|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 15:14:50   
Janchek81
KlaraMay .. dobrodošla ... jst sm bal pri dr.Strahovi in morm rečt, da sm bla nadvse zadovoljna, od odnosa, pregleda .. vsega, res ... ženska je res prjazna, s tabo komunicira in tko ... men je blo waw, res :P pa tko pozitivizem pa eno tako pozitivno energijo je oddajala user posted image

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 16:09:51   
Teyla
KlaraMay  dobrodošla  user posted image
jaz bi ti priporočala raje pušenjaka ali kakega drugega (sama sem bila v Dravljah pri Lomškovi- tud zelo v redu). Mislim, da ne bo zamerila, če povem, da je imela Pilotgirl z njo zelo slabo izkušnjo. Še Pušenjak je odkimaval nad izvidi dr.Strahove.
Če imaš šanso pojdi v Dravlje, meni je naredila tudi 3d in 4d, čeprav to sploh ni všteto v pregled (sem kasneje izvedela, da sem bila srečnica- sama sem mislila, da to naredijo vsem).

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 17:45:50   
katrinka
klaramay - dobrodoslauser posted image

jaz sem bila dvakrat v dravljah - enkrat lomskova enkrat pa ena druga - pozabla priimek - ta k je predstojnica ginekoloske klinike...
obakrat zadovoljna,pusenjaka hvalijo - tudi strahovo a ze dve poznam k sta ble s strahovo zelo zelo nezadovoljne...jaz ti predlagam dravljeuser posted image

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 17:47:22   
katrinka






...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 
                         
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
     teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image   

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 19.1.2011
  janchek81                        1.user posted image                             0user posted image

user posted image 21.1.2011
   planikica                          1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

user posted image 6.2.2011
   teyla                             1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
     pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata                           1.user posted image                              0user posted image
     nina42                             2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    
user posted image 1.4.2011
   
KlaraMay                         1.user posted image                              0user posted image


Trenutno število nosečk:
18


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 20:54:06   
planikica
KlaraMay, tudi jaz sem bila v Dravljah in zelo zadovoljna. Srečno!

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 22:43:41   
nina42
Jaz sem bila danes v Dravljah, ko sem se naročila niti nisem vedela h komu bom šla.... Bila sem pri dr. Reševi, je bila full v redu, prijazna, dobila sem še 3 3D slikice... Vse razloži, tko da priporočam... Aja, dobim pauser posted image  user posted image

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
7.9.2010 22:50:05   
nina42
PDP pa je 25. 3. 2011

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.9.2010 7:56:21   
Janchek81
Men se pa zdi, da odkar ma dr.Strahova svojo ordinacijo je res 1A ... je tako kot Pušenjak strokovnjakinja, jaz pa poznam eno punco, ki je bila nadvse razočarana nad Pušenjakom, glede odnosa, glede odgovorov in podobnih stvareh .. zgleda, da ima vsak svojo izkušnjo user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.9.2010 12:06:42   
katrinka
ja res je,najdes tiste k so ful zadovoljne z pusenjakom in tiste k ne,isto velja za strahovo,veliko jih tudi v porodnisnico hodi na nuhalno...baje je ureduuser posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.9.2010 12:08:40   
katrinka








...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 
                         
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
     teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image   

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 19.1.2011
janchek81                        1.user posted image                             0user posted image

user posted image 21.1.2011
   planikica                          1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

user posted image 6.2.2011
   teyla                             1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
     pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata                           1.user posted image                              0user posted image

user posted image 25.3.2011
     nina42                             2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    
user posted image 1.4.2011
  
KlaraMay                         1.user posted image                              0user posted image


Trenutno število nosečk:
18




(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
8.9.2010 21:19:48   
pikizenc
KlaraMay dobrodosla user posted image

Kaj se pa kaj s tinkatonko dogaja? Sej ona je bla neki aktivna kak mesec nazaj ...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 8:47:15   
Janchek81
Dobro jutro vsem souser posted image

a mi lahko da kakšna kakšen predlog glede materinske šole, kdaj naj začnem/začneva, kam bi mi priporočili, ... kje si naj kaj o tem pogledam, ker bi rada čimprej se nekako tega rešila, ker pol ko bo zima in sneg, ne vem kako bom kej okol pohajkovala user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 10:41:43   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

KlaraMay dobrodosla user posted image

Kaj se pa kaj s tinkatonko dogaja? Sej ona je bla neki aktivna kak mesec nazaj ...


pri septembrkah je aktivna,vceraj se ni rodila,danes se nisem nic pogledala kako so nase...drugace je okuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dobro jutro vsem so

a mi lahko da kakšna kakšen predlog glede materinske šole, kdaj naj začnem/začneva, kam bi mi priporočili, ... kje si naj kaj o tem pogledam, ker bi rada čimprej se nekako tega rešila, ker pol ko bo zima in sneg, ne vem kako bom kej okol pohajkovala


glede nato da mas januarja rok bi ti jaz kar oktober predlagala,zna biti se lepa jesen,
jaz sem hodila v staro lj porodnisnico in sm bla ful zadovoljna,malo je parking zoprn a sva mela sreco da se je takrat lih nekaj delalo in so ble vse rampe spuscene in si parkiral cist pred uhodom,sedaj tudi nekaj delajo - no so tritedne nazaj k sm jaz rodila,
je pa baje po zdr.domovih tud dobr organiziran sola...

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 10:55:02   
Janchek81
katrinka: sj zravn porodnisnice imam jaz tudi svojo ginekologinjo .. zanima me, če ima kdo kakšno stran od teh materinskih šol? Kdaj se začnejo, kje so ... itd.

Že v naprej vam hvalauser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 10:59:57   
Masha_M
http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_content&view=category&id=194:ola-za-stare&Itemid=356&layout=default

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 11:01:02   
Janchek81
Masha M: hvala hvala in še enkrat hvala ;)

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 11:04:13   
Masha_M
Malenkost. user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 11:59:50   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

katrinka: sj zravn porodnisnice imam jaz tudi svojo ginekologinjo .. zanima me, če ima kdo kakšno stran od teh materinskih šol? Kdaj se začnejo, kje so ... itd.

Že v naprej vam hvalauser posted image


ups...nism vidla,no sej ti je masha poslala...user posted image

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 14:50:54   
planikica
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_content&view=category&id=194:ola-za-stare&Itemid=356&layout=default


Hoj Maša, mislim, da so poleg tega tudi kar na Kliničnem centru. Tvita tudi njihov @babicar user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 15:18:26   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: Janchek81

Dobro jutro vsem souser posted image

a mi lahko da kakšna kakšen predlog glede materinske šole, kdaj naj začnem/začneva, kam bi mi priporočili, ... kje si naj kaj o tem pogledam, ker bi rada čimprej se nekako tega rešila, ker pol ko bo zima in sneg, ne vem kako bom kej okol pohajkovala user posted image


Mislm...v isti bajti sva, pa nič ne rečeš... Za začetek ti lahko moje zapiske in literaturo dam. user posted image  

Jst sm bila s predavanji v ZD ful zadovoljna. 

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Janchek81)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
9.9.2010 19:40:34   
Masha_M
IZVIRNO SPOROČILO: planikica
Hoj Maša, mislim, da so poleg tega tudi kar na Kliničnem centru. Tvita tudi njihov @babicar user posted image

Ja ja, vem da so, samo se mi ni dalo še tistega linka iskat. user posted image

(odgovor članu planikica)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
10.9.2010 9:42:28   
katrinka
dober dan...dons naj bi blo lepse vreme...upamuser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.9.2010 20:46:37   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: NiNiBo

In se original SMS od tinketonke posredovano od archie:

Kuku...nov Lampljcek je tu! Danes sem postal veliki brat bratcu po imenu JAKOB, ki se je rodil danes ob 14:35 uri in ima 3580 g in 35cm. Pozdravcek, Anej!



iskrene cestitke se tu tinkauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
11.9.2010 20:47:44   
katrinka



...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
     teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image   

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 19.1.2011
janchek81                        1.user posted image                             0user posted image

user posted image 21.1.2011
   planikica                          1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

user posted image 6.2.2011
   teyla                             1.user posted image                             0user posted image                   user posted image

user posted image 22.2.2011
     pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image marec 2011
    
tarikata                           1.user posted image                              0user posted image

user posted image 25.3.2011
     nina42                             2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    
user posted image 1.4.2011
 
KlaraMay                         1.user posted image                              0user posted image


Trenutno število nosečk:
17



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.9.2010 14:07:15   
pikizenc
tinka iskrene cestitke user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?