|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 12:09:29   
katrinka
tinaaleks - uf to je pa zoprno,da mors tkole biti v sluzbi,jaz sem se lansko leto temu izognila k tistih par k sm jih imela sm bla ze doma ker sem cel dopust pred porodnisko izkoristilauser posted image se  mi zdi da je najlazje jih doma predihavat a neuser posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 13:07:05   
tinaaleks
katrinka-definitivno!user posted image  Sem pa skoz neki vstajala, potem me je pa začela sramna kost bolet, pa sem se morala spet usest... Skratka nič mi ni pasalo. Se mi zdi, da sem včeraj samo nekaj hodila gor pa dol, pa se pri vsaki sodelavki usedla in malo poklepetala.user posted image  Služba pa taka!user posted image

ninauser posted image  pozdravljena!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 13:27:45   
katrinka
sem sla pogledat kdaj mas pdp - sej bos sla kmalu v porodnisko a ne, kaj pa ce bi kej dopusta se prej izkoristila - k tkole dihat v sluzbi res ni fajnuser posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 13:56:45   
tinaaleks
Saj sem samo še drugi teden v službiuser posted image . Do takrat bom pa že zdržala! Sploh pa moja zamenjava pride šele konec septembra, tako da ne vem kako bo teklo delo en teden...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 14:15:25   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaleks

Saj sem samo še drugi teden v službiuser posted image . Do takrat bom pa že zdržala! Sploh pa moja zamenjava pride šele konec septembra, tako da ne vem kako bo teklo delo en teden...


to mene spominja na lansko leto - jaz sem imela se cel dopust in sm nehala delat ze mesec pred porodnisko, sef je vedel vec kot pol leta zato,pa je zamenjavo najdu zadnji teden - itak nisem mela cajta da jo v vse uvedem...sem sla pol enkrat se med dopustom delat da sem ji pokazala vse glede plac k so bili vsi zelene - k ce bi ona to delala - pa ne da jo zalim,samo pac ni se znala,plac najbrz ne bi blo - pa se dret si se mogu po pisarni da so ti vsi ure prinesli - jaz sem si upala ona pa ne...user posted image

no pol ce pa ne delas vec tok dolg pol pa ok,upam da bdo popadki sli malo se na dopustuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 14:42:04   
tinaaleks
jaz tudi, ker grem potem še zadnji teden avgusta na morje,... Septembra pa lahko rodim kadarkoli (razen 21, ker takrat ima moja prva rojstni dan in moram ali že roditi in biti doma, ali pa še malo počakati). Me zanima kako me bo podnajemnik ubogal.

Kako si pa kaj ti? TI imaš še bližje rok...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 14:56:58   
katrinka
hehe...a si sklenila kak pakt s podnajemnikom ... hehe,
meni ko so se zacele tezave sem se pogovarjala z buhijem in obljubila zastonj domovanje do 30 leta ce zdrzi cel junij in julij - ocitn je bla to prava formula...hehe

a tvoja praznuje - ja pol pa razumljivo da hoces biti doma - ja meni so napovedal da bodo sprozili 21.8. ali 28.8. - ta prvi datum mi bolj ustreza k sm ze sita teh pregledov samo svak 30 takrat praznuje...pa mi je ze ene parkrat omenu da ma obcutek da bom lih takrat rodila...hehe,mu sploh ne upam nic rect - k tud drugim nisva da bodo najbrz sprozl...

drugac sm ok,v ponedeljek mam pregled v p pa bomo vidl kaj in kako oz. kdaj grem rodit - k tile pregledi pri g so pa itak brezvezeuser posted image

moja princeska pa pancka tko da loh malo kopalnico pospravim - samo na pol, k tus pa umivalnik mi je brezveze k bo moz iz sluzbe kmal doma in bo vse umazu...bom pol....

kje pa so druge zabarke...ziher se kje v kaki eksotiki hladijo....

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 14:58:38   
tinaaleks
Letim domov-ostale pa uživajo zihr na morju!

kar malo zavidam!

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
12.8.2010 20:31:16   
katrinka
dober vecer...mi smo iz nakupov...uf je spet eurckov slo a je blo potrebno...ni kaj, zdej morm pa svakinjo dobit ce bo jutr varuska k se septemberke dobimouser posted image user posted image user posted image user posted image lpa lepe sanje vsem

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 10:14:06   
nina42
Dobro jutro user posted image
pa smo dočakale petek, jaz še imam vso nosečnost pred sabo, pa se mi zdi, da samo o tem razmišljam, vse ostalo pa je na stranskem tiru...
Katere kreme ste uporabljale proti strijam, jaz sem v prvi nosečnosti imela eno kremo od MotherCare in je v navodilih pisalo, da jo začneš uporabljati v 3. mesecu... jaz sem pa imela full srečo in sem bila že do 3. meseca vsa progasta... tko da zdaj full rabim eno učinkovito kremo, ker drugače lahko grem v zoo za zebro, če se mi spet isto zgodi...
Sem mal gledale različne kreme, pa so vse bolj ali manj podobne, jojobino olje, mandljevo, itd. čeprav ene so s sončničnim oljem, to mi pa ni čisto jasno, sončničnega olja niti za kuhanje ne uporabljam... Po moje bi rabila nekaj z vitamini za kožo, kakšen E in to...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 10:32:43   
Mjavmjav
evo nas žabarke user posted image mal smo pa res lene s pisanjem

jaz sem bila zdaj še na presejalnem testu za diabetes in HVALABOGU je vse ok.. tam se bila že čist živčna in konc, ker vidiš kok enih ljudi ma probleme s tem, pol pa med tistim čakanjem sam razmišljaš, kaj pa če bom jaz tut med njimi.. ajme, kaj so že ti dohtarji naredili iz mene... celo razvalino... user posted image
no, ampak zdej sem naredila križ čez njih, odslej bom poslušala samo sebe, brcike in nič več njihovih od-do lestvic... juhej! pa telovadit sem tut začela in je kuj bolš.. sem našla en kup predporodnih dvdjev, tako da se vsak dan lotim česa novega... moram rečt da me je do zdej joga ful pozitivno prsenetila... res se tako lepo povežeš z dojenčkom.. mmmmmm user posted image

aja, pa prva dva bodija sem kupila in ene male copatke in zdaj sem prodana duša... čist se stopim ko jih pogledam... sicer mi ni jasno kako se v nekaj tako majhnega lahko kaj spravi, ampak je res takooooo kjuuuut user posted image user posted image mother instincts are bursting out!

glede teh krem pa jaz nisem največji ekspert, se mažem z nečim mastnim, kar naj bi bilo ok, ampak bi tudi meni kak namig prišel prav

lep dan vsem.... presenetljivo mi kar paše tole sveže vreme user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 11:17:53   
petrca2507
IZVIRNO SPOROČILO: nina42
Katere kreme ste uporabljale proti strijam,


Jaz sem med nosečnostjo uporabljala Afroditino kremo proti strijam in kasneje od Babylove.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 11:32:22   
katrinka
kreme - prvic sem uporabljala dnevno in nocno kremo od afrodite,sedaj pa od milerja...moje mnenje je pa tako - krema naj bo dovolj mastna pa tud ce stane samo 1eur...nikjer ne pise da bodo drage kreme pomagle,je pa tko - loh se mazes k zmesan pa jih dobis ful al pa ne...ni garancije,prvic nisem imela niti ene,sedaj je pa trebuh obupen...ni kaj tko pac mamouser posted image

mjavmjav - super za cuker, ja zdej bos mela pa mir...user posted image


jaz sem pa danes pripravila vrecko zase in za dojencka - cunce za odhod domov iz p - bo moj prinesel na dan odhoda...

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 11:44:27   
tinaaleks
jaz se v prvi user posted image  nisem nič mazala in nisem niti dobila strije. Zdaj se vsake toliko mažen z mandljevim oljem, pa sta se mi celo naredili 2 okrog popka. Na srečo tako kratke, da jih ne bo dost vidt..

mjavmjav- super za cukeruser posted image  vsaj lahko sladko ješ!

jaz imam pa sedaj končno vse papirje za CSD, tako da drugi teden tja odnesem. Raje odnesem osebno, pa jim že tam rečem, če lahko pogledajo da imajo vse, kot pa da nesem na pošto. Imam pa približno isto stran pošto ali pa CSD, tako da ni problema it do tja.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 11:45:45   
nina42
Ja po mojem si bom v lekarni kar navadno mandljevo olje vzela, je itak glavna sestavina vseh teh krem, ostalo pa vprašanje čemu služi...

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
13.8.2010 13:17:25   
katrinka
mandljevo olje - tudi to je super jauser posted image

tinaaleks - ja itak je bolje osebno it,jaz sem vedno sla da sva sle s svetovalko cez vlogo ce je vse ok,da nisem pol 10krat hodilauser posted image


lacna............je treba jestuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina42)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
14.8.2010 19:43:11   
katrinka
smo na drugo stran padle...zatisje jeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 11:48:54   
sky77
ojla

Samo sporočam da smo 9.8. dočakali našega tretjega sončka po imenu Bor. Porod je bil ekspresen. V bistvu sem mogla zadarževat vse skupaj, da se je osebje zbralo user posted image

Tamali je super priden dojenček. samo je in spi in občasno prečekira kaj delata starejša bratec in sestrica.

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 14:09:54   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: sky77

ojla

Samo sporočam da smo 9.8. dočakali našega tretjega sončka po imenu Bor. Porod je bil ekspresen. V bistvu sem mogla zadarževat vse skupaj, da se je osebje zbralo user posted image

Tamali je super priden dojenček. samo je in spi in občasno prečekira kaj delata starejša bratec in sestrica.



iskrene cestitkeuser posted image

user posted image

(odgovor članu sky77)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 14:10:32   
katrinka


...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol 
 
user posted image 18.08.2010
     hermy1 (44)                       5.user posted image                         3user posted image                   user posted image   

user posted image 26.08.2010    
     ninci                                   3.user posted image                         2user posted image                   user posted image    

user posted image 01.09.2010
     lumpa6 (37)                       7.user posted image                         5user posted image                   user posted image                                   
user posted image 05.09.2010
     tinkatonka                         2.user posted image                         1user posted image                   user posted image   

user posted image 07.09.2010
      katrinka                            2.user posted image                         1user posted image                   user posted image    

user posted image 15.09.2010
      Božička09 (27)                 1.user posted image                          0user posted image                   user posted image       
user posted image 30.09.2010
     Tinaaleks                          2.user posted image                           1user posted image                   user posted image
    teodora                           1.user posted image                            0user posted image

user posted image 05.11.2010
    
renesme                          2.user posted image                            1user posted image                   user posted image

user posted image 12.11.2010
     pikizenc                           1.user posted image                            0user posted image                   user posted image

user posted image 13.11.2010                    
     novembrska                    1.user posted image                             0user posted image                  user posted image

 
user posted image 15.11.2010                     
     ljubljana                          4.user posted image                            3user posted image                   user posted image
 
user posted image 06.12.2010
      Mjavmjav                         1.user posted image                            0user posted image                  user posted image     

user posted image 15.12.2010
      Loona (24)                      1.user posted image                            0user posted image  

user posted image 22.2.2011
    pilotgirl7                          1.user posted image                            0user posted image                 user posted image

user posted image marec 2011
 
tarikata
  nina42                            2.user posted image                             1user posted image                  user posted image
    



Trenutno število nosečk:
18



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 16:19:13   
Masha_M
katrinka: Matr vola, tele aktualne ljubljanske nosečke pa res niso zelo zgovorne, huh? Morda, bo bolje, ko se končajo dopusti. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 20:01:02   
Mjavmjav
če ne boste morale pa kar mamice nazaj priti user posted image user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 20:07:24   
katrinka
ja cist zatisje je,ma sej pride tko se mi zdi, k smo me lansko leto koncale tu in sle k mamicam,je blo kr neki casa svoh,pol so srake prisle je bilo spet zlo aktivno,zdej spet zatisje...me muci k sama ne bom vec nosecka dolg...hehe

no,mi smo lepo nedeljo preziveli,jutr pa pregled da se zjasnijo kaj in kako...drzte pesti da sprozijo cez 6 dni....user posted image

(odgovor članu Mjavmjav)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
15.8.2010 21:58:50   
tinkatonka
HEJ!

Da se malo tema oživi. user posted image

Mene je kr mal "groza" k vidim, da sem četrta na seznamu za rodit. Ne bom nič prehitevala obljubim user posted image . No sej mislim, da me bo katrinka prehitela po desni, a ne . user posted image

Čestitke vsem, ki se že crklate s svojimi user posted imageuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To bo moje drugo dete in se ga že res veselimo. user posted image


No pa da dam "novo kost za glodat" : zanima me, če bo katera izmed Vas skušala roditi z Ultivo,ki jo ponovno spet "izvajajo" v Lj. porodnišnici???

Lp Tina





< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 15.8.2010 21:59:37 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: ljubljanske nosečke - 4.del
16.8.2010 7:19:54   
tinaaleks
Jutro!

Samo še ta teden službe potem se pa konec!user posted image  Jupi!user posted image

tinkatonka-jaz bom rodila v PO in to z EA, sem pa ko sem prvič rodila spraševala ansteziolofinjo (upam da sme prav napisala),ki je družinska prijateljica, kaj si misli o Ultivi, pa je bil odgovor bolj tako, da če se že razmišlja o lajšanju bolečin, potem je bolje z EA, kjer je veliko več prakse.... Je bilo pa to 2 leti nazaj, tako da se je najbrž tudi že kaj spremenilo...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




zanositev
xtinchy

V kolikšnem času ste prvič, ko ste se odločili, zanosili?

v 3 mesecih (65%)

čez pol leta (11%)

čez 9 mesecev (4%)

čez 12 mesecev (3%)

več kot 12 mesecev (11%)

s partnerjem ne moreva imeti otrok po naravni poti (6%)


Število vseh glasov: 410

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!