|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 20:43:17   
*Star*
Evo čvekice, da vam še jaz poročam o tem tednuuser posted image

Skratka, voziček, lupinica in posteljica so že doma, lepo spravljeni v škatlah in čakajo da se sestavijo in začnejo s svojo nalogo. Sm bla tko vesela učeri k so klical, ko otročeeeekkkuser posted image

Danes sem mela pa še pregled. Rezultati pa so sledeči: kri, voda, cuker vse o.k.
Me je pa G kar malo oštela. Zaradi bolečin v trebuhu in otrdevanja... Takrat mi je nadomestna dala Buscopan, ki ga seveda nisem pila, ker sem si misla, da bom pa že malo potrpela. In sem danes svoji povedala, da ga ne jemljem, ko me je vprašala, kako je in sem razložila, da bolečine ne prenehajo. Skratka rekla je, da naj spravim tisto nekaj kemije vase. Raje to, kot pa da tvegam prezgodnji porod in bom imela celo življenje potem to v glavi... Me je malo užalostilouser posted image . Vsi pravijo da te bolečine niso nič posebnega in otrdevanje prav tako, potem me pa danes šokira ta izjavauser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 10:04:18   
*Jagodka
Še jaz malo. Berem vas, pišem pa bolj malo.

V četrtek sem imela cuker test in je rezultat ok. (4,7) Mi je pa po pol ure ful slabo ratal, oblival me je pot, sm misnla da bom v nezavest padla. Pol so me pa ležat dale je blo pa takoj dobr. Hvala bogu!
Sem se ful bala, da ne bo rezultat ok, glede na reakcijo telesa. NP imam 30.09.

user posted image na seznamčku je že user posted image . Sem mela taprav feeling že od NS  user posted image .
Pa so vsi mislili, da nakladam. he he

Voziček že imam (Leo Bebe comfort) temno vijoličen s tremi kolesi za napumpat. Sva ga zastonj dobila in je kot nov zelo malo rabljen. Full vesela! Res ne vem za kerga bi se drugač odločla k jih je pa tok.

Men se zdi, da sem edina k ni še nič kupila user posted image user posted image user posted image , ker bom čez 2 tedna dobila ful cotk, nič ali zelo malo rabljenih - spet zastonj. Matr mi je fajn! user posted image
Pa bom rajš pol šla kej kupt k bom vidla kaj že imam. Sej me matra šoping, da ne boste mislile, da ne user posted image user posted image , sam se prepričam - kaj pa če neki takega že mam? he he

Zdaj še posteljico čakam (tud baje dobim). Jooooooj sm happy, ker sem nosečka!

Bom probala dat slike iz 4D gor, če mi bo ratal. Boste vidle kok se fajn vid obrazček najinega cukrčka.

Drgač sm pa tud jaz za kavo v LJ, sem pa iz Kosez.
Avto sem v ponedeljek prodala, pa ni panike mam Urbano user posted image user posted image user posted image .




(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 10:11:20   
obcinarka
ojla čvek.. živ.......... jaz sm si včeri dala za dušo duška-za bejbico kupla le copatke pa dve kapci bolj topli, ker res mamo menda že preveč-rabim bolj kot ne zgolj pajacek za iz porodnišnice, pa kakšne šmensi žametke ... ( vprašte me čez mesec dni9... si je pa mami kupla legice črem, pa dve ozki tuniki-kar iz orsaya za čez, pa dve oblekci za čez-tud orsay, ker mi je fino prav itak št. s al pa m... sm si pa še ene čevljce ogledala, bodo tud moji.... no za modrce pomerjat pa nism mela veče energije, ker je bla povsod gužva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tko da bom šla med tednom... kupim si še zgolj eno daljšo rjavo jopco za čez oblečt, pa, pa, pa...user posted image user posted image  vidmi da mamo vse podobne sindrome, res... ampak mi je tak fajn če sm tud jaz tak mal uštimana, nč nimam proti trenirki doma, sploh ne ( aja to tud rabim).... dans mal pospravljam na easy, vmes likam, naredim zelenjavno rižotko.. pop. pa gremo na dolenjsko na piknik slovo poletju... finoooooooooo... zgaga me dans ne daje... sva pa včeri bla na obisku enomesečnega pobalina... joj kk je fajni,m pa kk diši... sm ga mučkala, moj pa cel trd tam zraven, da on bo vse to polomil!!!!!!!!!!  lol... user posted image user posted image
sm se sicer kao zaobljubla da bom mal šparala i ne zapravljala... boste obveščene!!!!!!!!!
uživajte vikend.. se tipkamo... pošljem pa vam kakšno jesensko dobrotouser posted image user posted image

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 10:44:43   
*Jagodka
Evo uspelo mi je!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Slikce iz 4D si lahko pogledate v mojem albumu, če katero zanima.

Lepo bodite!

Pa pa

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 10:54:53   
aischa1
Jagodka jaz ne vidim tvojega albuma pa ne vem zakaj sem ti poslala prošnjo za prijateljstvo.

(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:00:21   
jona klara
hvala punce za dobre želje in čestitke!!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:08:13   
*Jagodka
IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

Jagodka jaz ne vidim tvojega albuma pa ne vem zakaj sem ti poslala prošnjo za prijateljstvo.



Probi sedaj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:12:44   
aischa1
Sedaj sem vidlauser posted image user posted image joj kako se lepo vidi.Jaz tudi komaj čakam 3D in upam,da bomo tudi lepo vidli.

(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:24:40   
*Jagodka
Ja, res je fajn!

Slike so še vseeno mal motne, v živo je pa perfektno gledat, res. user posted image user posted image user posted image
Prav luknjice v nosku vidiš, vsako malenkost, hudooooouser posted image

Nepozabno!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:30:39   
špica84
Jagodka luškane slikce

(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 11:38:09   
*Jagodka
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

Jagodka luškane slikce


Hvala!



(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 16:02:35   
*Jagodka




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 


SEPTEMBER

06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara, rožica27
08.09. - maya1505
13.09. - KatyK79,
21.09. - simi27
22.09. - ula77
27.09. - mag3
30.09. - *Jagodka

user posted image

Datum, Nick:
 

SEPTEMBER

07.09. - devilla
08.09. - simi27
09.09. -
senchy
13.09. - obcinarka
21.09. - GITA14

 

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    






(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 19:45:28   
ManUr
halo.

Kakšno je vase mnenje o uporabi zibelke/košare pred posteljico? Ima katera zibelko Lip Poljčane Luna?

hvala.

(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 20:36:37   
BabyKitty
ManUr sama bom uporabljala košek, predvsem zato ker je na kolesih in ga lahko vozim po stanovanju... Torej da je pikica lahko pri meni ob postelji, če pa imam delo npr. v kuhinji pa ga odpeljem tja... Je pa v družini ta košek že 50 let user posted image je še moj oče v njem zrastu, pa seveda jaz... tako da je preverjena zadeva user posted image Imam pa probleme s posteljnino, saj nikjer ne prodajajo nič lepega za koške... bo potrebno naročiti pri šivilji...
Posteljico bom pa tudi jaz kupila 140x70 in jo bom dala v sobo bodočega člana, kjer bo občasno prespal, če bo želel user posted image ponoči bo pa v spalnici v košku torej...

Vglavnem sama kupovala posebej zibke/koška ne bi, saj so precej dragi... mogoče poglej za kaj rabljenega, ker je kar ugodno... Ima pa mothercare koške, že s posteljnino za 70 EUR, sem sama že razmišljala da bi ga vzela, ker drugače samo posteljnina toliko stane.. ampak se mi zdi ta košek oz. mojzesova košara precej premejhna... moja je še enkrat večja... Ta iz mothercara je primerna do nekje 4ih mesecev...

*Jagodka luškanega malčka boš mela user posted image

Jaz sem pa danes malo obležala... sem pri kuhanju kosila dobila ful bolečine v trebuh in sem šla raje malo počivat... zdej me pa samo še občasno malo špikne... Je pa danes moj mali tako živahen, da še ležim težko ker kar poskakujeva user posted image Dieta mi pa ne gre najbolje, saj sem takoooo lačna user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Decembrke 2010 II.del
4.9.2010 21:11:46   
Arwenko
Če bi jo dobila tako ali drugače zibko, bi jo verjetno uporabljala, so mi po svoje luštne. Kupovala pa je nebi, se mi pa zdi preveč denarja, za premalo časa uporabe.

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.9.2010 9:45:16   
špica84





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 


SEPTEMBER

06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara, rožica27
08.09. - maya1505
13.09. - KatyK79,špica84(3D uz)
14.09.-  špica84
21.09. - simi27
22.09. - ula77
27.09. - mag3
30.09. - *Jagodka

user posted image

Datum, Nick:
 

SEPTEMBER

07.09. - devilla
08.09. - simi27
09.09. -
senchy
13.09. - obcinarka,špica84
21.09. - GITA14

 

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     





(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.9.2010 11:33:16   
betricija






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 


SEPTEMBER

06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara, rožica27
08.09. - maya1505
13.09. - KatyK79,špica84(3D uz)
14.09.-  špica84
21.09. - simi27
22.09. - ula77
23.09. - betricija
27.09. - mag3
30.09. - *Jagodka

user posted image

Datum, Nick:
 

SEPTEMBER

07.09. - devilla
08.09. - simi27
09.09. -
senchy
13.09. - obcinarka,špica84
21.09. - GITA14

 

user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       




(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Decembrke 2010 II.del
5.9.2010 13:48:32   
Arwenko
Da ne bom še enkrat lepila tega seznama, ko boste naslednjič popravljale, jaz imam naslednji pregled 12.10. 

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 7:23:01   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: *Jagodka


Men se zdi, da sem edina k ni še nič kupila user posted image user posted image user posted image , ker bom čez 2 tedna dobila ful cotk, nič ali zelo malo rabljenih - spet zastonj. Matr mi je fajn! user posted image



Čestitke za dober cuker test in user posted image . Drugače pa sem jaz še ena, ki ni še ničesar kupila. user posted image  Pri prvem sem dobila ogromno stvari rabljenih, potem še novih, tako da ne boma ničesar kupovala. Res, da je v prvo bil fantek, v drugo spet ne vema kaj bo, pa vseeno, stvar je prek preveč. user posted image  So še lepo v škatli spravljene, se moram spraviti, pa malo presortirati.

(odgovor članu *Jagodka)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 7:26:24   
Rosi*
IZVIRNO SPOROČILO: ManUr


Tudi jaz sem za pijaco in cvek , takrat ko bo med vikendom. Sem iz okolice Ptuja in mi je takrat lazje. Lahko pa bi se stajerke zmenle, ce bo cvek v LJ in gremo skupaj, pa potem se v trgovine malo pokukat. user posted image user posted image

lp



Evo, še ena štajerka, ki bi se pridružila na čveku. user posted image

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 8:10:05   
KatyK79
jutro punce,

jagodka - kok lepe slikice, tale 3D je res fajn, tako da vse tiste, ki greste obvezno fotke delit z nami user posted image

no jaz sem se pa ta vikend končno selila k mojemu dragemu, itak pa ni bilo veliko stvari, ker mi nič ni prav.user posted image

joj sej res punce, danes grem v MŠ....juhej ....user posted image user posted image

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 8:53:59   
betricija
dobro jutro punce.
jagodka ful lepe slikce iz 3d.
jaz ga ne bom šla delat, ker je tamala delno proti hrbtu obrnjena in se ne bi obraza celega videlo. bo pa tako lepo presenečenje ko bo prišla na svet.
jona klara še tvoje slikce čakamo iz 3d.
katy selila si se. končno in čestitkeuser posted image . sedaj pa le uživajta skupne dne v dvoje, kmalu se vama bo pridružil nov član.

danes je pa mrzlo. grem se malo pogret. brrr.
uživajte.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 8:54:11   
DeVilla
Dobro jutro...

Pri nas vse po starem. Dobila sem nekaj vrhnjih oblačil za novega člana, ker sta prvi dve pomladno-poletni. Drgač pa tamal veliko brca, tako da smo vsi po malem obrcani. Vse okoli nas blazno zanima, kaj smo naročili in vedno visijo na mojih besedah, ko govorim o mulcu, dojenčku, brckotu - pa kaj jaz morem, če so to besede moškega spola! Jaz zdajle nočem vedeti spola otroka, ker mi je všeč, da je presenečenje ob rojstvu. Itak imamo že več ali manj izbrani imeni za oboje, tako da nam preostane samo še čakanje... user posted image
Jutri imam cukr kontrolo, pa upam, dajo bom zvozila samo z dieto... Pa ta teden dobim nove nosečniške hlače, moj trebuh kr noče nehat rast... user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 9:10:26   
birdy
Držte pesti d je lažni alarm, mam neke kao popadke (čist blage) na pet minut že par ur. Grem se pokazat v P, pa upam da je res lažno vse skupi...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Decembrke 2010 II.del
6.9.2010 9:27:36   
KatyK79
uf birdy držim pesti in mislim nate pa čimprej javi!!!!

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?