|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 19:38:36   
betricija
ej zaljubljena
nisi sama v tem svetu...midva nimava nič sorodnikov, prijateljev in znancev, ki bi nama dali, posodili kar koli. tako sva že spičla 3000€ za voziček, posteljo, pohištvo, ostalo opremo, pa delno za cunje. in sva dobila samo od mojih staršev 500€. od tašče in tasta pa še niti centa in se mi zdi, da tudi ne bova nič dobila. pa mene tudi moti, da moja tašča komaj čaka vnukinjo, se kar trese ko ji pokažem kaj sem kupila in da komaj čaka da tamala to obleče, pa sem jo enkrat za foro s seboj v bc vzela, je videla samo oblekco za krst pa se je spet tresla, da bi pa oblekco, ki je bila v akciji in sem jo sama kupila ona plačala, pa ji ni na pamet prišlo. veš mene bolj moti to, da jo bom imela vsako sekundo pri meni pol ko tamala pride na svet, doma pa ima 10 kur in mačkona, pa na vrtu dela in si redko umije roke tako kot je treba...sem rekla mojemu, da bodo vrata zaklenjena in da bo imela dostop mogoče 1x na dan za par sekund, pa da mi tamalo ne šlata. saj mojadva tudi ne bosta nonstop pri nama. pa je moj zaenkrat tiho ker ve, da bom pri tem vztrajala do konca. tako da, res nisi sama...pa saj na koncu se bo vse uredilo, boš videla...srečno

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1851
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 19:54:03   
Arwenko
Midva imava kr srečo, sta moja dva starša kupila voziček, nepričakovano v celoti, kljub ceni 650 eur, čeprav smo v osnovi bili domenjeni da bosta dala kaj zraven samo. Previjalno sem dobila od ene super forumašice tukaj iz RR, posteljico pa dobim od ene prijateljice, ki je svojega najmlajšega pri 3-eh letih ravno izselila iz nje. Kaj se cotik tiče bova videla, zaenkrat ne kupujem, pa očitno bo kr ok, ker sta možu danes dve sodelavki ponujali oblačilca s katerimi si nimata več kaj, imata pa leto in dve leti stari hčeri. Tako da ja, imava kr srečo. 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1852
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 20:02:37   
zaljubljena23
betricija, pol imava obe krizo s taščamauser posted image user posted image

Saj v bistvu se zaenkrat ne obremenjujem s tem preveč, pač čez eno uho ven, ampak danes je očitno tak dan, da pomaga, da si olajšam malo dušo, da si je skoz ne olajšam pri mojemuser posted image user posted image

Vsaj vem, da nisem edina, ki kao 'komplicira' o določenih stvareh, ampak punce, ob teh pametnih nasvetih me je včasih prav strah, kako zaupati otroka tem ljudem...Se mi zdi, da je neki križ v tej zgodbi oma od mojega (tašča od moje tašče), ki nekako meša štrene, predvsem pri vzgoji...Se pri mojem prav vidi, ko ga ni doma je čist drugačen, ko pa je doma...Prav vidiš kako vplivajo na njega..Sicer moram reči, da se je kar popravil, največ ravno v času N, se je res obrnil, skoraj za 100%..Je čist drug človek (čeprav ima včasih svoje finteuser posted image user posted image )..Hkrati mi pa prav paše, da ob vikendih skočiva k meni domov, da malo menjam okolje in zato tudi z nestrpnostjo odštevam dneve, ko bomo šli na svoje, ampak tako hitro še ne bo šlo..Najprej moram dobiti službo in res upam, da bo po porodniški več sreče kot preduser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1853
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 20:47:36   
mag3
 
IZVIRNO SPOROČILO: mag3


IZVIRNO SPOROČILO: ula77

mag, v lonček dam toliko sladkora, da dobro pokrije dno in počasi segrevam,  da se sladkor enakomerno stopi in dobi rjavkasto barvo, potem pa vlijem mleko. To mora prevrest, tako da se ziher vsa karamela  stopi, zadnje  2 minuti pa vržem notri par listov žajblja.
Ocedim, in smo korak bližje zdravju. Žajbelj dela čudeže.
Hvala. Moram sam še žajbelj nabavit



Evo dobila žajbelj in tudi že spila eno skodelico. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 23.9.2010 20:49:00 >

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1854
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 20:50:37   
mag3
Zaljubljena23 NE SE DAT TAKŠNIM IN DRUGAČNIM, KI ZNAJO SAMO Z JEZIKOM. Verjamem, da ni enostavno to prenašat, ampak potrpi in upaj na čimprejšnjo selitev na svoje.


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1855
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 20:55:19   
rubica
kar se tiče sorodnikov imava midva tut srečo, je blo pa tko pri prvi, da vse kar sva dobila denarja sva dala v Gajin sklad user posted image ,  sva sama kupovala- sva imela s čim, sedaj pa je moja plača slabša za par 100eurotov, ker sem bila dosti na negi in bolniški, pa recesija in nama bo vsak eur prav prišel, mava pa res za te velike stvari vse poštimano, tko, da kakih hujših izdatkov ne pričakujeva k sreči. vama pa ne zavidam takih tašč, moja je sreča 100km stran od mene tako, da je ok user posted image .


dobila sem podaljšano bol. do porodniške jej, sem vesela, čeprav ni najbolj piknik doma počivat user posted image , mja sej bo bolš ko pride december user posted image .

sem pa tudi jaz na fb-ju če bi mer katera želela dodat?user posted image

nč grem malo pospravit, se tipkamo.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1856
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:07:54   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: rubica


sem pa tudi jaz na fb-ju če bi mer katera želela dodat?user posted image




Rubica in vse ostale, ki ste na FB, pošljite ZS in vas dodam za prijatelja. Lepo je videti s kom se pogovarjaš. user posted image

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 1857
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:36:30   
ManUr
zaljubljena: ti pa mas pestro. Zal mi je da sta tast in tasca taka. Upam da najdete se pred decembrom eno vmesno pot,ker ce se bota vtikala v otroka,vajino vzgojo, zna bit hudo. Vsaj ce si predstavljam mene v tvoji kozi.
Jaz morem rect,da so kljub moji mladosti,vsi tako toplo sprejeli novico in si razdelili kaj bo kdo kupil. Tako sta tasca in tast kupila PP GT3 z vso mozno opremo, prijatelja posteljnino, moji zibelko in veliko oblacil, od 2.prijateljic in prijatelja dobimo PP TATAMIA, oma je kupila posteljico, babica jogi. Tako da so nama ostale malenkosti. V soboto se skocima v Avstrijo,pa imava vecino.
Vrjamem da vsak nima te srece,nama je se toliko lepse, ker tega nisma pricakovala,tako da sma nasparan denarcek lahko nalozla na racun.
Me pa nekaj zanima. Ve katera kje se kupi posteljnina z baldahinom po ugodnejsi ceni od 130eur-to mi je pretirano? Rada bi imela vsaj 2,eno ze imam. Vec prevlek pa mi bo mami zasila.
Kako se pocutite? Jaz sem polna energije.
Lahko noc in veliko lepih sanj.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1858
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:41:02   
birdy
ManUr, v Avstriji dobiš ful luškane posteljnine z obrobo in baldahinom. So pa okol 100eur, če je kaka akcija še manj. Midva zva bla par mescov nazaj v Kiki (ne kik ampak kika) in je blo tko. Od naše male posteljnine so vse iz tam, zato pa ma kar štiriuser posted image Če bi pri nas kupovala bi obubožala na tem...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1859
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:48:43   
zaljubljena23
rubica, pošljem ZS s podatki...

ManUr, hja..Mi ni dolgčas...čeprav se res trudim preslišati določene stvari, ampak enkrat pride na plano ni kaj..Itak pa sem vajena takšnih in drugačnih ljudi okoli sebe, večini sem se izognila, tašči in tastu pa tudi upam, da res kmalu...user posted image Glede posteljnine, poglej na http://www.galeb.eu ,imajo kar lepo izbiro in ne tako drago


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1860
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:51:37   
ManUr
hvala birdy,bom sla pogledat.
Zaljubljena: torej si zdaj pretezno doma al delas kje? Res bi se lahko en dan dobili. Hodis na telovadbo?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1861
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 21:53:22   
betricija
manur pojdi v odeja škofja loka. imajo akcijo 50% znižano. za posteljico 60x120l baldehin, ogrinjalo, za posteljnino iz 50€ znižano na pol. pa še ostale prevleke, pa luštne spalne vreče. vse za pol cene. imajo v btc ful izbire, lahko pa greš pogledat tudi v škofjo loko ali v kranj...tudi za zibko je znižan iz 100 na 45€ pa dobiš za to ceno še dekco s pokrivalom.pa luštni vzorčki so. nimajo pa več velik izbire

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1862
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 22:01:33   
zaljubljena23
ManUr, pretežno doma, tako da bi včasih pasala kakšna družbauser posted image ...'Sveže' (že od julija) diplomirana brez službeuser posted image




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1863
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 22:05:05   
zaljubljena23
Nič, grem pričakat mojega, potem pa počasi v ležeči položajuser posted image ..Nočko

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1864
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 22:06:46   
ManUr
zaljubljena: tudi meni bi pasal kaki cvek. Lahko bi se zmenli en dan naslednji teden,pa se dobima. Ce mas FB javi na privat ime in priimek,da te dodam.

Skoda da sem tak dalec vstran od Lj,ker so res ugodne cene. :(.
Lepo bodite,si tipkamo kaj ju3. Grem ajat. Nocko

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1865
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 23:32:57   
Arwenko
Baldehin imaš v Ikei za 12 eur, pa enega za 20 eur. Jaz sem vzela onega za 12 pa je super :)


(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1866
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 8:35:55   
obcinarka
ojla..... jaz te čist štekam, pa sm zihr da nism edina... lej midva tud renovirava hišo, ( kjer stanujem jaz pr fantu)... tam je še mama-tašča, ma penzijo, pa jo porabi za letanje po sodišču k se z ex možem po 20 letih še kar prereka za šraufcigarje in žeblje, če razumeš kaj mislim... dokler nisva mela svoje kuhinje sem kupovala hrano( se je razvadila), pa ni mi blo težko da ne bo pomote, ampak zakaj bi vednoooo mogla jaz, oz. midva??? in zdej mava svojo kuhno, me za zgornji štuk ne zanima več... itak ko skuham jaz( naj bo to med tednom, vikendi9 gospa je zraven.. pa ni fora v tem da ne bi smela, ampak je gospa in ji na kraj pameti ne pride da bi nardila recimo nedeljsko kosilo.. pustmo to.. pa grem v štacuno, pa blekne če ji prnesem slovenske novice, jajce.. pa sm.. ampak ni fora v 2 eur, je pa princip, ker kar pozabi, neeeeeeee??..
ima že dva vnuka.. jih pazi, hodi v šolo, vrtec po njih, je noge nkol ne bolijo, ko rabjo varstvo ni blema!!!!!!!!!!!! ampak ne živijo pr nas... ko pa jaz v sjor 7 mescu nosečnosti sesam, pucam, njen štuk kjer ona prebiva, pa glancam šipe, ker drgač se čez ne vidi sm pa pridna,a ne????
moji starši.... sm dobla od mamice nov sesalec-vorwerk... neizmerno sm hvaležna, kupla bom aVTO OD NAŠIH, da ne bo pomote, ga bom plačala, ampak dobim ugodno ceno... ne prčakujem kao zastonj-nikakor ne, mam odnos do dnarja, vsega... mi dajo doma-ne govorim o dnarju, ampak drgačne dobrine... pa sm fullllllllll hvaležna... probaj ignorirat vse to, se ne splača
cunjice... ogromnoooo, preveč sm nakupla postopoma, tud dobila od sestre od mojga ( ampak pazi, jaz mam dobrrrr spomin zlo, ampak vem da tam nisem dobla luškanih cunjic ki jih je mala imela-ker so ji ful kupovali znamke pa to)... ampak sm si mislila lej... sej ni blema, sm vesela za to kar sm dobla, bom oprala in ponucala.
verjemi za vsako rit raste ena šiba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! enkrat že...
in ja, tud miodva bova za voziček maxi cosi mura 3 zapravla 800 eur!!!!!!!!!! in ja sm vidla tistga v leclercu in ne hhvala, ga ne bom mela...
ne se sekirat, ne obremenjuj se z njimi, je tvoja odločitev in tvoja volja, pa tvoj dnar!!!!!!!!!!
evo,.,,, zdej sm bla user posted image pametna in sm ti natrosla!!!!!!!!!!!!!
drži se....user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1867
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 10:10:10   
ula77
ojla, pozdravljene v tem meglenem jutru!!user posted image user posted image  Soncek bolj paše, a  bo že pokukal kak dan!
 
mag, pri meni že  žajbeljček pomaga, tebi?
 
Ah, s temi cotkami je križ, a jaz bom vzela od vsakega, ki mi jih bo ponudil, zakaj  pa ne? Pa ne, da sem pretirano šparovna, a nas čaka še renovacija, pa bomo € še kako pametno porabili. Če pa cotke ponuja kdo s figo v žepu, žal, se je pa zmotil, vzeeela jih bom!
 
Sestco imam res super in mi je dala vse oz. jo bom še za  kaj nažicala, pa mi ni  panike, bomo že z drugimi stvarmi vrnili. In zato bo tudi botrca, čeprav še tega ne ve, pa tudi je o tem premišljevat prezgodaj, ampak jaz že vem!
 
Od njega sorodniki imajo ogromno stvari za dojenčke za oddat, pa  ni rekel še noben ne bev ne mev, a briga me. Glavno, da se na zunaj delajo dobrotnike, a briga me. Do sedaj sem od njih dobile le dvoje nosečniških hlač, ki se jih še za okna umivat nebi oblekla....he he...user posted image
 
Tašče? Hmm, moja ne sme nč pametovat, ker bi kar povedala nazaj, je pa hecno, ko občudujejo, kaj vse mi moji dajo,....
 
Včlih tako bodo naši otročički bli oblečeni in obuti, morda s kako čokolado manj, pa zato ne bo treba poslušat, "sem ti dala...."
 
Ah, mal tudi mene to boli,pa sem se razpisala, ampak edino važno je, da bo dete zdravo in partner z mano, pa da skupaj držimo, a ne?
 
Čisto sem predolgauser posted image user posted image  Čuvajte se, ledvičke,pa križe pa vse kar vas tare....ker kmalu, ampak res kmalu bo december!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1868
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 11:01:41   
sleepyhead
Lep pozdrav vsem, sem malo brala pa vidim, da ste ene kr boge glede tasc...midva imava hb svoje stanovanje v lj(moj je ljubljančan in oba delava v lj) , ampak prvi mesec bom vseeno bila doma pri mojih, ker bom v domacem kraju rodila in bo vse lažje, bo več pomoči in to. Jaz sem tud najprej mislila, da stroški niti ne bojo tko veliki, ko bo prisel dojencek, ampak zdej vidim da kr so. Od drugih nisem dobila nič, razen stolčka za hranjenje, mogoče še kaj bom. Vozička pa se nisva kupila, ker se morava odpravit v Italijo, pa ni cajta. Mene je pa od vsega najbolj razjezilo, ker sem jst moji sestri kupila pred leti previjalno, pol sta sla pa s fantom narazen in je tam ostala in jo je on razbil user posted image ...pa oblekce, ki smo jih mi kupili razdal itd...sestra pa ne vem zakaj vse tam pustila.  Sam kaj češ.  Drugace mi pa manjka se pojstlca, ker niti ne vem ali bi uno za 120 ali 140cm. Posteljnino sem gledala tudi pri

http://www.aljaz.si/home_kat.php

http://www.zibka.com/

http://www.bebema.si/

http://www.posteljnine.si/si/

Vem pa, da so vcasih razni Varstveno delovni centri tudi šivali, ne vem kako je to zdaj.

http://www.vdc-postojna.si/izdelki.htm

lep dan vsem



(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1869
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 11:29:04   
Frutiq
Eh, o žlahti se ne splača razpravljat... Jaz HB nimam podobnih problemov, imam ful dobro žlahto z obeh strani (razen tasta, ki se za otroka sploh ne zanima, pa se ne sekiram, največ izgubi on sam) in sva res veliko stvari dobila, tako da v prvo sva samo voziček in lupinico nabavila, pa še za tega mi je mama dala polovico denarja in pa nekaj cunjic za svojo dušo sem kupilauser posted image . Tudi zdaj, ko pričakujemo otročka drugega spola kot je prva, bom samo nekaj bolj fantovskih oblekic kupila in pa seveda osnovne potebščine, drugo pa že vse imamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sleepyhead)
Neposredna povezava do sporočila: 1870
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 12:25:15   
birdy
Občinarka, zakaj pa pucaš tud taščin štuk? Pa dej mal nase mislit nooooouser posted image Ne resno, ne sekiraj se kako njen štuk zgleda od zunaj, tvoj nej se magari šajna, njenga pa pust. Če pa kdaj kdo kej reče kakšno mate pa povej da ti svoje že zrihtaš, da tašča nej pa kr sama...
Pa ko boš mela otroka, kaj boš ti skoz še njen stanovanje pucala, otroka pa še vidla skor ne boš zarad tega??? Temu naredi konec zdej, ko bo otrok bo že mal pozno!!!
Pa upam da nisi užaljena zarad tega kar sem napisala, ampak mene srce boli k tole berem in če ne boš prekinla tega boš skoz njena služkinjauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1871
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 12:48:56   
betricija
jejhata kako smo se razgovorili o taščah...ja ja včeraj je bila polna luna. mislim, da je vplivala na nas.. user posted image user posted image user posted image

včeraj me je pa bivša sodelavka in od moža še vedno sodelavka v trgovini zalotila. no saj je ona tud na bolniškem, pa me je moj ravno zdaj klical in povedal, da je vprašala če sem že konec z bolniško, pa ji je rekel,da sem bila na kontroli pri G in da sva mogla it nekaj za oblečt iskat, ker mi je vse premajhno...in kaj mu odgovori; pa daj ji ti kakšno trenirko posodi, saj imasta trebuhe približno enako velika.user posted image  user posted image  user posted image . no pa ni čist tko, jaz že mal prehitevam.

jaz sem pa prenosno posteljico v nemčiji naročila. pri nas je čisto ista 99€, gor pa 55€+12€potni stroški. pa to ne moreš verjeti kakšna razlika..sem pa dobila tako, ki si jo zares želim; http://staramama.com/izdelek_Prenosna-posteljica

no tako, najina sobica se bo danes spet barvala.
pridne bodite, pa čimmanj težav s taščami...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1872
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 13:27:15   
obcinarka
jejhata, ka vse belimo sobice??? mi smo tud, pa še bomo dns in jutr zihr... jah oktober je tu...
tašče?? ja res si je najboljš nardit tak da se maš čim bolje, pa se ne oziraš na ostale, še zlasti na njih neeee.. ker drgač nam lahk spipa, al kako bi rekli..
sicer sm pa sončno dobre volje k so me klicali iz pikapoke in povedli, da je naša mašinca-voziček prispel in ga lahko dvignemo!!!!!!!!!!tralalalalal..
sm vesela ko sam .... in jaaaaaaaaaaa ugotovila sm tud da ta mesec pa kot kaže bankrotiramuser posted image  

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1873
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 14:23:37   
kar_ena
Haj, punce!
Vidim, da ste ene res boge. Midva imava od avgusta na srečo svoje stanovanje, daaaaleč od tašče user posted image , ubistvu daleč od obeh tašč user posted image . ampak je pa slaba stran tega, da sva trenutno čisto brez denarja, ker so šli vsi prihranki za polog kredita in v prenovo - ampak se je splačalo user posted image .
Sicer pa da js mojo taščo pohvalim, drugače je še kar sitna, ampak radodarna pa nenormalno, tk da imam js mal slabo vest, ker je pri mojih starših letos huda finančna kriza in nama trenutno ne morejo kaj dosti kupit. Pomagajo pa tudi oni drugače, pač npr. moj ati je ful mojster vsega in nama je pri prenovi ogrooomno pomagal. tako da nama je kar fajn.
Me pa čist iz tira vrže ko preberem take zgodbe, kot so nekatere tu napisane ... ampak sem mnenja, da se slabo VEDNO vrne.

Drugače pa betricija, kje si pa naročila postelco oz. kako se ji reče? je ful lepa in bi jo jaz tudi kupla user posted image .

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1874
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.9.2010 14:25:35   
zaljubljena23
Hihi punce, sem dala povod za debatiranjem..Hja, se mi zdi koliko sem na začetku prehvalila svojo taščo, jo bom zdaj prešinfala ali pa še bolj..Kot sem rekla, se komaj zdaj prikazuje tisti pravi obraz...Ampak pustimo zdaj tole...Sem danes že boljše voljeuser posted image user posted image user posted image

obcinarka, super za voziček..Zdaj pa hitro po njega in ga stestiratuser posted image user posted image Midva pa ga še kar nimava, še odlašava z nakupom, predvsem zaradi garancije..Sem na začeku rekla, da bova vsaki mesec neko malenkost kupila, da se stroški malo porazdelijo, pa delava ravno kontra..Vse puščava za konec pol pa naju bo glava bolelauser posted image user posted image user posted image

ManUr, imaš ZS...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  73 74 [75] 76 77   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




imena
łiłi

kako ime bi izbrali za fantka

teo (36%)

tian (45%)

adrian (20%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!