|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.9.2010 14:25:10   
skokica_
Ojla someščanke,

še ena med vami... user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.9.2010 14:33:11   
Janchek81
Pozdravljena skokica_

(odgovor članu skokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.9.2010 19:26:44   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: skokica_

Ojla someščanke,

še ena med vami... user posted image


dobrodosla...napisi kaj vec o sebi...

(odgovor članu skokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 8:36:01   
ŽANŽA
jutro!

Še ena ljubljančanka med vami, ki upa, da se vam lahko pridruži user posted image
Rok imam 24.1.2011, doma imamo že enega 1,5 let starega user posted image
Tokrat naj bi imeli user posted image . Bomo videli kaj se bo na morfologiji pokazalo.
Stara sem 26 let.
trenutno do konca meseca na bolniški, ker imam že od 7 tedna N probleme s krvavitvami...upam, da vse skupaj uspešno prebrodimo.



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 8:43:31   
Janchek81
ŽANŽA dobrodošla :)

Upam, da bo kmalu vredu s tvojimi krvavitvami :( jaz sem jih imela do 10 tedna nosečnosti in vem kako je to grozno :(

Venadr .. optimistično dalje, vse bo vredu user posted image

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 11:33:55   
pikizenc
Dobrodošli obe ta novi user posted image  user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 13:21:50   
ŽANŽA
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Dobrodošli obe ta novi user posted image  user posted image


hvala user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 19:25:25   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
     teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image   

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 19.1.2011
   janchek81                        1.user posted image                             0user posted image

user posted image 21.1.2011
     planikica                          1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

user posted image 24.1.2011
   ŽANŽA                             2.user posted image                              1user posted image                    user posted image

user posted image 6.2.2011
      teyla                             1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
     pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata                           1.user posted image                              0user posted image

user posted image 25.3.2011
     nina42                             2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    
user posted image 1.4.2011
   
KlaraMay                         1.user posted image                              0user posted image


Trenutno število nosečk:
18




< Sporočilo je popravil katrinka -- 14.9.2010 19:26:38 >

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.9.2010 19:26:16   
katrinka
ŽANŽA - dobrodosla...upam da se krvavitve umirijo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 10:29:40   
Janchek81
Helow ...


Končno sem dočakala ta dan ... imam namreč morfologijo user posted image  Upam, da bo vse vredu in da tudi zvemo kaj imamo user posted image

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 18:00:51   
ŽANŽA
o, super. srečno na morfologiji. jaz jo imam naslednji četrtek. vidim, da sva obe januarki user posted image
poročaj!

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 18:27:03   
Janchek81
IZVIRNO SPOROČILO: ŽANŽA

o, super. srečno na morfologiji. jaz jo imam naslednji četrtek. vidim, da sva obe januarki user posted image
poročaj!




Žal nimam dobrih novic user posted image  Moj malček ima Spina Fibido :( kar pomeni, da ima okvaro hrtenice user posted image  Jutri imava s partnerjem posvetovanje in nato bolnica - splav ... totalno me je sesu user posted image user posted image  Lahko bi se prej ugotovilo, če bi mi moja ginekologinja že nardila UZ čez trebuška :( tko se ji je pa vedno mudilo in nas je odpikala na hitr user posted image user posted image  Upam da dam čez psihično .... user posted image user posted image

(odgovor članu ŽANŽA)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 21:32:20   
ŽANŽA
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: ŽANŽA

o, super. srečno na morfologiji. jaz jo imam naslednji četrtek. vidim, da sva obe januarki user posted image
poročaj!




Žal nimam dobrih novic user posted image  Moj malček ima Spina Fibido :( kar pomeni, da ima okvaro hrtenice user posted image  Jutri imava s partnerjem posvetovanje in nato bolnica - splav ... totalno me je sesu user posted image user posted image  Lahko bi se prej ugotovilo, če bi mi moja ginekologinja že nardila UZ čez trebuška :( tko se ji je pa vedno mudilo in nas je odpikala na hitr user posted image user posted image  Upam da dam čez psihično .... user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image saj ne morem verjeti. nimam besed, ki bi te potolažile. user posted image drži se, si v mojih mislih! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 21:43:22   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

IZVIRNO SPOROČILO: ŽANŽA

o, super. srečno na morfologiji. jaz jo imam naslednji četrtek. vidim, da sva obe januarki user posted image
poročaj!




Žal nimam dobrih novic user posted image  Moj malček ima Spina Fibido :( kar pomeni, da ima okvaro hrtenice user posted image  Jutri imava s partnerjem posvetovanje in nato bolnica - splav ... totalno me je sesu user posted image user posted image  Lahko bi se prej ugotovilo, če bi mi moja ginekologinja že nardila UZ čez trebuška :( tko se ji je pa vedno mudilo in nas je odpikala na hitr user posted image user posted image  Upam da dam čez psihično .... user posted image user posted image


ooooooo kok mi je hudo,a se ne da nikakor pomagat...a ti loh kej pomagam - karkoli,res mi je hudouser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.9.2010 22:36:00   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
ooooooo kok mi je hudo,a se ne da nikakor pomagat...a ti loh kej pomagam - karkoli,res mi je hudouser posted image


Upam, da sestra ne bo jezna, če ti jst odgovorim...  Žal se ne da pomagat, ker je oblika Spina bifide prehuda. user posted image  Poleg tega je bila vidna tudi ventrikulomegalija.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 7:13:50   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
ooooooo kok mi je hudo,a se ne da nikakor pomagat...a ti loh kej pomagam - karkoli,res mi je hudouser posted image


Upam, da sestra ne bo jezna, če ti jst odgovorim...  Žal se ne da pomagat, ker je oblika Spina bifide prehuda. user posted image  Poleg tega je bila vidna tudi ventrikulomegalija.


a vidve sta res sestri...sem mislila da je tko malo heca bilo
povej kako je...a loh malo razlozis kaj to pomeni in zakaj ne morejo pomagat...se razumem vsega,
mi je tok hudo...

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 9:11:00   
Teyla
Janchek  tudi meni je zelo žal.  user posted image   Sem brez besed. Upam, da bo s tabo vse ok. user posted image  
user posted image Srečno user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 10:10:25   
Janchek81
Ne Petra nisem jezna če si ti obrazložila ... še prej mi je lažje ker sama ne morem sploh več o tem govoriti oz.pisati ker sem tako v razsulu user posted image user posted image  Take in drugačne misli se mi pletejo po glavi in upam da obstajajo tam kakšne skupine kjer se bomo lahko o tem pogovorile punce ki smo na istem, ker je psihično to veliko breme za mene in mojega partnerja user posted image user posted image  Groza res user posted image user posted image
Veliko sreče vsem drugim ... mislila bom  na vas s samimi pozitivnimi mislimi user posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 11:59:12   
Mjavmjav
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kaksne zlostne vesti... tudi jaz nimam besed, da bi te potolazila... upam lahko le, da bo čim prej minilo in bo neboleče... potem si pa vzami malo časa, kak oddih nekje da si psihično opomoreš...
bogica, res mi je hudo za vaju!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 13:21:39   
katrinka
janchek - se rabis kak pogovor ali spodbudno besedo smo me tu,vem da ne vemo kaj prestajas a za spodbudo nas imas

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 16:22:42   
Janchek81
Hvala vsem...
u torek ali sredo me čaka poseg, upam da dam vse OK čez, kot so mi razložili poseg ne bo nikakor neboleč ampak ok, nimam drugega .. bl me skrbi kako bo z mano psihično user posted image  upam, da se postaviva kmalu na noge ...
Lp

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 16:26:30   
naja17
Jančika sej veš a ne user posted image user posted image user posted image user posted image  in veliko user posted image user posted image user posted image za naprej... Sem mogla na to temo skočit, da vidim kako kaže....

Ni mi samo jasno, zakaj ne gre to po hitrejšem postopku, bi blo boljše zate....

Boš sfolgala, sem ti že rekla, čeprav trenutno ne kaže na to...

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 17:00:57   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jančika sej veš a ne user posted image user posted image user posted image user posted image  in veliko user posted image user posted image user posted image za naprej... Sem mogla na to temo skočit, da vidim kako kaže....

Ni mi samo jasno, zakaj ne gre to po hitrejšem postopku, bi blo boljše zate....

Boš sfolgala, sem ti že rekla, čeprav trenutno ne kaže na to...


se podpišem pod Najo....drži se bejb, sem v milslih s tabo user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 18:10:06   
pikizenc
Janchek
IZVIRNO SPOROČILO: 5ra8

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Jančika sej veš a ne user posted image user posted image user posted image user posted image  in veliko user posted image user posted image user posted image za naprej... Sem mogla na to temo skočit, da vidim kako kaže....

Ni mi samo jasno, zakaj ne gre to po hitrejšem postopku, bi blo boljše zate....

Boš sfolgala, sem ti že rekla, čeprav trenutno ne kaže na to...


se podpišem pod Najo....drži se bejb, sem v milslih s tabo user posted image



Janchek  user posted image

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
17.9.2010 22:14:21   
petrca2507

IZVIRNO SPOROČILO: katrinka
a vidve sta res sestri...sem mislila da je tko malo heca bilo
povej kako je...a loh malo razlozis kaj to pomeni in zakaj ne morejo pomagat...se razumem vsega,
mi je tok hudo...


Ja...midve sva res sestri in trenutno še v isti hiši stanujeva oz. imava sobi ena zraven druge.

Kopiram nekaj razlag:
Spina bifida je stanje, pri katerem se otrokova vretenca ne izoblikujejo popolno, zadajšnji del hrbtenice je nezaraščen, in zato so (pri težjih oblikah) izpostavljeni hrbtni mozeg in ovojnice (meninge).
Spina bifida (razcepljena oz. dvojna hrbtenjača) nastane, če se hrbtenica in nevralni žleb na nekaterih mestih ne zrasteta v hrbtenični kanal in nevralno cev-hrbtenjačo.
Ventrikulomegalija..to so razširjeni možganski ventrikli .. (likvor-možganska tekočina zastaja v ventriklu)

Zakaj ne morejo pomagati: ker ima otroček na vsaj 4 vretencih vidno Spina bifido. Če bi bilo to na enem ali 2, bi se verjetno operativno dalo posredovati. Seveda pa ni problem samo v Spina bifidi, ampak tudi v zastoju vode v možganih, kar pomeni, da se mentalno ne razvija. user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?