|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 10:10:36   
KatyK79
betricija - oooo komaj čakam tvoje slikice, pa poskeniraj jih v jpg formatu

miskula - meni se 2 l ne zdi tako malo, tudi jaz nekje spijem od 2 do 3 litra tekočine, predvsem vode. itak sem pa skoz na wc-ju, podnevi in ponoči. kruh jem dnevno, pa zaenkrat še nič ne zatekam.


(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 10:59:59   
mag3
Dobro jutro.

IZVIRNO SPOROČILO: miskula

Drugač sem pa jaz OK. Sem imela cuker test in sem dlih na meji, tako da se moram mal pazit kaj jem, pa čez nekaj časa bom imela ponoven test.


Koliko pa si imela vrednost cukra po eni uri? Jaz 7,2. Pa me zanima al je to tud na meji al je ok, ker naj bi bilo ok tam do 7,8 al 7,9?? Koliko ste imele ostale vrednost?

Joj, ko ste ravno omenile hrano. Meni nikakor ne ratuje več zdravo jest. Zdaj že kak mesec bi same packarije jedla. Sendvič itak je the best, pa čokolada me ful mika, .... user posted image user posted image user posted image  Zredila sem se pa prvih 5 mesecev za 1,5 kg, zdaj šesti mesec pa še za 1,5 kg. user posted image  Se bojim kam to še pride v zadnjih treh mesecih, čw bom imela tak apetit za neumnosti. user posted image

Tudi meni je G rekel, da naj bi na svoje kg spila 3l vode na dan.

< Sporočilo je popravil mag3 -- 27.8.2010 11:03:18 >

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 11:14:51   
aischa1
Mag3 tudi meni diši samo nezdrava hrana krompirčki sendvič zvečirob 21 bi jedla kebab pa take.No zredila se nisem niti dosti iz 59kg sem prišla na 61.user posted image user posted image user posted image in je rekla saestra,da je dovolj meni se zdi malo premalo.Žal se ne spomnem koliko sem se zredila v prejšnjih nosečnostih.

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 11:54:14   
KatyK79
mag - sej ti si pa res nisi nič zredila....pa ti aischa tudi ne.
pravijo vsak mesec kila in je to kr ok, samo itak gre proti koncu samo gor.
ja jaz sem se do zdaj ene 5,6 kg user posted image ....upam da na koncu ne bo več kot 12 kg.
se je pa moja znanka, ki v začetku dec., zdredila že za 10kg in je G reku da ni to nič narobe.

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:00:03   
nincek5
Hey, hey...
Sem vas kar redno spremljala od dne, ko sta se na velikooo presenečenje pojavili tisti dve črtici...:) No, sedaj se mi je  uspelo logirati na forumu, da vas pozdravim:) Boljše pozno kot nikoli, pravijo:)

Lepo se (s)mejte...

nina

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:03:20   
**NiNa**
oj oj
Jaz sem v 26t pa sem sem na +5kg. Tudi G me je pohvalila, da se nisem preveč zredila user posted image . Meni se to zdi čist OK, če računam, da imam točno še 3 mesece do konca in da vsak mesec lahko pridelam še ene 2 kg. V prvi nosečnosti sem se zredila za 11 kg in 6 tednov po porodu sem bila nazaj na svojih kilogramih in tam tudi ostala user posted image . Sedaj si pa želim da bi bilo podobno, upam, da mi uspe.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:04:55   
**NiNa**
nincek5 dobrodošla user posted image .
napiši še kdaj imaš PDP, da te pridne punce spravijo na seznam user posted image .

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:11:43   
nincek5
user posted image za pridne punce;).

PDP imam pa 16.12...

Jaz pa sploh ne vem kaj naj si mislim glede te kilaže... Na 1. pregledu sem imela 70,9, na drugem 69,3, na zadnjem 71,3 kg.... S tem, da mi ni bilo nič slabo... Edino kar mi je hecno je to, da me G vedno tehta oblečeno (je pa itak razlika med garderobo pri 18 in 33 stopinjah...)


_____________________________

Letos pa že vem, kaj dobim za rojstni dan:).

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:31:37   
mag3
Ninček5 dobrodošla med Decemberkami2010. user posted image

Kar se tiče tehtanja pri mojem G, itak sem vedno oblečena in obuta, pa so tri sestra, ena odbija po približno 1,5kg, ena zaokroži na cele kg ena pa nič in vpiše toliko kolikor pokaže tehtnica. Zdaj pa reči da je to realno. user posted image

(odgovor članu nincek5)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:33:51   
aischa1
Nincek5 dobrodošla med namiuser posted image user posted image user posted image .
Glede teže tudi jaz sem na začetku nosečnsti imela 61 in sem sedaj pri 25.5tednov prišla na isto težo pa mi tudi ni blo kaj dosti slabo tako,da sem normalno jedlo in še vedno jem.

(odgovor članu nincek5)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:35:00   
Rosi*

IZVIRNO SPOROČILO: miskula

Koliko pa si imela vrednost cukra po eni uri? Jaz 7,2. Pa me zanima al je to tud na meji al je ok, ker naj bi bilo ok tam do 7,8 al 7,9?? Koliko ste imele ostale vrednost?



Jaz sem pri prvem merjenju imela cca 7,4 - nekje tu, ne spomnim se dobro. Pa so mi rekli, da je to še ok. Verjetno je pa že bolj na zgornji meji. Imam pa spet v torek cuker test, pa bomo takrat videli kaj in kako.

Drugače pa vam vsem user posted image , ki že lepo sortirate cotike in jih perete malo zavidam. user posted image  Sama imam od prvega vse lepo po škatlah, samo trenutno nima smisla, da to jemljem ven, perem, likam... ker se čez kak mesec selimo. Imamo sicer v novi hiši že pralni stroj, samo je še lepo zapakiran, pa tudi vode še ni. Pa prvo se bomo vsi trije lepo preselili in nato lahko jaz sortiram, kaj mi bo prišlo decembra prav, pa lepo perem in likam. user posted image


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:38:49   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: Rosi*


IZVIRNO SPOROČILO: miskula

Koliko pa si imela vrednost cukra po eni uri? Jaz 7,2. Pa me zanima al je to tud na meji al je ok, ker naj bi bilo ok tam do 7,8 al 7,9?? Koliko ste imele ostale vrednost?



Jaz sem pri prvem merjenju imela cca 7,4 - nekje tu, ne spomnim se dobro. Pa so mi rekli, da je to še ok. Verjetno je pa že bolj na zgornji meji. Imam pa spet v torek cuker test, pa bomo takrat videli kaj in kako.



Zakaj pa imaš ponovno testiranje v torek? A to ko govoriš o 7,4 si imela v prvi nosečnosti al zdaj??

(odgovor članu Rosi*)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 12:50:01   
KatyK79
ninček5 - pozdravljena med nami, ja bolje pozno kot nikoli...user posted image ...no sedaj pa le ostani z nami da kakšno rečemo


(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 13:07:57   
maca81
user posted image Vidim, da se vam še pridružujejo nove decembrke se vam pridružim še jaz, sicer pa vas spremljam že lep čas. Ne vem katera ureja seznam nosečk, bom kar tukaj napisala...Moja prva nosečnost, pdp 22.12.2010, bo pa fantek 100%.

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 13:24:05   
KatyK79
o še maca81...lepo, ...dobrodošla tudi ti!


(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 13:24:18   
aischa1
Opozdravljena Maca81 še ena novauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Pa bravo zauser posted image .Bo pester decemberuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu maca81)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 13:51:17   
zaljubljena23
Punce na hitro..Sinoči sem temeljito gledala izvid in so mi bile meritve pri glavici malo čudne BPD 32mm, kar ustreza samo 16 tednom..Jaz itak cela panična, ona mi reče da je kao vse BP, izvidi pa pišejo čist nekaj tretjega...Tako da sem danes zjutraj klicala svojega G in sem šla do njega..Kjer je pogledal izvid in mu tudi ni bilo jasno kako..Zato je naredil še en temeljit pregled in je vse ok...BPD je 56mm, kar točno ustreza mojim tednom, srček tudi, mehur je tudi ok,...Vglavnem je dejal, da naj se ne sekiram, ker je vse ok..Spol smo še pogledali, vendar smo ga tokrat žal skrivali...Tako da še je zmeraj odprto...
Cuker test, ni zelo povišan, ampak sem vseeno se morala naročiti k diabetologu, v ponedeljek imam ta dolgi test in če se slučajno izkaže, da ga nimam, me bodo še vseeno spremljali naprej..Ker se običajno zgodi, da se pojavi kasneje...Tako, da smo naslednje 3,5 mesece na dieti...Mi ne bo nič škodilo...Nadaljne info pa itak dobim po dolgem testu, torej v ponedeljek...

Aja, sem pa trenutno na -4kguser posted image ..Zatekanje..Ga ni...Tehtanje pri G oblečena in obuta ter dejansko vpiše tiste cifre v MK...

Nove, dobrodošleuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 14:11:22   
jona klara


bravo maca dobrodošla

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 14:11:46   
mag3

IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

Cuker test, ni zelo povišan, ampak sem vseeno se morala naročiti k diabetologu, v ponedeljek imam ta dolgi test in če se slučajno izkaže, da ga nimam, me bodo še vseeno spremljali naprej..Ker se običajno zgodi, da se pojavi kasneje...Tako, da smo naslednje 3,5 mesece na dieti...Mi ne bo nič škodilo...Nadaljne info pa itak dobim po dolgem testu, torej v ponedeljek...




Kolikšna je bila vrednost tvojega testa??

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 14:13:56   
KatyK79
zaljubljena - me veseli da je s tvojim sončkom vse ok!
hm ....-4kg pa še dieta do konca.....sej se do konca sploh ne boš nič zredila!

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 14:36:26   
miskula
Dobrodošle vse nove user posted image user posted image user posted image

Moja vrednost cuker testa je blo 7,85 tko da je rekla G da sem dlih na meji.
Se pa sedaj malo držim oz. sem na dieti. Pa sej mi ne bo škodla ta dieta ker sem kar pridna kar se kg tiče. Kokr vas berem ste se vse zredile za največ 5kg. Moja trenutna teža pa je +9 kg. user posted image
Pa se ne sikeram dost, sam da je dete zdravo. Bom že po porodu mislila na hujšanje in diete.

Lepo se mejte user posted image , midva z mojim pičiva na morje ta vikend, pa čeprav ne bo vreme dlih naklonjeno plavanju.

_____________________________

otroci so naše največje bogastvo

(odgovor članu KatyK79)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 15:27:45   
BabyKitty
miskula da te potolažim... sem tudi jaz na podobni + teži kot ti... user posted image s tem da se redim tako, da se na vsake toliko časa v enem tednu 2 kile potem pa 4 tedne nič user posted image kdo bi vedel zakaj :)  Je pa ogromna razlika ali imaš ti v štartu 80 kil, ali pa neko zdravo težo... 

Bomo videli kaj bo rekla teta ginekologinja čez par dni... ampak se mi zdi, da bo rekla, da je fino, da sem se zredila user posted image ker me je že na začetku kregala ker sem se kao premalo zredila do 4. meseca...

(odgovor članu miskula)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 21:11:25   
zaljubljena23
mag 9,8...Bomo videli kaj bo pokazal dolgi test..Je baje bolj zanesljivejši in realen...

Katy, hihi..Ziher bo kaj šlo še gor...Ta teden je psiha naredila svoje, zato so kg šli tako dol...HB sem zdaj pomirjena...

BabyKitty se strinjam, da je velika razlika če štartaš N z preveliko težo...Sicer pa bo po porodu šlo vse dol...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Decembrke 2010 II.del
27.8.2010 23:52:47   
anca
živijo,
komaj sem se prebila čez zadnjih 20 strani..user posted image

Tudi mi smo za našega prihajajočega user posted image (jp, tokrat je fantiček na potiuser posted image ) nabavili že nekaj oblačilc, ker, čeprav za našo 16mesečno pupo nismo imeli veliko roza stvari, je rojena spomladi, in nam manjka še kaj za mrzlo zimo..

Nabavili smo tudi novi voziček - quinnyja speedi, zelenegauser posted image

Prejšnjega bomo probali prodati, saj ni toliko narobe, da je roza-oranžne barve, ampak na njega se ne da montirati buggy poda, na novega pa gre. TOREJ. Če katero zanima, quinny buzz, za punčko, res dobro ohranjen, naj se mi javi.

Aja, čestitke vsem za uspešne morfologije, preglede, kilograme, nakupe...user posted image

LP


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Decembrke 2010 II.del
28.8.2010 9:25:10   
GITA14
Jutro, se že malo lažje diha, včeraj je bilo grozno soparno.
Najin štrukelček pridno brca vsak dan, nima pa dočenegačasa kdaj, ponoči mi da pa kr mir.
Moji kg so na +5.

Lep viken vam želim.

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?