|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:46:15   
misk2
ja midva bova se pocakala za zimske cunjice..neki bodijev z dolgimi rokavi ze mava ampak tisto zimsko cakava.. upam da pride v trgovine ze oktrobra... da bomo pripravljeni user posted image user posted image user posted image user posted image morava se kupt neki debelega za malega da ga ne bo zeblo... decembra je tko grrrrgrrrrr....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1001
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:46:38   
n a n i
Tele napovedi spola so meni ze prav smesne. Meni vsi napovedujejo fantka. Edino ena prijateljica je rekla, da bo puncka. Mi2 se ze hecava, da upava, da bo puncka, da bodo vsi napovedali narobe. Sem pa ze sama tudi cist radovedna kaj bo. Tiste, ki ste ze rodile, a je kar drzalo pri vas, kaj so vama drugi napovedovali glede na obliko trebuscka, obraza itd.?

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1002
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:50:04   
misk2
meni so rekle stare "babe" da bo fant... in 3x je potrjeno da bo... nazadnje na morfologiji... tako da ne vem...mogoce pa je kej na tem

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1003
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:56:53   
obcinarka
oj........ula.... ko sm jaz bla na morfi je moj G reku ( kot že enkrat prej) da jah nooooooooo bi naj bla puža... sm se nasmejala in mu povedla da vse vaške babnce, " čarovnce" prerokujejo pužo... in je reku ja pol bo pa že držal.... hahahahahahahuser posted image user posted image
cukr test.. jaz mam zdej čez tri teden, ker sm zadnjič bla prestavljena, jah sm pa letnik 75, pa zdej na +3,5kg... me je kar mal strah..
fajn.. jaz sm pa naročla zimski kombinezonček kar na bolhi, rabljenega, praktično nč kej nošenega, me pa daje medo pu zadnje čase... vse bi kupla z medo pujem ( no ene žametke pa copatke in body sm že), aja pa zavese
roza ma pa naša bodoča puža zlooooo malo.. tak za kombinirat , kej več pa nism pristaš...
ati pa tud ne.. user posted image na malco letim 

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1004
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 11:57:54   
čebelica11
Ja Ula, najin ginekolog vpisuje malo po svoje v materinsko knjižico. :)

Ja so res smešne te napovedi, se strinjam nani. Meni vsi pravijo, da imam tak trebušček, da bo sigurno fantek. Pa lepo kožo... Za zdaj imajo prav pa niti ne vedo. Sva pa samo domačim povedala, da bo res fantek, ker sva izvedela na morfologiji. Bom pa jutri potrdila, če bo res, ker greva še v Domžale na 3D/4D. Tam se bo pa menda vidlo! :) Tako da za zdaj za seznamček user posted image . Naslednji pregled imam 8. 9., takrat tudi cukr test.

Lp

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1005
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:08:17   
ula77
čebelica,res je, jaz pa kot prvesnica pri 33. letih delam paniko.
Kako to, da ste se odločile za 3,4D?

jaz bom baje imela pupo zato, ker sem se med nosečnostjo zredila in ker sem "lepa" z čisto kožo...komaj čakam,  da vidim, če je kaj na tem.user posted image user posted image

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1006
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:11:33   
betricija
ah tele napovedi kakšen spol bo...po trebuhu sodeč bi moral biti fantek. pa G je na začetku nosečnosti tudi rekla, da plodek, ki prehiteva na UZ je ponavadi fantek. edino moja mami je rekla, da bo punčka. no in je prišla NS in je Strahova rekla, da bo punčka. najprej sva bila tiho. potem pa še morfologija in je G rekla,da bo dečva. torej potrjeno dečva. potem pa je mami, ki jo je tolk firbc matral mene prosila, če lahko preveri s prstanom kaj bo in je vzela belo nit in od moža poročni prstan, ker je brez kamna in položila prstan na bušija..in ko ga je dvignila se je zibal gor in dol in je uganila da bo punčka. sicer pa glede cunjic, midva sva samo en body kupila roza, ko bo šla iz porodnišnice, da bodo stare babe ob prihofu domov potešila svoja zijala.

glede cujkr testa, jaz sem ga imela 3t nazaj, ker sem pridobila že 5kg, pa je super test. no sedaj sem že na 6,5kg, samo jaz nisem prav nič hujšala na začetku.pa opažam, da se razen v trebuh, v noge ali obraz sploh ne redim. če bo šlo tako naprej računam, da bom do konca N pridobila največ +15kg.sicer pa me skrbi, samo da bo pupa zdrava, hujšal bomo že potem ko otrok odraste.

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1007
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:12:16   
KOLIBRI
Babykitty in KatyK79, lepa trebuščka!

Moj je takšen kot ob Babykitty, samo da jaz sem komaj v 23.tednu. Se pa čudim, ko nekatere pišete ''sem se zredila ŽE 5,5 kg'' - joj, kaj si naj potem mislim jaz s 7 kg plusa user posted image  user posted image  user posted image , ki so šle po hlačah sodeč  pretežno na noge in rit?!

Aja, popoldan me čaka morfologija. user posted image

(odgovor članu mag3)
Neposredna povezava do sporočila: 1008
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:17:39   
ula77
kolibri, kar zavidam ti, jaz bi šla še enkrat morfologijo delat, da vidim našo pikico....

s prstanom, nihanje pupa,krog dec? ;-)

Saj ne bom provala, sam firbec...user posted image

kaj vete, pri katerem tednu se otrok obrne? Očitno moram kako knjigo prebrat, a se jih zaenkrat načrtno izogibamuser posted image

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 1009
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:20:33   
saška26
Dan.

Jona klara, resnično ti želim, da tvoj mali pikec začne čimprej in čim več brcat. Jaz čutim brcike čez cel dan, mislim da naša pikica ne bo veliko spala.

Čebelca11 uživaj na 3D/4D, je res kaj za videt. Mi smo bili, in je bilo zelooo vreduuser posted image user posted image . Mi je rekla kolegica, ki je rodila 2 meseca nazaj, da je tak kot ga je videla na zaslonu, tudi se botem narodil.

Kolibri uzivaj na morfologiji.



(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1010
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:35:15   
čebelica11
Midva sva se odločila za 3D/4D, ker so prijateljice ful priporočile pa ker so govorile, da moj ginekolog bolj hitro naredi morfologijo. Pa da se prepričava, da je vse ok. Pa da izveva za spol. Ker mene zeloooo zanima. Sicer je moj ginekolog zelo prepričljivo rekel, da je user posted image , ampak vseeno čakam še na potrditev dr. Strahove. Ni pa poceni 3D/4D ultrazvok, ampak na takšnih stvareh ne bomo šparali.

(odgovor članu saška26)
Neposredna povezava do sporočila: 1011
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 12:46:04   
ula77
čebelica, ti hodiš v KK?
Čisto na novo sem pri tem g. in mu načeloma zaupam, je bla pa morfo. res bolj hitra....je kje v nm možnost 3/4D?

(odgovor članu čebelica11)
Neposredna povezava do sporočila: 1012
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 13:18:09   
špica84
Ula77 koliko sem jaz brala v našem časopisu so v brežiški porodnišnici dobili 3d/4d uz.Malo se pozanimaj

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1013
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:10:57   
*Star*
Jaz pa sem misla da sva midva še edina, k nista še na svojem tko da mi je kar malo odleglouser posted image

Obračanje otročka - otrok se neprestano obrača. Pri meni je na morfo sedela, na izrednem pregledu je imela glavico že dol obrnjeno. To pa ne pomeni,da bo tko ostalo. Mislim, da šele v zadnjem mesecu ostane tam, kjer misli bituser posted image

da vam povem, da mam js že tok cunjic za našo punči, da bom do prihodnje jeseni lohk skor brez skrbi. Je bodoča babi (od fanta mami) tok navdušeno nakupovala. Bova morala kr orng omaro nabavtuser posted image . Čeprav mi kar malo ni prav, mogoče sm smotana, samo se mi kar malo zdi, kot da me je prikrajšala za nakupe, ki jih seveda za najinga prvega otročka ful rada opravljam. Poleg tega bi blo bolj pametno,če bi prispevala za kšno drugo stvar, če je že misla, ne pa da mam oblekce za 1 leto starostiuser posted image user posted image user posted image Pa še rekla mi je, da se ji zdi, da sem preskrbljena z oblekcami za celo letouser posted image user posted image  Si predstavljate da se rodi fantek hahahauser posted image user posted image user posted image

A katera kaj ve kako je s priznavanjem očetovstva - kam moraš it.... skratka vse podrobnosti??

Napovedovanje spola je pa prov smešno. Pri meni čist vsi pravjo da bo fantek, edino par izjem je blouser posted image user posted image  Pa ne vem, če so tiste "značilnosti" res značilne... Meni so rekli, da sm se ful polepšala, kožo imam čisto, jem sladko in kislo. Za deklico pa naj bi bla značilna nečista koža in da nosečnica grozno zgleda,zabuhlost..Je pa res fajn poslušat ugibanjauser posted image user posted image  Bojo vidli decembrauser posted image

< Sporočilo je popravil *Star* -- 25.8.2010 14:12:50 >

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1014
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:21:45   
špica84
Star jaz zgledam prav grozno,kožo mam enkrat bolj mazaljasto koker pred nosečnostjo.

Kar se pa hrane tiče mi paše skoraj vse

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1015
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:34:37   
zaljubljena23
DeVilla, mogoče pa ne bo tako hudo...Nisem nič zasledila ali pa sem že pozabila, a ti si že bila na kakšnem cuker testu oz po čem predvidevaš, da boš oktobra na inzulinu?

tasika, samo da je vse ok...Tole na horjuk pa bo že šlo mimo..Upam, da pri meni ne bodo jutri takšni, ker potem pa res ne bom imela nič od morfologije, glede na to, da je meni G ni delal, je pogledal samo tiste osnovne stvari...

Ula, sama sem na zavodu...Kaj te konkretno zanima?

Nani, meni napovedujejo fantka user posted image user posted image user posted image Decembra zveste, če bo prav..Razen če si jutri po morfologiji premisliva in raztrobiva venuser posted image user posted image user posted image

Kolibri, uživaj na morfologiji...

Čebelca, vidva pa na 3D/4D

Star, priznavanje očetovstva lahko urediš na CSD-ju...

jona..klara, upam da vaša pikica začne čimprej nagajati mamici..Naša je tudi še bolj nežna..Edino danes ima neke konretne akrobacije tam noter...Ne vem, če ni tale cuker test preveč vplival na njouser posted image user posted image user posted image ..Sicer pa saj veš kaj pravijo, punčke so bolj mirne, fantki pa bolj aktivniuser posted image

Punce eno vprašanje še...Sicer imena so že izbrana ampak je imel moj danes neke prebliskeuser posted image user posted image user posted image Kaj menite o imenih Nej, Tijan, Neja ali Taja?



< Sporočilo je popravil zaljubljena23 -- 25.8.2010 14:37:21 >


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu ula77)
Neposredna povezava do sporočila: 1016
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:35:54   
birdy
Tole o tem kaj kera nosi glede na obraz, trebuh,... Pravijo da je pri punčki nosečnica "grda" ker ji punčka pobere vso lepoto. No, jst sem zdej že tretjič "grda" nosečnica (mozoljeva, zabuhla, otečena...) pa naj bi tokrat mela fantka. Za trebuh pa mende pravijo da če je velik da je punčka. Prvič je držalo, drugič sem mela bolj majhen trebuh tko da se je moja mami zmotla ker je glede na buškovo majhnost predvidevala da bo fantek, zdej mam pa spet ogromnega pa bo baje fantek. Tko da kr presodite same. Mi pa v tej nosečnosti ne paše sladko, kar mi v prvih dveh je, v vseh pa mi je pasalo kislo...
Samo vraže so tole če mene vprašate...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1017
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:39:43   
n a n i
Prav zanimivo je brati te storije o ugibanjih. Jaz nisem imela celo nosecnost niti enga mozolja na obrazu, mam ful cisto kozo, tudi med pubrteto nisem imela nic mozoljev. Me sedaj se bolj firbec mantra, ce bo drzalo, da je fantek, ker imam cist obraz.

Ocetovstvo se lahko ureja na CSDju pred rojstvom ali pa na UE po rojstvu. Sem ravno prejsnji teden preverjala. Mora pa obvezno biti mama zraven, da potrdi, da je to oce. Se rada salim mojemu, da ce ne bo priden, ne bom podpisala ;)

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 1018
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:46:41   
KatyK79
PRIZNANJE OČETOVSTVA???
a to mora vsaka narediti al kako, nimam pojma, v čem je fora???

(odgovor članu n a n i)
Neposredna povezava do sporočila: 1019
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 14:48:52   
obcinarka
jaz sem prej za nejo!!!!!!!!!!!!!!!!.. fantek pa tijan....
no naša bo menda maša, čeprav z očkom še nisva rekla dokončne, ampak on jo tak že en lap čas kliče

mene pa grlo boli, čaj mi gleda že iz............ kaj še?? limonce, med??user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1020
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 15:04:27   
simi27
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

Simi danes se mi pa zdi,da sem te vidla ko ste odhajal proti domu 


Res? Kje pa?

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1021
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 15:12:29   
špica84
V zd jaz sem čakala na mofrologijo gor pri gin.uz

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 1022
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 15:13:20   
*Star*
KatyK - ja, če nista poročena. Midva bova to uredila kar pred porodom, se mi zdi bolje pa še več časa maš...

Nisem čist zihr - dajte me popravit - če ne uredita očetovstva otroku dajo avtomatsko mamin priimek? Če ga pa urediš, pa takoj očetovega?user posted image user posted image

(odgovor članu simi27)
Neposredna povezava do sporočila: 1023
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 15:21:58   
simi27
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

V zd jaz sem čakala na mofrologijo gor pri gin.uz


Mogoče. Jaz sem bila bolj zaverovana vase. A si nas videla, ko smo čakali na uz? Ker potem sta moja dva šla dol in sta me počakala pred vhodom. 

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 1024
   RE: Decembrke 2010 II.del
25.8.2010 15:22:52   
n a n i
midva bova ocetovstvo tudi uredila pred porodom. Porocenim ni potrebno nic urejati.

STAR Glede priimka pa vi2 povesta katerega sta izbrala. Lahko ze takrat, ko gresta ocetovstvo podpisat ali pa sele po porodu. Ni pa avtomatsko, da bi kar pripadal en priimek, tko kot si nastela. Sej ima otrok lahko tudi dva priimka ali pa izberes enega cist tretjega - ceprav dvomim, da kdo to dela ;)

(odgovor članu *Star*)
Neposredna povezava do sporočila: 1025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  39 40 [41] 42 43   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Izbira imena
Tallulah

Katero ime za punčko vam je bolj všeč?

Nely (15%)

Mia (60%)

Neli (25%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!