|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 11:15:58   
mag3
*Star* kar se tiče previjalne bi tako povedala. Mi2 sva jo kupila, ko sem bila prvič user posted image , in sva imela not čist vse oblekice za hči do 3 leta približno. Zraven je bila še banjica. Potem pa ko je ratala premajhna, je imela not hči igrače in svoje tralala, hopsala .... Tudi previjala sem na njej vedno, dokler je bila hči v plenicah, nikoli drugje. Previjalno podlogo smo pol stran vrgli, ker se je itak uničila, raztrgala. In zdaj sem spet spraznila igrače ven in kupila novo podlogo, generalno očistila in spet bo v uprabi 2-3 leta. Kar se mene tiče je ful uporabna.

Prsne črpalke pa jaz nisem imela in je tud ne bom kupila, razen, če bi videla, da jo rabim.

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 11:25:48   
KatyK79
sem dala v album mojga bušija v 25t user posted image


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 11:39:53   
aischa1
KatyK79  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lepi buši.
Kaj pa slikice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 11:55:48   
KatyK79
evo uspelo je user posted image user posted image user posted image .
moje fotke morfologije so v albumuuser posted image

1. slikica; glavica in rokica s prstki
2. slikica; če nagneš glavo levo vidiš obrazek od mojga sineka
3. slikica; dve pikici zgoraj oz. dva krogca, levi manjši je lulček, desni večji so   moda user posted image
itak če mi G ne bi povedala kaj je to ne bi vedela user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 13:41:12   
špica84
katyk lepa slikca bušija

Jaz sem pa uspešno opravila z morfologijo.Pikica je uredu.Po besedah ggin. je napovedala da bomo imel punčko.

Naslednji pregled imam 14.9,dan prej pa cuker test

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 14:16:05   
zaljubljena23
Mag, sem te prehitela, hihiuser posted image user posted image user posted image Takšen kompletek imam tudi jaz že doma, edino zokenčkov in bodija še nisem nabavila ter žabic v tem stilu, kapico pa imamo belo, sem jo ravno v petek kupila, ker sem šnofalo spet za tistimi kompletki, namreč sem vzela št.62, pa bi raje imela 56..In jih ni bilo več

Star, midva ne bova urejala sobice posebaj za najino pikico, ker bo pri nama ...

Katy, lep bušiuser posted image user posted image user posted image

špica, čestitke za morfologijo in pupo...user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi danes rešila zadeve na zavodu, jutri me čaka cuker test, pol pe že UZuser posted image user posted image user posted image

Pinkalonca, sorry...Sem prehitro bleknila in nisem prav pogledala


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 14:53:31   
simi27
ula77- tudi jaz mislim, da gre za MV in da je vse ok! Če bi bilo kaj narobe, bi ti povedal. Mogoče pa ti ga bo naslednjič še enkrat izmeril.

saška26 - keglove vaje dalam, ko se spomnim na njih. Npr. ko preberem vaš post :)

katyK79 - prvič si nisem pripravljala prsi za dojenje, pa je bilo vse ok, in jih tudi sedaj ne bom. Bom pa vzela v P črpalko, da si bom še dodatno stimulirala, če bo naše detece bolj zaspano.

gita 14 - otroček se lahko obrača skoraj do konca nosečnosti. Te bo jutri presenetil čisto drugje ;)

Frutiq - tudi meni otrdeva trebuh večkrat na dan. Pijem Mg in počivam, ko imam čas. Poslušaj svoje teleso in se ne naprezaj preveč!

betricija - tudi jaz sem strinjam, da so bodiji na preklop super. Je pa čisto odvisno, kako hladno/toplo imate v stanovanju. Načeloma velja, da imajo otročki en rokav več kot ti (razen če si ful zmrzljiva). Jaz sem prvič rodila poleti - ker sem bila jaz v majcci brez rokavov je patronažna  rekla, da je lahko detece v kratkih rokavih. Sicer pa pogledaš zadaj za vratom, ali je otrok vroč - ga slečeš, ali pa ga zebe in mu oblečeš še nekaj gor.

star - tudi mi smo vsi v spalnici. In smo pač pri previjalni in posteljici dali nalepke, da malce poživi (Pedvedek Pu, za starejšega bratca pa je sedaj popularna Strela McQuen).
Jaz sem previjalno uporabljala dve leti. In jo res priporočam. Zaradi križa, da ne trpi.
Črpalko sem jaz v prvi P imela, ker je bil mali prelen oz. premajhen in sem morala še dodatno črpati. Tako, da je vse odvisno od tebe in otroka. Priporočam pa, da takoj začnete dojiti in dete tudi zbujati , če bi predolgo spalo. Midva s sinom sva bila oba zelo utrujena in sva v P bolj ali manj spala. In ker nismo dovolj stimuliral, tudi mleka ni bilo dovolj od začetka. Pa sem spraševala sestre pa so rekle, saj bo že jedel... 


(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 14:58:25   
simi27
Sem vas najprej prebrala in odgovorila na vprašanja. Sedaj pa še informacije  mojega pregleda.

Morfologija je pokazala, da je detece spet v zaostanku z rastjo. Tako, da imam čez 4 tedne spet UZ, kjer se bo G odločila, ali mi bo spremenila PDP na januar. Zaenkrat kaže, da so pretoki ok. Sicer pa dete še vedno sedi na ritki, in je ful aktivno. Posteljico imam zadaj.

Nasldnjič imam cuker test, potem pa čez 4 tedne še pregled in ponoven UZ. Bom sama spremenila datume pregledov.

Aha - pa dobrodošle nove nosečke in čestitke vsem za dobro opravljene preglede.

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 15:01:00   
simi27

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
25.08. - pinkalonca, miskula,
26.08. - *Jagodka, betricija
27.08. - saška26
30.08. - Tulipan12
31.08. - BabyKitty, Frutiq

SEPTEMBER
01.09. - alma82 (3D UZ)
02.09. -
alma82, anca
, zaljubljena23
03.09. - Mjavmjav, *Star*, jona klara (3D UZ)
06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara, rožica27
08.09. - maya1505
13.09. - KatyK79,
21.09. - simi27
22.09. - ula77
27.09. - mag3

user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
25.08. - zaljubljena23
31.08. - Rosi*, Frutiq

SEPTEMBER
02.09. - dangermouse
08.09. - simi27
09.09. -
senchy
13.09. - obcinarka
21.09. - GITA14

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
25.08. - aischa1, Eveeleen
26.08. - zaljubljena23
31.08. - Arwenko

SEPTEMBER
02.09. - alma82
03.09. - suziflo


user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   



(odgovor članu pinkalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 15:04:27   
špica84
Simi danes se mi pa zdi,da sem te vidla ko ste odhajal proti domu 

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: Decembrke 2010 II.del
24.8.2010 20:39:13   
saška26
Drage moje. Vidim, da vas že daje gnezditveni sindrom (baje ga dobijo nosečnice)user posted image user posted image user posted image , priznam mene tudi.

Samo, da imam jaz zelooo velik problemuser posted image . Z mojim čakava, da se dokončno izselijo, potem  pa nama bi naj prodali hišo. Upam, da bodo držali besedo in jo bodo tudi res prodali. Če ne, bo user posted image user posted image user posted image .

Zdaj pa še malo telovadbe, pa ne jazuser posted image , ampak moja pikica, potem pa lahko noč.



(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 8:06:36   
KatyK79
jutro punce,

a ni tole vreme danes super, oooo men tok paše, se vsaj lahko diha, pa tudi počutje je boljše.
no samo baje bo že jutri spet 30 stopinj.

ja gnezditveni sindrom....jaz sem moram tudi še preseliti in sicer sept., se selim, uf to bodo tudi še projetki.
drugače moramo do dec., še sedežno kupiti in stole za jedilnico...pa še en kup malenkosti.

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 8:10:47   
aischa1
Dobro jutro.Tudi pri nas se da prav lepo dihat no čeprav jaz glih ne morem ker imam sedaj pregleduser posted image user posted image user posted image nop še malo pa bomo vidli našo pikico.Se javim ko opravim pa držte pesti,da pokaže kaj skriva med nogicami.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 8:39:39   
obcinarka
dan...... jaz že delam na polno, ker je pač treba... ja se strinjam da je krasen luft, ker se da dihat....
joj tale služba, a bomo lahk končale vse kar so nam še kar dali da mormo nardit????????  ampak preveč dober pa tud ni treba da smo... kaj pravte??
ja aischa1... jaz tak držim fige in pesti da bom zdej mal nehala delat...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dans ma pa sodelavec r.d, pa gremo ob 12. njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 9:05:36   
betricija
dobro jutro
pri nas je pa že včeraj ob 15h začelo deževati, potem je bila pa taka sopara, da se je komaj dihal. danes je pa super. se vidi, da je zrak čist drugačen, ker sem se komaj iz postelje spravila.

aischa držimo pesti za uspešno morfologijo. in seveda lulčka med nogami.user posted image user posted image user posted image

vidim, da imate gnezditveni sindrom. no jaz priznam, da sedaj samo tečnarim, da bi bila otroška soba nared do decembra. saj bo tamala spala vsaj pol leta pri nama, ampak pohištvo; prevajalna, omare, gugalnik, kavč bi pa rada, da je že prej na svojem mestu. in pa da je prebeljena soba, ker men barve ful smrdijo.

sami, nikar ne bit žalostna, da ti otročiček zaostaja v rasti. če bi G skrbelo, te ne bi ponovno naročila čez 4t. mene bolj skrbi, ker moja za 14dni prehiteva in da bom imela težave s porodom, če bo prevelika.

glede oblekic imam jaz do sedaj kupljeno tudi samo tiste, ki se odpnejo skoraj cele, tako da samo nogce in rokce daš notri, a kaj ko so takooooo drage. pa vsi mi pravijo, saj boš od kolegov in sorodnikov dobila. ja naum nič dobila. sorodniki so že tolk stari, da bi njihovi otroc že lahka svoje imel, kolegi in sosedi pa eni pričakujejo spet, al so pa že vse naprej dali.

moram pa priznat, da sva se zadnjič pogovarjala z mojim, da našo šolo še ne bodo ukinili. je majhna in sredi naselja, je bilo vprašanje, kdaj jo bodo zaprli, ker ni bilo rojstev, letos so pa že trije otroc, pa še moja prihaja in soseda pričakuje 2. tako da bo super.edino vrtec je pri nas katastrofa.
tko, grem likat. je super dan ko ni vroče preveč.
imejte se.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 9:16:59   
misk2
dobro jutro punce :)

spet se nekaj casa nism javila ( no sam en teden) morfologija je bila super user posted image user posted image user posted image user posted image komaj čakamo nasega user posted image , sicer imam pa premaknjen termin na 23.12 ce me lohk premaknete na seznamu. naslednji pregled imava 17.9. sem sicer doma ze drugi dan ker sem se prehladila.... kdo lohk verjame...poleti pa prehlajena..eheheh... tako da pocivava na kavcu user posted image

tolk sm nestrpna ker je polna soba ze njegovih stvari ki ga cakajo... edino zanima me katere pleničke boste uporabljale ( pampers? ) sm slisala za ene iz dm-ja sam nevem kako se imenujejo da so cenejse in boljse????user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 9:48:44   
Tulipan12
Dobro jutro!
Končno malo hladneje, lažje se diha!user posted image

misk2 glede pleničk: za čisto mičkene so najboljše Pampers New born, ker so res najmanjše, ampak ne si nabavit več kot 2 paketa, ker so potem že na večji številki. Ko pa prerastejo te, pa so meni dobre Muellerjeve, Lidlove in Pamperske. DM in Hofer mi niso bile ok, so mi bile preveč plastične. Mueller in Lidl imata skoraj pol cenejše kot Pampers. Je pa spet odvisno od vsake posameznice na katere se navadi in otročke, kako katere prenašajo - mi nismo imeli nobenih problemov z nobenimi.

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 10:28:04   
jona klara
jaz sem pa za pleničke moltex, imajo v mulerju, so bio pleničke, nimajo po njih rdeče ritke, bolj debele, čisto drugačne na otip ko pamperske, cena ista, če preračunaš število v paketu na komad, v bio trgovini so pa enih 5 eur dražje, pa nisem bio pristaš, samo za določene zadeve.

moj mali piki še vedno lenuhček, komaj da kdaj kaj brcne, pa še to ne zelo....user posted image user posted image


_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 10:28:53   
DeVilla



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
25.08. - pinkalonca, miskula,
26.08. - *Jagodka, betricija
27.08. - saška26
30.08. - Tulipan12
31.08. - BabyKitty, Frutiq

SEPTEMBER
01.09. - alma82 (3D UZ)
02.09. -
alma82, anca
, zaljubljena23
03.09. - Mjavmjav, *Star*, jona klara (3D UZ)
06.09. - GITA14 (3D UZ)
07.09. - jona klara, rožica27
08.09. - maya1505
13.09. - KatyK79,
21.09. - simi27
22.09. - ula77
27.09. - mag3

user posted image

Datum, Nick:
 
AVGUST
25.08. - zaljubljena23
31.08. - Rosi*, Frutiq

SEPTEMBER
02.09. - dangermouse
07.09. - devilla
08.09. - simi27
09.09. -
senchy
13.09. - obcinarka
21.09. - GITA14

user posted image
   
Datum, Nick
 
AVGUST
25.08. - aischa1, Eveeleen
26.08. - zaljubljena23
31.08. - Arwenko

SEPTEMBER
02.09. - alma82
03.09. - suziflo


user posted image

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    





_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 10:30:45   
DeVilla
Evo, sm še sebe dodala na seznam za test glukoze. Sem pa trenutno na dieti, pa morm rečt, da mi ne gre najbolj od rok. Morala bi jest na cca. 3 ure, se pravi 6 obrokov, pa se mi popoldanski obroki sesuvajo, ker letam zunaj in ni časa za jest... user posted image   Sem se pa že sprijaznila z idejo, da bo verjetno konc oktobra na inzulinu...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 10:48:29   
mag3
Jutro punce.

Danes je pa končno prišel dež tud do nas. user posted image  Ponoči je bilo še vrooooče. To vreme je odlično, ker mam že poln kufer vročine. user posted image

Tudi pri nas smo trenutno v fazi urejanja gnezda. user posted image  Sploh jaz sem čist v luftu, imam preveč časa, ker sem doma. Perem, likam, .... Ta teden bi morali belit, pa nam je majster premaknil za kak teden ... user posted image

Povejte mi, a katera ve kdaj se dobi tista pomoč za novorojenčka, k vzameš paket al pa denar, mislim, da je trenutno 279€?? user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: aischa1

še malo pa bomo vidli našo pikico.Se javim ko opravim pa držte pesti,da pokaže kaj skriva med nogicami.user posted image user posted image user posted image


Držim pesti aischauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:06:28   
misk2
mag3 tisti paket dobis preko centra za socialno delo... poglej si ta link..http://www.novorojencek.com/shop/categories.php?PHPSESSID=a8e87bdbfb35fd22fb81817b96cb2e92


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:27:35   
tasika12
pozdravljene,

jaz pa sem imela včeraj morfologijo še v UKC ju, sicer sem vesela da je vse o.k., najbolj je pregledala srčka, vse ostalo pa tako hitro, da sem bila kar presenečena in razopčarana. Res ne razumem zakaj se jim vedno ko pridem tja tako zelo mudi, MV mi sploh ne bi pregledala če ne bi posebej rekla da je moja zdravnica to želela in napotnice verjetno sploh niso dobro pogledali, čeprav je bil na njej klicaj. Pri pregledu MV vratu je bila tako groba da me je kar zabolelo in sem zajavkala, tako da sem bila glede tega resnično razočarana. Res ne morem razumet da se jim tako zelo mudi. Vse je bilo gotovo v 3-4 minutah, nobene slikice, edino kar je rekla da se opravičuje in čestitke za punčko.
Še dobro, da je moja zdravnica 100 pa 1.

Pa lep dan vsem
Tasika

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:42:13   
n a n i
Zivjo punce,

vidim, da ste ze fajn klepetave v tem hladnem jutru. Meni prav pase. Upam, da je ta hujsa vrocina za nami. Tega poletja brez klime ne bi tko enostavno prezive. tko da kar cakam, kdaj bo kaj pocingljalo. Jutri dobim necake na pocitnice, pa se mi kar smilijo, ko bodo mogli biti toliko noter. No sej jih bo moj kam peljal.

Plenicke jaz mislim imeti na zacetku Mulerjeve moltex, pol pa bomo sli na pralne, ko bo rita dovolj velika. Sem naredila cele studije.

Cestitke za uspesne preglede in morfologije. Pa cimmanj cukra na cuker testih.


(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:42:17   
ula77
pozdravljene,user posted image !

Hvala vsem za oborilne besede, se zdi da res  moj g. vpisuje kar tako, in je res spodaj dolžina mv,ki je  39mm.

Kes se mi je iztekla  pogodba, sem trenutno na  zavodu,kaj katera ve, kaj in kje imam kaj za uredit!

Čestitke vsem za uspešne preglede. Za cukr test mi ni  rekel nič, čeprav je moja letnica 77, pa še pridobila sem 5,5 kg, bomo vidli.

Evo,  končno sva  tudi midva kupla  prvo cunjico,  bež pajacka z božičnim šalom, da bomo res takrat v božičnem vzdušju...user posted image user posted image


A se samo meni zdi, da imajo vse le  roza/modro?
Spola še ne veva, čeprav čutim, da bo fant, možek je že odločen da bo pupa, stare babe pa pravijo 70:30 za deklico?user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?