|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 22:25:05   
BRinME
pozdravljene, komaj zdaj sem pršla do računalnika...sem bila cel dan zaposlena na polno, malo sem se tudi potepala po nakupih. Smo meli čist prazen hladilnik in je bilo treba it v trgovino...user posted image
Pol sem mogla kupit še darilo za prjatlco, k je mela včeri roj dan...sm ji kupila kar eno lončnico, k vem da jih obožuje.

Sem kupila še knjigico Pozdravljen dojenček, da bom lahko not pisala vse o dojenčku in tut prlepla kako slikco...user posted image

Zdej grem pa spat, ker komi še gledam....Nočko user posted image

(odgovor članu nejkec)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 22:52:40   
majabar
jana, zelo lep trebuscek!!
nika, upam, da bo porod res malo lazji zaradi dobre kondicije, bomo kmalu videli:).
Sem si pa danes 2. privoscila pocitek. Zjutraj ob sestih sem dragemu, kot vsako jutro skuhala kavo, malo sva se se stisnila, ob sedmih je sel, jaz sem si pa privoscila polezavanje do desetih! Koncno, sem cisto izcrpana, vsak dan budilka ob petih, cel dan letanje naokrog, treningi, zvecer domov in spat 5,6 ur. Upam, da sem nabrala nekaj moci za jutrisnjo tekmo. Traja od sedmih do treh.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 23:18:14   
majabar
Sem hotela napisati 1., a sem napisala2., saj ni pomembno, glavno, da sem si ga:).

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 23:18:53   
Najki
majabar dobro streljaj jutri! pol pa res malo vec pocivaj.

(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 23:43:54   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Mamammajča, očitno sem jaz danes tista ki je bila dežurna da je zjutraj potegnila :-) Sem spala do pol desetihuser posted image










Nika, meni je Nal zelo všeč - Mark mi je ok, Matej pa sploh ne.





Pokora,jaz sem tud danes spala,oz. vsi otroci pa jaz do pol desetih user posted image . Tišina je bila v bajti.... Jaz se pa zbudim,gledam,našega deda ni,kaj je zdaj user posted image ,pogledam uro,ooooo,marička,deca pol deset je že,halooooooo...... Ej,kriza user posted image user posted image ,še 2 t pa šola,moramo malo vadit s zbujanjem ob 6.30. 


Nika,tudi meni je Nal user posted image . Matej user posted image

Odločitev pa je tvoja.


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Oktobrke 2010 II
20.8.2010 23:56:26   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: polmaja

BLOOM 1 - ne, ne, nisem več v Moskvi in tam okoli, sem že doma! Vodim skupine tečnih ameriških turistov po severni Evropi pa po bivši Sovjetski zvezi (no, saj niso vedno tako tečni...). Če bi bilo po moje, bi avgusta še delala, ker izgleda, da imam doma preveč časa za razmišljanje in živciranje user posted image , a si zavarovanja za tujino nisem mogla uredit...



Srečanje v user posted image : mislim, da je bolje tam rezervirat vsaj delno prostor. Jaz sem v Zvezdi redna gostja kadarkoli sem v Ljubljani (ko me zagledajo, kar tečejo proti meni s kupom tort  user posted image ...) in je vedno precejšnja gužva, ne glede, kdaj prideš. Se bom malo pozanimala drug teden, ko grem v Lj na pregled, če je rezervacija možna in kak je postopek. Bajdvej - najina poročna torta je bila iz Zvezde! Sladice so super, pa še Baby Center & co so dve minutki peš stran. Imajo tudi mini luštkano malo otroško igrišče, če bo katera prišla s svojo bando...



Polmaja,jaz sem firbec,oprosti user posted image .Samo še nekaj vprašam, kaj pa v UA si že tud bila??? Pa če lahko poveš kje točno???


Napredujemo glede srečanja user posted image user posted image user posted image ,zdaj že vemo da bomo imeli v LJ,BTC-slaščičarna zvezdica,a ne? No,zdaj pa še datum,drage dame user posted image user posted image user posted image ,hec...
Jaz bi samo predlagala če lahko v soboto,ker je šola,pa moram bando pobrat z šol,pa z vrtcev ....Pa bi rada da bi vsaj tamalive dve vzela z sabo.


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu polmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 0:05:19   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: caroline1


Anju- ko si omenila, da septembrke že hodijo rojevat, me je stisnilo...




Moj podpis.Nevem zakaj,ampak,punce,meni je TKO strah poroda. Res!!!Jooooj.Rajš bi imela CR z splošno anastezijo....


Za copatke pa povem da jaz,obvezno,do 2 leta kupujem samo CICIBAN ali BAMBI.Pol pa kje pride...user posted image


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu caroline1)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 0:25:16   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: majabar

jana, zelo lep trebuscek!!
nika, upam, da bo porod res malo lazji zaradi dobre kondicije, bomo kmalu videli:).
Sem si pa danes 2. privoscila pocitek. Zjutraj ob sestih sem dragemu, kot vsako jutro skuhala kavo, malo sva se se stisnila, ob sedmih je sel, jaz sem si pa privoscila polezavanje do desetih! Koncno, sem cisto izcrpana, vsak dan budilka ob petih, cel dan letanje naokrog, treningi, zvecer domov in spat 5,6 ur. Upam, da sem nabrala nekaj moci za jutrisnjo tekmo. Traja od sedmih do treh.



Majabar,DRŽIM PESTI  za jutri!!!!!!!!



Jana,lep buši,zelo user posted image .Pa daj probaj prit na srečanje user posted image . Hvala za št.!!!! Komu pa boš ti javila user posted image ,če želiš ti napišem mojo user posted image .


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu majabar)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 7:11:02   
M&A
Jutro!

Spet ena nespečna noč za mano user posted image Sva šla z user posted image včeraj popoldne v Ikeo, pol pa k mojim. Sva bila ful pozna, prispela sva šele ob 23h, čist sesuta. Ko sem šla ob 4h lulat, je bilo konec s spanjem user posted image To se mi ponavadi zgodi, ko sem najbolj zmatrana. Nekaj malega mi je še uspelo sestavit, dokler ni sosedov pes začel zavijat. Kot zanalašč mulčka še spita, pa sta zmeraj zgodnja. Komaj čakam, da ju pocartam! 

Aja, da povem, da sva nabavila prvo stvar za našo malčico - si nisem mogla kaj, čeprav imamo vsega dosti, hormoni pač user posted image No, saj nisem pretiravala, le eno flisnato spalno vrečo. Pa seveda sva privlekla še kup drobnarij, ki sploh niso bile na spisku. Me pa zanima, kako je posoda (krožniki, lončki) preživela pot čez Predel. Rajš sploh ne pogledam, ker bo itak morala še čez idrijske ovinke.   

copati - za doma jima kupim take: http://clothing.shop.ebay.com/i.html?_nkw=shoeszoo&_sacat=147297&_dmpt=US_Baby_Toddler_Shoes&_odkw=&_osacat=147297&_trksid=p3286.c0.m270.l1313
(mimogrede, kako skrijete naslov pod drugo besedo?)
Za v vrtec pa imata cicibanke. Res so bolj trde, ampak v njihovih wc-jih je pogosto mokro in mi ni, da bi se napili svinjarije.

nejkec - če med porodniško nisi zaposlen, ti teče le pokojninska doba, delovna pa ne, vsaj tako so meni razložili na CSD.

Grem pogledat, če se spodaj že kaj premika. Sem pa res neučakana!


(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 10:05:16   
polmaja
M&A - ma kako so luštkani ti copatki! In cena je ful ugodna - jaz sem kupila en podoben par z zvezdicami, pa so bili občutno dražji.

BLOOM1 - če misliš Ukrajino, tam še nisem bila (je predaleč, da bi se z avtobusom tja dol peljali), sem pa redno v Belorusiji in Baltskih državah. Bilo bi mi ful zanimivo, če bi šli kdaj pogledat še vse tiste ...stane dol na jugovzhodu, a mislim, da se ne bi veliko turistov (vsaj tipa ki bukira mojo firmo) odločilo za to. Firma je velika, pa ne tvegajo user posted image . Tako sem obsojena na zlati standard. Še za Belorusijo piskajo, da bi jo lahko izpustili, meni pa je ful zanimivo, zadnja diktatura v Evropi...

Ravnokar poslušam Led Zeppline, Stairway to heaven, ajoj! Toliko časa je že minilo, kar sem jo nazadnje slišala, pa sem zadnjič stikala po CD shopu in jih izbrskala. To je treba naglas poslušat, a si ne upam, ker se tu v Piranu vse sliši in sosedje verjetno ne bi bili preveč veseli, hehehe user posted image .

(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 10:41:12   
Najki
Jutro!

IZVIRNO SPOROČILO: BLOOM 1
Moj podpis.Nevem zakaj,ampak,punce,meni je TKO strah poroda. Res!!!Jooooj.Rajš bi imela CR z splošno anastezijo....


To se pa res ne spodobi od tebe! Zdej bos pa vse prestrasila, pa ti bi morala ja v pol ure rodit user posted image !

Moja G bo zdaj delala 2 dni na teden v porodnisnici v LJ, pa sem razmisljala, ce bi porod naciljala tako, da bi me ona porodila user posted image . Vsaj njen urnik si bom zrihtala, pol bom pa vidla, kdaj zacnejo popadki al grem v LJ al v PO user posted image .

Ful me manj vezi bolijo, po moje bom jutri ze na normalnih nosecniskih neudobnostih.

M&A se ti ne splaca bolj v italijansko ikeo? Je kaksne 20min od gorice sam je ravna cesta. Nama je iz LJ vseeno kam greva, sam cesta je pa ful lepsa in cez Gorico niti ni cestnine. V bistvu kar pades tja cel cas si na avtocesti.
Oznaci zeljeno besedo in klikni predzadnjo ikono za hyperlink, ima narisan svet in del verige, potem v okence skopiraj naslov in to je to.

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 12:58:37   
samantka
Hejla!

Ko že ravno o porodih. A ve katera, če je epiduralno v mb porodnišnici potrebno plačat? Če ja, koliko stane?

Sicer pa mene tudi že stiska, po drugi strani pa komaj čakam.

Lp

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 14:14:12   
Pokora
Bloom je bil včeraj en pravi dan za spanje, a? Na sploh mi je bil včera čuden dan. Me je kar dobro tudi stiskalo. dece pa nikar ne navajaj na jutranje budnice, sej bojo hitro spet not. Naj raje teh 14 dni še uživajo!


IZVIRNO SPOROČILO: BLOOM 1

Polmaja,jaz sem firbec,oprosti user posted image .Samo še nekaj vprašam, kaj pa v UA si že tud bila??? Pa če lahko poveš kje točno???



Moja starša sta bila lani na počitnicah v Ukrajini. Sta hotela jit s svojim avtom, pa ju je bilo strah da jima ga zmaknejo in sta šla potem kar z vlakom. Sta bila čisto navdušena. Sta jo kar precej prečesala, tako da če te kaj zanima, ju lahko vprašam.

Mene je tudi ful strah poroda. Sej si skos govorim da ni panike, samo me kar matra. Sem si pa včeraj vstavljala Canesten in me je skoraj kap zadela, ko sem s prstom zatipala cerklažo. Je tako nizko da me je čisto zvilo. Bom mogla res pridno počivat, da nam mala ven ne pobegne!!!


IZVIRNO SPOROČILO: Najki


Oznaci zeljeno besedo in klikni predzadnjo ikono za hyperlink, ima narisan svet in del verige, potem v okence skopiraj naslov in to je to.




Verjetno si to napisala kako se naredi povezavo da niso cela čreva od linka. Sem vse pregledala, ampak jaz te ikone s svetom in verigo nimamuser posted image



(odgovor članu samantka)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 15:30:18   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

Moja G bo zdaj delala 2 dni na teden v porodnisnici v LJ, pa sem razmisljala, ce bi porod naciljala tako, da bi me ona porodila user posted image . Vsaj njen urnik si bom zrihtala, pol bom pa vidla, kdaj zacnejo popadki al grem v LJ al v PO user posted image .

sem mislila da je običajno da je pri porodu, če je vse ok, samo babica. pri meni je bila, sta bili. zdravnika nista šli poklicat. on je samo mehur predrl pa potem prišel posteljco preverit. tudi tokrat si želim čim manj zdravnikov zraven.

BLOOM a te je blo vsakič znova strah poroda? mene strah? ma kaj pa vem, najbolj tega da ne bom razpoložena... da me ujame slabe volje... spet se neki dajeva z mojimuser posted image

danes mi je soseda (babica) prinesla robidnice. smo malo podebatirale. pravi da je enkrat imela 6torčkeuser posted image saj ne vem če verjamemuser posted image

ja, včeraj je bil čuden dan, v službi se mi ni dalo pisat več, sem vas skoraj samo brala...

M&A a prav te iz amerike naročiš? kolk časa preden pridejo? carine in ddv-ja ni do ??? €? 20 al kolko že?kaj pa meniš o taki nosilki? mislim da bi imela kar nekaj težav z vezanjem traku in preveč je pri njem blaga okoli telesa tistega, ki nosi...

Pokora počivaj!!!

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:02:33   
polmaja
anju - počekiraj to stran z mnenji, tvojega slinga nisem našla, a vseeno; http://www.mumsnet.com/Reviews/BabySlings&call=IndexPage

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:02:46   
Pokora
Anju sej dones sem zelo priden počivalšekuser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anju

BLOOM a te je blo vsakič znova strah poroda? mene strah? ma kaj pa vem, najbolj tega da ne bom razpoložena... da me ujame slabe volje... spet se neki dajeva z mojimuser posted image



Upam da te ne ujame taka slaba volja kot mojo bivšo sodelavki, ki je brcnila babco! Ji je babca neki govorila (itak ji je sam dobr hotla), pa jo je kar brcnilauser posted image
Kaj se pa dajeta s tvojim?


Copati - mi je ravno un dan mami rekla da moja sestra naroča take vrste copatkov (kot so na linku od M&A) iz Kanade za 7€. Zdej čakam da sestra pride iz morja da jo zaslišim.

Joj telemu mojemu otroku se tako kolca! Danes že ene tretjič. Vsak dan se ji vsaj ene 5x...

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:06:35   
Pokora
Jaz sem v prvo imela sposojeno Štorkljo (baby sling), ampak jaz malega za vraga nisem znala not naštimat. Zdaj mi jo je pa tudi prijateljica že naštimala. Mogoče bo šlo v drugo lažje...

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:06:41   
missD
Pokora, preveri še enkrat, zgleda ikonica takole:


user posted image

(označeno z rdečo zvezdico)


Glede poroda...ne vem mene še kar nič ne stiska kako bo...mogoče me prime ko pridejo prvi popadkiuser posted image

Mala 2 pa že 3 dni ne data miru. Neglede na to v katerem položaju sem brcata. Ponoči samo da se obrnem mam že masažo.
Danes sta mogoče za spoznanje bolj mirna. Pa vse čutim nekako samo na desni strani (če potegnem črto po polovici) Na levi pa je več ali manj mir...
se mi zdi da sta spet v prečni legi. Party animalsuser posted image ne pomaga da se umirita tudi če ju lepo prosim in božam ali pa to poskusi moj dragi.

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:09:33   
Pokora
Polmaja, sta pobelila?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:13:38   
Pokora
Ao jao MissD, se vidi da je moja sestra blond, pa se očitno še name prenaša user posted image user posted image  Jaz sem to ikonco namreč iskala na osnovni strani, ne na tej kjer pišem odgovoreuser posted image  Hvala!!!!

Sam res mi ni jasno kako imata lahko v tvojem malem trebuščku take zabave! Dobra stauser posted image

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 16:25:44   
polmaja
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Polmaja, sta pobelila?



Sva šla danes, pa pohrušpala vse štrline in malo začepila luknjice , zdaj pa je treba do jutri počakat, da se zasuši - jutri pa taprava akcija user posted image . V tej vročini se mi prav nič ne ljubi, a je treba, preden mi trebuh še bolj zraste. Potem se bom lahko samo še kotalikala naokoli...

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 18:06:38   
Najki
anju sem preskocila temo o nosilkah ali si samo tako vprasala? ta na tvojem linku (pouch) je taka, kot jo imamo mi, smo dobili za darilo, kupljena pa mislim da v BC. fora je v tem, da se dobijo tudi v pikapolonici, pa so fuuuul manjse in samo za dojencke, najino pa lahko se zdaj uporabljava za najino 13 kilsko struco. tako da je pri njih malo vprasljivo, koliko so velike, ta na sliki zgleda majhna. pa pomembno je, da je trak na obrocke in tako nastavljiv, sicer je zadeva hitro prevelika kaksnim drobnim zenskam, so se ze ful pritozevale. eni pouchi so namrec iz enega kosa blaga. najin ima obrocke in je potem tudi lazje, ce jo ima oci al pa mami gor. sicer pa precej prakticna zadeva, veckrat sem jo uporabila za malcka nest od avta do stacune in po stacuni, ko recimo se ni dobro sedel, pa nisem hotla lupinice ali pa vozicka vlacit, se roke sem imela fraj. pa zelo prakticno za v bloku, ko ga moras pritrogat v stuk in po moznosti se obe roki polni, pa po Pragi ga je oci v njej nosil po gradu ipd. tudi za doma je fajn, ce moras po bajti skakat po opravkih, pa mulcka s sabo nosit, je pa nasega tudi super hitro uspavalo tam notri cepet in se gugat user posted image . trakovi se mi ne zdijo tako prakticni, dokler bi jih montirala pa malcka not, bi bila s pouchem ze iz stacune user posted image .

missD moja je tudi vedno najbolj zivahna na desni, enkrat je pobrcala v levo in mi je bilo cisto cudno. taprvi se je tudi rajsi desne drzal. sem imela vedno nesimetricno bunko na trebuhu user posted image .

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 18:19:17   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: Pokora

Upam da te ne ujame taka slaba volja kot mojo bivšo sodelavki, ki je brcnila babco! Ji je babca neki govorila (itak ji je sam dobr hotla), pa jo je kar brcnilauser posted image
Kaj se pa dajeta s tvojim?

hm, ravno obratno, ne bojim se da postanem agresivna, ampak apatična, taka "kaj mi je še tega treba?!", sej apatična ob porodu bi vseeno malo težko bila.
eh, kaj se dajeva, nič to je problem, nič ki ni samo tak dan.

tule je opis slinga


(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 18:22:46   
anju
Pokora moj tudi dosti kolca. kolcanje postaja močnejše, se mi zdi da mi bo kmalu šlo na živceuser posted image

moj ma noge še vedno na vrhu, tako se zdi, ker ima trebuh "rob" cca. 10 cm nad popkom.

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Oktobrke 2010 II
21.8.2010 21:46:05   
Najki
Anju tale sling ni nastavljiv pol je najbrz samo za dolocene postave.

Se urca, pa gre moj dragi v Francijo za en teden user posted image . Sej on bo naju bolj pogresal kot midva njega pa mali bo najbrz spet pozabil besedo oči in jaz bom na koncu gotovo zgonjena, se nazaj v sluzbo grem z nege. Gre pa vsaj mulc v vrtec in se bo koncno zgonu in hodil kake 2 uri prej spat user posted image . Jutri se gremo pa nekam kopat, nimam se pojma kam user posted image .

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?