|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 9:45:30   
Frutiq
Meni je kar malo žal, da imam že vse stvari nakupljene od prvič. Mi je bilo tako fajn iskat pa izbirat....user posted image No, saj kakšno oblekico bom pa še kupla, še zlasti, ker bo zdaj baje fantek, pa novo podlogo za previjalno pa nov aspiratorček za nos, pa stekleničko,....user posted image Vseeno se nekaj nabereuser posted image
Sem si pa kupila eno novo nosečniško majčko in ful dobro oblekco-tuniko za na pajkice in sem takoj boljše voljeuser posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 9:52:22   
n a n i
Dobro jutro,

betricija cestitam za obljubljen naravni porod. jaz na te carobne besede se cakam.

Postnino racunajo na eni strani 10 EUR, na eni pa 15. Bolj kot vozicke se splaca kupovati avto sedeze. Naju je prislo skoraj 80 eur ceneje s postnino vred.

Jaz sem tudi za srecanje. Sam ker sem okolica LJ mi morate vnaprej povedati kaj imate kaj casa, da privihram do LJ. Naslednji teden imam spet cel kup pregledov, tako da mi ne bo potrebno biti nonstop med 4 stenami.


(odgovor članu Frutiq)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 10:01:20   
zaljubljena23
beatricija super, da bo lahko šlo naravnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 10:33:16   
KatyK79
ja obcinarka ne govor, vem kako je s tem opremljanjem stanovanja, sva tudi midva na tem in je tale voziček res dodatni izdatek, tako da bova ful hvaležna za vsako stvar ki jo bova dobila za malega.

nani ja če želiš grevi/mo lahko na kavo en dan!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 10:48:03   
n a n i
Mi2 se ravno pogovarjava, da bi danes sla po vozicek. Sicer naj bi pred koncem leta prisel novi model. Samo meni so reki, da cena teh moodelov ostane nespremenjena. Sem se dolgo odlocala med 3 kolesnikom in 4 kolesnikom in je tale zmagal. Ker trikolesnika bi pri cca 1 letem letu itak zamenjala za marelo, tako da bova ze sedaj kupila marelo od PP Switch. Jaz sem 10 let cuvala otroke in sem se ze takrat zaljubila v ta vozicek. Drugi me niso prepricali. Predvsem me je ta preprical zaradi cene ;) po kaksnih orenk koreninah ne bom z njim lazla, na Golovec pa sem ga privlekla brez problema. samo sprednja kolescka sem morala zablokirat.

KAtyK79 jaz sem takoj za srecanje.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 10:49:56   
betricija
no sem ostala v Ljubljani in mojga prepričala, da je doma hladilnik prazen. pa bom še mal za oblekce pogledala.

jaz imam tudi srečo, da sem doma in nosim trenirko. no saj imam še 2 hlače, ki so trenutno v pranju, a tudi ko bolniški list odnesem v službo, grem v trenerki.dobro, da nimamo kakega strogega protokola v službi. edino kar me pri nekaterih moti, da pridejo v službo v ponedeljek z eno majco, potem pa cel teden isto nosijo.

punce če se boste dobivale, me prosim ruknite, prletim v Ljubljano na kakšno kavo pa na babji čvek. že dolgo ni deževalo.

zaljubljena in nani hvala za lepe želje. res sem vesela, da bom lahko rodila po naravni poti, moram pa še svojo G vprašat če se strinja..

punce, zakaj pa ne pogledate za vozičke na bolhi. ko sem jaz kupila voziček, je kolega takoj pogledal koliko stane Mura4 na Bolhi in je bil samo voziček pol cenejši.

jaz sem pa včeraj izvedela žalostno novico od sosede, ki nosi enojajčna dvojčka. baje da prihaja do prenosa trasfuzije plodovnice iz enega na drugega otroka in ginekologi ne vedo kaj narediti. je pa v 22t in za splav je že malo pozno. joj, ko bi se vsaj srečno končalo in da bi prenos potekal počasi vsaj do 28t in da takrat sprožijo porod. se mi smili, ker je že enkrat splavla z dvojčki pri 21t zaradi razpoka mehurja, sedaj pa to. sploh ne vem kako naj ji pomagam, svetujem, tolažim...

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:09:38   
Arwenko
Jaz sem pa tak vesela, da imamo voziček že doma. Tegale: http://www.newbabyland.com/walk-time_trio-bebe-confort-high-trek_product-0-88-11188-l2.aspx#

Itak sem ga že prvi dan sestavila in najraje bi kr s praznim hodila na sprehod, malo za vajo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:12:33   
betricija
u arwenko, si pa pridna. jaz imam vse še v škatli. lepo zapakirano in vse kar sva kupila lepo na kup zložen. ker ga imava spravljenega pri tašči, potem pa bi bil voziček vsakemu na ogled, ki pride. tako pa naj bo še malo skrivnost.
sam bo pa treba malce trenirat, sestavit, razstavit...joj komaj čakam, da bomo vozičkale.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:35:33   
obcinarka
se popolnoma strinjam s tabo, jaz jih čekiram-vozičke namreč na bolhi,.. zlasti jane pro slalom, pa mura, ker se da dobit ceneje, pa sm zihr da jim nič ne manjka, res ne...
pijem donat, vzela bom še pop. rupurut, če ne bo boljš s to zgago, ki me preganja že tri dni.... ni fajni občutek, sm kar drugačna k mi nč ne fali, pa počutje fajn, zdej pa mal zgage pa sm že enmal tečka...
ja se strinjam za doma trenirka, jaz pa sm še v službi, sicer tud ni hudega protokola gled oblačenja, pa vseeno...
kaj boste pa kuhale dans??user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:38:47   
obcinarka
arwenkoooooooooooooo fajni je....tud cena je vsaj zame še sprejemljiva... ti kar mal zavidam hahahah.. ena skrb manj... res..
user posted image user posted image user posted image    

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:44:23   
Arwenko
Ja, midva sva ga vzela v Udinah v trgovini še 5 eur ceneje user posted image .
Tako da sem ultra happy, je pa bil to moj favorit že od vsega začetka, prav v glavo sem si ga vbila. Barva je pa tale zelena po izboru mojega moža, ampak nisem imela nič proti. user posted image

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 11:49:18   
obcinarka
definiitivno mi je zelena bolj všeč kot rdeča!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! še moj avto je zelenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:03:15   
zaljubljena23
Punce, zdaj ste še meni naredile lušte s tem vozičkomuser posted image user posted image Jaz bi ga tudi že imela doma, čeprav sva se z mojim zmenila, da ga nabavima nekej v oktobru...Nič prej...

Za srečanje sem tudi jaz za...Bi ga lahko res kje organizirale in se dobile...čeprav bi meni pasalo bolj čez vikend, saj sem odvisna od prevoza...Mamo samo en avtouser posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:03:50   
Arwenko
jaz sem navijala za tistega rjavega, pa zelena je tudi kul, črna mi je bila pretemna, bež presvetla, rdečih vozičkov je pa enostavno preveč, jaz drugače obožujem rdečo barvo, samo resnično se mi zdi ful rdečih. aja, modre pa itak ne prenesem user posted image


< Sporočilo je popravil Arwenko -- 3.9.2010 12:04:26 >

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:18:45   
Tulipan12
Dober dan, petek je!!!user posted image
Ni bilo dosti časa za pisanje, malo sem sicer brala, ampak ste prave klepetuljeuser posted image  in grem še malo prečekirat za nazaj!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:20:22   
KatyK79
ja, sem že mal pokukala na Bolho, moram doma bolj podrobno vse pogledat!

nani - glede kave, se ravno z beticijo menive preko maila, tako da se seveda lahko pridružiš, in seveda še kakšna če želi.
nekako sva se menile za danes teden, v dopoldansem času m času mojega odmora v službi.

zaljubljena - ja lahko bi pa tja do dec. organizirale eno srečanje v času vikenda, da pridete še druge, tiste ki niste iz Lj. To bi bilo res lepo!

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:24:33   
Tulipan12
Primavera dobrodošla in ne obremenjuj se z leti, tudi jaz jih imam že 36, pa sem lani v 35. rodila prvo punčko in ti moram povedat, da je super občutek, od 30. dalje se leta itak samo še praznujejo in ne štejejo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 12:33:05   
Tulipan12
Oblačila za user posted image : midva še nimava nič, greva pa naslednji vikend v LJ v MC, ker ga v Mariboru ni in bo to otvoritev šoping sezone za user posted image ! user posted image
Voziček imamo od lani Muro4, potrebujemo le košaro in zimsko vrečo glede na naš PDP.
Oblačila za user posted image : jaz sem si nakupila legice vseh barv, pa par pletenih oblekc s kratkimi rokavi, spodaj lahko oblečem kakšno majčko ali srajčko in se kar da skombinirat! Komaj čakam porodniško in udobje domačih trenerk!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 13:27:47   
KatyK79
no da vam povem, če katero zanima, sem se malo pozanima okoli bazenov v Lj., in baje je res na fakulteti na šport najbolj čista voda.
sem jim poslala tudi mail in so zelo ažurni in prijazni, so mi odgovorili, da je pri njih veliko N ki plavajo, razložili so mi vse o filtriranju in o sistemihkontole vode, ki jih imajo....tako da bom verjetno kar tja šla, samo počakam še mnenje G.

če bi katera malo zastonj plava pa imajo od 13.9. teden odprtih vrat user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 13:33:22   
špica84
OOO super katyk bi plavanje še kako prav prišlo user posted image .

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 14:25:56   
jona klara

ekola mene sem že iz domžal iz 3d.Danes mi je moj preprečil trgovine v lj, greva pa pol v ce po kaj malega za nagrado.S cotami sva pa zaključila jih je do 3,meseca dovolj, rabimo še samo kako malenkost.

no v glavnem na 3d bilo super, zelo zadovoljna z DR.Strahovo, mi je kar polepšala dan in nosečnost nasploh.Z bebijem vse okej, deluje ji zelo zdrav, srček popolnoma okej, rekla pa je, da je mali pravi polhek, se je zelo skril za svojo debelo spredaj ležečo posteljico tako, sa se ga ni zelo vidlo, samo obraz, pa še to samo na momente cel.Rekla, je da je ta posteljica vzrok za negibe in da lahko da bo celo nosečnost tako, da naj kr uživam, sa zaradi tega ne sekiram da je ona imela isto, pa ima zej zelo pridnega otročička.Aja je pa rekla, da bo punčka, takoj za tem pa je mali pokazal svoje premoženje zelo dobro, tako, da ni več dvoma, fantek bo!Moj mali zakladek, sem presrečna.Teža je 800 g, velikost pravšnja, gibov bilo dosti.


< Sporočilo je popravil jona klara -- 3.9.2010 14:26:18 >


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 15:07:39   
KatyK79
jona klara čestitam za user posted image  sedaj pa hočmo še kakšno fotko user posted image

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 17:25:12   
betricija
no jaz prišla iz Ljubljane.nič kupila za otroka, ker so imeli samo za 1mesec. pa tolk luštne cotke.

punce, jaz sem prej dobila po pošti od BC reklamo, od danes naprej imate tiste, ki še niste kupile vozičke, mislite pa PP 30% popust do razprodaje zalog na preteklo kolekcijo. tako, da je poglejte kaj se vam bolj splača.

jona klara, tako sem vesela zate, da je vse ok, in da boste imeli fantka. no upam, da si sedaj glede brcik pomirjena. saj je luštno ko te tolče tam pod rebri ali v ledvice, sam prej sem bila v trgovini, pa sem komaj zvozila do konca. tamala pritiska dol, pa nonstop je bila v gibanju.prav boli.

katy me veseli, da si se odločila za plavanje na fakulteti. jaz bi tudi plavala, pa žal ne smem.

toliko. sedaj pa počivam. moj pa po bajti pospravlja. mah je srček. saj sem ga prej nahranila. pa maček je že tudi prišel na svoj račun in dobil svoj kos piščančka.
uživajte

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 19:12:18   
ManUr
Lep pozdrav souser posted image .
Evo mene doma, po tro tedenskem uzivanju na morju. Se se odlocam, ce grem brat vse od 25 strani, ali ne:). Prave cveke ste. user posted image
Kak se pocutite?
Jaz imam v ponedeljek pregled pri G, potem pa se takoj narocim na 3D, saj sem ze v 26.tednu. Upam da ni prepozno. pocutim se super, polna sem energije, le vsako vecer cutim otrdevanje trebuha (citala sem, da je to normalno, me pa vseeno skrbi), boli me nic nena, nasa pikica pa je zelo zelo aktivna cez cel dan in se ponoci dokler ne zaspim. Potem pa nevem, ali spim tak trdno,da ne cutim ali pa mamici se prizanasa in ji pusti ajat:). Imate tudi ve tezave z otrdevanjem trebuha, ima katera taki voden izcedek manjse kolicine?
sem videla da ste ze pridne in veselo nakupujete. Jaz imam doma ze veliko prevec nakupljenih oblacil od st.50 pa vse do 74, manjkajo se samo tople žabice in en res lep zimski pajac za iz porodnisnice. tudi pripomocke za nego, flaske,dude, slincke,... ze imava. zdaj naju cakajo se bolj vidni nakupi. In sicer po 15.9. (novi mesec MasterCard user posted image ) se pri nama zacne mesec dojencka. Grema v Lip Poljcane po posteljico in zibelko, v Dormeo po jogi, v PP po GT3 in stolček Tatamia Paloma. konec meseca pa se v avstrijo: Kika, Ikea, Baby Walt, Toys, xxl Lutz, Metro in po plenice. Tak da boma imela do konca septembra, zacetek oktobra ze vse doma. Konec oktobra pa zacela s postavljanjem in sestavljanjemuser posted image . Komaj cakam.
Malo sma se v dilemi ali kupiti zibelko ali ne, kaj pravite ve? Jaz bi jo bol kot zaradi zibanja kupla, zato ker je manjsa in se otrok ne izgubi v njej. Saj bo posteljica velika 140x70.

Tudi jaz sem za pijaco in cvek , takrat ko bo med vikendom. Sem iz okolice Ptuja in mi je takrat lazje. Lahko pa bi se stajerke zmenle, ce bo cvek v LJ in gremo skupaj, pa potem se v trgovine malo pokukat. user posted image user posted image

lp


(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Decembrke 2010 II.del
3.9.2010 19:29:05   
zaljubljena23
ManUr, dobrodošla iz morja...

Jona klara, čestitke za fantiča...

Ajde punce, katera bo pobudnica za organizacijo čveka, da se ne bomo samo menile kako je fajn. če bi se dobileuser posted image user posted image

Pinkalonca, 9.9. kontrola za cuker , 21.9. pa NP pri G...

aja, danes sem imela kontrolo za cuker..Zaenkrat je vse ok, edino zjutraj so problemi..Malo še bomo poskušali in kombinirali, da najdemo nekaj, kar ne poviša tako cukra, če pa ne bo šlo, pa bom po vsej verjetnosti pristala na inzulini, vendar samo zjutraj, saj je samo takrat pri meni problem...Očitno imam zaspano trebušno slinavkouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ManUr)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?