|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 12:46:20   
lidik

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Oooo...lidik, ti si pa reeeesss hitra user posted image
Jaz bom počakala na šolo za starše, pa da mi tam dajo seznam, pa bo. Začnemo 5.10 in pol še imam cel oktober in november za nakupe, deecembra pa jaz tudi nebi rada več nič kupovala.



jaz pa s šolo začnem sredi oktobra. Sej zdaj se tudi jaz umirim. Ta mesec ne zapravljam nič več. No mogoče še kakšno malenkost. user posted image Sam tisto pa res, če bo že ravno v košaro padla. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 12:56:45   
Arwenko
Jaz sem hotla že zdaj septembra it, pa bi zadnji teden zamudila, pa je to ravno praksa in tisti del ko dobiš potrdilo in se mi nebi izšlo, tako da zdaj že komaj čakam 5.10.

Kako ste drugače? Kaj novega?

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 14:05:55   
Chandra
hojla punce user posted image   evo, morfologija je za mano in je vse vredu, vse štima, je naše dete kar krepko user posted image  gin. si je res vzela čas in vse do potankosti pogledala user posted image  zdaj ni več dileme, imeli bomo fantka user posted image  pa jaz sem že takoj od vsega začetka čutila in vedela, da je user posted image , bi bila prav presenečena, če bi mi danes gin. povedala drugače.
čez 2 tedna dam še kri, pa test za cuker čez. za metrinsko šolo sem danes vprašala, pa je rekla, da naj pokličem oktobra, tako da komaj čakam, da damo še to skozi. Mi ni lih po godu tam sedet 3 dni po 4 ure, no ja, bomo že preživeli...
ojej, sem prebrala, uboga nadka user posted image , upam da se reši čimprej... ma ja, jaz od večine ki rodijo v Celjski bolnici slišim slabe komentarje, zato tudi ne grem tja rodit, pa če na poti v Postojno rodim user posted image . Jaz vedno rečem, da v ce bolnico niti prsta ne grem previt haha.
midva nisva še čisto nič kupovala, kolikor se bo dalo si bova izposodila, ostalo pa dokupila (voziček, postelja...), ne misliva pa nekaj pretiravat, ker vem da cel kup stvari potem ne uporabiš niti 1x user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 14:53:07   
Anonimen
Chandra super za morfologijo!!!

(odgovor članu Chandra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 19:07:28   
Arwenko
T.Z. kaj novic od nadke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 20:05:41   
obcinarka
punce, živ.... dans bla na seminarju v lj.... smo si ženski del  nagledale in spočile očke ko je predaval drago kos.... hjaaaaa šarmantno, ni kej.... domov sm pršla čist uničena in brezvoljna, ter sitna... pa ne vem pravega razloga... user posted image kar sm prebrala, me kar mineva da grem rodit v celje.... zdej sm enmal zmedena... al pa mal več... držim za vse dobro nadki in njeni bejbici.. lidik... lepo, verjamem da ti je luštno fajn zdej ko si nakupla, pa še bolj verjamem da te bo še kaj zamikalo.. jaz sm tud dans prejela zimski kombinezonček-ta bo za iz porodnišnice, bel kosmat z ušeski.... wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image
lep večer, verjamem da bo t.z. javila kakšne lepe in vzpodbudne novice še nam... user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 21:55:05   
enček
Hoj souser posted image ,

se javljam po dooolgem dolgem času.
Spremljam vas itak redno, sploh pa sedaj, ko je začelo na polno dogajat nadki30 in T.Z.
Nič si ne morem, da ne pridem pokukat vsake toliko in prečekirat novice............že včeraj sem cel dan mislila na nadko....pa čakala...pa čakala...danes ponovno čakam in seveda pozitivno mislim ..joj Melanie pridi hitro...... Upam, da T.Z. sporočiš čimprej veselo novico!!! Nadka30 zdrži...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 22:22:48   
Anonimen
nadka je okoli 21:30 poslala sms:
Mala Melanie se je rodila ob 18:29 z cr z lepimi merami 50cm in 3290g. mami je pa tudi ok

Čestitke še tukaj!

(odgovor članu enček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 22:30:18   
enček
Jeeeeeeeeeee................... ČESTITAM nadka30, veliko veliko lepih trenutkov štiri članski družinici!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

............. in smo jo dočakali malo Melanie - DOBRODOŠLA...................


p.s.: hvala T.Z. za novico :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Celjske srečke nosečke
9.9.2010 23:45:06   
Arwenko
Oooo, super, samo da sta zdaj nadka in Melanie ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu enček)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 8:47:15   
lidik
juhu bravo nadka in dobrodošla Melanie. Sem bila včeraj tako vesela, ko je poslala sms, samo da so ubožico nehali mučit. 

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 8:48:05   
obcinarka
punce halooooooooooooo... sm bla na jutranjem sestanku, pa sm skoz živčno čakala kdaj bo konec in da se vklopim zdaj gor da prečekiram stanjeeeeeeeeee...... in bravoooooo, lepe novice že navsezgodaj!! čestitke nadki, njenim najbližjim in bravo!!!!!!!!!!!!!!!!
administratorke bodo sporočile naprej nadki, sem prepričana...
ostale se vse držimo naprej.... user posted image user posted image user posted image    
moram it delat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 9:25:08   
Eruvande
Čestitke Nadki in mali Melanie! Zdej pa naj uživata-uživajo :)

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   [Brisano sporočilo]
10.9.2010 9:26:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Eruvande)
  Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 9:27:30   
Arwenko
Olaaa....jaz pa danes samo do 12h v službi...juppiiii, še dve urci in pol, pa gremo user posted image user posted image user posted image

Kako ste kaj drugače? Mene čaka en naporen vikend, poln učenja, doma je treba ogromno porihtat, v nedeljo pa cel dan na terenu, dopoldne delovno, vzrejni pregled v Domžalah, popoldne pa zabavno, en super piknik v Savinjski, pa še vreme bi naj zdržalo.

(odgovor članu Eruvande)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 9:34:21   
obcinarka
joj ne bi o učenju,mi je slabo, me čaka.... nikakor se ne morm spravit zraven... jah tud midva greva jutr k našim že navsezgodaj, k mormo naše konje iz planine spravit domov... no jaz bom menda doma kosilo skuhala, moj bo šou pa zraven, pop. naj bi šla v lj v btc uredit vse potrebno za voziček.... v nedeljo naj bi pa en mojster določil kdaj pride v hišo ene zadeve bandažirat+kitat.... ne vem če sm strokovno napisala, pol pa greva midva belit.... za prvo sva najela enga mojstra-kolega, ki bo to nardil 1,2,3.. moj je obupal, ker mu to pač ne gre-okorog oken ker je treba v nulo nardit, ne na približno, zato mu ne težim več.... pol pa akcija,  no pol pa v pondelk na pregled, pa najbrž na sejem pogledat...
dans bom pa pospravla stanovanje... sm kej pozabla??user posted image user posted image  

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 9:48:11   
lidik
ej punce jaz sem pa danes v službi. Sej vem da je hecno ker sem šla ravno na petek, samo sem rekla, da ta dan si bom prišparala za drug teden, ko naju bodo (če jim bo seveda uspelo naslednji teden, ker malo "nategujejo") klicali iz Lipa, da lahko prideva po posteljco in previjalno. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:22:02   
urskaf
Dobro jutro, punce!
Da se še jst malo javim, da me ne boste čisto odpisale. user posted image

Čestitke nadka in mala Melanie!!! user posted image user posted image user posted image Uboga revica, kak se je namučila. Samo da sta zdaj vredu in da se že cartajo.

Jst sem pa doma na bolniški. V pon sem imela pregled pri Simonitiju, to sem tak že napisala, nič posebnega. user posted image V torek pa potem v ljubljani, kjer si je zdravnica res vzela čas in podrobno pregledala malo pikico, pa rekla, da zgleda vse normalno. Glavica je vredu, posteljica zgleda tudi čista, ... Čisto 100% pa tak ne more videt, da bo to razvidno šele z AC. Ko sem se pripeljala domov po našega Mihca, me je pa tako v križu uščipnilo, da sem se skoraj sesedla na tla. user posted image Zdaj pa že 3 dni ležim, me boli križ ko user posted image , pa še vse ostalo od ležanja. user posted image Danes je malo boljše, da vam lahko vsaj kaj napišem. Včeraj sem vas prebrala, pa me je na koncu že tak bolelo, da nisem mogla nič pokomentirat. Zdaj grem pa še mal seznamček dopolnit in popravit, dokler še lahko sedim. user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:33:44   
urskaf
user posted image

PDP     Ime(starost)  (štuser posted image , št.user posted image ) pregled, kraj,   spol,   +kg

SEPTEMBER
18.  T.Z. (26)            (1user posted image , 0user posted image )  15.9.      Laško         user posted image      +9

OKTOBER

03.  arual2006(33)   (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +9
06.  kpmk(26)           (2user posted image ,1user posted image )  17.9.       Štore         user posted image    +15
28.  mami_1979(30) (5user posted image ,4user posted image )     ?     Šmarje/Jelšah user posted image    +10

NOVEMBER
10.  mateja33(34)    (1user posted image ,0user posted image )     ?           Žalec         user posted image     +5
12.  eruvande(?)      (?user posted image ,?user posted image )      ?              ?            user posted image       ?
23.  zalos(?)             (1user posted image ,0user posted image )     ?          Razgor       user posted image     +4
25.  pikamonca(31)  (2user posted image ,1user posted image )     ?           Celje         user posted image     +1

DECEMBER
15.  urskaf(28)         (2user posted image ,1user posted image ) 15.9.AC   Grobelno    user posted image   +5,5
15.  lidik(30)            
(1user posted image ,0user posted image )   14.9.      Šentjur      user posted image    +3,5
26.  obcinarka(35)    (1user posted image ,0user posted image )     ?          Žalec         user posted image   +3,5

JANUAR
05.  Arwenko(27)     (1user posted image ,0user posted image )  12.10.      Arclin         user posted image       +4
05.  jmpolona(30)    (2user posted image ,1user posted image )      ?          Šentjur      user posted image         ?
12.  Chandra(?)       (1user posted image ,0user posted image )      ?           Celje         user posted image        ?
14.  TMS82(28)        (1user posted image ,0user posted image )      ?          
Žalec         user posted image      +2

FEBRUAR
01.  d3lfink4(24)      (1user posted image ,0user posted image )    15.9.M   Celje     user posted image &user posted image    +7
02.  Oxer (?)            (2user posted image ,1user posted image )       ?        Velenje       user posted image      +3

??.  Registrirana(?)  (2user posted image ,1 user posted image )      ?              ?           user posted image       ?

MAREC
02.  maja1985 (25)  (3user posted image ,1user posted image )      ?          Celje         user posted image        ?
05.  _sanja_ (24)     (2user posted image ,1user posted image )    22.9.      Celje         user posted image      +1


APRIL
25.  ajtak(27)           (2user posted image ,1user posted image )   14.9.       Celje         user posted image       ?

MAJ
01.  nežken(?)          (2user posted image ,1user posted image )      ?             ?            user posted image       ?

JULIJ
26.  NADA79 (?)       (2user posted image ,1user posted image )       ?          Celje         user posted image        ?


user posted image
user posted image user posted image user posted image

18.08.    luna2010     MILOŠ  (2880g, 48cm)
29.08.    blanči           EVA (3600g, 50cm)
09.09.    nadka           MELANIE (3290g, 50cm)

< Sporočilo je popravil urskaf -- 10.9.2010 10:41:03 >

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:38:20   
Anonimen
Hej čveke!

Ni za kaj, mi je bilo to zadnjo novičko v veselje sporočiti. Ko mi je zapiskal gsm sem rekla "o hvala bogu" še preden sem sploh pogledala kdo je in kaj mi piše. Kot da bi vedela, da nadka sporoča, da je Melanie tukaj in da je z obema vse ok.

urskaf: joj bogica, upam, da te čimprej spusti! Pa super, da zgleda vse ok, itak da tako tudi bo in ne da samo zgleda!

drugače pa... nič novega user posted image

(odgovor članu urskaf)
  Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:39:34   
lidik
urskaf jupi, samo da si prišla nas malo pogledat in povedat, da zaenkrat vse ok. Boš videla da bo do konca ostalo tako. Jaz imam pa v torek Simonitija in že komaj čakam. Ej mene je namreč ful strah, ker jaz ne občutek veliko brc, oz. se mi zdi, da skoraj nič ne brca to naše dete, pa še če so so tako rahle da kr joj. In glede na to da je že 26 tednov me res pošteno skrbi. 

(odgovor članu urskaf)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   [Brisano sporočilo]
10.9.2010 10:45:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:45:42   
Anonimen
lidik naj te ne skrbi. brce so nekje do 30tedna lahko tudi manj intenzivne (odvisno tudi od tega koliko "zaloge" imaš od prej). meni so se res intenzivne brce začele tam nekje okoli 30.tedna pa potem po 33.tednu spet malce manj - zaradi pomanjkanja prostora. sedaj pa brc ni več toliko ampak čutim bolj premike - zdaj pa se mi zdi, da res vsakega posebej čutim, se vidi, da mu prostora primanjkuje.

(odgovor članu lidik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:56:27   
obcinarka
lidik... midva sva si tak blizu, jaz sm v pondelk pr simonitttiju, pa zadnja dva tedna nč intenzivnih brc, res neeeeeeeeeeeee, tak nežno, pa bolj po malem... mal sm znervirana, res... sploh pa k sm prebrala 30 t, pa dete 1,4 kg pa je maloooooooooooooooooo-tak je vsaj eni rekla Guser posted image user posted image  pomagajte zdaj, jaz pa sm v 22t mela morfo, pa smo bli komi 400g!¨.. a naj neham brat al kak????.. sm že cel teden pomalem sitna in zoprna sama sebi, res.... user posted image

(odgovor članu lidik)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Celjske srečke nosečke
10.9.2010 10:57:51   
obcinarka
o t.z. bom tebe brala, pa bo pomagaloooooooooooooooouser posted image user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Sex pozicije
binyy

Ali vam je všeč sex pozicija številka 69?

da, zelo (58%)

ne, nikakor (27%)

ne poznam te pozicije (14%)


Število vseh glasov: 230

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!