|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
22.9.2010 22:19:05   
špica84
Arwenko jaz sem te tudi dodalauser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Decembrke 2010 II.del
22.9.2010 22:29:54   
Arwenko
Sem ugotovila kateri se, če me bo še katera dodajala komot, samo napišite mi zraven kam naj vas dam, da ne tuhtam preveč user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 8:30:36   
betricija
jutro
evo jaz s pregleda. vse ok. UZ ni delela, škoda. bo ps na slednjič.
nasleden pregled je 21.10.

tako, sedaj pa zajtrk. sem pa do sedaj pridelala 9 kg. sem kar ponosna da ne več.
imejte se

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 8:36:17   
*Star*
Zaljubljena, lih v tem je fora, ker poznam par primerov, ko so narobe napovedali spol in zdaj sem res v taki dilemi. Najraje bi šla na 3Duser posted image .
Jaz sem pa že od začetka prepričana da bo punčka, ker sem tud sanjala punčko, baje znajo bit take sanje v nosečnosti kar resnične, pa vseenouser posted image  Ful smešno, ko me sam pogledajo , pa rečejo: "ooo, zihr bo fantek!"user posted image user posted image user posted image  
Na UZ mi je pa G napovedala tud punčko ja....

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 8:57:02   
betricija
star
men je pa soseda rekla, da ko je v prvo sanjala o otroku, po tistem ko je zanosila, je sanjala punčko, no rodil se je fantek...
sicer pa, vzemi kakšen prstan brez kamnov in ga daj na nitko pa nad trebuh, boš videla, če se vrti v krogu je punčka. če pa gre cik cak pa fantek...pri meni je to zihr vse potrjeno...

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 9:39:08   
ababanana
Dobro jutrouser posted image !

Ula77, pozdravi se... Poskusi s prepraženim sladkorjem z mlekom; meni vedno pomaga pri bolečem grlu. Pa grgranje žajblja. Pa seveda veliko počitka.

*Star*, kolikor je meni znano prodajajo izdelke v BC in Pikapolonici. Kaj pa nakupovanje preko spleta - http://www.lip-poljcane.si/??? Jaz sem zdaj čisto not padla v to spletno nakupovanjeuser posted image . Že prej sem se kar precej tega posluževala, zdaj pa toliko bolj, ko sem doma...

Glede spola: meni je v prvo kitajska karta pravilno napovedala, zdaj pa mi tudi kaže tako, kot tudi UZ. Ziher pa bo itak komaj decembra...

obcinarka, lepo za sobico in ostalo stanovanje... Mi tudi imamo na steni narisanega medvedka puja in njegove prijatelje in res pride zelo lepo....

arwenko, zelo lepe slikice. Verjetno imaš posnet tudi kakšen filmček, ne? Meni je to taaaaaaaaaak lep spomin...

Drugače pa punce, dajte mi povedati, ali ste že kaj kupovale modrčke za dojenje??? Meni so moji itak že premali, sem si kupila enega navadnega brez kosti, samo večjega, ampak to itak ni dovolj... Tako da sem mislila, da bi si kupila kar za dojenje, pa bi ga pač že zdaj nosila. Ampak pač malo lepšega, z dobro oporo.... Kakšen nasvet?

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 9:41:58   
mag3
Ojla.

Uf, mene pa nekaj že dva dni grlo boli. pa čajčkam in pijem karamelno mleko, pa dost ne pomaga. user posted image

Jaz v prvi user posted image  nisem vedela za spol, ampak vsi so mi napovedovali in šlogali in po raznoraznih znakih napovedovali fanta, jaz sem si pa punčko želela. user posted image
Na koncu, ko sem rodila in so mi rekli, punčka je, kar nisem mogla verjet. Tako, da to je vse bla, bla, bla, ... user posted image

Jaz sem tud na FB, tiste ki me še nimate, mi prosim pošljite na ZS ime in vas bom dodala. Lepo je videt s kom se pogovarjaš. user posted image

< Sporočilo je popravil mag3 -- 23.9.2010 9:43:18 >

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 9:45:29   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ababanana


Drugače pa punce, dajte mi povedati, ali ste že kaj kupovale modrčke za dojenje??? Meni so moji itak že premali, sem si kupila enega navadnega brez kosti, samo večjega, ampak to itak ni dovolj... Tako da sem mislila, da bi si kupila kar za dojenje, pa bi ga pač že zdaj nosila. Ampak pač malo lepšega, z dobro oporo.... Kakšen nasvet?


Ababanana kar se tiče nedrčka za dojenje, baje da naj bi se kupil okrog 36 tedna. To sem nekje prebrala.

(odgovor članu ababanana)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 10:52:52   
ula77
evo, jaz danes poskušam z karamel mlekom in žajbljom, bomo vidli, če kaj zaleže....

Joj, ko je včeraj g. rekel,  da moram leat in noge v luft držat, se je možek potožil, da je vsega on kriv, ker me premal masira......da se bo popravil.....juhuuser posted image user posted image user posted image , kako je fajn nosečnost!user posted image user posted image

Hja, za pupo tudi jaz ne bom kupovala roza stvari, a če sem hotla UZ, sem morala kaj takega bleknit, pa važno, da je zaleglo, he he....

Kaj bote vse imele vozičke s košaro??

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:00:27   
mag3
Če katera kaj nakupuje trenutno pohištvo-jutri ima Mercator TROJNE pike.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:08:10   
Arwenko
Jaz imam košaro ja, mislim da mi bo prav prišla tudi kot posteljica za pri starših, itd. 

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:12:48   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ula77

evo, jaz danes poskušam z karamel mlekom in žajbljom, bomo vidli, če kaj zaleže....
Kako si ta napitek pripraviš?

Hja, za pupo tudi jaz ne bom kupovala roza stvari, a če sem hotla UZ, sem morala kaj takega bleknit, pa važno, da je zaleglo, he he.... Tudi meni je G rekel, da naj bi bila punčka, pa nisem še niti ene roza stvari kupila. Ziher je ziher. Saj bo pol še čas.

Kaj bote vse imele vozičke s košaro?? Jaz imam od prvega user posted image  Chicco marelo in sem zdaj kupila samo podvozje in košaro od Mutsy-a. Sem se ful navdušila in kupila. user posted image
 


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:20:45   
ula77
mag, v lonček dam toliko sladkora, da dobro pokrije dno in počasi segrevam,  da se sladkor enakomerno stopi in dobi rjavkasto barvo, potem pa vlijem mleko. To mora prevrest, tako da se ziher vsa karamela  stopi, zadnje  2 minuti pa vržem notri par listov žajblja.
Ocedim, in smo korak bližje zdravju. Žajbelj dela čudeže.

G ni bil prepričan 100% za pupo, verjetno bomo imeli še kakega  dojenčka (upam!!!!!!), pa bom izbirala nevtralne  barve. In če bo res pupa, ji bom kupla kaj roza, itak, brez tega ne gre, a ko bo malce večja, da se bo sama pokazala,  user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobim PP, skoraj novega, a ker je bil nečak poletno jesenski, košare niso imeli, ker pa je za  zimskega priporočljiva.....kaj zdaj????

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:30:24   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: ula77

mag, v lonček dam toliko sladkora, da dobro pokrije dno in počasi segrevam,  da se sladkor enakomerno stopi in dobi rjavkasto barvo, potem pa vlijem mleko. To mora prevrest, tako da se ziher vsa karamela  stopi, zadnje  2 minuti pa vržem notri par listov žajblja.
Ocedim, in smo korak bližje zdravju. Žajbelj dela čudeže.
Hvala. Moram sam še žajbelj nabavit. user posted image



Dobim PP, skoraj novega, a ker je bil nečak poletno jesenski, košare niso imeli, ker pa je za  zimskega priporočljiva.....kaj zdaj???? Kaj pa če za PP dokupiš samo košaro, mislim, da je Navetta. Tudi na Bolhi je kr nekaj rabljenih.

http://www.bolha.com/peg-perego-vozicki
 



(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 11:40:57   
ula77
mag, hvala! Čisto sem pozabla na to opcijo...user posted image e ma ne

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 12:15:06   
aischa1
Pozdrav iz sončnega Koprauser posted image .
Pregled za nami vse ok kg so šli malo preveč gor a ni še nič hudega dobila za dat kri in vodo.Naslednji pregled 22.10 in uz.Sedaj pa čakat 29 in končno 3Duser posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 12:28:02   
ula77
izgleda, da je danes še zadnji dan sončka ta teden,  juhu!
Aischa, meni je g.  včeraj tudi malo tečnaril zaradi kg--28 teden- +8kg. Koliko si se zredila ti?

Aha, moj naslednji pregled je 27.10.,  tudi za napotnico za kri, pa toksa...,pa še za HgsAg....kar je???

Pozdrav iz štajerskega sončka!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 12:40:13   
simi27
Živjo vsem!

Po dolgem času se spet oglašam. Smo bili nekaj časa na morju, da smo se malo odpočili in sprostili. No, v torek sem imela pregled. Smo pogledali, kako rase naše dete. Sicer še vedno malce zaostaja v rasti, a ni hudo. Roka mi ni spreminjala, čeprav se zdi, da bo prej januarja kot decembra.

Izvid cuker testa je bil ok - 6,3. Vam pa povem, da mi je ta cuker kar naenkrat povzročil potrebo po sladkarijah. V enem mesecu sem se zredila za slabe 4 kile?! A mi G ni nič težila. Tako imam v 26 t +8 kg. Upam, da mi ne bo več šlo gor.

Naslednji pregled imam 26. 10. 2010.

Sama zaenkrat nisem še skoraj nič kupila, razen enega bodija. Čeprav vemo, kaj bo, ne bomo povedali nikomur. Predvsem zaradi sina, ker se mi zdi, da bo boljše če bo presenečenja.

Lepo se mejte!


(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 13:37:25   
betricija
evo se spet javljam..
torej, jaz sem pohištvo kupila v Mercatorju. naslednji teden ga dobim. ga pa nimajo razstavljenega. vsaj v Medvodah ne, zato je potrebno it v BC v BTC, tam je raztavljena soba Carmen, ki sva jo naročila. druge mi niso všeč. glede cen, primerjala sem Lip Poljčane in Mercator. Ker sva v Mercatorju dobila 3 pike, kupila sva pa trojno omaro, komodo in dve polički, sva prišparala cca 80€.če kupiš še kaj več, dobiš še več pik. v BC in v Pikapolonci so cene popolnoma iste kot v Mercatorju, ne vem pa če dobiš kak popust.

toliko za enkrat, vas grem malo brat za nazaj

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 14:12:31   
zaljubljena23
user posted image user posted image super vsem za uspešne preglede...

ula, mi bomo imeli košaro...si ne znam predstavljati vozička, predvsem v zimskih mesecih, brez nje...Tako, kot ti je mag svetovala, na bolhi se jih prodaja kar nekaj rabljenih...

kar se cotik tiče, imam jaz trenutno doma vse, od modre do roza...Tako, da mi je začetno letanje po trgovinah prišparano, tisto kar bomo pa kupili za svojo dušico pa bodo nevtralne barve...

hja, star, če se ti zdi, da G ni bil najbolj prepričljiv, tako kot moj julija, je res najbolje, da ne pretiravaš z določenimi barvami...Sicer punčki še lahko poštuliš kakšno modro cotiko, fantku pa roza bolj težko...Ampak, ziher pa tudi ne boste ostali samo pri enem, tako da če se že zgodi, da se rodi fantek, pa bodo cotike ostale za naslednjega...Drugače pa jaz sama na te vraže tudi ne dam veliko


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 16:18:30   
maya1505
drage moje user posted image , da se še jaz malo javim sedaj , ko sem uradno na dopust ležim pa v postelji z vnetjem ledvice user posted image , redno vas preberem in preletim za kaj napisat mi pa zmanjka časa... V glavnem danes me je ob petih zbudila bolečina v ledvenem delu k se je počasi stopnjevala in stopnjevala. Vzela 2 lekadola pa ni nič pomagalo. K nisem več zdržala sem šla do zdravnice k mi je dala vodo pa kri pogledat in glede na izvide me je napotila še k ginekologinji, ker naj bi oni več vedeli pri user posted image zaradi antibiotikov in zdravljenja vnetja ledvic. Ta pa mi je takoj dala antibiotik.... Drage moje boli pa k sam user posted image , za znoret...pa je moj prag bolečin zelo visok.  Ma samo da antibiotik prime pa bo boljše-jaz sem se pa tok veselila mini dopustka da bom lahko okrog pohajkovala pa evo user posted image ...

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 17:09:10   
mag3
maya1505 čimprejšnjo ozdravitev ti želim. Malo počajčkaj user posted image  in antibiotik in bo takoj boljš. nas je pa kr nekaj z takšnimi in drugačnimi zdravstvenimi težavami. Je že prvi jesenski dan naredil svoje. user posted image

Se moram pohvalit - Danes sem nepričakovano dobila od mami in ati denar za voziček. Jupiii. user posted image user posted image user posted image  Bravo babi in dedi.

(odgovor članu maya1505)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 17:38:56   
Arwenko
IZVIRNO SPOROČILO: maya1505

drage moje user posted image , da se še jaz malo javim sedaj , ko sem uradno na dopust ležim pa v postelji z vnetjem ledvice user posted image , redno vas preberem in preletim za kaj napisat mi pa zmanjka časa... V glavnem danes me je ob petih zbudila bolečina v ledvenem delu k se je počasi stopnjevala in stopnjevala. Vzela 2 lekadola pa ni nič pomagalo. K nisem več zdržala sem šla do zdravnice k mi je dala vodo pa kri pogledat in glede na izvide me je napotila še k ginekologinji, ker naj bi oni več vedeli pri user posted image zaradi antibiotikov in zdravljenja vnetja ledvic. Ta pa mi je takoj dala antibiotik.... Drage moje boli pa k sam user posted image , za znoret...pa je moj prag bolečin zelo visok.  Ma samo da antibiotik prime pa bo boljše-jaz sem se pa tok veselila mini dopustka da bom lahko okrog pohajkovala pa evo user posted image ...


Pazi se z ledvicami, moja kolegica tudi decemberka je bila ta teden že tretjič v bolnici zaradi težav z ledvicami odkar je noseča, pa še tamali ji ful pritiska, da ji odvod ledvic ne deluje dobro, tako da s tem se ni za šalit. Njej so celo rekli, da lahko bolečina od ledvic prezgodnje popadke sproži, tako da ležat in tabletke papcat pa bo. user posted image

(odgovor članu maya1505)
Neposredna povezava do sporočila: 1848
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 19:21:20   
zaljubljena23
maya, čimprejšne okrevanje ti želim...

mag, lucky youuser posted image user posted image ..Punce a imate vse takšno srečo z bodočimi dedki in babicami? Midva vse nabavljava sama (edino cotike sva dobila od sorodnice)...To je pa to...Vsi nadaljni nakupi pa so na najinih plečah..ne vem no..včasih se mi zdi, da se edino samo midva veseliva tega najinega škratka...Vsi ostali se očitno sploh ne zavedajo tega..Govorim predvsem o tašči in tastu, moja dva sta navdušena in verjamem, da bosta po porodu še bolj in tudi nabavila bosta kaj, ampak sta dejala, da decembra...Ampak tašča in oma od mojega pa imata svoje cvetke zadnje čase...Mislim halo..Zadnjič sta izjavili, ko sta videli tisti voziček v leclercu za 300 evrotov cel komplet, zakaj ne bi tega vzela, ker pač najin bo malo bolj dražji (PP GT3), pol včeraj je ravno na prej metala, da pri enih bodo tudi imeli mladino, pa bosta nabavila voziček preko neta za 400 evrotov, pa na posteljici tudi ne bodo imeli obrobe ali kakšnega baldehina...Češ zakaj morava midva tole nabavljatuser posted image user posted image user posted image
pred časom, mi je sorodnica od mojega ponujala cotike, pa sva se midva strinjala s tem, zakaj pa ne, otroci te stvari itak hitro prerastejo, in glede na to, da so stroški pri nama malo omejeni, saj sva se ob nepravem času lotila renoviranja, sva pač rekla, da jih bova vzela...Pol na koncu pa se bo še zgodilo, da bo tisto cotiko otrok enkrat oblekel ali pa sploh ne...In ja, tast in tašča spet v luftu, ker pač najbolj ne marajo teh ljudje, češ da nimava kaj cotik jemat, da ne bodo potem po vasi govorili, da nimamo niti toliko denarja, da bi nabavili cotike...In njuna izjava, toliko denarja bo že, da bomo oblekli otroka...Ne vem, kaj je tu tako slabegauser posted image Sem mojemu potem rekla, vredu..Zaenkrat ne bova vzela cotik, bom o tem tiho in samo čakala, kdaj bosta kupila kaj za oblečt..Hja, čakala dva meseca in na koncu obupala nad njimi..Ker itak imajo same neke pripombe in dolge jezike, ko pa treba kaj nareti, pa stisnejo rep med noge, pa sem šla po cotike k sorodnici...Ok, tašča je zdaj tiho glede tega, tastu pa še kao niso povedali...Vglavne katastrofa...Se mi zdi, da komaj zdaj spoznavam njihve obraze...Pa da ne boste mislile, da sem nek materialist, da hočem da kaj nabavijo za otroka, ampak tole njihovo obnašanje, zakaj morava imeti tako drag voziček, zakaj mora biti obroba v posteljici, oni tega ne bodo imeli, zakaj morava midva tole imetiuser posted image user posted image Mislim, sama bova dala denar za vse, pol pa še nose noter vtikujejo...Pol pa še največja cvetka od vsega, če pač ne boš imela mleka, bomo pa kravje mleko (nerazredčeno) dajali novorojenčkuuser posted image user posted image

Včasih imam že poln kufer vsega in res komaj čakam, da bomo lahko šli zase...Sem rekla mojemu, da zdaj še potrpim in poslušam te njihove cvetke ter mi grejo skozi eno uho ven, ampak ko bo otrok, pa če slišim kakšne 'pametne' napotke pa popatram otroka in grem nazaj domov, tam mi vsaj nobeden ne bo pametoval.. 

Opss...Malo sem se razpisalauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1849
   RE: Decembrke 2010 II.del
23.9.2010 19:29:31   
betricija
maya čimprej okrevi, pa vsaj 3 litre vode ali čaja popij.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  72 73 [74] 75 76   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Uhančki.
пеперутка16

Kdaj je primerno preluknjati ušesa punčki?

Pred enim letom. (45%)

Po enem letu. (55%)


Število vseh glasov: 11

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!