|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 11:13:41   
aischa1
Jona klara hvala.Ja tejle decembrčki no čeprav jaz spadam v januaruser posted image  so res skrivnostneži in  tale moja pikica je pobrala vse vragolije od decemberčkovuser posted image .In zgleda želi,da dobimouser posted image .

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 11:41:51   
pinkalonca
hej punce, samo na hitro se javim, sem popolnoma zaposlena user posted image nisem pozabla na vas, vas preberem popoldne ko si malo oddahnem user posted image

lep preostanek dneva user posted image user posted image

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:03:41   
KOLIBRI
Da se vam še jaz oglasim po včerajšnji morfologiji... Kot kaže, je vse v redu, imeli bomo user posted image , tako da tisto, ki ureja seznam, prosim za dojenčka z modro pleničko! user posted image
Tehta že pribl. 500 g (22t, 5d).

Da še dodam, ko je bilo govora o materničnem vratu: moj sicer meri 33mm, ampak moja ginekologinja pravi, da ni razloga za preplah, če je nad 15mm.

Lep dan, so user posted image !

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:07:21   
KOLIBRI
Aja, pa nobene slikice nisem dobila. user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:22:32   
aischa1
Kolibriuser posted image user posted image user posted image za morfologijo inuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:22:57   
obcinarka
no lepo, še en fantek... jaz pa ugotavljam da imamo pa mi potem bolj kot ne drobižeka-bejbico ... za slab 22 t.. 380g... joj kaj smo drobceni, al ka???
hahahahah.. ampak važno je zdravje, ne??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:27:15   
aischa1
Občinarka sej bodo sedaj pridobivali na teži tej naši čmrlji imajo še veliko časa.user posted image user posted image user posted image Sej tudi mi smo pri 20.5t 335g.

(odgovor članu obcinarka)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:42:59   
*Star*
Velikost dojenčka se meri na podlagi meritve stegnenične kosti - vsaj tko je men rekla G. Verjetno vpiše vrednost pol pa pametni računalnik sam preračunauser posted image  Mam pa tud slikco, ko je merla stegnenico.

DIANE, sem vidla pri februarkah (sem enkrat mal firbcala, da vidim, kera od "tastarih" se je preselila na ta forumuser posted image ) pa sem ti hotla pisat in pol me je neki zmedlo...user posted image  Skratka fuuul sem vesela zate pa seveda iskrene čestitke in čuvaj sebe in svoj zakladek!!!

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:52:55   
KatyK79
KOLIBRI - čestitam za user posted image

betricija - si že nazaj, kaj pravi Žigonova?

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 13:53:54   
ula77
ojla, pozdravljene.

Ena je povedala, da je na zavodu....zanima me, kam se moram obrniti, je kaj drugače na CSD kot za zaposlene bodoče mamice?

Nam g. ni povedal, koliko je naša pikica stara, je bla pa pri 22 tednih velika 25 cm....
Čestitke za vse dobro opravljene morfologije. Kolibri, moram ti priznati, da sva bila na morfologiji tako zmešana, pa vse je tako hitro šlo, da sem prišla domov in ugotovila, da nimamo nobene slikce....;-)

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 14:01:31   
ula77
popravek, koliko je najina pikica težka.....

je pa imela vse stvari od glave do želodčka za od 21-22. teden...toliko sem lahko spremljala, pa se rekli, da itak ni vse enako veliko, pa tudi je premajhno za čisto natančno mero....

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 16:05:25   
jona klara
kolibri- čestitke za morfologijo inuser posted image !uživaj vuser posted image še naprej!

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 16:21:16   
zaljubljena23
Kolibri, čestitke za fantiča...

Jaz pa razočarana nad samim pregledom..Nič kaj konkretnih infouser posted image user posted image Kontrola čez 3 tedne...Vedno bolj razmišljam, da bi šla na kakšen samoplačniški UZ....

ula, nič ni drugače..Vse stvari urejaš na CSD-ju (edina razlika bo v papirjih)..A si bila kaj zaposlena? Če nisi bila boš morala oddati vlogo za starševski dodatek (ta je 196 €), če pa si bila zaposlena pa boš oddala vlogo za nadomestilo (ta pa se potem izračuna na podlagi dohodkov)...Edino kar je, ko dobiš odločbo s CSD-ja, se moraš iti na borzo odjavit


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 20:41:49   
betricija
no jaz končno doma. jah pregled...nič novega, vse je v redu, tamala je še vedno obrnjena na glavo in je spet morala pregled merit vaginalno. no in tam je sedaj problem. MV 3 tedne nazaj je bil 4cm, je pa že takrat rekla, da je malce zavit vrat.danes ga pa sploh ni mogla dobro izmerit. je rekla, da zihr je 2cm, ni pa želela preveč motat notri in je rekla, da morda je tudi 3 cm. in da sem jaz pomirjena in ona me je napotila v porodnišnico. in je tolk super G, da je kar sama klicala v P in sem naročena v torek ob pol dveh. priznam da me je mal strah. bolniška pa do nadaljnega in strogo počivanje.dobr da sva že skoraj vse nakupila. upam, da se bo vse srečno končalo.tolk
imejte se skrajno lepo

katy..a ti veš da se je najina Žigonova na kratko postrigla. zgleda kot punčka. ji paše fulll.ti pa povem, da imava redko srečo, da imava tako dobro G.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Decembrke 2010 II.del
26.8.2010 21:03:51   
zaljubljena23
betricija...Upam, da ne bo šlo na slabše in bo vse ok...

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 8:02:17   
KatyK79
jutro punce,

betricija - a postrigla se je he he he ....
joj res je super tale Žigonova, vem ko sme jaz 1x mogla na urgentni pregled na ginekološko je tudi ona poklicala, res se zavzame max. ah no s tabo bo pa itak vse vredu, sej veš preventiva je najboljši način da se izognemo morebitnim težavam.
kaj, a v P te bomo še bolj pregledali ali zakaj greš tja???
v katerem tednu si že ti?
cuker test si že imela oz. je kaj rekla okoli tega?

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 8:56:33   
betricija
jutro drage souser posted image .
jaz se zopet privajam na kavčkanje, me vse boli že od ležanja. včeraj me je prvič ful križ bolel, tako da sem komaj čakala da se malce uležem. pa malce sem se tudi že pomirila. saj bo vse ok. no upam, da zvozim vsaj do 37t.
katy v P me je poslala na dodatni Uz, ker sama ni prepričana ali vidi MV dolg le 2cm ali 3cm. zanesljivo vidi 2cm, če pa je UZ malo drugače obrnila se ji je zdelo da je 3cm. v glavnem v P naj bi imeli boljši UZ in zato me bo tam pregledal doktor, potem pa se bodo odločili ali je vse ok, bom ostala notri, dobim kakšen obroček, tablete..mah sranje vse skupaj. a glavno je, da me je G poslala naprej. zares sem ji hvaležna, ker se tako zavzema za svoje pacientke.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 8:57:16   
betricija
aja sem pa v 23t. tamala prehiteva za 4dni.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:00:38   
aischa1
Dobro jutro.
user posted image
Betricija držim pesti,da bo vse v reduuser posted image in ,da te v bolnici samo potolažijo,da je vse ok a seveda je boljše eno mnenje več kot manj.
Moja pikica ima danes spet žur že od 7.Učeraj pa je pikica skakala od 18-23 je rekeluser posted image ,da ta nam bo dala popra.Asej je prav naj samo pikica brca,da vemo da je vse v redu.
Sem pozabla napisat naslednjič imam pregled 23.9.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:01:22   
KatyK79
betricija - držim pesti v torek bo pol dveh, pa kr optimistično ker bo vse ok.

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:03:07   
miskula
dobro jutro,

betricija vse bo ok, boš videla user posted image user posted image

Drugač sem pa jaz OK. Sem imela cuker test in sem dlih na meji, tako da se moram mal pazit kaj jem, pa čez nekaj časa bom imela ponoven test.
Pikica raste, srček mu dela 100 na uro.
Pa mal sem pojabrala, ker mi full zatekajo noge. Zvečer jih imam k buhtelne, ja moj jih pa pridno masira user posted image user posted image . Aja pa vodo mam slabo, premalo pijem. Kolk pa ve kaj popijete čez cel dan? Jaz se moram kar prisilt da spijem ene 2 l, pa je rekla G da je še premal.

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:04:03   
KatyK79
aischa - ja tole pa je zdrav zajterkuser posted image

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:08:46   
miskula
aisca, to sem si jaz zdaj pripravla za zajtrk user posted image
mmmmmmmm je okusno, ja takle mamo, če moram pa zdravo jest user posted image

A ste vedle punce, da kruh zadržuje vodo v telesu in posledično temu tudi zatekamo. Ja, jaz priznam sem odvisnica od kruha ( beri: sendvičev) user posted image

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:18:51   
betricija
aischa hvala za zajtrk. a tebe takole brca? haha. no saj mene tudi, je včeraj med UZ tud ropotala notri, samo je G rekla, da kolca. pa sva se prav smejali slikcam ko je hik naredila...sem pa dobila še enkrat potrdilo da bo pupa in sedaj imam slikco doma kjer se vidijo 2 hribčka. tako je opisala spol za punčko.

danes gre moj iskat skener, pa bom probala čez vikend dat čimveč slikc gor od prvega UZ. samo povejte mi, kako ve to shranite.

miskula, glede cukr testa; a to si ga delala samo 50enot, te potem čaka še un tahud test? jaz sicer nič ne zatekam, samo redim se, pa niti ne jem toliko kruha. je pa cukr test pokazal zlato sredino in mi ni treba it več na teste. vsaj to. sem se pa včeraj s sodelavko pogovarjala ki je pri drugem otroku imela strogo dieto, samo ona se je v 1t zredila za 4kg, seveda je cukr test pokazal preveč sladkorja, tako da je bila kar boga. držim pesti, da bo pri tebi vse ok. pa probi črn kruh s semeni jest.se tudi žemlje dobijo.



(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 9:35:56   
aischa1
Betricijauser posted image user posted image user posted image slikice ti jih kar daj gor.Jaz jih sranim z mobitelom na računalnik in potem na shrani.si.
Ja mi imamo kar žur v trebuščku učasih se mi zdi,da brca na vse strani naenkrat.Na uz pa je bla pikica pri miru.user posted image user posted image

(odgovor članu betricija)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




biba
1hruška

Kdo je biba?

mravljica (61%)

polžek (39%)


Število vseh glasov: 256

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!