|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 21:35:35   
caroline1
Naš user posted image mi je danes kar delal skrbi. Kar spal! No zdaj pa se je zbudil! user posted image  Tudi meni se ti čudni valovi pojavljajo, in trebuh štrli na eni strani, pa spet na drugi! Včasi ležim, gledam in se smejem! Danes zjutraj sem napol spala in je tako zganjal, da je odejo treslo! Je res poseben občutek. Mi je zadnjič rekel user posted image , da bi zamenjal z mano. Sem ga malo čudno pogledala, pa pravi, da ne z zdravjem pa vsemi tegobami, ampak samo za en dan, da bi občutil kako je, ko imaš v trebuhu svojega otročka. Mi je bilo tako lepo! Res so prikrajšani!

Najki- potem me razumeš user posted image .

Jaz grem jutri v šolo! Ko prvošolček se počutim. Rabim copatke pa nogavičke pa materinsko pa kaj za pisat mi je rekla prijazna gospa po telefonu! Kaj bomo le počeli/e 4 ureuser posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 21:46:35   
mamamajča
Meni se še moj nič ne umirja. Saj se mu ni treba, ker je tak lepouser posted image

Grlo me boli. Še dva dni nazaj, sem se mojemu smejala, ko je zbolel sredi poletja, zdaj pa me že kuha. Upam, da ne bom rabla še kakih antibiotikov za na konec....

Grem kar ležat. user posted image nama je dal malčka ajat, zdaj nama pa čaj kuha. Se beremo jutri. Lahko in mirno noč vsem

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 21:47:32   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Mi je zadnjič rekel user posted image , da bi zamenjal z mano. Sem ga malo čudno pogledala, pa pravi, da ne z zdravjem pa vsemi tegobami, ampak samo za en dan, da bi občutil kako je, ko imaš v trebuhu svojega otročka. Mi je bilo tako lepo! Res so prikrajšani!





ooo kak lepouser posted image

(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 22:28:26   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Anju mislim da zdaj si pa že zmagala user posted image user posted image user posted image

aaaah, misliš? kar stresno pa mislim da še ni konc. joj sej sem se že tolkrat skihala vsem domačim da se mi sploh ne da pogrevat. v glavnem šef ni imel niti volje ostat na marendi, mah za malo! dela za znoret, predat nisem mogla vsega... ahuser posted image tisto bolniško bi mogla vzet na sredi avgusta pa bi se gladko izognila vsem tem zadevam. po šihtu sem šla še marendo plačat, sem naročila v bližnji gostilni pa je blo 20€ več kot mi je rekla ob naročilu, eh sam da so bili fantje zadovoljni. med vožnjo domov sem pa gruntala kako bi mulčka obula in oblekla za ta dnar, pa tak beden občutek, zanalšć mi ni dal časti da ga počastim, šef...
vedela sem da tistega da me pričakujejo čez eno leto ne smem zares vzet, ker sem zgubila s prvim kolebanjem priti vs ne priti pomagati med dopustom, eh beh... ma zajokala še nisem, pa tud sprostit se ne morem.


Najki ma pa novo slikco

Pokora že en čas z novo. sem hotla pa potem med pisanjem ne spomnim vsega - a ti je tole rožco sin nabral?



IZVIRNO SPOROČILO: caroline1

Anju- ne vem, kar občutek sem dobila tak...nostalgija na stare dobre cajte, ko je bla v zvezi še romantika in vse perfect!


ah ne saj pr nama ni nikdar "štimalo" tako da bi lahko romantiko furala. dosti sva bla ločena pa je blo vse samo veliko hrepenenje. ko sva prišla skupi sva pa v enem mescu spekla Tigrana


Drgač nimam strahu niti pred zobarjem, niti G...

user posted image user posted image user posted image
zadnjič na enem rd je padla debata o G. o marička! pravi prijateljica, zdravnica, ko je bila na praksi da je bil eden oh in sploh, da so ženske v ordinacijo hodile v nočnih seksi srajčkah, študentje komaj zadrževali smeh... ena druga se ob tem skoraj orgazmično spomni kako jo je en šival, da vse kar je videla so ble njegove nepopisne očke, ma tako je povedala kot bi hota da jo cel lajf šiva.... ti pa o strahu carolineuser posted image

moj pa pravi, da je ziher da bi mu slabo prišlo, če bi mu nekaj nekontrolirano opletalo po trebuhuuser posted image hja moška večvrednost kaj?! pf!

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 22:47:19   
anju
born to be wild še ena sramežljivauser posted image ampak ni vrag da bom zbrala pogum za srečanje! pa tud če menjavam kolorje non stopuser posted image
a mi verjamete ko pride kaka ženska na šiht da kr zafarbam? ker so delavci moški in stranke moški, mi je čisto nerodno pred ženskamiuser posted image

polmaja ti si pomojem v živo še bolj simpatična, pa si že v zapisu zeeelooouser posted image pa na nos od tvojega moža ne morem pozabituser posted image

tale član v trebuhu zgleda bo imel nos od mojgauser posted image sam nočem zares verjet uz-ju, sam prvič ni prevaral... bomo vidli, mogoče pa bojo zato oči moje barveuser posted image

pixieM evo konkurenčna konkurencauser posted image

user posted image

ampak ti zavidam majhnost trebuha, da si ne boš kaj mislila!

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Oktobrke 2010 II
30.8.2010 22:47:42   
missD
filisa -  sicer moje neizkušeno mnenje, ampak kot sem prebrskala po internetu kar električno črpalko.
sama se nekako nagibam k medela swing črpalki, naj bi bla fajn.

gibi - so bolj ostri kot so bili, zvečer ko se stisnem k dragemu se pa kar smejat začne ko ju začuti, ko ga prideta pobožat.user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 0:34:55   
BLOOM 1
Oj,

Pri nas se pa dogaja user posted image :

tamala dobiva zobke,tečna je ko user posted image ,ne spi...joka.....skratka....Moram vam povedat da prva dva zobka je dobila,komaj,v 13 mes.

starejši sin pa je danes bil operiran na koleno (miniskus). Od maja do zdaj je mel že 3 punkciji kolena,danes pa je doktor odločil za operacijo.Prišli smo na pregled,doktor pa samo vprašal će je na tešča,jaz pravim da je,in,že so ga pelali na otdelek....jaz sem pa user posted image .

Tko sem slabe volje,da je groza....


2.09 ne bom šla v LJ,ker bom malega vozila v šolo,če bo sploh sposoben za šolo. Za 4.09 ------user posted image user posted image user posted image mogočeeeeee,ker moram v vaš BC po lupinico in adapterji,mate večjo izbiro kot pri nas user posted image ....


Če bi mi zdaj pričakovali punčko,bi bila Tiva...user posted image

Drugač pa jaz mislim da je naš fant že se obrnil na glavo,ker imam tak občutek da kao z rokicami tam spodaj prima,pa ko se mu kolca nekje to spodaj čutim,v riti  user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 0:36:49   
BLOOM 1
Anju,tko lepa slikica!!!! Jaz bi jo kar v okvir dala,res je lepa.....user posted image user posted image user posted image user posted image



Pokora,kak ste???


< Sporočilo je popravil BLOOM 1 -- 31.8.2010 0:39:49 >


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 0:42:37   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: missD



Midva sva pa imela danes filane paprike s pirejem in paradiznikovo solato.



Mi smo tudi......user posted image


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 0:48:50   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: pixieM

Pokora - če imaš mleto meso, pol narediš špagete bolognese ali pa lazanjo - to ponavadi jaz naredim user posted image . Pa en velik ''pisker'' solate zraven. In to je to!!! user posted image


Ali pa čufte pa pire krompirček .....


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 6:17:10   
anju
jutro, spet vas šišam vse po vrstiuser posted image

ni mi dalo spat. mende nisem med to user posted image še tako slabo spala. šiht mi ni šel iz glaveuser posted image


BLOOM čimpej pritte k sebiuser posted image

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 7:15:19   
tinaaleks
Jutro!

anju-zgleda da boš ti prevzela jutranjo izmenouser posted image . pa user posted image  za trebušček!!!!!
Jaz sem pa sept bolj pozna-zgleda da mala točno ve, da ni treba da sem že pred 7 v službi, tako da potegne kar do pol sedmih... Ko bi vsaj to počela na morju, ne pa da smo tam vstajali ob 5!user posted image

Se mi pa pozna, da sem samo po  2 uri v službi, ostalo pa naredim kaj zase.... Ko sem malo dvignila iz vrtca (hotla že ob 2, pa je spala, tako da sem šla še na kavo), sem se z velikim veseljem igrala z njo doma,.... Če prideš domov po 8 urah službe, si čisto psihično uničen in ti gre vse na živce. Tako pa.... Še mož, jo je hotel včeraj zvečer vzeti s sabo, da gresta kao tankat, zato, da imam 10 minut miru pred njo, pa sem rekla, da ni treba, ker se prav zabavava!user posted image  Ta porodniška prav paše.....

Pa še možu sem za večerjo na koncu naredila pir krompir in dunajce, kar jih ponavadi delam samo za vikend in še to kosilo. Imam preveč energije za skurit.

Pa za 4.9  se moramo res počasi že zmenit za uro... Dopoldne ali popoldne? 10? ali 16?....Tiste, ki ste se vpisale, da lahko pridete.....

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 7:20:25   
kpmk
Jutro!

Spet burna noč user posted image  joj joj al mali, al pes, al pa zaradi bušija ne morem spat user posted image
Malo že tudi mene panika, kako bo in da bom imela do poroda vse pripravljeno......user posted image

anju - ta slikca je pa FULL res lepa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
črpalka - jst imam električno medelino - 1A (imela sem aventovo ročno in user posted image  )
kg -  jih imam +15user posted image   full mi paše sladoled ( za zajtrk, kosilo in večerjo user posted image user posted image user posted image  )



_____________________________

... prvi zaklad.... 12.4.2009...
... drugi zaklad .... 29.9.2010...

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 8:29:30   
anju
tinaaleks komaj čakam da se mi nabere tale energija, ki jo opisuješ!

sem z vrtca. sva se z mojim dogovorila, da mulčka pustim da se naspi in ga od zdaj naprej vozim jaz v vrtec, da ga moj ne budi ob 6. pa je mali takoj pogruntal da nekaj ni običajno in mi začel jokat da ne gre v vrtec... ma mislim da je prav da hodi, ne bom po dveh letih prekinjala vrtca. kak dan ga bom šla po kosilu iskat, kak petek bo doma drugo pa red. mislim da bo tako najboljše za vse.

zdaj pa se verjetno nekam odpeljem....user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 8:38:15   
Alica84
Jutro!

Kile: sem na +8, ki sem jih dobila tudi v rit, samo se mi pa zdi, da cunj ne spravim čez sredino stegen tudi zato, ker so se mi razširili kolki. To se mi zdi tudi zato, ker pri hoji že kar nekaj časa racam in me zanaša levo-desno. Je to možno?

Voziček: Moj možek se tako zelo zmišljuje, da sem mu izbiro in nakup v celoti prepustila! Zadnjič sva gledala vozičke od babybooma in sem se povsem zagrela in ga hotela na mestu kupiti, on pa mi je protestiral zato ker naj bi se voziček majal... aja, poleg tega on ne bi dal več kot 300€!?! misija nemogoče. Se mi kar fajn zdi, da se mi ni treba več s tem ukvarjati in naj si on pričara tak voziček... :)

Komaj čakam soboto! :)

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 8:45:12   
mamamajča
anjuuuu, kaka lepa slikicauser posted image

Dober dan vsem! Sem ravno iz vrtca, moj malček naravnost uživa. Kak sem vesela!
Njegova skupina je edina ostala takšna kot je, le preselili so se, v čisto nov del vrtca in zdaj gre po stopnicah do svoje igralnice. kakšna uživancijauser posted image
Me je pa kar stisnilo, ko sem se zavedla, da je že v skupini 4-5. To pomeni, da gre samo še naslednji september v vrtec, potem pa že v šolouser posted image
O kam nam rastejo. in naš bo tisti srečnež, ki bo na prvi šolski dan star še vedno 5....

Punce, kolk me grlo boli. Pa zamašen nos in vse... In neverjetno mrzlo je!
Zdaj grem pa na občino in socialno še nekaj uredit,,,

Uživajte!

(odgovor članu Alica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 9:01:53   
Alica84
Še eno vprašanje imam: pri gin. sem izvedela, da ti na dan poroda prevoz z rešilcem pripada samo v primeru, če ti odteče voda.
Ali katera računa na prevoz s taksijem? Ali je to v praksi?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 9:30:26   
sasadejan
anju - kera lepa slikca user posted image

tinaaleks -  jaz sem za srečanje ob 10h

Alica84 -  jaz se na dan poroda peljem samo z mojim, ali s starši ali pa v rešilcu. Nikakor nisem za taksi.

(odgovor članu Alica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 9:32:29   
sasadejan
BLOOM 1 - za vse vas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Kako pa je tvoj sin danes. Ga kaj boli?

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 9:49:39   
pixieM
Pozdravljene!

Iii, kako ste nekatere zgodnje. Jaz sem pa taka lenoba. Kar vlačim se po stanovanju, v službo mi je prav težko iti, še dobro da samo še 12x user posted image .

anju - kako lepa slika!!! Res za v okvir ali kakšno revijo. Zelo lep trebušček in lep fantič user posted image .

kosilo - jaz sem se včeraj vsa ponosna hvalila, kako bom danes naredila lazanjo. Mhm, se lahko kar pod nosom obrišem! Se je namreč moj odločil, da morejo biti ''šnicli'' in pečen krompir. Tako, da bo on danes kuhal. Juhu, sem že rešena enega dela - čeprav, ko on kuha...groza. Je cela kuhinja tako popackana, da najraje kuham kar sama!!! Sem pa tudi jaz zelo nadušena kuharica in menda kuham dobro. Moj pravi, da se ni zastonj za 20 kg zredil user posted image . Je pa res, da kuham rada takrat, ko imam čas. Če pa morem kaj na hitro skup zmetat, mi pa tudi sploh ni za kuhat.

vložki - super ste, da ste načele tudi to temo! Glede na to, da še nisem rodila in da res nikoli v življenju nisem uporabljala vložkov (ker fašem kar alergijo), tudi mene zanima katere vložke priporočate za čiščo (zdaj ko celo vem kako to izgleda - hvala vam!)user posted image Zadnjič sem bila v Babycentru, pa sem mislila, da bi si nabavila stvari za v torbo, ki ji bom nesla v porodnišnico. No, in potem vidim vložke vir 80 (groza kako je to veliko) in Vir natural ali nekaj takega. Pa me je prav zanimalo v čem je razlika, vendar glede na gnečo v trgovini potem nisem spraševala.

gibi user posted image - ja mojemu kar dogaja. Včasih čutim brce tudi v hrbtuuser posted image Mogoče zaradi majhnosti bušija. Včeraj je imel očitno neko fešto, ker mi je prav vibriral trebuh. Kot da bi se uprl na vsako stran in norel. Ne vem, res je čuden občutek. Me pa brca v rebre in zelo visoko v trebuh tudi. In to zna prav najti najbolj neprimeren čas user posted image .

spanje - zelo težko zaspim, ker se nikakor ne morem nastavit. Bebica je tudi zvečer najbolj aktivna, čez dan pa frajer lepo spi. To mu bom mogla tudi zbit iz glave user posted image .  Ko lepo fino zaspim, me pa itak na wc pritisne. In mislim,d a bom res mogla ta dva meseca samo na wc letat. Mi je pa čudno, ker grem na wc in se polulam do konca, potem pa se vležem nazaj in kar naenkrat me spet močno tišči na wc. Predvidevam, da me user posted image brcne v mehur?! Ah, saj bo, še slaba 2 meseca (ojej, malo prehitro gre to!)...

(odgovor članu Alica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 10:36:23   
anju
slikca vam je všečuser posted image
sem hotla da vidite kaka žoga je:) pixieM ni mi jasno kje maš ti otročka! moji organi so si očitno suvereno osvojili svoja mesta in je otročka pahnlo ven:)) sej me požgačka z ročkami po mehurju sem pa tja, ampak (upam da se ne hvalim prezgodaj) lulat grem 1x na noč ali pa tudi neuser posted image na šihtu sem pa hodila ene 3x v 8 urah, splila pa kak liter in pol v tem času, plus sadje.

nikamor se nisem odpeljala. kar doma se malo zbiram, kao da moram naredit plan preden kam grem, da opravim več stvari. vleklo me je v Koper v BC da si ogledam v živo Cybex Callisto in se končno odločim. Alica ne vem če sta za take marela vozičke, ampak jaz samo še tega gledam. in poceni so lanske barve. in imaš komplet vse.

neke cunjce sem še zvlekla ven. so rumene od ribjega mazila. kako to očistit?

pixieM
vložke najboljš da poskusiš že zdaj. ne bi ti vedla svetovat zaradi alergij. sigurno so s čim prešpricani, ne glede na oznako nature. meni sicer tile modri nature zelo ustrezajo in jih rabim tudi med menstruacijo. mogoče če vprašaš v lekarni ali G kaj bi ti priporočali glede na kaj si alergična... pa poskusiš gor dat, da vidiš reakcije, da ne boš potem še s tem imela težav. ker takrat boš neki pač mogla met tam spodi.

< Sporočilo je popravil anju -- 31.8.2010 10:38:04 >

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 10:40:29   
anju
aja kosilo bo pica!

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 10:47:18   
missD
dan :)

eno vprašanje :)
v kaj boste oblekle vaše malčke ko jih boste odnesle iz porodnišnice?
Jaz bi najraje samo pač(poleg vseh potrebnih oblačil) oblekla zgoraj pač nek flis pa hlačke,pa če je reees mrzlo magari pokriješ z dekico.
Ampak moja mati vztraja pri nakupu kakšnega "posebnega" kompletka, da kao zgleda malce lepše pa tudi če je samo za enkrat.

Predlogi?

kosilo danes: zelena solata, pečen krompir pa hrenovke (mmmm jst bi tud pico, ampak mislim da je vsak drug dan pa tud ne morem jestuser posted image )

ena je omenila, da gre gledat lupinice in podstavke v BC, fino, ampak mogoče namig, sama sem potem lupinici naročila preko nemške strani, kjer me je zadeva prišla tudi skupaj s poštnino mnogo ceneje. LINK Bom pa pri njih v prihodnji dneh še dodatno naročila belted base(od Romerja) ker mi je sam isofix podstavek čisto predrag.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 11:03:07   
polmaja
anju - kako lepa, lepa, lepa fotka! Domnevam, da je tvoj slikal - čestitke na talentu!

BLOOM1 - tebi pa se je tudi nagromadilo... Bogi fantek, pa boga ti... Največji user posted image  je, ko človek nečesa ne pričakuje in se ne more pripravit. Upam, da so mu zdaj porihtali koleno in da ne bo več težav - realno gledano je to bolje, kot pa nonstop neke punkcije.

Zdaj pa se odpravljam kupit stojalo za sušenje perila - cotkic sploh še nisem oprala - razlog; prekleti, hudičevi golobi, ki kakajo točno in natančno na moj štrikec za perilo user posted image  (v Piranu pač sušimo čez okno na ulici). Nad mano so namreč ustanovili Glavni Golobji Štab za Uničevanje Človeških Tekstilnih Resorsov.
Sem jih probala pregnat na sto načinov, pa se samo postavijo na varno razdaljo (tj 2 metra) in me porogljivo gledajo. Zdaj imam medicinsko brizgalko (injekcijo), polno vode, in jih z okna pošpricam, ko prifrčijo na dostojno razdaljo, pa so hudiči pogruntali, da:
- a) je razdalja pomembna, torej se postavijo točno izven dometa in se zlobno hahljajo
- b) jim voda ni nevarna, tako da nekateri samo čepijo in se pustijo močit (ter se seveda zlobno hahljajo).
     Po moje jim še paše poleti malo osvežitve...
Za pop...it!!! 
Če pozna katera kakšno dobro finto kako se jih znebit, se priporočam. majabar, ti bi to verjetno elegantno rešila z lokom in puščico user posted image  user posted image  - si vedno vljudno vabljena na obisk (pa loka ne pozabit!)

(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Oktobrke 2010 II
31.8.2010 11:10:37   
missD
kupi si eno tisto igračko pištolco, ki ima za naboje takšne plastične mičkene kuglice.
pa jih streljaj. bolijo ko hudič ko jo dobiš.

upam da ni preveč kruta ideja....user posted image

(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?