|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
20.9.2010 15:30:51   
Arwenko
Joj, kako me tale RR zaj*** danes, sploh ne morem prav odgovarjat.

V torek imam načeloma čas za telovadbo, samo v petek pol ne, hja zdaj pa ravno ugotavljam, da ob torkih sploh ne, ker 5.20. pa začnem šolo za starše, očitno bom lahko samo ob petkih hodila.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4226
   RE: Celjske srečke nosečke
20.9.2010 17:57:44   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Bebeconfort High Treck imam jaz. Tegale: http://www.newbabyland.com/walk-time_trio-bebe-confort-high-trek_product-0-88-11188-l2.aspx#



Jaz imam tudi tega, samo v bež barvi user posted image


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4227
   RE: Celjske srečke nosečke
20.9.2010 18:02:45   
mami_1979
IZVIRNO SPOROČILO: obcinarka
povejte mi, se javim kasneje, ampak a jutr gre ktera v porodnišnico celje kot smo neki sanjale???user posted image


Sem mislila, da je dogovorjeno,.. Jaz pridem, če jutri odložim, potem sigurno ne bom videla porodnišnice prej, kot da bo spet dan Duser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4228
   RE: Celjske srečke nosečke
20.9.2010 18:06:09   
obcinarka
zmenjeno... jaz tud pridem... ob 13 če nimam preveč luknjičastih možganov!!!   sicer sm se pa ravnokar odločla.... jutr bom mela dopust.... tkooooooooooooouser posted image

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4229
   RE: Celjske srečke nosečke
20.9.2010 19:08:20   
mami_1979
Pozabila sem povedati, da sem imela danes pregled. Vse je o.k.
Naslednji pregled imam :
NP 7.10.2010, pri kg, me je pa skoraj kapuser posted image +15 kg (očitno nisem že dolgo dopisala spremembe kg)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4230
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 8:29:05   
lidik
dobro jutro nosečke. Kako ste kaj danes? Arwenko a si našla modrc?

(odgovor članu mami_1979)
Neposredna povezava do sporočila: 4231
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 8:48:30   
lidik




user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )  17.9.       Štore         user posted image    +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )   7.10.   Šmarje/Jelšah user posted image    +15

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image ) 15.9.AC   Grobelno    user posted image   +5,5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )   6.10      Šentjur      user posted image    + 6
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image ) 12.10       Žalec        user posted image   +3,5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      
Arclin                +4
                                                  (22.9 3d/4d)  
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image         ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )  24.9.(3d/4d)Celje         user posted image        ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image ) 27.09. M      ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


user posted image
user posted image user posted image user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.    T.Z.               FILIP (2910G, 50 cm)


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4232
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 8:51:14   
lidik
evo punce sem spet malo seznam osvežila. Upam, da sem zajela vse podatke in kar je še bolj važno upam, da sem jih pravilno napisala. Tako da če je še kakšna sprememba oz. če je kaj narobe me popravite. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4233
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:13:49   
nadka30
lidik nada ima fantka vita, ostalih podakov od njega pa ne vemuser posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4234
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:20:28   
obcinarka
jutro lidik.... oooooooooooooo jaz sm na kg +5...user posted image user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4235
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:23:39   
Arwenko
Jutro vsem skupaj.

lidik...sem dobila modrc ja, sem dala na čvekanje, pa mi je kar hitro ena odgovorila. Ga imam že danes gor, ker skočim po službi na probo oblek in moram videt kako bo to zgledalo user posted image

Kje pa imamo urskaf? A je še vedno v kliničnem, nič se ni javila user posted image upam, da je vse ok z njo.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4236
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:23:39   
obcinarka
evola, prej sm prehitro tapkala.... jutro, dan, nadka lepoooooooo da si zravn, sm zihr da t.z. tud!!!!!!!!!!!!!
jaz sm dans frej, sm se odločla včeri popoldan, zdej sm pa ko kura ponosna na to, da sm kar javla za en dan da me ne bo v službo.... grem pospravit jedilnico je zbeljena, pomijem šipe, pa tko... nardim rižoto z jurčki... pop. bo na offf... gremm v ce porodnišnico, upam da bo še ktera mela čas, pol pa mal na teren... btw.. a ste vidle akcijo tetra pleničk-barvastih v hoferju mislim da v četrtek????
a arwenko modrček kupuje??????user posted image
grem zdej delat, ker ura teče, pa se tipkamo.... user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4237
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:24:56   
obcinarka
evola prenos misli, ko sm gledala seznamček... kje je urskaf??? če boste kej zvedle, javte
arwenko, bravo, tko se dela, vprašaš, prideš, vidiš, vzameš...uh hudo sm pametna dans, vemuser posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4238
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 9:29:57   
Arwenko
Ja, modrc sem dobila v trgovini La Senza, sploh nisem vedela za to trgovino, ampak imajo ful lepe stvari za takšne ki smo malo bolj obdarjene no, skratka košarice se ne končajo pri B in C tako kot pri kakšnem Intimissimi pa to. Cene pa tudi solidne, recimo nekaj takšnega kot Lisca, pa malo ceneje kot kak Triumph. 

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4239
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:05:54   
lidik
nadka hvala za podatek. Kaj rodija je julija? Bom tam pogledala, če bom našla še kakšen podatek več. Samo tega se lotim malo kasneje. Kako sta s princesko? Pridne? Spita? Papcata? user posted image

obcinarka
popravim kg-je ko naslednjič popravljam seznamček, oz ko za nado najedem kakšen podatek več. Glede tetra pleničk pa jaz jih že imam, sem jih kupila 30, tako da zaenkrat ne bom nič več kupovala, bo to kar zadostovalo verjetno.

Arwenko bravo za modrc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NO le zapomni si katera trogvina je, ker če bom slučajno jaz tudi še kaj vmes rabla te povprašam za nasvet. je pa res, da je dobro tudi za potem vedet.

evo glede urskaf pa takole - ja še vedno je v ljubljani in po novem upajmo da pride konec tedna domov. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4240
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:16:28   
Arwenko
urskaf...upam da je res vse ok no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni pa danes tako ni za delat, da vam sploh ne morem povedat, v službi pa imam ful gužvo. Se mi zdi, da je vedno slabše s tole delovno voljo, pa še dobra dva meseca in malo službe.

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4241
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:19:35   
lidik
ha ha ha Arwenko kaj vidiš da  imam jaz čas še seznamček urejat, sam da imam izgovor, da se izognem danes delu. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4242
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:24:22   
lidik

user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg


OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )  17.9.       Štore         user posted image    +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )   7.10.   Šmarje/Jelšah user posted image    +15

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image ) 15.9.AC   Grobelno    user posted image   +5,5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )   6.10      Šentjur      user posted image    + 6
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image ) 12.10       Žalec        user posted image   + 5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      
Arclin                +4
                                                  (22.9 3d/4d)  
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?            Šentjur      user posted image         ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )  24.9.(3d/4d)Celje         user posted image        ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

19.  Registirana(31)  (2user posted image ,1 user posted image ) 27.09. M      ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?



user posted image
user posted image user posted image user posted image

24.07.    nada79        VITO (3920g, 50 cm)
18.08.    luna2010     MILOŠ  (
2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)
12.09.    T.Z.               FILIP (2910G, 50 cm)



(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4243
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:25:18   
lidik
evo nadka hvala. Mi je uspelo najti nado in mi je uspelo najti tudi druge podatke. Hvala ti za informacijo. Takole obcinarka zdaj sem popravila tudi tvoje podatke. 

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4244
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:25:49   
Arwenko
Joj, kak smo grozne user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače, kaj novega, ima katera kakšno pametno temo za načet?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4245
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:36:56   
pikamonca
Halo, punce user posted image !

Da se spet malo oglasim, ko vidim, da seznam urejate! Popravljen pdp 24.11. in kilogrami +3kg.

Kaj je zdaj s to vašo udeležbo na telovadbi v Top Fit? A ste kaj resne, ali ne?

Jaz celo poletje pridno v fitnes hodim, ker se nobeni ne da na telovadbo, komaj čakam na jesen, da dobim družbo na telovadbi, potem pa.....user posted image Prvi dan nas je bilo 5, potem smo dvakrat prišle 3, potem samo 2, nazadnje ( v prejšnji petek) sem bila sama, danes pa niti jaz ne morem (peljem sina na uvodno uro Angleščine za najmlajše)! Saj je fajn biti sama, dobiš vso možno podporo od inštruktorice, sam bi bilo vseeno fajn videt še kak buši razen svojega user posted image user posted image user posted image

No, evo, pa imate eno temouser posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4246
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 10:59:06   
lidik
ooo pikamonca ti si pa pridna !!! NO v glavnem podatka popravim ko bom naslednjič urejala, da ne bo na eni strani sami seznami. V petek boš prišla na telovadbo? Jaz v petek pridem sigurno, danes pa res ne morem. Moram na "delavca" doma pazit. user posted image

(odgovor članu pikamonca)
Neposredna povezava do sporočila: 4247
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 11:15:11   
mami_1979
lidik,
A imaš pridnega delavca? ni nič lagal, kdaj pride?user posted image
Mi čakamo " cimermana" že skoraj en mesec. Rada bi, da bi pokrili našo hiško vsaj do pol oktobra, ker drugače se bom kar kotalila po parceliuser posted image !

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4248
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 11:15:56   
Arwenko
Jaz tudi v petek pridem sigurno, tako da bomo pol vsaj 3 user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4249
   RE: Celjske srečke nosečke
21.9.2010 11:19:31   
lidik
ja mami_1979 veš kaj, mislim da se mi ni nič kaj zlagal - mogoče edino če se je pri kakšni uri zmotil. V nedeljo je prišel pogledat in je rekel, da danes okoli pol enih - enih pride. Tako da še malo in šibam domov oz. na hišo ga čakat. Bomo videli če bo res točen, al se bom načakala. No upam pa vseeno da bo danes le prišel. Je pa en znanec, tako da hmmm kaj pa vem....upam da pride res. user posted image No za vašega delavca pa upam, da pride čimprej !!!!! Da ne boš oktobra res kakšnih smešnih podvigom imela. user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  168 169 [170] 171 172   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




katero ime ti je nabolj všeč
lisicka76



Enej (27%)

Matej (27%)

Kristian (13%)

Liam (20%)

Nej (12%)


Število vseh glasov: 466

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!