak, če je samo 1 uro zunaj na zraku je čist gotov. Drugače ga še sprehajamo po hiši gor in dol, da ga držimo za rokice in hodimo, namreč zelo rad hodi. Če pa nakazuje da je zaspan in ni bil dosti pokonci, ga držim še kakšno uro pokonci tako da ga zamotim s kakšno igrico/igračo, da rata ful zaspan, potem pa spi 2-3 ure skupaj ali več.
Je pa ratal naš user posted image  100% jokica. Če se mu vzame igrača iz rok ali da ni po njegovo se takoj neki začne jokati, kar traja 1 minuto potem je pa vredu. Jaz vzstrajam pri svojem, ker potem zna to bit problem. Bo potrebno naredit še kakšnega user posted image , da bo bolje user posted image .

LP

_____________________________

Jure - 14.02.2010
rojstvo - 3370g, 51cm
1 mes - 4000g, 53,5cm
2 mes - 4900g, 56,5 cm
3 mes - 5620g, 60cm
4 mes - 6180g, 63,5 cm
5 mes - 6500g,
6 mes - 6910g, 68,5cm
7 mes - 7530g,
8 mes - 7800g, 71 cm

(odgovor članu MATEJKA_)
Neposredna povezava do sporočila: 1157
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 19:23:56   
niwci
Naša še ne hodi tako, da bi jo samo za rokice držal, se pa ful igram z njo... Tudi zuni smo dosti, sam kaj ko mi zaspi sam v vozičku. Ja tam ni problema, kaj pa za zvečer?

Jok iz protestiranja je pa tudi nam postal znan user posted image

(odgovor članu nadj@)
Neposredna povezava do sporočila: 1158
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 19:33:37   
Tinca Malinca
Matejka, čestitke user posted image user posted image user posted image ! Res se vama bo dobro izšlo, po željah user posted image .

Zofy, držim pesti, da bo odločba tebi v prid user posted image .

Mi smo pa ravno danes prišli nazaj domov iz Rima, smo šli na obisk k sestrični in njeni družini (ima 2-letnega fantka). Prav uživali smo, vsak dan smo si ogledali kakšno znamenitost, tamala 2 sta norela naokoli po stanovanju, zvečer smo ju hitro dali spat in ga žurali še mi user posted image user posted image user posted image ... dokler ni v ponedeljek naša user posted image zakuhala na polno, včeraj se je samo še stopnjevala in danes ko smo se vračali (letalo Rim-Trst in potem še z avtom to Ljubljane) je šla že do 40. user posted image . Meni je bilo takooooo grozno. Potem sva jo takoj peljala k zdravniku in očitno ni nič drugega kot viroza, zaenkrat svečke še pomagajo, vmes pa krompir in kis ... Je pa grozljivo gledati otroka, ki je tako izmučen, da se še premikati ne more. Samo leži in gleda ... user posted image

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 1159
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 19:34:39   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: niwci

Naša še ne hodi tako, da bi jo samo za rokice držal, se pa ful igram z njo... Tudi zuni smo dosti, sam kaj ko mi zaspi sam v vozičku. Ja tam ni problema, kaj pa za zvečer?

Jok iz protestiranja je pa tudi nam postal znan user posted image



Hehe, ta jok pa dobro poznam. user posted image Kaj šele bo??? Sem poslušala sestričninega 2-letnika, to je šele uveljavljanje jaza.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 1160
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 20:04:06   
Smrketa13
Matejka čestitke 

Kar se uspavanja tiče ti jaz ne morem dati nobenga nasveta, ker še vedno zaspimo na joži al pa z nošenjem Drugače se pa držimo urnika (okvirno). Vstanemo od 8- pol 9 in potem sam od sebe rata zaspan okrog pol 11 -11h ne glede na to kaj počnemo, pol pa spi cca 1,5 ure in gre spet spat okrog 15:30 - 16h. Pa tut takrat rata zaspan. Lohk ti dam samo kakšen nasvet iz une knjige (otroško spanje brez joka v sanje) kjer piše, da je potrebno uvesti obred pred spanjem (pol ure preden zaspi), da otrok ve, da je čas za spanje (npr. prebereš pravčjico, zapoješ uspavanko

Kar se joka tiče je pa pri nas tako. Če mu vzamem igračo iz roke zajoka pa mu dam hitr eno drugo al pa ga z nečim drugim zamotim, pa je v sekundi dobr.
Zdej pa zmer k grem iz sobe kliče mama mama in gre za mano, se mi zdi, da je mal preveč name navezan. Sej bo...upam....

Zdej berem knjigo Znanost o vzgoji toplo priporočam....

Tamal že kliče...gremo

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 1161
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 20:19:13   
punsha
Uhuuu, Matejka čestitke user posted image . Želim ti lepo nosečnost user posted image user posted image

Glede spanja je pri nas kar vredu, ni težav ne čez dan, ne zvečer - trkam na les user posted image . Se mi pa zdi, da ti otročki kar sami poskrbijo za to, da so utrujeni user posted image . Itak so ves čas v gibanju, šibajo sem in tja, se igrajo, vmes jih še malo ven peljemo, pa je to to. Mislim da ne potrebujejo kakih posebnih stvari, da bi jih utrudili. Spijo pa pač kolikor potrebujejo. Ok, sedaj sem pisala na splošno - pri nas je že tako no. Glede držanja otroka za roke, da hodi, pa to zelo odsvetujejo. Priporočajo, da otrok hodi sam, sam išče oporo, da lahko ob njej dela korake. Tako se nauči lepo hoditi, nauči se pasti, vstati, bolje lovi ravnotežje, tudi za naprej ni tako neroden... Če ga pa držimo za roke, mu pa s tem mi lovimo ravnotežje in pač njega celega. Nobena omara se ne premika z njim tako kot naše roke...In pa še držanje za rokice, tako kot ponavadi vidimo - dvignjene roke nad glavo (saj veste kaj mislim)... če si sami predstavljate sebe, kako je hoditi z rokami v zraku, da vas nekdo drži in po možnosti še vleče (kar pač počnemo, ko lovimo otroku ravnotežje, da ne pade) vidite da je to čisto nekaj drugega in še težje, kot je v resnici.

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1162
   RE: Februarčki 2010-2. del
5.1.2011 21:19:54   
dskubin
Glede držanja za rokice se kr podpišem pod punsho. Pa je kr težko, naš čim vidi kako roko, ki gre mimo, se takoj ujame in gre zraven, se sam drži samo za 1 prst 1 roke in gre. In ker se še tega izogibamo in gor roke držimo, ko gremo mimo njega, se pa za hlačnico prime pa hodi, tko da se ga cele dneve otresam, je prebrisan ko sam vrag user posted image

Drgač pa so nas te koze totalka razorožile, meni se počasi meša, ker sem že cele 3 tedne v hiši zaprta. Tamali jo je odnesel najslabše od vseh (celo slabše, kot mož), koza pri kozi čisto povsod, smo se celih 5 dni borili z vročino okoli 40, namakal v vodi naj otroka s kozami ne bi, Calpol je bil bolj za silo, edino Voltaren je primu, pa še ta ne za dovolj dolgo do naslednje doze. Groza. No, danes gre po 1 tednu na bolje, je pa cel hudič z unimi v ritki, te so danes ratale živa rana. Prav razžrto je in ga je zdej pa to začelo bolet. Božec moj.user posted image S čim naj mu to ritko porihtam? Nasveti...



_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 1163
   RE: Februarčki 2010-2. del
6.1.2011 8:08:22   
dskubin
@punsha: ticker si morš zamenjat user posted image

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 1164
   RE: Februarčki 2010-2. del
6.1.2011 10:15:25   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Glede držanja za rokice se kr podpišem pod punsho. Pa je kr težko, naš čim vidi kako roko, ki gre mimo, se takoj ujame in gre zraven, se sam drži samo za 1 prst 1 roke in gre. In ker se še tega izogibamo in gor roke držimo, ko gremo mimo njega, se pa za hlačnico prime pa hodi, tko da se ga cele dneve otresam, je prebrisan ko sam vrag user posted image

Drgač pa so nas te koze totalka razorožile, meni se počasi meša, ker sem že cele 3 tedne v hiši zaprta. Tamali jo je odnesel najslabše od vseh (celo slabše, kot mož), koza pri kozi čisto povsod, smo se celih 5 dni borili z vročino okoli 40, namakal v vodi naj otroka s kozami ne bi, Calpol je bil bolj za silo, edino Voltaren je primu, pa še ta ne za dovolj dolgo do naslednje doze. Groza. No, danes gre po 1 tednu na bolje, je pa cel hudič z unimi v ritki, te so danes ratale živa rana. Prav razžrto je in ga je zdej pa to začelo bolet. Božec moj.user posted image S čim naj mu to ritko porihtam? Nasveti...




Ojoj. user posted image user posted image user posted image . Samo, da gre na bolje!

Glede "hoje" z našo pomočjo se tudi jaz strinjam. Naša tudi ves čas sili k nam in se dviguje za naše hlačnice. Očitno je bolj boječe narave user posted image .

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 1165
   RE: Februarčki 2010-2. del
6.1.2011 16:45:31   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: Tinca Malinca


IZVIRNO SPOROČILO: dskubin

Glede držanja za rokice se kr podpišem pod punsho. Pa je kr težko, naš čim vidi kako roko, ki gre mimo, se takoj ujame in gre zraven, se sam drži samo za 1 prst 1 roke in gre. In ker se še tega izogibamo in gor roke držimo, ko gremo mimo njega, se pa za hlačnico prime pa hodi, tko da se ga cele dneve otresam, je prebrisan ko sam vrag user posted image

Drgač pa so nas te koze totalka razorožile, meni se počasi meša, ker sem že cele 3 tedne v hiši zaprta. Tamali jo je odnesel najslabše od vseh (celo slabše, kot mož), koza pri kozi čisto povsod, smo se celih 5 dni borili z vročino okoli 40, namakal v vodi naj otroka s kozami ne bi, Calpol je bil bolj za silo, edino Voltaren je primu, pa še ta ne za dovolj dolgo do naslednje doze. Groza. No, danes gre po 1 tednu na bolje, je pa cel hudič z unimi v ritki, te so danes ratale živa rana. Prav razžrto je in ga je zdej pa to začelo bolet. Božec moj.user posted image S čim naj mu to ritko porihtam? Nasveti...




Ojoj. user posted image user posted image user posted image . Samo, da gre na bolje!

Glede "hoje" z našo pomočjo se tudi jaz strinjam. Naša tudi ves čas sili k nam in se dviguje za naše hlačnice. Očitno je bolj boječe narave user posted image .


Se strinjam, sami morajo pogruntat.

user posted image za vse bolančke!

Me se pa včiri zvečer nismo podojile. Je mala parkrat fajn ugriznila in zgleda da moja reakcija ni bila lih taprava, pa se je tako ustrašla, da je kakih 20 min kar jokala, še pogledat me ni tela. Potem pa ko se je končno potolažla, bog ne daj,da sem ji pokazala joško. Spet jok. Potem me je še parkt+rat ugriznila, da je tekla kri... Sm probala dat gor še nastavek, pa si ga je vzela dol in ga proučevala.... Sem mislila da je že konec z dojenjem, pa sem zjutraj poskusila ponovno. Enih 5x je še probala vgriznit, pa sem ji vsakič ko je tela odmaknit glavo malo pridržala k sebi, da je oprla usta in nato je spet začela lepo pit. Bomo vidli kaj bo danes.

(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1166
   RE: Februarčki 2010-2. del
6.1.2011 20:25:29   
Lenč.i
Vsem bolanim se pridružujemo tudi mi. Curi iz nosa, vročina čez 39. Dajem Daleron, bo treba menda tudi svečke nabavit. Dajali smo tudi obkladke. Tinca Malinca, kako je to s krompirjem in kisom?
user posted image za vse bolane in njihove starše - pa naj grejo že ti virusi nekam stran.

(odgovor članu niwci)
Neposredna povezava do sporočila: 1167
   RE: Februarčki 2010-2. del
6.1.2011 21:17:55   
smuki
Matejka_ čestitam!! Želim ti čim blažji začetek nosečnosti, potem pa veeeeliko energije!!!

Spanje - za enkrat kr trkam, da nimamo večjih težav s spanjem in da ponavadi kar lepo zaspi (dopoldan okoli pol dvanajste in spi tud do tri ure), zvečer pa med sedmo in osmo uro...

Učenje hoje - mi smo našo zelo redko prijeli za rokice, da bi hodila... pa tud če, je bila tako štorasta... pa je shodila pri dobrih 10m in pol.
Je pa res, da je se je zelo zgodaj začela postavljat na nogice (še ni bila stara 7m) in hoditi ob opori. In se zdaj res zelo pozna, da jo ni treba imet skoz na očeh, da ne bi kam padla oz. štorasto... tako elegantno se ujame... se kr zloži na rito...


(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1168
   RE: Februarčki 2010-2. del
7.1.2011 15:54:48   
Tinca Malinca

IZVIRNO SPOROČILO: Lenč.i

Vsem bolanim se pridružujemo tudi mi. Curi iz nosa, vročina čez 39. Dajem Daleron, bo treba menda tudi svečke nabavit. Dajali smo tudi obkladke. Tinca Malinca, kako je to s krompirjem in kisom?
user posted image za vse bolane in njihove starše - pa naj grejo že ti virusi nekam stran.


Pri nas je vročina še ponoči delala svoje - skoraj do 40 stopinj smo prišli. Trenutno ima 37,6 - kar je dokaj ok, upamo samo, da ne bo spet zrasla do noči.

Krompirjevi obkladki se kar dobro obnesejo - samo krompir naribaš in ga daš v nogavico, pa pustiš kakšno urico, naši je znižalo vročino za skoraj 1 stopinjo.
Kis so mi pa na FB-ju punce odsvetovale, tako da se raje kar krompirja držim.

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1169
   RE: Februarčki 2010-2. del
11.1.2011 8:25:54   
Zofy
DAn!
Tukaj pa res vlada zatišje... a ste vsi bolni? Upam, da neuser posted image

Jaz še kar čakam na odločbo od CSDja glede podaljšanja. V Izoli dela res ena cvetka. Sem ji priporočeno poslala dokumentacijo 15.12, torej je 16.12. dobila, naprej pa je poslala na ZZZS šele 3.1. Kaj naj rečem. Če bi bila jaz tako "učinkovita" v službi, bi bila že zdavnaj na cesti. No, tako sem morala včeraj v službo nest zahtevek za dopust, ker mi 17.1. poteče. Uf, upam, da mi podaljšajo...

Glede držanja za roke sem pa tudi jaz alergična, sploh ko vidim mojo mamo kako šeta ojo nečakinjo, ki ima slabih 9m in je komaj začela se na noge dvigovat. TAko, da sama sploh še ne zna prestopat in pol, ko jo šeta, vleče tiste nogice za sabo... Mateja smo mi tu pa tam peljali za roko le od točke A do točke B (npr, od hodnika pa do kavča) in ga tam pustili, da sam ob opori šetka dalje. Seveda pa ga je babica pa nono in nona malo več sprehajala, samo to je itak poredko, ker ne živimo v istem krajo, tako, da sem malo uč zaprla. Sem jim rekla samo, da naj ne pretiravajo, ker ni dobro za MAteja. Vsega veselja pa jim nisem vzela, čeprav me je matralouser posted image
No, in posledično Matej ful lepo hodi, ga ne premetava sem ter tja, ampak ga flikne na ritko ali pa, če zgubi ravnotežje, se opre spredaj na roke. No, zdaj že ful šiba, po moje bo do 1. RD že tekaluser posted image

Še ena novost pri nas. Matej se noče več dojit. V petek sem ga podojila in ker sem šla ven in nekaj spila, ga v soboto nisem dojila. Pa sej ni niti vprašal. V nedeljo pa že ni vedel kaj naj z zizo počne, še v usta je ni dal. Pa sem poskusila če dan, zvečer, ponoči, zjutraj, veraj zvečer spet. Pa nič. Očitno je to touser posted image . No, sej po eni strani mi je malo žal, ker bi se jaz rada še malo crkljala, ampak mi je več kot jasno, da ne rabi več, sej je že velik fant. 14 dni nazaj je sam pojedel porcijo praženega krompirja. Sem gledala kot čuk. No, zdaj pa mu ne gre več tako dobro, se s rano bolj igra in paca po mizi, v usta jo ne nosi več.

No, lepo se imejte pa javite se kej. Grem se jaz z Matejčkom malo igrat.

P.S. Kako beden turoben dan. Zunaj je še kar temauser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Tinca Malinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1170
   RE: Februarčki 2010-2. del
11.1.2011 21:02:11   
Smrketa13
Joj Zofy ne morem verjet, da še vedno nisi dobila odgovora...upam, da bo vsaj pozitiven, k že tolk časa čakaš 

_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1171
   RE: Februarčki 2010-2. del
12.1.2011 0:17:15   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Joj Zofy ne morem verjet, da še vedno nisi dobila odgovora...upam, da bo vsaj pozitiven, k že tolk časa čakaš 

Ja, jaz tudiuser posted image

Danes sem še kar na ZZZS poslala mail, da če se ve kdaj bo zasedanje komisije, ker jim je mojo prošnjo delavka iz CSDja poslala z zelo veliko zamudo... Upam, da kaj odpišejo, ker tale cvetka iz CSDja mi še ni odgovorila na mail v katerem sem jo vprašala, da kako to, da je s tako veliko zamudo poslala naprej, ko je vidla, da se mi mudi, saj sem jo 1x na teden klicala.

Drugače sem danes spet ponudila Mateju zizo, pa zgleda, da se je res odločil, da ne bo več. Se vede kot da jo prvič vidi in da sploh ne ve kaj je to in kaj bi s tem počeluser posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1172
   RE: Februarčki 2010-2. del
12.1.2011 11:20:40   
Lenč.i
Ugotavljam, da zaspanost razsaja, tako na tem forumu, zaspano je tudi vreme in naša user posted image . Zjutraj je spala do 8.30 (od 20h zvečer), spat je šla že spet ob 10.30.
Glede hoje in držanja za roke: naša zna hodit le ob sedežni ali mizici. Če jo primem pod pazduhami, se le z obema nogama odriva od tal ali pa se vsede. No-ja, tudi prez opore bo nekoč znala, saj se počasi  učiuser posted image . Bom pa vse naučila, da se ne hodi tako, da jo držiš za roke u luftu.
Je pa s prehladom veliko bolje, kašlja še malo, pa nos še brišemo, bruha pa ne več. Zdaj spet veliko je in teža spet narašča - upam.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 1173
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.1.2011 15:23:58   
Smrketa13
Tuki je res zatišje. Men se včasih ne da tle pisat, včasih pa forum ne dela pol pa zgubim vso voljo. No mi smo se pozdravili, tako, da lahko izkoristimo te lepe sončne dneve za sprehode.
Ko je bil tamal bolan pa sploh ni hotu nič jest in ne pit, samo dojil se je. Tako, da sploh ne vem kaj bi mu dala, če ne bi več dojila. Zdej sem postala spet prava tovarna mleka user posted image user posted image user posted image Take mam kot prvih par mesecev, ko se je samo dojil.

Raste mu spodaj 2jka. Tko da ima že 7 zobkov user posted image user posted image user posted image user posted image Umivat jih pa še vedno ne pusti kej preveč, tko da mu jih bolj na hitr . Sam bo kr počas treba ornk skrtačit, sploh, ko mu bojo čist ven prišli.

Zofy, a je kej novga s tvojim podaljšanjem. Se vsakič, ko grem na forum najprej nate spomnim user posted image


_____________________________

Vi ste naši mali sončki, ste kot lučke v temi,
veter z juga, ki na krilih ptic, zimo proč podi.

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 1174
   RE: Februarčki 2010-2. del
14.1.2011 23:01:28   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: Smrketa13

Zofy, a je kej novga s tvojim podaljšanjem. Se vsakič, ko grem na forum najprej nate spomnim user posted image



Nič novega user posted image
Jaz tudi vsak dan trepetam, ko grem do kaselca, pa nič. Drugi teden pa gremo v taščine konce, smučat. Bo tamala dva pazila, midva pa bova dopoldansko karto kupila inšla smučat. Od ponedeljka do petka, ko itak ni gužve in se z dopoldansko čisto nasmučaš. Ker cel dan ju ne morem 73 letni tašči pustit. Sej bo fajn, če bo le sneg.

Tejle cvetki iz našega CSDja pa bom napisala (če ne bom pravi čas dobila odgovora), da bo ona osebno odgovorna, če bom morala uvajat Mateja v vrtec v času, ko razsaja nova gripa. Ker on je res rizična skupina zaradi občutljivih plučk. Pa še njeno direktorico bom na cc dalauser posted image user posted image user posted image

Aja, pa user posted image za zobekuser posted image

Glede dojenja pa je tudi meni žal, da noče več, ker se bojim kako bo, če bo spet zbolel, ker ga je po moje ravno ga. Ziza rešila pred infuzijo, saj ni hotel ne jesti ne piti. Zdaj pa mu še vedno vsak dan ponudim, pa res nočeuser posted image

... ja, zatišje... A ste vse na FBju? Sej jaz sem gor, samo res nič kaj v skupino ne pokukam. Bom ju3user posted image

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu Smrketa13)
Neposredna povezava do sporočila: 1175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  45 46 [47] 48 49   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?